The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Rob_Zombie
Senior Member

Od: 07.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 19.02.2012, 11:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeżeli tyle zarabia Małecki w co nie to jest niecałe 8 000 euro czyli niecałe 100 000 euro rocznie.
Juniorski kontrakt nie znaczy że tyle zarabiają juniorzy. A to ze od czasu pierwszego kontraktu nie dostał żadnej podwyżki. I zarabia drobne w porównaniu do innych.
A skąd ty niby wiesz jaki on ma kontrakt!?
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 19.02.2012, 12:01
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Niech się ustosunkuje do tego co napisała oficjalna, dlaczego nie stawił się na spotkanie z trenerem? Jestem w stanie usprawiedliwić to jak się zachował podczas zmiany ze Standardem. Miał świadomość, że nic mu nie wychodzi, grał bardzo słabo i chciał to zmienić, ale trener już mu na to nie pozwolił. Szczekacie na niego o to że strzela z dystansu, ale pamiętam tylko dwie takie sytuacje w meczu. Pierwsza to ta po której powinniśmy prowadzić, a druga z daleka niecelnie i słabo. Takie strzały nie raz wpadały do siatki naszych rywali.

Edycja: A pamiętacie Lewandowskiego... Mariusza jak po zmianie przez Beenhakkera wku*wił się i pod nosem coś mówił, można było się domyśleć, że to komplementy w stronę Holendra nie były. Panowie potem sobie wszystko wyjaśnili i był luz.
To kolega w takim razie oglądał chyba jakiś inny mecz.

Co do Lewandowskiego. To był jednorazowy wyskok, który nie miał miejsca ani wcześniej, ani nie powtórzył się już później. W przypadku Małeckiego nieprofesjonalne i głupie zachowania są praktycznie codziennością.
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 19.02.2012, 12:04
Małecki kilka goli strzelił dzięki swojej egoistycznej grze.
Ale drugie tyle przez tę grę Wisła nie strzeliła. Pamiętam sporo akcji, w których zamiast podawać do świetnie ustawionego partnera niepotrzebnie się kiwa.
On powyżej pewnego poziomu się nie wzbije piłkarsko, co gorsza mentalnie też nie.
Ma swoje zalet, mam tu na myśli przebojowość, nie boi się kiwać nawet z trzema przeciwnikami (tyle,że nie zawsze jest to w danej sytuacji dobry wybór), ale ma też swoje wady - zbyt gorąca głowa, nadmiernie egoistyczna gra i przede wszystkim bardzo nierówny poziom. Potrafi jeden mecz zagrać bardzo dobrze, a kolejne dwa kompletnie zepsuć.
W świetle tego co pokazuje swoim postępowaniem nie wiem, czy jest jakikolwiek sens zostawiać go w Wiśle.
Odpowiedz cytując
Enek
Junior Member

Od: 02.2012

Stary 19.02.2012, 12:09
Z nim trzeba rozmawiać a nie karać, bo za duzo nie zarabia a, że rozmawiać nie chciał to chyba wszystko jasne.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 19.02.2012, 12:12
Enek napisał(a):Wyświetl post
Z nim trzeba rozmawiać a nie karać, bo za duzo nie zarabia a, że rozmawiać nie chciał to chyba wszystko jasne.
To jest wersja Ochalika...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 19.02.2012, 12:14
Wiele osób tutaj nawija o kontrakcie małego jakby uczestniczyli w negocjacjach. W takim razie czekam na konkrety i zestawienia kontraktów w Wiśle. Dodatkowo z tego co pamiętam miał on propozycje nowego kontraktu, który odrzucił.

Zrozumcie, że kontrakt nie usprawiedliwia takiego zachowania.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 19.02.2012, 12:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeżeli tyle zarabia Małecki w co nie to jest niecałe 8 000 euro czyli niecałe 100 000 euro rocznie. .......I zarabia drobne w porównaniu do innych.
No to może tak -> znaczy, ze zarabia adekwatnie do tego, co reprezentuje
I na kary mu starcza i na jedzenie
Odpowiedz cytując
Daja`n
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 19.02.2012, 12:24
Co ma wspólnego kontrakt z zachowaniem?Małecki ma wszystko i wszystkich w dupie on tylko myśli o sobie i już wiele razy to pokazał.Jednego nigdy mu nie zapomnę obraził część widowni na R22!NIE dla Małeckiego w Wiśle!!!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 19.02.2012, 12:39
Zachowania po zmianie nie, ale może tłumaczyć jego kretyńskie zachowania w czasie gry. Dlaczego nie ma listy zarobków w Wiśle? Jak w Anglii kogoś kupują to tygodniówka jest podawana. Wtedy ktoś kto zarabia kokosy czuje zobowiązanie.

Jeżeli Małecki dostał podwyżkę to do młodej na miesiąc, tam będzie gwiazda to może zacznie grać zespołowo.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.02.2012, 12:44
nie sadze jakos ze Mały dostanie podwyżke.
Teraz bedzie walka na zasadzie kto jest ważniejszy.Mały już zaczął nie przychodząc na spotkanie...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 19.02.2012, 12:47
Niestety niektórzy nie rozumieja jednego aspektu, a mianowicie, takie rzeczy ktore wyprawia Patryk to sa przenoszeni albo do rezerw albo na sprzedaz. Nie badzmy sto lat za murzynami. Za takie zachowanie płaci sie najwyższe kary. Fajnie przywiązanie do barw, chce walczyc o kontrakt itp, ALE NIE KOSZTEM DRUŻYNY. Odejdz chłopaku i daj szanse innym...
Odpowiedz cytując
Piettras
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 19.02.2012, 12:57
Ciekawy jestem czy rzekomy autorytet Małeckiego- Henryk Reyman przewraca się w grobie gdy widzi z góry co wyprawia Patryk... Według mnie czas Małeckiego w naszym klubie minął. I on się ma za Wiślaka? Szkoda gadać...
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.02.2012, 13:14
Jeżeli, jak niektórzy twierdzą Mały gra padakę i rzuca fochy na lewo i prawo bo chce wywalczyć lepszy kontrakt...to chyba zabiera się do tego z nieodpowiedniej strony. W każdym normalnym miejscu pracy, jeżeli chcesz podwyżkę to chyba pracujesz lepiej? Czy może coś mi umknęło? Brak nowego kontraktu nie jest wg. mnie żadnym usprawiedliwieniem zachowania Patryka. Co więcej, swoim zachowaniem zaprzepaszcza jakiekolwiek szanse na podwyżkę!

Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 19.02.2012, 13:15
Mały zachowuje się jakby był w 100% przekonany, że chce się zwinąć z Wisły w lecie.
Na którąś z kolei tego typu akcję klub musi zareagować kopem w d...
A jak Mały będzie w słabej formie lub wręcz będzie sabotował grę to wiadomo, że odejdzie za dużo mniej niż powinien, nie jest też powiedziane, że menago Go nie przekona do skorzystania z Webstera.
No... niedoszła ikona Wisły nie powinna kończyć w ten sposób gry w Klubie.
Wystarczy wspomnieć Błaszcza, który zarabiał dużo mniej, miał kontrakt z Borussią D w kieszeni i do końca grał najlepiej jak potrafił nawet z kontuzją np. Wisła-Legia - wiosna 2007).
Z innej strony patrząc jakby Mały miał jaja i umiejętności takie jak mu się wydaje to zagrałby tak żeby była kolejka klubów do zapłacenia tych 2 czy2,5m euro odstępnego i mógł zażądać 300-400 czy więcej tys od Wisły albo odejść w chwale po jeszcze więcej kasy gdzie indziej.
Ostatnio edytowane przez arti : 19.02.2012 o godz. 13:36.
Odpowiedz cytując
Stan58
Junior Member

Od: 12.2011

Stary 19.02.2012, 13:24
Mówimy o dwóch różnych rzeczach.... wysokości kontraktu i zachowania Mełeckiego.
Przecież Małecki i jego menadżer widzieli co podpisują (mam na myśli kontrakt) i jaka jest na nim kwota i jak długo obowiązuje? Więc myślę, że nie ma o czym mówić.

A co do zachowania, to po prostu jest skandal. Skandal, który zaczął się już dużo wcześniej. Pierwsza sprawa to odmowa wyjścia na zmianę z ławki trenerowi Kasperczykowi, druga... to jego zachowania wobec starszych kolegów z drużyny... nie będę tu wymieniał, bo myślę, że wszyscy wiedzą o czym mówię.
To są sprawy, które klub może może załatwić z zawodnikiem nakładając na niego karę finansową.

Natomiast niedopuszczalne jest wysyłanie kibiców, którzy ośmielili się gwizdać na "gwiazdora" na drugą stronę Błoń.. Sam nie gwizdałem na Patryka (nie umiem ) ale nie pozwolę, aby chłoptaś, który wchodził pod stół na stojąco, kiedy ja już chodziłem na R22 wysyłał mnie na drugą stronę Błoń.
Przed dalszymi gwizdami ze strony kibiców z trybuny E "uratowała" Małego paradoksalnie... kontuzja, bo nie rzucał się w oczy na stadionie. Wydawało się, że sprawa Małeckiego ucichnie. wszak "czas goi rany" ... ale nie ...

"Gwiazdka" z Reymonta znów dała znać o sobie... po fatalnym meczu, obrażony schodzi z boiska, nie podając ręki trenerowi (któremu nota bene mógłby "buty czyścić", szybciiutko ucieka z szatni do domu mając w d...e kolegów i wynik..... nie stawia się na rozmowę w klubie.....

Wg mnie miarka się przebrała Patryk odejdź z Wisły, nie jesteś godny grać w Tym Klubie

A wszystkich obrońców Małeckiego zachęcam do pisania petycji do Klubu o zawieszenie koszulki z numerem 19 w Galerii Sław
Odpowiedz cytując
yoda79
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 19.02.2012, 13:24
Małecki Małeckim, ale to,że takie akcje się dzieją tez mówi co nieco oo kondycji Wisły. 10-15 lat temu w kadrze Wisły byli piłkarze, którym Małecki mogłby buty czyścić i nic takiego się nie działo, cos tam Kałużny mamrotał, ale to nie to samo.
z dotychczasowej śmiesznej dyskusji (w każdym poważnym klubie ten zawodnik więcej nie zagrałby) co niektórzy próbują wkręcić jakąs tam podwyżkę i tym podobne tanie chwyty.
Aha-Małecki ma wyj..., bo Moskal to marionetka w rękach Basałaja. Parodia.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
TeeS
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 19.02.2012, 16:02
„Patryk miał czas, żeby spokojnie się zastanowić, ale był zdegustowany tym, że został zmieniony i przed drużyną powiedział, żeby go nie brać pod uwagę przy ustalaniu składu na Zagłębie, że nie chce grać i trenować w tej drużynie” - ujawnił szkoleniowiec.

Brawo, brawo... Wielki Wiślak
Odpowiedz cytując
riv
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 19.02.2012, 16:02
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._cenne_punkty/
Cytat:
„Patryk miał czas, żeby spokojnie się zastanowić, ale był zdegustowany tym, że został zmieniony i przed drużyną powiedział, żeby go nie brać pod uwagę przy ustalaniu składu na Zagłębie, że nie chce grać i trenować w tej drużynie” - ujawnił szkoleniowiec. „On do tej pory nie zmienił decyzji. Ja w tej kwestii mogę powiedzieć tyle, że mogę mu pomóc, bo każdy zasługuje na to, aby podać mu rękę, ale pierwszy krok należy do Patryka, a później do władz klubu" - podkreślił Moskal. Pytany o to, czy Małecki będzie trenował z Wisłą, trener odparł: „W tej sytuacji nie potrzebuję takiego zawodnika w szatni, a tym bardziej na murawie”
Obrońcy Małeckiego czas posypać głowy popiołem.

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.02.2012, 16:04
Wolfy, broń dalej Małego, wspaniały Wiślak i super kopacz, nie?
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 19.02.2012, 16:09
Oddać go za darmo.

A jak nikt go nie będzie chciał to do końca kontraktu w ME, może tam drużyna będzie mu bardziej odpowiadać.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
Shifty Powers
Junior Member

Od: 12.2007

Stary 19.02.2012, 16:14
Teraz to będziemy skandować Małecki co Wypier....

Szkoda, Ciekawe co teraz zrobi z tatuażem Henryka Reymana.... frajer z Małeckiego jakich mało

http://www.youtube.com/watch?v=SDFdzLJBH7g z dedykacją dla Patryka
Ostatnio edytowane przez Shifty Powers : 19.02.2012 o godz. 16:17.
Shifty
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 19.02.2012, 16:16
Wyszło szydło z worka!!! .......ony narcyz i on chciał być legendą WISŁY !!!! Kiedyś po meczu z Górnikiem i 4 bramce napisałem: Małecki najlepszy piłkarz na świecie - niestety nie wystarczy dobrze grać trzeba też mieć równo pod kopułą. Żal, piłkarsko miał predyspozycje ale coś z głową nie tak.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
art
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 19.02.2012, 16:18
Brak Małeckiego to będzie największe wzmocnienie zimą dla Wisły.
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 19.02.2012, 16:18
Kurvva, myslalem ze on ma COKOLWIEK w głowie. Niestety, trociny. Jeszcze sobie wyciera gebę Reymanem.... 'wiślak'....
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 19.02.2012, 16:20
Mały zabrnął za daleko. Aktualnie już nie ma miejsca dla niego w Wiśle. To jest kwestia autorytetu trenera. Moskal nie ma wyboru musi go wypierd... dyscyplinarnie z drużyny. Teoretycznie gdyby przyszedł na kolanach do Moskala może jeszcze coś by się mogło pozytywnego urodzić ale to abstrakcja. Niestety Mały raczej podpisał na siebie wyrok nie tylko w Wiśle. Jeszcze dobrze nie zrobił kariery a już ją chyba powoli kończy. Taka chyba trochę droga Janczyka go czeka. Mimo mojego ambiwalentnego stosunku do tego zawodnika ( bo niby coś czasami grał ale z drugiej strony ten pusty łeb... ) trochę mi go żal. Cóż, każdy jest kowalem własnego losu - Mały wiele razy dostawał "drugą szansę" i nigdy nie potrafił z tego skorzystać.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Dobry wariat z tego Małeckiego. Nie chce grać w tej drużynie? On jest jak dziecko, któremu nie idzie w jakąś grę. Wtedy takie dziecko mówi, że gra jest głupia - zabiera wiaderko, grabki z piaskownicy i idzie obrażone do domu

rafkur napisał(a):Wyświetl post
Mały zabrnął za daleko. Aktualnie już nie ma miejsca dla niego w Wiśle. To jest kwestia autorytetu trenera. Moskal nie ma wyboru musi go wypierd... dyscyplinarnie z drużyny.
Szkoda tylko, że Moskal się przed meczem przyznał, że ma mało do gadania odnośnie personaliów drużyny. I że decyzja odnośnie małego to zadanie "góry"
Ostatnio edytowane przez tofik : 19.02.2012 o godz. 16:23.
..
Odpowiedz cytując
lorddavy
Senior Member

Od: 08.2006

Zawsze broniłem Małego ale po tym co się teraz stało jest tylko jedno wyjście - do końca kontraktu w rezerwach albo natychmiastowy transfer do innego klubu. Okazuje się, że polityka dawania kolejnych szans zawiodła, żal to przyznać ale Małecki nie potrafi myśleć. Wyjątkowo gówniany upadek :/
Odpowiedz cytując
Shifty Powers
Junior Member

Od: 12.2007

Stary 19.02.2012, 16:22
Nie mogę tego ogarnąć,jak można zrobić takie świństwo drużynie, kolegą, widać że to dwulicowy cham i prostak
Shifty
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 19.02.2012, 16:22
Małecki jest zerem, nie zasługującym na grę w Wiśle Kraków. Błędem było danie mu 3-ciej szansy, kolejnej oby już nie dostał.
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 19.02.2012, 16:25
Żeby tylko się udało go sprzedać jeszcze teraz na jakąś Ukrainę, albo do jakiegoś Tereka....
A jak się do końca marca nie uda go pozbyć, to niech nie sieje fermentu w ME, tylko niech biega po schodach, najlepiej po trybunie E.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów