The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.08.2008, 23:37
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Skorża w wywiadzie po meczu powiedzial ze bardzo gorąco liczy jeszcze na jakis transfer, to moze i akurat ktoś przyjdzie...byłoby miło
Wszystko jest w tej chwili w rękach fortuny...(głównie losowanie UEFA)
Jestem przygotowany - (i mam ku temu powody ) na przejście do Wisły piłkarza europejskiego formatu
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 27.08.2008, 09:14
Nie jest u nas tak tragicznie z tymi zmiennikami. Jezeli chodzi o rozgrywki krajowe, to IMO spokojnie ten stan posiadania wystarczy.
Zgadzam sie jednak, ze jezeli awansujemy do UEFA, to przydalby sie jakies wzmocnienia.

Z tym, ze dublerow znalezc jest ciezko, a co dopiero mowic o graczach ktorzy z amrszu wzmocniliby pierwsza 11. Jak widac Wisla ma wiecej niz 11 zdolnych pilkarzy i aby transfer mial sens, pilkarz musi byc juz na odpowiednim poziomie, a takiego pielkielnie ciezko znalezc, jak sie nie ma gorki zlot..

Dlatego tak jak juz chyba 2-3 krotnie pisalem, dla mnie wszystko wujasni sie w piatek. Wtedy duzo bedzie mozna powiedziec o naszych szansach na UEFA. Wtedy tez pewnie ostatecznie wyjasni sie, czy kogos podpisza czy nie.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.08.2008, 09:17
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
Nie jest u nas tak tragicznie z tymi zmiennikami. Jezeli chodzi o rozgrywki krajowe, to IMO spokojnie ten stan posiadania wystarczy.
Zgadzam sie jednak, ze jezeli awansujemy do UEFA, to przydalby sie jakies wzmocnienia.

Z tym, ze dublerow znalezc jest ciezko, a co dopiero mowic o graczach ktorzy z amrszu wzmocniliby pierwsza 11. Jak widac Wisla ma wiecej niz 11 zdolnych pilkarzy i aby transfer mial sens, pilkarz musi byc juz na odpowiednim poziomie, a takiego pielkielnie ciezko znalezc, jak sie nie ma gorki zlot..

Dlatego tak jak juz chyba 2-3 krotnie pisalem, dla mnie wszystko wujasni sie w piatek. Wtedy duzo bedzie mozna powiedziec o naszych szansach na UEFA. Wtedy tez pewnie ostatecznie wyjasni sie, czy kogos podpisza czy nie.
Piątek to już za późno, chyba że Pan Bednarz ma przygotowanych już kilka ofert i one czekają na podpisanie, w co szczerze powiedziawszy wątpię. Ale świetne słowa ostatnio zostały tu przytoczone, które wspomina LooNatyk, że o dobre transfery trudno. MY potrzebujemy piłkarzy na wyższym poziomie sportowym, jednak nie potrzeba nam zapchajdziur. To jest dopiero obciążanie budżetu takimi na siłę.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 27.08.2008, 09:31
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko jest w tej chwili w rękach fortuny...(głównie losowanie UEFA)
Jestem przygotowany - (i mam ku temu powody ) na przejście do Wisły piłkarza europejskiego formatu
Jak przejdzie Beitar... Jak przejdzie Barcelone... Jak będzie dobre losowanie... Daj sobie człowieku spokój z takim myśleniem! Jak miałby ktoś trafić to by trafił już dawno, teraz to możemy pozyskać jakiegoś "niedobitka". Ostatnio coś w tym temacie chyba nawet któryś z Moderatorów pisał o takim myśleniu i pisaniu tego typu postów.
Odpowiedz cytując
St@chu
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 27.08.2008, 12:06
Cytat:
Czy ta kadra nie będzie jednak za wąska na walkę w Pucharze UEFA?
Cytat:
- Nie wiem. Momentami na treningach Kmiecik był ustawiany na lewej obronie. Może i tak będzie w meczach jeżeli będzie trzeba. Ja jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że koledzy szybko wrócą do zdrowia, bo meczów będzie teraz coraz więcej.
Jak dla mnie to jest jazda po bandzie ze sporym ryzykiem wywrotki...

Różne cuda widziałem... Na jawie i w snach... Ale ani tu ani tu nie pokusiłbym się o wyborażenie sobie Kmiecika na lewej obronie...

Choć Brożek (Piotr) jeszcze rok czy dwa temu też grał w ataku
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 27.08.2008, 12:30
Oby Liverpool rzeczywiście decydował się na Błaszczykowskiego i w końcu go kupił. Kuba uważam że jest teraz w cenie i Wisełka może na tym dużo skorzystać finansowo.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.08.2008, 14:36
Już nie długo 31,08 i wreszcie skończy się ten codzienny płacz w sprawie transferów.
Najwyższy czas by pokazali się chłopaki z młodej ekstraklasy nie po to trenują i nawet zdobyli MP ,żeby nie dostać żadnej szansy.
A Kowalski jest przykładem ,ze warto zaryzykować.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 27.08.2008, 14:40
Może i nie było spektakularnych transferów ale z postawy Singlara można być zadowolonym i to chyba można zapisać na "plus" dyrektorowi sportowemu, tak?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 27.08.2008, 15:06
Raporter napisał(a):Wyświetl post
Oby Liverpool rzeczywiście decydował się na Błaszczykowskiego i w końcu go kupił. Kuba uważam że jest teraz w cenie i Wisełka może na tym dużo skorzystać finansowo.
Tyle ze te korzysci nic Wisle jako klubowi nie dadza.
2.5 mln za Dudke nic nie dalo , uszczuplenie wydatkow kontraktowych(Dudka, Paulista,Kokoszka) tez nie
Sponsor plecowy tez nie.
Kilka mln za mecze z Beitarem i Barcelona - to samo.

Po prostu sruba jest teraz tak przykrecona ze na jakikolwiek grosz nie ma co liczyc a jedynie trzeba sie modlic by sklad nie zostal oslabiony.

Jak to sie odbije w tej rundzie , pozyjemy, zobaczymy.Ja kopac sie z koniem i pisac to zle tamto niedobrze nie zamierzam - styknie jak wejde raz na jakis czas do tego tematu

Wszystko zweryfikuje boisko - narazie jest lepiej niz bardzo dobrze.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 27.08.2008 o godz. 15:09.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 27.08.2008, 15:15
Mlatko bosko...

Wam nigdy nikt nie dogodzi...
Spojrzcie w tabele kto jest na pierwszym miejscu ligi. Kto wczoraj wygral z Barcelona. Kto ma najlepszego napastnika w Polsce? Transfery moglby byc dla mnie jeden tlyko dobry prawoskrzydlowy bo Lobodzinski wczoraj w okolicach 60 minuty to... Ale i tak na chwile obecna mamy najlepszy sklad i najlepszego trenera. Wiec po co te jeki? Ludzie, opamietajcie sie...
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.08.2008, 15:44
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Mlatko bosko...

Spojrzcie w tabele kto jest na pierwszym miejscu ligi. Kto wczoraj wygral z Barcelona. Kto ma najlepszego napastnika w Polsce? Transfery moglby byc dla mnie jeden tlyko dobry prawoskrzydlowy bo Lobodzinski wczoraj w okolicach 60 minuty to... Ale i tak na chwile obecna mamy najlepszy sklad i najlepszego trenera. Wiec po co te jeki? Ludzie, opamietajcie sie...
Ja wszystko rozumiem, tzn. to ze w tym oknie transferowym mamy sabotaz ze strony wladz klubowych i nasze braki kadrowe pozostana nie rozwiazane, ale nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze piszac o jekach i stekach, ublizasz takze trenerowi Skorzy, ktory sobie na to w zadnym razie nie zasluzyl.
Mamy najlepszego napastnika w lidze ? Moze i tak, ale co powiesz mistrzuniu jak nam go pewnego wieczoru wykosi taki Szala, czy inny Rzeznik i bedzie musial pauzowac kilka miesiecy ?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.08.2008 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 27.08.2008, 15:57
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Mlatko bosko...

Mamy najlepszy PIERWSZY skład, ale na ławce rezerwowych siedzą Kmiecik i Dawidowski, lub niegotowi jeszcze do gry w pierwszym składzie Małecki i Mączyński. A co jak kontuzji dozna (odpukać!) Brożek, czy/i Boguski? Będziemy mieć atak Kmiecik - Niedzielan, a jeśli w formie nie będą jeszcze skrzydłowi to siła ofensywna Wisły mizerna.
Powód: obrażanie zawodników Wisły
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.08.2008 o godz. 20:42.
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 27.08.2008, 16:25
Jak nie gotowi? To jest glupie gadanie, ze Malecki czy Maczynski sa nie gotowi.. Trzeba ich wystawiac, aby nabierali doswiadczenia innej drogi nie ma, bo ME nigdy nie bedzie ekstraklasa i garc tam mozna tylko do pewnego poziomu.

Jak na lige nasza lawka jest w porzadku. Nie jest moze supermocarna, ale nie jest tez slaba. Mamy kilku uniwersalnych graczy, ktorzy pokazali w ekstra trudnych meczach, ze jak trzeba to daja rade.

Poszerzenie kadry przyda sie tylko gdy awansujemy do UEFA, ale o tym juz pisalem kilkakrotnie.

Pomysl sobie teraz o czyms takim, jaka forme pokazali Pi. Brozek, Diaz, Baszczu i Singlar, jak dobry jest duet Glowa-Cleber. Teraz jak wszyscy beda zdrowi, to kogo na lawe posadzisz? Dla mnie bedzie wtedy problem bogactwa, bo kazdy z tych pilkarzy gra obecnie jak na polska lige na bardzo dobrym poziomie. A dochodzi do tego jeszcze wychowanek Kowalski, ktory tez pokazal, ze umie w pilke zagrac.

Podobnie w pomocy, gdzie mamy Sobola, Cantoro, Jirsaka, Lobo, Boguskiego, Zienczuka i ewentualnie Pi. Brozka. Tez ciezki wybor, kogo na lawe posadzic, a mamy jeszcze wspomnainego Maczynskiego.(a jak pokazal wczorajszy mecz moze tutaj zagrac nawet Diaz, i to zagrac dobrze..)

Najgorzej IMO wyglada sytuacja w ataku, bo tutaj jest Brozek, a reszta odstaje. Jest Malecki, ale on musi wiecej pograc. Podobnie ma sie sytuacja z Wtorkiem, ktory tez musi zlapac forme. Ale wlasnie trzeba im dac pograc, aby poczuli sie pewniej, a nie sprowadzic nowych graczy, a tych co mamy posadzic na lawe.

Wiem, ze moze patrzec na to z optymizmem, ale mecza juz te ciagle utyskiwania. Wyniki na razie sa dobre mimo kilku kontuzji i kartek, a tu ciagle narzekania. Wmocnienia sa konieczne, ale musza to byc na prawde dobrzy gracze, a nie jakies zapchajdziury.

Nasz trener wyciagnal z tego zespolu to co bylo najlepsze, ale wlasnie taka jest rola trenera! Za to mu chwala, ze wykorzystuje w 100% to co mamy.
Ostatnio edytowane przez LooNatyk : 27.08.2008 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 27.08.2008, 16:49
Proponuję nie obrażać zawodników Wisły. Dopóki grają w naszym klubie mozna napisać , że ten i ów zagrał słabo w jakimś tam meczu, ale bez obrazania w stylu "patałachy". Nie każdy jest od razu Messim i Henrym. Trochę szacunku !

wolfy: tego typu zachowania będą przeze mnie tępione sumiennie i z należytą bezwzględnością. Charlie_ odpocznie sobie miesiąc, radzę nie brać z niego przykładu...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.08.2008 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 27.08.2008, 16:51. eh
Niektórzy tutaj bardzo lekko chcą szastać pieniędzmi. Zapominają, że dziś Wisła jest najlepszym klubem w Polsce, walczy jak równy z równym z najlepszymi klubami w Europie i na świecie a nie pamiętają jak z Wisłą było kilkanaście lat temu.

Do czego zmierzam.
Po ruchach transferowych widać, że Wisła postępuje rozsądnie na rynku transferowym. Za spore pieniądze kupiono wcześniej Jirsaka i Łobodzińskiego. Dorzucono "tanich" Diaza i Singlara.

Ktoś pyta gdzie zmiennicy Głowackiego, Clebera, Baszczyńskiego, Sobolewskiego itd. A czy Baszczyński, Sobolewski czy Głowacki z dnia na dzień stali się filarami zespołu i gwiazdami? Przecież oni do tego dojrzewali w zespole, nabywali doświadczenie.

Taką samą rolę przewidziano, w mojej opinii, dla Łobodzińskieg, Jirsaka (który może być wielkim liderem, większym niż był Szymkowiak), Piotra Brożka (bo Paweł pewnie odejdzie) a w przyszłości także dla Kowalskiego i Mączyńskiego (w perspektywie 4-5 lat). Przypomnijcie sobie ile Brożkowie najpierw grali na różnych wypożyczeniach, ile grzali ławę zanim zaczęli grać na przyzwoitym poziomie.

Nie stać nas dzisiaj wydać 1,5 mln na zawodnika, który momentalnie stanie się jednym z liderów. I według mnie optymalniej jest takich zawodników samemu wychować. Z prostego względu: taki zawodnik jest bardziej związany z klubem niż najemnik, za którego zapłacono grube pieniądze i grube pieniądze mu się płaci.

Ja mam żal o brak jednego transferu. A mianowicie, że klub nie powalczył o Lewandowskiego i jakiś czas temu o Majewskiego. Kosztowali swoje kluby śmieszne pieniądze, grają świetnie, a przy ewentualnych transferach kasa klubowa wzbogaci sięo kilka milionów. Euro. Podobnie jak było z Błaszczykowskim u nas.

W ostatnim czasie sporo pieniędzy "spłynęło" do klubu z różnych transferów, o których pisano. I uważam, że tą drogą powinna iść Wisła. W Polsce nie brakuje młodych zdolnych graczy, którzy bardzo często, po krótkim okresie adaptacji i pracy nad umiejętnościami taktycznymi są w stanie wskoczyć do pierwszego składu (patrzcie Błaszczykowski ponownie).
To na kogo trafimy w PU, czy wejdziemy do fazy grupowej czy nie w kontekście transferów już tak na prawdę nie ma znaczenia. Najemnikami można zbudować fajną jedenastkę, ale mając najlepszego trenera w lidze, który potrafi nieprawdpodobnie podnosić umiejętności zawodników (Jirsak, Boguski, Brożki), oceniać ich potencjał (Singlar i Diaz) można zbudować zespół, który będzie fantastyczny.

I tego sobie i kolegom na koniec okresu transferowego życzę
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Stary 27.08.2008, 16:57
Nie widzę w tej chwili młodego napastnika jakiego moglibyśmy pozyskać. Ale wolałbym żeby na ławce zamiast Kmiecika siedział Michał Jończyk którego transfer miał być a go nie ma...

Natomiast zgadzam się że oprócz napastnika i ofensywnego pomocnika resztę zespołu powinniśmy hodować i ew. tę hodowlę zasilić piłkarzami typu Wołąkiewicz, Trałka, Janusz Gancarczyk czy innymi piłkarzami młodymi zagranicznymi których często można pozyskać za 400tys Euro jak kiedyś np. naszego niesfornego serba czy kolejnego Tomasa Jirsaka może po lepszej cenie. I robić rotację. Znajdzie się lepszy to słabszego sprzedawać. Przy dobrze podpisanych kontraktach raczej nie powinno być problemu z odsprzedaniem takiego do innego klubu za podobną cenę. Czy Ćwielong jest dla nas aż takim balastem? Chętnych na jego kupno byłoby sporo. Za Gołosia przepłaciliśmy i dostał za dużo szmalu w łapę ale przychodził jako nadzieja na środek pomocy największa w Polsce.

Apropo Gołosia to skrzydła Górnika wyglądają dużo gorzej bez niego i śmiem twierdzić że Górnik zrobiłby lepszy biznes wykupując go z Wisły niż Bonina z Korony.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 27.08.2008 o godz. 17:11.
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.08.2008, 17:10
Mozna sie zgodzic, ze sytuacja z obronie nie jest zla. Singlar i Diaz okazali sie miec sens, a moze nawet z Kowalskiego cos bedzie. O bramkarzu i srodkowym pomocniku, tez juz nikt chyba nie mysli.
Dramatycznie jest wg. mnie na skrzydlach i w ataku, gdzie mamy po jednym zawodniku na te pozycje, a przy tym Lobodzinski od poczatku nie gra na miare oczekiwan, w tym czasami grubo ponizej krytyki.
Mozna sobie wmawiac, ze mamy przeciez Wtorka i wszystko bedzie dobrze, ale jak na razie nie jest.
W Nijmegen przez ostatni rok jego pobytu, tez w kolko powtarzali sobie, ze Andrzej juz niedlugo uzyska odpowiednia forme i popisze sie skutecznoscia, nie doczekali sie jednak i ostatecznie mu podziekowano.
Patrzac na jego dotychczasowe wystepy w Wisle, obawiam sie, ze sytuacja moze sie powtorzyc, bo on we wszystkich swoich meczach prezentuje sie naprawde marnie i nie zmienia tego bramka strzelona rozbitemu Beitarowi. A o Maleckim od dawna pisze, ze nie dostrzegam w nim instynktu snajpra i odpowiedniego wykonczenia, dlatego widze go ewentualnie na jakiejsc pozycji w pomocy.
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Stary 27.08.2008, 17:14
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Mozna sie zgodzic, ze sytuacja z obronie nie jest zla. Singlar i Diaz okazali sie miec sens, a moze nawet z Kowalskiego cos bedzie. O bramkarzu i srodkowym pomocniku, tez juz nikt chyba nie mysli.
Dramatycznie jest wg. mnie na skrzydlach i w ataku, gdzie mamy po jednym zawodniku na te pozycje, a przy tym Lobodzinski od poczatku nie gra na miare oczekiwan, w tym czasami grubo ponizej krytyki.
Mozna sobie wmawiac, ze mamy przeciez Wtorka i wszystko bedzie dobrze, ale jak na razie nie jest.
W Nijmegen przez ostatni rok jego pobytu, tez w kolko powtarzali sobie, ze Andrzej juz niedlugo uzyska odpowiednia forme i popisze sie skutecznoscia, nie doczekali sie jednak i ostatecznie mu podziekowano.
Patrzac na jego dotychczasowe wystepy w Wisle, obawiam sie, ze sytuacja moze sie powtorzyc, bo on we wszystkich swoich meczach prezentuje sie naprawde marnie i nie zmienia tego bramka strzelona rozbitemu Beitarowi. A o Maleckim od dawna pisze, ze nie dostrzegam w nim instynktu snajpra i odpowiedniego wykonczenia, dlatego widze go ewentualnie na jakiejsc pozycji w pomocy.
Zgadza się. Jak Andrzej nie zapomni o kontuzji i nie zaryzykuje znowu normalnego biegania(bo teraz biega miej więcej jak robokop Przyjął taktykę unikania kontuzji kolana czyli najpierw wybiera kierunek potem się obraca o tyle stopni ile trzeba i sprint) to praktycznie będzie blokował miejsce. Tak się nie da być dobrym napastnikiem bez balansu ciała nie zwiedzie żadnego obrońcy Dlatego jeżeli Andrzej nie zaryzykuje i będzie tak grał dalej to można powiedzieć śmiało że już prochu nie wymyśli. Widać że ma potworny lęk przed ponownym leczeniem. Ale nie jest młodzieniaszkiem a czas ucieka.

Zobaczymy ale praktycznie to gra już ile miesięcy po kontuzji- 4? Na zachodzie chyba szybciej piłkarze dochodzą do pełni sprawności po takiej kontuzji.

Zastanawia mnie też sytuacja Dawidowskiego. Za rok kończy mu się kontrakt. Raczej nie rokuje na przedłużenie. Czy nie lepiej było go spróbować na free transferze dać w tym okienku. Może ktoś by go chciał, w końcu nie gra aż tak beznadziejnie, a czasami ma wręcz bardzo dobre zagrania.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 27.08.2008 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member

Stary 27.08.2008, 18:39
Bardzo mocno liczę na pozyskanie jakiegoś zawodnika do Wisły w ostatnich dniach okienka transferowego.- słowa Macieja Skorży.
I można je odczytać na kilka sposobów.
1. Prośba do rady nadzorczej o jakiegoś zawodnika
2. Jakiś transfer jest szykowany
3. Nic nie znaczą. Powiedział je aby po prostu powiedzieć

Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 27.08.2008, 18:46
Sugeruję niektórym aby kwestię potrzeby, bądź jej braku, pozyskania nowego zawodnika pozostawić naszemu trenerowi, a jakie jest jego zdanie na ten temat widzimy w cytacie zamieszczonym przez kolegę wyżej.
Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 27.08.2008, 19:46
Cytat:
Liga polska jest lepsza od czeskiej?

- Poziom jest porównywalny. Jeszcze nidawno głównie Sparta Praga i Slavia rządziły. Teraz jednak dołączyły Slovan i Banik Ostrava, nieźle grają w Teplicach i w Brnie. Jeśli chodzi o zarobki to rzeczywiście z Wisłą może równać się tylko Sparta. Opłacało mi się przejść ze Slovana do krakowskiej drużyny.

Wywiad z Singlarem z Gazeta.pl
Brzmi to interesująco w kontekście naszych niepowodzeń transferowych. Można zapytać, no to o co chodzi?
Ostatnio edytowane przez Chesteroski : 27.08.2008 o godz. 21:39.
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
pawelos84
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 27.08.2008, 21:58
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
Brzmi to interesująco w kontekście naszych niepowodzeń transferowych. Można zapytać, no to o co chodzi?
O to, że dobry Czech będący gwiazdą w swojej lidze nie pójdzie do ligi polskiej, gdzie może zarobić porównywalne pieniądze. To tak samo jakby taki Dudka miał grać w Sparcie Praga czy też w Dinamo Zagrzeb.

To że Singlar gra w Polsce, jest też napewno zasługą tego, że jest on Słowakiem, a jak wiadomo Słowacy i Czesi za sobą nie przepadają jakoś wyjątkowo.
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Stary 28.08.2008, 06:04
pawelos84 napisał(a):Wyświetl post
O to, że dobry Czech będący gwiazdą w swojej lidze nie pójdzie do ligi polskiej, gdzie może zarobić porównywalne pieniądze. To tak samo jakby taki Dudka miał grać w Sparcie Praga czy też w Dinamo Zagrzeb.

To że Singlar gra w Polsce, jest też napewno zasługą tego, że jest on Słowakiem, a jak wiadomo Słowacy i Czesi za sobą nie przepadają jakoś wyjątkowo.
Dudka może nie. Ale co to za porównanie. Baszczyński by do Sparty przeszedł jakby go u nas nie chcieli. Dudka miał inne oferty.

Ale już powiem ci że np Golański do Steauy przeszedł
Odpowiedz cytując
szabla19
Junior Member

Stary 28.08.2008, 08:52
Według mnie to konkretne transfery będą w zimie. Preferowani będą gracze którym się kończą kotrakty za pół roku, stary klub albo ich sprzeda za nie dużą kasę albo za pół roku przyjdą za darmo a poprzedni klub nie zarobi nic.
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 28.08.2008, 10:05
Raporter napisał(a):Wyświetl post
Ale już powiem ci że np Golański do Steauy przeszedł
Tyle, że on tam zarabia 2 razy tyle co w Koronie. A Rumuni mają 2 drużyny w LM...

A może było tak mieliśmy do wydania mln euro teraz i w zimie mln euro teraz, a jeżeli byśmy w letnim nie wydali to przechodzi to na zimowy dając razem 2mln euro. A może Nei nas tylko wykorzystał aby jak najwięcej wymusić od Arabów. Tego nikt nie wie, ale tak też mogło być.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 28.08.2008, 10:06
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
A może było tak. Cupiał powiedział macie mln euro, w Zimie tez wam dam mln euro. I kasa która nie wykorzystacie w letnim przejdzie na zimowy, więc razem będziecie mieć 5mln euro.
To jest bardzo prawdopodobna wersja. Oceniono, że poziom ligi nie podniósł się zbytnio i ponowne zdobycie mistrzostwa nie będzie trudnym wyczynem. No i do tego nowa formuła LM. To wszystko to siebie pasuje moim zdaniem.
Odpowiedz cytując
Barbarossa
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 28.08.2008, 10:27
kubawislak napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że on tam zarabia 2 razy tyle co w Koronie. A Rumuni mają 2 drużyny w LM...
To inny przykład: Bronowicki Legia => Crvena Zvezda
Odpowiedz cytując
szabla19
Junior Member

Stary 28.08.2008, 11:00
Nie jestem pewny ale chyba następującym zawodnikom którymi interesowała się Wisła kończą się kontrakty za rok: Ze Kalanga, Bartczak, Garguła. W zimie pewnie będą z nimi rozmowy
Odpowiedz cytując
teo
Banita

Stary 28.08.2008, 11:07
Barbarossa napisał(a):Wyświetl post
To inny przykład: Bronowicki Legia => Crvena Zvezda
Nie chcę być malkontentem, ale gdybym miał wybór pracy w szarej, brzydkiej Warszawie, a cudownej i ciepłej Chorwacji, do tego za większe pieniądze to dla mnie wybór byłby oczywisty.
Odpowiedz cytując
Wrona
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.08.2008, 11:09
teo napisał(a):Wyświetl post
Nie chcę być malkontentem, ale gdybym miał wybór pracy w szarej, brzydkiej Warszawie, a cudownej i ciepłej Chorwacji, do tego za większe pieniądze to dla mnie wybór byłby oczywisty.
Belgrad jest stolicą Serbii...
Nie spaceruj tędy
Nie wyciągaj ręki
To się może skończyć źle

[*]
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów