The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Henio1
Member

Od: 04.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.09.2011, 11:10
blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
karty kibica obowiązkowe są tylko w ekstraklasie, prawda? W pucharach można kupić bilet bez posiadania kk?
tak dokładnie
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 13.09.2011, 11:12
tak
dużo znaków
Odpowiedz cytując
qtasse
Banita

Od: 07.2011

Stary 13.09.2011, 12:30
Cytat:
Takie ceny przyciągają, co tu dużo ukrywać, patologię.
Przyciągnęły mnie, a za patologię (jakkolwiek by ją definiować) się nie uważam ;] jeśli dyskutujemy na tematy biznesowe to trzeba się wyzbyć emocji
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 13.09.2011, 12:49
qtasse napisał(a):Wyświetl post
Przyciągnęły mnie, a za patologię (jakkolwiek by ją definiować) się nie uważam ;] jeśli dyskutujemy na tematy biznesowe to trzeba się wyzbyć emocji
Chłopie Ty się chwalisz, że na drugą stronę błoń chodzisz bo tanio jest Ja to dobrze rozumiem? I udzielasz się w temacie biletów na stronie Wisły Kraków? Jak u nas będą po 4,99PLN do bedziesz Wiśle kibicował? Nie ogarniam tego...help
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.09.2011, 12:52
Zawsze się będą sprzedawać najtańsze i najdroższe bilety , pustki będą na miejscach o średniej widoczności .

tak samo jak zawsze będą narzekania co do ceny najtańszych biletów - nie można wszystkim dogodzic

przydało by się w tym temacie zrobic ankiete : na ile cena biletu decyduje o tym czy pójdziesz na mecz Wisły ?
uważam że nawet gdyby ceny były o 3/4 mniejsze niż dotychczas , o tym czy będzie pełny stadion będzie decydować tylko klasa rywala . widać to było w stosunku cena/ frekwencja w meczu z apoelem i Zagłębiem u siebie . Co z tego że na Zagłębie ceny było dwukrotnie niższe , jak przyszla zaledwie połowa kibiców , która była 3 dni wcześniej na apoelu .

osobiście biorąc pod uwagę że przy Reymonta Wisła gra średnio 2-3 razy w miesiacu wydatek łączyny ok 100 zł na Wisłe nie uważam za pieniądze wyrzucone w błoto .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.09.2011 o godz. 12:54.
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.09.2011, 13:02
To zostań tam i nie wracaj. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując
qtasse
Banita

Stary 13.09.2011, 13:03
Cytat:
Chłopie Ty się chwalisz, że na drugą stronę błoń chodzisz bo tanio jest Ja to dobrze rozumiem? I udzielasz się w temacie biletów na stronie Wisły Kraków? Jak u nas będą po 4,99PLN do bedziesz Wiśle kibicował? Nie ogarniam tego...help
Kiedy ja im wcale nie kibicuję. Od zawsze jestem kibicem Wisły. Chodzę na mecze Cracovii, a to różnica. W tym sezonie byłem na meczach z Koroną i ostatnio z ŁKSem, oba przegrane z czego bardzo się cieszyłem, choć oczywiście nie mogłem jakkolwiek tej radości okazywać. Taki ze mnie mały "sabotażysta" ;]
Odpowiedz cytując
Damian1241
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 13.09.2011, 13:09
Kiedy ja im wcale nie kibicuję. Od zawsze jestem kibicem Wisły. Chodzę na mecze Cracovii, a to różnica. W tym sezonie byłem na meczach z Koroną i ostatnio z ŁKSem, oba przegrane z czego bardzo się cieszyłem, choć oczywiście nie mogłem jakkolwiek tej radości okazywać. Taki ze mnie mały "sabotażysta" ;]
to po ch*j tam chodzisz
[/URL]
Odpowiedz cytując
qtasse
Banita

Stary 13.09.2011, 13:11
Cytat:
to po ch*j tam chodzisz
Po to, że lubię oglądać zawodową piłkę na żywo. Może już wróćmy do tematu, co?
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 13.09.2011, 13:12
Jesteś kandydatem do posta roku, bez dwóch zdań.

W tym momencie to można zamknąć ten temat, całe forum, nawet cały internet.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
qtasse
Banita

Stary 13.09.2011, 13:14
Cytat:
Jesteś kandydatem do posta roku, bez dwóch zdań.

W tym momencie to można zamknąć ten temat, całe forum, nawet cały internet.
Możesz mi wytłumaczyć, o co Ci chodzi? Bo jak na razie to widzę, że zaczyna się tu robić jeden wielki lincz nie wiadomo za co.
Odpowiedz cytując
Zdzis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 13.09.2011, 13:14
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Karty kibica obowiązkowe są tylko w Ekstraklasie, prawda? W pucharach można kupić bilet bez posiadania kk?
Ale warto zaznaczyć, że jak ktoś ma wyrobioną KK to bez niej biletu na Odense nie kupi. W kasie powiedziano mi, że "system" w takim przypadku żąda przyłożenia karty do czytnika.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 13.09.2011, 13:20
Możesz mi wytłumaczyć, o co Ci chodzi? Bo jak na razie to widzę, że zaczyna się tu robić jeden wielki lincz nie wiadomo za co.
Nie wiadomo za co... Hmmm pomyślmy

Niewytrzymiem ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
adikos1906
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 13.09.2011, 13:22

Skąd się tacy biorą. Ty chyba jesteś pasjonatem krakowskiej piłki

Wyloguj i nie wracaj.

Bez odbioru.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 13.09.2011, 13:24
przynajmniej nick sobie dobry dobrał; kutasse
Odpowiedz cytując
qtasse
Banita

Stary 13.09.2011, 13:25
Jeśli ktoś ma jakiś problem, niech pisze na priv. Nie zaśmiecajmy tematu.
Cytat:
Ty chyba jesteś pasjonatem krakowskiej piłki
Fajnie, że mnie znasz i wiesz, kogo i czego jestem pasjonatem. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując
Neo1221
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 13.09.2011, 13:46
Jakbym jako student miał bilet za 10 lub 15 zł na cały stadion, a nie za bramkę gdzie niektórzy kulturą nie grzeszą... chce oglądac mecz a nie się drzeć (są tacy którzy wychodząc nie znają wyniku).

Jeśli chcesz oglądać mecz to lepiej iść za 5 zł... nawet derby za 5 zł można z środkowej trybuny oglądać..

Marketing Wisły ---- żal :(
Odpowiedz cytując
Eternit
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.09.2011, 13:50
Jeśli ktoś ma jakiś problem, niech pisze na priv. Nie zaśmiecajmy tematu.

Fajnie, że mnie znasz i wiesz, kogo i czego jestem pasjonatem. Bez odbioru.
Głośno śpiewasz cały hymn? Skaczesz bo nie jesteś za Wisłą hej?
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 13.09.2011, 13:52
Neo1221 napisał(a):Wyświetl post
Jakbym jako student miał bilet za 10 lub 15 zł na cały stadion, a nie za bramkę gdzie niektórzy kulturą nie grzeszą... chce oglądac mecz a nie się drzeć (są tacy którzy wychodząc nie znają wyniku).

Jeśli chcesz oglądać mecz to lepiej iść za 5 zł... nawet derby za 5 zł można z środkowej trybuny oglądać..

Od poczatku byłem zdania, że ceny powinny byc niższe, ale na miłość boską 5 zł na środkowa trybunę? A co to ....a jest białoruś? człowieku na 3 lige bilety droższe są!! O czym Ty mówisz Przestańcie pisac takie pierdoły bo zaraz dojdzie do tego, że za darmo sie nie opłaca bo trzeba jakoś dojechać...
Odpowiedz cytując
qtasse
Banita

Stary 13.09.2011, 13:53
Cytat:
Głośno śpiewasz cały hymn?
Nie. Nie śpiewam go w ogóle, ani nie dopinguję w żaden inny sposób przed meczem czy w trakcie.
Cytat:
Skaczesz bo nie jesteś za Wisłą hej?
Nie skaczę. Wychodzi na to że jestem za Wisłą ;]

Skończyłeś? Poza tym prosiłem o pisanie na priv i niezaśmiecanie tematu.
Odpowiedz cytując
Neo1221
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 13.09.2011, 14:00
Zarząd to by chciał cały stadion po 100 zł za miejsce ... to nie Real czy Chelsea... to (cociaż ciężko przechodzi przez gardło) TYLKO Wisła... mistrz słabiutkiej Polski i klub grający z fartem co kilka lat w pucharach... nie oszukujmy się... co porównywać do Fulham (byli w finale P UEFA), czy innych Europejskich klubów... Polska to nie Monaco... Bilety w przedziałach 15 - 60 to optimum... Jak mam dać po 40 zł na mecz to wole wykupić CANAL+ i mieć możliwość oglądania całej Polskiej, Hiszpańskiej i Angielskiej Ligi... Mailem karnety na X, chodzilem na mecze od młodych lat.. i śmiało mogę stwierdzić że skoro wtedy było można mieć bilety tanie to i teraz można... Czasami sę zastanawiam czy to jest nadal Wisła czy tylko.... KASA KASA KASA!!!

Pomyśl i doczytaj że pisze że to opcja dla studentów!!! Bo jak nie Akademiki to kto im zapełni stadion? Może nie 5.. ale max 15 dla żaka na cały stadion i komplety by były...
Ostatnio edytowane przez Neo1221 : 13.09.2011 o godz. 14:05.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 13.09.2011, 14:09
kurczę, bo Strefa Kibica nie odbiera, powiedzcie mi co mam zrobić, gdy mam dwóch osobników z zagranicy, którzy nie mają peseli? numery paszportów mogą być?

Odpowiedz cytując
kibic221
Member

Od: 04.2011

Stary 13.09.2011, 14:20
Dean napisał(a):Wyświetl post
kurczę, bo Strefa Kibica nie odbiera, powiedzcie mi co mam zrobić, gdy mam dwóch osobników z zagranicy, którzy nie mają peseli? numery paszportów mogą być?

wejdz na strone wisla.krakow.pl i po lewej stronie masz dział Karty Kibica klikasz i wyswietla Ci się plik dfo pobrania, tam widnieje ankieta która trzeba wypełnić jak chce sie zdobyć Karte Kibica. Tam też jest osobny dział dla Obcokrajowców na ankiecie.
Odpowiedz cytując
Dean
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 13.09.2011, 14:26
kibic221 napisał(a):Wyświetl post
wejdz na strone wisla.krakow.pl i po lewej stronie masz dział Karty Kibica klikasz i wyswietla Ci się plik dfo pobrania, tam widnieje ankieta która trzeba wypełnić jak chce sie zdobyć Karte Kibica. Tam też jest osobny dział dla Obcokrajowców na ankiecie.
wydanie karty kibica dla nich mnie nie interesuje, tylko czy pójdą na ten jedyny mecz. gdy wezmę ich paszporty to powinno starczyć.

Odpowiedz cytując
PAC
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 13.09.2011, 14:33
Ludzie bilety są trochę za drogie ale bez przesady. 7 złotych to kosztuje bilet na Borek Kraków. Parchy jadą po kosztach i ciekawe ile to jeszcze potrwa.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
koniukrk
Member

Stary 13.09.2011, 14:34
wystarczy numer paszportu na 100% wiem bo kolega kupował obcokrajowcom z rodziny na mecz z litexem chyba
Ostatnio edytowane przez koniukrk : 13.09.2011 o godz. 14:41.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 13.09.2011, 15:04
jak kibic Wisły może chodzić na tamten stadion i spokojnie wysłuchiwać bluzgów na nasz Klub ?
Jak kibic Wisły może dokładać choćby złotówkę na ich parchaty stadion, klub, drużynę, itp. ?

Ja tego nie pojmuje ...

ale to niestety wpisuje się w kanon poglądów, które definiują naszego głównego wroga w zespołach typu Legia Warszawa...podczas gdy on "czai się za rogiem"
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 13.09.2011 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 13.09.2011, 15:24
Neo1221 napisał(a):Wyświetl post

po pierwsze za bramką masz dwie trybuny - jako student możesz sobie mecz oglądnąć za 19 z G. Ale nie, ja chcę mieć tanio. Najlepiej na środku A za 15. I drink z palemką. Bez przesady.

Jak chcesz to za 10zł możesz kupić bilet na mecz GKS Bogdanka (obecny lider I ligi). No albo ten lepszy za 20. Takie same ceny na Zawiszy (wice lider) - niestety nie ma zniżek dla studentów. Piast na stronie nie ma cennika, ale Pogoń Szczecin to wydatek (zależnie od tego kiedy kupisz bilet - bardzo fajna opcja swoją drogą) od 10,5 za bramką do 25 zł. Jest wybór jest dobrze. Cracovia ze swoją 5 za bilet, będzie zaniżała cenę nawet w II lidze. Ale co tam, u nas też powinno być dumpingowo.

Inna sprawa, że nie rozumiem idei zniżek dla studentów. Jak dla mnie powinny być albo zniżki wiekowe do 25/26 lat albo tylko dla uczniów.

Odpowiedz cytując
Mishuh
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 13.09.2011, 15:30
dostuffca napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa, że nie rozumiem idei zniżek dla studentów. Jak dla mnie powinny być albo zniżki wiekowe do 25/26 lat albo tylko dla uczniów.
Jako niestudenta też mnie to trochę boli, ale chyba nie trzeba być geniuszem, żeby zrozumieć, że osoby kontynuujące naukę nie utrzymują się z definicji same? A osoby zaczynające w wieku 18 lat pracę zamiast dalszej edukacji owszem. To nie jest wyróżnianie studentów.

Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Nie dziwota, że na Basel bilety były po 30 PLN. Wtedy pojemność stadionu to było 10.000. A teraz jest 24000. Na następne mecze w LE będą tańsze bilety.
Luki w pamięci? Trybuny były na 16k, a i tak były puchy.
Ostatnio edytowane przez Mishuh : 13.09.2011 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 13.09.2011, 15:31
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post

zaraz pewnie ktoś znowu napisze że popatrzmy na Legie czy Amicę. tylko że Kraków to nasze podwórko specyficzny klimat inne uwarunkowania nie tylko kibicowskie ale też zarobkowe.

Z uwarunkowaniami finansowymi to akurat bym się nie zgodził. Ok, średnio w Warszawie może i zarabia się więcej chociaż 5% pracowników central zawyża ogólny obraz, a przyjezdni z okolicznych wiosek pracują za miskę ryżu byle nie wracać do obrabiania krów czy zbioru jabłek w okolicach Radomia.Trochę podobna sytuacja jak zarządy spółek węglowych w Katowicach, które rozrośnięte do absurdalnych rozmiarów zawyżają średnią- niby tam się dobrze zarabia tylko jakoś dziwnie w godzinę widać więcej dziadków z kartonami niż przez 3 dni w innym mieście. Natomiast co do Poznania to akurat wynagrodzenia są takie same. Dla odmiany tam twór zwany Lechem nie ma specjalnej konkurencji ( bo Warta to zdecydowanie inna pólka) natomiast samo miasto jest zdecydowanie mniejsze o aglomeracji jako takiej nie wspominając.

Tego się nie da porównywać 1:1.
Mnie osobiście ceny biletów nie przerażają ale faktycznie zwłaszcza mecze pucharowe mogłyby być tańsze bo rozumiem, że przeciętny ojciec mający chociażby tylko jednego syna lat powiedzmy 14 ma solidny problem.

Ceny powinny być niższe ale nawet nie tyle ze względu na warunki czysto ekonomiczne ale ze względu na jakoś usługi, która ma być za te pieniądze świadczona. W kraju gdzie kibice nazwijmy to "stadionowi" są tak naprawdę niszowym targetem ktoś powinien pomyśleć dłużej nad kalkulacją. Chociażby po to , żeby sobie ich bez względu na to czy to będą fanatycy czy zjadacze kiełbasek "wychować."
Ostatnio edytowane przez rafkur : 13.09.2011 o godz. 15:43.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów