The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 36 24,49%
osłabi 87 59,18%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 24 16,33%
Głosujących: 147. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Shifty Powers
Junior Member

Od: 12.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.01.2011, 21:11
Ja mam nadzieję że na I obóz kadra będzie gotowa, bo powiedzmy sobie szczerze,teraz przed obozem nowi zawodnicy za dużo się nie ograją, a co do wydatków to trzeba doliczyć ewentualny transfer Chaveza,Cikosa i może Riosa...
Shifty
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.01.2011, 21:17
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Wg mnie lepszy od Perrone czy jak mu tam i tego Ubiparipa ale to tylko moje zdanie.
Może i masz racje, ale Kone to także zupełnie inna półka finansowa. Obawiam się, że nie stać nas na podjęcie takiego ryzyka w stosunku do piłkarza, które ostatnie pół roku nie grał z powodu kontuzji.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 17.01.2011, 21:19
Nie mogę się zgodzić z Tobą ponieważ Kone to dobry piłkarz . Ostatnia runda była dla niego nieudana ponieważ doznał kontuzji i prawie całą rundę stracił przez to. Dodam tylko że na początku tego sezony on był podstawowym piłkarzem a Lacina Traore nad którym wszyscy tak się zachwycają był zaledwie jego zmiennikiem . Ciekawe jak by to się potoczyło gdyby Kone nie doznał kontuzji . W Norwegii już się na nim poznali , w końcu do Rumunii przychodził właśnie z Rosenborga i to że znów chcą go mieć u siebie wskazuje na to ,że jest to warty zainteresowania piłkarz. Wg mnie lepszy od Perrone czy jak mu tam i tego Ubiparipa ale to tylko moje zdanie.
Bardziej chodziło mi o jego ogólny bilans zdobytych bramek w Rumuni... teraz zwłaszcza po odejściu naszego super-strzelca, sądziłem że będziemy się interesować zawodnikami o podobnej charakterystyce, no chyba że trener chce grać teraz systemem 4-3-3 z wysuniętym silnym napastnikiem i oprzeć siłę ofensywną na kreatywnych skrzydłowych. Ale mimo wszystko uważam, że potrzebujemy jeszcze jednego napastnika właśnie podobnego do Brożka, żeby trener miał większe pole manewru, przy ustalaniu taktyki na przeciwnika... 2 napastników w tym okienku to minimum...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 17.01.2011, 21:20
Nie mogę się zgodzić z Tobą ponieważ Kone to dobry piłkarz . Ostatnia runda była dla niego nieudana ponieważ doznał kontuzji i prawie całą rundę stracił przez to. Dodam tylko że na początku tego sezony on był podstawowym piłkarzem a Lacina Traore nad którym wszyscy tak się zachwycają był zaledwie jego zmiennikiem . Ciekawe jak by to się potoczyło gdyby Kone nie doznał kontuzji . W Norwegii już się na nim poznali , w końcu do Rumunii przychodził właśnie z Rosenborga i to że znów chcą go mieć u siebie wskazuje na to ,że jest to warty zainteresowania piłkarz. Wg mnie lepszy od Perrone czy jak mu tam i tego Ubiparipa ale to tylko moje zdanie.
Do Norwegii to On wraca jak Żurawki do Polski, jako wypalony gwiazdor

To że pewnie potencjalnie jest lepszy - może racja, a może nie. Natomiast jest inny problem. Jest to już piłkarz (z racji wieku) na którym nic się nie da zarobić. Trzeba kupować piłkarzy w wieku Rudnevsa, Lewandowskiego, Sobiecha czy Ubiparipa. Na nich potencjalnie można zarobić. Na takich Boukharich czu Kone już nie.... To darmowy "szrot" który chciałby dobrze zarabiać i albo już nie może dobrze grać a chciałby (Boukharii) albo może i mógłby świetnie grać ale już mu się nie chce (Kone) - oczywiście według mnie

W przypadku Kone jest inny problem. Czy taki piłkarz nie jest już wypalony. A ponadto dlaczego miałby sobie dawać urwać nogę za połowę swoich ostatnich zarobków? Na transfer do lepszych klubów też już nie ma co liczyć z racji wieku. Taki Rudnevs czy Ubiparip będą się "zabijać" w meczach żeby tylko mieć szansę na transfer do lepszego kluby czyli na lepsze zarobki. Kone już miał te lepsze zarobki więc odpowiedz mi - czy mu się jeszcze chce? Bo ja wątpię w to.

Wolałbym takich Rudnevsów czy Ubiparipów w Wiśle niż wypalone gwiazdy. Po prostu wolałbym transfery Amici a nie "geriatrie" za przeproszeniem
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 17.01.2011 o godz. 21:24.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 17.01.2011, 21:21
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Ten sam problem mają w Jagiellonii, Legii, Amice, Śląsku, Widzewie etc. A jednak nasza konkurencja, mimo obiektywnych trudności o których wspominasz zdołała przeprowadzić parę ciekawych transferów. My wciąż stoimy w blokach.
Lubię operować faktami, więc popatrzmy:
Jagiellonia: Seratlic pozyskany przed rozpoczęciem treningów, i tu brawo. Trochę, co prawda, anonimowo i tajemniczo wygląda ten piłkarz, ale coś tam w młodzieżówce swojej Czarnogóry grał. Co prawda, wyśmiewani Cikos i Bunoza też grali, i to w reprezentacjach lepszych piłkarsko, ale, ot, taki sobie szczegół. "Jaga umie, my nie". Pejovic pozyskany dzisiaj, dołączy do Jagi w środę. Jagiellonia swoje treningi wznowiła już jakiś czas temu. Tu może to być jedna z błyszczących nowych twarzy naszej ligi, ale co z tego, kiedy może się nie zgrać, skoro przyjeżdża w środę... Bartek Grzelak to też chyba nie jest choćby twój wymarzony następca Brożka. Co więcej, sądzę, że kibice Jagiellonii również nie uważają go za godnego następce Grosika. Co najwyżej, świetnie zastąpi go w kasynie.
Legia: zero wzmocnień, nikogo na razie nie potwierdzili, że przyjeżdża. Więc nawet nie ma co komentować.
Lech: oficjalnie przyszedł tylko i wyłącznie Bartek Ślusarski, ale nie sądzę, że obserwowali go od września, a negocjacje transferowe rozpoczęli wcześnie. A treningi wznowili również, i także jak u nas, odszedł ich kluczowy gracz, Peszko. Póki co, tak jak i my, zastępcy nie mają. Gorsza jest chyba sprawa z tym, że my ligę zaczynamy pod sam koniec lutego, a oni z Bragą grają 17 lutego.
Śląsk: pozyskali obrońcę- Roka Elsnera, który u nas na testach się nie sprawdził, a ostatnio był w tajemniczym klubie FK Haugesund. No i grać w pierwszym składzie tam, to on nie grał. Do tego Rafał Gikiewicz, też gwiazdą on z pewnością nie jest.
No i na dokładkę- Widzew. Sprzedali napastnika, który strzelił więcej goli niż Brożek, nie strzalając karnych, tak jak Paweł. Oczywiście, klasy nawet nie ma co porównywać, ale mimo wszystko, gracz to dla nich był ważny. O krok od odejścia był Sernas.Sprowadzili rezerwowego 2. ligi rumuńskiej, co nawet Przegląd "lizmy wszystkim dupę" Sportowy określił mianem skandalu. Zigajevs, być może ciekawy gracz, najlepszy piłkarz ligi łotewskiej, jest szansa, że w Widzewie się sprawdzi. Czy byłoby to wzmocnienie na miarę pucharów, których wszyscy w Wiśle pragną- mam wątpliwości.No i Riku Riski. Trochę zagadka, liga fińska słaba, ale też w młodzieżówce grał. Kto wie... Choć jak wspomniałem, pewni, jak niektórzy mówią, fatalni piłkarze, też w Wiśle reprezentantami są.

Myślę, że tyle analizy starczy. Więc pytam się, które to kluby, z których mamy brać przykład? I gdzie te ciekawe transfery?

flamengista napisał(a):Wyświetl post
Tak, niech wybierają mieszkanie przed meczem z Legią, samochód przed Derbami a przedszkole dla dziecka przed meczem z Amiką. W międzyczasie zapiszą się też na kurs polskiego, no i poznają chłopaków z zespołu.
Nie uważasz, że trochę przesadzasz? Zazwyczaj rodzinę sprowadzają piłkarze, o ile taką mają, dopiero po kilku miesiącach. Właśnie po to by najpierw załatwić mieszkanie i samochód. Pod koniec stycznia będą mieli mało czasu na poznanie chłopaków. AŻ taką różnicę robią te niecałe dwa tygodnie, że od razy trzeba krytykować cały zarząd

Ludzie, bazujcie na faktach. Dobieracie sobie fakty pod swoją tezę, tylko po to, by móc wytykać błędy działaczom. Nie różnicie się niczym od narwańców, którzy nie dostrzegają faktów i nazywają katastrofę smoleńską zamachem. Nie będzie godnego zastępcy Brożka, albo transfery przeprowadzone będą zdecydowanie za późno- macie moje słowo, że i ja również będę tu krytykował i grzmiał. Ale póki co, po jednym dniu treningu, należy chyba się z tym wstrzymać. Nie uważacie?
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 17.01.2011, 21:33
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post

odpowiedz mi - czy mu się jeszcze chce? Bo ja wątpię w to.
To czy jakiemuś piłkarzowi się chce to jest sprawa indywidualna , nie zależy od wieku ale od charakteru piłkarza. Jeden piłkarz w wieku np.32 lat może dawać z siebie wszystko bo jest profesjonalistą (np. Cleber ) a inny młody może grać wtedy kiedy mu się podoba ( np. Stilić) w meczach o wyższą stawkę daje z siebie wszystko a w meczach ze słabszymi rywalami w naszej lidze czasami przechodzi obok meczu. Takich przykładów jest znacznie więcej. Wszystko zależy od charakteru danego zawodnika .
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 17.01.2011, 21:45
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...ez_nowych.html

Maor Melikson utknął w Izraelu, bo jeszcze nie ustalono wszystkich punktów jego kontraktu. Jeśli podpisze umowę, kłopoty będą mieli zawodnicy, w których Wisła sporo zainwestowała. Wicemistrzowie Polski rozpoczęli treningi niemal w komplecie

Wczoraj 27-letni pomocnik miał przejść w Krakowie testy medyczne, ale nie wsiadł do samolotu. - Nie uzgodniliśmy wszystkich szczegółów. Czy możliwe, że do transferu nie dojdzie? Dopóki umowa nie jest podpisana, to zawsze istnieje taka ewentualność - podkreśla Dudu Dahan, menedżer Meliksona, ale liczy, że zawodnik dziś zjawi się pod Wawelem.

Pan Jawor ściemnia czy też redakcja TWSD na swoim facebook'u podała nieprawdziwe info?
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 17.01.2011, 21:58
iiYama napisał(a):Wyświetl post

Maor Melikson utknął w Izraelu, bo jeszcze nie ustalono wszystkich punktów jego kontraktu. Jeśli podpisze umowę, kłopoty będą mieli zawodnicy, w których Wisła sporo zainwestowała. Wicemistrzowie Polski rozpoczęli treningi niemal w komplecie

Wczoraj 27-letni pomocnik miał przejść w Krakowie testy medyczne, ale nie wsiadł do samolotu. - Nie uzgodniliśmy wszystkich szczegółów. Czy możliwe, że do transferu nie dojdzie? Dopóki umowa nie jest podpisana, to zawsze istnieje taka ewentualność - podkreśla Dudu Dahan, menedżer Meliksona, ale liczy, że zawodnik dziś zjawi się pod Wawelem.

Pan Jawor ściemnia czy też redakcja TWSD na swoim facebook'u podała nieprawdziwe info?
Ktoś sie ładnie ośmieszył i mam wrażenie, że był to pan Jawor.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 17.01.2011, 22:06
iiYama napisał(a):Wyświetl post

Na oficjalnej była informacja o planowanych dzisiejszych testach medycznych tego zawodnika więc nie wiem dlaczego ten "redaktor" napisał, że testy miały być wczoraj.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
ktulu
Member

Od: 07.2005

Stary 17.01.2011, 22:08
Wczoraj dlatego, że to tekst z jutrzejszego wydania gazety.
Odpowiedz cytując
mr mojo
Member

Od: 09.2010

Stary 17.01.2011, 22:13
http://sports.walla.co.il/?w=/3825/1781229#

Tym tekstem mogl inspirowac sie pan Jawor.
Cytat z artykulu : ,, Mlixon still not taken off to join Vistula", data dzisiejsza.
Powód: cytat
Ostatnio edytowane przez mr mojo : 17.01.2011 o godz. 22:17.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 17.01.2011, 22:19
matys2 napisał(a):Wyświetl post
Cene za jaką poszedł Ubiparip powiedział prezes jego obecnego klubu na łamach prasy...

http://www.b92.net/sport/vesti.php?y...&nav_id=486453

Ta jasne - a media w Serbii podawały wartość Ubiparipa na 1 milion euro. Tego już się zapomina. Zresztą takich rzeczy, jak kwota nie mówi się w mediach otwarcie. Załatwia się to przy stole z kontrahentem. Tyle.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 17.01.2011, 22:26
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ta jasne - a media w Serbii podawały wartość Ubiparipa na 1 milion euro. Tego już się zapomina. Zresztą takich rzeczy, jak kwota nie mówi się w mediach otwarcie. Załatwia się to przy stole z kontrahentem. Tyle.
w 3 świecie piłkarskim to tak. Takie rzeczy mają miejsce i są normą.

Normalnie mówi się za ile i na ile ktoś podpisał konktrakt. Także oficjalnie podaje się to,za ile obecny pracodawca zapłacił wcześniejszemu pracodawcy. Ot.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.01.2011, 23:29
Dziwny ten arytkuł Jawora. Przecież na facebooku twsd by nie pisali bzdur typu "Melikson jest w Krakowie", "został odebrany na lotnisku przez przedstawicieli Wisły"
..
Odpowiedz cytując
Edłardo Da Sylwia
Member

Od: 07.2010

Stary 17.01.2011, 23:30
Na Transfermarkt.de Melikson wrócił do Hapoelu ... wczoraj widniał jeszcze u nas.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 17.01.2011, 23:33
amba fatima było i ni ma ... ;-)
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.01.2011, 23:34
Akurat TM to mam w dupie bo na tmie widziałem Neia, Galamaza i innych gości. Ale przecież oficjalna Wisły podała. Na nich się nie zawiodłem jeszcze
..
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 17.01.2011, 23:39
Pożyjemy zobaczymy. Pamiętam jak kupowaliśmy latem - o tym kto przyjdzie wszyscy dowiadywali się na dzień przed prezentacją, więc liczę na to, że w tym tygodniu nastąpi wysyp piłkarzy. A potem może dojdzie jeszcze jakiś przyzwoity odrzut po 31.01. Muszę marzyć gdyż jestem człowiekiem. I muszę też co chwilę wchodzić na strony Wisły, gdyż mam sesję i nie chce mi się uczyć.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Stary 17.01.2011, 23:43
tofik napisał(a):Wyświetl post
Akurat TM to mam w dupie bo na tmie widziałem Neia, Galamaza i innych gości. Ale przecież oficjalna Wisły podała. Na nich się nie zawiodłem jeszcze
Ogólnie oficjalna podawała sprawdzone informacje. Jednak zdarzały się odstępstwa. Ja już nie pamiętam dokładnie jak było ale Nei`a byłem już prawie pewien. Oficjalna podawała, że przylatuje - i nie przyleciał.
Więc do końca nie można być pewnym.

Zresztą co to ma za znaczenie, dla kibica Wisły Kraków a nie kibica sukcesu.
Będą transfery to będą, nie będzie to nie będzie. Może ew. część moderatorów nie kupi karnetu - ale to Ich sprawa...
Odpowiedz cytując
Blacha92
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 17.01.2011, 23:53
Według Zbymaka są komplikacje i Melikson dzisiaj nie przyleciał
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 18.01.2011, 00:02
To znaczy, że z Meliksona i tego jego całego menago nieprofesjonalni kontrahenci.
Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 18.01.2011, 00:03
WioReXXX napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę, po prostu nie mogę. Naprawdę bierzesz tak dosłownie wypowiedzi naszego trenera? Maaskant nie widział go zapewne w jeszcze ani jednym meczu, co najwyżej DVD, nie miał go na treningu, a ty już wnioskujesz, że on wie do czego przyda mu się ten piłkarz. I czy będzie wzmocnieniem, czy zapchajdziurą na ławce. Dramat.
Ja bym raczej skłaniał się, że RM chciał po prostu, najprościej na świecie powiedzieć: "Fajnie, że przyszedł, może będzie wzmocnieniem, więc niech się reszta strzeże i ostro mi zapieprza na obozie, bo inaczej przegrają rywalizację z miejsca."
No, ale nie, RM mówi chce nam przekazać prawdę między wierszami: "ale mi kolejny szrot sprowadzili, już się szykuj na Arkę, Nourdin!".
Czasami naprawdę potraficie mnie zaskoczyć: proszę Cię bardzo wyjasnij mi w jaki sposób z mojego postu wywnioskowałeś że moim zdaniem RM chce powiedzieć: "ale mi kolejny szrot sprowadzili, już się szykuj na Arkę, Nourdin!" Naprawdę tego nie rozumiem.
Jeśli już to o wiele bliższy mojej opinii jest ten cytat: "Fajnie, że przyszedł, być może będzie wzmocnieniem, więc niech się reszta strzeże i ostro mi zapieprza na obozie, bo inaczej z miejsca przegrają miejsce w składzie." Czyli mówiąc innymi słowy RM widzi Maora jako uzupełnienie składu.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 18.01.2011, 00:35
Sa komplikacje

my kibice Wisly swietnie znamy znacznie tego slowa

jutro napisza ze sznase na transer to pol na pol znajac zycie
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
gianbuffon
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 18.01.2011, 01:29
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Sa komplikacje

my kibice Wisly swietnie znamy znacznie tego slowa

jutro napisza ze sznase na transer to pol na pol znajac zycie
A pojutrze: był jedną nogą w Wiśle a jest o krok od Lecha/Legii
Obym się mylił i żeby w czwartek już był nasz...
Odpowiedz cytując
bozar
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.01.2011, 02:09
Obstawiam, że ktoś wytłumaczył Maorowi przed jego wylotem co znaczy słówko "motywacyjny"...
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.01.2011, 06:42
Cytat:

W najważniejszych kwestiach strony się porozumiały, a zawodnik pali się do zmiany klubu. W Krakowie czeka na niego 4,5-letnia umowa i 250 tys. rocznie. - To kreatywny zawodnik. Zalicza wiele asyst, ale potrafi też strzelać gole. W drugiej linii może grać na różnych pozycjach - podkreśla Robert Maaskant, trener Wisły.- To bardzo kreatywny zawodnik. Zalicza wiele asyst, ale potrafi też strzelać gole. W drugiej linii może grać na różnych pozycjach - podkreśla Robert Maaskant, trener wicemistrzów Polski.

Krakowianie nie mieli w planach sprowadzać pomocnika, ale najwyraźniej uznali, że Melikson jest na tyle utalentowany, że warto wydać na niego nadprogramowe 650 tys. euro.

Ta inwestycja oznacza kłopoty dla Łukasza Garguły i Tomasa Jirsaka, których pozyskanie sporo krakowian kosztowało. Za Czecha musieli zapłacić 700 tys., a były reprezentant Polski rocznie zarabia ok. 300 tys. euro. Do tej pory obaj się nie spłacili, a po przyjściu Meliksona będą mieli na to jeszcze mniejsze szanse.

Istnieje jeszcze jedna możliwość, że nowego zawodnika holenderski trener zdecyduje się wystawiać na skrzydle. To oznaczałoby, że rezerwowym na dobre zostałby kolejny sowicie opłacany zawodnik - Wojciech Łobodziński (zarobki powyżej 300 tys. euro).

Pewne jest tylko, że Melikson nie będzie grał w ataku. - To nie jest następca Pawła Brożka. Trudno go porównać do któregoś z graczy Wisły, ale trochę przypomina Gargułę i Rafała Boguskiego. Nie jest wysoki, ale szybki - ocenia Maaskant. - Jego przyjście zwiększy pole manewru i pobudzi zawodników do rywalizacji. Wzięliśmy go, bo ma wielki potencjał, a takich zawodników potrzeba nam do wygrania ekstraklasy i skutecznej walki o Ligę Mistrzów. Potrzebujemy szerokiej kadry, bo tylko w maju gramy siedem meczów. Liczę też z finałem Pucharu Polski, który zamierzamy zdobyć.

Wczoraj krakowianie spotkali się pierwszy raz po półtoramiesięcznej przerwie. Brakowało tylko Rafała Boguskiego (ciągle leczy kontuzje i może pojedzie trenować indywidualnie na drugie zgrupowanie do Turcji) oraz Osmana Chaveza. Honduranin przebywa na zgrupowaniu reprezentacji i dołączy do zespołu w Hiszpanii.

sport.pl

10 znaków
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 18.01.2011, 07:04
Super.Jutro będzie tekst "Melikson nie dla Wisły"
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.01.2011, 07:07
Cytat:
ten sam dowcip przerabiany kilka razy przestaje byc smieszeny, a staje sie zalosny
czyli wszystko zmierza ku tradycyjnem finałowi sprawy - juz byl na lotnisku juz witał się z gąską,
juz niby badania mial przechodzic - pewnie skonczy sie jak z Milinkovicem
zal mi dzieciakow, ktore zmarnowaly weekend na ogladanie jakis filmikow na youtubie i wierzą
w jakiegos wielkiego Stana
najbardziej to sie osmieszyla oficjalna strona klubu podając info o poniedzialkowych badaniach
(http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zne_meliksona/)
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
BronekTS
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 18.01.2011, 07:12
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/mel...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 18.01.2011, 07:13
Myślałem że za Holendrów kabaretu nie będzie, a jednak nic się w klubie niezmieniło, zawodników jak nie było tak nie ma...czy za 4 miesiące nie można sprowadzić 1 konkretnego gracza W takim razie jaką funkcje pełni Stan? Wyprzedającego? Sprzedaż gracza powinna się odbywać w momencie gdy mamy już zaklepane zastępstwo, takie wzorce są w europejskich klubach...i z takimi myślałem ze przyjda Holendrzy...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów