The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 34 24,29%
osłabi 84 60,00%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 22 15,71%
Głosujących: 140. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Donki
Banita

Od: 05.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.05.2011, 18:53
http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/e...as_186951.html
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.05.2011, 18:56
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Niech sprzedadza Jirsaka i Gargułe ,i za te pieniadze kupia 1 solidnego srodkowego pomocnika
a kto ich ma kupic ? łatwo powiedziec sprzedać gorzej przedsięwziąć to w życie

sprzedac to można bez problemu Małeckiego czy Meliksona , ale nie zawodników przesiadujących na ławce ( np Gargułę )
Ostatnio edytowane przez Karherop : 23.05.2011 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 23.05.2011, 18:57

jesli nie beda to jakies kolosalne zarobki to kontrakt na rok z opcja przedluzenia o kolejny to bylaby ciekawa opcja.. pamietajmy w jakim wieku Cleber u Nas jeszcze świetnie wymiatał.. a Żewłakow to jeden z najlepszych ( najlepszy obok Głowackiego?) polski środkowy obrońca..
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 23.05.2011, 19:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
a kto ich ma kupic ? łatwo powiedziec sprzedać gorzej przedsięwziąć to w życie

sprzedac to można bez problemu Małeckiego czy Meliksona , ale nie zawodników przesiadujących na ławce ( np Gargułę )
Akurat Gargułę chce Lenczyk i może go ściągnąć do Śląska..strasznie lubie tego piłkarza ale chyba jego odejscie jest nieuniknione..
Odpowiedz cytując
Sędzia
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.05.2011, 19:13
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
Akurat Gargułę chce Lenczyk i może go ściągnąć do Śląska..strasznie lubie tego piłkarza ale chyba jego odejscie jest nieuniknione..
Ale w Wiśle już raczej nic ciekawego nie pokaże (chciałbym się mylić). Żeby coś jeszcze pokazał, trzeba by w niego dużo zainwestować pracy sztabu, trenera, całej drużyny. W Wiśle nikt nie będzie mieć na to czasu. Normalnie w Śląsku pewnie też by nikt nie miał, ale osoba Lenczyka wiele zmienia.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.05.2011, 19:15
WhiteStarDvisionTheBest napisał(a):Wyświetl post
weź pod uwagę że za 2 tygodnie nie będzie już Lenczyka w Śląsku
Odpowiedz cytując
KMZ
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 23.05.2011, 20:22
Żewłakow to ciekawe posunięcie, tylko czy to nie oznacza braku wykupienia dla Chaveza
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.05.2011, 20:24
Narazie te wszystkie nazwiska to jedno wielkie wróżenie z fusów. Nie ma sensu budować do nich teorii.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 23.05.2011, 20:26
Żewłakow to plotka, jak był w lidze+ to powiedział, że jak zagra w polskiej lidze to tylko w Legii. On już nie ma parcia ani na robienie kariery, ani na zarabianie kasy (swoje zarobił), więc nie będzie łapać się czegoś na co nie ma ochoty. Ponadto jakby został "przyparty do ściany" to w Austrii czy Grecji spokojnie znalazłby klub jakby chciał. Za lepsze pieniądze oczywiście.

JrQ- napisał(a):Wyświetl post
tyle, że Legia go nie chce

ja chętnie bym go widział, ofc razem z Chavezem
i nawet z Marcinem Żewłakowem
Ok, ja wiem, że go nie chce. Ale on, rodowity warszawiak, pewnie legionista, chciał na stare lata spełnić swoje marzenie o grze w ukochanym klubie więc jak nie będzie miał propozycji z Legii to albo skończy kariere albo będzie grał w Austrii, Grecji czy Belgii, a nie "rozmieniał się na drobne" w Wiśle czy Lechu.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.05.2011 o godz. 20:34.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Stary 23.05.2011, 20:31
Cytat:
Żewłakow to plotka, jak był w lidze+ to powiedział, że jak zagra w polskiej lidze to tylko w Legii.
tyle, że Legia go nie chce

ja chętnie bym go widział, ofc razem z Chavezem
i nawet z Marcinem Żewłakowem
Odpowiedz cytując
wiktorpiekarski
Banita

Od: 01.2011

Stary 23.05.2011, 20:33
Zewlakow nie przyjdzie w zeszlym tygodniu ogladalem w radiu rozmowe z nim i mowil ze jest blisko grania w Legi dlatego lepiej Bosackiego przekonac bo nie podpisal jeszcze kontraktu z Lechem wiem ze stary juz ale na pol nroku zeby z liga mistrzow pomogl .
Odpowiedz cytując
Tomasson
Member

Od: 11.2007

Stary 23.05.2011, 20:36
Tak Bosacki <brawo> To jeszcze gorzej niż Żewłakowa. Gość całą kariere grał w Poznaniu i Ty chcesz go do Wisły. To tak jak by Baszczyński albo Głowacki odeszli do Lecha. Dla nich tylko Wisła się liczyła a dla niego pewnie Lech. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 23.05.2011, 20:37
Akurat z Głowackim to trafiłeś kulą w płot

Co do Bosackiego to zgadzam się. Ani on w formie, ani on młody, ani tani. Jakie on niby ma zalety poza tym, że pare lat temu kopał piłke na przyzwoitym poziomie?

PS. Temat Bosego to raczej typowe S-F a nie ten temat.
PS2. Jak Bosackiego to może byśmy też Czarka Kucharskiego "odświeżyli" na eliminacje LM? Też nie podpisał jeszcze kontraktu na nowy sezon.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 23.05.2011 o godz. 20:43.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Stary 23.05.2011, 20:38
wiktorpiekarski napisał(a):Wyświetl post
Zewlakow nie przyjdzie w zeszlym tygodniu ogladalem w radiu rozmowe z nim i mowil ze jest blisko grania w Legi dlatego lepiej Bosackiego przekonac bo nie podpisal jeszcze kontraktu z Lechem wiem ze stary juz ale na pol nroku zeby z liga mistrzow pomogl .
Dobre. Niech lepiej dalej "pomaga" tam gdzie teraz gra. Takie wynalazki to trzymajcie zdala od Wisły. Zostawcie tą robotę Stanowi. Lepiej wziąć gościa z zagranicy niż zgrane karty z polskiej ligi, w dodatku zespsutych Legią czy Amiką.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 23.05.2011 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 23.05.2011, 20:54
Nie wierzę, żeby Żewłakowa chcieli do Wisły brać. Myślę, że są jeszcze inne, lepsze rozwiązania aniżeli Żewłakow. Należy patrzeć na wszystkie aspekty sportowo - finansowe.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 23.05.2011 o godz. 20:58.
Odpowiedz cytując
Domello
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 23.05.2011, 21:06
Przepraszam, ale nie moglem sie powstrzymac
Odpowiedz cytując
joshi
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 23.05.2011, 21:12

10 znaków
Powód: Domello mnie uprzedził
Ostatnio edytowane przez joshi : 23.05.2011 o godz. 21:13.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.05.2011, 21:17
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Jasne bo Ty tak chcesz. Wiekowy Kosa i Baszczu na pewno beda wzmocnieniem. Nam potrzeba ambitnych zawodnikow a nie wypalonych.
JAk tu jeden z kolegow napisaj, jako mlodzi z Wisla do LM nie wesztli to teraz to zrobia. Dajcie spokoj z powrotami nam potrzeba swiezej krwi.
Potrzeba nam wzmocnień na TERAZ, poprawy jakości na praktycznie każdej pozycji. Jeśli zawodnicy prezentowaliby wyższy poziom niż ci których aktualnie posiadamy, to uważam , że grzechem byłoby ich nie zakontraktować na rok z opcją przedłużenia (jak to mamy w zwyczaju robić). Tym bardziej , że Kosowski będzie wolnym zawodnikiem. Jestem wręcz pewien , że powracający do dobrej formy Kosowski byłby dobrą alternatywą dla anemicznego Kirma którego tak na dobrą sprawę nie ma kim zastąpić jak gra słabo. Odnośnie tego , że "jako młodzi do LM nie weszli" radziłbym zasięgnąć wiedzy z kim walczyliśmy o LM gdy Kamil Kosowski grał u nas, oraz dlaczego w pamiętnym sezonie, gdy mieliśmy jedną z najsilniejszych drużyn w historii, nie graliśmy w pucharach W późniejszych sezonach gdy trafiliśmy w końcu przeciwnika do przejścia: Anderlecht i Panathinaikos Kosa już nie grał i zabrakło siły ofensywnej.
Odpowiedz cytując
EvilMonkey
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 23.05.2011, 21:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Żewłakow to plotka, jak był w lidze+ to powiedział, że jak zagra w polskiej lidze to tylko w Legii.
Nie widziałem jego wywiadu w Lidze+ ale w ten sam dzień był w Cafe Football i tam mówił, że nie wyklucza gry dla innego zespołu z ekstraklasy aczkolwiek Legia ma dla niego priorytet. Dodatkowo z tego co zrozumiałem Legia ma dla niego priorytet dlatego, że jego dzieci chodzą do szkoły i chciałby już się "ustatkować".
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 23.05.2011, 21:52
EvilMonkey napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem jego wywiadu w Lidze+ ale w ten sam dzień był w Cafe Football i tam mówił, że nie wyklucza gry dla innego zespołu z ekstraklasy aczkolwiek Legia ma dla niego priorytet. Dodatkowo z tego co zrozumiałem Legia ma dla niego priorytet dlatego, że jego dzieci chodzą do szkoły i chciałby już się "ustatkować".
Powiedział, że oferty z Wisły i Lecha rozważy lecz priorytetem jest Legia...
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 23.05.2011, 23:10
Ogladajac wczoraj Valckxa w C+ a potem Basalaja w Orange mam wrazenie ze zachowuja oni wyjatkowy spokoj.
Dziennikarze co noz pytaja ich o wzmocnienia a ci zgodnie odpowiadaja ze jak beda to bedą.

Mam nadzieje ze oni juz kogos upatrzyli i teraz powoli beda starac sie dzialac.Sam Basalaj przyznal ze Puchary to priotytet a wiec transfery wg mnie sa tu konieczne.Czekam jak to sie rozwnie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Wisielak
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 23.05.2011, 23:14
Ludzie...Bosacki?! czlowiek ktory najlepsze swoje lata to ma za soba...kompletnie pod formą.

Żewłakow? Niby piłkarz dobry wprowadziłby potrzebny spokój , ale juz stary i pieniadze by chciał raczej spore. Nie wiadomo w ile czasu by forme odzyskał.Już pół roku profesjonalnie w pilke nie gral.Więc raczej probowalbym sprowadzic innego gracza + oczywiscie wykupienie Chaveza
Ostatnio edytowane przez Wisielak : 23.05.2011 o godz. 23:19.
" Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą "
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 24.05.2011, 08:19
Po co zatrzymać Riosa? Z całym szacunkiem ale może i on umiejętności ma ale w Wiśle bramki nie strzelił, więc o czym my w ogóle rozmawiamy Może i szans nie dostawał ale widocznie nie zasłużył na nie.
Traore z Lechii byłby idealny ale pewnie cena będzie zaporowa.
Dla mnie priorytetem na ten moment jest przedłużenie umowy z Chavezem. I podziękowanie paru zawodnikom: Branco, Żurawski, Rios, Łobodziński, Kowalski, Boukhari + Jovanić na jakieś wypożyczenie. Gargułę mimo wszystko na ten okres przygotowawczy bym zostawił lub ewentualnie wypożyczył.
Odpowiedz cytując
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 24.05.2011, 08:22
Na futbolnews.pl Art. o klopotach z podpisaniem Chaveza. Godne wspomnienia to to, że tam mowa jest o 600K EUR i agent twierdzi że jak nie wisla to tak czy inaczej w Europie zostanie.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 24.05.2011, 08:27
Wszyscy ładnie piszecie kogo to potrzebujemy ,ile to trzeba pozyskać nowych piłkarzy , na jakie pozycje ,itp . Jest tylko jeden problem : jeśli ze stadionem będą się działy takie cyrki jak aktualnie i Wisła ciągle nie będzie miała do dyspozycji całego obiektu przez co traci ogromne pieniądze to z transferów prawdopodobnie nic nie wyjdzie . Budżet nie jest z gumy , jeśli przyjdzie nam grać w następnej rundzie przy dwóch trybunach ( nawet gdzieś pisze że jest możliwość grania przy tylko dwóch trybunach za bramkami ) to nie sądzę by ktoś w Wiśle zdecydował się na duże inwestycje bo byłoby to głupie .
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 24.05.2011, 08:59
borys napisał(a):Wyświetl post
Na futbolnews.pl Art. o klopotach z podpisaniem Chaveza. Godne wspomnienia to to, że tam mowa jest o 600K EUR i agent twierdzi że jak nie wisla to tak czy inaczej w Europie zostanie.
Wszyscy do tej pory mówili o 500 tysiącach dolarów. Teraz nie dość,że większa suma to do tego w euro. Z całym szacunkiem do Chaveza ale za taką kasę nikt o zdrowych zmysłach u nas go nie wykupi. Może Niemcy, Turcy.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Vasquez
Member

Od: 08.2003

Stary 24.05.2011, 09:21
Obrone zgrywa się długo....Mamy aspiracje by dostać się do LM..
600k nawet w EURO to niewielka kwota za Cheveza...Wisła dawała większe pieniądze za tragicznego Niedzielana. Żurawskiego, Dawidowskiego itp.. Jak nam Cheveza zgatnie ktoś inny z PL ligi, to będziemy sobie w brodę pluć.
Poza tym..jak jest szansa, że przyjdzie ktoś do nas w lecie z konktetnymi umięjętnościami, w dodatku z darem do szybkiej asymilacji w naszych polskich warunkach?
-------------------
-> Only Wisla &lt;-
-------------------
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 24.05.2011, 09:23
Jeśli rzeczywiście za Chaveza trzeba zapłacić 600 tys. euro, to Osman może się już powoli pakować. Kiedy ostatnio Wisła wydała takie pieniądze na obrońcę? Chyba ponad dekadę temu, na Głowackiego. Honduranin to solidny grajek, ale w takiej sytuacji trzeba szukać innych rozwiązań.

Mam nadzieję, że Żewłakow to tylko plotka.
Odpowiedz cytując
Feniks1983
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 24.05.2011, 09:58
Kolejne info w sprawie wykupu Chaveza. Tu znowu pojawia się kwota 600 tys. EURO. Nie jestem pewien czy warto za tyle go kupić.....

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member

Stary 24.05.2011, 10:09
Zastanawia mnie dlaczego co do wszystkich zawodników wypożyczonych zapadła decyzja a co do Riosa zapadnie dopiero za tydzień..Wg mnie ten chłopak technicznie jest lepszy niż Melikson..szkoda,że nie dostał choćby takiej szansy jak Siwakow który zawsze wchodził pierwszy na zmianę..a przecież Andy gdy przychodził do Wisły i grał w pierwszych meczach to pokazywał się z bardzo dobrej strony..a asysta przy golu Brożka to już było mistrzostwo,osobiście chciałbym,żeby został i dostał prawdziwą szanse od Maskanta..i może ją dostanie w ostatnich 2 meczach i to zadecyduje co dalej..OBY ZOSTAŁ Z NAMI.!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów