The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?
Andrzej Duda 147 85,96%
Bronisław Komorowski 24 14,04%
Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 02.05.2015, 09:16
Skoro Wojewucki POpiera Kukisa, to chyba wszystko jasne, że ten wysuszony rockman ma odebrać głosów Dudzie......wsi24 wykonuje typową zagrywkę na pomniejszenie elektoratu PiS.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.05.2015 o godz. 09:21.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 02.05.2015, 09:51
Bardziej to widzę jako alibi dla przekrętów. Bo który świadomy wyborca Dudy. Nagle pod wpływem programu kuby przerzuci się na Kukiza. Kto teraz ogląda TVN, a zwłaszcza tego stetryczałego nastolatka. Trzeba by Kukiza zapytać kogo poprze w drugiej turze i wyszłoby szydło z worka. Choć mam nadzieję ze Kukiz już raz wydymany przyjmie postawę wallenrodowską i jeszcze komuchom za skórę zajdzie.

qaro napisał(a):Wyświetl post
Myślę ze gdyby Kukiz przeszedł do drugiej tury to miałby większe szanse od Dudy na pokonanie Komorowskiego oczywiście zakładając ze miałby poparcie PISu nie znam nikogo kto chciałby glosować na Kukiza czy Dudę dla jaj raczej każdy ma swoje poglądy których broni ale to tylko garstka ludzi
Tylko czy lepiej mieć prezydenta z doktoratem na UJ, czy byłego frontmana zespołu piersi. Jeżeli uważasz, że rockman ma większe szanse to nie masz najlepszego zdania o swoich rodakach.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.05.2015 o godz. 09:56.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 02.05.2015, 10:07
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Trzeba by Kukiza zapytać kogo poprze w drugiej turze i wyszłoby szydło z worka.
Już chyba zapowiedział, że nie poprze nikogo w ewentualnej drugiej turze. Wcale mnie, to nie dziwi biorąc pod uwagę, to, co się dzieje wokół jego osoby na finiszu kampanii wyborczej. Wiadomo w czyim interesie działa Kukiz. Pytanie tylko, czy robi, to świadomie, czy nieświadomie.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Od: 04.2014

Stary 02.05.2015, 10:12
Jaroo1 "A co do Andrzeja i tego zdjęcia, niezła hipokryzja PiSu, czy raczej jego wyborców a konkretnie Smugi. Andrzej, który był pierwszym obrońcą krzyża dziś już jest ble bo przeszedł na stronę Palikotów i Bronków. Czyli dziś jest dla was lemingiem ale jak był waszym oszołomem to było super ;/ Hipokryzja 100% i to jest przykre, że dla was nie ma granic."

ostatni raz wklejam Twój durny cytat , jak ktoś napisał dawno odleciałeś albo coś bierzesz, masz podobnie jak wołominiak emj10 fobie Pisowskie, jego można zrozumieć , został "wydymany" przez PIS i osobiście Sasina w jakichs regionalnych wyborach na radnego , a Ciebie ? kto i co ? zauważam że to się nasila , pilnuj się , wracając do tzw andrzejka , wkleiłem Twoje wypociny bo pokazują że albo nie rozumiesz kompletnie nic jak to było z rzeczonym andrzejkiem albo .... ? już to pisałem wyżej

Smuga "Pytanie tylko, czy robi, to świadomie, czy nieświadomie."

już pisałem , robi to zdecydowanie świadomie , obserwuje u niego od kilku tygodni wzmożoną pewność siebie , nie da się tak nagle zmienić , nie mówię że był jakiś zahukany wcześniej ,ale teraz to sprawia wrażenie króla i władcy lekceważąc nawet mainsreamowych pracowników mediów , coś się wydarzyło , a jego pompowanie w łże mediach jest groteskowe do" bulu"
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 02.05.2015 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 02.05.2015, 10:22
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ja nie pisałem o kandydatach na prezydenta tylko o takich osobach z poglądami podobnymi do moich.
Ale jak już załapałeś temat dorabiania sobie łatek przez antysystemowców to może opowiedz jaką łatkę dorobił sobie Duda głosując za oddawaniem polskich pieniędzy Żydom? A przepraszam, akurat jego prawo omija bo ma immunitet i on sobie łatki nie dorobił.

A co do Andrzeja i tego zdjęcia, niezła hipokryzja PiSu, czy raczej jego wyborców a konkretnie Smugi. Andrzej, który był pierwszym obrońcą krzyża dziś już jest ble bo przeszedł na stronę Palikotów i Bronków. Czyli dziś jest dla was lemingiem ale jak był waszym oszołomem to było super ;/ Hipokryzja 100% i to jest przykre, że dla was nie ma granic.
Dziś oszołomów swoich bronicie, jutro już nie bo oszołomią gdzie indziej. Dziś się wypinacie na Kurskich czy innych Ziobrów jutro już nie bo znowu robią dobrze PiSowi ;/
Masakra. To jest właśnie to co powinno się piętnować. Każde środowisko, czy to PiS, PO, Korwin, RN, powinni tych największych krzykaczy, oszołomów, dziwaków od razu gasić w zarodku i wypierdalać na zbity pysk ze swojego grona. Wiadomo ci co najwięcej krzyczą to są najbardziej podejrzani. Tacy ludzie robią tylko zły pijar - tak jak pod krzyżem największy ambaras robiła właśnie grpbka tych krzykaczy-oszołomów na czele z Andrzejem i zapewne przez nich całe to środowisko z pod krzyża miało przypiętą łatkę debili
Nie żydom "prawicowcu" tylko kombatantom, czyli ludziom którzy walczyli za Polskę. A jak jakiś Żyd za Polskę walczył to mu się należy jak psu buda. Wszystkim którzy "myślą inaczej" proponuję kubeł zimnej wody na pusty łeb. To oczywiście ciebie nie dotyczy bo w takim stadium woda już nie pomaga.

Andrzej był dokładnie takim samym obrońcą krzyża jakim ty jesteś prawicowcem. Podstawionym przez gajowego żeby kreował obraz fałszywy i wprowadzał zamęt. Pokaż mi kogoś o rzeczywiście prawicowych poglądach który żałuje kasy na zadośćuczynienie ludziom walczącym za Polskę. Czy mieli by to być Żydzi, Rumuni czy Eskimosi.

Tłumaczono ci to już wielokrotnie, a ty dalej z uporem maniaka demaskujesz się, brnąc w ten kompromitujący cie temat. O czym to świadczy? Każdy sam sobie odpowie.

Smuga napisał(a):Wyświetl post
Już chyba zapowiedział, że nie poprze nikogo w ewentualnej drugiej turze. Wcale mnie, to nie dziwi biorąc pod uwagę, to, co się dzieje wokół jego osoby na finiszu kampanii wyborczej. Wiadomo w czyim interesie działa Kukiz. Pytanie tylko, czy robi, to świadomie, czy nieświadomie.
Oczywiście że świadomie, sami do niego przyszli. Jego "walka" o JOWy zakończona w niszczarce na wstępie dawała mu mgiełkę buntownika, który przecież z tymi, którzy go wydymali nie będzie wchodził w układy. A teraz jak debata przed drugą turą może gajowego pogrzebać to są pomysły żeby "PiS poparł Kukiza bo ma większe szanse" Zaraz na potwierdzenie Jaroo1 ci napisze, że zaiste on prawicowiec Kukiza to by poparł, ale żyda Dudę to już nie . Ale tak jak mówiłem wcześniej, może w Kukizie obudzi się Wallenrod...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.05.2015 o godz. 10:36.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Ronnie
Member

Od: 07.2011

Stary 02.05.2015, 10:29
"Dotyczy to Żydów o polskich korzeniach, którzy przeżyli Holocaust, bądź w inny sposób ucierpieli przez nazistowskie lub sowieckie represje do 1956 roku. Liczba osób nie mieszkających w Izraelu, a rozsianych po całym świecie, którzy mogą wystąpić o wypłaty, jest nieznana. Może to być znacznie więcej uprawnionych, zważywszy, że w Izraelu mieszka ok. 5,5 mln Żydów, a w diasporze ponad 7 milionów. O świadczenia będą się mogli starać również przedstawiciele innych nacji."
Nie walczących o Polskę, tylko mordowanych na terenie Polski, nie przez Polaków, ale przez nazistów i sowietów. Spora różnica. Ale przecież co tam. Polacy zapłacą. Ważne żeby żydki miały pieniążki.
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Stary 02.05.2015, 10:31
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie żydom "prawicowcu" tylko kombatantom, czyli ludziom którzy walczyli za Polskę. A jak jakiś Żyd za Polskę walczył to mu się należy jak psu buda.
Tłumaczył, to również prof. Włodzimierz Bernacki. Owa ustawa obejmuje osoby, które przed wybuchem II wojny światowej zamieszkiwały terytorium II RP i posiadały obywatelstwo polskie.
Odpowiedz cytując
korred
Member

Od: 11.2006

Stary 02.05.2015, 12:03
Smuga napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo w czyim interesie działa Kukiz.

W czyim? W jaki sposób miałby się przysłużyć temu komuś?
.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 02.05.2015, 12:14
Jak to w czyim? W Bronka ale w jaki sposob tego juz nie wiem
Odpowiedz cytując
qaro
Member

Od: 06.2011

Stary 02.05.2015, 12:25
AYALA Kukiz zabiera głosy wszystkim nie tylko Dudzie chociaż przyznaje że Duda traci więcej niż inni powiem więcej aktywność Kukiza w mediach jest teraz duża ponieważ chcą aby Bronek wygrał w pierwszej turze czy postawienie wszystkiego na jedną kartę przez PIS i wsparcie Kukiza jako kandydata ponad podziałami to samobójstwo?

Drozd tak jak pisałem wyżej Duda przegra z Komorowskim takie mam zdanie
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 02.05.2015, 12:33
korred napisał(a):Wyświetl post
W czyim? W jaki sposób miałby się przysłużyć temu komuś?
Jak to? Już się przysłużył. Podobno w drugiej turze nie popiera nikogo. Czyli dla anty systemowego Kukiza 10 lat rządów kolesia który wyrzucił do kosza jego JOWy to żaden problem.

O ile się nie zreflektuje czego jemu i sobie życzę.

Aktywność Kukiza może mieć też inne przyczyny. Po prostu jaka by to była niespodzianka gdyby gajowy zajął w pierwszej turze drugie miejsce? Niemożliwe? A kto myślący samodzielnie bez własnego interesu zagłosuje na gajowego. Sondaże to farmazony. Ludzie boją się powiedzieć kogo popierają, no chyba, że popierają gajowego i w tvn usłyszeli, że są racjonalni

Drozd tak jak pisałem wyżej Duda przegra z Komorowskim takie mam zdanie
A zrobisz coś żeby do tego nie doszło czy gajowy ani cię ziębi ani grzeje?

Ja mam zdanie, że Duda POWINIEN wygrać z Komorowskim. Ale wszystko zależy od myślących Polaków.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 02.05.2015 o godz. 12:48.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Stary 02.05.2015, 12:39
Duda przegra z Komorowskim takie mam zdanie
Przegra, jeżeli w II turze nie będzie odpowiedniej mobilizacji przeciwników Gajowego. Bul ma duży elektorat negatywny i trzeba, to wykorzystać. Niestety, niska frekwencja działa zdecydowanie na jego korzyść. Kukiz i inni nie popierając Dudy i zachowując się biernie wobec licznych kompromitacji Komora torują mu drogę do kolejnych 5 lat prezydentury.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Stary 02.05.2015, 12:54
Dlatego liczę na spryt Kukiza. Teraz kiedy nic jeszcze nie wiadomo nie wychyla się ale, kiedy zabrzmi złoty róg... kto wie.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 02.05.2015, 13:06
Kukiz jest aktualnie klasycznym "wentylem". Czerwoni już to przerabiali dając motłochowi pseudo-zbuntowanych artystów, którzy tworzyli buntownicze "dzieła" czy festiwale, w zaciszu akceptowane przez władzę.
Nie twierdzę, że Kukiz stał się tym "wentylem" świadomie ale jest jak jest. Pomijając absurd sytuacji, że mamy Kukiza w II turze to efekt jak dla mnie byłby przewidywalny. 75% dla Bula. Jego wyborcy pójdą i zagłosują a 3/4 innych uzna, że na takie wybory szkoda czasu.
Pomijając słuszność poglądów wygłaszanych przez Kukiza to jego osoba na stanowisku 30+ mln kraju podchodzi pod leczenie psychiatryczne.
Kwestię zaplecza politycznego z litości pominę.
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Stary 02.05.2015, 13:17
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Kukiz jest aktualnie klasycznym "wentylem". Czerwoni już to przerabiali dając motłochowi pseudo-zbuntowanych artystów, którzy tworzyli buntownicze "dzieła" czy festiwale, w zaciszu akceptowane przez władzę.
Nie twierdzę, że Kukiz stał się tym "wentylem" świadomie ale jest jak jest. Pomijając absurd sytuacji, że mamy Kukiza w II turze to efekt jak dla mnie byłby przewidywalny. 75% dla Bula. Jego wyborcy pójdą i zagłosują a 3/4 innych uzna, że na takie wybory szkoda czasu.
Pomijając słuszność poglądów wygłaszanych przez Kukiza to jego osoba na stanowisku 30+ mln kraju podchodzi pod leczenie psychiatryczne.
Kwestię zaplecza politycznego z litości pominę.
Dokładnie. Wizyta u Jakuba Władka Powiatowego, ciepłe słowa o Kukizie ze strony takich „tuzów” dziennikarskich jak Kolenda-Zaleska, czy Kuźniar, nagły skok poparcia w sondażach oraz „powrót do gry” wewnątrz PO jego dobrego znajomego Schetyny, który czyni przymiarki do fotela Premiera RP. Za dużo tych przypadków w ostatnim czasie.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 02.05.2015, 13:24
Wentyl bezpieczenstwa, ruski agent, Bronek, Zyd Glowni kandydaci w skrocie.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 02.05.2015, 13:38
RAZ w sam raz
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Stary 02.05.2015, 13:57

Cytat:
Znaleźliśmy przepiękne zdjęcie z konferencji poświęconej zagadnieniom zwalczania terroryzmu zorganizowanej w grudniu 2014 roku przez syryjski reżim w Damaszku. Jak idzie to zwalczanie terroryzmu wiadomo – kiedy Baszar al-Assad wytłukł ponad 200 tysięcy swoich obywateli, ONZ postanowiła, że sobie odpuści dalsze liczenie. Armia syryjska burzy własne miasta z haubic i bombowców i masakruje powstańców, ale Państwo Islamskie – oszczędza. Reżim al-Assada jest wspierany przez Rosję dyplomatycznie, finansowo i sprzętowo. Rosja nadal ma bazę swojej marynarki wojennej w Tartus (na zdjęciu). Wojny w Syrii i Iraku, które w coraz większym stopniu stają się tą samą wojną, odwracają uwagę tzw. Zachodu od agresji na Ukrainę. Dyplomacja rosyjska regularnie puszcza oko na przykład do Francji, że bez Rosji tego problemu się nie rozwiąże. Prawda jest taka, że ten problem jest przez Rosję systematycznie podsycany. Poznał się na tym Izrael, który ostatnio rozmawia z Ukrainą o dostarczeniu broni.
A na zdjęciu nasi znajomi: z lewej Mateusz Piskorski z prorosyjskiej, ultralewicowej partii „Zmiana”, z prawej jej tęgi wiceprezes, polski Syryjczyk Nabil al-Malazi, a w środku … gromiciel lewactwa Janusz Korwin-Mikke. Pozostali panowie to na pewno antysystemowcy z innych krajów europejskich. Dwa miesiące po tej konferencji antyterrorystycznej partia Zmiana zapraszała na swój zjazd założycielski w Warszawie przedstawiciela rosyjskich terrorystów ze wschodniej Ukrainy, Aleksandra Kofmana.

Źródło: Rosyjska V kolumna w Polsce
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 02.05.2015, 14:20

Znalazlem przepiekne zdjecie z obrad Knesetu - izraelskiego parlamentu. Odbyl sie on piewszy raz na terenach RP. Tematem na pewno nie byl terroryzm, segregacja na tle narodosciowym lub rasowym jaka ma miejsce w ojczyznie ponad polowy zebranych w trakcie tego spotkania wlaczajac w to konflikt z Palestyna. O nie. Tematem oprocz zbrodni Holocaustu, ktore niewatpliwie byly ujma dla rczlowieczenstwa byly zapewne rozmowy na temat odszkodowan dla Zydow, za ktore zaplaca Polacy, podziekowania za muzeum zydowskie, za ktore zaplacili Polacy i do ktorego beda doplacac, gdyz jest nierentowne. Nie Niemcy - Polacy!!!.
zrodlo: Zydowska V kolumna w Polsce
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 02.05.2015 o godz. 14:21.
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Stary 02.05.2015, 14:25
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post

Cudzoziemcy wybiorą nam prezydenta? Osoby bez polskiego obywatelstwa mogą głosować
Odpowiedz cytując
korred
Member

Od: 11.2006

Stary 02.05.2015, 14:43
Jeszcze taki tekst w sprawie Kukiza:
http://wpolityce.pl/polityka/242819-...ozbija-prawice

Ogólnie zgadzam się z tym, co napisał Warzecha i zupełnie nie rozumiem pisowców widzących w Kukizie zagrożenie w wyborach prezydenckich. Zmniejsza on szanse na zwycięstwo Komorowskiego w I turze, a sam do drugiej tury nie wejdzie. Wydaje mi się, że PiS niewiele może stracić przez Kukiza, bo jego zwolennicy w większości nie są skłonni do poparcia PiSu. To często osoby, które są tak samo przeciwko PiSowi,jak i PO (i całej "bandzie czworga"). Ma on też zwolenników, którzy będą na niego głosować tylko dlatego, że jest znanym muzykiem (sam znam takich). Są pewnie wśród osób popierających Kukiza potencjalni wyborcy Dudy, ale sądzę, że oni niezależnie od deklaracji Kukiza i tak zagłosują na kandydata PiSu w drugiej turze.

Podoba mi się wyżej podlinkowany tekst RAZa, zwłaszcza dwa pierwsze akapity. Bardzo pasują do tego tematu:
Cytat:
Już się obawiałem, że będę musiał z braku lepszych tematów wymęczyć dziś jakieś wypracowanie o fladze i sztucznym święcie, którego nikt nie świętuje, a jeśli próbuje, to robi się z tego żałosny cyrk – czekoladowy „możeł”, jaruzelki, róż i kotyliony, na dodatek zwinięte do góry nogami. Ale jakoś tak zajrzałem z rana do twittera, na parę pisowskich portali i platform blogowych, i temat urodził się sam. Ja tu sobie smacznie spałem, a tam dokonała się demaskacja Pawła Kukiza jako agenta… nie ma jeszcze zgodności, czyjego, ale agenta na pewno. Pisowskie gołębie dostrzegły w nim drugiego Palikota, wymyślonego przez PO, aby mamiąc urokiem nowości zebrał i przyprowadził do niej okrężną drogą elektorat, który ma jej dosyć. Jastrzębie mówią, jak to jastrzębie, o WSI albo wprost o FSB.

Żadne nihil nowi, to samo czytałem już o Korwinie i o Ruchu Narodowym. Ma to wszystko swoją praprzyczynę: chroniczną niezdolność PiS do poszerzenia swojej bazy wyborczej. Jakby się PO nie kompromitowało, jej wyborcy nie chcę przerzucić swych głosów na Kaczyńskiego. Zamiast refleksji, dlaczego tak się dzieje, co ich odpycha – skłania to żelaznego wyznawcę PiS do zacinania się w uporze, że gdyby na scenie politycznie nie było niczego innego, niż skompromitowana, złodziejska, zezgredziała, obrzydliwa, rządzona z obcych stolic i w ogóle do reszty obrzydła PO i nic się od lat nie zmieniający PiS, to wtedy jednak nawet taki Kuba Wojewódzki musiałby zagłosować na PiS, żeby nie głosować na PO. A trwanie na tych pozycjach ma tę psychologiczną zaletę, że pozwala zwolnić się z myślenia o ograniczeniach opozycji i skupić na demaskowaniu wszystkich starających się wejść na wyborcze pole, które PO opuszcza, a PiS zająć go jakoś nie jest w stanie. Wolnościowcy, narodowcy, rockandrollowcy – jeden prosty myk ustawia całą sprawę: widocznie PO wcale nie traci pola, tylko oddaje je celowo sile politycznej wybranej przez siebie, więcej, wykreowanej przez siebie właśnie w tym celu (wiemy przecież, kto zawiaduje medialnymi wajchami), i zapewne w sposób tajny przez siebie kontrolowanej, aby tylko nie zajął go jedyny polityk prawdziwie kierujący się dobrem Polski. A więc spisek, socjotechnika, masowa manipulacja, i wszystko jasne.
.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 02.05.2015, 16:56
Drozd
Cytat:
Tylko czy lepiej mieć prezydenta z doktoratem na UJ, czy byłego frontmana zespołu piersi. Jeżeli uważasz, że rockman ma większe szanse to nie masz najlepszego zdania o swoich rodakach.
Znowu argumenty z chuja od PiSowców. A co ma wykształcenie do polityki? Z tego co wiem to mamy aktualnie prezydenta z wykształceniem wyższym w kierunku HISTORII! I co? Ćwok z wyższym wykształceniem nie umie pisać po Polsku, nie umie się wysłowić, ćwok po historii nie zna historii Polski, a może i zna ale ma w dupie Patriotów i liże rowa Jaruzelskiemu czy innym komuchom.
Zrozum lemingu, że liczy się to czy ktoś myśli po polsku czy po niemiecku, żydowsku etc. Komorowski myśli po Niemiecku więc jest do dupy, Duda myśli po żydowsku i zapewne też jako prezydent będzie bardziej prezydentem Żydów i obcych interesów niż Polski.

Odnośnie płacenia kasy Żydom to już Ci kolega podesłał wyjaśnienie więc kolejny raz kłamiesz pisowski psie. Typ co broni Żydów i chce oddawać im polskie pieniądze najgłośniej szczeka i nazywa innych "prawicowcami" itp. Tragedia.

A co do mojej głowy i rzekomo tego, że coś ze mną nie tak to już ci frajerze pisałem, że jeśli jesteś taki wyszczekany przez internet to spotkajmy się na meczu. Ciekawe jak twoja zapyziała, zakłamana i zmanipulowana morda wygląda.

Kerim:
Cytat:
ostatni raz wklejam Twój durny cytat , jak ktoś napisał dawno odleciałeś albo coś bierzesz
Widzę, że przyjąłeś podobną retorykę do drozda - chociaż czy ona kiedykolwiek była inna? Jakoś od początku swoim stylem wypowiedzi przypominasz drozda. Brakuje argumentów więc opluwasz. A więc i do ciebie kieruje propozycję spotkania się. Jestem po prostu ciekaw jak wyglądają te wasze mordeczki, mordeczki wiernych rycerzy PiSu.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 02.05.2015, 17:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Drozd

Znowu argumenty z chuja od PiSowców. A co ma wykształcenie do polityki? Z tego co wiem to mamy aktualnie prezydenta z wykształceniem wyższym w kierunku HISTORII! I co? Ćwok z wyższym wykształceniem nie umie pisać po Polsku, nie umie się wysłowić, ćwok po historii nie zna historii Polski, a może i zna ale ma w dupie Patriotów i liże rowa Jaruzelskiemu czy innym komuchom.
Zrozum lemingu, że liczy się to czy ktoś myśli po polsku czy po niemiecku, żydowsku etc. Komorowski myśli po Niemiecku więc jest do dupy, Duda myśli po żydowsku i zapewne też jako prezydent będzie bardziej prezydentem Żydów i obcych interesów niż Polski.
Wytłumacz mi. Duda i PIS to żydy lub ich wspierają, a zebrali się o 0:45 w nocy i głosowali przeciwko sprzedaży lasów. Nic z tego nie rozumiem
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 02.05.2015 o godz. 17:18.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Stary 02.05.2015, 17:19
Jaroo Ty naprawdę odleciałeś niczym Niesiołowski. Ta sama retoryka i ten sam jad. Ciągle zarzucasz, czy to Drozdowi, czy to kerimowi konfabulację, a sam kłamiesz jak najęty i manipulujesz faktami, jeżeli nie pasują do przyjętej przez Ciebie tezy. Bawiło mnie, to do pewnego momentu. Teraz jestem tym przerażony. No i te prymitywne wyzwiska. To Cię dyskwalifikuje totalnie, jeśli chodzi o jakąkolwiek dyskusję. Kiedyś myślałem, że jesteś jedną z niewielu osób obecnych w tym wątku, z którymi jest sens podejmować próbę dysputy na poziomie. Jak widać mocno się myliłem. Ze swojej strony zapewniam, że już nie będę się nad Tobą rozczulał i tolerował takich wybryków. Taplaj się sam w tym błocie, jeżeli tak Ci w, nim wygodnie. Bez odbioru!
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Stary 02.05.2015, 17:26
Jaroo1 nie chce mi się do Ciebie pisać , powyżej Smuga to dobrze ujął , coraz gorzej z Tobą ?co sie stało ? pytam poważnie i szczerze ? nie poznaje Cię
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 02.05.2015, 17:49
Cytat:
Wytłumacz mi. Duda i PIS to żydy lub ich wspierają, a zebrali się o 0:45 w nocy i głosowali przeciwko sprzedaży lasów. Nic z tego nie rozumiem
Wytłumacz mi to, PiS raz glosuje przeciw podnoszeniu kwoty wolnej od podatku a raz za podniesieniem kwoty wolnej od podatku - głosowania odbywały się bodajże rok po roku. Jak to możliwe?

Jak ktoś daje pieniądze żydom, buduje muzea żydów polskich, jeździ na obrady knesetu, zakłada żydowskie jarmułki to jest dla mnie prożydowski.

Do PiSowkiej zgrai:
Ja nic nikomu nie zarzucam tylko opieram się na faktach. Powyżej drozd pisał, że PiSowcy glosowali za oddaniem polskich pieniędzy Żydom walczącym za Polskę. Jest to kłamstwo, tak czy nie?
Z kolei wy potraficie tylko napisać, że ja kłamię czy manipuluję a nie podacie konkretnego przykładu. Wy nie wchodzicie w polemikę, wy potraficie tylko wszystkich zwyzywać od lemingów, chorych psychicznie, ruskich agentów, czy prawicowców. Pokaż mi gdzie ja kłamię Smuga a nie pieprzysz trzy po trzy. A jeśli chodzi o retorykę to sobie zobacz jak ten POwski agent, drozd się odzywa i mi tu nie pitu pitu.

Cytat:
Jaroo1 nie chce mi się do Ciebie pisać
Kerimie, to może porozmawiamy twarzą w twarz?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 02.05.2015 o godz. 18:02.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member

Stary 02.05.2015, 19:47
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 02.05.2015, 19:55
No ale Korwin przecież mówi prawdę- polityka antyrosyjska nie jest polską racją stanu- nie ta liga. Każdy kto chce nas wciągnąć w konflikt Polsko-Rosyjski zasługuje na natychmiastowe wydalenie poza granice kraju, ponieważ otwarcie chcę unicestwienia.

A to, że Korwin czasami powie coś takiego, że ręce automatycznie opadają, to już inna inszość. Jednak też czasami nie wiadomo jaki jest kontekst wypowiedzi.

Mi osobiście rzygać się chce, przez to, co przez ostatnie dni wyprawia niezalezna i tym podobne media. Przyznaję się, wole je czytać niż Newsweeka czy Politykę, ale nie mniej jednak to jak traktują innych kandydatów na urząd prezydenta jest conajmniej nieeleganckie. To mają być niby "niezależne" media? Tzn ja się nigdy nie łudziłem, że to tuby jednej partii- ale mogliby chociaż zachować jakiekolwiek pozory...

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita

Stary 02.05.2015, 20:02
Jaroo "Kerimie, to może porozmawiamy twarzą w twarz?" Tobie naprawdę się pogorszyło , bez odbioru
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów