The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maTyS.
Bene Nati

Od: 10.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.07.2011, 08:28
gdzie w Krakowie najtaniej kupię albo doładuje tusz do drukarki hp kolorowy ?
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując
koniukrk
Member

Od: 07.2011

Stary 21.07.2011, 09:16
na giełdzie możesz kupić takie butelki z tuszem i sam w domu sobie będziesz uzupełniać strzykawką dużo taniej cie to wyniesie
Odpowiedz cytując
nosu
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 21.07.2011, 09:24
Dlaczego w Operze nie wyłapuje mi syngału i nie ładują się strony kiedy Mozilla i I.E. działają normalnie?
wierność
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 21.07.2011, 10:03
Jak to jest z tymi KK - jak mam jedną (naszą) to moge sobie wyrobić tez inną? (od razu jakby ktoś miał sie rzuca - nie, nie Cracovii, a Lechi Gdn).

No bo wakacje w 3 mieście i rodzice chca iśc na Lechię. A maja u nas KK. Pamiętam, że była coś mowa o blokowaniu wyrabiania kilku KK ...
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 21.07.2011, 10:22
tak kiedyś było w Warszawie że wyrabiając Polonii blokowali wyrobienie na Legii, później gdzieś śmignęła mi informacja że było to niezgodne z prawem więc chyba można.

PS. w domyśle miała być jedna karta na wszystkie stadiony a tutaj okazuje się że na reprezentacje chcą wprowadzić kolejne. Ładnie ktoś kasę na tym trzepie.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
Kociewiak
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 21.07.2011, 10:29
Część III – Używanie Karty
§ 9
1. Karta jest kartą imienną, identyfikującą wyłącznie osobę, której została wydana, a także określającą tą osobę jako kibica jednego Klubu.
2. Jeden Kibic może posiadać wyłącznie jedną Kartę.
3. Zakazane jest dokonywania jakichkolwiek zmian na Karcie, w szczególności przerabiania danych na niej uwidocznionych.
4. W przypadku ustalenia, iż:
1) dana osoba posługuje się nie swoją Kartą, Operator lub Klub mają prawo zatrzymać Kartę i ją unieważnić,
2) Kibic posiada dwie Karty, Karta wydana później podlega unieważnieniu,
3) Kibic posługuje się Kartą przerobioną, bądź w jakikolwiek sposób zmodyfikowaną, Operator lub Klub zatrzymuje Kartę i ją unieważnia.
5. W sytuacjach, o których mowa w ust. 4 powyżej, Operator i Klub nie są zobowiązane do zwrotu jakichkolwiek kosztów poniesionych przez Kibica w związku z wydaniem Karty, ani innych kosztów.
§ 10
Karta zachowuje ważność przez okres wskazany na Karcie.
§ 11
Kibic w każdym czasie może unieważnić Kartę oraz wymienić Kartę na nową za opłatą określoną w Cenniku.
§ 12
1. Kibic może zmienić przynależność do danego Klubu na przynależność do innego Klubu.
2. Zmiany można dokonywać nie częściej niż jeden raz w ciągu rundy rozgrywkowej danego sezonu rozgrywkowego rozgrywek Ekstraklasy.
3. Zmiana przynależności do Klubu następuje poprzez unieważnienie dotychczasowej Karty i wydanie w jej miejsce nowej Karty.
(...)

Regulamin: http://www.extrakarta.pl/public/temp...s.xhtml?id=475
Odpowiedz cytując
Żmijka

Stary 21.07.2011, 10:36
<sciana> czysty debilizm. Pomine niezgodnośc z prawem, bo na jakiej k... podstawie nie mogę sobie chodzić na mecze Wisły, Górnika i Lechii Gdańsk jednoczesnie ...

Ehhh ... na str. Lechii wyczytałam jeszcze, że czeka sie tam na karte 4 tyg <shock> fajnie. Oni je w honkongu produkuja, tak?

Będę się musiała dowiedziec dokładnie czy to jest przestrzegane, bo to jakas czysta abstrakcja.
(chociaz ten reg. wyżej to regulamin tej firmy co robi te karty dla Lechii, Zagłębia i kogoś tam jeszcze, a nie przepisy ekstraklasowe, wiec cholera wie).

Dzięki w każdym razie!
Odpowiedz cytując
Kociewiak
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 21.07.2011, 10:39
Jak będziesz w Gdańsku to podejdź do któregoś z punktu wyrabiania KK i zapytaj albo zobacz czy Ci nabiją bilet na Twoją karte. Ale na pierwszy mecz prawdopodobnie KK nie będzie obowiązkowa bo nie wszyscy wyrobili (czas oczekiwania) i są jakieś opóźnienia, ponoć niedługo ma być na miejscu też wyrabiana. Ja czekałem 3 tygodnie na karte.
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 21.07.2011 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując
Żmijka

Stary 21.07.2011, 11:00
No w/g przepisów ma byc obowiązkowa karta na wszystkich stadionach o 1 meczu sezonu 2011/2012. Dlatego pytam.
Spoko, podesle rodziców żeby sobie podeszli obadać sprawę na miejscu. Dzieki!
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 21.07.2011, 11:26
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
Z jakiej wysokości spadł i na co?

wypadł mi z ręki i spadł na podłoge

niby mam gwarancje na nią , ale nie wiem czy mi przyjmą ... ale myśle , ze póki co pójde z nią na gwarancje a jeśli nie przyjmą to podbije do tego komisu

Dzięki
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Stary 21.07.2011, 12:35
czy mecz Śląska będzie pokazywany w otwartym Polsacie? na stronie Śląsk podał że tak ale w komentarzach napisali że tylko w kodowanym.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
mlody_ale_wierny
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 21.07.2011, 12:38
O to samo chciałem zapytać, w programie tv jest tylko na polsacie sport...
edit/ chociaż:
Do pierwszego gwizdka rewanżowego spotkania z Dundee United zostało trochę ponad 24 godziny. Do Szkocji udało się ponad 1,5 tysiąca kibiców Śląska, a dla tych którzy zostali w kraju mamy dobrą wiadomość! Spotkanie transmitowane będzie również w otwartym kanale Polsatu. Początek transmisji od 19:45!
Ostatnio edytowane przez mlody_ale_wierny : 21.07.2011 o godz. 12:42.
HEJ WISŁA KOSZ!!!

Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Stary 21.07.2011, 13:30
właśnie ale w komentarzach jest info. że jednak tylko na kodowanym, zresztą na żadnej stronie polsatu nie ma informacji...
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Odpowiedz cytując
MasterCarl
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 21.07.2011, 13:42
nic z tego nie będzie chyba.. na POlsacie dalej pokazują reklamę tego filmu o 20.05. Więc dla mnie wszystko jasne, w przeciwnym wypadku od rana by reklamowali ten mecz. Tylko po jaką cholere pokazali ten 1 mecz w dodatku zwycięski?
!! Jedno Serce Jedno Bicie WISŁA KRAKÓW Ponad Życie !!
Odpowiedz cytując
Bąbel
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.07.2011, 13:52
bo był we Wrocławiu, łatwiej, taniej wygenerować sygnał i go puścić na antenie.
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Stary 21.07.2011, 14:09
bzdura. jakie łatwiej i taniej skoro polsat ma prawa do transmisji? chyba że mówisz o sprzęcie który muszą przewieźć?
ale zaraz zaraz bo czy na kodowanym nie pokazują? czyli jednak ten sprzęt tam musieli zawieźć !!

sprawa jest prosta więcej ludzi oglądnie ten film który zapowiadają od 2tygodi niż mecz.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.07.2011, 14:15
To co robi Polsat działa na szkodę polskiej piłki. Puchary tylko dla wybranych. Żeby obejrzeć swoją drużynę we wszystkich rozgrywkach trzeba mieć 3 dekodery...
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 21.07.2011, 16:02
Panowie i panie , wiem że moje pytanie jest trochę głupie ale ale: jak nazywa się ta piosenka co leci w tle w trakcie i po skoku Morgiego http://www.youtube.com/watch?v=mZq8kMbErj4
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
tsw maniek
Member

Od: 11.2002

Stary 21.07.2011, 16:07
Witam Może mi ktoś napisac jak najlepiej dojechac do dworca glównego pkp w Krakowie jadąc od Trzebini od ronda obok makro.Z góry dzięki za odpowiedz.
TYLKO WISLA TS.........
Odpowiedz cytując
Dario Silva
Member

Od: 07.2007

Stary 21.07.2011, 17:31
Czy jadąc ulicą Pawią dojadę na parking galerii krakowskiej? Jak jeszcze można dojechać na ten parking?
GdYbYm MóGł CoFnĄć CzAs i PoMyŚlEć NaD WyBoReM...
NaWeT DrUgI RaZ WyBrAłByM Tą SaMą DrOgE
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 21.07.2011, 17:33
Dario Silva napisał(a):Wyświetl post
Czy jadąc ulicą Pawią dojadę na parking galerii krakowskiej? Jak jeszcze można dojechać na ten parking?
dojedziesz
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Bąbel
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.07.2011, 17:56
ściągnąłem sobie tą Iple i niech mi ktoś podpowie, jak mam włączyć mecz Śląska na niej, bo szukam i szukam i za kija nie mogę znaleźć,
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 21.07.2011, 18:03
Mecz Śląska na Ipli jest, o ile sie nie myle-platny
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 21.07.2011, 18:33
Gdzie najbliżej Rynku kupię vlepki Wisły?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 21.07.2011, 18:57
Kupiłem licznik rowerowy bez przewodowy:

I w instrukcji jest napisane :

ZAMONTUJ MAGNEZ DO SZPRYCHY ( to małe gówienko w kółku ) PAMIĘTAJĄC ABY ODLEGŁOŚĆ OD CZUJNIKA MAGNESU ( do duże czarne w kółku ) WYNOSIŁA MAKSYMALNIE 3 MM

jakbym nie przymocował tego czujnika dużego , to nie ma szans by odległość była do 3 MM ! Wychodzi zawsze powyżej 0,5 cm .

Co radzicie ?

Zamontować tak jak się da ?
Odpowiedz cytując
TSW Fanatyk
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 21.07.2011, 19:13
Robię przelew z ipko. potrzebuje potwierdzenia zapłaty, jest tam taki odnośnik do pdf'a, jak to drukne to wystarczy?
I
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Stary 21.07.2011, 19:14
Zastanawiam sie nad zmianą sieci komórkowej bez zmiany numeru telefonu. Myśle nad Play'em. Co mi o nim powiedzie.. jakie stawki, taryfy, możliwości w tej sieci..
Odpowiedz cytując
labtec
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 21.07.2011, 19:15
labtec napisał(a):Wyświetl post
Kupiłem licznik rowerowy bez przewodowy:

I w instrukcji jest napisane :

ZAMONTUJ MAGNEZ DO SZPRYCHY ( to małe gówienko w kółku ) PAMIĘTAJĄC ABY ODLEGŁOŚĆ OD CZUJNIKA MAGNESU ( do duże czarne w kółku ) WYNOSIŁA MAKSYMALNIE 3 MM

jakbym nie przymocował tego czujnika dużego , to nie ma szans by odległość była do 3 MM ! Wychodzi zawsze powyżej 0,5 cm .

Co radzicie ?

Zamontować tak jak się da ?

podbijam i odpowiadam na pytanie wyżej, jak nie ma ( a powinien być załącznik w .pdf ) to zawsze możesz zrobić screena z historii przelelwów i wydrukować. To również potwierdzenie przleewu i wystarczy.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Stary 21.07.2011, 19:22
Zastanawiam sie nad zmianą sieci komórkowej bez zmiany numeru. Co polecicie Edit: Sorry za 2 post ale myślałem ze pierwszego nie potwierdziłem..
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 21.07.2011 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 21.07.2011, 19:22
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam sie nad zmianą sieci komórkowej bez zmiany numeru telefonu. Myśle nad Play'em. Co mi o nim powiedzie.. jakie stawki, taryfy, możliwości w tej sieci..
Ja przeszedłem z Ery do Play'a jakieś pół roku temu i jestem bardzo zadowolony. Mam PLAY Fresh - na kartę, przed każdym doładowaniem wybierasz jedną z opcji i tak możesz dostać odpowiednią ilość smsów do wszystkich sieci, minut do Play, darmowy internet bez limitu, coś tam jeszcze - TU masz wszystko

Moje wydatki to 30 zł na dwa miesiące - przez pierwszy miesiąc za tą kwotę dostajesz 1000 smsów za darmo do wszystkich sieci, a przez drugi spokojnie wystarcza kwota doładowania. Dobra opcja to też doładowanie przez internet i bonus 10% kwoty doładowania.

Z reszty opcji nie korzystałem, wiem, że za przeniesienie numeru dostajesz jakiś bonus, chyba 60 zł.
A, i wielu ludzi skarży się na brak zasięgu w Play'u - szczególnie chodzi o tereny Lubelszczyzny i Podkarpacia. Podobno Ukraina postawiła jakiś nadajnik blisko granicy, który zakłóca sygnały Play, mają interweniować w tej sprawie.

Podbijam pytanie o vlepki najbliżej Rynku w Krakowie, gdzie mogę je dostać?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów