The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
paralaksa
Junior Member

Od: 04.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2018, 11:01
kbr napisał(a):Wyświetl post
Niestety szykuje się kolejny sezon gdybania. Gdyby Boguski trafił karnego z Arką, gdyby Małecki trafił do pustej z Płockiem, gdyby nie czerwona z Jagą.. Dużo tego gdyby jak na 4 kolejki.
.

Gdyby odrobina szczescia i wykorzystanie tych banalnych sytuacji to patrzylibysmy na lige z topu tabeli. Takie wlasnie gdybanie jest efektem swietnej gry druzyny. Bardziej bym sie martwil jakbysmy nie mieli powodow do rozwazan

Ten sezon jest po to by budowac zespol praktycznie od podstaw. Patrzac na dyspozycje innych klubow mam jeskies 99.9% pewnosci, ze sie utrzymamy. Wiec aby nas nie degradowali to trzeba poogarniac finanse, kontrakty, splate zadluzenia itp.

Jesli Stolar z powodzeniem wdrozy system 3-5-2, nauczy zespol powtarzalnosci, poprawi skutecznosc, a zima/latem sprowadzi kilku perspektywicznych zawodnikow - to za sezon/dwa mozemy z powodzeniem wlaczyc sie do walki o puchary.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 13.08.2018, 11:23
Te wszystkie gdybania są po prostu brakiem umiejętności zawodników. Faktem jednak jest, że ja osobiście dawno nie oglądałem tak ciekawego meczu przy Reymonta. Dużo akcji z jednej i z drugiej strony. Kwestia jakości niech pozostanie milczeniem, ale oby więcej takich emocji.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 13.08.2018, 11:55
Brak umiejętności to fakt, że piłka po strzale Imaza trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole zamiast wpaść? Przecież to są centymetry na bramce, a na bucie kwestia milimetrów. Podobnie w przypadku główki Bartosza.

Bez jaj. Wiadomo, że jedni piłkarzy lepiej wykańczają od innych, ale nie wmówisz mi, że Małecki w takiej sytuacji jak miał większość razy przeniósłby piłkę nad poprzeczką. Podejrzewam, że w 9 na 10 sytuacji by to strzelił.

Pecha mieliśmy i tyle, brak pewności siebie i pech. Jak tak dalej będą grać i się w końcu wstrzelą to kogoś pogonimy niedługo z workiem goli.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 13.08.2018, 12:05
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Brak umiejętności to fakt, że piłka po strzale Imaza trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole zamiast wpaść? Przecież to są centymetry na bramce, a na bucie kwestia milimetrów. Podobnie w przypadku główki Bartosza.

Bez jaj. Wiadomo, że jedni piłkarzy lepiej wykańczają od innych, ale nie wmówisz mi, że Małecki w takiej sytuacji jak miał większość razy przeniósłby piłkę nad poprzeczką. Podejrzewam, że w 9 na 10 sytuacji by to strzelił.

Pecha mieliśmy i tyle, brak pewności siebie i pech. Jak tak dalej będą grać i się w końcu wstrzelą to kogoś pogonimy niedługo z workiem goli.
Poprzeczka Imaza i próba przelobowania bramkarza z prawie połowy boiska (jeszcze przed pierwszą bramką) to jedno.
Niestety fatalna dobitka (w górne trybuny) Małego to drugie.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Senior Member

Od: 01.2015

Stary 13.08.2018, 12:15
Malecki to chyba by nie strzelil w 9/10 takich sytuacjach
"Kiko stawia na swoją armię, którą zna, która jak na razie nie wygrywa wszystkich wojen ale oby mu wygrali cała bitwę."
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 13.08.2018, 12:56
Warunki też były ciężkie, zwłaszcza przy strzałach bez przyjęcia. Łatwiej się obciąć (a czasem siądzie jak Ondraszkowi).
Zgadzam się jednak że trochę w tym pecha a sporo - braku umiejętności. Ale wiemy panowie jak jest budowana nasza kadra.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 13.08.2018, 14:41
Paralaksa ja Cie prosze nigdy prze nigdy 3-5-2 czytaj 5-4-1 to najgorsze ustawienie co niszczy zespoły chcesz przykladów? Polska blamaż na każdej lini, Wisła za Wdowczyka 7 porażek z rzędu? legła poczatek sezonu, można mnożyć... a gdzie się takie ustawienie sprawdziło znam tylko jedna drużyne jest nią Juventus, nigdy prze nigdy 3-5-2... Dodam że moja drużyna z Jordanowa grała tak 5 lat nie nawidziłem tego ustawienia jestem strasznym przeciwnikiem jego i broń Boże nigdy w Wiśle.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 13.08.2018, 15:01
W dość podobnej sytuacji Małecki z APOELem strzelił w dość podobny sposób jak mnie pamięć nie myli. Oczywiście nie mówię o golu.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
Karherop
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 13.08.2018, 15:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wzieliśmy Lisa żeby go ograć i sprzedać z zyskiem. Twoje uwagi po półtora meczu w którym nawet nic nie zawalił są - za przeproszeniem - gówno warte.

Jak wystawiasz młodego zawodnika bez doświadczenia to godzisz się z błędami, ew. utratą punktów przez niego. A Ty odkryłeś Amerykę że gość bez ligowego doświadczenia nie jest pewny i popełnia błędy. No, brawo. Genialna analiza, kto by się spodziewał że musi się jeszcze podszkolić...

Ludzie na tym forum mnie czasem załamują.

Jak za dwa lata Lisa nie sprzedamy z zyskiem to będzie wtopą. Dwa lata - nie każdy odpala w rok. Jak na debiut to zagrał OK, zwłaszcza w trudnych warunkach.
Napisałem wyraźnie że widzę u niego dobre cechy, zaznaczajac przy tym że musi się duzo jeszcze nauczyc. Gdzies napisałem że jest beznadziejny i wyrzucilismy kasę w błoto?

Czytaj ze zrozumieniem. To naprawdę nie jest takie trudne.

Tak tylko wrzuce fakt, że młody namascil się pierwszym bramkarzem, twierdząc że wygrał rywalizację z Buchalikiem. Chocby temu, po takich wypowiedziach spodziewam się odwazniejszej gry na przedpolu. Niech swoją pewność siebie pokaże na boisku, a osiągnie duzo.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów