The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się mecz?
Wysokim zwycięstwem Wisły 90 52,63%
Skromnym zwycięstwem Wisły 66 38,60%
Remisem 5 2,92%
Skromnym zwycięstwem Polonii 4 2,34%
Wysokim zwycięstwem Polonii 6 3,51%
Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Simao1
Senior Member

Od: 07.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.05.2011, 10:30. [30 kolejka] Wisła Kraków - Polonia Warszawa (29 maja, godz. 17:00)
Już w niedzielę, na zwieńczenie sezonu, Wisła Kraków zmierzy się z Polonią Warszawa. Ostatni mecz zakończył się skromną wygraną Białej Gwiazdy 1-0 na Konwiktorskiej. Mimo Mistrzostwa, zapewnionego już na kilka kolejek przed końcem rundy wiosennej, trzeba pamiętać o tym, że po spotkaniu świętujemy 13 tytuł, a piłkarze będą chcieli udowodnić, iż zwycięstwo w rozgrywkach nie jest kwestią przypadku. Jaki wynik będzie tym razem, co trzeba zmienić w ustawieniu? Zapraszam do dyskusji!
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 26.05.2011 o godz. 13:21.

MP: 1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011!

Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 26.05.2011, 11:17
Czyli jak przegrają to mistrz będzie kwestią przypadku? Ale bzdura. W każdej lidze świata jak ktoś wygra mistrza potem odpuszcza, choćby sama Barcelona. Wynik nie ma tu najmniejszego znaczenia, styl tez nie, każdy wie, że to jest ostatni mecz i trzeba go odbębnić. Stawiam na skromne 1:0 i wspaniałą radośc po tym baaaardzo dziwnym i trudnym sezonie.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 26.05.2011, 12:13
Dałbym szansę Riosowi (90minut) - tak na pożegnanie.
Niech zagrają młodzi. Na obronie puścić Czekaja. A najlepsi Wiślacy niech zagrają po 45 minut, by nie przemęczali się.
Odpowiedz cytując
SopeLLoo
Junior Member

Od: 11.2008

Stary 26.05.2011, 12:34
http://www.weszlo.com/news/6945 przeczytajcie panowie i panie. Mam nadzieje ze w niedziele, bedzie piekny doping i pokazemy ze w dupie mamy jakies PROTESTY! Mamy być wielką rodziną na stadionie !
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 26.05.2011, 12:48
skeba napisał(a):Wyświetl post
Dałbym szansę Riosowi (90minut) - tak na pożegnanie.
Niech zagrają młodzi. Na obronie puścić Czekaja. A najlepsi Wiślacy niech zagrają po 45 minut, by nie przemęczali się.
Rios najpewniej z nami zostanie.

Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.05.2011, 13:01
Rios najpewniej od nas odejdzie.
Odpowiedz cytując
joshi
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 26.05.2011, 13:31
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Rios najpewniej od nas odejdzie.
pirat.z.karaibow napisał(a):Wyświetl post
Rios najpewniej z nami zostanie.
Rios albo zostanie albo odejdzie, info wislakrakow.com/forum
Odpowiedz cytując
matti123
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 26.05.2011, 13:40
Ja tylko marzę o tym żeby był świetny doping. Żebyśmy zdarli gardła dla naszej drużyny na meczu a potem na rynku.
Co do samego meczu to uważam że trener powinien wystąpić głębokie rezerwy i przede wszystkim młodych wyróżniających się chłopaków z ME. Na własnym stadionie przy dopingu tysięcy gardeł muszą poczuć presję bo kiedy jeśli nie w niedzielę. Trener Maskant nie daje szans młodym wychowankom dlatego teraz jest jedyna szansa. Poza tym niech w bramce zagra któryś ze zmienników. W bramce szansa dla Garguły, a niech odpocznie Melikson. Myślę że zawodnicy jadący na kadrę powinni dostać 2 dni wolnego przed meczem jeśli nie dostali całego tygodnia. Jestem też ciekawy czy trener nie postawi na najsilniejszy skład.
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 26.05.2011, 13:49
matti123 napisał(a):Wyświetl post
W bramce szansa dla Garguły, a niech odpocznie Melikson.
No fakt. Melikson juz sie nabronił, a Garguła nadal sie rozgrzewa.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
yogul
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 26.05.2011, 13:51
SopeLLoo napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6945 przeczytajcie panowie i panie. Mam nadzieje ze w niedziele, bedzie piekny doping i pokazemy ze w dupie mamy jakies PROTESTY! Mamy być wielką rodziną na stadionie !
kur@#$#$^#$&%$#$^%#$^% #$%@#$%

czy naprawdę w każdym wątku trzeba przeliterować, że jak ma być doping to będzie jak nie to nie?!
czekamy na decyzje z góry i nie zaśmiecajcie już wątku jakimiś durnymi rozkminami.

zeby nie było oftopu, moim zdaniem na 100 % Wisła zagra najsilniejszym składem ponieważ :
- trener nam nie chce popsuć świętowania porażką
- piłkarze pierwszego składu swoją dobrą grą przez cały sezon zasłużyli na wystąpienie w TAKIM meczu
- Polonia na pewno nie odpuści tego meczu

i moim zdaniem najważniejsze co tyczy się fety:

Głowa na karku i oczy dookoła głowy.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 26.05.2011, 13:53
Najwazniejsze w tym meczu to bedzie oddane Pucharu, ktory rok temu zabrali nam do poznania. Wynik w tym spotkaniu jest sprawo drugorzedna ale Wisla zawsze gra o zwyciestwo wiec pilkarze powinni dac z siebie wszystko w tym meczu. Tak jak to mowił trener Maaskant - My jestesmy Profesjonalistami, chcemy wygrac cały czas, w kazdym meczu nawet gdy jest on o nic (patrz mecz z Zagłebiem).
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 26.05.2011, 14:56
przed 30. kolejką:

Wisła - Polonia
Pauzują: Cikos (Wisła); Sadlok (Polonia)

GKS - Cracovia
Pauzują: Fonfara (GKS); Szeliga (Cracovia)

Górnik - Widzew
Pauzują: Dzalamidze(?) (Widzew)

Jagiellonia - Ruch
Pauzują: Cionek (Jagiellonia)

Śląsk - Arka
Pauzują: Mila (Śląsk); Moretto (Arka)

Legia - Bytom
Pauzują: Chomiuk (Bytom)

Lech - Korona

Pauzują: -

Lechia - Zagłębie
Pauzują: -
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 26.05.2011, 15:24
Ja bym dał szanse Jarkowi Krzosce na srodku pomocy,Kazik Moskal na defensywnym, Ochalikowi z kolei dał bym szansę ...być prezesem przez 1 dzień no a Stan Valckx obowiązkowo w defensywie.

Co my ku**a jesteśmy klubem piłkarskim czy jakąs fundacją charytatywną "Daj nadzieje" ?

Gramy na maxa, wygrywamy 3-0 i na pokazujemy J.W. jak wyglądaja medale.
I jeszcze takie pytanie, bo ktoś napisał byśmy zagrali po półówce by nie przemęczać ? A czym oni niby mają być zmęczeni ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wujekWojtek
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 26.05.2011, 15:40
Czy to zgrupowanie U-19 dalej się odbywa czy już się skończyło W ogóle klub może nie puścić zawodnika na takie zgrupowanie?
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 26.05.2011, 16:00
Ach już się nie mogę doczekać niedzielnej wspaniałej Mistrzowskiej fety. Będzie wyjątkowo bo będą byli piłkarze klubu, będziemy żegnać Maćka znowu, ale to nie to samo. Będzie komplet Nas na stadionie. Nic tylko udanie świętować.

Czego sobie i Wam życzę.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
DosFan
Junior Member

Od: 09.2010

Stary 26.05.2011, 16:04
wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
Czy to zgrupowanie U-19 dalej się odbywa czy już się skończyło W ogóle klub może nie puścić zawodnika na takie zgrupowanie?

Zgrupowanie kończy U-19 kończy się 29 maja
Odpowiedz cytując
matti123
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 26.05.2011, 17:03
Z doświadczeń poprzednich fet wiecie czy kibice mają dostęp do piłkarzy czy cały czas piłkarze są wydzieleni?
Maciej Skorża najlepszym trenerem jest.
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 26.05.2011, 17:30
yogul napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem na 100 % Wisła zagra najsilniejszym składem
Eche, Żuraw od pierwszej minuty na pożegnanie, ciekawe czy Branco i Boukhari tez beda mogli postać sobie chwile na murawie podczas meczu
Żuraw wiadomo, dał kupe radochy kiedys, ale ten powrot to był strzał w kolano, jednak sie ciesze, ze od przyszłego sezonu nie bedzie marnował miejsca na boisku treningowym i na ławce rezerwowych.
Branco i Nourdin tez odchodza, tez bardzo dobrze. Branco to chyba najgorszy zawodnik jaki u nas grał od 5 lat, Nourdin - wiadomo, gol z Parchami i fajną atmosfere robi, ale piłkarsko to nie ta liga
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 26.05.2011, 17:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ja bym dał szanse Jarkowi Krzosce na srodku pomocy,Kazik Moskal na defensywnym, Ochalikowi z kolei dał bym szansę ...być prezesem przez 1 dzień no a Stan Valckx obowiązkowo w defensywie.

Co my ku**a jesteśmy klubem piłkarskim czy jakąs fundacją charytatywną "Daj nadzieje" ?
Nie przesadzasz? Do kogo go porównujesz?
Chyba piłkarz który strzelił mnóstwo ważnych bramek dla Wisły i juz nigdy wiecej nie przywdzieje jej trykotu zasługuje na godne pożegnanie - występ w ostatnim meczu sezonu przed własną publicznością, w meczu który przecież nie ma już tak naprawdę wpływu pozycje w tabeli Wisły. Od taki wyjątek. Żuraw, Żuraw, władca muraw. 102 gole ligowe jeśli dobrze liczę.
ODCHODZI LEGENDA

Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 26.05.2011, 17:45
A ja bym zrobił aukcje Harytatywną ze ten kto wygra z kibiców wejdzie na ostanie 15 minut by to było coś co by pokazało nasz klub w dobrym świetle
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 26.05.2011, 17:48
@MarioNH - wydaje mi sie, ze meczem z Celticiem Żuraw sie super pożegnał z Wisłą.
@suikoden - ta, żeby mecz skończył się walkowerem, z powodu wystepu nieupowaznionego zawodnika
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 26.05.2011, 17:51
Cytat:
A ja bym zrobił aukcje Harytatywną ze ten kto wygra z kibiców wejdzie na ostanie 15 minut by to było coś co by pokazało nasz klub w dobrym świetle
do twojej wiadomość nawet może byc walkower i tak nic nie stracimy a komusi pomoga
Po drugie mozna by było wystopic do pzpn o warunkowe dopuszczenie gracza
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 26.05.2011, 17:52
Żurawski to z całym szacunkiem nie żaden Boukhari czy Branco (niewiele dali Wiśle) - ale wielokrotny mistrz polski z Wisłą. Strzelił dla nas ponad 100 bramek w lidze. Takie pożegnanie jest jak najbardziej na miejscu. Więc nie wiem o co chodzi? Oszołomstwo? (szprotson zawiodłem się Twoim postem... przemyśl to jeszcze raz)

Panowie
Trzeba budować i rozwijać legendę naszego klubu. Za 10 lat nikt nie będzie pamiętał o ostatnim sezonie Żurawia w Wiśle, ale Maciek będzie pamiętany jako jeden z wielu wybitnych strzelców i piłkarzy Białej Gwiazdy! Będzie elementem historii naszego klubu.

Szanujmy Wisłę i jej legendy

BTW
Ilu wybitnych strzelców (powyżej 100 bramek w lidze mają Parchaci z drugiej strony Błoń? Żadnego. My mamy kilku
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 26.05.2011 o godz. 18:01.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 26.05.2011, 18:16
Żuraw kilka lat temu zapracował sobie na pożegnanie i takie miał.
W tym roku często nie mieścił sie nawet w meczowej 18-stce.
Urządźcie mu mecz pokazowy (jeśli bedzie w ogóle chciał)

Szanuję Żurawia za to, co robił za poprzednim razem w Wiśle. Tym razem przyjechał odcinać kupony.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 26.05.2011, 18:35
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Żuraw kilka lat temu zapracował sobie na pożegnanie i takie miał.
W tym roku często nie mieścił sie nawet w meczowej 18-stce.
Urządźcie mu mecz pokazowy (jeśli bedzie w ogóle chciał)

Szanuję Żurawia za to, co robił za poprzednim razem w Wiśle. Tym razem przyjechał odcinać kupony.
Chciał na pewno lepiej grać ale zdrowie już nie pozwoliło najwidoczniej.
To jego ostatni mecz, ostatnie pożegnanie. Wcale nie musi być osłabieniem w tym meczu jak niektórzy sugerują. Wyjdzie zapewne mocno zmotywowany
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.05.2011, 19:12
Może z tymi kuponami to przesada. Moim zdaniem kibice napompowali balon do granic możliwości, aż w końcu pękł. Po jego powrocie wszyscy spodziewali się powrotu króla przynajmniej w takim stylu jak Tomka Frankowskiego, ale w przypadku Żurawia to nie wypaliło. Moment jego przyjścia też nie uznałbym za odpowiedni. Drużyna była w przebudowie i wszyscy liczyli, że wróci Żuraw i nagle wrócimy na swój normalny poziom. Myślę, że gdyby przyszedł np. w tym okienku, to nikt nie wywierałby aż takiego parcia i może byłby bardziej pożyteczny.
Mam nadzieję, że Maciek wyjdzie w niedzielę od pierwszej minuty.
Odpowiedz cytując
visa
Member

Od: 03.2011

Stary 26.05.2011, 19:23
Żurawski jak Żewłakow czy Dudek, powinien zagrać od 1 minuty a około 70 być zdjęty, aplauz na stojąca i podziękowania za CAŁY wkład jaki włożył w Wisłę. Nie patrzcie na ten sezon, który był po prostu b. słaby. Patrzcie na całokształt.
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując
PitM
Member

Od: 04.2004

Stary 26.05.2011, 19:39
A ja mam nadzieję że wróci nasz dawny spiker stadionowy, bo ten na derbach... wie ktoś coś na ten temat?
Odpowiedz cytując
licoo
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 26.05.2011, 20:02
A czy czasami jednego pożegnania u nas Maciek już nie miał?
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 27.05.2011, 08:28
SopeLLoo napisał(a):Wyświetl post
a ja mam nadzieje że takie pajace jak Ty szybko pożegnają sie z Wisłą
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów