The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.12.2019, 11:35
Wy dalej z tym Kwietniem, człowiek mit Jakby był taki chętny na ratowanie Wisły to by ją ratował w grudniu 2018, stwierdził, że nie da rady i tyle w temacie Kwietnia z oficjalnych przekazów, a reszta to niepotwierdzone info z takich właśnie źródeł jak "latają słuchy po mieście"...
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 31.12.2019, 11:50
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Wy dalej z tym Kwietniem, człowiek mit Jakby był taki chętny na ratowanie Wisły to by ją ratował w grudniu 2018, stwierdził, że nie da rady i tyle w temacie Kwietnia z oficjalnych przekazów, a reszta to niepotwierdzone info z takich właśnie źródeł jak "latają słuchy po mieście"...
Kwiecien to by pomogl Wisle gdyby wzial kilku zawodnikow(?) , pilkarzy(?) do Wieczystej
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 31.12.2019, 12:26
Czyli dostalismy odroczenie o 12 mcy.

Wislocki mowil o nici porozumienia i gotowych umowach a szczegolach do dogrania. Jazdzynsk - > nic nie otrzymalismy.
Stan zawieszenia jest idealny dla TS, nie musza wziac SA a nie musza tez oddawac szkolki, herbu itp. itd $$$

Bawimy sie dalej. Pozdrawiamy TS.

kurrrr.....
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 31.12.2019, 12:48
Kroplówka na 12 miesięcy.
We'll see. Oby nie ostatnie 12 miesięcy.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.12.2019, 12:50
To na razie tylko propozycja że strony BJK. TS chyba oficjalnie jeszcze się na to nie zgodził?
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 31.12.2019, 13:26
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Kroplówka na 12 miesięcy.
.
To porównanie jest piękne.Albo tam sa gląby(w co wątpię) i nie rozumieja ,że po jej odcięciu pacjent by zmarl,albo ujawniłby sie nowy "sponsor" z nową "Sarapatą"
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 31.12.2019, 13:30
Czy TS ma czas na odpowiedź do końca dzisiejszego dnia?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 31.12.2019, 13:53
Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji...

https://wislakrakow.com/forum/showth...12#post1544212
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 31.12.2019, 15:24
Z tym, że takie wydłużanie terminu spłaty Wiśle piłkarskiej niczego nie daje.
Trio więcej nie zainwestuje, bo nadal nie stoi na twardym gruncie.
Jedynym zwycięzcą jest TS:
- jeśli Trio będzie nadal uzdrawiało klub i redukowało zadłużenie, będzie to stawiało TS na przyszłość w coraz lepszej pozycji przetargowej.
Nie powiem, żeby mi się to specjalnie podobało.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 31.12.2019, 15:40
TS gra na zwłokę bo wie, że trio nie pozwoli dobić klubu. Czyste s....ysyństwo.
@Dariook pisząc o "rekinach biznesu" masz na myśli zapewne stary układ prawdziwych wiślaków z krwi i kości, którzy latami okradali ten klub prawda?
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 31.12.2019, 15:58
TRIO za latwo oddali pole TSowi - to dla nich strzal w kolanu bo kolejny rok przebujaja sie na nic nie robieniu i nic nie wnoszeniu w pilkarska spolke .....mogli wziasc TS pod h.j i 2 stycznia zarzadac natychmiastowej splaty pozyczki
Odpowiedz cytując
Savik
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 31.12.2019, 16:08
I kolejne wejście w Nowy Rok w chaosie...
Znowu TS .... organizacja teoretyczna...
Jeszcze jak by tak sobie pogrywali z Królewskim, Jażdzyńskim to jakoś bym to przełknął, ale jak można tak pogrywać z Błaszczem? ON ryzykuje nie tylko swoje już zarobione pieniądze, ale też rezygnuję z "piłkarskiej emerytury" - w stanach czy u arabów... Gra za grosze - i On pokazuje, że robi to TYLKO i wyłącznie dla Wisły.
Błaszczu SZACUN !!!
TS'ie - ogarnij się....
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 31.12.2019, 16:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Z tym, że takie wydłużanie terminu spłaty Wiśle piłkarskiej niczego nie daje.
Trio więcej nie zainwestuje, bo nadal nie stoi na twardym gruncie.
Jedynym zwycięzcą jest TS:
- jeśli Trio będzie nadal uzdrawiało klub i redukowało zadłużenie, będzie to stawiało TS na przyszłość w coraz lepszej pozycji przetargowej.
Nie powiem, żeby mi się to specjalnie podobało.
+ z naszego, kibicowskiego, punktu widzenia wydłużanie okresu wychodzenia z bagna, w którym jesteśmy.

Wiecie komu dziękować.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 31.12.2019, 16:38
Zachowany status quo, trio pokazało, że zależy im na klubie i zachowali się bardzo honorowo i godnie i należy im się za to szacunek. Ts zachował się jak zwykle, w kur wia jąc wszystkich majac wyje bane i polowa pewnie osób ze stowarzyszenia już na nartach jak w zeszłym roku. Sami kochający Wisle.. A i tak na górze pociąga za sznurki kto inny. Mam nadzieję że jak nie spadniemy z ligi to oddadzą spółkę piłkarska Kubie bo to się już żenujące robi
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 31.12.2019, 17:30
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
TS gra na zwłokę bo wie, że trio nie pozwoli dobić klubu. Czyste s....ysyństwo.
@Dariook pisząc o "rekinach biznesu" masz na myśli zapewne stary układ prawdziwych wiślaków z krwi i kości, którzy latami okradali ten klub prawda?
Mam nadzieję że kibice będą pamiętać gdzie jest prawdziwa Wisła, a gdzie patologia, gangsterka i nieudacznicy. Wbrew temu co pisze serek TS nie ma żadnych racji, a tylko zakładnika w postaci klubu. Ode mnie nie dostaną już nawet złotówki.

Szczęśliwego Nowego Roku. Oby był lepszy dla Wisły niż ten.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 31.12.2019, 18:53
TS uzyskalo to co chciało. Będąc właścicielem nic nie robi, a ktoś za nich ratuje SA. Sprytnie.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 31.12.2019, 18:55
TS czeka jak obecni włodarze spłacą długi, załatwią sponsorów, utrzymają drużynę w Ekstraklasie, a później oddadzą im pożyczkę i klub wróci do TSu. Tym samym Panowie z TSu nie robiąc nic zarobią na ewentualnej dalszej sprzedaży klubu.

Nieźle to sobie Towarzystwo wymyśliło Inni odwalą za nich czarną robotę, a potem jak będzie dobrze to do widzenia. A gdyby coś nie wyszło to zawsze można ogłosić upadłość i powiedzieć, że się nie udało.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.12.2019 o godz. 19:18.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 31.12.2019, 19:21
ciacho napisał(a):Wyświetl post
TS uzyskalo to co chciało. Będąc właścicielem nic nie robi, a ktoś za nich ratuje SA. Sprytnie.
a jak się nie uda i spadniemy z ekstraklapy, to nie będzie ich wina i o to chodziło
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 31.12.2019, 19:26
Cycu napisał(a):Wyświetl post
TS czeka jak obecni włodarze spłacą długi, załatwią sponsorów, utrzymają drużynę w Ekstraklasie, a później oddadzą im pożyczkę i klub wróci do TSu. Tym samym Panowie z TSu nie robiąc nic zarobią na ewentualnej dalszej sprzedaży klubu.

Nieźle to sobie Towarzystwo wymyśliło Inni odwalą za nich czarną robotę, a potem jak będzie dobrze to do widzenia. A gdyby coś nie wyszło to zawsze można ogłosić upadłość i powiedzieć, że się nie udało.
No cóż do spełnienia tej wersji wydarzeń TS musiałby z kapelusza wyścignąć 4,5 bańki a z tego co wiem czołowe dobre chłopaki jak to LMM mawiał albo za kratami albo walczą już nie tyle o ochłapy narkotykowego rynku co nawet o "ochronę"

Jednego możemy być pewni TS jeszcze coś z tylko sobie znaną gracją odpierniczy i przed końcem kolejnego roku dalej będziemy się pocić.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 31.12.2019, 19:28
Nikt niczego przez rok nie spłaci.Może zmaleja nasze długi ale pewnie już nie na taką skalę jak w tym roku.TS zafundował nam kolejny rok marazmu,kolejny rok walki o przetrwanie,żadnego kroku w przód.Jak my kibice jakoś się do tego nie włączymy nie zaczniemy cisnąć TS stając twardo po stronie BKJ to nic przez ten rok się nie wydarzy.Chyba wszyscy wiemy z kim mamy do czynienia i pudrowanie twarzy TS drobnymi zmianami wizerunkowymi nikogo chyba nie zmyli
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 31.12.2019, 20:47
Czyli:
Dalej będą szukać inwestora
Próbować dogadać się z TS'em
Redukować dług
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 31.12.2019, 23:36
Zaraz się dowiecie od czołowych postaci tego forum że:
-TS to ponad 100 letnia historia bla bla bla
- TS to nowe rozdanie nowych twarzy, dajcie im czas bo napewno nie chcą zle
-to kilkanaście różnych sekcji bla bla bla
- BKJ nie dali swojego hajsu tylko lansują się na wsparciu kibiców bla bla bla
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 01.01.2020, 03:47
No i kto mial rację? TS dał radę jak zawsze? Dał. Ja miałem rację.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 01.01.2020, 10:45
Podejrzewam, że żaden kibic Wisły o historii, tradycjach naszego klubu, sekcjach, ich sukcesach itd. nie musi się dowiadywać od "postaci tego forum", tylko po prostu to wie. Jeśli dla Ciebie to wszystko równa się "bla bla bla" to się raczej nie dogadamy. Ja Ci tylko napiszę, że tych pięknych kart, które zapisał nasz klub nie przekreślą ani złodzieje, którzy całkiem niedawno zalęgli się w Wiśle, ani nieprofesjonalne działania jakiegokolwiek zarządu (a widzę takie niestety i o tym pisałem, czego w swoim zacietrzewieniu nie chcesz zauważać). TS i SA to Wisła, jedna. I jak coś złego w niej się dzieje, to są za to odpowiedzialne konkretne osoby. To do nich miej pretensje, a nie do klubu.

Proszę Cię jeszcze, byś nie dopisywał sobie pasujących do Twojej narracji bajek i nie wkładał nikomu w usta opinii, których nie wyraża. A robisz tak sugerując, że ktokolwiek tutaj ma jakieś problemy z trio. Osobiście jestem im wdzięczny za to, co przez ostatni rok zrobili i mam nadzieję, że w ciągu kilku miesięcy ostatecznie przejmą sekcję piłkarską. A ja będę dalej robił wszystko, żeby Socios mocno ich finansowo wspierało w "restrukturyzacji" spółki.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 01.01.2020, 11:01
Ja w tym wszystkim dostrzegam mino wszystko pewien plus, że będzie więcej czasu na kolejne spotkania, negocjacje i ustalenie kompromisu, a nie stanie pod ścianą jednej, czy drugiej strony.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 01.01.2020, 11:30
master17 napisał(a):Wyświetl post
Ja w tym wszystkim dostrzegam mino wszystko pewien plus, że będzie więcej czasu na kolejne spotkania, negocjacje i ustalenie kompromisu, a nie stanie pod ścianą jednej, czy drugiej strony.
Ja wręcz przeciwnie nie dostrzegam żadnego plusu. Jak przez ostatnie miesiące nie mogli się porozumieć to dlaczego w nowym roku mają zmienić swoje zdanie? Każdy tym bardziej okopie się na swojej pozycji i nie ustąpi bo z jakiej racji?

Nadchodzący rok będzie gorszy, bo trio straci zapał i motywację. Przez cały rok wykonali ogrom pracy i nadal nie są właścicielami, a TS traktuje ich jak pospolitych oszustów.

Czyli zostanie po staremu, Wy dajcie kasę, załatwcie transfery, utrzymajcie klub w Ekstraklasie, spłacajcie dług, a my się będziemy przyglądać jak Wam idzie i może wtedy zostaniecie właścicielami chociaż pewności tak nie macie. Bujać to my, a nie nas...

Ja bym podziękował za takie traktowanie, niech sobie TS sam ciągnie ten wózek jak są tacy mądrzy.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 01.01.2020 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 01.01.2020, 11:45
Strategicznie to TS rozgrywa to po mistrzowsku. Oni są właścicielami, ale o nic się nie martwią, bo ktoś za nich profesjonalnie odwala robotę. Chyba wszyscy się zgadzamy, że gdyby to TS zarządzał SA, to dziś sekcja piłkarska byłaby historia. A tak, dług jest niwelowany, marketingowo jesteśmy ścisły top ligi. Jeszcze jak się uda sportowo podnieść będzie wybornie.
Po prostu żyć, nie umierać. Każdy tak by chciał.
Podsumowując. Klub spadnie z ligi, TS umywa ręce, bo to nie ich wina. Utrzyma się, dług nadal będzie się zmniejsza, to mogą przejąć rządy w klubie który na siebie zarabia i który będzie coraz atrakcyjnieszym kąskiem dla potencjalnego inwestora.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 01.01.2020, 13:12
Królewski z ekipą zmniejszy dług, była prezes za chwilę wyjdzie na wolność i odzyska władzę, a z kolegami pogonią pożyczkodawców (Kuba sam odejdzie), bo TS wraz z zorganizowaną grupą przestępczą raz zdobytej władzy nie odda. Nigdy. Smutne, ale prawdziwe.

A niektórzy na tym forum mają przygotowywać grunt pod powrót byłej prezes i wmawiać, że ona się troszkę pogubiła, ale należy jej zaufać.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 01.01.2020, 13:29
TS jest równie pokrzywdzone przez tych ludzi jak sekcja piłki. Tych ludzi trzeba się pozbyć z TSu a nie tylko od spółki pilkarskiej i tworzyć przy tym jakiś podział na TS i S. A. Jakby miasto chciało to wprowadziłoby zarząd komisaryczny do TSu i byłoby nowe rozdanie. Tak to mają wszyscy w dupie, że 113 letni klub z kilkunastomasekcjami się rozpada

Ja to widzę tak, że władze TS grają na przeczekanie i lepsze czasy w spółce piłkarskiej. Jak dla mnie powinna być zdecydowana reakcja kibiców na taką "strategie", ale niestety mamy dużo naiwnych kibiców, którzy sądzą, że teraz w TS jest czysto a Wislocki, który ruszył z odsiecza rok temu, to teraz powinien być wyłączony spod kontroli, bo za zasługi się przecież na ręce nie patrzy. Dokładnie tak samo mówiono jak w 2016 TS przejmował Wiśle. Sarapata to była zbawczyyni klubu, Dukat wierny kibic, Mięta i Tadeusz mieli gwarantować ich kompetencje i dobre zamiary. Wszystkie plotki o powiązaniach z działaniami bandy były wysmiewane. To tak dla przypomnienia. Wszystko okazało się nie tak jak sadzilismy. Więc w tym momencie dziwią mnie osoby, które bezkrytycznie bezrefleksyjnie wypowiadają w tonie obronnym o ludziach z TSu. I dziwi mnie, że są to też osoby z czołówki Socios...
Ostatnio edytowane przez Lvcas : 01.01.2020 o godz. 13:42.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 01.01.2020, 14:11
Jeśli jesteś kolejną osobą, która twierdzi, że ja wypowiadam się bezkrytycznie w stosunku do obecnych władz TS, to wypada mi tylko rozłożyć ręce w geście rozpaczy...

Zrozumcie w końcu, że jeśli mam odmienne zdanie w niektórych kwestiach, jak np. przekazania praw do herbu (uważam, że najpierw powinniśmy spółkę postawić na nogi, a właściwie przetrwać krytyczny moment, czyli utrzymać się w lidze i nie dopuścić tym sposobem do bankructwa) to nie jest to równoznaczne z bezkrytycznym spojrzeniem na działania zarządu Towarzystwa Sportowego, ani z byciem w opozycji do obecnie zarządzających spółką piłkarską! W ostatnich miesiącach byłem zawiedziony choćby brakiem "gwiazdki" dla akademii czy sposobem prowadzenia rozmów przez władze TS z władzami SA. Przyjmuje jednak do wiadomości, że przykładowo zarząd TS na pewne propozycje SA może się nie zgodzić ze względu na pojawiające się sygnały o możliwych zarzutach wobec władz TS w przypadku, gdyby zgodzili się na bezpłatne przekazanie praw do nazwy i herbu. I to nie są jakieś moje wymysły tylko opinie prawników (nie, nie z TS - to opinie z zewnętrznego podmiotu). Nie wiem czy są słuszne, czy nie - nie znam się na tym. Jeśli jednak byłbym prezesem TS pewnie sam bym się zastanowił - słysząc takie opinie - czy mogę zrobić to, czego się ode mnie żąda. Tu jednak wszyscy odważni, wszyscy zrobiliby to bez mrugnięcia okiem Łatwo się wypowiadać jak nie chodzi o własne ewentualne problemy finansowo prawne. Rozumiem zwyczajnie obawy tych ludzi, co nie znaczy, że zgadzam się z ich wszystkimi działaniami (i sam uważam, że jak się jest prezesem, to trzeba mieć "jaja" i podjąć męskie decyzje - jak w sprawie herbu na przykład).
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 01.01.2020 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów