The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.12.2010, 18:07
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Życzyłbym sobie jednak aby klub zarabiał na pamiątkach. .
Żeby klub mógł w pełni zarabiać na pamiątkach i innych gadżetach kibicowskich musi najpierw powrócić do historycznego herbu. A żeby to było możliwe muszą dogadać się 2 podmioty - spółka piłkarska i TS Wisła. Myślę że wielu kibiców (nie wiem jak dużo, tak przypuszczam) nie kupuje wielu pamiątek z powodu tego "loga" spółki piłkarskiej.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 17.12.2010, 18:56
np. ja Ogryzku. Co prawda nie jestem z Krakowa,ale ten "nowy" herb mnie drażni.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 17.12.2010, 19:00
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Żeby klub mógł w pełni zarabiać na pamiątkach i innych gadżetach kibicowskich musi najpierw powrócić do historycznego herbu. A żeby to było możliwe muszą dogadać się 2 podmioty - spółka piłkarska i TS Wisła. Myślę że wielu kibiców (nie wiem jak dużo, tak przypuszczam) nie kupuje wielu pamiątek z powodu tego "loga" spółki piłkarskiej.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Nawet nie chodzi o to że wiele osób nie utożsamia się z herbem SA, u nas panuję takie przekonanie "ty masz szalik z herbem spółki to jesteś gorszym rodzajem kibica". Jak widać Legia czy Lech zadbały o to żeby nie było podziałów.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 17.12.2010, 22:42
Zgadzam się z Tobą w 100%. Nawet nie chodzi o to że wiele osób nie utożsamia się z herbem SA, u nas panuję takie przekonanie "ty masz szalik z herbem spółki to jesteś gorszym rodzajem kibica". Jak widać Legia czy Lech zadbały o to żeby nie było podziałów.

jak dla mnie to taki podzial to glupota do potegi n

dla mnie to wogle jakas glupota i podzial gdzie ktos ma herb SA a ktos nie i jest debesciak

to trzeba zmienic musi byc jeden herb (stary rzecz jasna) i zeby nie bylo o to zadnych podziałow
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 18.12.2010, 14:47
reklamowali wiślacką pufę, może mi którys ją pokazac w sklepie on-line, bo albo jestem slepy albo ktos kłamie.

Johan, a ile w WŚ kosztuje?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 18.12.2010 o godz. 16:45.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 18.12.2010, 16:21
Nie ma jej jeszcze w sklepiie on-line. Jest w Wiślackim świecie tylko.
Odpowiedz cytując
Pusher
Member

Od: 10.2009

Stary 18.12.2010, 21:58
Cytat:
W sprzedaży są trzy rozmiary: L za 199 złotych, XL za 299 złotych i XXL za 399 złotych.
10 znakow
Odpowiedz cytując
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 20.12.2010, 05:38
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
jak dla mnie to taki podzial to glupota do potegi n

dla mnie to wogle jakas glupota i podzial gdzie ktos ma herb SA a ktos nie i jest debesciak

to trzeba zmienic musi byc jeden herb (stary rzecz jasna) i zeby nie bylo o to zadnych podziałow
PARANOJA! Herbik Wiselki wedlug mnie jest bardzo ladnie w komponowany w logo spolki, nie mamy tu sytuacji jak w Legii gdzie herb zostal calkowicie zmieniony... albo jak wola inni ''wzorowany na pierwszym herbie Legii''. Swoja droga ciekawe czy ludziom ktorym przeszkadza logo spolki przeszkadzaja tez tytul mistrzowskie zdobyte za jej czasow? Pisze, pisze ale tak naprawde to zastanawiam sie czy problem taki w ogole istnieje?
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 20.12.2010, 08:51
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
PARANOJA! Herbik Wiselki wedlug mnie jest bardzo ladnie w komponowany w logo spolki, nie mamy tu sytuacji jak w Legii gdzie herb zostal calkowicie zmieniony... albo jak wola inni ''wzorowany na pierwszym herbie Legii''. Swoja droga ciekawe czy ludziom ktorym przeszkadza logo spolki przeszkadzaja tez tytul mistrzowskie zdobyte za jej czasow? Pisze, pisze ale tak naprawde to zastanawiam sie czy problem taki w ogole istnieje?
100% racji
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 20.12.2010, 18:47
Swoja droga ciekawe czy ludziom ktorym przeszkadza logo spolki przeszkadzaja tez tytul mistrzowskie zdobyte za jej czasow?
a wytłumaczysz mi jaki to ma związek ze sobą?

i to tak jakby zapytać czy tym którym przeszkadzały niektóre wzory strojów , przeszkadzają tytuły zdobyte w czasie gdy w nich grali
Ostatnio edytowane przez PvD : 20.12.2010 o godz. 18:51.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
kolumb
Member

Od: 08.2009

Stary 21.12.2010, 01:33
szkoda, że oficjalny sklep netowy nieczynny.. właśnie konstruuję wiślackie sanki na prezent. Ciekawe czy dziecku jakiś debil ich nie połamie
Odpowiedz cytując
Dagobert
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 21.12.2010, 15:19
wlasciciel klubu ma prawo do swojego logo, kibice maja prawo do tego zeby logo bylo tradycyjne. dla mnie ekstra rozwiazaniem byla po prostu biala gwiazda bez logo na piersi jak bylo 100lecie. rozumiem ze kompromisem byloby tez umieszczenie jednego i drugiego. nie mozemy narzekac bo faktycznie nie dane nam bylo przezyc tego co np miala Legia Dewoo, nie zmieniono sameho logo tylko wpleciono w wieksza czesc tak by bylo odroznienie TS od SA.
powrot bialej gwiazdy na piersi popieram jak najbardziej ale nie przesadzajamy ze musimy zmusic pana Cupiala żeby zmienił logo bo jak nie to kibice sie obraza
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 21.12.2010, 17:25
Dagobert napisał(a):Wyświetl post
ale nie przesadzajamy ze musimy zmusic pana Cupiala żeby zmienił logo bo jak nie to kibice sie obraza
nikt się nie obrazi ale skoro nie możemy zmienić loga klubu i przywrócić herbu TS bo to jest juz inny podmiot to przynajmniej powinniśmy walczyć by na koszulki wróciła Biała Gwiazda, [niestety od czasu do czasu rozgorzeje dyskusja na forum i tyle- jak zawsze zresztą ], a logo umieścić w innym miejscu lub niech np pozostanie na spodenkach.

Osobiście uważam, że w przypadku Wisły SA i tak osiągnięto akceptowalny kompromis co nie znaczy, że powinniśmy skakać z radości.

Nie trawię postów-pytań w stylu "Wielki Człowiek" bo potem mamy takie kwiatki jak np te, iż mimo, że sekcja funkcjonuje w ramach TS Wisła posiada swoje logo i wszelkie media używaja loga, a nie herbu TSu. Gdy powstało pierwsze logo sam zwróciłem im uwagę na spotkaniu, że takiemu klubu jak WIsła nie wypada czegoś takiego popierać i są inne metody by docenić sponsora głównego. W następnym roku zmieniono na to co mamy obecnie czyli herb TS z dodatkami. Dzięki sugestiom paru kibiców przy pełnym zrozumieniu działaczy TS od samego początku w rozgrywkach FIBA podjęto decyzję o używaniu herbu TS, niestety na rodzymym podwórku mamy to co mamy:/

poprzednie używane logo

oficjalna PLKK

sportowefakty.pl

dodam jeszcze, że sekcja futsalu nie kombinowała i dodała tylko napis do herbu, a nie tworzyła loga

i co źle?

teraz nawet Wisła II McArthur ma swoje logo. Na dresach (tam Biała Gwiazda jest Czerwona oraz na i polówkach przedmeczowych) dobrze, że na meczowych została Biała Gwiazda.

Przy braku zrozumienia szerzej tego problemu przez kibiców, którzy myślą, że to blahy problem okaże się wkrótce, że każda sekcja będzie miała swoje logo, a w mediach herb Wisły pójdzie w odstawkę bo przecież to sprawa marginalna dla samych fanów Wisły. Ważne to by rozprawiać o losie Riosa, niż herbu.
Ostatnio edytowane przez PvD : 21.12.2010 o godz. 17:33.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 22.12.2010, 00:19
Ja osobiscie uważam, że logo ssa jest szkaradne i tandetne.
Jak się cieszę, że się kiedyś wymieniłem koszulką nike na umbro z gwiazdą.To będzie moja pamiątka do końca życia.

Mi się marzy, by na 105 zrobili adidasa z gwiazdą.(chociażby na 1 sezon)
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 22.12.2010 o godz. 00:21.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
PAC
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 22.12.2010, 17:43
Zauważyłem dzisiaj jedną rzecz na stronie głównej jest informacja o kalendarzach i że zapraszają do Wiślackiego Świata po nie, a za chwile informacja że sklep od 24 grudnia do 3 stycznia jest zamknięty. Albo mogli się wstrzymać z tą informacją i dać ją po otwarciu albo umieścić ją tam dużo wcześniej a nie dzień przed zamknięciem. Takie rzeczy bardzo wprowadzają w błąd.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 25.12.2010, 16:22
10 dni temu dowiedziałem się, że pracują nad bardziej widocznym miejscem na ikonkę Facebooka, efektów tej pracy nie widzę do tej pory. Najzabawniejsze jest to że link w lewym dolnym rogu nie działa w ogóle. Szkoda że dopiero teraz to sprawdzilem
Nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Dla ludzi którzy zamierzają mnie krytykować, ta głupia ikonka odgrywa teraz ważną role gdyż bardzo łatwo jest dotrzeć poprzez FB do kibiców. W normalanych klubach umieszczona jest w takim miejscu aby kibic mógł swobodnie w nią kliknąć, u nas jest ukrywa gdzieś w du*** i nie działa.

Polecam zajrzeć na kanał Lecha podoba mi się wiele rzeczy, jak na przykład to że zmieniają przed każdym meczem zdjęcia profilowe które reklamują mecze. Wtedy każdmu w aktualnościach wyświetla się to zdjęcie.
U nas jednak widoczne jest doscyc duże zacofanie...

Wiem że zaraz ludzie mnie zwyzywają bo strona jest fajna i filmiki są faje a ja jestem CH*** i nie musimy miec wszystkiego co Lech. Zaznaczam że nie odpisuje na tego typu posty.

Jeszcze raz napiszę marketing Wisły nie istnieje. Rozumiem można nie mieć pieniędzy na kamerę, na stronę internetową, na program do robienia filmików... ale dla braku myślenia nie ma żadnego wytłumaczenia.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.12.2010 o godz. 16:35.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 25.12.2010, 19:17
Co do linku to działa, tyle że znikł odnośnik przekierowywujący do strony Wisły. Tylko pokazuje się ogólna strona fejsbuka.
Jak juz przy nim jesteśmy to powinno być to zamieszczone w takiej formie http://i51.tinypic.com/2w69uo5.png na oficjalnej w widocznym miejscu. Plus też taki że wystarczy zaznaczyć "Lubię to" i już jest osoba dołaczona. Sekunda roboty. Co do innych opcji to przydałaby sie tego typu zakładka http://www.facebook.com/#!/widzewkosz
No i z niecierpliwością czekam na oficjalny profil Wisły na youtube, w dzisiejszych czasach internet to jedno z najlepszych miejsc na reklamę, jak nie najlepsze, wystarczy go tylko dobrze wykorzystać. Nie trzeba na to pieniędzy, bo dla klubu którego budzet wynosi ponad 40 mln złotych wydanie kilku złotych na miesiąc nie jest czymś dużym.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.12.2010 o godz. 19:23.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 25.12.2010, 19:23
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Co do linku to działa, tyle że znikł odnośnik przekierowywujący do strony Wisły. Tylko pokazuje się ogólna strona fejsbuka.
Jak juz przy nim jesteśmy to powinno być to zamieszczone w takiej formie http://i51.tinypic.com/2w69uo5.png na oficjalnej w widocznym miejscu. Plus też taki że wystarczy zaznaczyć "Lubię to" i już jest osoba dołaczona. Sekunda roboty.
No i z niecierpliwością czekam na oficjalny profil Wisły na youtube
Czyli nie działa
Co do profilu też chciałem o tym napisać..
Słuszna uwaga jak wchodzę na nasz kanał to zastawiam się czy jestem na oficjalnym czy nie. Mam nadzieję że kiedyś zaczną robić filmiki w bardziej profesjonalnym programie to poprawi się również wygląd kanału. Najlepiej dodać taką samą grafikę jak na oficjalnej stronie.
Powinno być również tak że po wpisaniu "Wisła" w yotubue pierwsze co powinno się wyświetlać to kanał Wisły. Kilka klubów ma tak zrobione.

Przykład:
http://www.youtube.com/user/fcbarcelona?blend=2&ob=4
Jesli chodzi o kanał Barcy myślę że jest to wzór jak powinno być to zrobione. Klikasz na logo odsyła cie na oficjalke, klikasz na FB odsyła cie na FB, dlaczego my nie możemy mieć takiego czegoś ? Myślę że robota na 2-3 dni....

Przecież na to nie trzeba żadnych pieniędzy, Lech czy Legia kombinuję z własnymi serverami na filmiki co jest po prostu bez sesnesu, można spokojnie wykorzystać możliwości YouTube... wystarczy tylko ruszyć głową...

edit:
http://www.facebook.com/fcbarcelona
To też mi się podoba, można się na tym wzorować... też nie potrzeba pieniędzy....
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.12.2010 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 25.12.2010, 19:33
Chodzi właśnie o tą grafikę. Kanał staje się przez to bardziej wyjątkowy i nabiera kształków. Nie wiem czy to coś kosztuje ale jeśli nawet to grosze bo często zwykły użytkownik ma takie coś u siebie. Filmy są automatycznie promowane (polecane) W wyszukiwarce po wpisaniu "Wisla" wyświetli się właśnie odnośnik do ów kanału. Co do grafiki to użytkownik kanału zmienia sobie ją co ile chce i na jaką chce. Raz mogą być kibice, raz piłkarze, foto z trofeum, mogą byc odnośniki do sklepu Wisły, w przyszłości do muzeum, stadionu, cen biletów, mnóstwo opcji. Wisła jest poniekąd firmą więc ma lżej w dociągnieciu szczegółów i to chwila roboty
http://www.youtube.com/t/advertising_brand_channels
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.12.2010 o godz. 19:43.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 25.12.2010, 19:47
Chodzi właśnie o tą grafikę. Kanał staje się przez to bardziej wyjątkowy i nabiera kształków. Nie wiem czy to coś kosztuje ale jeśli nawet to grosze bo często zwykły użytkownik ma takie coś u siebie. Filmy są automatycznie promowane (polecane) W wyszukiwarce po wpisaniu "Wisla" wyświetli się właśnie odnośnik do ów kanału. Co do grafiki to użytkownik kanału zmienia sobie ją co ile chce i na jaką chce. Raz mogą być kibice, raz piłkarze, foto z trofeum, mogą byc odnośniki do sklepu Wisły, w przyszłości do muzeum, stadionu, cen biletów, mnóstwo opcji. Wisła jest poniekąd firmą więc ma lżej w dociągnieciu szczegółów i to chwila roboty
http://www.youtube.com/t/advertising_brand_channels
Chwila roboty ale nie dla nich, nie wiem co oni tam wyprawiają, ale 10 dni temu dostałem info że pracują nad umieszczeniem ikonki Facebook w bardziej widocznym miejscu, ktos również zwracał uwagę na to komentarzach na oficjalnym kanale wklejając taki sam link jak Twój.
Nie wiem czy im się po prostu nie chce tego robić czy nie potrafią...
Cieszę się że w końcu ktoś ogarnięty zajrzał do tego tematu bo pisałem te sugestie już kilkakrotnie zostałem tylko zmieszany z błotem w tym temacie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.12.2010 o godz. 19:51.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 25.12.2010, 19:57
10 dni mysleć nad skopiowaniem przysłowiowego adresu URL i wklejeniu go w widoczne miejsce. Oni chyba to pod wpływem alkoholu to pisali..

Lech czy Legia kombinuję z własnymi serverami na filmiki co jest po prostu bez sesnesu, można spokojnie wykorzystać możliwości YouTube... wystarczy tylko ruszyć głową...
Lech ma swój kanał na youtube. Z tą grafiką itp gwoli jasności. Co do tych własnych serwerów (coś tam TV) to dla mnie osobiście głupota, bo taki film trafia do dużo mniejszej ilości osób. Dojście do niego mają nieliczni, najbardziej zainteresowani,taka zamknięta puszka, a na youtube trafia do każdego z całego świata. Chocby ktoś nie chciał to przez przypadek może trafić na Wiślacki filmik i być może zawiesić na dłużej oko. Po czym wpisuje w googlach "Wisla Krakow" chcąc się dowiedzieć więcej : )
Oczywiście mowa o filmach na prywatnych serwerach. Bo jeśli tak jak na Wisla.TV są w 99% odnośniki do filmów youtube to nie ma problemu.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.12.2010 o godz. 20:05.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 25.12.2010, 20:02
10 dni mysleć nad skopiowaniem przysłowiowego adresu URL i wklejeniu go w widoczne miejsce. Oni chyba to pod wpływem alkoholu to pisali..

Lech ma swój kanał na youtube. Z tą grafiką itp gwoli jasności. Co do tych własnych serwerów (coś tam TV) to dla mnie osobiście głupota, bo taki film trafia do dużo mniejszej ilości osób. Dojście do niego mają nieliczni, najbardziej zainteresowani, a na youtube trafia do każdego z całego świata. Chocby ktoś nie chciał to przez przypadek może trafić na Wiślacki filmik i być może zawiesić na dłużej oko. Po czym wpisuje w googlach "Wisla Krakow"
Oczywiscie popieram Cię ale z kanałem Lecha nie masz chyba racji bo oni mają:
http://www.lechpoznan.tv/
co jest gównianym pomysłem. Legia ma to samo.

Swoją drogą kiedyś po wpisaniu w Wisla Krakow w yotubue jeden z pierwszych filmików to był motyw kibiców lejących się z policją . Na szczescie interweniowałem w tej sprawie już dawno temu, fajna reklama klubu dla ewentualnych nowych zawodników którzy na pewno grzebią w internecie w celu sprawdzenia informacji o klubie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.12.2010 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Stary 25.12.2010, 20:07
Mi chodziło o ten kanał www.youtube.com/user/LechTV, to całe http://www.lechpoznan.tv/ to gówno, o którym wspomniałem wyżej (zamknięta puszka)

Czego z bólem serca im zazdroszczę to kumatej wiary w zarządzie. Oni sie nie .......ą i otwarcie na oficjalnej stronie piszą "KIBOLE Lecha w akcji.. tam i tam.." , w każdym filmiku podkreśalen słowo "kibole"
, niusach itp. Jak mieli walkę z Gównem Wyborczym to zachęcali na stronie OFICJALNEJ żeby nie kupować niczego związanego z GW (sprzedaż dramatycznie spadła) Wynika to z dystansu, ironii i szacunku dla swoich fanów, bo wiedzą ile kosztuje zdrowia i piieniędzy fanatyzm. Wiedzą jak to wygląda w rzeczywistości nie opierając się na tym co mówią gamonie w telewizji czy napiszą w jakimś szmatławcu. Czują przysłowiowego bluesa. Zresztą oglądając filmiki zarządu można wyczuć że są jednymi z kiboli Lecha. Podoba mi się takie podejście a nie "ojojoj co sobie ktoś tam o nas pomyśli", "ojojoj bo weszlo czy onet zle o nas napiszą". "ojojoj kibice Wisły brzydko się zachowywali w Łodzi w meczu z Widzewem. Powód? bo... przeklinali" , "ojojoj kibice Wisły brzydko się zachowali w Poznaniu." a pan Maskaant wie dlaczego do burd doszło? właśnie przez wynik. Więc może lepiej wynikiem się zając niż dopieprzać się do kibiców którzy musieli wstac o 1 w nocy i jechac ponad 10 godzin w jedną stronę w zatłoczonym pociągu, Co sobie ma pomyśleć kibic, który za Wisłą jezdzi 30 lat po slowach osoby, która tutaj jest od kilku miesięcy i w żaden sposób nie jest przywiązany do klubu? (i tak tu nie zostanie na dlugie lata i nie ma co się oszukiwać, to okres przejściowy, Manchesteru u nas nie ma) mi by było najzwyczajniej wstyd unosić się z tego typu słowami na domiar złego po przegranej 1-4. "ojojoj nie stawaj bo ktoś boiska nie widzi" takie to wszystko jak ze szkła, nie rusz bo się rozbije. Wszystko rozumiem ale więcej dystansu i przyslowiowych jaj. Bez przesadnej podniety jak u 2 latka, któremu mama kupiła słodycze.

Nie ma sensu dalej ciiągnąc wozu, czekamy na efekty.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.12.2010 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 25.12.2010, 20:14
Mi chodziło o ten kanał www.youtube.com/user/LechTV, to całe http://www.lechpoznan.tv/ to gówno, o którym wspomniałem wyżej (zamknięta puszka)
Patrząc na daty dodań filmików widzę że korzystając z tego kanału rzadko.

Mam nadzieję, że ludzie w klubie się ogarną. Wydaję mi się, że oni są zbyt zacofani aby to wszystko zrobić, przydałoby się aby znaleźli sobie jakiegoś grafika który by im to wszystko zrobił.
W kwestii kanału niech się wzorują jednak na tym
http://www.youtube.com/user/fcbarcelona
Ostatnio edytowane przez westersyl : 25.12.2010 o godz. 20:26.
Odpowiedz cytując
dex23
Member

Stary 26.12.2010, 10:21
Jak mieli walkę z Gównem Wyborczym to zachęcali na stronie OFICJALNEJ żeby nie kupować niczego związanego z GW (sprzedaż dramatycznie spadła) Wynika to z dystansu, ironii i szacunku dla swoich fanów, bo wiedzą ile kosztuje zdrowia i piieniędzy fanatyzm.
A wiesz, że Lech z tym Gównem Wyborczym, z którym tak hucznie zrywał współpracę, po tygodniu podpisał nową umowę o współpracy, tyle że bardzo cichutko? GW cały czas była i jest partnerem medialnym Lecha. Jednym z najważniejszych, dodam.

Więc nie pisz o szacunku do kibiców. Ten klub to jeden wielki przykład hipokryzji. Do kibiców to, do mediów tamto. Byle się kasa (bilety od kibiców, ale i równocześnie wpływy od sponsorów) zgadzały.
Nie buduj domu na piasku i szczęścia na sercu kobiety /Seneka
Odpowiedz cytując
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member

Stary 28.12.2010, 06:19
Patrząc na daty dodań filmików widzę że korzystając z tego kanału rzadko.

Mam nadzieję, że ludzie w klubie się ogarną. Wydaję mi się, że oni są zbyt zacofani aby to wszystko zrobić, przydałoby się aby znaleźli sobie jakiegoś grafika który by im to wszystko zrobił.
W kwestii kanału niech się wzorują jednak na tym
http://www.youtube.com/user/fcbarcelona
Drogi westersylu pisze moje wypociny do Ciebie gdyz uwazam ze masz w niektorych miejscach racje Musze jednak zwrocic uwage ze zmiany proponowane przez Ciebie sa na tyle niewielkie ze nie wymagaja az tak ostrego jezyka ktorym sie poslugujesz.
Jezeli chodzi o logo facebooka mysle ze wystarczyloby przeniesienie ikonki na ten czarny pasek u gory strony, przez to moglaby byc rowniez nie co wieksza, lepiej widoczna. Moznaby tam rowniez rzucic twittera, gg, nk, czy co tam jeszcze jest. Jezeli chodzi o kanal na youtube tu faktycznie jestesmy troche bardziej z tylu, i trzeba go poprawic .
Ostatnio edytowane przez WIELKI_CZŁOWIEK : 28.12.2010 o godz. 06:24.
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 28.12.2010, 09:22
Drogi westersylu pisze moje wypociny do Ciebie gdyz uwazam ze masz w niektorych miejscach racje Musze jednak zwrocic uwage ze zmiany proponowane przez Ciebie sa na tyle niewielkie ze nie wymagaja az tak ostrego jezyka ktorym sie poslugujesz.
Jezeli chodzi o logo facebooka mysle ze wystarczyloby przeniesienie ikonki na ten czarny pasek u gory strony, przez to moglaby byc rowniez nie co wieksza, lepiej widoczna. Moznaby tam rowniez rzucic twittera, gg, nk, czy co tam jeszcze jest. Jezeli chodzi o kanal na youtube tu faktycznie jestesmy troche bardziej z tylu, i trzeba go poprawic .
Ikonka do Facebooka NIE działa jak trzeb, działa tylko połowicznie, przede wszystkim powinna być umieszczona w normalnym miejscu większą ikona.
Chyba jest różnica jak możesz zareklamować sobie tak jak Lech mecz do 80 000 k albo jak Wisła do 23 000. Ja już przestałem być miły piszę o tej ikonce od miesiąca a oni sobie nic z tego nie robią. Minął 12 dzień odkąd dowiedziałem się że pracują nad tą ikonką. Przecież to śmiech na sali jest.

Niby to jest szczegół ale bardzo ważny...... nie potrafię rozumieć co to jest za marketing w tym klubie co całkowicie sobie kładzie labę na internet. Narzędzie które zdominowało teraz wszystkie inne media. Nie ma łatwiejszej drogi w dotarciu do kibiców.
Co do tego pier*** facebooka to klubach premireshiip puszczają sobie nawet reklamy na bandach "Dodajecie nas do faceboka" u nas nawet nie potrafią wkleić tej ikonki tak żeby działała.
Czy ktoś dysponuję danymi jeśli chodzi o liczbę pracowników marketingu ? działu promocji ? To jest po prostu kpina co oni tam wyprawiają. Szczyt niekompetencji i braku zaangażowania. To co się tam wyprawia ociera się już o sabotaż. Proponowałbym sprawdzić sympatie kibicowskie pracowników klubu.
Z mojego kontaktu z redakcją strony odnoszcze wrażenie, że redakcjia zrzuca odpowiedzialność na marketing, a marketing pewnie zrzuca na redakcje.

http://www.facebook.com/#!/lechpoznan.oficjalna Zobaczice sobie co robi kuchenkorz widać że pracują tam kompetentni ludzie.
Nie potrafię już się nie denerwować wizytując oficjalną stronę naszeg klubu.
Nie wiem co trzeba zrobić aby ludzie z klubu wzięli się w garść, czy piszesz kulturalnie czy próbuje ich zwyzywać efekt jest taki sam.
PS. Wkrótce Lech dociągnie do 90 000 kibiców.

Ostatnio edytowane przez westersyl : 28.12.2010 o godz. 10:01.
Odpowiedz cytując
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member

Stary 28.12.2010, 10:02
Jezeli twoje blagania dotarly do redakcji badz dzialu marketingu i zamierzaja cos z tym zrobic, to ide o zaklad ze poprawki wniesc musi apeiro, zadaniem redakcji pewnie bedzie tylko przekazanie uwag do tworcy strony. Myle sie?
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 28.12.2010, 10:08
Jezeli twoje blagania dotarly do redakcji badz dzialu marketingu i zamierzaja cos z tym zrobic, to ide o zaklad ze poprawki wniesc musi apeiro, zadaniem redakcji pewnie bedzie tylko przekazanie uwag do tworcy strony. Myle sie?
Nie mylisz się . Czytałem coś tym stylu że "juz mielismy zgłaszać to ze ikonka nie działa a zobaczyliśmy że działa." Owszem działa tylko jak ktoś nie jest zalogowany jak ktoś posiada konto facebooka i jest zalogowany na swoim koncie to ikonka przekieruje go do wyszukiwarki Facebooka....
NIECH TO SZLAG TRAFI.
Nie jestem wstanie tego zrozumieć że w klubie nie pracuje żaden normalny człowiek.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 28.12.2010 o godz. 10:11.
Odpowiedz cytując
PiotrG
Senior Member

Od: 10.2009

Stary 28.12.2010, 10:33
Co do Facebooka, to trzeba najpierw zrozumieć ludzi, którzy tam siedzą i za czym dążą. Lech jest "cool", więc nawet jakby mieli tam pusto to i tak ludzie by klikali, podobnie jak ze znajomymi na NK.
Ot masa internetowych blondynek klikających tam, bo jest fajnie być pokazanym przy Lechu.
Zdecydowanie wolę 20tys osób, które z pełną świadomością przedstawiają się jako kibice Wisły, niż 100tys, którzy klikają bo jest cool, a za rok zapomną, że w ogóle tam są. Mam wrażenie, że nawet jakby ikona facebooka była umieszczona w topie strony Wisły, to gwałtownego skoku ilości osób zarejestrowanych tam by nie było.

Nasz marketing powinien pracować nad tym, aby na głównych stronach o sporcie i piłce było dużo pozytywnych rzeczy o Wiśle. Trzeba zabiegać, aby tam w widocznych miejscach umieszczono odnośniki do naszej strony, kategorii newsów o Wiśle i aby jak najwięcej pozytywnych newsów o Wiśle było umieszczanych jako główne wiadomości.
Lecha jest pełno w internecie i to ich sukces marketingowy. Lech stał się modny, nawet jak dostawał po dupie w lidze to mało kto się tym przejmował, bo za chwilę był artykuł o występach w LE. Wisła nawet jak zaczęła wygrywać, to ciągle newsy o nas są w nastroju pogrzebowym, próbują nam dociąć na każdym kroku. Zresztą widzieliście reakcje mediów po meczu z Legią, w najpopularniejszych programach o ekstraklasie stwierdzono, że to był fuks.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów