The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.07.2008, 13:50
hudinho napisał(a):Wyświetl post
mysle ze jak powiesz kolesiowi ze odpalasz mu dyszke gratis za fatyge albo najlepiej dwie to raczej na bank bedzie

a jak nie to napewno bedzie jakis konik chasał przy R22

tyle że mnie nie stać na kupno biletu od konika za 200 zł

No to czekam... może zgłosi się jakiś zaufany kolega
Odpowiedz cytując
maTyS.
Bene Nati

Od: 10.2007

Stary 31.07.2008, 13:57
zero kolejek po bilety.puchy troszkę zdziwiony byłem gdy zajechałem koło godziny 11.10 a tutaj pustka,ale nie dziwie się skoro karnetowcy mając czas do poniedziałku,aby zakupić bilet.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując
Mishuh
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 31.07.2008, 17:00
Ruchu jakiegoś olbrzymiego nie widać, biletów nie brakuje, można spokojnie kupować. Najwyżej przyjdą tylko ci, co im zależy. O ile dobrze pamiętam to takie mecze są najfajniejsze. Bez niedzielnych fanatyków i innych "Bogów".

A wracając do tematu prostujemy, przypominamy, żeby nie czytać w kółko tych samych pytań:

POSIADACZE KARNETU kupują w kasach Wiślackiego Świata.

POSIADACZE KARTY KIBICA BEZ KARNETU kupują w kasach Sektora B.

NIEPOSIADACZE CZEGOKOLWIEK kupują też w kasach Sektora B.

Kasy i sklep otwarte w godzinach 11-18 na tygodniu.

Na mecz z Beitarem NIE MA opłaty manipulacyjnej.

reszta tu: http://wisla.krakow.pl/art.php?news_id=4235
Ostatnio edytowane przez Mishuh : 31.07.2008 o godz. 17:02.
Odpowiedz cytując
adamafia
Member

Od: 11.2005

Stary 01.08.2008, 08:29
A w sobote jest też sprzedaż, jeśli tak to w jakich godzinach Pzdr
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free

Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 01.08.2008, 09:07
od iluś tam lat w sobotę od 10-14

czy wy zamiast pisać pytanie na forum nie możecie zaglądnąć na oficjalną stronę? sprawia to jakąś trudność?
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
SharkTS
Member

Od: 07.2008

Stary 01.08.2008, 12:09
Witam
Mieszkam od Krakowa jakieś 120km i nie mam możliwości kupić biletu na mecz z Beitarem, a w dniu meczu wątpię czy dostane coś jeszcze chociaż na A bądź B
Mam wiec ogromną prośbę, aby ktoś kupił mi bilet na D bądź E(jak nie bedzie na D). Spotkalibyśmy się przed meczem i odebrał bym bilet i dał jakieś 15zł za fatygę.
Jeśli ktoś mógł by mi wyświadczyć ta przysługę to proszę o kontakt na priv. pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Ola7
Viva Mauro!

Od: 02.2005

Stary 01.08.2008, 12:53
Wątpię, żeby wszystkie poszły.
"Zawodnicy odchodzą, a miłość do klubu pozostaje na zawsze..." Ola7
Odpowiedz cytując
smutny
Member

Od: 02.2007

Stary 01.08.2008, 12:56
Dzisiaj był spory ruch. Stałem w "WŚ" z 5 min.

Odpowiedz cytując
kojott
Junior Member

Od: 02.2007

Stary 01.08.2008, 14:19
Witam, jak myslicie, dostane we wtorek bilety na E ? Pytam, bo dopiero w poniedzialek wracam z urlopu i nie dam rady wczesniej kupic :/ Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam!!
Odpowiedz cytując
Zieniu17
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 01.08.2008, 14:26
Biorąc pod uwage dotychczasowy popyt, powinienes dostać spokojnie nawet w dniu meczu na E
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 01.08.2008, 14:33
PvD napisał(a):Wyświetl post
od iluś tam lat w sobotę od 10-14

czy wy zamiast pisać pytanie na forum nie możecie zaglądnąć na oficjalną stronę? sprawia to jakąś trudność?

Wiesz zawsze to wiecej nabitych postow
,
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member

Stary 01.08.2008, 14:37
Cytat:
Witam, jak myslicie, dostane we wtorek bilety na E ? Pytam, bo dopiero w poniedzialek wracam z urlopu i nie dam rady wczesniej kupic :/ Z góry dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam!!
Tak, kupisz
Odpowiedz cytując
SharkTS
Member

Od: 07.2008

Stary 01.08.2008, 14:57
Ola7 napisał(a):Wyświetl post
Wątpię, żeby wszystkie poszły.

Oby nie ale nigdy nic nie wiadomo
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 01.08.2008, 15:18
Dzisiaj o 12 byłem po bilet i nie było żadnej kolejki. Jednak mało osób kupuje bilety te 5 dni przed meczem , większość zacznie szturmować kasy , na dzień przed meczem... mam nadzieję
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
S. ew.
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 01.08.2008, 15:33
Byłem dziś kupić bilet, zapytałem się czy dużo zostało sprzedanych wejściówek, odpowiedź - "malutko"
k***a co jest z wami?
Powód: Bo ten niżej udaje kumatego :(
Ostatnio edytowane przez S. ew. : 01.08.2008 o godz. 15:56.
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
Pablooo
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 01.08.2008, 15:48
Szymek. napisał(a):Wyświetl post
Byłem dziś kupić bilet, zapytałem się czy dużo zostało sprzedanych wejściówek, odpowiedź - "malutko"
k***a co jest z wami?
A moja babcia była wczoraj i było jeszcze mniej sprzedanych.
Co jest z Tobą? Czemu nie kupiłeś wczoraj?
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 01.08.2008, 18:30
jak narazie to tylko karnetowcy kupują...
Czemu klub nie nakręca ludzi do przyjścia na mecz?
Odpowiedz cytując
TnK
Junior Member

Stary 02.08.2008, 09:59
Takie pytanie na przyszlosc, kiedy juz pokonamy ten caly beitar to przyjdzie czas pokonac Barcelone i pytanie czy znajdzie sie ktos kto wedle pomyslu ktory juz ktos wyzej zamiescil, kupilby przyjacielom z Gdańska ok 2-4 (to jeszcze nie jest do konca ustalone)biletów na mecz z barca i bedac w stałym kontakcie nie spotkalby sie z nami przed meczem aby nam te bilety dac
Odpowiedz cytując
mateusz212
Senior Member

Od: 12.2005

Stary 02.08.2008, 10:10
regan napisał(a):Wyświetl post
jak narazie to tylko karnetowcy kupują...
Czemu klub nie nakręca ludzi do przyjścia na mecz?
jacy karnetowcy? wszyscy juz moga kupowac bilety na środowy mecz....
!!!! URODZENI WIŚLACY = Wadowice !!!!
Dan Petrescu - Szacunek
KUBA - Na Zawsze będziesz WIŚLAKIEM!!!!
Per aspera ad astra
"Pamiętaj, w życiu żałuje się wyłącznie wahania, bezczynności i niezdecydowania, wszystko, co zrobiło się, choćby miało przynieść ból i rozczarowanie, nie żałuje się"
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 02.08.2008, 10:17
TnK napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie na przyszlosc, kiedy juz pokonamy ten caly beitar to przyjdzie czas pokonac Barcelone i pytanie czy znajdzie sie ktos kto wedle pomyslu ktory juz ktos wyzej zamiescil, kupilby przyjacielom z Gdańska ok 2-4 (to jeszcze nie jest do konca ustalone)biletów na mecz z barca i bedac w stałym kontakcie nie spotkalby sie z nami przed meczem aby nam te bilety dac
Najpierw przejdźmy ten cały Beitar a później będzie można o Barcelonie i biletach rozmawiać...
Odpowiedz cytując
Gin
Socios Wisła Kraków

Stary 02.08.2008, 11:10
Szymek. napisał(a):Wyświetl post
k***a co jest z wami?
Co jest a no to jest ze ci co zawsze chodzą to będą a reszta olała sprawe bo nie ma wzmocnien , brak jasnej polityki sportowej , wiec wola zostac wdomu i w Tv oglądnąc jak bedzie nas 10 tys to bedzie dobrze .
Teraz jeszcze czekaja do srody z transferem Nei to napewno jest znak dla ludzi ze zaczynać byc w klubie coraz lepiej i napewno zacznie sie szturm na kasy
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita

Od: 07.2006

Stary 02.08.2008, 11:16
Gin napisał(a):Wyświetl post
Co jest a no to jest ze ci co zawsze chodzą to będą a reszta olała sprawe bo nie ma wzmocnien , brak jasnej polityki sportowej , wiec wola zostac wdomu i w Tv oglądnąc jak bedzie nas 10 tys to bedzie dobrze .
Teraz jeszcze czekaja do srody z transferem Nei to napewno jest znak dla ludzi ze zaczynać byc w klubie coraz lepiej i napewno zacznie sie szturm na kasy
A moim zdaniem nie ze wzgledu na transfery ludzie nie idą na mecz tylko dlatego że to są tak zwani kibice sukcesu i jak przegralismy pierwszy mecz to poco isc i wspierac druzyne. A jak przejdziemy Beitar (oby) to na Barcelone nagle bedzie 50 tysiecy chetnych(jak bedziemy grać w Krakowie) taka jest prawda niestety I tu widać ile ludzi przychodzi Dla Wisły a ile dla przeciwnika!!
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member

Stary 02.08.2008, 11:26
<kasacja>.....
Odpowiedz cytując
podszywacz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 02.08.2008, 11:26
Bobic napisał(a):Wyświetl post
A moim zdaniem nie ze wzgledu na transfery ludzie nie idą na mecz tylko dlatego że to są tak zwani kibice sukcesu i jak przegralismy pierwszy mecz to poco isc i wspierac druzyne. A jak przejdziemy Beitar (oby) to na Barcelone nagle bedzie 50 tysiecy chetnych(jak bedziemy grać w Krakowie) taka jest prawda niestety I tu widać ile ludzi przychodzi Dla Wisły a ile dla przeciwnika!!
Pamiętaj też że są wakacje, sezon ogórkowy, lludzie porozjeżdżali się po świecie, wiem, napiszesz że dla ukochanej drużyny zrobi się wszystko... ja też chciałbym być bardzo na meczu i właśnie ze względu na wyjazd na meczu nie będę...
Odpowiedz cytując
Mishuh
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 02.08.2008, 11:35
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Pamiętaj też że są wakacje, sezon ogórkowy, lludzie porozjeżdżali się po świecie, wiem, napiszesz że dla ukochanej drużyny zrobi się wszystko... ja też chciałbym być bardzo na meczu i właśnie ze względu na wyjazd na meczu nie będę...
Myślę, że nikt nie będzie do Ciebie i innych osób uwiązanych zagranicą miał pretensji. Ale inna sprawa, że w Krakowie (i okolicznych miastach/województwach) jednak powinno się znaleźć 15 000 ludzi gotowych dopingować klub, który ponoć ma 6,5mln kibiców Nawet jeśli nie ma wzmocnień, a bilety nie należą do najtańszych. Przecież to może być (tfu tfu) nasz ostatni mecz w pucharach, a niezaleznie od tego Beitar to nie jakieś pionki, które wszyscy mogą mieć w du...żym poważaniu.
Odpowiedz cytując
wislak_olkusz
Senior Member

Stary 02.08.2008, 11:49
Kurna mać - jak przyjadę w poniedziałek o 13:00 i podejde pod kasy o 13:27 to ma być tam OSTATNI BILET i mam odetchnąć z wielką ulgą, że zdążyłem!

Lecicie w chuja po prostu...
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 02.08.2008, 13:04
ceny też robią swoje ,niby 45 zł za Lige Mistrzów to nic wielkiego ,jeśli pomyślimy ze na bilet z Odrą W. trzeba dać 30 zł ,ale jeżeli policzymy 170 za karnet + około 80 zł Ostrowiec+ 45 zł teraz to już robi się całkiem sporo,a wiadomo każdy ma jeszcze inne wydatki ,sam długo sie zastanawiałem czy iść na ten mecz bo jednak szkoda mi trochę tych 45 zł ,ale jednak trzeba Beitarowi pokazać jak się dopinguje mimo wszystko znam kilka osób które jednak mecz zobaczą w tv a są ,a zwykle są przy R22 i na wyjazdach
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Stary 02.08.2008, 13:13
a co mysleliscie ze beda tlumy i w 2 dni wszystko pojdzie?

ceny sa wysokie, osoba chca kupic normalnie bilet musi wylozyc 60 lub 70 zl to raz, dwa ze bledem klubu bylo nie czekanie na wynik w Jerozolimie tylko od razu wywalili ceny, co by zrobili jakby bylo w dupe 0-3 ?

nawet fajnych - okolicznosciowych biletow nie potrafia zrobic na LM...
ale co tam, najwazniejsze ze kasa do klubu wplynie.

jesli nie bedzie kompletu moze klub sie wkoncu otrzasnie i zrozumie jaki blad popelnil.

PS, ciekaw jestem jakie beda ceny jak skoncza ze stadionem, jesli np. na D bilet nie bedzie kosztowac w granicach 15 zl to ich wysmieje
Ostatnio edytowane przez e : 02.08.2008 o godz. 13:16.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 02.08.2008, 13:16
Tym bardziej, że istnieje ryzyko, że może to być nasz ostatni mecz w europejskich rozgrywkach w tym roku...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
PrzemooTSW
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 02.08.2008, 13:18
dziś byłem w wiślackim świecie kolejki sie tworzyły natomiast przy kasie 2/3 ludzi pytajac o ilosc pozostałych biletów dostałem odpowiedz ze zostało dosyc sporo ale ida co dzień , a do meczu powinny sie sprzedac spokojnie nawet moze zabraknac
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów