The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.11.2019, 22:11
Delgado myślę, że nikomu już nie chodzi nawet o koszty, każdy wie, że TS jej nie płaci, chodzi tylko o to że to źle wygląda medialnie, że są jeszcze w Towarzystwie osoby z otoczenia Sharksow, swoją drogą Jadczak ma dalej od kogoś info z klubu

Problemem Wisły jest to, że potem wykorzysta to taki Jadczak i medialnie mamy tak Zjebaną opinie, że nawet za 15 lat nikt poważny nie będzie chciał zainwestować w takie bagno
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 24.11.2019 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 24.11.2019, 22:12
Ja w ogóle nie rozumiem tego waszego czarno-białego myślenia. Jeszcze niedawno Wisłocki był dla was ok, ale zmienił barwy na TS i nagle jest nieudacznikiem życiowym. Bo oczywiście gdyby prezesem TS został ten galaktyczny ekspert od restrukturyzacji Obiedziński, który pokochał Wisłę do końca życia i dlatego nie bierze zwyczajowej stawki 5000$ na minutę, to na widok jego żeglarskiej grzywy ala Kusznierewicz, żony Chudego uciekały by w popłochu i jeszcze hajs zostawiały w ramach rekompensaty
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 24.11.2019, 22:18
Ja nic do Wislockiego nie mam , a co do Obidzinskiego.. Jeśli robi dobra robotę pod względem prowadzenia spółki, strukturalnym neich zarabia, myślę że tak nie wyjebal i z klubu 800 tys zł nie zarobił za pomoc w transferach jak Żona Z.. Smutne to wszystko co się dzieje w Wiśle
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Stary 24.11.2019, 22:19
Ja myślę, że Wisłocki czy ktokolwiek inny z zarządu TS nie mają tam nic do gadania. Nie oni będą decydować o kontrolach ani o tym, czy dany osobnik jest na liście płac czy nie.

Mam też przeczucie, że zarząd TS ma niewiele do gadania w kwestii herbu. Tam ktoś inny z tylnego fotela pociąga za sznurki.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Stary 24.11.2019, 22:22
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Delgado myślę, że nikomu już nie chodzi nawet o koszty, każdy wie, że TS jej nie płaci, chodzi tylko o to że to źle wygląda medialnie, że są jeszcze w Towarzystwie osoby z otoczenia Sharksow, swoją drogą Jadczak ma dalej od kogoś info z klubu

Problemem Wisły jest to, że potem wykorzysta to taki Jadczak i medialnie mamy tak Zjebaną opinie, że nawet za 15 lat nikt poważny nie będzie chciał zainwestować w takie bagno
No właśnie naszym największym problemem jest to, że jesteśmy medialni i takie Jadczaki na nas sobie robią reklamę.

A druga sprawa to właśnie ludzie, którzy kiedyś byli związani z Wisłą, ale odczuwają krzywdę. I takich jest wiele i na każdym szczeblu, np Kozioł w mieście, albo taki Wesoły, który ma problem do Wisły z powodu pogonienia przez Miśka i teraz współpracuje z SzJ, to jest dopiero paradoks

Zmierzam do tego, że wrogów ludzie teraz widzą w Wisłockim, czy ludziom z sekcji judo, co jest paranoją wg mnie
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 24.11.2019, 22:54
Żona Chudego pracowała, jako kelnerka w restauracji.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 24.11.2019, 22:59
No to fucha jak ...., zaraz Szymcio napisze że podpierdalała schaboszczaki z kuchni
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 25.11.2019, 08:32
Pytanie za jaką kasę podpier.dalała
Odpowiedz cytując
Worcester
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 25.11.2019, 09:24
Zależy za ile pracowała..
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Stary 25.11.2019, 10:07
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Jak ma od psychiatry to nic nie zrobisz

Edycja: poza tym po co mają to robić jak po miesiącu taki pracownik wisi tylko na liście, a płaci mu ZUS? Zwolnią ją jak wróci, ogólnie to problem ZUS-u
Nie wiem skąd taka bzdura, że jak od psychiatry to nic nie można zrobić.
Zwolnienie podlega kontrolom jak każde inne.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 25.11.2019, 10:10
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Zależy za ile pracowała..
za tyle ile dobry menedżer (taki jak Damian D i Marzenka S) do tego z wiślackiej rodziny....

pamiętam jak dziś....niektórzy uświadamiali na forum, że Damiankowi należy się 30 tysi jak buda psu
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 25.11.2019, 10:15
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
za tyle ile dobry menedżer (taki jak Damian D i Marzenka S) do tego z wiślackiej rodziny....

pamiętam jak dziś....niektórzy uświadamiali na forum, że Damiankowi należy się 30 tysi jak buda psu
A Dukat roznosił posiłki w restauracji? Zresztą oni sobie wzięli o wiele więcej...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 25.11.2019, 10:19
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Jak ma od psychiatry to nic nie zrobisz

Edycja: poza tym po co mają to robić jak po miesiącu taki pracownik wisi tylko na liście, a płaci mu ZUS? Zwolnią ją jak wróci, ogólnie to problem ZUS-u
Każde zwolnienie można podważyć, tylko trzeba chcieć to zrobić i być konsekwentnym. A Wisłockiemu konsekwencji najwyraźniej brak.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 25.11.2019, 10:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A Dukat roznosił posiłki w restauracji? Zresztą oni sobie wzięli o wiele więcej...
nie wiem, może bidusia dorabiał na drugi etat...
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 25.11.2019, 10:22
Cytat:
Ale co to znowu za jakieś teorie spiskowe?
Dokładnie znowu ludzie bawią się w teorie spiskowe...

Równo rok temu debile tutaj snuli jakieś teorie, że sharki wyprowadzają pieniądzę z Wisły, że Sarapata i dukat to słupy, które odpalają działkę szarakanom...

To wszystko okazało się kłamstwem, a ludzie dalej snują spiskowe teorie...

Cytat:
Ale skąd wiesz co zrobił Wislocki? Szymek Ci powiedział? Może zgłosił? I jeszcze raz, TS nie ponosi żadnych kosztów, baba wisi na liście.
Wiemy to z wywiadu, którego Wisłocki udzielił. Nie powiedział: "zgłosiłem kontrolę do zusu, bo najprawdopodobniej są to lewe zwolnienia", tylko stwierdził, że nic się nie da zrobić. Jeżeli jest inaczej to niech użyje tego swojego tweetera i nam to przekaże...

Od wywiadu minęło już kilka dni i żaden komunikat pt "zleciliśmy kontrolę zusowi" się nie ukazał, dlatego domniemujemy, że taka kontrola nie miała miejsca...

Cytat:
Ja w ogóle nie rozumiem tego waszego czarno-białego myślenia. Jeszcze niedawno Wisłocki był dla was ok, ale zmienił barwy na TS i nagle jest nieudacznikiem życiowym.
To już tłumaczę jak nie rozumiesz: działania człowieka mogą zmienić w sekundę o kimś opinię. Np. gdy pan misiek wywalił nas z pucharów, okradał klub to był spoko i był bratem dla ultrasów. Ale wystarczyło iż udzielił paru wywiadów gdzie kupował dragi panom policjantom i nagle - pyk! - dla utrasów stał się ....ą (om?). W sekunde.

Dlatego zmieniamy powoli zdanie o Wisłockim, nie dlatego że zmienił barwy (przecież zmienił je już dawno), a z powodu działań (a raczej ich braku) jakie podejmuje za czasów prezesowania.

Szarakany okradały klub. To jest fakt.

Stało się tak, bo zdobyli władzę za czasów LMM. Fakt. Nie interesuje mnie, czy zrobił to świadomie, czy nie - wpływy w TSie zdobyli za jego rządów.

Dlatego też powinien być usunięty z funkcji honorowego prezesa i siedzieć w domu przy kominku.

Pan Wisłocki, nie tylko nie próbuje go z tej funkcji usunąć, tylko jeszcze bierze na spotkania i pyta o zdanie. Mało tego: to nie jest tak, że Ludwika wzięli na bekę i wszyscy mają w dupie co mówi. Nie, Wisłocki chwali się w wywiadzie, że jego zdanie podziela nawet wybitny pan Ludwik. Czyli darzy go wielkim szacunkiem i jest dla niego jakimś autorytetem. Dramat.

======

Wyobraź sobie, że menedżerem McDonaldsa jest pan Kazio. Kazio sprowadza do restauracji dziesięciu ziomków z osiedla. Po roku wychodzi, że ziomki regularnie zapierdalali gotówkę z kasy. Myślisz, że pan Kazio dalej byłby menedżerem?

Nie, nie pozwolono by mu nawet z mopem latać.

Cytat:
No właśnie naszym największym problemem jest to, że jesteśmy medialni i takie Jadczaki na nas sobie robią reklamę.
To nie jest problem, tylko nasz największy atut.

Wisłocki nie musi obawiać się, że zwalniając kogoś zostanie pobity albo że podpalą mu mieszkanie. Może śmiało udzielić wywiadu w którym poinformuje czym się żona Chudego zajmowała, ile zarabiała, i dlaczego nie może jej zwolnić. Ale tego nie robi.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 25.11.2019, 11:19
Niektórych albo się nie przekona albo celowo będą stawiali się po drugiej stronie barykady broniąć ewidentnego przegranego, w jakim celu nie mam pojęcia, nie da się również zweryfikować kim są te osoby oraz czy mają w tym interes czy po prostu są totalnymi ignorantami. Te same osoby które teraz jadą po SzJ i piszą, że przecież żona gangusa tylko roznosiła kotlety w knajpie, 2 lata temu twierdziły, że Misiek to zresocjalizowan menedżer siłlowni, Sarapata mogła sobie bronić w sądzie kogokolwiek i nie ma wcale nic dziwnego w tym, że reprezentowała akurat Miśka przeciwko gazecie wyborczej oraz, że jakiekolwiek powiązania gangusów z klubem nie istnieją a ludzie którzy tak twierdzą to pelikany. TS znowu jak rok temu z inbą związana z siłownią rozkłada rączki i mówi "nic sie nie da zrobić", wtedy robił to z wiadomych powodów, a dlaczego teraz również? Możemy się jedynie z przerażeniem domyślać...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 25.11.2019, 12:01
Znowu Jadczak...

Wisła może upaść, a tu cały czas Jadczak...

Jadczak zarobił pieniądze, bo sytuacja Wisły i wokół klubu w wielu miejscach była/jest patologiczna.

Gdyby sytuacja była normalna, to nie miałby tematu. Proste.

Lokalni dziennikarze z różnych powodów nie podejmowali tematu przez lata lub pisali niewiele, woleli bawić się na imprezach organizowanych przez ten układ, więc Jadczak znalazł temat i go opisał, ale mimo wszystko i tak dość szczątkowo, bo gdyby chciał wszystko napisać (bardziej o tych, którzy przez lata stanowili parasol ochronny dla osób działających w Wiśle, a więc polityków, prokuratorów i całej reszty), to by go zabito.

Osoby działające w Wiśle są powszechnie znane, a tu mowa o ich mocodawcach.

Określenie ,,ojciec chrzestny" w odniesieniu do Miętty nie wzięło się przypadkowo.

TS dalej poucza, stawia warunki, a tu dalej jest to samo.

Wisłocki jest zwykłym słupem, figurantem, bo wiadomym jest, że prawdziwa władza jest gdzie indziej.

TS nie ma moralnego prawa pouczać, stawiać warunków piłkarskiej spółce.

Dla spółki jedyną szansą na przetrwanie jest odcięcie się w 100 procentach od TS-u i tego układu.

Wisłocki został złapany na kłamstwie przez Jadczaka, więc stracił ostatecznie wiarygodność.

A jak ten pozew TS-u przeciwko Jadczakowi? Ostatnio jest cisza w tym temacie, a przypomnę, że ukochana była prezes zapowiadała pozew i wielu jej klakierów z tego forum było wniebowziętych.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.11.2019 o godz. 12:10.
Odpowiedz cytując
SONNE
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 25.11.2019, 12:55
Pozew, z tego co pamiętam, był tylko nowo zarządzający go wycofali.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.11.2019, 16:41
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Znowu Jadczak...

Wisła może upaść, a tu cały czas Jadczak...

Jadczak zarobił pieniądze, bo sytuacja Wisły i wokół klubu w wielu miejscach była/jest patologiczna.

Gdyby sytuacja była normalna, to nie miałby tematu. Proste.

Lokalni dziennikarze z różnych powodów nie podejmowali tematu przez lata lub pisali niewiele, woleli bawić się na imprezach organizowanych przez ten układ, więc Jadczak znalazł temat i go opisał, ale mimo wszystko i tak dość szczątkowo, bo gdyby chciał wszystko napisać (bardziej o tych, którzy przez lata stanowili parasol ochronny dla osób działających w Wiśle, a więc polityków, prokuratorów i całej reszty), to by go zabito.
Jadczak większość informacji powtórzył po GK i DP. I w odróżnieniu od nich zrobił to po zatrzymaniach, kiedy policja i prokuratura zawijała już interesantów.

Nie żeby nic dobrego nie zrobił ale nie piszesz prawdy w kwestii innych dziennikarzy.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 25.11.2019, 17:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jadczak większość informacji powtórzył po GK i DP. I w odróżnieniu od nich zrobił to po zatrzymaniach, kiedy policja i prokuratura zawijała już interesantów.

Nie żeby nic dobrego nie zrobił ale nie piszesz prawdy w kwestii innych dziennikarzy.
Superwizjer też był po zatrzymaniach?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 25.11.2019, 17:32
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Tak. Superwizjer byl jakos we wrzesniu a zatrzymania zaczely sie maj/czerwiec.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 25.11.2019, 17:44
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Tak. Superwizjer byl jakos we wrzesniu a zatrzymania zaczely sie maj/czerwiec.
Kogo ważnego związanego ze spółką zatrzymano w maju/czerwcu zeszłego roku?

Jakoś nie pamiętam, żeby rok temu po superwizjerze wśród ludzi były opinie "mocne, ale każdy to wiedział, teraz mocny jak nic mu nie grozi, ponadto czytałem już o tym w dzienniku polskim / gazecie krakowskiej / interii itd".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 25.11.2019, 18:25
Małżonka naszej pośredniczki w transferach na przykład?

Nie no, ja rozumiem potrzeby argumentowania za wszelką cenę, że dyskutant nie ma racji, nie róbmy sobie jaj, że przed superwizjerem nikogo ważnego nie zatrzymali.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Stary 25.11.2019, 18:34

Jakoś nie pamiętam, żeby rok temu po superwizjerze wśród ludzi były opinie "mocne, ale każdy to wiedział, teraz mocny jak nic mu nie grozi, ponadto czytałem już o tym w dzienniku polskim / gazecie krakowskiej / interii itd".
Nie będę Ci rzucać nazwiskami ale jakoś dziwnym trafem była mowa o przynajmniej kilkunastu osobach. Niejaki Pawełek M..zupelnie przypadkiem 2 dni wcześniej s.......ił do Włoch a w jego mieszkaniu na Prądniku wcale nie bylo wjazdu CBŚ.

Inaczej - nie neguje "zasług" Jadczaka w zatrzymaniach ale jednocześnie nie imponuje mi jego rola w całej akcji. Pomógł prokuraturze ale bardziej pomagali "wierni bracia po szalu", którzy wzajemnie się podpierdalali.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.11.2019, 18:35
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Małżonka naszej pośredniczki w transferach na przykład?

Nie no, ja rozumiem potrzeby argumentowania za wszelką cenę, że dyskutant nie ma racji, nie róbmy sobie jaj, że przed superwizjerem nikogo ważnego nie zatrzymali.
W maju chyba jeszcze Zielak, a Misiek uciekł do Włoch. No ale nie siedzę w temacie, więc nie dam sobie za to ręki uciąć.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 25.11.2019, 18:41
Ok, zwracam honor, zatrzymania faktycznie były. To że niewiele dały i tak robiono z klubem co chciano to inna kwestia.

Nie zmienia faktu, że jak Jadczak wyskoczył z Superwizjerem to raczej było śmieszkowanie z niego, że głupoty wygaduje, a nie twierdzono, że inni dziennikarze to już wcześniej opisywali.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.11.2019, 18:51

Nie zmienia faktu, że jak Jadczak wyskoczył z Superwizjerem to raczej było śmieszkowanie z niego, że głupoty wygaduje, a nie twierdzono, że inni dziennikarze to już wcześniej opisywali.
Według mnie dominowała wtedy synteza obydwu narracji, które przywowałeś, tzn. "Jadczak nie odkrył nic, o czym by nie wiedziano (powielanie tematu), jednocześnie wyolbrzymiając i selekcjonując fakty pod tezę (głupoty).

Być może faktycznie nie było to nic odkrywczego, ale tym reportażem temat został, bodaj pierwszy raz, wyniesiony z poziomu lokalnego na krajowy.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 25.11.2019, 19:22
piotek napisał(a):Wyświetl post
W maju chyba jeszcze Zielak, a Misiek uciekł do Włoch. No ale nie siedzę w temacie, więc nie dam sobie za to ręki uciąć.
No toż właśnie o niego koledze wyżej chodziło, żartu nie skumales
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 25.11.2019, 19:44
Tak, ale to juź koledzy wyżej napisali.

Ale ja nie o tym, po prostu KOALIK (jak zwykle) pojechał za daleko w spiskowych teoriach twierdząc że przed Jadczakiem dziennikarze nie pisali (bo byli w układzie albo się bali). Pisali. Ale materiał Jadczaka też nic by nie zmienił gdyby nie praca prokuratury i policji która wtedy była na ukończeniu.

Bez skrajności.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.11.2019 o godz. 23:31.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 25.11.2019, 22:39
@wolfy
Oczywiście że prasa pisała i to długo przed Szymusiem.Oczywiście że praktycznie wszystkich, którzy coś znaczyli w WSH i najbardziej doili Wisłę, zawinięto z pół roku wcześniej, niż ukazał się ten słynny reportaż. Jedynie Misiek dogorywał na wygnaniu.
Klub bankrutem był już przed reportażem. Jedyną chyba jego zasługą, była rezygnacja Dukata, choć nie miało to żadnego znaczenia. Ostatni grosz i tak sobie (jak i skwk) wypłacili.

Zresztą mało mu brakowało i już od stycznia włóczyli byśmy się po jakiś pastwiskach , bo on odstraszał, straszył.Pamiętam jakaś jego wypowiedź czy to na TT czy w gazecie, że tylko jakiś szaleniec może wejść w to bagno.

To co teraz się dzieje, może nawet temu świadczyć ale ówczesną wiosnę można uznać za udaną. Po prostu 'Trio' trochę przesadziło z tą kadrą na ten sezon i piłkarko , powoli zaczęło się to sypać.A jak zaczęło się już sypać grubo to i TS próbuje coś ugrać. Szymuś raz się nie ugryzł w język i stwierdził że WSH już nie ma a niedobitki dobijają się do prokuratury, by coś ugrać.

Teraz jak sytuacja jest mego chujowa, stwierdza tym śledczym nosem że jednak!Konkubina jest zatrudniona, najpewniej w restauracji i pobiera tyle co Marzenka PDW i jeszcze wynosi schabowe.

Rozumiem że Wisłocki, który z gangusami nie ma i miał niewiele wspólnego, musi wiedzieć kto to jest 'Chudy' , znać jego Imię, Nazwisko i do tego wiedzieć kto jest jego dziewczyną i czy faktycznie pracowała jako kelnerka.

Kolejni eksperci od L4 się pojawiają - 'zawiadomić ZUS' - pomijam że jak l4 przekroczy miesiąc to ZUS się 'sam zawiadomi'. Nie widzę tu jakoś wielu chętnych by wypisywać 'lewe recepty. Może niektórym się czasy pomyliły?.

No i na koniec ta książka - oprócz redagowania materiałów ogólnodostępnych, jakiś tam dostępów do akt(co nie jest wyrocznią), to piona z kiedyś czołowymi gangsterami z przeciwnej strony Błoń....Wielki parasol ochronny policji, prokuratory, polityków. Padło jakieś nazwisko?

Jak dla mnie Jadczak = Vega dziennikarstwa śledczego.Gdzie nie ulega wątpliwości że WSH, w dużej mierze przyczyniło się do fatalnej sytuacji Wisły, na jesieni zeszłego roku.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów