The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.07.2011, 15:24
Sorry że trochę odbiegnę od tematu ale zszokowała mnie informacja z poprzedniej strony że nie można wnosić wody? Skąd taka informacja? do tej pory było przecież tak że półlitrowe butelki oryginalnie zamknięte można wnieść.

Czy jest to poparte tym dziwnym regulaminem?
Niech odpowiedzą osoby które są pewnego swojego zdania a nie "wydaje mi się" itp.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 20.07.2011, 15:26
Nie ma możliwości wnoszenia własnych napojów, nawet jeżeli pojemność butelki nie przekracza 0,5 litra i jest to butelka oryginalnie zamknięta.

Butelka traktowana jest jako przedmiot niebezpieczny. Dodatkowo na stadionie nie sprzedawane są napoje w plastikowych butelkach a w papierowych kubkach.

Chcesz się napić Kropli Beskidu? No problem, dostaniesz ją na stadionie- ale w kubeczku na Pepsi

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 20.07.2011, 15:27
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Sorry że trochę odbiegnę od tematu ale zszokowała mnie informacja z poprzedniej strony że nie można wnosić wody? Skąd taka informacja? do tej pory było przecież tak że półlitrowe butelki oryginalnie zamknięte można wnieść.

Czy jest to poparte tym dziwnym regulaminem?
Niech odpowiedzą osoby które są pewnego swojego zdania a nie "wydaje mi się" itp.
Regulamin:

Cytat:

§ 12
1. Zabrania się wnoszenia i posiadania na terenie obiektu, w szczególności:
  1. broni, amunicji oraz innych niebezpiecznych przedmiotów, mogących stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi lub mienia;
  2. materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych oraz substancji o podobnym działaniu oraz wszelkiego rodzaju materiałów pożarowo niebezpiecznych;
  3. pojemników na płyny lub produkty spożywcze wykonanych z twardego materiału, w tym butelek plastikowych;
  4. alkoholu, środków odurzających i psychotropowych lub innych podobnie działających środków;
  5. kasków, parasoli o ostrym zakończeniu;
  6. materiałów, zawierających treści rasistowskie, polityczne, ksenofobiczne, lub wulgarne;
  7. pojemników do rozpylania gazu, substancji żrących lub farbujących;
  8. przedmiotów, które z uwagi na swe kształty lub/i rozmiary nie mogą być schowane pod siedzenie;
  9. trąbek, wuwuzeli oraz instrumentów z napędem mechanicznym lub elektrycznym;
  10. wskaźników laserowych;
  11. materiałów reklamowych za wyjątkiem dopuszczonych za pisemną zgodą organizatora imprezy/właściciela/zarządcy/użytkownika obiektu;
  12. kamer i aparatów fotograficznych oraz innych tego typu urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz, za wyjątkiem przeznaczonych do ściśle prywatnego użytku;
  13. urządzeń służących do przesyłania obrazu, dźwięku, opisów wydarzeń poprzez Internet lub inne formy przekazu za wyjątkiem dopuszczonych za pisemną zgodą organizatora;
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
mateo9738
Junior Member

Od: 04.2009

Stary 20.07.2011, 16:50
czy wiadomo od kiedy rusza sprzedarz biletow na Litex?
Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 20.07.2011, 16:53
mateo9738 napisał(a):Wyświetl post
czy wiadomo od kiedy rusza sprzedarz biletow na Litex?

spiker wczoraj po meczu gadal ze sprzedaz rusza juz jutro, ale nie widze zadnych informacji, chyba ze chodzilo o mecz wyjazdowy?

Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 20.07.2011, 17:13
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Nie ma możliwości wnoszenia własnych napojów, nawet jeżeli pojemność butelki nie przekracza 0,5 litra i jest to butelka oryginalnie zamknięta.

Butelka traktowana jest jako przedmiot niebezpieczny. Dodatkowo na stadionie nie sprzedawane są napoje w plastikowych butelkach a w papierowych kubkach.

Chcesz się napić Kropli Beskidu? No problem, dostaniesz ją na stadionie- ale w kubeczku na Pepsi
... i za 7 zł pewnie...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
concedi
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 20.07.2011, 17:16
palikot napisał(a):Wyświetl post
... i za 7 zł pewnie...
kanapki na zimno i wszystko do picia po 5 zł
wszystko na ciepło po 10 zł.
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 20.07.2011, 18:11
Bilety na mecz z Litexem
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...teksem_lowecz/

piłkarze nas potrzebują, teraz mecz o wszystko!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.07.2011, 18:53
Mimo wszystko trochę drogie bilety na Litex . Ciężko to trochę wytłumaczyc . Na Skonto przyszło 19300 kibiców co przypuszczam że zadowoliło klub i zachęciło do podniesienia cen . Będzie wstydem jeśli na mecz z Litexem przyjdzie mniej osób , chociaz nie bede zdziwiony po tych cenach

Najtańsze bilety Nie-ulgowe na Litex w wolnej sprzedaży 37 zł , do porównania na Skonto były po 25 zł ;/

Na IV runde najtańsze bilety będą po 45 zł , a na fazę grupową LM wole sobie nawet nie wyobrażać , chociaz akurat wtedy nie powinno byc najmniejszych problemów z pełnym stadionem .
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 20.07.2011, 19:09
krycha napisał(a):Wyświetl post
Hm ciekawe jak sprawa ma się do np. soku w kartonie. Czy ochrona również zabroniłaby wniesienia go.
Tak, zabroniłaby. Nieraz przy wyjściu widziałam poustawiane małe soki w kartonach.
Poza tym, jakiś czas temu na mecz Młodej Ekstraklasy ochroniarz też nie pozwolił wnosić żadnego picia, bo "catering musi zarabiać". Inna sprawa, że caternigu na tym meczu nie było.
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Stary 20.07.2011, 19:20
Widzew walczący o utrzymanie i grający na kurniku ma droższe bilety na ligę od Wisły - mistrza Polski na mecze w kwalifikacjach LM z mistrzem Bułgarii.
Odpowiedz cytując
Jez
Member

Od: 07.2006

Stary 20.07.2011, 19:27
PIERWSZEŃSTWO I ZNIŻKA NA EUROPEJSKIE PUCHARY!
W rundzie jesiennej Wisła Kraków występować będzie w europejskich pucharach. Na każdy mecz w tych rozgrywkach posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu swojego miejsca oraz specjalną, obniżoną cenę biletu.

Owszem mam nowy karnet (bez zniżki) na E25. Bilet NORMALNY 49zl , ulgowy 40zl, zatem lojalnościowy w jakiej cenie jest? Mam rozumieć że ulgowy?
Miłość, wierność, całe życie z Wisłą, honor, przyjaźń jest sprawą oczywistą!

Odpowiedz cytując
wiślak 86
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 20.07.2011, 19:32
Jez napisał(a):Wyświetl post
PIERWSZEŃSTWO I ZNIŻKA NA EUROPEJSKIE PUCHARY!
W rundzie jesiennej Wisła Kraków występować będzie w europejskich pucharach. Na każdy mecz w tych rozgrywkach posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo zakupu swojego miejsca oraz specjalną, obniżoną cenę biletu.

Owszem mam nowy karnet (bez zniżki) na E25. Bilet NORMALNY 49zl , ulgowy 40zl, zatem lojalnościowy w jakiej cenie jest? Mam rozumieć że ulgowy?
dla studenta, kobiet są te ulgowe dla reszty normalne.

gdybyś nie miał karnetu zapłaciłbyś odpowiednio 57 i 47 zł.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.07.2011, 19:49
Ceny biletów ok. Jest taniej niż się spodziewałem. Na Skonto, gdzie po pierwszym meczu byliśmy jedną nogą w następnej rundzie przyszło 20 tysięcy ludzi.
Może być komplet bo Wisła ma o co walczyć, IV rnd el do L.M. ewentualnie faza grupowa do Ligi Europejskiej.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 20.07.2011, 20:07
Nie wiem czy dobrze pamiętam, a czy to nie miało być tak, że jak ktoś kupił bilet na Skonto to potem na III rundę miał mieć taniej i potem znowu na IV (przy zakupie biletu na III), mogę się oczywiście mylić (bo teraz jak szukam to nie mogę znaleźć).

Jak dla mnie ceny na Litex trochę za drogie.
Ostatnio edytowane przez R33 : 20.07.2011 o godz. 20:11.
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Stary 20.07.2011, 20:11
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_jesien_2011/
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 20.07.2011, 20:19
Dobrze pamiętasz.
Na pewno było gdzies napisane, że osoby ktore kupują bilety na LM, kolejne spotkania bedą miały taniej.
Odpowiedz cytując
bakiagh
Member

Stary 20.07.2011, 20:44
Mam pytanie. Mam karnet i jutro chce kupić bilet na Liteks czy będę mógł kupić dodatkowy bilet dla kolegi który nie ma karnetu?
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Stary 20.07.2011, 20:52
bakiagh napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie. Mam karnet i jutro chce kupić bilet na Liteks czy będę mógł kupić dodatkowy bilet dla kolegi który nie ma karnetu?
Nie, chyba ze karnet mu kupisz..
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 20.07.2011, 21:13
ceny OK, wszyscy po bilety - aby jak najmniej przypadkowych osób było na pucharach... co już na Skonto było widoczne na D - kiedy pół sektora chciało siedzieć!!!!
Odpowiedz cytując
ero781
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 20.07.2011, 21:34
właśnie szybko po bilety bo wczoraj trzeba było inaczej załatwiać sprawę z 3 osobami które "przyszły mecz oglądać "
[SIZE=6][COLOR=Red][COLOR=Blue][COLOR=Red][center]AVE WISŁA[/center][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/SIZE]
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 20.07.2011, 21:36
ero781 napisał(a):Wyświetl post
właśnie szybko po bilety bo wczoraj trzeba było inaczej załatwiać sprawę z 3 osobami które "przyszły mecz oglądać "
zależy na którym sektorze, chcieli ten mecz oglądać ... ;-) na stadionie jest wiele takich, gdzie to można robić bez najmniejszych problemów
Odpowiedz cytując
koniukrk
Member

Od: 07.2011

Stary 20.07.2011, 21:47
ero781 napisał(a):Wyświetl post
zapewne te osoby były na c4
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 20.07.2011, 21:51
Ceny biletow jak najbardziej na plus. Tylko wyjaśnijcie po co klub wymyśla jakieś durne zniżki dla ludzi chodzących na puchary i przy pierwszej okazji już o tym zapomina. Czy to jest poważne ?
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 20.07.2011, 21:55
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ceny biletow jak najbardziej na plus. Tylko wyjaśnijcie po co klub wymyśla jakieś durne zniżki dla ludzi chodzących na puchary i przy pierwszej okazji już o tym zapomina. Czy to jest poważne ?
zim zum, jakie zniżki dla ludzi chodzących na puchary ? była mowa tylko o zniżkach dla posiadaczy karnetów - i ta jest - przynajmniej ja tak to pamiętam
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 20.07.2011, 22:02
Była taka informacja, tylko ktoś chyba coś policzył i zniknęła.
Odpowiedz cytując
barthok
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 20.07.2011, 22:10
no miało być coś im więcej meczów obejrzysz tym większa zniżka, ale ceny i tak są ok -> jeśli posiada się karnet
Odpowiedz cytując
power1928
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 20.07.2011, 22:18
barthok napisał(a):Wyświetl post
no miało być coś im więcej meczów obejrzysz tym większa zniżka, ale ceny i tak są ok -> jeśli posiada się karnet
Dokładnie było takie info, ale teraz widzę że klub o tym zapomniał. Może 2zł zniżki to nie tak dużo, ale przy którymś meczu to uzbiera się na te głupią cole czy coś. I dla zasady by wypadało respektować coś co się obiecuje..
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując
Krzysiek311
Member

Od: 07.2010

Stary 20.07.2011, 22:22
Miała być, i było takie info, ale nie oficjalnie podane przez wislakrakow.com
Oficjalna strona niczego takiego nie podała, tylko info do zniżek dla posiadaczy karnetów.

Więc jak nie wiecie jak było to nie piszcie postów typu : Ktoś to policzył i zniknęło...

Klub nic o takiej zniżce nie poinformował.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 20.07.2011, 22:25
Klub podał takie info, przeczytało je przez 3 dni 150tyś osób, po czym wymazali robiąc w chuja 150 (na bidę) tyś osób, w ten sposób?
hyhy
Ostatnio edytowane przez element : 20.07.2011 o godz. 22:29.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów