The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arsfan90
Senior Member

Od: 02.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.07.2011, 20:39
Mój wujek ma syna rocznik 2004 który nie posiada jeszcze, żadnego dokumentu tożsamości a takowy jest wymagany. Wie ktoś może co w takiej sytuacji? Łapie się jeszcze jako dziecko do lat 6?
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ

Odpowiedz cytując
Dariusz
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 05.07.2011, 22:42
arsfan90 napisał(a):Wyświetl post
Mój wujek ma syna rocznik 2004 który nie posiada jeszcze, żadnego dokumentu tożsamości a takowy jest wymagany. Wie ktoś może co w takiej sytuacji? Łapie się jeszcze jako dziecko do lat 6?
wydaje mi sie, że już niestety nie, wiec pozostaje wyrobic karte kibica i kupic karnet ulgowy. Chyba, że wygląda jakoś młodo to może da sie go "przemycić" przez bramki
Odpowiedz cytując
3żyk
Member

Od: 07.2008

Stary 08.07.2011, 15:16
Czy wystarczające jest przekazanie mojej Karty Kibica, by ktoś inny kupił mi karnet na nową rundę, czy muszę to zrobić osobiście, lub przekazać jeszcze jakiś dokument?
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 08.07.2011, 15:49
3żyk napisał(a):Wyświetl post
Czy wystarczające jest przekazanie mojej Karty Kibica, by ktoś inny kupił mi karnet na nową rundę, czy muszę to zrobić osobiście, lub przekazać jeszcze jakiś dokument?
Wystarczy KK. Chyba, że jest to karnet ulgowy - wtedy potrzebna jest jeszcze legitymacja.
Odpowiedz cytując
Dariusz
Senior Member

Stary 09.07.2011, 20:47
Lacrima napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy KK. Chyba, że jest to karnet ulgowy - wtedy potrzebna jest jeszcze legitymacja.
Gdy jesteś niepełnoletni legitymacja nie jest potrzebna, sam miałem taką sytuacje, gdy ostatnio kupowałem karnet koledze.
Odpowiedz cytując
m94
Member

Stary 09.07.2011, 22:00
Dla wszystkich ktorzy jeszcze nie wyrobili KK a w najblizszym czasie planuja nadrobic zaleglosci to uczulam aby wraz z wypelnionym podaniem o wyrobienie karty kibica miec ze soba jakis dokument w ktorym jest potwierdzony wasz Pesel (ksiazeczka zdrowia,paszport,dowod tymczasowy),gdyz ja mialem takie szczescie ze dzisiaj w kasie trafilem na mila Pania i obeszlo sie bez takiego dokumentu jednakze jesli ktos nie bedzie mial na tyle szczescia to odejdzie z kwitkiem i nie wyrobi . To tyle taka mala uwaga mam nadzieje ze bedzie pomocna
Odpowiedz cytując
kibic221
Member

Od: 04.2011

Stary 10.07.2011, 09:27
Nie wiem po co to piszesz jak w formularzu który sie wypełnia pisze grubymi literami co trzeba mieć przy sobie. To chyba każdy sie orientuje co musi zabrać ze sobą, no a jak ty zapomniałeś dokumentu to już wszystko świadczy o tobie że nie umiesz doczytać pewnych punktów.
Odpowiedz cytując
ero781
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 10.07.2011, 11:03
Kibic wiecej osob czyta forum niz regulamin wiec dobrxe xe cos takiego napisal
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
Odpowiedz cytując
Wiślacki Barwałd
Senior Member

Od: 12.2010

Stary 14.07.2011, 09:55
Mam pytanie. Zabieram kumpla na jego pierwszy mecz, ma bilet tylko problem w tym czy na LM wpuszczą go bez Karty Kibica? Bo czytałem trochę i jedni mówią że bez KK nie wpuszczają a inni że spoko.
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 14.07.2011, 10:08
Wiślacki Barwałd napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Zabieram kumpla na jego pierwszy mecz, ma bilet tylko problem w tym czy na LM wpuszczą go bez Karty Kibica? Bo czytałem trochę i jedni mówią że bez KK nie wpuszczają a inni że spoko.
Jak udało Ci się kupić bilet na jego dane, to znaczy że karta nie jest potrzebna.
Odpowiedz cytując
focusik09
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.07.2011, 11:03
Wiślacki Barwałd napisał(a):Wyświetl post
Wpuszczą, tylko musi mieć dokument tożsamości
Odpowiedz cytując
Wiślacki Barwałd
Senior Member

Od: 12.2010

Stary 14.07.2011, 11:05
Ok wielkie dzięki
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 14.07.2011, 17:12
Moze to glupie pytanie ale - kto ostatnio wyrabial sobie karte kibica? Duzo ludzi przychodzi by wyrabiac karte i czy dlugo sie czeka w kolejce? Wybieram sie jutro i jestem ciekawy. I najwazniejsze - czy karte kibica wyrobia mi od razu czy bede jeszcze raz musiał jechac do Krakowa? A jezeli to drugie to czy jest mozliwosc by karte wysłali mi pocztą? Nie chciałbym 100 razy jezdzic bo nie mam czasu w tygodniu

Edit: Dobra dzieki - tyle chciałem wiedziec
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 14.07.2011 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując
miodzio
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 14.07.2011, 17:22
Z tego co wiem, kolejek tam nie ma żadnych. Kto chciał kartę, już dawno sobie taką wyrobił. Cały proces wyrabiania trwa maksymalnie 5 minut, więc nie ma się czym martwić :}
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.07.2011, 09:34
Mozna wiec zapomniec o zabraniu kogos na mecz - no chyba, ze przyjdzie sie kilka godz. wczesniej - wyrobi karte i odstoi w kolejce po bilet.
W zadnym cywilizowanym kraju nie ma takich cyrkow - kupuje bilet przez neta, lece i wchodze na mecz bez zadnego plastikowego gowna z zapisanym kodem DNA.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
koniukrk
Member

Od: 07.2011

Stary 21.07.2011, 09:44
a tak wg to ciekawe kiedy będzie ta sprzedaż biletów przez neta, na potwierdzeniu przy wyrobieniu karty pisało mi że będzie dostępna wkrótce
Odpowiedz cytując
frg
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 21.07.2011, 09:45
W zamysle KK miała byc udogodnieniem - sprzedaż przez neta itp. W rzeczywistości okazała sie kolejnym niewypałem i tylko komplikuje życie.
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując
Bąbel
Senior Member

Stary 21.07.2011, 09:50
czyli sprzedaż internetowa, o ile kiedyś będzie, to powinna wyglądać następująco: zamawiam, płacę i przez internet mi jakimś cudem nabijają bilet na kartę? wydaję mi się to niemożliwe, ale nie znam się zbytnio na tym, więc mogę się mylić.Druga kwestia, co z turystami, obcokrajowcami, osobami bez kk, tymi którzy w ostatniej chwili zjawiali się z biletem na meczu, oni już nie obejrzą bez kk meczu?
Milczenie to nuda głupca i myśl mędrca.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 21.07.2011, 09:57
Z drugiej strony wyrobienie tek karty to pryszcz i jeśli komuś zależy to poświęci 5 minut by wydrukować i wypełnić wniosek. Wysupła 10 złotych odmawiając sobie jednego kebaba, 2-3 piwek, paczki fajek czy czegoś i znajdzie godzinkę czasu by podjechać na R22 i wyrobić ten plastik.

Pokolenie malkontentów i konsumentów jego mać
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
mkp13
Member

Od: 07.2010

Stary 21.07.2011, 09:58
Jednym słowem parodia jak się chce kogoś zabrać na mecz np ze studiów, którzy chodzą raz na jakiś czas - proponuje jeszcze dzień przed meczem pojawić się na najbliższym komisariacie i potwierdzić przybycie.
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 21.07.2011, 10:11
iiYama napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony wyrobienie tek karty to pryszcz i jeśli komuś zależy to poświęci 5 minut by wydrukować i wypełnić wniosek. Wysupła 10 złotych odmawiając sobie jednego kebaba, 2-3 piwek, paczki fajek czy czegoś i znajdzie godzinkę czasu by podjechać na R22 i wyrobić ten plastik.

Pokolenie malkontentów i konsumentów jego mać
To weź pod uwagę osoby które przyjechały na wakacje, delegacje czy inne dziadostwo i zapragnęły przyjść na mecz! sądzisz że będą czekały w jednej kolejce do wyrobienia karty godzine i następne dwie aby kupić bilet? Chyba nie.

I skoro już będzie obowiązkowa to może przestaną sprawdzać na kołowrotkach też dowody, bo jakoś jak pies cię spisuje to nie żąda paszportu aby zobaczyć czy dowód jest prawdziwy. tylko u nas takie jaja odstawiają.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 21.07.2011, 11:14
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
To weź pod uwagę osoby które przyjechały na wakacje, delegacje czy inne dziadostwo i zapragnęły przyjść na mecz! sądzisz że będą czekały w jednej kolejce do wyrobienia karty godzine i następne dwie aby kupić bilet? Chyba nie.

I skoro już będzie obowiązkowa to może przestaną sprawdzać na kołowrotkach też dowody, bo jakoś jak pies cię spisuje to nie żąda paszportu aby zobaczyć czy dowód jest prawdziwy. tylko u nas takie jaja odstawiają.
To wpadnij godzinę przed meczem i zrobisz spokojnie. Trwa to TYLKo 5 minut. Dla ułatwienia przyjdź ze swoim długopisem. Patent sprawdzony z rundy wiosennej ;-)
A tak w ogóle to na Legii od dwóch seozonów bodajże to jest, a be zproblemu 20 tysięcy na mecz wpadało.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 21.07.2011 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 21.07.2011, 11:37
Ktoś przychodzi godzinę przed meczem zanim zrobi kartę i kupi bilet to mu przynajmniej 2h zejdzie nie licząc kolejki do wejścia na stadion.
A teraz powiedz po co komuś KK skoro przyjedzie TYLKO na jeden mecz przy okazji. dlaczego ma płacić dodatkową kasę za jakieś karty? Bo nie jest chyba tak że jedna KK obowiązuje na wszystkich stadionach prawda? A co jak ktoś najpierw wyrobi u nas a z tydzień pojedzie na Górnika? to tam tez ma dać znowu dodatkową dyszkę?
Ktoś miał dobre układy i przeforsował to durne prawo.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
T-driver
Member

Od: 06.2003

Stary 21.07.2011, 11:51
Bąbel napisał(a):Wyświetl post
czyli sprzedaż internetowa, o ile kiedyś będzie, to powinna wyglądać następująco: zamawiam, płacę i przez internet mi jakimś cudem nabijają bilet na kartę? wydaję mi się to niemożliwe, ale nie znam się zbytnio na tym, więc mogę się mylić.Druga kwestia, co z turystami, obcokrajowcami, osobami bez kk, tymi którzy w ostatniej chwili zjawiali się z biletem na meczu, oni już nie obejrzą bez kk meczu?
Sprzedaż internetowa będzie wyglądała tak: na stronie podajesz swój pesel a system sprawdzi, czy masz już Karte Kibica. Jeśli nie masz to doliczą Ci 10zł za karte i wyślą pocztą oraz wygenerują pdf do wydrukowania tzw. tymczasowa karta, którą musisz mieć przy sobie jeśli właściwa karta nie dotrze do Ciebie przed meczem.
Sam bilet będzie również miał formę dokumentu do wydrukowania, który wsuwasz w szczelinę w kołowrotku. I to wszystko - bez zbędnego 'nabijania' na kartę. Historia kupionych biletów jest powiązana z peselem w systemie.
Drugie pytanie - bez kk nie kupisz biletu, wiec nie będzie sytuacji, że pojawi sie ktoś z biletem a bez karty kibica.
Odpowiedz cytując
Skimciol
Member

Stary 21.07.2011, 12:14
z nabijaniem na karte jeśli kupi się przez internet to nie ma problemu bo mi w tamtym sezonie bilet kupił kuzyn w kasie nie mając podczas kupowania mojej KK a wydrukowali mu tylko potwierdzenie i bilet miałem nabity
Odpowiedz cytując
virus_nh
Member

Od: 04.2007

Stary 21.07.2011, 13:11
Skimciol napisał(a):Wyświetl post
z nabijaniem na karte jeśli kupi się przez internet to nie ma problemu bo mi w tamtym sezonie bilet kupił kuzyn w kasie nie mając podczas kupowania mojej KK a wydrukowali mu tylko potwierdzenie i bilet miałem nabity
To dziwne, bo jak chciałem kupić tak znajomemu to miła Pani w kasie mnie poinformowała, że bez fizycznego posiadania jego KK nie kupie biletu.
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 21.07.2011, 13:53
Dobrze Ci powiedziała.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując
ŁukaszTS
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 21.07.2011, 14:02
A jeżeli chcę iśc na mecz Śląska we Wrocławiu a posiadam KK Wisły? To co muszę wyrobić KK Śląska? Chłopaki w innym temacie pisali, że niby nie da się posiadać dwóch KK kibica innych klubów, więc jakie jest rozwiązanie? Chyba, że w zamyśle jest to ogólnopolska karta, bo przecież są na niej moje dane i biore odpowiedzialność na siebie.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 21.07.2011, 14:25
Budują centralną bazę kibiców.
W takim razie jeśli miałaby być ogólnopolska karta kibica to po co są klubowe?
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów