The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.02.2022, 09:59
Witał się czy nie, potrafił trzymać kopaczy za ryj i zmusić ich do treningu co przynosiło efekty. Zamienili go na grzecznego fachowca który faków nie pokazuje, ale wszyscy mieli go w dupie. I teraz nie wiadomo czy nowy sztab nie dostał bandy obiboków którzy ostatni porządny trening mieli za Hyballi kilka miesięcy temu...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.02.2022, 10:23
Tak ich umiał trzymać za ryj że zrobili z nim co chcieli.Mieli go dokładnie tak samo w dupie jak Gule czy Skowronka
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 19.02.2022, 10:39
Nie mieli, dokąd nie pozwolił im na to obrażony jak przedszkolak właściciel. A, że właściciel ma więcej do gadania niż trener, to zaczęli walić w huja i walą do dnia dzisiejszego. Gratulacje dla właściciela...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 19.02.2022, 11:48
Nie ma co tu gadać o Hyballi.
To temat meczowy - Hyballa nic z nim wspólnego nie ma.

Jestem ciekaw czy będzie efekt "nowej miotły".
A może kopacze grali wcześniej przeciwko Guli i teraz "odpalą potwora"?
Chciałbym w to wierzyć, ale boję się, że są po prostu dramatycznie słabi.
Nie mamy praktycznie kreatywnego środka, ani w środku pitbula do przeszkadzania rywalom.
"Napastnicy" też są tylko na papierze.

Ciekawe jaki pomysł ma Brzęczek?
Pressing i nieustanne nękanie rywala atakami czy "obrona Częstochowy" z czekaniem na kontrę?
Inna sprawa, że i do kontr nikogo praktycznie nie ma.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 19.02.2022, 12:34
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co tu gadać o Hyballi.
Jestem ciekaw czy będzie efekt "nowej miotły".
Co prezentuje Górnik Łęczna (w sumie chyba nie miałem ich okazji oglądać w tym sezonie, poza meczem z Wisłą, którego już nie pamiętam)? Tu jest odpowiedź. A nie w efekcie nowej miotły. Czy są dobrzy w stawianiu autobusów, czy jednak dużo słabsi od na przykład Warty?
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 19.02.2022, 12:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Witał się czy nie, potrafił trzymać kopaczy za ryj i zmusić ich do treningu co przynosiło efekty. Zamienili go na grzecznego fachowca który faków nie pokazuje, ale wszyscy mieli go w dupie. I teraz nie wiadomo czy nowy sztab nie dostał bandy obiboków którzy ostatni porządny trening mieli za Hyballi kilka miesięcy temu...
Hyballa ciągle żywy. Mistrz autopromocji.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 19.02.2022 o godz. 12:48.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 19.02.2022, 13:21
Jakie były te efekty ?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 19.02.2022, 13:35
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Chwila - jakim cudem większość nie ma sił na 90 minut? Rozumiem Ci co chorowali, ale co reszta robiła na tym zgrupowaniu?
Skąd w ogóle takie informacje?
Nie wiem, czy większość, ale wymienieni dwaj tak. Karcz i Wojtowicz mówili w tym podcaście na weszło.fm.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 19.02.2022, 15:11
siara napisał(a):Wyświetl post
Jakie były te efekty ?
Remis na żydach, prawie wygrana z krawatami i wygrana w Poznaniu. Tylko dzięki metodzie i mobilizacji.

O Hyballi wspomniałem tylko w kontekście przygotowania fizycznego i porządnych treningów. Zobaczymy w poniedziałek czy teraz mamy sile biegać. Po pół roku plaży u Guli.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.02.2022, 15:15
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy większość, ale wymienieni dwaj tak. Karcz i Wojtowicz mówili w tym podcaście na weszło.fm.
Jeżeli (jeżeli!) to prawda to nie mam słów. Kogo oni zatrudnili jako trenera?! Mogą nie umieć grać (u nas norma) ale przygotowanie fizyczne to psi obowiązek trenera.
Jeżeli to prawda to Gula jest amatorem i picerem.
Jeżeli nie to dorabiają łatwą wymówkę dla trio (Brzęczek nie potrzebuje, bo to nie on zjebał).
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 19.02.2022, 15:27
Najmłodszym nowym członkiem sztabu jest urodzony w 1989 roku Martin Kojnok. Trener przygotowania fizycznego zbierał doświadczenie w Slovanie Bratysława i kobiecej reprezentacji Słowacji. Współpracę z trenerem Gulą rozpoczął 1 lipca 2018 roku, kiedy to dołączył do sztabu słowackiej młodzieżówki., obejmując funkcję trenera przygotowania fizycznego. Niespełna dwa lata później panowie ponownie spotkali się w Viktorii Pilzno.

O tym że sam Gula powinien wprowadzić jakieś zmiany w swoim sztabie jak mu nie szło pisałem już jesienią.
Wprawdzie myślałem bardziej o psychologu i analityku ale jak widać problem mógł być gdzie indziej
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Stary 19.02.2022, 15:34
Nie mieli, dokąd nie pozwolił im na to obrażony jak przedszkolak właściciel. A, że właściciel ma więcej do gadania niż trener, to zaczęli walić w huja i walą do dnia dzisiejszego. Gratulacje dla właściciela...
Nie mieli dokąd nie zaczęło mu odpierdalać .Nie ma sensu ponownie pisać co się działo na treningach.A że właściciel ma więcej do gadania w klubie niż trener?No cóż podejrzewam że ma więcej do gadania niż ktokolwiek w klubie i jest tak praktycznie wszędzie
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 19.02.2022, 16:22
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nie mieli dokąd nie zaczęło mu odpierdalać .Nie ma sensu ponownie pisać co się działo na treningach.A że właściciel ma więcej do gadania w klubie niż trener?No cóż podejrzewam że ma więcej do gadania niż ktokolwiek w klubie i jest tak praktycznie wszędzie
Dlatego podziękowania za hujnię którą prezentujemy na boisku, nieprzerwanie od momentu focha właściciela, aż po dzień dzisiejszy. Należą się właśnie właścicielowi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member

Stary 19.02.2022, 16:37
Remis na żydach, prawie wygrana z krawatami i wygrana w Poznaniu. Tylko dzięki metodzie i mobilizacji.

O Hyballi wspomniałem tylko w kontekście przygotowania fizycznego i porządnych treningów. Zobaczymy w poniedziałek czy teraz mamy sile biegać. Po pół roku plaży u Guli.
Wiem, że czas leczy rany i ogólnie szybko zapominamy o różnych rzeczach, szczególnie takich, które nie pasują do naszych teorii, ale czy to nie za Hyballi nasza drużyna gasła w okolicach 60 minuty?

Jeżeli (jeżeli!) to prawda to nie mam słów. Kogo oni zatrudnili jako trenera?! Mogą nie umieć grać (u nas norma) ale przygotowanie fizyczne to psi obowiązek trenera.
Jeżeli nie to dorabiają łatwą wymówkę dla trio (Brzęczek nie potrzebuje, bo to nie on zjebał).
Naprawdę dopiero teraz zauważyłeś, że Savić nie jest w stanie grać 90 minut? Przedziwne. Yebo zazwyczaj nie był w stanie dłużej niż 45, choć czasami dawał radę 60. Takich piłkarzy ściągamy. Przygotowanie fizyczne to z jednej strony treningi w klubie, a z drugiej wrodzone predyspozycje (biologia) i poziom wytrenowania przed przyjściem do Wisły. Sry, ale niektóre organizmy wyżej dupy nie podskoczą. A że my w dużej mierze ściągaliśmy "wirtuozów techniki", a nie "zapierdalaczy" tym bardziej nie powinno to dziwić. To zresztą jeden z naszych problemów. Odstajemy fizycznie od większości drużyn ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 19.02.2022, 16:59
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli właściciel ma więcej do gadania niż ktokolwiek w klubie to zamiast robić podchody w postaci wysyłania zawodników do mediów, żeby opowiadali jaki to Hyballa jest niedobry, (bo nie wierzę, że to była inicjatywa piłkarzy - po prostu nie przeszła by w żadnym klubie) czy organizowania transparentów "kibicowskich" - szanuj legendy (też nie wierzę, że to była inicjatywa kibiców, bo oni raczej nie wiedzieli wtedy o tym jak iskrzy między właścicielem a trenerem), czy urządzania "cieszynek" z Kmiecikiem, wystarczyłoby, żeby jako właściciel powiedział: "albo się dostosujesz, albo wypadasz".

Jednak właścicielowi zabrakło w tym momencie odwagi cywilnej i wolał wyciągać ziemniaczki z ognia cudzymi rękami.

Nie mam pretensji do Kuby o to, że zwolnił Hyballę - miał do tego pełne prawo.
Razi mnie tylko sposób w jaki to zrobił. Jest on przejawem małości.
Przykro mi, bo zawsze Kuba był dla mnie ważny jako wiślak i żal mi, że nie potrafi czasem się zachować jak należy.

Niestety, obawiam się, że to się już nie zmieni.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 19.02.2022, 17:08
Wg uczestników tamtej audycji Fernandez ma nie mieć sił, bo dopiero dołączył do zespołu i nie przepracował dobrze okresu. Savic, bo nie da się przy jego warunkach fizycznych grać na takiej intensywności (cokolwiek to znaczy).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 19.02.2022, 19:23
....a bez jaj. Średnio wysportowany człowiek amatorsko uprawiający jakiś sport raz na tydzień ma siły na 45 min
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 19.02.2022, 19:25
ciacho napisał(a):Wyświetl post
....a bez jaj. Średnio wysportowany człowiek amatorsko uprawiający jakiś sport raz na tydzień ma siły na 45 min
Wszystko zależy od tempa gry. 45 minut w Ekstraklasie to nie jest 45 minut w Premiership, ale to nie jest również 45 minut gry na Orliku. Podobno mamy Europę różnych prędkości, tym bardziej dotyczy to meczów piłkarskich.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 19.02.2022, 20:10
W poniedziałek będzie falstart Brzęczka.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 19.02.2022, 20:49
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
W poniedziałek będzie falstart Brzęczka.
Zle zyczysz Brzeczkowi czy Wisle ?

Co do meczu.

Mam nadzieje ze wyjda Ci ktorzy maja sile biegac i ze beda biegac .
Co do taktyki to musza grac po ziemi po przy tych wichurach to dlugiej pilki nie mozna grac bo najzwyczjaniej w swiecie ja zwieje.
Wiec jeszcze jeden tydzien z krakowska pilka sezonu 21-22.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 19.02.2022, 21:17
czaro napisał(a):Wyświetl post
Wg uczestników tamtej audycji Fernandez ma nie mieć sił, bo dopiero dołączył do zespołu i nie przepracował dobrze okresu. Savic, bo nie da się przy jego warunkach fizycznych grać na takiej intensywności (cokolwiek to znaczy).
Czyli wcześniej ściągnęliśmy piłkarza który nie nadaje się do zawodowego uprawiania piłki nożnej a teraz zapuszczonego, który nie wiadomo kiedy będzie gotowy do gry. Kompromitacja.
Mam nadzieję że Pasieczny straci za to pracę, prezes też powinien, ale wiadomo jak jest...
Powtórzę - kompromitacja.

serek.c2 się pultał, pyskował, ale niestety wyszło jak ten plan i proces wyglądają w rzeczywistości - zbieranina kopaczy nie nadających się do gry w ekstraklasie, bez taktyki, morale i ambicji. I rżnięcie głupa, chamski PR - aż zwieracze puściły.

Teraz rżnięcie głupa, jaka tam krakowska piłka, mamy nowy plan i proces - Wisła Kraków w Ekstraklasie. Piękny, ambitny plan. Już nie PJS, nie Puchar Polski, nie krakowska piłka - byle się nie s.......ić z ligi.

Kompromitacja..

My naprawdę zasługujemy na spadek, nie przez długi tylko idiotów zarządzających tym klubem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.02.2022 o godz. 21:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 19.02.2022, 23:33
Utrzymanie się przy dotychczasowej formie drużyny będzie cudem. Ogólnie uważam że zleca z ekstraklasy zespoły które się osłabiły zima. Mecz z Górnikiem i Legia będzie kluczowy dla losów tej drużyny. Przyszedł dyrektor sportowy a dalej robimy śmieciowe transfery jakościowo żaden się nie broni nawet ten Macedończyk - Kuvelijc bis.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 20.02.2022, 07:56
Jeżeli jutro zremisujemy bądź co gorsza przegramy to niestety ale raczej się s.......imy.

Ale mi się wszystko podoba, jest pięknie, mamy plan i go konsekwentnie od 3 lat realizujemy
Tylko nie rozumiem po co tyle pisku, trio wypruwa sobie żyły, trener flaki a manekiny wpierdziela jutro cała trawę tak bedą zapierdylać.
No jest pięknie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 20.02.2022, 08:18
Czyli wcześniej ściągnęliśmy piłkarza który nie nadaje się do zawodowego uprawiania piłki nożnej a teraz zapuszczonego, który nie wiadomo kiedy będzie gotowy do gry. Kompromitacja.
Mam nadzieję że Pasieczny straci za to pracę, prezes też powinien, ale wiadomo jak jest...
Powtórzę - kompromitacja.

serek.c2 się pultał, pyskował, ale niestety wyszło jak ten plan i proces wyglądają w rzeczywistości - zbieranina kopaczy nie nadających się do gry w ekstraklasie, bez taktyki, morale i ambicji. I rżnięcie głupa, chamski PR - aż zwieracze puściły.

Teraz rżnięcie głupa, jaka tam krakowska piłka, mamy nowy plan i proces - Wisła Kraków w Ekstraklasie. Piękny, ambitny plan. Już nie PJS, nie Puchar Polski, nie krakowska piłka - byle się nie s.......ić z ligi.

Kompromitacja..

My naprawdę zasługujemy na spadek, nie przez długi tylko idiotów zarządzających tym klubem.
cała ta sytuacja to jakiś żart

całkowicie dla mnie jest zrozumiałe że ściagamy gosci zapuszczonych , nie gotowych

jest to stosowana często w biedniejszych kliubach koncepcja , aby takiego zawodnika odbudować , ale za to można za jakieś grosze dorwać gracza nominalnie dużo lepszego niż kosztował

czasem sie to sprawdza (Forsell) , czasem nie (Bequirai)

nie chcialbym żeby teraz zrobiła sie dyskusja czy częście tak , czy częściej nie
oraż że aby to zagrało w klubie musi być dobry sztab (motoryczny , mentalny etc)

w każdym razie jest to jakieś usprawiedliwienie takiego stanu rzeczy

ale jeśli gość ściągnięty CZTERY okienka temu , i mielismy tu DWA lata żeby go przygotować na 90 minut intensywnego sportu

to jest to kompromitacja na dużo wyższy poziomie niż taki WOlfy jest w stanie ogarnąć
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 20.02.2022, 09:02
Po akcji sprzed paru lat bodajże kiedy też paliło nam się dupsko nie zdziwi mnie jeżeli my z elką będziemy w strefie spadkowej, a z ligi polecą warta, Płock, Nieciecza czy Łęczna bo okaże się że stadiony nie spełniają jakichś norm na Ekstraklasę i jakimś "dziwnym" trafem zostaniemy w tej lidze ogórkowej XD
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 20.02.2022, 09:13
Wyobrażacie sobie taką pierwszą ligę?

Widzew, ŁKS, Legia, Wisła, Ruch? Markowo by przebijało ekstraklasę, tylko Górnika by brakowało xD
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Stary 20.02.2022, 12:44
Bez Widzewa. Zamienia ligę na wyższą ;-)

A co do Skvarki - w większości na niego narzekamy, ale w sumie kto inny tam ma stać? Nie mówię grać, kto tam ma stać za niego? Savić następny król pozycji 8-10? Fernandez, który pewnie zaraz się okaże, że nawet na te zapowiadane 30 minut nie ma siły?
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 20.02.2022, 12:52
Tyle się mówi o tym przygotowaniu fizycznym, ale statystyki tego nie potwierdzają (przynajmniej z ostatniego meczu):
Wisła - Stal
Dystans (w km): 117,82-119,10
Sprinty: 84-73
Sprint dystans (w km): 1.38-1.24
Szybki bieg dystans (w km): 8.27-7.90
https://www.wislaportal.pl/News.html...u_Wisla___Stal

Mówią piłkarzom, że mają zapierdalać ale ile więcej oni są w stanie przebiec? 118km to jest dużo.

PS. Trochę zdziwiły mnie dane z Premier League:
Najbardziej pracowitą drużyną okazało się Bournemouth. (...) Średnio piłkarze Eddiego Howe’a przebiegali łącznie 117 kilometrów na mecz (...)
Miejsce tuż za „The Cherries” miejsce zajął Tottenham Hotspur (115,7 km na mecz) i Liverpool (112,8).
https://transfery.info/aktualnosci/p...lometrow/88492
Przecież jak się włączy jakikolwiek mecz PL to wygląda jakby wszystkie akcje działy się w dużo szybszym tempie niż w meczach Ekstraklasy
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Stary 20.02.2022, 12:59
No to jutro mecz o życie, z rywalem który ma dobrą passę.i również walczy o przetrwanie.
Faworytem jak dla mnie Łęczna, niestety nasza Wisełka nie ma zbytnio argumentów żeby się im przeciwstawić.
Nie mamy pomocy, nie mamy ataku, pozostało tylko liczyć na szczęście i wspomóc z trybun.

Nie mam pojęcia, na kogo postawi Brzęczek, zbytniego wyboru nie ma, skład węgla i papy.
Każdy wynik inny, niż nasza porażka będzie dla mnie przyjemnym zaskoczeniem.

No nic, sytuacja jest bardzo trudna - kto może jutro obecność na stadionie obowiązkowa, być może jest to nasza ostatnia runda w ekstraklapie na jakiś czas.
Odpowiedz cytując
Gubernator
Member

Od: 08.2015

Stary 20.02.2022, 13:15
Moim zdaniem wygramy, przegramy albo zremisujemy. Nie widzę innej opcji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów