The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Barthez
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2008, 08:36. Football Manager
Tak sobie pomyślałem, że jeżeli są tematy o HT i CS to o tej wspaniałej grze też nie może zabraknąć
Wszystko na temat Football Managera
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 13.08.2008, 08:44
chyba był już taki temat

a tak w ogóle to "Polityka transferowa" i "Gdybym był bednarzem" to jeden wielki świat FM
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 13.08.2008, 08:54
Grałem w to wiele lat ,jednak ostatnie wydanie FMa jakoś mi specjalnie nie przypadło do gustu. Może to za sprawą zbyt wielu różnic w składzie Wisły tej z gry i tej z reala. Mam też wrażenie że ta gra traci trochę swojego niepowtarzalnego klimatu z lat ubiegłych... kiedyś to się grało... a już nie wspomnę Pawła Brożka bodaj z rocznika 03/04 . Oczywiście jak grać to tylko Wisłą, mnie osobiście gra Barcą czy Chelsea na starcie nie satysfakcjonuje.

Kiedy można się spodziewać FM-a 09 ?
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.08.2008, 08:59
Wreszcie mamy swój temacik

FM, jak zwykle, prawdopodobnie przełom października/listopada.

Ja po poświęceniu wielu dni, nerwów, straconego czasu, rozgryzłem silnik meczowy w 2008. Teraz gra jest zupełnie inna, już nie ma wyników hokejowych a piłkarze nie grają już jakby nie mieli mózgów. Jednym słowem gra nabrała kolorów Do tej pory wersja 08 to najlepsza z pośród wszystkich FM/CM/TCM jakie wyszły.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 13.08.2008 o godz. 09:11.
Odpowiedz cytując
Tom'ash
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 13.08.2008, 09:06
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Może to za sprawą zbyt wielu różnic w składzie Wisły tej z gry i tej z reala.

Kiedy można się spodziewać FM-a 09 ?
Jeżeli załadujesz aktualizację to masz w składzie Wisły Niedzielana, Łobo, czy nawet Diaza. A nowy FM pewnie tak jak zwykle koniec 2008 roku.
Odpowiedz cytując
Laszlo
Junior Member

Od: 08.2008

Stary 13.08.2008, 09:32
Piękna gierka

W FM2006 miałem piękną pakę w Wisełce. ...tylko Milan był w stanie zatrzymać mnie w półfinale LM 07/08 i to w dodatku róznicą jednej bramki w dwumeczu (liczyła się wyjazdowa).

Miałem w składzie Dario Srnę, Maniche, Nene z Deprotivo Alaves, Bruno chyba z Flamengo, Paweł Brożek wymiatał, Alin Stoica, Lado Burduli, Daniel Pancu, Golańskiego - było kim powalczyć.

Teraz zaczynam FM08.
Co prawda awansowałem po meczach z Anarthosi (w składzie m.in. Sosin, Celsyo Alyala, Leiwakabessy) i Levskim Sofia do LM. Ale zacznę rozgrywkę jeszcze raz. Powód: chybione transfery. Sprzed nosa uciekli mi: Kuklis, Hernani, Zganiacz, Bonin, Kallon, Collins John, Ricardo Vaz Te (3ej ostatni wolny transfer). Ściągnąłem z wolnego transferu WILSONA ORUMĘ (!), Toniego Doblasa (ex- Betis sewilla bramkarz), i jeszcze paru innych śrenio ciekawych bolków. Spieprzyłem też z lekka okres przygotowawczy źle dokonując przejście z ostrych treningów fizycznych na treningi właściwe. Teraz chłopaki grają jakby bez polotu. Superpuchar z Legią w plecy 2:1, w lidze odgryzłem się na Reymonta 3:2, prowadze w tabeli. Krzynówka próbuję jeszcze wypożyczyć przed końcem okienka transferowego. Rosford Osei zakontraktowany, przechodzi do Wisły w lutym 2009

Polecam wszystkim maniakom piłki kopanej tą grę. Niesamowicie wiernie oddaje klimat piłkarskiego świata.
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member

Stary 13.08.2008, 09:35
michu-kozlowek napisał(a):Wyświetl post
Wreszcie mamy swój temacik

FM, jak zwykle, prawdopodobnie przełom października/listopada.

Ja po poświęceniu wielu dni, nerwów, straconego czasu, rozgryzłem silnik meczowy w 2008. Teraz gra jest zupełnie inna, już nie ma wyników hokejowych a piłkarze nie grają już jakby nie mieli mózgów. Jednym słowem gra nabrała kolorów Do tej pory wersja 08 to najlepsza z pośród wszystkich FM/CM/TCM jakie wyszły.
najlepsze fm jak dotąd to 2007 i 2008 ale na patchu 8.0.2 bo podstawka to tragedia
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 13.08.2008, 09:39
dymek_nhs napisał(a):Wyświetl post
najlepsze fm jak dotąd to 2007 i 2008 ale na patchu 8.0.2 bo podstawka to tragedia
Teraz patrzę na to z innej nieco perspektywy, 2007 był zupełnie inny niż 2008. Zwycięstwa Kmitą z Barceloną w Lidze Mistrzów i podobne do zbyt realnych nie należały Na początku gdy rozpocząłem przygodę z 2008, myślałem że ta gra to bagno. Wiele błędów, niby bugów itd. Ale teraz już zupełnie inaczej patrzę na 08. 2007 była zbyt łatwa, 2008 wciąż rozgryzam mimo iż ciułam od samego początku jej wydania do dziś.

2008 tylko i jedynie z łatką 8.0.2 Sezon 2018/2019. Pochwalę się, choć nie lubię, swymi osiągnięciami. Ale to później Teraz jadę na Reymonta po bilet.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 13.08.2008 o godz. 09:43.
Odpowiedz cytując
TSW06
Senior Member

Stary 13.08.2008, 09:44
mnie denerwuje to ze te taktyki ktore sie spisywaly w FMie 06 zupelnie nie daja rady w 08... jak wygrywalem lige Newcastle to teraz tylko 3 miejsce i w Pucharze UEFA odpadlem w cwiercfinale... ja dalej gram w FM 06 i jestem z tej wersji zadowolony
Pozdrowienia z Częstochowy!!
"Żyjesz w kraju w którym wszyscy chcą cię zrobić w chuja..
."
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 13.08.2008, 09:46
TSW06 napisał(a):Wyświetl post
mnie denerwuje to ze te taktyki ktore sie spisywaly w FMie 06 zupelnie nie daja rady w 08... jak wygrywalem lige Newcastle to teraz tylko 3 miejsce i w Pucharze UEFA odpadlem w cwiercfinale... ja dalej gram w FM 06 i jestem z tej wersji zadowolony
Nie byłoby w ogóle przyjemności z gry, jeśli co wersję na tych samych taktykach zdobywałoby się wszystkie fronty
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 13.08.2008, 09:47
Cieszę się że już FM 08 jest cięższy niż poprzednie bo w 2006 to Wisłą wygrywałem ligę mistrzów w 2007 już było trochę trudniej ale też dochodziłęm daleko w LM. W 2008 już dobrze jest jak się wyjdzie z grupy Lm Szkoda że to fikcyjna Wisła bo rozwalała często takie drużyny jak Arsenal,Real ,ManUtd ,Milan,Inter,Liverpool czy innne
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 13.08.2008 o godz. 09:50.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.08.2008, 09:59
Ja gram Liverpoolem. Niby łatwo, bo dobra drużyna... no ale jednak żeby na koniec sezonu być w tabeli nad Chelsea, Arsenalem, ManU, Man City etc. to sztuka Mam za sobą 3 sezony. Dwa razy 4 miejsce, ostatnio vice mistrzostwo (2pkt do Chelsea), jeden puchar Anglii i dwie Tarcze Dobroczynności Wydałem na transfery 265mln €, a zarobiłem 232mln €.

Oczywiście gram na 8.0.2, eFeM 2008 bez łatek albo z 8.0.1 to tragedia. Na 8.0.2 jest ciężko, nie to co w 2007-ce kiedy w trzecim czy czwartym sezonie Wisełka zdobyła LM

Oprócz Liverpoolu, prowadze jeszcze Polske. Zacząłęm w połowie el. do MŚ 2010. Niestety nie udało sie awansować. Teraz czekam na Euro 2012...

Poprzedni sezon Skład
Powód: w oczekiwaniu na FM2009...
Ostatnio edytowane przez Kamson : 13.08.2008 o godz. 10:24.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Precel z makiem
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 13.08.2008, 10:12
A ja w każdego FMa nie gram mocnymi drużynami. Staram sie znaleźć ekipe która zajmuje w lidze zazwyczaj 10-13 miejsce i gram nimi czekam na fma 09
Odpowiedz cytując
Sevi
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 13.08.2008, 10:19
W przeróżne Managery gram od 1997, zacząłem od Polska Liga Manager 97, jakoś tak się to nazywało i grałem na Polskich produkcjach aż do 1999, potem był Ultimate Manager 99, w którego grałem dobre parę lat, później któryś CM, i teraz grywam w FM-y. Gram na łatce 8.0.1 bo szczerze powiedziawszy nie lubię ukatualnień w składach Nie grywałem Wisłą zbyt sporo, bo uważałem zawsze że to za prosto, więc prowadziłem: Jagę, Śląska, Lechię, w zasadzie grywam tylko w Polską ligę, i trochę w naszych południowych sąsiadów, Czechy i Słowacja. Obecnie mam sezon 2015/2016 Lechia Gdańsk pięciokrotnym mistrzem Sukcesy na arenie między narodowej wyglądają ciut gorzej, dwa razy LM, raz z tego ćwierćfinał, w Uefie też ćwierćfinał. MF 08 jest jak dotąd najlepszy, i pewnie dlatego gram tak długo, (w FM 07 grałem góra do 2011, później się nudziło, a z FM 08 jest inaczej ) Liczę że FM 09 będzie jeszcze lepszy, i będzie jeszcze więcej opcji, szczególnie chodzi mi o rozmowy z mediami, które przy długiej grze stają się nużące (chodzi mi o te same opcje odpowiedzi) Podsumowując jestem wiernym fanem FM-ów
Odpowiedz cytując
[email protected]
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 13.08.2008, 10:28
To może i ja się pochwale moim osiągnięciami:

Dodam że gram tą konkretną rozgrywkę od początku jak tylko FM 08 został wydany... Tzn. teraz już mniej, bo zrobiło się to lekko nudne, ale właściwie żadnej innej rozgrywki nie zaczynałem...
Odpowiedz cytując
kolbi86
Socios Wisła Kraków

Stary 13.08.2008, 10:43
Granie mocnymi drużynami jest nudne. Najlepiej zacząć od najniższej klasy rozgrywkowej np w angli i wprowadzić do premiership.

Mój pierwszy sezon w premiership http://i33.tinypic.com/2r61ca9.jpg a zaczynałem od sprowadzenia kilku polaków bo byli lepsi niż angole w tej lidze http://i37.tinypic.com/3aalw.jpg
Ostatnio edytowane przez kolbi86 : 13.08.2008 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując
Wiślak_358
Senior Member

Stary 13.08.2008, 12:57
[email protected] mam takie pytanie czy piłkarze z najlepszych klubów przychodzą do Wisły czy wolą np: Real,Chelsea,Milan.
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 13.08.2008, 14:04
Nie ma opcji aby gracz Realu czy Barcy, Arsenalu czy Chelsea, nawet w 3000 roku dołączył do Wisły.
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member

Stary 13.08.2008, 14:06
ja gram 2 sezon Wisła i 2 mistrzostwo w 3 rundzie odpadlem z Ajaxem Kezmana kupili i mnie pokonali.... kupilem fajnego zawodnika 19 lat z Hiszpanii beda z niego ludzie wart jest juz 7 mln
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 13.08.2008, 14:11
Sezon zakonczony. Jednak wygranie ligi hiszpanskiej nie w tym sezonie
Czolowe kluby kupuja zawodnikow za grube miliony a ja...musze sprowadzac mlodych, wytrenowac i sprzedac. Jesli sie uda to kupuje kogos za max 5M i licze ze sie rozwinie i pomoze w sukcesie.
Sprzedalem sporo zawodnikow i bedzie kogo zakupic Ich wartosc szybko rosnie.

Cieszy zdobycie Pucharu Uefa bo to jak na Celte ogromny sukces.

Czas pomyslec nad wzmocnieniami. Jesli uda mi sie opchnac 3-4 zawodnikow to moze jakis jeden spektakularny transfer przeprowadze i juz wiem ze musi to byc doskonaly OŚ.

PS: Z boku wkradla sie tabelka z jedenastka sezonu ale sie nie zmiescila wiec chcialem ja na szybko ukryc...nie udalo sie

Tabela wyglada nastepujaco :
Obok na szybko najwazniejsze ogniwa mojej druzyny.

Najwiekszy sukces klubu w historii

Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 13.08.2008, 14:15
Wiślak_358 napisał(a):Wyświetl post
[email protected] mam takie pytanie czy piłkarze z najlepszych klubów przychodzą do Wisły czy wolą np: Real,Chelsea,Milan.
Podbijam i pytam jak to zrobiłeś ? Tyle mistrzostw z rzędu...

A ja sie cieszyłem jak dziecko kiedy Martin Fenin strzelił dla mnie gola w 93 minucie, w ostatniej kolejce przeciwko Legii i tym samym zapewnił Mistrzostwo... ech

Jeszcze jedno pytanie do maniaków... jak to możliwe że przychodzą do was na początku gry takie nazwiska jak Kallon czy Vaz Te !?

1. Prosiliście zarząd o dodatkowe pieniądze na pensje dla piłkarzy ?

2. Czy nie zachwiało to waszej stabilności budżetu klubowego ?

Ja zawsze bazowałem na wykupywaniu młodych - utalentowanych grajków za niewielkie pieniądze i sprzedawanie ich z dużym zyskiem... ale nie zawsze z tym szły sukcesy w parze.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 13.08.2008 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Stary 13.08.2008, 14:21
Zawodnicy z lepszych klubow nie przejda do OE. Nie ma takiej mozliwosci. Nawet jesli wygra sie w pierwszym sezonie lige/LM/PU czy cokolwiek innego. Po czasie ( jakies 5-6 ) sezonow, moze sie to udac. Proponuje kazdemu kto gra w FM zatrudnienie jednego, jedynego zawodnika a o ataku mozecie zapomniec na dlugi czas :

Opoku Agyemang - Na polskie warunki lepszego napastnika nie ma. Jesli nie strzeli w sezonie min 30 bramek to znaczy ze nie nie dla Ciebie FM

Graczy doskonalych ktorzy przejda do OE jest multum....Nie inwestujcie w gwiazdy bo wydacie tylko kase a moze sie dany zawodnik nie sprawdzic. Pomijam fakt ze sprowadzicie 1 na 10000 znanych zawodnikow.

Nie prosi sie na poczatku ( bez sukcesu ) o zwiekszanie czegokolwiek. Konczy sie to po czasie zwolnieniem. Czemu przesli juz na poczatku do kogos? Mozliwe ze edytor? Nie wiem ale ktos tutaj o nim wspominal.
Granie z edytorem mija sie z celem...

Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 13.08.2008, 14:30
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Granie z edytorem mija sie z celem...
Tak samo jak ponowne wczytywanie gry po przegranym meczu...

A jeszcze jedno pytanie...

Na jakiej bazie zaczynacie i z jaka ilością lig ?

Jeszcze przez kilka tygodni będę musiał pomęczyć się na starym sprzęcie, ale by pograć dłużej Wisłą nie mogę sobie pozwolić na więcej niż dwie ligi na dużej bazie danych. Czy według was rozmiar bazy ma znaczenie w długoterminowej polityce prowadzenia klubu ?
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Stary 13.08.2008, 14:36
Mario Nh - Baza najwieksza, lig 16 z II,III i regionalnymi ( zalezy od mocy kompa, im wiecej tym wiecej pamieci przy generowaniu wynikow itp ). Radze tez zaopatrzyc sie w uaktualnienia typu Fudi & Messinho Revolution Update 2008 (dostepne np na cmrev)

Rozmiar bazy ma duze znaczenie. Po pierwsze zespoly w nizszych ligach nie posiadaja zawodnikow ktorych mozna zatrudnic ( same "szaraki" ) po drugie zawsze jest wieksza szansa na sprzedanie/wypozyczenie zawodnika. Po kilku sezonach w rezerwach slabych druzyn nizszych lig moga wygenerowac sie prawdziwe perelki.

Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 13.08.2008, 14:43
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Mario Nh - Baza najwieksza, lig 16 z II,III i regionalnymi
WOOW

Cytat:
Rozmiar bazy ma duze znaczenie. Po pierwsze zespoly w nizszych ligach nie posiadaja zawodnikow ktorych mozna zatrudnic ( same "szaraki" ) po drugie zawsze jest wieksza szansa na sprzedanie/wypozyczenie zawodnika. Po kilku sezonach w rezerwach slabych druzyn nizszych lig moga wygenerowac sie prawdziwe perelki.
To przy moich 2 ligach i dużej bazie danych FM śmiga szybko, ale przy 4-5 już wyglądało by to mizernie...

Dodatkowe ligi to jeszcze jeden plus przecież... rozważając odejście z polskiego klubu masz szereg różnych ofert z zagranicy...

To ja czekam na nowy komputer... z ultra-szybkim procesorem
dzięki
Odpowiedz cytując
devios
Senior Member

Stary 13.08.2008, 14:53
Grałem dwukrotnie w FM 2006 i na początku serio wciąga mocno, ale już po ok. tygodniu gry nudzi się. W kółko to samo. Mimo, że jest bardzo rozbudowany świat gry, jednak samych opcji do wyboru nie ma w sumie dużo. Można zmienić skład, raz ustawić treningi, okno transferowe i motywacja zespołu (pięć stałych tekstów do wyboru). A, i jeszcze reakcja na notkę prasową, na którą nie opłaca się odpowiadać, bo poprawny komentarz nic nie daje, a jak się pomylisz, to karzą Cię ostrzeżeniem, karą finansową, lub wywaleniem z meczu. Na tym kończy się władza gracza. Jak dla mnie to za mało.

Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 13.08.2008, 14:58
Moja kariera w FM 2008 (do momentu rozpoczęcia sezonu 2018/2019)

Baza danych: Duża
Wersja gry: 8.0.2
Wybrane ligi: USA (MLS), Anglia (Coca-Cola Championsip i wyższe), Francja (Ligue 2 i wyższe), Niemcy (2 Liga i wyższe), Grecja (Krajowa B i wyższe), Izrael (Liga Krajowa i wyższe), Włochy (Serie B i wyższe), Holandia (1 Liga i wyższe), Polska (2 Liga i wyższe), Portugalia (Liga Vitalis i wyższe), Rumunia (2 Liga i wyższe), Rosja (1 Liga i wyższe), Szkocja (1 Liga i wyższe), Hiszpania (Liga BBVA i wyższe), Turcja (Liga A i wyższe), Ukraina (1 Liga i wyższe).
Czas trwania rozgrywki: 17 dni, 22 godziny, 44 minuty
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Wisła Kraków- 12.06.2007 - 25.09.2010 (3 Mistrzostwa, 3 znaczące puchary krajowe),
  • Kamerun - 7.12.2008 - 7.02.2010 (brak większych osiągnięć, rezygnacja),
  • Szachtar - 27.01.2011 - 2.02.2012 (1 Mistrzostwo, 1 znaczący puchar krajowy, 1/2 finału PU),
  • Urugwaj - 15.08.2011 - 14.06.2012 (brak większych osiągnięć, rezygnacja),
  • Birmingham - 2.02.2012 - 18.04.2012 (zdymisjonowany),
  • Celtic - 25.06.2012 - 18.06.2013 (1 mistrzostwo, 1 znaczący puchar krajowy, 1/4 finału LM),
  • Ukraina - 8.07.2012 - 10.07.2014 (Finał Mistrzostw Świata, 1-2 z Hiszpanią),
  • Arsenal - 24.06.2013 - .......... (4 mistrzostwa, 1 znaczący puchar krajowy, 2x Finał LM- zakończone przegranymi),
  • Francja - 21.06.2015 - 26.06.16 (brak większych osiągnięć, rezygnacja),
  • Brazylia - 15.07.2018 - .......... (rozpoczynam pracę).
Z PRZYCZYN OCZYWISTYCH (PATRZ MÓJ NICK NA FORUM), NAZWISKO NA PONIŻSZYCH SCREENSHOOTACH ZOSTAŁO USUNIĘTE.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wisła Kraków:
Sezon 2007/08 - liga
Sezon 2008/09 - liga
Sezon 2008/09 - LM
Sezon 2009/10 - liga
Sezon 2009/10 PU

Szachtar:
Sezon 2010/11 - liga
Sezon 2010/11 - PU

Celtic:
Sezon 2012/13 - liga
Sezon 2012/13 - LM

Ukraina:

Mistrzostwa Świata 2014

Arsenal (objęty po zajęciu 9 miejsca w lidze):
Sezon 2013/14 - liga
Sezon 2014/15 - liga (w LM odpadłem po Pierwszej Rundzie Eliminacyjnej
Sezon 2015/16 - liga (w LM przegrałem w finale)
Sezon 2016/17 - liga (w LM odpadłem w 1/4 finału)
Sezon 2017/18 - liga (w LM przegrałem w finale)

Podstawowe ustawienie stosowane w Arsenalu
Status gry
Mój profil
Moje statystyki
Budżety w Arsenalu

O Wisełce przed 18/19

Nie zamieszczałem linków potwierdzających zwycięstwa w Pucharze Polski, Pucharze Ligi Polskiej, Superpucharze Polski, Pucharze i Superpucharze Ukrainy, Pucharze Anglii, Pucharze Ligi Angielskiej, Tarczy Dobroczynności, Pucharze i Superpucharze Szkocji

Cele na przyszłość? Na początku, gry rozpoczynałem karierę miałem jeden cel- wygrać w tej grze wszystko co się da. Na chwilę obecną to obrona tytułu mistrzowskiego Arsenalem, zwycięstwo w LM, wygrana w Mistrzostwach Ameryki Południowej, a następnie Superpuchar Europy, Klubowe MŚ. Ambicje mam zawsze, nie zawsze jednak wychodzi

Ja na 2009 nie czekam, czasu na grę za wiele w nadchodzącym roku nie będzie. Zostanę i przegram jeszcze rok w 2008

P.S. - Nie ma chyba na świecie takich, którym chciałoby się przeglądać wszystkie podane przeze mnie linki
Ostatnio edytowane przez michu-k : 13.08.2008 o godz. 15:38.
Odpowiedz cytując
Wie300
Banita

Od: 05.2008

Stary 13.08.2008, 15:12
Wrzuc transfery z wszystkich lat w Wisle.
P.S. Ladny masz kombajn jesli wogole da sie grac na takim sejvie z tyloma ligami ;D
Odpowiedz cytując
michu-k
Senior Member

Stary 13.08.2008, 15:14
Wie300 napisał(a):Wyświetl post
Wrzuc transfery z wszystkich lat w Wisle.
P.S. Ladny masz kombajn jesli wogole da sie grac na takim sejvie z tyloma ligami ;D
Inter Core Duo, 1 GB Ram. Daje radę, choć może być lepiej. Nad tym właśnie pracuję
Odpowiedz cytując
Wie300
Banita

Od: 05.2008

Stary 13.08.2008, 15:19
To chyba zbyt plynnie to nie chodzi ;D
Wrzuc te transfery. A zastanawia mnie to, jak po 3 sezonach w Wisle wypracowales taka reputacje zeby objac Szachtar ? To chyba prze repre, bo ja tez jestem po 3 sezonach w Wisle i nawet w slabych zagranicznych drugoligowcach mnie nie chca :/
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów