The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
grzesiek632
Senior Member

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.01.2009, 18:43
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Wiedzewiaczki z wp.pl szczekają że Garguła podpisał kontrakt z Widzewem można się tylko uśmiechnąć , ale jeśli okazało by się to prawdą to były by to największe jaja we wszystkich okienkach transferowych ostatnich lat, a dla Wisły najbardziej spektakularna transferowa klęska w historii
ja jakos nie moze sobie wyobrazic ze taki Widzew da minimom 350 tys euro dla jednego gracza... a po za tym wątpliwe zeby Graguła sie zgodziłgrac w nizszej lidze...
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 01.01.2009 o godz. 18:49.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 01.01.2009, 18:44
Wiedzewiaczki z wp.pl szczekają że Garguła podpisał kontrakt z Widzewem można się tylko uśmiechnąć , ale jeśli okazało by się to prawdą to były by to największe jaja we wszystkich okienkach transferowych ostatnich lat, a dla Wisły najbardziej spektakularna transferowa klęska w historii
Może im się z Matusiakiem pomyliło .
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 01.01.2009, 19:18
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
ja jakos nie moze sobie wyobrazic ze taki Widzew da minimom 350 tys euro dla jednego gracza... a po za tym wątpliwe zeby Graguła sie zgodziłgrac w nizszej lidze...
Podpiszą teraz, przejdzie w lecie jak Widzew awansuje razem z Lubinem.
Tyle, że w Wiśle czy Legii ŁG ma dużą szansę zagrać w pucharach, a z Widzewem to sobie jeszcze na to poczeka i to być może dość długo.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 01.01.2009, 19:33
No ale przecież jak Garguła z nami podpisze kontrakt, to tak czy siak będzie nasz już latem. Żaden inny klub nie mógłby negocjować z Bełchatowem przejście do innego klubu, gdyż byłoby to sprzeczne z prawem. Więc Bełchatowowi radziłbym oddać Gargułę za 100-200 tysięcy euro, bo więcej nie jest wart w takiej sytuacji
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 01.01.2009, 20:03
Było to już.
Czekamy do jutra, bo zadnych nowych newsow nie ma ;P

A jak sie odnosicie do sprawy Romeu? Bo ja byłem sceptyczny, ale ktoś napisał w komentarzach na głównej, że maksymalne zarobki w BRAZYLII to 200 tys. euro...więc wg mnie szanse są nawet spore.
Odpowiedz cytując
Angmir
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 01.01.2009, 20:54
JArTSW przebić ofertę Santosu to nie problem - przebić ofertę klubów z europy które na pewno tez są - już bardziej. Na transfer Romeu ogólnie bym nie liczył szanse transferu oceniam na góra 20%. Zreszta Romeu już w niejednej wypowiedzi dawał znak że Wisła nie jest dla niego odpowiednim partnerem do rozmów - wspominał oferty innyhc klubów o nas milczał. I wątpie by było to na polecenie BAdnarza który zakazał mu mówić o prowadzonych rozmowach. Ja wiem jedno Łysy jak zawsze zaskoczy przynajmniej 1 ciekawym transferem. Już ten Brazylijski napastnik był niespodzianką a przeciesz informacja o tym dopłyneła do nas dopiero od samego Bednarza. Ma on na oku pewnie jeszcze kilku ciekawych a nieznanych szeżej piłkarzy, a ilu zobaczymy w Wiśle okaże sie. Mnie tylko niepokoi zbyt duża liczba cudzoziemców w naszej kadrze - popatrzcie na Stilicia - 0,5 roku w miare dobrej gry i juz chce uciekać. Polscy piłkarze sa mimo wszystko bardziej lojalni od zagranicznych.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 01.01.2009, 21:22
. Polscy piłkarze sa mimo wszystko bardziej lojalni od zagranicznych.
Tak...
a polscy sędziowie uczciwsi o zagranicznych
polscy trenerzy mogą szkolić trenerów zagranicznych
polscy działacze piłkarscy są bardziej kompetentni od zagranicznych
a właściciele polskich klubów wydają więcej kasy od zagranicznych

fantastyka piętro wyżej

żeby nie było OT:

każdy cudzoziemiec w naszej kadrze daje o wiele wiekszą gwarancje profesjonalizmu niż "lojalny" polski kopacz
Dlatego wolą jakiegokolwiek w miare dobrego rozgrywającego z zagranicy niż nawet Łukasza Gargułę. Oczywiście nie pogniewam się jesli ŁG do Wisły trafi, ale można lepiej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Angmir
Senior Member

Stary 01.01.2009, 21:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak...
a polscy sędziowie uczciwsi o zagranicznych
polscy trenerzy mogą szkolić trenerów zagranicznych
polscy działacze piłkarscy są bardziej kompetentni od zagranicznych
a właściciele polskich klubów wydają więcej kasy od zagranicznych

fantastyka piętro wyżej

żeby nie było OT:

każdy cudzoziemiec w naszej kadrze daje o wiele wiekszą gwarancje profesjonalizmu niż "lojalny" polski kopacz
Dlatego wolą jakiegokolwiek w miare dobrego rozgrywającego z zagranicy niż nawet Łukasza Gargułę. Oczywiście nie pogniewam się jesli ŁG do Wisły trafi, ale można lepiej
Pewnie jak zwykle poraziłeś nas swoim dowcipem i elokwencją. Nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć ze piłkarz który przyjeżdża nie może się identyfikować ze swoim nowym klubem,a polski piłakarz szybciej się potrafi przywiązać do zespołu do kolegów i kibiców i bierze to pod uwagę kiedy przychodzi szansa na zmianę klubu. czemu LEwandowski nie pieprzy o Fiorentionie a Brozek nie urzala się jakby chciał iść do Dortmundu, czy Boguski tak robi nie. Wyjątki są, jeśli nie poweidzieć że wyjątkami sa ci co chcą zostać, ale wśród tych dla których barwy klubowe coś znaczą zdecydowanie więcej jest Polaków.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 01.01.2009, 21:44
Pewnie jak zwykle poraziłeś nas swoim dowcipem i elokwencją. Nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć ze piłkarz który przyjeżdża nie może się identyfikować ze swoim nowym klubem,a polski piłakarz szybciej się potrafi przywiązać do zespołu do kolegów i kibiców i bierze to pod uwagę kiedy przychodzi szansa na zmianę klubu. czemu LEwandowski nie pieprzy o Fiorentionie a Brozek nie urzala się jakby chciał iść do Dortmundu, czy Boguski tak robi nie. Wyjątki są, jeśli nie poweidzieć że wyjątkami sa ci co chcą zostać, ale wśród tych dla których barwy klubowe coś znaczą zdecydowanie więcej jest Polaków.
Zazwyczaj Ci chca zostac, co nie maja lepszych perspektyw.
Kiedy niby Brozek mial wyjechac?Jak strzelal po kilka bramek na sezon? - teraz gral lepiej i jest raczej przesadzone ze odejdzie.Podobnie Boguski - jesli nadal bedzie robil postepy to predzej czy pozniej go pozegnamy, wiec jak dla mnie ta Twoja teoria sie zupelnie kupy nie trzyma.
O przywiozaniu(oczywiscie pomijajac jakies wyjatki) to mozesz zapomniec.
Blaszczu chwile pogral i odszedl( i bardzo dobrze).Dudka i Kokoszka jak tylko mieli szanse , to ja wykorzystali , wiec gdzie Ty widzisz to przywiazanie?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 01.01.2009, 22:16
jest jeszcze to, o czym mówi Petrescu: większość polskich piłkarzy jest przywiązana do klubów polskich, bo tu i tak, jak na polskie warunki dobrze się płaci, a za granicą trzeba pracować
Taki Brożek po prostu wie, że za granicą sobie nie poradzi. Pewnie odejdzie kiedyś, ale szybko wróci do Polski - tak, to można nazwać przywiązaniem
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 01.01.2009, 22:19
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Zazwyczaj Ci chca zostac, co nie maja lepszych perspektyw.
Kiedy niby Brozek mial wyjechac?Jak strzelal po kilka bramek na sezon? - teraz gral lepiej i jest raczej przesadzone ze odejdzie.Podobnie Boguski - jesli nadal bedzie robil postepy to predzej czy pozniej go pozegnamy, wiec jak dla mnie ta Twoja teoria sie zupelnie kupy nie trzyma.
O przywiozaniu(oczywiscie pomijajac jakies wyjatki) to mozesz zapomniec.
Blaszczu chwile pogral i odszedl( i bardzo dobrze).Dudka i Kokoszka jak tylko mieli szanse , to ja wykorzystali , wiec gdzie Ty widzisz to przywiazanie?
Mylisz się moim zdaniem.
Dudka mógł zwinąć się spokojnie rok wcześniej jakby bardzo chciał.
Brożek jakby był takim Stilicem toby się zwinął już po jesieni 2007 (jak nie wcześniej), kiedy miał 12 goli po 18 meczach i chętni na pewno byli.
Żuraw, Franek - chyba mi nie powiesz, że nie mieli ofert jak zdobywali MP i króla strzelców zarazem i mieli 25 czy 27 lat. Szymek, Głowa
Wiadomo, że prawie każdy wolałby grać za w miarę porównywalną kasę w domu, a nie musieć się tułać i aklimatyzować we Francji, Włoszech czy Niemczech. Nauka języka, wyższe koszty życia, bycie kasowanym przez tubylców to nie byle co.
Rozumiem o co chodzi FraMatowi pod pojęciem profesjonalizm, ale z drugiej strony u stranierich prawie zawsze odpada element sentymentu do Pl. Ktoś da 50-100 t euro wiecej i ... - w Pl jestem nie u siebie, w Grecji/Francji itp. też bedę nie u siebie, ale przynajmniej klimat cieplejszy.
Wolałbym np. Nowaka czy Pawłowskiego niż no name'a z Brazylii tylko te 800t/1m euro odstępnego... To oczywiście bardzo zmienia postać rzeczy i będąc na miejscu Bednarza trzeba szukać zagranicą.
Jeszcze inna sprawa do czego to doprowadzi w kontekście repry-obawiam się, że jak w męskim koszu czeka nas łapanka, kolejne próby naturalizacji itp.
Ostatnio edytowane przez arti : 01.01.2009 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 01.01.2009, 22:49
Wiesz arti - jednak pozostaje jeszcze cos takiego jak cena.To ze zawodnik ma oferte to dopiero polowa sukcesu.
Ja wychodze z zalozenia ze chec grania w lepszym klubie/wiekszych zarobkow nie ma obywatelstwa i do tego ciagna tak nasi jak i obcokrajowcy.Byc moze nasi ucza sie na bledach poprzednikow i az tak sie nie spiesza by grzac lawe na zachodzie.
Byc moze jest tez tak ze wyrozniajacy sie obcokrajowcy traktuja nasza lige, tylko i wylacznie jak pierwszy etap w swojej karierze ale wd mnie to nie jest powod by w nich nie inwestowac, szczegolnie ze nie sposob nie zgodzic sie z Framatem , ze mimo wszystko latwiej jest znalesc dobrego zawodnika za rozsadne pieniadze poza granicami naszego kraju.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 01.01.2009, 23:11
Wiesz arti - jednak pozostaje jeszcze cos takiego jak cena.To ze zawodnik ma oferte to dopiero polowa sukcesu.
Ja wychodze z zalozenia ze chec grania w lepszym klubie/wiekszych zarobkow nie ma obywatelstwa i do tego ciagna tak nasi jak i obcokrajowcy.Byc moze nasi ucza sie na bledach poprzednikow i az tak sie nie spiesza by grzac lawe na zachodzie.
Byc moze jest tez tak ze wyrozniajacy sie obcokrajowcy traktuja nasza lige, tylko i wylacznie jak pierwszy etap w swojej karierze ale wd mnie to nie jest powod by w nich nie inwestowac, szczegolnie ze nie sposob nie zgodzic sie z Framatem , ze mimo wszystko latwiej jest znalesc dobrego zawodnika za rozsadne pieniadze poza granicami naszego kraju.
Racja, ale musimy mieć też silnych Polaków w drużynie i to oni wlasnie oni muszą być liderami. Jak będziemy grać 8 czy 10 stranieri to juz po nas. Jak beda dobrzy to nagle 5 naraz zechce odejsc i jest po druzynie.Spojrzmy kto jest liderami najlepszych druzyn w Anglli, Hiszpanii, Italli, Niemczech...
Ostatnio edytowane przez arti : 01.01.2009 o godz. 23:40.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 01.01.2009, 23:23
Dyrektor Jacek Bednarz zapewne w piątek podpisze umowę z Łukaszem Gargułą. Stara się też namówić defensywnego pomocnika Fluminese, Brazylijczyka Romeu Pereirados Santos. - Zabiegaliśmy o niego już latem, ale wówczas nie udało się nam dojść do porozumienia. Teraz wrócimy do rozmów,choć Fluminese robi wszystko, by go zatrzymać - zdradził Bendarz.

http://krakow.naszemiasto.pl/sport/942285.html

No to nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 02.01.2009, 03:46
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Dyrektor Jacek Bednarz...
Wypowiedź Bednarza w tym artykule jest przerobiona z tej wypowiedzi sprzed 4 miesięcy:
"Byliśmy nim zainteresowani, nie udało się go pozyskać. Mimo wszystko będziemy starali się o to zimą chociaż fakt, że sprawa wyszła na światło dzienne mocno komplikuje nam życie. Fluminense może zrobić wszystko by go zatrzymać. Konkurencja nie śpi "

W ogóle cały wpis o Romeu jest robiony na podstawie tego artykułu na wislakrakow.com
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=19813
autor popełnił w nim błąd pisząc, że Romeu zagrał "w ostatnim sezonie 25 spotkań i zdobył 6 bramek".
Naprawdę zagrał w 23 meczach i strzelił 3 bramki. No i autor artykułu z gk przepisał te błedne informacje.

Sprawdziłem jeszcze co to za dziennikarzyna ten artykuł nasmarowała. I okazuje się, że ten gość większość swoich artukułów pisze o Legii. Dziwię się, że to takie coś zamieszczają w Gazecie Krakowskiej.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Bufon144
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 02.01.2009, 08:55
Cytat:
Kontrakt Marcina Baszczyńskiego w Wiśle Kraków wygasa w czerwcu. Pomimo tego działacze "Białej Gwiazdy" do tej pory nie przedstawili doświadczonemu obrońcy oferty nowej umowy. Wiele wskazuje na to, że w ciągu najbliższych kilku dni Baszczyński podpisze kontrakt z jednym z klubów cypryjskich. Ponadto piłkarz podkreśla, że jeśli będzie zmieniał klub, to chciałby to uczynić juz zimą, a nie czekać do połowy roku.

- Jeśli Wisła nie przedstawi mi propozycji przedłużenia kontraktu, będę chciał zimą zmienić barwy klubowe - mówi Baszczyński.
Więcej w "Przeglądzie Sportowym"
zródło: onet.pl
Odpowiedz cytując
tomaso
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 02.01.2009, 09:05
"Kontrakt Marcina Baszczyńskiego w Wiśle Kraków wygasa w czerwcu. Pomimo tego działacze "Białej Gwiazdy" do tej pory nie przedstawili doświadczonemu obrońcy oferty nowej umowy. Wiele wskazuje na to, że w ciągu najbliższych kilku dni Baszczyński podpisze kontrakt z jednym z klubów cypryjskich. Ponadto piłkarz podkreśla, że jeśli będzie zmieniał klub, to chciałby to uczynić juz zimą, a nie czekać do połowy roku.

- Jeśli Wisła nie przedstawi mi propozycji przedłużenia kontraktu, będę chciał zimą zmienić barwy klubowe - mówi Baszczyński.
Więcej w "Przeglądzie Sportowym" "
No to Kosa dzwonił na święta z życzeniami
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 02.01.2009, 09:10
Tymczasem w Wiśle najprawdopodobniej już niedługo zobaczymy Łukasza Gargułę, którego w swoich szeregach chciała mieć m.in... Legia. Krakowianie walczą też o brazylijskiego pomocnika Fluminese, Romeu Pereirę.

- Czwartego stycznia będę w Polsce, wtedy wszystko powinno się wyjaśnić - powiedział Przeglądowi Sportowemu przebywający w Brazylii menadżer Hector Peralta, który wcześniej sprowadził do Krakowa Marcelo.

wp.pl
Odpowiedz cytując
Zieniu17
Senior Member

Od: 12.2007

Stary 02.01.2009, 09:58
Trudno się dziwic czemu łatwiej znaleźć dobrego zawodnika poza granicami kraju, bo u nas ktoś zagra dobre 3 mecze i już kosztuje 500 tys euro, a jak ktoś zagra jedną dobrą rundę to zaczyna się zabawa od 1mln euro, a na to polskich klubów poprostu nie stać. To są chore ceny, najlepsi polscy piłkarze kosztują po 3mln euro, a w polskiej lidze Gancarczyk, Nowak, czy inny Pawłowski chociaż nic nie osiągnął kosztuje po 1mln euro, no chyba, że zdarzy się że ktoś ma jakąś klauzule w kontrakcie. Weźmy przykład choćby takiego Stilica, wiem było już dużo razy, ale chłopak naprawdę, technicznie jak na polskie warunki jest wyśmienity, ma znakomity przegląd pola, rewelacyjne stałe fragmenty gry, a Lecha kosztował tylko 300 tys euro...a jest lepszy niz wszyscy gancarczykowie, nowaki i inni razem wzięci, rozumiecie o co chodzi...
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując
Angmir
Senior Member

Stary 02.01.2009, 10:12
JA nie wiem jak można puścić kolejnego dobrego piłkarza za pól darmo - Kosa Kokos Paulista a teraz Baszczyński. A potem się dziwimy że nie ma za co sprowadzać następców. Jak Lech pozbywał sie Pitrego to dostawał za niego grubą kasę od Górnika. Nic dziwnego że Cypr ostatnio bardzo się wzmocnił jak oddajemy im regularnie naszych czołowych piłkarzy za darmo.
Ja rozumiem że Baszczu jest juz leciwy ale to wciąż najlepszy prawy obrońca ligi - nie żartują, na cyprze będzie miał pewne 1 miejsce w składzie na 100%. Jeśli już sprzedawać to za przyzwoite pieniądze. Za 32 letniego Sobola jeszcze rok temu dawano 1,5 mln €. Trzeba przedłużyć umowę z Baszczem i jeśli już sprzedawać to za przyzwoitą kwotę 400 000 € na przykład. Zreszta te wspominane w artykule 100 000 € to chyba na pampersy się nam przydadzą. Niech lepiej Kosie je zostawią.
Uprzedzając odpowiedzi sam sobie odpowiem.
Powiecie pewnie że trzeba go sprzedawać puki jest jeszcze szansa wzięcia za niego jakiejkolwiek kasy. Ok tylko ze 100 000 to nie jest dla nas żadna kasa, a napewno nie warta nawet tego pół roku gry Baszcza. Dlatego jeżeli mielibyśmy go puszczać za bezcen, lepiej predłużyć z nim umowe. Z piłkarzami jest tak że zwykle w wieku 29-30 lat mija ostatni okres kiedy opłaca sie ich sprzedać i można wyciagnąc przyzwoite pieniądz jesli Baszczu został z nami dłużej to już nie opłaca sie go sprzedawać. Teraz trzeba sobie poostawić pytanie czy warto go zostawićw Wiśle. Odpowiedzia neich będą statystyki z tego i poprzednich sezonów pokazujących że jest bardzo ważnym ogniwem zespołu. Dlatego uważam że nie powino sie przedłużyć z nim umowe. oby tylko Mr. Pampers nie zawrucił mu w głowie Cypryjską walutą.
Odpowiedz cytując
Dubi
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 02.01.2009, 10:14
Romeu w Wisle nie zagra i naprawde szkoda zajmowa sie tym tematem.Transfer który nie ma nic na rzeczy,zadnych wypowiedzi samego zaintersowanego,domysły plotki wymyslone przez dziennikarzy.Szkoda czasu.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 02.01.2009, 10:22
nie podpisanie nowego kontraktu z Baszczem uważam za bład.Singlar jakoś mnie nie przekonuje a Baszczu jak złapie forme to świetnie sobie radzi w defensywie i ofensywie.Wiem że zaraz napisze ktoś o nieudanej jesieni Marcina ale ogólnie cały zespół grał poniżej oczekiwań.Na wiosne wierze że znowu Baszczu bedzie szalał na prawej stronie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.01.2009 o godz. 10:27.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Stary 02.01.2009, 10:26
AYALA napisał(a):Wyświetl post
.Na wiosne wierze że znowu Baszczu bedzie szalał na prawej stronie.

Znowu?
A kiedy ostatnio szalał?
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris

Od: 01.2006

Stary 02.01.2009, 10:27
Baszczu będzie chciał pewnie kontrakt na jakieś 2 - 3 lata i niemałe pieniądze. Za duże jak na prezentowany poziom.
Ja tam uważam, że powinniśmy go puścić. Singlar na teraz będzie ok, ale w lecie wypadałoby sprowadzić jakiegoś prawego obrońcę.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 02.01.2009, 11:10
Dubi napisał(a):Wyświetl post
Romeu w Wisle nie zagra i naprawde szkoda zajmowa sie tym tematem.Transfer który nie ma nic na rzeczy,zadnych wypowiedzi samego zaintersowanego,domysły plotki wymyslone przez dziennikarzy.Szkoda czasu.
Przeczytaj sobie wywiad na wislasoccer z Bednarzem jakieś parę miechów temu, wyraźnie mówił że go chcą.
Info o Romeo wypłynęło z informacją o Marcelo także przekonaliśmy się, że była to wiarygodna wiadomość.
Jak nie jesteś w temacie to lepiej nie pisz wcale.
Ciekawe co napiszesz jeśli Perlarta 4 stycznia przywiezie go do Krakowa.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.01.2009 o godz. 11:14.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 02.01.2009, 11:15
Trzeba przedłużyć umowę z Baszczem i jeśli już sprzedawać to za przyzwoitą kwotę 400 000 € na przykład. Zreszta te wspominane w artykule 100 000 € to chyba na pampersy się nam przydadzą.

.
On tylko liczy na przedłużenie umowy. Ale po przygodach z Cantoro Cupiał już chyba na podobną minę nie da się wepchnąć. Baszczyński jest strasznie wyeksploatowany,nic ponad to do czego nas przyzwyczaił przez te wszyskite lata, nie zaprezentuje. Niczym nas nie zaskoczy. Jesli chce jechać na Cypr niech jedzie.
Lecz zgadzam się z Tobą,że trzeba za niego wziąść konkrente pieniądze. Nie mam pojęcia szczerze mówiać ile jest wart Baszczyńskim w obecnym czasie. Ale napewno nie 100 000 euro. Myśle,że 300 tys. to jest już przyzwoita suma,za jaką można teraz go odstapić. Naszym celem powinno być wyciągnięcie jak największych pieniędzy,bez względu na to czy mamy nastepce na jego miejsce czy też nie. Bo 100 tys to jest lekka żenada.

Co do Romeu. Nie wiem czy jego sprowadzenie nie jest uzależnione od pozbycia się z listy płac Cantoro. Przesunięcie go do rezerw nic nie da, i do tego on za wszelką cenę będzie chciał u nas zostać. Nigdzie nie dostanie tyle co u nas,za nic nie robienie. Jeśli Romeu, wraz z nowym kontraktem ma zachwiać naszym budżetem to jestem przeciwny jego sprowadzaniu.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 02.01.2009 o godz. 11:19.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Dubi
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 02.01.2009, 11:17
jesli bazujesz na informacjach sprzed kilku miesiecy to gratuluje poczucia humoru.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 02.01.2009, 11:29
Dubi napisał(a):Wyświetl post
jesli bazujesz na informacjach sprzed kilku miesiecy to gratuluje poczucia humoru.
Na spotkaniu z kibicami Bednarz mówił, że mają go na oku, wystarczy ?
Odpowiedz cytując
WISŁA 1906 NH
Senior Member

Od: 10.2004

Stary 02.01.2009, 11:36
Ja bym jeszcze Baszcza zostawił, w drużynie jest potrzebny ktoś kto potrafi krzyknąć w szatni podobnie jak Sobol, kiedyś takim zawodnikiem w Wiśle był Kaziu Węgrzyn. Niestety czas Cantoro i Zieńczuka w Wiśle minął, trzeba odmłodzić drużyne a z bardziej doświadczonych wystarczy nam czterech graczy (Baszczyński, Głowacki, Sobolewski, Cleber). Wracając do Baszczyńskiego... ja tego zawodnika obecnie widze jako środkowego obrońce a nie prawego, niestety to już nie ta szybkość i technika co kiedyś natomiast jest to doświadczony gracz i na stoperze radził sobie bardzo dobrze.
Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie...
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 02.01.2009, 11:45
WISŁA 1906 NH napisał(a):Wyświetl post
Ja bym jeszcze Baszcza zostawił, w drużynie jest potrzebny ktoś kto potrafi krzyknąć w szatni podobnie jak Sobol, kiedyś takim zawodnikiem w Wiśle był Kaziu Węgrzyn. Niestety czas Cantoro i Zieńczuka w Wiśle minął, trzeba odmłodzić drużyne a z bardziej doświadczonych wystarczy nam czterech graczy (Baszczyński, Głowacki, Sobolewski, Cleber). Wracając do Baszczyńskiego... ja tego zawodnika obecnie widze jako środkowego obrońce a nie prawego, niestety to już nie ta szybkość i technika co kiedyś natomiast jest to doświadczony gracz i na stoperze radził sobie bardzo dobrze.
No właśnie niestety Baszczu to moim zdaniem potrafi narzucić ton, ale "nie ten co trzeba", szatnię zdecydowanie trzeba przeczyścić z Baszczyńskiego, Cantoro, Zieńczuka, o wiadomej reszcie nie wspominam. (Oczywiście do Baszczyńskiego pełen szacunek, zdrowia dla Wisły to on zostawił masę). To są chłopaki ze starej paki, która zdecydowanie za dużo miała/ma do powiedzenia - i cierpieli na tym głównie trenerzy. Głowa z Sobolem (Cleber do Brazilianów) wystarczą w zespole, w dodatku jest jeszcze Broziu - osobna sprawa, że lider z prawdziwego zdarzenia by się przydał, ale niestety na horyzoncie takiego nie ma póki co. Ewidentnie odmładzamy kadrę na niektórych pozycjach (Marcelo (choć za Kokoszkę), zakusy na Romeu, Małecki, Boguski, Diaz) - im trzeba jak najwięcej piłkarzy w zbliżonym wieku 20-27 lat, bo dwie równie silne grupy starych i młodych, już jak widać niezbyt funkcjonują w Wiśle.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów