The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Lysy
Senior Member

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 09.07.2010, 10:22
felipe napisał(a):Wyświetl post
Aha, wiem. Wtedy nikt nie zauważy "protestu"
Jakiegoż protestu Po prostu zajmuję nicka już ponad 10 lat, może jakiś "Łysy" bardziej zasługuje na niego. Czasami widząc popisy gimbusa "Wolfy'ego" aż ręka świerzbi by mu napisać co o nim myślę i chyba tylko permanentny ban byłby wstanie powstrzymać mnie przed zaglądaniem tu - stąd ta prośba.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 09.07.2010, 14:37
Witam, prośba do modów o zamknięcie tematu http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=7022&page=31 , bo nowy już został otworzony.

Dziękuje i pozdrawiam.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
DevilMayCry
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.07.2010, 16:04
http://wislakrakow.com/forum/showthr...703#post933703

znowu spamuje chłop...
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując
Pepito1999
Junior Member

Od: 03.2008

Stary 13.07.2010, 21:59
Witam mógłbym prosic o zmiane nicku z Pepito1999>> na Piotr_PDKP? powód osobisty bede bardzo wdzięczny adminom.Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
konrad1991tsw
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 15.07.2010, 22:29
Czy możecie zrobic porządek z userem http://wislakrakow.com/forum/member....46186...Liczba i wartośc jego wpisów w temacie o grze Wisły w LE przekracza pewne normy...
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.07.2010, 14:11
Temat Czy aby kochać Wisłę też trzeba mieć zgodę ?
do zamknięcia.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 19.07.2010, 16:50
http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=58729

Spamer. W kosmos.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 19.07.2010, 17:44
mic napisał(a):Wyświetl post

Prosba o 'wygwiazdkowanie' adresu http://www.********
+ http://www.gangsters.pl

Podziekowal
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.07.2010, 18:43
mic napisał(a):Wyświetl post
+ http://www.gangsters.pl

Podziekowal
Jak ja nienawidzę takich stronek...

Sami zachęcają do spamu i trollowania na innych forach i stronach internetowych, po to tylko żeby sobie wejść nabić.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
omen69
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 20.07.2010, 08:11. Konto usunąć - jak?
Jak usunąć konto? Nigdzie nie mogę znaleźć opcji USUŃ, ani opisu jak to zrobić w POMOCY?

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 20.07.2010, 08:14
Najlatwiej sie wylogowac i juz nigdy sie nie zalogowac
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
omen69
Senior Member

Stary 20.07.2010, 08:22
Hehe a inne podpowiedzi? p.s. nie mam też zamiaru udawać fana cracovii choć pewnie to najszybsza droga do usunięcia konta
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 20.07.2010, 09:08
Szczerze mowiac nie znam sposobu a z tego co wiem to nawet go chyba nie ma (jedynie interwencja admina). Ale dizwi mnie jedno, po co usuwac konto? Ostatnio widze nastala taka moda aby wyrazic swoj sprzeciw wobec pokemoniastej czesci forum (nie wiem jak jest w Twoim przypadku). Ale jesli cos mi sie nie podoba to mam to w dupie a nie najpierw chce usuwac konto a pozniej nie moge sie powstrzymac przed udzielaniem na forum... - bo byly takie przypadki
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 21.07.2010, 18:23
Temat o rankingach zamienił się w temat o zagranicznych drużynach w europejskich pucharach
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 21.07.2010, 22:11
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Poproszę o usunięcie konta.
Lysy napisał(a):Wyświetl post
^
Ja również poproszę A jak się nie da to perm bana przynajmniej ( te na pół roku są chujowe ) .
omen69 napisał(a):Wyświetl post
Jak usunąć konto? Nigdzie nie mogę znaleźć opcji USUŃ, ani opisu jak to zrobić w POMOCY?

Pozdrawiam

Podbijam. Ja również *******e.

Każdy kto tylko chce przychodzi tu na forum pieprzy trzy po trzy a Wy panowie moderatorowie śpicie.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 21.07.2010, 22:15
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Podbijam. Ja również *******e.

Każdy kto tylko chce przychodzi tu na forum pieprzy trzy po trzy a Wy panowie moderatorowie śpicie.
Bo panowie moderatorowie maja o wiele ciekawsze zajecia, jak np banowanie za bledy orto, pisanie mala litera itd... A pokemonow to z laski zbanuja i to z wielkim fochem
Odpowiedz cytując
Wiślacka Kalwaria
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 21.07.2010, 22:27
Do moderatora: Po raz kolejny pokazujesz/pokazujecie wasz poziom, jak napisal przedmowxca mic, dajecie bany osobom za to ze chca trzymac poziom tego forum a zwyklym pokemonom darujecie. I wy macie byc odpowiedzialni za to forum i tyle ludzi ha ha! MAm nadzieje, ze ktos z szanownych moderatorow choc tu przeczyta to co pisalem do kilku z nich, ale oczywiscie bez odpowiedzi i jakichkolwiek checi,

Witam, pisze ze staego konta. Chodzi o obecne- vabanq. Dostalem bana za to, ze skrytykowalem pewna grupe osob w temaacie budowy stadionu, kttora z tego forum robi sobie jaja. Czewsto przegladajac ten temat po porstu razi po oczach i denerwuje liczba durnych beztresciowych postow.Co druga osoba pytajaca po raz kolejny o to samo, kretynskie wrecz tresci postow i tak w kolko, a ja dostaje bana. Sami nigdys kladliscie wielki nacisk na niezasmiecanie tematow i traktowanie tego forum powaznie a dajac mi bana a im popuszczajac strzelacie sobie samoboja, bo dochodze do wniosku, ze od pewnego czasu po prostu latwiej wam uciszyc jedna osobe ktor sie sprzeciwia kilkunastu innym. Przy okazji, jesli nie jestes moderatorem akurat tametego tematu i nie sledzisz jego tresci to zapraszam i sam sie przekonaj. Mam nadzieje, ze jestes w stanie mi pomoc, chociaz podac moderatora, o ktorego jest cala sprawa. Zastanawiam sie za co mi sie dostalo, a inni sobie dalej robia jaja, ale jak widac sa rowni i rowniejsi..
pozdrawiam
... w sercu moim Wisła i na dobre i na złe..
Odpowiedz cytując
Manson33
Senior Member

Stary 21.07.2010, 23:02
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=4495

Komuś zwieracze puściły ?

Nie wszyscy muszą mieć swoja Levadię, ale to chyba nie powód do robienia rynsztoku z tego forum.
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 25.07.2010, 08:49
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=413

zrobić porządek z pyskatym. Nie dość że wielkością i treścią awatara oraz podpisu wyraźnie prowokuje to jeszcze chamsko szuka zaczepki z normalnym użytkownikiem. Tu nie knajpa wyznawców elki, to forum Wisły Kraków.

Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 25.07.2010, 10:04
Niektorym to sie wydaje ze forum jest ich wlasnoscia a moderatorzy to ich sluzacy...

Po raz miliardowy: nie usuwamy kont na zyczenie. Uzasadnienie jest w tym temacie kilkukrotnie.

I jak zwykle mic wez ty sie czlowieku raz na zawsze od...stosunkuj.
Uogolnianie "moderatorzy" to jakas kpina. Sa tacy co nigdy nie dali bana za orta i sa tacy co nigdy nie dali bana za napinki i brednie. Wszyscy w jednym worku:]
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 25.07.2010, 17:07
Ale bana na życzenie możesz dać? Ja bym prosił o dożywocie .
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 25.07.2010, 17:33
orzeu napisał(a):Wyświetl post
I jak zwykle mic wez ty sie czlowieku raz na zawsze od...stosunkuj.
Orzeuku, wez sie sam odstosunkuj, bo jak widac non stop Ci zwieracze puszczaja

"Uderz w stol..."

BTW, nieprawde napisalem ?
Ostatnio edytowane przez mic : 25.07.2010 o godz. 17:39.
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Stary 25.07.2010, 19:34
Prosty jestes. Nie pogadasz ze mna o zwieraczach itp
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 25.07.2010, 21:27
Uprzejmie donoszę , że złamałem następujące punkty regulaminu:

I
4. 4. Jeżeli NIE masz nic interesującego do powiedzenia - NIE pisz posta.
7. Niedopuszczalne jest tzw. "nabijanie postów", czyli nieuzasadniona krótka odpowiedź mająca na celu głównie dodanie kolejnej jedynki do licznika postów użytkownika. Nie akceptujemy również sztucznego "podbijania tematu" poprzez odpowiadanie samemu sobie celem utrzymania go jak najwyżej. Od zasady tej mogą odstąpić tylko moderatorzy, jeżeli uznają temat za wyjątkowo ważny.
II
12. Zabrania się wyzywania czy obrażania innych współforumowiczów oraz klubów, które reprezentują pod rygorem dożywotniego wykluczenia z Forum. Niedopuszczalne jest również obraźliwe przekręcanie nazw innych klubów. Użycie wielkiej litery w nazwie Legia lub Cracovia naprawdę nie zepsuje klawisza <SHIFT> na Twojej klawiaturze.
13. Karane w takim samym stopniu jak zakładanie głupich tematów czy nabijanie w nich będzie wpisywanie się w takich tematach jedynie po to by temat ten wyśmiać lub ponarzekać na poziom forum. Ponieważ pozwala to tematowi żyć na forum dłużej jest jednoznaczne z nabijaniem i wspieraniem takiego tematu.

Prosiłbym moderatorów o zakończenie tego żenującego spektaklu (również dla mnie) i zbanowanie mnie dożywotnio. Złamałem również punkt regulaminu (którego nie widzę, a o którym wie Wolfy) tzw. "ukryty moderatoryzm" czyli mówienie moderatorom kogo banować a kogo nie. Dziękuję. Z Wiślackim pozdrowieniem
Łysy
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 26.07.2010, 17:52
Uprzejmie donoszę , że złamałem następujące punkty regulaminu:

I
4. 4. Jeżeli NIE masz nic interesującego do powiedzenia - NIE pisz posta.
7. Niedopuszczalne jest tzw. "nabijanie postów", czyli nieuzasadniona krótka odpowiedź mająca na celu głównie dodanie kolejnej jedynki do licznika postów użytkownika. Nie akceptujemy również sztucznego "podbijania tematu" poprzez odpowiadanie samemu sobie celem utrzymania go jak najwyżej. Od zasady tej mogą odstąpić tylko moderatorzy, jeżeli uznają temat za wyjątkowo ważny.
II
12. Zabrania się wyzywania czy obrażania innych współforumowiczów oraz klubów, które reprezentują pod rygorem dożywotniego wykluczenia z Forum. Niedopuszczalne jest również obraźliwe przekręcanie nazw innych klubów. Użycie wielkiej litery w nazwie Legia lub Cracovia naprawdę nie zepsuje klawisza <SHIFT> na Twojej klawiaturze.
13. Karane w takim samym stopniu jak zakładanie głupich tematów czy nabijanie w nich będzie wpisywanie się w takich tematach jedynie po to by temat ten wyśmiać lub ponarzekać na poziom forum. Ponieważ pozwala to tematowi żyć na forum dłużej jest jednoznaczne z nabijaniem i wspieraniem takiego tematu.

Prosiłbym moderatorów o zakończenie tego żenującego spektaklu (również dla mnie) i zbanowanie mnie dożywotnio. Złamałem również punkt regulaminu (którego nie widzę, a o którym wie Wolfy) tzw. "ukryty moderatoryzm" czyli mówienie moderatorom kogo banować a kogo nie. Dziękuję. Z Wiślackim pozdrowieniem
Łysy
To już nie jest śmieszne. Marna prowokacja na żenującym poziomie.
Jesteś słabym człowiekiem który nawet nie potrafi zrezygnować z wchodzenia na forum tylko musi wyżebrać bana u modów. Brak ci elementarnej odwagi żeby powiedzieć sobie dość!
Skuczysz jak zbity pies do moderatorów, żeby zakończyli ten żenujący spektakl - jak narkoman albo alkoholik, który jest słaby i nie potrafi sam skończyć ani z nałogiem ani z sobą.
Wyłącz się!
Bez urazy ale żal czytać Twoje teksty, jak nisko można upaść..... a wystarczy po prostu wyłączyć komputer
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 26.07.2010 o godz. 18:02.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 26.07.2010, 19:29
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Bez urazy ale żal czytać Twoje teksty, jak nisko można upaść
W pełni się zgadzam z Tobą Ogryzku Ale prawda jest taka , że nie wytrzymam długo bez forum i prędzej czy później bym tu na kogoś naszczekał... a taki prewencyjny ban dużo moderatorów nie kosztuje. Już raz dostałem bana za mówienie moderatorowi Wofemu co powinien robić, dlaczego teraz nie chce dać skoro robię dokładnie to samo?
Ostatnio edytowane przez Lysy : 26.07.2010 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując
Kordel_Walker
Banita

Od: 07.2006

Stary 26.07.2010, 19:36
W pełni się zgadzam z Tobą Ogryzku Ale prawda jest taka , że nie wytrzymam długo bez forum i prędzej czy później bym tu na kogoś naszczekał... a taki prewencyjny ban dużo moderatorów nie kosztuje. Już raz dostałem bana za mówienie moderatorowi Wofemu co powinien robić, dlaczego teraz nie chce dać skoro robię dokładnie to samo?
Wyślij mi na priv swoje hasło, ja je potem sobie zmienie i tak jak byś konta nie miał Po roku, dwa twoje posty i tak przepadną i będzie tabula rasa Mody zgodne to z regulaminem?
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.07.2010, 21:45
Myśle że zgodne, ale mało spektakularne Czyli Lysy na to nie pójdzie.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 27.07.2010, 10:29
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...010#post945010
Weźcie coś z tym zróbcie...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 27.07.2010, 12:45
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...010#post945010
Weźcie coś z tym zróbcie...
Podbijam. Klótnia sie zakoczyła ale z tematu o polityce transferowej robił się czat poczawszy od transferowego s-f przez występy w LE, po plotki o piłkarzach i pracownikach
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów