The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.05.2011, 18:03
Ten Spas Delew to jest swietny zawodnik ale polskim zespołom bedzie trudno go pozyskac. Podobno na meczach CSKA Sofia sa nasi skauci i go obserwuja, Ci z Lecha zapewne tez. Do walki o niego wkracza Hannover, ktory walczy jeszcze o LM.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 01.05.2011, 18:04
Pytanie co chcemy uzyskać sprowadzając z powrotem grajków ze starej Wisly. Czy chcemy sie wzmacniać, iść do przodu, czy powielać jakiś tam schemat, który był dobry pare lat temu na ligę.
Owszem ci piłkarze są nieźli i na pewno daliby trochę więcej jakości obecnej Wiśle, ale dla mnie to byłoby równoznaczne z wyjściem Basałaja i wygłoszeniem"nie mamy pomysłu na budowę drużyny "
..
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 01.05.2011, 18:18
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Przykład Kosowskiego i Frankowskiego NICZEGO Ciebie nie nauczył? Czy Ty nie dostrzegasz, że każdy piłkarz starzeje się inaczej? Jeden w wieku 30 lat już jest piłkarskim wrakiem , inny nawet po 35 dałby naszej drużynie więcej niż niejeden 25 latek! Dokładnie te same idiotyczne wpisy widziałem przed przyjściem KOSY vol 2 . "stary" , "nie nadaje się" , "na co nam on" Tymczasem Kosowski obok Zieńczuka był najjaśniejszą postacią w tamtym okresie. Dziś pokazuje , że ciągle znajduje się w WYSOKIEJ formie. Czy tak trudno zajrzeć do tematu "Byli Wiślacy..." ? Ostatnie strony są z filmikami z gry Kamila, który nadal imponuje formą.
Rozumiem, że masz pewność, że Baszczyński i Kosowski "postarzeją się inaczej" niż Żurawski.

Ja tej pewności nie mam, a do tego uważam, że budowanie drużyny na zawodnikach po 30 nic dobrego nie wróży.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 01.05.2011, 18:24
Z ciekawostek Tadas Labukas strzelił 7 bramkę w lidze - z końcem sezonu koczy mu się kontrakt w Arce. Może grac jako napastnik (184 cm) oraz na skrzydle. Umie się rozpychać, walczyć w powietrzu.

Piszę o nim (prochu nie wymyśli) jako zmiennika i walczaka których nam brak, zwłaszcza że byłby do pozyskania za darmo.

Lysy
Co my oddział geriatryczny będziemy otwierać? Dajże spokój. Ryzyko jest większe niż potencjalne pożytki. (Jeśli)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 01.05.2011 o godz. 18:27.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.05.2011, 18:25
tofik napisał(a):Wyświetl post
Pytanie co chcemy uzyskać sprowadzając z powrotem grajków ze starej Wisly. Czy chcemy sie wzmacniać, iść do przodu, czy powielać jakiś tam schemat, który był dobry pare lat temu na ligę.
Owszem ci piłkarze są nieźli i na pewno daliby trochę więcej jakości obecnej Wiśle, ale dla mnie to byłoby równoznaczne z wyjściem Basałaja i wygłoszeniem"nie mamy pomysłu na budowę drużyny "
A czymże innym jak nie kontynuacją polityki Bogdana Basałaja byłoby sprowadzenie wyżej wymienionych piłkarzy? Czyż dziś nie mamy w zwyczaju sprowadzać wolnych zawodników: Sergei Pareiko, Kew Jaliens ? Oraz za niewielkie pieniądze zawodników prezentujących pewien poziom , których można oszlifować i sprzedać z zyskiem: Moar, Genkov .
Warunek jeden, by zawodnicy których sprowadzamy prezentowali poziom wyższy , niż ci których obecnie posiadamy.

W przypadku Kamila jestem więcej niż pewien, że nie wyglądałby gorzej niż Kirm czy Małecki na skrzydle. Wystarczy zobaczyć kilka ostatnich meczów KOSY w Apollonie by zatęsknić za rogalami na centymetry. Nie jakimiś balonami nie wiadomo do kogo, lecz celnymi , inteligentnymi podaniami.

Co do Baszcza, to nie znam jego aktualnej dyspozycji i tu bym się wstrzymał. Od tego mamy osławioną siatkę skatów i w końcu Stana V. by jeździli i obserwowali zawodników.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 01.05.2011, 18:44
Ludzie dajcie sobie spokój ze starymi zawodnikami. My potrzebujemy nowych konkretnych grajków, którzy będą mogli pomóc drużynie przez lata albo przynajmniej odejść za konkretne pieniądze. Co nam da Kosowski? Weźmie jeden z najwyższych kontraktów w zespole, no i może zaspokoi nasze potrzeby na jeden sezon, a potem co Znowu będzie trzeba szukać kogoś nowego. To samo Baszczyński. My musimy w końcu pójść do przodu i starać się wykreować nowe gwiazdy.
Odpowiedz cytując
Tomasson
Member

Od: 11.2007

Stary 01.05.2011, 18:46
Marcina Żewłakowa można spróbować zatrudnić bo kłopoty ze stoperami są a wydaje mi się że w wypadku zdobycia MP przez Wisłę bedzie chciał jej pomóc przed wejściem do LM
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.05.2011, 18:51
może Pablo Alvarez wróci ? Jego drużyna spadła do 2 ligi Greckiej więc i może troche On i Reggina zjechali z oczekiwań finansowych ? Lepszy On niż Cikos,Palijc razem wzięci.Pozatym Alvarez ma 26 lat a nie 35 a to chyba różnica
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.05.2011 o godz. 19:06.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 01.05.2011, 19:47
Tomasson napisał(a):Wyświetl post
Marcina Żewłakowa można spróbować zatrudnić bo kłopoty ze stoperami są a wydaje mi się że w wypadku zdobycia MP przez Wisłę bedzie chciał jej pomóc przed wejściem do LM
Marcin juz odpadł, nie ma co nawet zastanawiac sie nad jego sprowadzeniem.

Cytat:
W studiu Canal+ były kapitan reprezentacji Polski, Michał Żewłakow, wyznał, że jeśli będzie grał w Polsce, to tylko w Legii Warszawa. - W grę wchodzi wyłącznie warszawski zespół, ale nie wiem, na ile Legia mnie chce - powiedział zawodnik, który w biało-czerwonych barwach rozegrał 102 spotkania.

Żewłakow w kwietniu rozwiązał kontrakt z tureckim Ankaragucu i od tego czasu nieustannie spekulowało się, do jakiego klubu trafi były reprezentant Polski. Najczęściej mówiło się o dwóch zespołach - Legii Warszawa i Lechu Poznań.

Były kapitan kadry gościł w niedzielę w studiu Canal+ i naciskany przez dziennikarzy wyznał, że jeśli zagra w którymś z polskich klubów, to będzie to warszawska Legia. Nawet, jeśli ta nie zagra w europejskich pucharach. - Moja poprzednia drużyna też nie występowała w pucharach, więc to nie jest dla mnie priorytetem - stwierdził popularny "Żewłak".
Odpowiedz cytując
Tomasson
Member

Od: 11.2007

Stary 01.05.2011, 19:55
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Marcin juz odpadł, nie ma co nawet zastanawiac sie nad jego sprowadzeniem.
Oglądałem magazyn i nic takiego nie mówił chociaż może nie usłyszałem ale nie wykluczał odejścia do żadnego klubu powiedział tylko że chciałby grać z bratem w 1 zespole ale to nie jest najważniejsze.Pozatym dlaczego akurat Legia jeżeli tam nie występował? Ja zrozumiałem, że czeka na oferty. Także jakby Wisła złożyła oferte to nie była by na straconej pozycji.
Ostatnio edytowane przez Tomasson : 01.05.2011 o godz. 19:57.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 01.05.2011, 20:14
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ludzie dajcie sobie spokój ze starymi zawodnikami. My potrzebujemy nowych konkretnych grajków, którzy będą mogli pomóc drużynie przez lata albo przynajmniej odejść za konkretne pieniądze. Co nam da Kosowski? Weźmie jeden z najwyższych kontraktów w zespole, no i może zaspokoi nasze potrzeby na jeden sezon, a potem co Znowu będzie trzeba szukać kogoś nowego. To samo Baszczyński. My musimy w końcu pójść do przodu i starać się wykreować nowe gwiazdy.
"Po co nam Sergei Pareiko, stary i w ogóle". "Po co nam Cleber" Itp. Właśnie przez takie .......enie, mam dość tego forum. Trujecie jak stare baby. Oczywistą oczywistością jest , że wolałbym zawodnika 20 letniego , który gwarantuje 10 lat dobrej gry na wysokim poziomie. Tylko znajdź go ekspercie, zamiast truć dupę, że ten stary , ten się nie nadaje. itp.

Choćby Kosowski miał zagrać tylko jeden dobry sezon w Wiśle , to lepiej go sprowadzić, niż , patrzeć na grę paralityków nie potrafiących oddać jednego dobrego dośrodkowania w meczu. Jeśli miałby zagrać u nas rok i przyczynić się do zdobycia mistrzostwa polski i awansu do upragnionej LM to uważam, ze WARTO go sprowadzić!

Obecna polityka transferowa to właśnie taka mieszanka zawodników doświadczonych za darmo, mogących w chwili obecnej wzmocnić najsłabiej obsadzone pozycje + perspektywicznych na których można by w przyszłości zarobić.
Kosowski zaliczałby się do tej pierwszej grupy.
Odpowiedz cytując
bartekd16
Member

Od: 08.2009

Stary 01.05.2011, 20:26
Myślę, że nasz dyrektor mógłby się zainteresować Mariuszem Stępińskim który gra w kadrze U-16 i obecnie w 16 meczach ma strzelonych 16 bramek. Może w niedalekiej przyszłości będzie to drugi Lewandowski.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 01.05.2011, 21:13
Mi też wpadł pomysł zatrudnienia Żewłakowów!
heh, myślę, że oferty gry ze sobą w Wiśle na pewno by nie odrzucili
dodatkowo, myślę, że nie byliby dość drodzy w utrzymaniu, przyszli by za darmo i co najważniejsze, grają na pozycjach, na których mamy wakat, środek obrony i środek ataku, nawet jeśli by mieli być zmiennikami (Marcin)

Cytat:
W studiu Canal+ były kapitan reprezentacji Polski, Michał Żewłakow, wyznał, że jeśli będzie grał w Polsce, to tylko w Legii Warszawa. - W grę wchodzi wyłącznie warszawski zespół, ale nie wiem, na ile Legia mnie chce - powiedział zawodnik, który w biało-czerwonych barwach rozegrał 102 spotkania.

Żewłakow w kwietniu rozwiązał kontrakt z tureckim Ankaragucu i od tego czasu nieustannie spekulowało się, do jakiego klubu trafi były reprezentant Polski. Najczęściej mówiło się o dwóch zespołach - Legii Warszawa i Lechu Poznań.

Były kapitan kadry gościł w niedzielę w studiu Canal+ i naciskany przez dziennikarzy wyznał, że jeśli zagra w którymś z polskich klubów, to będzie to warszawska Legia. Nawet, jeśli ta nie zagra w europejskich pucharach. - Moja poprzednia drużyna też nie występowała w pucharach, więc to nie jest dla mnie priorytetem - stwierdził popularny "Żewłak".

Nie wiem skąd pochodzi ten wycinek, ale strasznie przeinaczone słowa Żewłaka, a raczej ich interpretacja.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 01.05.2011, 21:41
Lysy napisał(a):Wyświetl post
"Po co nam Sergei Pareiko, stary i w ogóle". "Po co nam Cleber" Itp. Właśnie przez takie .......enie, mam dość tego forum. Trujecie jak stare baby. Oczywistą oczywistością jest , że wolałbym zawodnika 20 letniego , który gwarantuje 10 lat dobrej gry na wysokim poziomie. Tylko znajdź go ekspercie, zamiast truć dupę, że ten stary , ten się nie nadaje. itp.

Choćby Kosowski miał zagrać tylko jeden dobry sezon w Wiśle , to lepiej go sprowadzić, niż , patrzeć na grę paralityków nie potrafiących oddać jednego dobrego dośrodkowania w meczu. Jeśli miałby zagrać u nas rok i przyczynić się do zdobycia mistrzostwa polski i awansu do upragnionej LM to uważam, ze WARTO go sprowadzić!

Obecna polityka transferowa to właśnie taka mieszanka zawodników doświadczonych za darmo, mogących w chwili obecnej wzmocnić najsłabiej obsadzone pozycje + perspektywicznych na których można by w przyszłości zarobić.
Kosowski zaliczałby się do tej pierwszej grupy.
Akurat na pozycji bramkarza wiek nie ma nic do gadania. I tutaj wielki plus za bramkarza jakim jest Pareiko bo o ile się nie mylę, to Ty jesteś zapatrzonym fanem Mariusza P., który wrócił do swojego dawnego "dobrego" poziomu, którym zachwycał przez parę ładnych lat w Wiśle.
Za eksperta się nie uważam, a szukanie mnie nie cieszy, bo i tak nie ma to żadnego sensu.
Jeżeli chodzi o Clebera, to w czasie kiedy on przyszedł do Wisły, to w zasadzie klub brał co popadnie, bo jak pamiętam wraz z nim dołączyli Burns, Chiacu i inni, którzy kariery w Wiśle nie zrobili. Można powiedzieć trafiło się ślepej kurze ziarno i tym ziarnem był Cleber. On nie odmienił jakoś cudownie naszej gry i w pucharach też z nim w składzie za dużo nie zwojowaliśmy. Gość był po prostu bogiem w naszej buraczanej lidze ale na puchary to było za mało.
A sam Kosowski, to raczej naszego stylu gry nie odmieni i nagle nie staniemy się drużyną na LM. Idąc dalej tym krokiem to jeszcze przekonajmy Szymkowiaka no i może Kazia Węgrzyna, bo u nas w obronie bieda. Dogadamy się z Canal+, że będą prawdziwymi komentatorami z poziomu murawy, a przy okazji pomogą nam zdobyć Mistrzostwo.
Nasz klub ustalił sobie pewną drogę, o której mówił Stan, że Wisła ma być oknem wystawowym i klubem w którym można się wypromować więc tego nie zmieniajmy.
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 01.05.2011, 21:59
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Akurat na pozycji bramkarza wiek nie ma nic do gadania. I tutaj wielki plus za bramkarza jakim jest Pareiko bo o ile się nie mylę, to Ty jesteś zapatrzonym fanem Mariusza P., który wrócił do swojego dawnego "dobrego" poziomu, którym zachwycał przez parę ładnych lat w Wiśle.
Za eksperta się nie uważam, a szukanie mnie nie cieszy, bo i tak nie ma to żadnego sensu.
Jeżeli chodzi o Clebera, to w czasie kiedy on przyszedł do Wisły, to w zasadzie klub brał co popadnie, bo jak pamiętam wraz z nim dołączyli Burns, Chiacu i inni, którzy kariery w Wiśle nie zrobili. Można powiedzieć trafiło się ślepej kurze ziarno i tym ziarnem był Cleber. On nie odmienił jakoś cudownie naszej gry i w pucharach też z nim w składzie za dużo nie zwojowaliśmy. Gość był po prostu bogiem w naszej buraczanej lidze ale na puchary to było za mało.
A sam Kosowski, to raczej naszego stylu gry nie odmieni i nagle nie staniemy się drużyną na LM. Idąc dalej tym krokiem to jeszcze przekonajmy Szymkowiaka no i może Kazia Węgrzyna, bo u nas w obronie bieda. Dogadamy się z Canal+, że będą prawdziwymi komentatorami z poziomu murawy, a przy okazji pomogą nam zdobyć Mistrzostwo.
Nasz klub ustalił sobie pewną drogę, o której mówił Stan, że Wisła ma być oknem wystawowym i klubem w którym można się wypromować więc tego nie zmieniajmy.

Cleber nam wsadził bramę jak przegraliśmy z Victorią Guimaraes której był zresztą kapitanem, więc nie mów że jest z łapanki...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 01.05.2011, 22:17
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
Cleber nam wsadził bramę jak przegraliśmy z Victorią Guimaraes której był zresztą kapitanem, więc nie mów że jest z łapanki...
No ta bramka, to na pewno w tym całym transferze była najważniejsza. Pewnie inaczej nigdy by do Wisły nie trafił...
Przecież wtedy była jedna wielka łapanka. Przez rok trafiło do nas tyle szrotu, że nasze ostatnie letnie zakupy przy nich to prawdziwi królowie futbolu. Piłkarze typu Burns, Thwaite, Chiacu, Radovanović, Varga, Barreto nie byli godni gry w Wiśle.. Penksa i Paulista to były transfery dopuszczalne, a Cleber i Dolha byli z nich wszystkich najlepsi. No i jeszcze Svitlica, nikt nie patrzył na to, że w Niemczech całkowicie przygasł tylko wszyscy mieli w pamięci, że kiedyś był królem strzelców naszej ligi. No i Pawełek, co chyba idealnie podsumowuje, to co się wtedy działo.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 01.05.2011 o godz. 22:24.
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 02.05.2011, 20:44
gdybym mial takie kontakty jak Stan i kase taka jak Bogus to w tym sezonie sciagnalbym Clarennce'a Seedorfa z AC Milan...sportowo i marketingowo bym na tym zarobil...a konkurencje z holandii zostawilbym Stanowi i Robertowi , oni by to zalatwili
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 02.05.2011, 21:14
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
gdybym mial takie kontakty jak Stan i kase taka jak Bogus to w tym sezonie sciagnalbym Clarennce'a Seedorfa z AC Milan...sportowo i marketingowo bym na tym zarobil...a konkurencje z holandii zostawilbym Stanowi i Robertowi , oni by to zalatwili
Teraz to walnąłeś...
1) Dlaczego Seedorf miałby opuszczać Milan na rzecz Wisły?
2) Wiesz ile za sezon chciałby Clarennce?
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 02.05.2011, 21:16
zrobilbym dokladnie tak samo jak Smyrgu...
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 02.05.2011, 21:20
Odrzucajć na chwile że w tym nie ma ani krzty science
To Seedorf, mający za żone Brazylijke wybiera sie grać w piłkę do Brazylii
gdzie ma zarabiać połowe rocznego budżetu Wisły
Nie budżetu płacowego. Całego budżetu
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 02.05.2011, 21:21
Nie sądzę, żebyś zarobił na tym. Zarobki takich gwiazd są ogromne.
Carlos ile dostaje za sezon w Anzi ? 4mln euro? Clarence może sobie wynegocjować podobną emeryturę gdzieś w Rosji, na Bliskim Wschodzie, Turcji.
..
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 02.05.2011, 21:26
Titto napisał(a):Wyświetl post
Teraz to walnąłeś...
1) Dlaczego Seedorf miałby opuszczać Milan na rzecz Wisły?
2) Wiesz ile za sezon chciałby Clarennce?
1)bo Milan do tej pory nie dał mu nowej umowy?
2)nie więcej niż 2mln euro za sezon
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 02.05.2011, 21:43
o, to na pewno opłacimy mu ten kontrakt i jeszcze zostanie na waciki
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 02.05.2011, 21:49
no tak na powaznie wszystko sie zgadza tylko pilkarzami pokroju Bunozy Cikosa Jaliensa stadionu nie zapełnimy ...
kwestia czasu jest jak ktos z naszej buraczanej sciagnie takiego Seedorfa.... zobaczycie
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Stary 02.05.2011, 21:51
1)bo Milan do tej pory nie dał mu nowej umowy?
Ale prawdopodobnie ten kontrakt przedłuży.

A poza tym w Milanie zarabia ok. 4 mln. euro za sezon.

Po prostu Cupiała na niego nie stać.
Nawet jeśliby tego kontraktu nie przedłuży znajdzie sobie na pewno jakiś klub
- inny silny klub, w lidze francuskiej, hiszpańskiej, angielskiej, niemieckiej etc.
albo
- przejdzie do jakiegoś klubu w Rosji, w Katarze gdzie bardzo dobrze płacą
lub
- wróci do Ajaxu Amsterdam w którym się wychował.
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Stary 02.05.2011, 22:12
przyjmujac plus minus optymistycznie ze Seededorf jest w stanie podniesc frekwencje na stadionie o 10 tys kibicow to w przeciagu sezonu jest to kwota 1 mln euro zysku dkla klubu, marketing ktorego meritum jest taki zadownik to jakies 20 % , wywalamy szrot z klubu czyli 3-4 zawodnikow po min 100 tys euro czyli mamy juz 1,5 mln euro klub dorzuca 300-400 tys i mamy prawie 2 mln euro za takie pieniadze jestemsy w stanie sciagnac dobrego pilkarza z nazwiskiem i jestem przekonany ze jestesmy wrecz zmuszeni to uczynic...to nie bylby komin placowy bo przychodzi "marka" zadne no name tylko klasowy pilkarz... inaczej polowa stadionu bedzie pusta...
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member

Stary 02.05.2011, 23:10
Takie transfery to chyba tylko fifa/fm Ale niech nikt nie mówi, że Cupiała na to nie stać, bo stać. Nie stać Wisły. Jestem jakoś dziwnie spokojny, że gdyby Stan określił plusy i minusy wyłożenia takiej kasy na Seedorfa, czyli:
-zwiększenie ilości kibiców na stadionach
-zainteresowanie sponsorów
-zainteresowanie mediów
-wiele innych, o których mi się nie chce już myśleć
to Cupiał tą kasę by po prostu wyłożył, jeżeli w przyszłości miałyby być profity z tego.
A potem się obudziłem.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Stary 03.05.2011, 06:55
Za duzo wymagacie od naszego szanownego Pana Cupiała. Rzeczywiscie to takie samo s-f jak Kluivert.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 03.05.2011, 07:17
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
przyjmujac plus minus optymistycznie ze Seededorf jest w stanie podniesc frekwencje na stadionie o 10 tys kibicow to w przeciagu sezonu jest to kwota 1 mln euro zysku dkla klubu, marketing ktorego meritum jest taki zadownik to jakies 20 % , wywalamy szrot z klubu czyli 3-4 zawodnikow po min 100 tys euro czyli mamy juz 1,5 mln euro klub dorzuca 300-400 tys i mamy prawie 2 mln euro za takie pieniadze jestemsy w stanie sciagnac dobrego pilkarza z nazwiskiem i jestem przekonany ze jestesmy wrecz zmuszeni to uczynic...to nie bylby komin placowy bo przychodzi "marka" zadne no name tylko klasowy pilkarz... inaczej polowa stadionu bedzie pusta...
Tak, frekwencja większa o 10.000 z powodu Seedorfa... to SF! (40% więcej widzów!) Nie zwiększymy frekwencje do 25 tysięcy z powodu przebrzmiałej gwiazdy z Holandii. Może o 1000 widzów na mecz to tak. Również w Poznaniu i Warszawie nie przychodziłoby tylu widzów więcej - zejdźmy na ziemię
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
dawidTS
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 03.05.2011, 16:38
Tadeusz Socha- WKS ŚLĄSK WROCŁAW

i Czikosz może iść do domu.
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź