The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.01.2019, 18:28
Dzięki @czaro. To chyba możemy już być spokojni, mamy do czynienia z dzbanami roku a dopiero 6 stycznia dziś, mam nadzieję, że jakaś gazeta zorganizuje taki plebiscyt chętnie oddam swój głos

Panowie Hartling i Pietrowski dla własnego dobra powinni odpuścić walkę o Wisłę, po co im ona skoro pieniędzy nie mają a żadna osoba z pieniedzmi im ich nie powierzy A co do potencjalnego procesu w szwedzkim sądzie, najpierw trzeba by przyjąć, że któryś z nich potrafi w ogóle założyć sprawę
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 06.01.2019, 18:49
Do Zarządu Wisła Kraków SA.

Proszę o poprawienie poniższych błędów w dokumencie pomiędzy Wisłą Kraków SA., a SKWK:

- brak informacji o jaką umowę chodzi- brak numeru i daty,

- brak informacji o jakie usługi chodzi, co one obejmowały?

- czy pomiędzy Wisłą Kraków SA., a SKWK była zawarta tylko ta jedna umowa?

- jeżeli nie to proszę o sprecyzowanie jakiej umowy to dotyczy, ponieważ skąd mamy pewność, że to rozwiązanie umowy tyczy się "przekazywania złotówki od biletu"€, a nie innych umów?

- czy "€žprzekazywanie złotówki od biletu"€ jest usługą?

- kto komu świadczył usługi? SKWK Wiśle czy Wisła wobec SKWK?

Według mnie bez doprecyzowania części uwzględnionych powyższych uwag Wasze rozwiązanie umowy nie ma raczej żadnego skutku prawnego, jest zagrywką czysto PR-ową i pozwala na różne manipulacje, nie ma nic wspólnego z transparentności, którą w końcu każdy chciałby zobaczyć ze strony nowego Zarządu.

Jak ktoś ma z nimi kontakt można podesłać, może sami czytają i się zreflektują
Ostatnio edytowane przez heoij : 06.01.2019 o godz. 22:59.
Odpowiedz cytując
WannaBe
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 06.01.2019, 18:51
Cytat:
Mnie osobiście irytują już te teksty jak dzisiejszy Staszewskiego (skądinąd nie uważam go za wiarygotnego i dobrego warsztatowo dziennikarza), które są opisywaniem jakichś chorych bzdetów, albo całkiem wyssanych z palucha, albo spisanych przez nawijanie makaronu na uszy przez różnych typów.
Mam obecnie przekonanie graniczące z pewnością, że wszystkie posty Filipskiego na tym forum napisał właśnie Staszewski. Na forum kreuje sytuację, a na sport.pl ją opisuje, i w ten sposób nabija sobie kliknięć.
Ale ostatnio pomyliły mu się role i tym artykułem oraz wcześniejszymi wpisami na swoim Twitterze na temat Vanny Ly zaczął kreować sytuację również tam, gdzie do tej pory ją opisywał.
Historyjki Staszewskiego na Twitterze o tym, jak to Ly na stadionie opowiadał (komu? i skąd dowiedział się o tym Staszewski? z dostępnych zdjęć nie wygląda, aby Ly z kimkolwiek tam zbyt wiele rozmawiał) o prawach do autobiografii Ali Agcy czy o swojej rodzinie królewskiej brzmią tak samo, jak rewelacje Filipskiego o tym, jak to po rozmowie z Majchrowskim Ly pojechał do sanktuarium w Łagiewnikach.
Co więcej, mam wrażenie, że on, albo osoby z nim współpracujące, kryje się tutaj pod jeszcze kilkoma innymi nickami.

PS. Mam nadzieję że moderator nie zakwalifikuje tego postu do "tych wszystkich głupot i pisania, co dany użytkownik miał na myśli". Jest to mój ostatni post na temat Filipskiego (no chyba, że nastąpi jakiś zupełnie nieprawdopodobny zwrot akcji...)

Odpoczniesz sobie od forum to może nauczysz się czytać ze zrozumieniem
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 06.01.2019 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując
doktor granat
Member

Stary 06.01.2019, 19:21
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Dzięki @czaro. To chyba możemy już być spokojni, mamy do czynienia z dzbanami roku a dopiero 6 stycznia dziś, mam nadzieję, że jakaś gazeta zorganizuje taki plebiscyt chętnie oddam swój głos

Panowie Hartling i Pietrowski dla własnego dobra powinni odpuścić walkę o Wisłę, po co im ona skoro pieniędzy nie mają a żadna osoba z pieniedzmi im ich nie powierzy A co do potencjalnego procesu w szwedzkim sądzie, najpierw trzeba by przyjąć, że któryś z nich potrafi w ogóle założyć sprawę
to są pajace (delikatnie mówiąc), ale swoje (psucie krwi, utrudnianie osiągnięcia jakiejś tam normalności w klubie itp.) nawet kosztem robienia z siebie durniów robią... na pewno nie za darmo.
nie miało i nie ma być żadnego przejęcia przez tych błaznów tylko syf i chaos, który się dzieje, a scenariusz tej tragikomedii został napisany przez...
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 06.01.2019, 19:22
heoij napisał(a):Wyświetl post
Do Zarządu Wisła Kraków SA.

Proszę o poprawienie poniższych błędów w dokumencie pomiędzy Wisłą Kraków SA., a SKWK:

- brak informacji o jaką umowę chodzi- brak numeru i daty,

- brak informacji o jakie usługi chodzi, co one obejmowały?

- czy pomiędzy Wisłą Kraków SA., a SKWK była zawarta tylko ta jedna umowa?

- jeżeli nie to proszę o sprecyzowanie jakiej umowy to dotyczy, ponieważ skąd mamy pewność, że to rozwiązanie umowy tyczy się "przekazywania złotówki od biletu"€, a nie innych umów?

- czy "€žprzekazywanie złotówki od biletu"€ jest usługą?

- kto komu świadczył usługi? SKWK Wiśle czy Wisła wobec SKWK?

Według mnie bez doprecyzowania części uwzględnionych powyższych uwag Wasze rozwiązanie umowy nie ma raczej żadnego skutku prawnego, jest zagrywką czysto PR-ową i pozwala na różne manipulacje, nie ma nic wspólnego z transparentności, którą w końcu każdy chciałby zobaczyć ze strony nowego Zarządu.

Jak ktoś ma z nimi kontakt może podesłać, może sami czytają i się zreflektują
Naprawdę wierzysz w to, że oni tego nie wiedza? Te oświadczenie specjalnie tak wygląda.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 06.01.2019, 19:27
Valencia napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że Kwieceń się do tego odniesie..
Btw. Ciekawi mnie jedna rzecz, czy kwieceń był idiotą, że pożyczał kasę Wiśle ? Naprawdę nie wiedział kto tam rządzi ? Możliwe, że kierowały nim szczere intencje aby ocalić klub ale na litość boską... przedsiębiorca właściciel sieci aptek powinien sprawdzić do kogo idzie jego kasa. Tajemnicą poliszynela było to kto rządzi klubem. Również warto aby odniósł się do tego czy wiedzial na co idą jego pieniążki czy nie został ofiarą jakiegoś oszustwa, w coś wmanewrowany itd czy wiedział, że kasa może trafić do WSH. Mimo wszystko jestem pełen podziwu, że walczy o Wisłę ?
a jednak kasuje
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 06.01.2019, 19:29
@nero- dlaczego specjalnie tak wygląda?

Przecież w takiej formie to bubel prawny, a nie rozwiązanie umowy, bo nie wiadomo czego dotyczy.
Odpowiedz cytując
KRW
Junior Member

Stary 06.01.2019, 19:38
heoij napisał(a):Wyświetl post
@nero- dlaczego specjalnie tak wygląda?

Przecież w takiej formie to bubel prawny, a nie rozwiązanie umowy, bo nie wiadomo czego dotyczy.
Ja na początku myślałem, że to tylko preambuła, źle skonstruowana preambuła.

Wygląda, że to było cała treść tego "rozwiązania".

To nawet nie bubel prawny tylko świstek papieru, wart tyle co jedna firmowa kartka papieru.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 06.01.2019, 19:38
Na razie jeden ban kto następny
Odpowiedz cytując
Piona
Junior Member

Stary 06.01.2019, 19:41
Inicjatywa zarządu GKS Glinik Gorlice dotycząca sytuacji Wisły Kraków:

http://gksglinik.pl/index.php/aktual...luby-dla-klubu
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 06.01.2019, 19:43
Stanowski: 5-51-60%

http://twitter.com/K_Stanowski/statu...80545259786240
Ostatnio edytowane przez Blixa : 06.01.2019 o godz. 19:46.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 06.01.2019, 19:57
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że odpowiedź 'czego chcieli' mamy w tym mailu. Chcieli grać akcjami Wisły na jakiejś wiedeńskeij giełdzie, ludzie mieliby wpłacać hajs, profesjonalne oszacowanie fanbase'u Wisły ponad 4mln (sic!) fanów na świecie i 10 tys osób które wpłacą po 2k euro 100% legit no scum XD

PS. A Vanna to musiał być jakiś drobny przekręciaż mitoman który jeździ po świecie i udaje milionera. Kto by chciał wchodzić w interesy z takim towarzystwem?

No to już chyba nikt nie ma wątpliwości, że prawnicy i władze TSu to
a) oszuści lub
b) idioci* lub
c) idioci i oszuści

* opcja b tylko w przypadku, jeśli okazałoby się że trójka "inwestorów" to nie słupy ludzi Tsu. Dotychczas tak myślałem, teraz już naprawdę nie wiem...

Kto inny podpisywałby umowę z tym tercetem egzotycznym klaunów? Kto powierzyłby im akcje? Kto powierzyłby im cokolwiek?
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 06.01.2019, 19:59
Piona napisał(a):Wyświetl post
Inicjatywa zarządu GKS Glinik Gorlice dotycząca sytuacji Wisły Kraków:

http://gksglinik.pl/index.php/aktual...luby-dla-klubu
Żeby Glinik Gorlice składał się na Wisłę, haha
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
Tantal
Member

Od: 09.2018

Stary 06.01.2019, 20:06
Mail Hartlinga do Kwietnia doskonale pokazuje modus vivendi tego gościa.

Sam złotówki nie wykładam, ale oczekuję połowy udziałów. Najpierw ty wykładasz całą kasę, a potem jakoś to będzie. Na przykład z emisji akcji lub obligacji na giełdzie wpłyną albo nie wpłyną jakieś środki i może Cię spłacę, a może nie.

To nie jest nawet niepoważny człowiek. To jest komediant. Dlaczego niby Kwiecień miałby oddawać mu 50% udziałów, kiedy zakłada całość pieniędzy? Równie dobrze sam mógł Wisłę kupić i iść do Wiednia, nająć odpowiedniego maklera i wejść na rynek kapitałowy. Do czego miałby tu niby być potrzeby Hartling?

Ten Szwed nie jest nawet cwaniakiem, jest bezczelny i prymitywny w swoim krętactwie w sposób niewiarygodny. Chciałby dostać coś nie dając od siebie nic i wprost to pisze ))))

Niech tu już wejdzie syndyk bo wstyd.
Odpowiedz cytując
semion
Junior Member

Od: 03.2017

Stary 06.01.2019, 20:14
W tym Gliniku też sharksi mają swoje wtyki? wydoili wszystko z Wisły teraz będą jeszcze ciągnąć z innych klubów?
Odpowiedz cytując
gooralos
Junior Member

Stary 06.01.2019, 20:15
O ile ten mail jest prawdziwy, to Olsen jest poniżej jakichkolwiek poziomu.
Po prostu, myśli, że mamy taki nóż na szyi, że Kwieceń wyłoży własną kasę, a on niby swoje 40% udziałów.

Szuka frajera, do frajerskiej kasy, trzeba ich pogonić jak najszybciej.

A @filipski nie zalatuje Adasiem Benjaminem?
Odpowiedz cytując
mari339
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2007

Stary 06.01.2019, 20:16
Wisłocki chyba grał kiedyś w Gliniku
Odpowiedz cytując
Młody Herod
Junior Member

Od: 03.2016

Stary 06.01.2019, 20:19
mari339 napisał(a):Wyświetl post
Wisłocki chyba grał kiedyś w Gliniku
To może być prawda
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 06.01.2019, 20:34
gooralos napisał(a):Wyświetl post
O ile ten mail jest prawdziwy, to Olsen jest poniżej jakichkolwiek poziomu.
Po prostu, myśli, że mamy taki nóż na szyi, że Kwieceń wyłoży własną kasę, a on niby swoje 40% udziałów.

Szuka frajera, do frajerskiej kasy, trzeba ich pogonić jak najszybciej.

A @filipski nie zalatuje Adasiem Benjaminem?

To jest przecież bardzo dobry pomysł na biznes. Inwestor (p. Kwiecień lub inna osoba ) wpłaca parę mln złotych. Spłacamy konieczne długi. Wchodzimy na giełdę, na polską nie, bo musielibyśmy mieć min 16 mln kapitalizacji, więc może być ta w Wiedniu. Ja (Mats) współwłaściciel (a tak na serio właściciel, bo Vanna siedzi w Wannie i nie chce z niej wyjść ) staram się tak zarządzać Klubem, aby ten zarabiał Wypłacam sobie odpowiednie wynagrodzenie za rzekomą pracę. Jeśli ten Klub będzie w stanie generować większe zyski to być może spłacę Pana Kwietnia ze swoich 50% czy 60% udziałów. Jeśli nie będzie zysków, będziemy szukać nowych inwestorów. Taka sytuacja może trwać rok, dzięki czemu ja swoje zarobię. Oczywiście nawet z niewielkich zysków jakie Klub będzie miał ja zgarnę te swoje min 50%.

Czy jakiś polski dziennikarz kontaktował się z jakimkolwiek szwedzkim dziennikarzem i zapytał kim jest Mats Hartlng?
Odpowiedz cytując
ciastek88
Junior Member

Stary 06.01.2019, 20:38
gizmo napisał(a):Wyświetl post
To jest przecież bardzo dobry pomysł na biznes. Inwestor (p. Kwiecień lub inna osoba ) wpłaca parę mln złotych. Spłacamy konieczne długi. Wchodzimy na giełdę, na polską nie, bo musielibyśmy mieć min 16 mln kapitalizacji, więc może być ta w Wiedniu. Ja (Mats) współwłaściciel (a tak na serio właściciel, bo Vanna siedzi w Wannie i nie chce z niej wyjść ) staram się tak zarządzać Klubem, aby ten zarabiał Wypłacam sobie odpowiednie wynagrodzenie za rzekomą pracę. Jeśli ten Klub będzie w stanie generować większe zyski to być może spłacę Pana Kwietnia ze swoich 50% czy 60% udziałów. Jeśli nie będzie zysków, będziemy szukać nowych inwestorów. Taka sytuacja może trwać rok, dzięki czemu ja swoje zarobię. Oczywiście nawet z niewielkich zysków jakie Klub będzie miał ja zgarnę te swoje min 50%.

Czy jakiś polski dziennikarz kontaktował się z jakimkolwiek szwedzkim dziennikarzem i zapytał kim jest Mats Hartlng?
https://twitter.com/s_staszewski/sta...21136181633024
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 06.01.2019, 20:43
ciastek88

to tak jak nam o Pietrowskim...

Jutro będzie więcej info. Leśny wrócił z nart i zabiorą się do roboty.
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 06.01.2019, 20:45
Młody Herod napisał(a):Wyświetl post
To może być prawda
ten krolikowski co tą akcje 50tysi na Wisle rozpoczal , on jest sponsorem glinika.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Deteinate
Member

Stary 06.01.2019, 20:45
Co do Vanny:
http://www.paroisse2lyon.fr/paroisse...le/vanna-ly-2/

To jest strona parafii w Lyonie, gdzie facet wygladajacy jak ten typ, ktory widzial sie z Majchrowskim, jest przedstawiony jako "czlowiek ekipy parafialnej"

Wrzucalem tego linka na shoutboxa, ale ktos chyba odpowiedzial mi, ze "bylo". Ja na forum nie spotkalem sie z tym, a czytam je bardzo wnikliwie. W kazdym razie ciekawe, ze dziennikarze potrafia po 50 razy powtarzac te sama historyjke o kambodzanskim czlonku rodziny krolewskiej, a nikt nie zweryfikuje tak oczywistej informacji.
Odpowiedz cytując
Młody Herod
Junior Member

Stary 06.01.2019, 20:46
Kamil napisał(a):Wyświetl post
ten krolikowski co tą akcje 50tysi na Wisle rozpoczal , on jest sponsorem glinika.
Królewski - też grał w Gliniku
Odpowiedz cytując
Młody Herod
Junior Member

Stary 06.01.2019, 21:02
Młody Herod napisał(a):Wyświetl post
Królewski - też grał w Gliniku

Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 06.01.2019, 21:05
Deteinate napisał(a):Wyświetl post
Co do Vanny:
http://www.paroisse2lyon.fr/paroisse...le/vanna-ly-2/

To jest strona parafii w Lyonie, gdzie facet wygladajacy jak ten typ, ktory widzial sie z Majchrowskim, jest przedstawiony jako "czlowiek ekipy parafialnej"

ji.
No szacuneczek jak to On.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 06.01.2019, 21:10
Latało to już tu po forum
Odpowiedz cytując
Młody Herod
Junior Member

Stary 06.01.2019, 21:17
Wkleiłem dlatego, że co chwilę ktoś odkrywa, że Wisłocki grał w Gliniku (Królewski też) w dodatku mało kto potrafi nie przekręcić nazwisk
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 06.01.2019, 21:19
Miałem na myśli zdjęcie Ly z Parafii z Francji
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Stary 06.01.2019, 21:21
Cytat:
Zbigniew Boniek: Nawet Leśnodorski nie wie, kto jest właścicielem Wisły

- Tego nikt nie jest w stanie stwierdzić, kto na dziś jest właścicielem Wisły Kraków. Rozmawiałem z Bogusławem Leśnodorskim, nawet on nie jest w stanie tego stwierdzić - powiedział prezes PZPN-u w rozmowie na kanale "Prawda Futbolu".
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...e-wie-kto.html
Czegoś tu nie rozumiem, najpierw Leśnodorski w odpowiedzi do Białońskiego na wpis o tym, że Hartling i Pietrowski twierdzą, że Wisły nie oddadzą bez walki napisał, że "Jedyne co Oni moga sensownego zrobic, to przeprosić, oddać wszystkie dokumenty i w przyszłości omijać Kraków obwodnica". Teraz znów wychodzi, że jednak tak nie do końca..

To kto w końcu ma wiedzieć kto jest właścicielem? Sąd w Szwecji? Na Sąd nie mamy czasu...

Teraz nawet jak znajdzie się inwestor to z kim ma rozmawiać ? Kto jest właścicielem jak nikt nie wie...

Nikt nie wejdzie w takie bagno ze swoją kasą, bo za chwilę ozdrowieje Vanna i zgłosi się razem z Hartlingiem z roszczeniami do nowego właściciela...
Ostatnio edytowane przez heoij : 06.01.2019 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów