The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.07.2008, 22:10
Czyli prawie kolejny Nikt w Wiśle. Smiech mnie ogarnia na tego całego Neia. Gość powąchał trochę ligi portugalskiej i nikt się nim nie zainteresował teraz kiedy "eksplodował" skutecznością. Barreto Portugalczycy łyknęli na wypożyczenie od ręki mimo "niemania" takiego CV jak Nei czy raczej "Nie". Bardzo chcę się mylić, ale mam wrażenie, że walczyliśmy sami ze sobą o przeciętnego piłkarza ze słabej ligi. Rumuni na pewno mają o wiele lepiej rozpracowany rynek Bułgarski i nie wykonali żadnego ruchu po "zbawcę" Wisły, mimo o wiele bogatszych klubów.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 31.07.2008, 22:30
gigant napisał(a):Wyświetl post
Czyli prawie kolejny Nikt w Wiśle. Smiech mnie ogarnia na tego całego Neia. Gość powąchał trochę ligi portugalskiej i nikt się nim nie zainteresował teraz kiedy "eksplodował" skutecznością. Barreto Portugalczycy łyknęli na wypożyczenie od ręki mimo "niemania" takiego CV jak Nei czy raczej "Nie". Bardzo chcę się mylić, ale mam wrażenie, że walczyliśmy sami ze sobą o przeciętnego piłkarza ze słabej ligi. Rumuni na pewno mają o wiele lepiej rozpracowany rynek Bułgarski i nie wykonali żadnego ruchu po "zbawcę" Wisły, mimo o wiele bogatszych klubów.
Pan zabawny powiedział co wiedział
Nei to dobry gracz a na naszą ligę nawet bardzo. Więc nie wiem czemu przypieprzyłeś się bez zobaczenia go w akcji ?
..
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 31.07.2008, 22:31
Zbyt wiele czynników informuje ,że Nei został piłkarzem Wisły ,żeby obok tego przejść jakoś obojętnie i je zlekceważyć. Uważam, że jeśli te newsy się potwierdzą to będzie to bardzo dobry znak i w ogóle super sprawa dla Wisły. Pozytywny sygnał jaki da właściciel zarówno piłkarzom jak i kibicom. Myślę ,że taka informacja wpłynie przede wszystkim na morale zespołu. Tym bardziej ,że słyszełem wypowiedź Skorży przed meczem z Beitarem dla serwisu sportowego TVN24 ,w której całkiem pewnie i spokojnie (z jakąś nutką radości) stwierdził ,że może dołączyć do nas w najbliższym czasie jeszcze dwóch zawodników za (jak to sam trener ujął) "poważne pieniądze". Dlaczego mówię o tej nutce radości w głosie Skorży. Nasz trener ma świadomość ,że sytuacja kadrowa Wisły (przede wszystkim w kwestii zmienników) nie jest zbyt ciekawa (znowu problem krótkiej ławki). Dlatego wszelkie uzupełnienia czy wzmocnienia zwiększają pole manewru.
Na chwilę obecną środkowy obrońca jest dodatkową koniecznością biorąc pod uwagę fochy Kokoszki i poważną kontuzję Arka Głowackiego (gdyby chociaż tacy zawodnicy jak Varga , Gołoś , Barreto byli w dobrej dyspozycji fizycznej to możnaby coś z nich lepić a tak mamy dosyć poważny kłopot z nimi).

Tak marginesie . W moim przekonaniu będzie to pod wieloma względami cholernie chaotyczny, zdezorganizowany sezon ale również sportowo może okazać się dla Wisły dosyć trudny. Odnoszę wrażenie, że Lech i Legia wchodzą w nowe rozgrywki solidnie poukładani a co najgorsze z ciekawymi i wyrównanymi kadrowo drużnami. Walka o mistrzostwo będzie na pewno trudna ale solidną premią może być udział w walce o LM w nowej formule eliminacji ,która znacznie zwiększa (przynajmniej teoretycznie) szanse awansu mistrza Polski. Wisła powinna walczyć z Beitarem do upadłego, ale jeżeli odpadniemy to moim zdaniem nie będzie tragedii jeżeli drużyna będzie przebudowywana i przygotowywana właśnie pod kątem zdobycia MP i występów w "nowej" LM. Kto wie czy Wilczek mówiąc o tym ,że porażka z Beitarem nie będzie jakimś dramatem nie miał powyższego scenariusza na myśli. Pozostaje mieć nadzieje ,że domniemany transfer Nei'a do Wisły będzie pierwszym krokiem w tym rozkładzie jazdy. Jeżeli przejdziemy Beitar to Nei zdecydowanie się nam przyda i meczach 3 rundy jak i w pucharze UEFA.

Wracając do tematu transferów to przyszły mi na myśl jeszcze dwie refleksje.
Po pierwsze . Może CSKA Sofia ma jeszcze jakieś solidnego doświadczonego środkowego obrońcę na zbyciu ;-)
Po drugie. Dzisiaj tak obserwowałem tego Rengifo a wcześniej widziałem tego Quinterosa jeszcze jak grał w Lechu i pomyślałem ,że może zaangażowanie i penetrowanie takich rynków jak Chile, Ekwador, Kolumbia, Peru to nie byłby głupi pomysł tym bardziej ,że chyba oni tam rozliczają transfery w dolarach co (biorąc pod uwagę obecną relację dolara do złotówki) może być korzystne. Nie wiem może się mylę... jakieś opinie z Waszej strony w tej kwestii.

PS. http://en.wikipedia.org/wiki/Claudin...ndre_Aparecido
Ostatnio edytowane przez Bronex : 31.07.2008 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 31.07.2008, 22:38

No gość był 3 strzelcem ligi portugalskiej w słabiutkim Naval, rzeczywiście nikt... W Odrze Wodzisław czy Jagieloni też strzelają po kilkanaście bramek w sezonie napastnicy.
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

W tym co piszesz masz sporo racji ale nie przyszło ci do głowy ,że kluby ligii rumuńskiej (przynajmniej te które stać na wydanie na zawodnika prawie 1 mln euro) mogą już mieć ukompletowane składy i zwyczajnie nie mieć kasy w budżecie na tego piłkarza albo mieć na tyle kadrowo poukładany zespól ,że nie widzą potrzeby zasilania dodatkowym zawodnikiem.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Cytat:
A więc witamy Nei'a w rodzinie Wisły!
Jeśli ktoś chciałby poznać jego dokonania w lidze portuglaskiej to mam prezent dla wszystkich
http://www.sporttv.pt/Videos/Videos.asp
Dzięki za linka, polecam sobie poszukać jego trafień bo naprawdę warto
Jest to jakiś rodzaj pocieszenia po wczorajszym meczu bo jak się widzi jeszcze lepszą bramkę niż z Omonia to napawa jakimś optymizmem.
Nei, Brożek postrach ligi liczę, że jeszcze europy...
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 31.07.2008, 22:40
tofik napisał(a):Wyświetl post
Pan zabawny powiedział co wiedział
Nei to dobry gracz a na naszą ligę nawet bardzo. Więc nie wiem czemu przypieprzyłeś się bez zobaczenia go w akcji ?
Na naszą ligę, dobry jest każdy dwunogi i dwuoki. Nie neguję zasadności transferu, lecz śmieszy mnie zbiorowy orgazm, nad gościem którego nikt nie widział. Na Youtubie to moja teściowa nie wygląda na pasozyta, a wiem że wyssałaby ze mnie ostatnią kroplę krwi.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
piotr 0704 dortmund
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 31.07.2008, 22:46
gigant podwazasz znajomosc fachu naszego trenera , ktory bardzo pochlebnie ocenil Nei`a obserwujac go na zywo ( czym Ty raczej nie mozesz sie pochwalic prawda ?) na tle naszych pilkarzy w sparingach z CSKA.

Mam nadzieje ze wreszcie ujrze napis : Nei w Wisle

i ze wyzej wymieniony zamiesza w tej grupie wzajemnej rechabilitacji jaka tworzy nasz atak (z wyjatkiem Brozinho)

i mozna bedzie sie skupic na polowaniu na srodkowego obronce i bramkarza.

Tyle.

P.S. Komentarz o tesciowej GIT
Ostatnio edytowane przez piotr 0704 dortmund : 31.07.2008 o godz. 22:54.
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 31.07.2008, 23:06
Ja .......e, Gigant kim Ty jesteś? Wiesz już, że Nei to słaby zawodnik, nie mamy szans przejść Beitaru itp. Chłopie, czy Ty na pewno kibicujesz Wiśle? A jeśli tak, to nie dziwię się Twojej teściowej, że za Tobą nie przepada, bo jak można lubić taką marudę? To ma być mobilizacja przed rewanżem z żydami? Jeśli Nei przejdzie do nas, to jestem pewny, że będzie poważnym wzmocnieniem, bo poprostu ufam Skorży i Bednarzowi. Tyle.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 31.07.2008, 23:08
Cytat:
Daj sobie spokój, wiem, że dla ciebie to on jest słaby bo nie wzięła go Benfica i Porto. Cholera nie mogę sobie przypomnieć jaka to drużyna się nim interesowała, aaaa już wiem Steua Bukareszt to chyba z Rumuni ?....

edit:
Link jakby ktoś nie dowierzał:
http://www.onlinesport.ro/stiri/fotb...pentru-nei.htm

PS. Polecam zobaczyć nazwy klubów które się nim rzekomo interesowały:
Werder Bremen, RCD Mallorca Real Betis.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 31.07.2008 o godz. 23:28.
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 31.07.2008, 23:13
Wiecie czego jeszcze brakuje w komentach antyNei'owskich?

"Bednarz ch**!"

Bednarz ch** bo w końcu kogoś prawie sprowadził. Bednarz ch** bo zaczerpnął z lepszej niż polska liga, ligi bułgarskiej. Bednarz ch** bo kombinuje (?) ze Smolarkiem. Bednarz ch** i tyle...

Ech... zastanówcie się wreszcie, czego chcecie. Na transfer Jirsaka też wszyscy jak jeden mąż ku*wili... Bednarz ch** bo wydał na jakiegoś jemioła 750k Euro.. jak on mógł... A teraz Tomas dobry, Tomas huknie, Tomas bdb.. Poczekajcie na kilka meczy z Nei'em czy kim tam jeszcze innym i dopiero zacznijcie ch**ować Bednarza...

Rzucacie się na Bednarza jakby wam matkę/teściową/kochankę/psa^ gazetą zajebał...

^ - niepotrzebne skreślić..
Odpowiedz cytując
Bronex
Senior Member

Stary 31.07.2008, 23:28
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Wiecie czego jeszcze brakuje w komentach antyNei'owskich?

"Bednarz ch**!"

Bednarz ch** bo w końcu kogoś prawie sprowadził. Bednarz ch** bo zaczerpnął z lepszej niż polska liga, ligi bułgarskiej. Bednarz ch** bo kombinuje (?) ze Smolarkiem. Bednarz ch** i tyle...

Ech... zastanówcie się wreszcie, czego chcecie. Na transfer Jirsaka też wszyscy jak jeden mąż ku*wili... Bednarz ch** bo wydał na jakiegoś jemioła 750k Euro.. jak on mógł... A teraz Tomas dobry, Tomas huknie, Tomas bdb.. Poczekajcie na kilka meczy z Nei'em czy kim tam jeszcze innym i dopiero zacznijcie ch**ować Bednarza...

Rzucacie się na Bednarza jakby wam matkę/teściową/kochankę/psa^ gazetą zajebał...

^ - niepotrzebne skreślić..
Wyluzuj trochę. Takie emocjonalne rozpisywanki to chyba są nieadykwantne do sytuacji. Kolega "gigant" tak postrzega ten transfer i ma do tego prawo. Czy on tutaj krytykuje Bednarza? Po co piszesz w liczbie mnogiej "wy rzucacie się na Bednarza". Bez przesadyzmu Prawda jest taka ,że zarówno zwolennicy umiejętności Nei'a jak póki co jeden ich delikatny kontestator nie wiedzą jak ten transfer będzie wyglądał w praniu.

Nei przeszedł do CSKA z 500 tyś. euro więc CSKA i tak na nim zarobił jak na rok gry.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 31.07.2008 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 31.07.2008, 23:28
Pomimo że już po północy to prosiłbym żeby trochę powściągnąć języki w stosunku co do niektórych słów
Odpowiedz cytując
airborne4009
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 31.07.2008, 23:56
Nei w koncu musi byc dobry bo kibice cska jego i jordana todorowa uwazaja tam za najwieksze gwiazdy zespolu. Co do todorowa to kolejny pilkarz ktory opuscil cska za chyba 500000 ojro gdzies do izraela ma isc, pare razy wystapil w reprze bulgarskiej i strzelil gola,a co do obroncow to oni wszyscy sa doswiadczeni.
Semper Fidelis

,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.07.2008, 23:58
Widzisz, problem polega na tym, że kiedyś trendy było wrzucanie na Bednarza, a teraz jest fetowanie Nei'a. Szczerze powiedziawszy ja też zupełnie nie rozumiem forumowego orgazmu, facet papiery na grę ma co najwyżej średnie, , na około trzydzieści jego bramek jakie widziałem, dwie są naprawdę ładne, jedna niezła, reszta przeciętna, by nie rzec wepchnięta. Z głowy strzela trochę inaczej niż Brożek, bo Brożinho opiera się na sprycie i gubieniu krycia, podczas gdy Nei polega na sile i przepchnięciu obrońcy. Obraz dobrego strzelca dodatkowo mąci fakt, że wykonuje on karne. 10 bramek z akcji w drużynie mistrzowskiej, która ligę wygrywa z przewagą 16 punktów to jak dla mnie nie jest zbyt dobry wynik. Z asyst to on w swoich klubach też nie słynął, choć jedyna jaką widziałem muszę przyznać, że była bardzo ładna( mocne prostopadłe zagranie piętą).
Nie mówię, że Nei się nie przyda, bo pewnie będzie pożyteczniejszy niż Paulista, ale relacja cena-jakość jest dla mnie bardzo wątpliwa. Mam nadzieję, że Nei mnie jednak pozytywnie zaskoczy, ale jestem pewien, że wielu z was na pewno się Neiem rozczaruje, bo za wiele po nim oczekujecie.
Teraz powiem coś za co mnie wielu wyśmieje, wielu znienawidzi, a kto wie może ktoś nawet da mi bana. Po kilkunastu bramkach Perrone i kilkudziesięciu Neia, po przejrzeniu ich dotychczasowej kariery i po porównaniu ceny za obydwu piłkarzy, ja zdecydowanie wolałbym tego pierwszego. Argentyńczyk ma podobne umiejętności, obaj grają w podobny sposób, ale Perrone jest 3 lata młodszy, ma paszport z UE( włoski) i kosztuje połowę tego co Nei.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 01.08.2008, 04:38
No, jak to sie potwierdzi to czapki z glow(choc wiadomo ze mamy jeszcze wiele innych problemow ,m in 2 sr obroncow).
gigant - daj sobie na luz , piszesz jakbysmy byli niewiadomo kim , pomysl kto robil w pl kariere(Stanko ,Kielbasa, itp) i napisz mi, kogo Ty chcesz widziec w Wisle(zakladajac ze stac nas na niego i ze chce tu grac) ,by spelnil Twoje wybujale ambicje.
Moze jestes mistrzem zartow ale wszystkiego nie da sie w zart obrocic..
Katem oka zerknij na 2.5 mln za Dudke, prawie 2 mln za Gorawskiego i mln za emeryta Franka ktory dogorywa w hollywood i na serio mi napisz kogo , za ile i kto ma byc gwiazda w naszej lidze jak nie Nei.

Ja rozumiem ze to nie jest boski Christiano, Drodgba czy Kaka ale jesli pozyskujemy krola strzelcow wcale nie podworkowej ligi i wcale nie podworkowego klubu, to chyba o czyms swiadczy.
W co ja dalej nie wierze ale jesli to sie stanie to nie bede mial problemow z napisaniem - moj blad.

To jest polska liga gigant, gdzie kariere robia wyrzuty z 2 francuskiej, 3 wloskiej, rezerw hiszpanskiej, badz 4 polskiej by tylko pisac o naszym podworku a ten koles umie prosto kopnac pilke , trafic glowa, strzela bramki ,chce grac u nas i jest 3 razy tanszy od Dudki a jego cena jest porownywalna do kolejnego wirtuoza Kokoszki.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 01.08.2008 o godz. 04:54.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Arturas
Junior Member

Stary 01.08.2008, 05:48
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
A nie pomyślałeś, że wylosowaliśmy najtrudniejszego przeciwnika w 2 rundzie, bo prawdopodobnie większość innych nierozstawionych zespołów była pokroju FC Homel?
Wcześniej zarząd być może planował wzmocnienia w zależności od losowania 3 rundy, albo nie spieszyło im się bo uznali że i tak zdążą na 3 rundę.
Najtrudniejsze byłoby Dynamo Zagrzeb, jeszcze Goteborg np.
Ciekawe czy "sprawa Smolara" będzie jeszcze aktualna jak okaże się, że w ewentualnej 3 rundzie wylosujemy np. Juve
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 01.08.2008, 06:33
Wisła chce gwiazdę afrykańskiej piłki!

Sport | 2008.08.01 06:49
Ze Kalanga to kolejny zawodnik oglądany przez Wisłę. Skrzydłowy z Angoli trochę kosztuje. Trzeba by przelać za niego 500 tysięcy euro na konto Dinama Bukareszt.

Ze Kalanga to kolejny zawodnik oglądany przez Wisłę Kraków. Mistrzowie Polski zwlekają z tym transferem, bo przygotowali się na zakup Brazylijczyka Nei (850 tysięcy euro), a skrzydłowy z Angoli też trochę kosztuje. Trzeba by przelać za niego 500 tysięcy euro na konto Dinama Bukareszt.

Mimo wszystko dyrektor sportowy Jacek Bednarz postanowił przyjrzeć się Ze Kalandze, bo piłkarz zaliczył 26 meczów w reprezentacji Angoli i był uczestnikiem zarówno MŚ w Niemczech, jak i tegorocznego Pucharu Narodów Afryki.

Dwa lata temu Dinamo Bukareszt, szukając następcy sprzedanego do CSKA Sofia Florentina Petre, wyłożyło za zawodnika Petro Atletico Luanda 350 tysięcy euro. Ze Kalanga był wówczas jedynym piłkarzem ligi rumuńskiej, który uczestniczył w niemieckim mundialu. Po roku Angolańczyk zdobył z Dinamem mistrzostwo kraju, lecz zaraz potem został wypożyczony do Boavisty Porto. Teraz znów jest zawodnikiem Dinama. Ma jeszcze rok kontraktu i wykupienie go dziś kosztowałoby 500 tysięcy euro. Za połowę tej kwoty mógłby trafić pod Wawel jako zawodnik wypożyczony.

Wisła przede wszystkim szuka napastnika (kupując Nei, rozwiąże ten problem), środkowego obrońcy (Arkadiusz Głowacki i Cleber nie mają zmiennika) oraz bramkarza (Mariuszowi Pawełkowi brakuje silnego konkurenta), ale mecz z Beitarem pokazał, że i skrzydłowych nie ma za wiele. Wojciech Łobodziński dopiero pracuje nad powrotem do formy, Marek Zieńczuk dostał w Jerozolimie czerwoną kartkę, a Rafał Boguski był nieskuteczny. Nie wiadomo jednak, czy tak samo myślą na Reymonta, bo Ze Kalanga mógłby zagrać dopiero w następnej rundzie eliminacji.

wp.pl
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 01.08.2008, 07:20
Ze Kalenga - to jest gosc. Tak naprawde to powinien trafic do nas trafic po mundialu 2006 gdzie wraz z Akwa byl najlepszy w zespole Angoli, a kosztowal grosze.
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Stary 01.08.2008, 07:25
Wszystko to musztarda po obiedzie. Cupiał kupuje zawodników w momencie, gdy sytuacja jest naprawde cięzka i gdy nasz najlepszy obrońca jest kontuzjowany...
Odpowiedz cytując
Barbarossa
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 01.08.2008, 07:30
Pomysł sprowadzenia Ze Kalangi świetny, ale ja już widze jak Bednarz kupuje 2 piłkarzy za łączną sumę 1,35 mln euro :/

Arturas napisał(a):Wyświetl post
Najtrudniejsze byłoby Dynamo Zagrzeb
Dinamo było rozstawione tak jak my.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.08.2008 o godz. 17:15.
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.08.2008, 07:50
zanim wpadniecie w orgazm że interesujemy się Ze Kalangą
to radzę przypomnieć sobie, że ten człowiek wymusił na Dinamie wypożyczenie do Boavisty, bo nie chciał grać w Rumunii
czy nie przypomina wam to pewnego piłkarza i jego wyczynów po tym jak Wisła nie zgodziła się na jego transfer do Ajaxu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
łuk79
Junior Member

Od: 11.2007

Stary 01.08.2008, 07:59
emjot napisał(a):Wyświetl post
to radzę przypomnieć sobie, że ten człowiek wymusił na Dinamie wypożyczenie do Boavisty, bo nie chciał grać w Rumunii
czy nie przypomina wam to pewnego piłkarza i jego wyczynów po tym jak Wisła nie zgodziła się na jego transfer do Ajaxu
Też bym nie chciał grać w Rumunii. Dobrze zrobił
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 01.08.2008, 08:01
emjot napisał(a):Wyświetl post
tak to ten i analogia jest jeszcze jedna Dinamo też szykowało sie do LM i zamiast czarnego musiał zagrać Chiacu

powiem tak jak Go widziałem to bardzo dobry gracz ,dobra cena ,umiejętnie skonstruowany kontrakt i możemy mieć dobrego kreatywnego gracza.

w każdym razie zastanawiające jest że Rumunii niby za tak mało kase chcą sprzedawać
Odpowiedz cytując
przemek_wisla
Junior Member

Od: 02.2008

Stary 01.08.2008, 08:02
A na jakich pozycjach moze grać ze kalanga ? bo na transfermakcie jest że na prawej. A my na prawej mamy juz łobo boguskiego gołosia. chyba inne pozycje wymagają wzmocnień. A moze to tylko początek transferów
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 01.08.2008, 08:12
Najlepiej nie kupować nikogo ->
Gwiazdy światowej piłki nie, bo (odpowiedź do wyboru):
a) nas nie stać
b) Cupiał ma węża w kieszeni choć mógłby kupować gwiazdy bo kasy ma jak lodu.

Byle kogo typu Nei czy Ze Kalanga też nie, bo to nie gwiazdy światowej piłki.
Gratuluje podejścia.

Daleki jestem od euforii na temat obu wymienianych wyżej piłkarzy, bo po pierwsze jeszcze ich u nas nie ma, po drugie cieszył się będę jak przyjdą i okażą się wzmocnieniem.
Pamiętać jednak warto, kaprysząc przy kolejnych nazwiskach przymierzanych do Wisły o zaproszeniu do współfinansowania Wisełki, jakie Cupiał niedawno wystosował do "znawców rynku transferowego".

"tyle krawiec kraje ile materii staje" i warto sie do tego przyzwyczaić, choćby w dbałości o własne zdrowie, że o zaśmiecaniu forum marudzeniem nie wspomnę.
Być może Bednarz i Skorża jednak coś o piłce nożnej wiedzą interesując sie tymi piłkarzami ;-)
Odpowiedz cytując
Arturas
Junior Member

Stary 01.08.2008, 08:17
www.90minut.pl
Na angaż w Widzewie Łódź szansę mają brazylijski pomocnik Marcos Kelme Perico (25 lat, Sete De Setembro Dourados) i Portugalczyk Bruninho (22 lata, AD Lousada). Obaj byli na czwartkowym treningu łodzian. Piłkarze Korony Kielce - Marcin Robak i Maciej Mielcarz mają w piątek podpisać kontrakty z łódzkim pierwszoligowcem.
Odpowiedz cytując
Arturas
Junior Member

Stary 01.08.2008, 08:22
Barbarossa napisał(a):Wyświetl post
Dinamo było rozstawione tak jak my.
to dlaczego grało od 1 rundy eliminacji?
I runda eliminacyjna - 15-16 lipca, 22-23 lipca (Losowanie - 1 lipca 2008, 12:00 - Nyon)
Linfield FC 0-2NK Dinamo (Zagrzeb) 16 lipca, 20:45

Teraz to najważniejszy jest stoper, a nie Ze Kalanga.
Ale jak Panu BC się odwidziało i transfery będą to ja proszę jeszcze o jakiegokolwiek dobrego bramkarza (Fin?) .
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Stary 01.08.2008, 08:57
Fajnie by było jakby ten Ze Kalanga przyszedł. Dynamiczny skrzydłowy z dobrym dryblingiem jest nam w tej chwili bardzo potrzebny, szczególnie że na dniach przejdzie do nas Nei. Ktoś więc musi mu te piłki wrzucać...
Na lige wystarczy Zieniu, ale na europe to niestety nie. Ze Kalanga ma dopiero 25 lat więc jeszcze sporo lat grania przed nim.

Na Youtube widzialem skrót z meczu Boavista - Porto i tam koleś kapitalnie nawinął obrońcę z Porto. Pozatym widać że jest bardzo szybki i przebojowy.

Szczerze mówiąc to wolałbym go niż Smolarka, bo przynajmniej nie pęka w meczach z silnymi rywalami, a Ebi no cóż każdy widzial jak grał z Niemcami. Może i z Portugalią jeden mecz mu wyszedł, ale zazwyczaj jak go kryli dobrzy obrońcy to nie istniał.

Że nie chciał grać w Dinamo Bukareszt to nie ma się co chłopakowi dziwić. Tam sytuacja finansowa zmienia się z dnia na dzień. To jest wielki Rumuński klub, ale nie jest tak profesjonalnie zarządzany jak chociażby Steaua. Pewnie to było powodem dla którego Ze Kalanga popierniczył tam grę.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 01.08.2008, 09:05
codziennie widze nowe baśnie o transferach, dziś Ze Kalanga a kończy sie jak zwykle na ściąganiu zawodników za darmo.To już lepiej było zatrzymać Pauliste i Matusiaka, teraz sie Radek przełamał i strzela w sparingach dla Heereenven
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów