The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.07.2011, 14:26
Cytat:
To dziwne, bo jak chciałem kupić tak znajomemu to miła Pani w kasie mnie poinformowała, że bez fizycznego posiadania jego KK nie kupie biletu.
Bo oficjalnie nie moze sprzedac ale istnieje mozliwosc, ze bez KK mozna na nia nabic bilet.

Ja mam takiepytanie. Czy ktos wie jak teraz bilety beda dystrybuowane dla kibicow z FanClubow? Czy oni tez musza te KK komus okazac/przekazac?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Wislak2221
Member

Od: 04.2009

Stary 21.07.2011, 14:29
a mam pytanie jesli podam Pani przy kasie np. ksero karty bedzie tak mozna no bo troche bez sensu zeby kumpel jechal 200km bo tyle ma do krakowa dawal mi karte kibica zebym kupil mu bilet
ŚLĄSK WISŁA LECHIA
Odpowiedz cytując
Bąbel
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.07.2011, 14:29
T-driver napisał(a):Wyświetl post
Sprzedaż internetowa będzie wyglądała tak: na stronie podajesz swój pesel a system sprawdzi, czy masz już Karte Kibica. Jeśli nie masz to doliczą Ci 10zł za karte i wyślą pocztą oraz wygenerują pdf do wydrukowania tzw. tymczasowa karta, którą musisz mieć przy sobie jeśli właściwa karta nie dotrze do Ciebie przed meczem.
Sam bilet będzie również miał formę dokumentu do wydrukowania, który wsuwasz w szczelinę w kołowrotku. I to wszystko - bez zbędnego 'nabijania' na kartę. Historia kupionych biletów jest powiązana z peselem w systemie.
Drugie pytanie - bez kk nie kupisz biletu, wiec nie będzie sytuacji, że pojawi sie ktoś z biletem a bez karty kibica.
Dzięki za wyjaśnienie, moje wątpliwości zostały rozwiane.Wychodzi na to, że frekwencja będzie niższa niż zazwyczaj, przez obowiązek posiadania kk.
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 21.07.2011, 14:41
Wislak2221: Kara Kibica bedzie Ci potrzebna w Strefie bo bilety będą nabijane na Karte...Aczkolwiek moge sie mylić..
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 21.07.2011, 14:44
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Wislak2221: Kara Kibica bedzie Ci potrzebna w Strefie bo bilety będą nabijane na Karte...Aczkolwiek moge sie mylić..
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Bo oficjalnie nie moze sprzedac ale istnieje mozliwosc, ze bez KK mozna na nia nabic bilet.
Dwa posty wyżej...
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując
Wiślak1989
Member

Od: 07.2011

Stary 21.07.2011, 14:46
To teraz nie będzie tradycyjnych biletów papierowych Szkoda :( bo zbieram...
Odpowiedz cytując
Siemens
Member

Od: 04.2007

Stary 21.07.2011, 15:18
Będą ale takie jak teraz do potwierdzenia miejsca bo skąd mają wiedzieć na jaki sektor masz iść i jakie miejsce zająć zrobiłby się burdel gdyby tak nie było
Odpowiedz cytując
frg
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 21.07.2011, 15:43
Siemens napisał(a):Wyświetl post
Będą ale takie jak teraz do potwierdzenia miejsca bo skąd mają wiedzieć na jaki sektor masz iść i jakie miejsce zająć zrobiłby się burdel gdyby tak nie było
Tiaaa.. a ręczne skanery kart to aż taki "cud XXI wieku", żeby ich nie mieli?
Wystarczy przecież przyłożyc karte do czytnika połączonego z baza i prosze bardzo, wszystko jest.

No, ale zapomniałem, że przeciez puki co to u nas nawet nie ma kupowania biletów przez neta - że płatnościu gotówka nie wspomne.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując
Siemens
Member

Od: 04.2007

Stary 21.07.2011, 16:10
frg napisał(a):Wyświetl post
Tiaaa.. a ręczne skanery kart to aż taki "cud XXI wieku", żeby ich nie mieli?
Wystarczy przecież przyłożyc karte do czytnika połączonego z baza i prosze bardzo, wszystko jest.

No, ale zapomniałem, że przeciez puki co to u nas nawet nie ma kupowania biletów przez neta - że płatnościu gotówka nie wspomne.
Jak wiesz zanim to będzie u nas to będzie cud chłopak zapytał to dostał odpowiedź więc nie wiem po co te zbędne nabijanie postów z Twojej strony.
Odpowiedz cytując
Skimciol
Member

Od: 05.2011

Stary 21.07.2011, 16:28
virus_nh napisał(a):Wyświetl post
To dziwne, bo jak chciałem kupić tak znajomemu to miła Pani w kasie mnie poinformowała, że bez fizycznego posiadania jego KK nie kupie biletu.
to nie wiem bo mi w ten sposób nawet ulgowy kupił bez karty i bez legitymacji a był to bilet na mecz Wisły z polonią na zakończenie sezonu
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 21.07.2011, 17:06
Skimciol napisał(a):Wyświetl post
to nie wiem bo mi w ten sposób nawet ulgowy kupił bez karty i bez legitymacji a był to bilet na mecz Wisły z polonią na zakończenie sezonu
właśnie przez takie wpisy inni mają coraz bardziej pod górkę.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
adTSam
Member

Od: 05.2007

Stary 22.07.2011, 11:02
Podbijam pytanie Jaroo1
Jak z biletami dla FC ?
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 12.08.2011, 10:42
Mając kartę kibica wpuszczą mnie w Gdańsku bez problemu na Lechię ? będą jakieś problemy natury technicznej ?
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 12.08.2011, 10:53
Kupowałem teraz bilety na karty kibica i dla osób bez karty. Osoby bez KK wchodzą na mecz na ten bilet papierowy, a na biletach osób, które mają już KK jest napisane "Wejście na kartę kibica. Potwierdzenie zakupu biletu" Więc mam pytanie, przykładam KK do czytnika, zapala się zielone światełko i wchodzę?
I to potwierdzenie na papierze też trzeba mieć?
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 12.08.2011, 10:56
Tak, przykładasz kartę i wchodzisz.

Potwierdzenie trzeba mieć na wypadek, gdyby ochroniarz chciał sprawdzić. Bez tego ma prawo nie wpuścić Cię na stadion.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 12.08.2011, 10:57
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Kupowałem teraz bilety na karty kibica i dla osób bez karty. Osoby bez KK wchodzą na mecz na ten bilet papierowy, a na biletach osób, które mają już KK jest napisane "Wejście na kartę kibica. Potwierdzenie zakupu biletu" Więc mam pytanie, przykładam KK do czytnika, zapala się zielone światełko i wchodzę?
KK przykładasz do białego czytnika i wchodzisz, potwierdzenia nie sprawdzają, potwierdzenie jest po to abyś miał dowód że dane miejsce jest Twoje jakby ktoś "rościł sobie do niego pretensje".
EDIT: WiślakMyślenice mnie ubiegł, nie miałem jeszcze sytuacji że ktokolwiek sprawdzał potwierdzenie. Ja je zawsze zabieram, wsadzam głęboko w kieszeń aby nie przeszkadzało.
Odpowiedz cytując
MDW
Member

Od: 04.2011

Stary 12.08.2011, 10:57
Zwitter napisał(a):Wyświetl post

Dokładnie tak, przykładasz i wchodzisz. Potwierdzenie jest moim zdaniem na wszelki wypadek gdyby był problem na bramce (np. nie czyta karty) a po drugie na trybunie jeśli musiałby się spierać o miejsce.
Odpowiedz cytując
bouli76
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 13.08.2011, 08:57
...:::Tomo:::... napisał(a):Wyświetl post
Mając kartę kibica wpuszczą mnie w Gdańsku bez problemu na Lechię ? będą jakieś problemy natury technicznej ?
Chodzi Ci o to ze masz karte Wisly a chcesz wejsc na Lechie

Jesli chodzi o mecz Lechii z pejsami to aby wejsc na mecz nie trzeba miec karty kibica- aby zapelnic stadion na otwarcie zrezgnowano na ta kolejke z wymogu posiadania karty kibica.

Cytat:
• przy zakupie pojedynczego biletu na mecz Lechia – Cracovia nie będzie wymagane posiadanie Karty Kibica Lechii;

• osoby bez Karty Kibica Lechii mogą zakupić bilet wyłącznie w kasach stadionu PGE Arena Gdańsk;
Mnie sie wydaje ze aby wejsc na jakikolwiek stadion w Polsce trzeba miec karte kibica klubu na ktorego stadionie mecz sie odbywa. (oczywiscie nie dotyczy to wyjazdow organizowanych przez klub/stowarzyszenie)
Wiem np. ze na mecz z Korona do Kielc jedzie kilka osob z Krakowa i osoby te wyrabialy sobie jakis czas temu karte kibica Korony zeby moc bez problemu wejsc na stadion mimo ze Korona nie przyjmuje kibicow Wisły na ten mecz.
Ostatnio edytowane przez bouli76 : 13.08.2011 o godz. 10:52.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 13.08.2011, 09:30
Nie na najbliższy, na któryś kolejny Mam KK Wisły a chcę wejść na Lechię... .
Odpowiedz cytując
krzysiek92
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 13.08.2011, 10:13
jeżeli ktos się wybiera po kartę to jest spora kolejka bo system się zawiesił...
Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Stary 13.08.2011, 12:44
ok. 100 osób w kolejce po KK było jakąś godzine temu. Ale idzie szybko, czekało się możę 20min.

Na Zagłębie, i Apoel nie ma w zasadzie już kolejki. Bilety o 13 na Zagłebie były jeszcze na C.
Odpowiedz cytując
kubus20
Junior Member

Od: 08.2006

Stary 13.08.2011, 13:07
Do ktorej dzisaj strefa kibica ptwarta? wie ktos? wyrobie karte powiedzmy na godzine przed meczem?
Odpowiedz cytując
szczudelTSW
Junior Member

Od: 06.2009

Stary 19.08.2011, 13:42
Panowie, jeśli mam 16-lat to wyrobią mi kartę kibica bez problemu, za okazaniem paszportu?
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 19.08.2011, 14:20
Najlepiej mieć jakiś dokument z numerem PESEL i oczywiście druga cześć wniosku wypełniona przez rodzica/prawnego opiekuna.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując
koniukrk
Member

Od: 07.2011

Stary 19.08.2011, 16:00
szczudelTSW napisał(a):Wyświetl post
Panowie, jeśli mam 16-lat to wyrobią mi kartę kibica bez problemu, za okazaniem paszportu?
ja przy wyrabianiu miałem paszport i legitymacje ponieważ w paszporcie nie ma adresu te 2 dokumenty wystarczą na 100%
Odpowiedz cytując
bartek_strz
Member

Stary 22.08.2011, 11:40
Właśnie sobie wyrobiłem KK i ta karta jest cała porysowana i szorstka od rys. Czy też tak macie? Jeszcze jej nie używałem....
I jeszcze jedno pytanie - na tej karcie nie ma żadnego czipu i ja zostają zapamiętywane zmiany na karcie?
Odpowiedz cytując
wonski_eNHa
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 22.08.2011, 11:56
'Cip' jest wtopiony, żebyś go nie porysował. Dane nie są zapamiętywane na karcie, tylko w systemie.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 22.08.2011, 11:59
aczkolwiek z tego co wiem to jeden z kibiców zakwestionował część danych jakie są pobierane przez kluby w celu wyrobienia tej karty. bo na dobrą sprawę to imie, nazwisko i pesel powinno wystarczyć a tam jeszcze adresy się podaje maile telefony...
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 22.08.2011, 12:39
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
aczkolwiek z tego co wiem to jeden z kibiców zakwestionował część danych jakie są pobierane przez kluby w celu wyrobienia tej karty. bo na dobrą sprawę to imie, nazwisko i pesel powinno wystarczyć a tam jeszcze adresy się podaje maile telefony...
mail i telefon podaje się dobrowolnie
Cytat:
Podanie numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail jest opcjonalne i umożliwia korzystanie z dodatkowych
usług oferowanych z kartą kibica 2011 (np. zakup biletów przez Internet).
co do adresu
Cytat:
7. W związku z ustawą z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. z 2009 r., nr 62, poz. 504)
podanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru PESEL jest obowiązkowe.
Ostatnio edytowane przez PvD : 22.08.2011 o godz. 12:46.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 22.08.2011, 12:47
PvD napisał(a):Wyświetl post
mail i telefon podaje się dobrowolnie

co do adresu
ale nie ma teraz obowiązku meldunkowego to co mam podać wyimaginowany adres i kij, bo nie mam meldunku to wszystko jest pic na wodę. aczkolwiek po kiego ch.ja im adres to nie wiem
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów