The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Wynik meczu 19 kolejki
Zwycięstwo Polonii Bytom 11 5,67%
Remis 5 2,58%
Zwycięstwo Wisły Kraków 178 91,75%
Głosujących: 194. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.03.2011, 00:19
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Akurat Genkov wczoraj to co grał to była KATASTROFA. Nie jestem wstanie zrozumieć że taki kawał chłopa jak Genkov wywraca się co chwile. Przecież on więcej razy dotykał murawy niż piłki. Nawet Brożek mocniej stał na nogach niż on w tym meczu. Brakuję mu jakiejś takiej agresji, czy ten człowiek miał chociaż jeden faul w ofensywie ? Policzcie sobie ile taki Droga razy faulouje obrońców. Akuart za wcześniejsze mecze nie miałem do niego zbytniej pretensji ale teraz to nie wiem co on grał. Nie może być tak że środkowy napastnik co chwile spotyka się z murawą.
Nie wywiązał się ze swojej roli kompletnie, nie mam tu na myśli strzelania goli. Według mnie on się strasznie zapuscił w tej przerwie pomiędzy rozgrywkami bo naprawdę wygląda kiepsko fizycznie, brakuję mu jeszcze takiego apetytu na gole.

Słabszy mecz Meliksona, jestem praktycznie pewien, że to przez zamieszanie z tą reprezentacją. Pewnie Menago też dołożył swoje bo mam wrażenie że doradzają mu aby grał dla Polski. Te zamieszanie nie wpłyneło na niego dobrze zwłaszcza że do niego docierają te wszystkie informacje z Izreala. Ludzie pytają się go czy mówi jeszcze po hebrajsku.

Genkov to narazie parodia napastnika.

Zeby on chociaz pilke przetrzymal.
Co akcja to sie wywraca ,kawal chlopa a on caly czas padał na boisko.Niewiem ale on jakby nie mial sily i energii zeby grac,glowie sie nad tym jak on strzlil tyle goli w tej Bulgrii,bo ze potem w Rosii sobie nie potrafil poradzic to widac ze to absolutnie mozliwe.
Kto pisal ze nie ma sytuacjii.Z np Widzewem mial i to takie ze musial to strzlelic.No ale z metra prawie do pustej to tez sztuka nie trafic.

Co do Meliksona to zgodze sie ze zagral slabiej ale i tak byl wyrozniajacym sie zawodnikiem.jego czas mam wrazenie dopiero nadejdzie
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 22.03.2011 o godz. 00:22.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
art
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 22.03.2011, 09:31
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Co do Meliksona to zgodze sie ze zagral slabiej ale i tak byl wyrozniajacym sie zawodnikiem.jego czas mam wrazenie dopiero nadejdzie
A nie macie wrażenia, że Melikson najlepszy mecz zagrał w Gdyni z Wilkiem w środku pola jako defensywnym pomocnikiem? Może poprostu czułe sie pewniej i był brak problemów z komunikacja (domyślam się, że Wilk chcący grać w Anglii nie ma problemów z angielskim). Wydaje mi sie, że wtedy Melikson biegał sobie praktycznie gdzie chciał, a teraz jest lekko przygaszony. Druga sprawa, że nikt nie wiedzł czego się po Nim spodziewać, więc i krycie bylo inne, ale przecież nie graliśmy w ostatnim czasie z drużynami które powinny mu sprawić kłopot.
Odpowiedz cytując
DrunkenBear
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.03.2011, 09:45
Melikson gra dobrze, gdy wie, że za nim jest zawodnik, który czyści pole. I wtedy jest pewien, że jak włączy się do ataku, to krzywda drużynie się nie stanie. A niestety ostatnio tego nie gwarantował Sobolewski...
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 22.03.2011, 11:17
Wiecie co mi sie wydaje ze pomoc to trio wilk-buhari-melikson jede defensywny dwóch ofensywnnych
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.03.2011, 16:20
DrunkenBear napisał(a):Wyświetl post
Nie jest źle, 5pkt przewagi. Ale nie oszukujmy się, liderem jesteśmy nie dzięki oszałamiającej grze. Tylko dołku Legii, Jagi i dobrej formie Śląska. Jeszcze jak Lenczyk rozbije Lecha na wyjeździe, to będzie mega. Ale czas pokaże.
To prawda. Dobry początek rundy zawdzięczamy nie świetnej grze, tylko indywidualnym zrywom Meliksona i Małeckiego. Gdyby tych zrywów nie było, najpewniej jakość gry zespołowej Wisły dałaby znacznie więcej strat punktowych. Bo zespołowo gramy ciągle słabiutko - w defensywie momentami jest dramat i kompromitujące błędy, a ofensywa bez Izraelczyka i Małego po prostu nie istnieje. Nie można być na to głuchym. Czy zatem tylko 2 piłkarzy trzymających jakiś poziom to wystarczająca ilość do wywalczenia mistrzostwa? Oczywiście, że nie, na szczęście w naszej lidze mimo to może zostać ono podarowane jeszcze słabszą postawą rywali.

Tyle, że Legia nie będzie wiecznie grać "najgorzej od 50 lat", a Lech jak przed rokiem w końcu może zacząć naprawdę gonić. Wtedy zrobi się duży problem.
Ostatnio edytowane przez Markus : 22.03.2011 o godz. 16:22.
Odpowiedz cytując
farben
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 23.03.2011, 13:36
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...a,id,t,tm.html

Polonia Bytom - Wisła Kraków: wybierz wiślaka meczu

Dziwią mnie wyniki tego głosowania. Dla mnie Sobolewski był bezapelacyjnie najlepszy. Tylko żeby to zauważyć, trzeba umieć patrzeć.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.03.2011, 14:06
Każdy ma swoją opinię. Dla mie Sobol był jednym ze słabszych zawodników meczu. Jak powinienem patrzeć, zeby zmienic zdanie?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów