The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mirekwalczyk
Junior Member

Od: 04.2015

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.05.2015, 19:58
No ja tam wolę być kibicem BVB ze swojego mieszkania w Katowicach, tak jest taniej i spokojniej, a emocje też są.
Ostatnio edytowane przez mirekwalczyk : 27.05.2015 o godz. 07:43.
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 15.05.2015, 00:19
http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/638...ddamy-sie.html
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 15.05.2015, 06:23
Znakomity tekst! Mam nadzieję, że będzie lepiej z frekwencją. Dobry wynik i dobry mecz w Gdańsku powinien pomóc.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 15.05.2015, 06:27
Teraz wszystko zależy od nas bez podziałów ... Chwała wielkiej Wiśle!!!
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
mazo
Member

Od: 08.2013

Stary 15.05.2015, 09:06
Jestem kibicem Białej Gwiazdy z Grójca i chciałem przyjechać 20 na mecz z Pogonią. Dodam, że wcześniej nigdy nie byłem na meczu. Nie będzie problemu na kilka godz. przed meczem załatwić wszystko? I jak najlepiej z Radomia dojechać?
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Stary 15.05.2015, 09:19
Problemu nie będzie tylko przyjdź tak 3godz wcześniej to spokojnie wyrobisz kartę kibica i kupisz bilet.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
Patryk_185
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 15.05.2015, 15:57
mazo napisał(a):Wyświetl post
Jestem kibicem Białej Gwiazdy z Grójca i chciałem przyjechać 20 na mecz z Pogonią. Dodam, że wcześniej nigdy nie byłem na meczu. Nie będzie problemu na kilka godz. przed meczem załatwić wszystko? I jak najlepiej z Radomia dojechać?
Spokojnie 2h przed wystarczy żeby wszystko ogarnąć na spokojnie

Odpowiedz cytując
mazo
Member

Stary 15.05.2015, 20:54
Nie ma problemu tylko czy znajdę o północy jakiś kurs na Radom nie wiecie? I jak lepiej jechać pociągiem czy autobusem i co wyjdzie taniej?
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 16.05.2015, 11:41
Pociąg powinien być:
http://rozklad-pkp.pl/
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 16.05.2015, 14:41
Nie ma problemu tylko czy znajdę o północy jakiś kurs na Radom nie wiecie? I jak lepiej jechać pociągiem czy autobusem i co wyjdzie taniej?
pamiętaj, że będąc pierwszy raz na meczu, bilet na każdą z trybun dostaniesz za 5 zł

pozdrawiam

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 16.05.2015, 20:27
Jest pociąg o 00:40 Przesiadka w Warszawie, no ale jest.
Odpowiedz cytując
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2011

Stary 16.05.2015, 21:07
o 1:30 jest PolskiBus
Odpowiedz cytując
mazo
Member

Stary 16.05.2015, 22:28
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
pamiętaj, że będąc pierwszy raz na meczu, bilet na każdą z trybun dostaniesz za 5 zł

pozdrawiam
Pięknie. Do wyrobienia KK potrzebuje zdjęcia swojego?
Ps: Co do dojazdów to biorę pod uwagę tylko Grójec-Radom-Kraków chyba, że nie byłoby niczego innego, bo jazda przez Wawę to nakładanie 90km. Ten PolskiBus odjeżdza normalnie z dworca głównego?
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 17.05.2015, 00:32
Pięknie. Do wyrobienia KK potrzebuje zdjęcia swojego?
Ps: Co do dojazdów to biorę pod uwagę tylko Grójec-Radom-Kraków chyba, że nie byłoby niczego innego, bo jazda przez Wawę to nakładanie 90km. Ten PolskiBus odjeżdza normalnie z dworca głównego?
Cześć, nie potrzebujesz zdjęcia, jest 12 stanowisk do wyrabiania karty kibica, siadasz przy jednym z nich (najlepiej z wcześniej wypełnionym formularzem o wydanie karty kibica - dostępny na stronie Wisły) na miejscu tez są wnioski juz wydrukowane, dajesz dowód osobisty i 10zl i w ciągu dwóch minut masz kartę kibica - zdjęcie robią ci na miejscu i wszystko jest drukowane na karcie kibica, płatność tylko gotówką.
Co do busa, to nie wiem, bo nimi nie jeżdżę.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Ronnie
Member

Od: 07.2011

Stary 17.05.2015, 10:36
Polski bus odjeżdża z dworca autobusowego tuż obok dworca głównego. Najlepiej będzie Ci dotrzeć na dworzec główny wschód, bo to tuż obok niego jest ten dworzec. Tam idziesz do budyneczku w którym jest rozpiska wszystkich busów, szukasz godziny o której ma odjeżdżać Twój autobus i patrzysz z jakiego stanowiska jedzie. G7 na przykład to górna płyta stanowisko 7, D7 to płyta dolna stanowisko 7.
Odpowiedz cytując
mirekwalczyk
Junior Member

Od: 04.2015

Stary 17.05.2015, 13:46
Każdy by chciał, aby na mecze jeździć spod własnego mieszkania, ale mnie wystarczyła by właśnie większa informacja na temat imprez które są organizowane przez klub i nie tylko.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.05.2015, 14:54
Koszmarnie się bilety sprzedają. Co z wami ....a mać?!
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 17.05.2015, 17:18
Niestety wygląda to tragicznie i nie widać zadnych oznak żeby cokolwiek w tej kwestii moglo się zmienić...
Mamy realne szanse na walke o 3 miejsce a i to ludu nie jest w stanie przyciagnac...
Cos się skonczylo...
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 17.05.2015, 17:23
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Niestety wygląda to tragicznie i nie widać zadnych oznak żeby cokolwiek w tej kwestii moglo się zmienić...
Mamy realne szanse na walke o 3 miejsce a i to ludu nie jest w stanie przyciagnac...
Cos się skonczylo...
Wg mnie po tej kolejce sprzedaż wzrośnie, bo realnie patrząc w następnej kolejce (o ile utrzyma się wynik Śląska z Legią 1:0) będziemy mogli wyprzedzić Legię A jak wiadomo, Legia dla naszych kibiców to woda na młyn
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 17.05.2015, 18:01
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Cos się skonczylo...
No chyba nie spodziewałes sie, ze w srodku tygodnia o 20:30 bedziesz miał wiecej kibicow na stadionie. Pretensje mozecie miec do tych co mieszkaja w Krakowie a nie maja w tym czasie niczego innego do roboty ale juz na pewno nie do tych co w Krakowie nie mieszkaja
siemstein napisał(a):Wyświetl post
A jak wiadomo, Legia dla naszych kibiców to woda na młyn
Tylko, ze z Legia mecz jest w Warszawie
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 17.05.2015, 18:43
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Pisałem o dzisiejszym meczu Legii. Legia przegrywa, my gramy jako tako z szansą na wyprzedzenie Legii już w tę środę. Dlatego myślę, że będzie coś więcej. Liczę optymistycznie na 15k! Gwarantowane akcje jak przy drugiej bramce z Lechią!
Odpowiedz cytując
dmc
Member

Od: 10.2014

Stary 17.05.2015, 18:55
To nie licz za dużo, bo ja np. odpadam z powodu pracy a chodzę na każdy mecz kiedy mogę. Środek tygodnia ...
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 17.05.2015, 20:00
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No chyba nie spodziewałes sie, ze w srodku tygodnia o 20:30 bedziesz miał wiecej kibicow na stadionie. Pretensje mozecie miec do tych co mieszkaja w Krakowie a nie maja w tym czasie niczego innego do roboty ale juz na pewno nie do tych co w Krakowie nie mieszkaja

Kolego wszystko ok...
Tyle ze wg. mnie na chwile obecna sprzedanych jest ze 4 tys biletow...
Wiele rozumiem ale bez przesady, zresztą zobaczymy jak się będzie miała ta środa do kibicow na innych stadionach...
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 17.05.2015, 20:53
Ja się martwię czy dycha pęknie bo z Pogoni na pewno nie przyjedzie tyle osób co z Zabrza ostatnio żeby nam wspomóc frekwencje.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 17.05.2015, 20:56
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Ja się martwię czy dycha pęknie bo z Pogoni na pewno nie przyjedzie tyle osób co z Zabrza ostatnio żeby nam wspomóc frekwencje.

Pogoń w ogóle nie przyjedzie... bo ma zakaz
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 17.05.2015, 21:49
Artur jak tam sprzedaż?
Odpowiedz cytując
domofon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 17.05.2015, 22:26
postawie bilet na mecz Wisły z Pogonią, żeby nikt potem nie pirdo.ił że nie miał kasy albo za drogie bilety. pisać śmiało.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 17.05.2015, 22:31
4 punkty straty do lidera, walka o utrzymanie miejsca pucharowego, MEGA WAŻNY MECZ!! Wspomóż Wisłę na stadionie, weź ze sobą kumpla! Kiedy jak nie teraz, nakręcamy się, żeby chociaż 10k było. Co z tego że środek tygodnia, raz się można nie wyspać Każdy chce wielkiej Wisły a na mecze przychodzi garstka. Pokażmy, że to się może udać, że jest dla kogo robić piłkę w Krakowie !
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Wit.Ek.
Rankingowy ekspert

Od: 03.2003

Stary 18.05.2015, 09:16
Wg moich obliczeń jak dotąd sprzedano 5347 miejsc zarówno w formie karnetów jak i biletów.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 18.05.2015, 09:34
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Wg moich obliczeń jak dotąd sprzedano 5347 miejsc zarówno w formie karnetów jak i biletów.
A z moich obliczeń wychodzi, że większość naszych ''kibiców'' ma wyjebane na mecz z Pogonią, bo to tylko jakaś Pogoń Szczecin..

Chcecie Wielkiej Wisły? to ruszcie się w końcu z domu i wszyscy na stadion. Nie szukajcie wymówek bo aż się niedobrze robi.

Połowie jakoś melanże w środku tygodnia nie przeszkadzają i na kacu do szkoły czy pracy - ba wręcz się tym chwalą na prawo i lewo. Ale jak trzeba poświęcić 90 minut w tygodniu na mecz swojej drużyny to już ciężko.

P.S i nie mówię to do gości, którzy mają naprawdę daleko do Krakowa, tylko tych co mieszkają w Krakowie i okolicach.

WSZYSCY NA MECZ!

A jak już naprawdę ktoś nie może być na meczu to niech kupi ten bilet, nawet najtańszy i wesprze swój ukochany klub!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów