The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.12.2018, 14:37
Przecież oni do tej Szwajcarii pojechalii na narty.
Odpowiedz cytując
CelticusABG
Member

Od: 10.2007

Stary 18.12.2018, 14:48
Będzie dobrze
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.12.2018, 14:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Raczej bólu dupy bo jak te oszołomy maile do AON i MPK wraz z Jadczakiem wysyłali. Śmiesznie wyszło. Po co im ta wiedza? Po co Tobie ta wiedza?

Pojawi się inwestor to się dowiesz, nikt się nie pojawi - też będziesz wiedział. Jakiś zbymak dostaje zatwardzenia, pisze na tt że "jest ciężko" a tu już milion teorii.

Jeżeli prowadzone są negocjacje (jeżeli!) to cisza może tylko pomóc.

to jest dopiero dobre :

wyobraźcie sobie że jesteście gościem z firmy dajmy na to tych chinskich linii lotniczych czy innych z rownie odleglego zakatka swiata , oczywiscie nic o wisle nie slyszeliscie i wogle nie bylo w firmie tematu inwestowania w polsce a tu nagle dostajecie maile z takim tekstem (po angielsku)

"Natomiast GTS Wisła to nie jest normalny konkurent lecz patologiczny twór pseudo sportowy bo wyrósł na najlepszy klub Krakowa nie na zasadzie uczciwej sportowej rywalizacji tylko na ubeckiej dominacji czyli przy pomocy zbrodniczej antypolskiej instytucji narzuconej Polsce przez Stalina i Związek Radziecki.
Przez 50 lat PRL-u Cracovia nie miała prawa osiągać żadnych sukcesów bo wszystko było przez UB zarezerwowane dla GTS Wisła. Zniszczono Cracovii markę, spuszczono do trzeciej ligi a GTS zawsze miał zarezerwowane wyższe pozycje i wyższą ligę od Cracovii. Dzięki temu GTS Wisła jest przez wielu niesłusznie uważany za najważniejszy klub Krakowa, a Cracovia za klub drugorzędny. A wszystko to na skutek stalinizacji polskiego sportu i łamania wszelkich norm etycznych, patriotycznych i fair play w sporcie. CZY MOŻNA AKCEPTOWAĆ TO CO NARZUCIŁ POLSCE NAJWIĘKSZY ZBRODNIARZ WSZECHCZASÓW STALIN?! A PRZECIEŻ DZIĘKI TEMU BANDYCIE KLUB WISŁA UZYSKAŁ NAJLEPSZĄ POZYCJĘ W KRAKOWIE!
Czy gdyby gts współpracował z gestapo i wyniósł z tego korzyści to też byś miał do nich taki pobłażliwy stosunek?! A według Rotmistrza Pileckiego UB była tak samo zbrodniczą (a może nawet jeszcze bardziej zdradziecką) instytucją!
JA NIE JESTEM PRZECIWNIKIEM GTS WISŁA DLATEGO, ŻE JEST MOIM KONKURENTEM - LECZ DLATEGO, ŻE POZYCJĘ NAJBARDZIEJ UPRZYWILEJOWANEGO KRAKOWSKIEGO KLUBU OSIĄGNĄŁ PRZY WSPARCIU ZDRAJCÓW, MORDERCÓW, KATÓW NARODU POLSKIEGO I WYNIKAJĄCYCH Z TEGO UBECKICH UKŁADÓW W POSTKOMUNISTYCZNEJ POLSCE!
Jestem też za ukaraniem ich bardzo surowo bo po pierwsze nie można tolerować podmiotów wykreowanych tak jak Wisła przez zdrajców Polski (jest to sprzeczne z etosem patriotycznym), a po drugie kibice i kibole i przyjaciele gts-u nie tylko nie mają żadnych skrupułów moralnych ale jeszcze cynicznie obrażają i poniżają tych, którzy byli poszkodowani przez ubecki reżim (jak Cracovia). Czy walczyliśmy o Polskę sprawiedliwą, czy Polskę ubecką stworzoną na krzywdzie i kłamstwie?
Jeśli ktoś tego nie rozumie to chyba nie jest godzien nazywać siebie Polakiem."

serio, sa tam na ich forum prośby o przetlumaczenie tego na angielski żeby rozsyłać mailem do potencjalnych sponsorów

no i taki chinczyk musi po czymś takim mieć dobre rozwolnienie mózgu
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Stary 18.12.2018, 14:56
Najciekawsza jest jedna rzecz a mianowicie jak tylko ktoś napomknął o Wiśle to wszyscy wiedzieli kto, kiedy itd. Teraz jest taka cisza jakby ten inwestor był tylko wymysł ludzi z Zarządu. Nieprawdopodobne jest ze do dzisiaj nikt nie puścił pary z gęby. Jedno jest pewne coś się wydarzy. Cisza przed burza.
Odpowiedz cytując
smiesznostek
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 18.12.2018, 14:58
Dzień Dobry wszystkim
Tak sobie czytam to forum od dłuższego czasu i w ostatnim czasie widzę mnóstwo opinii o sprzedaży klubu. Albo euforia, albo skrajny pesymizm.

Jak będzie naprawdę czas pokaże. Jednocześnie pozwoliłem sobie napisać małą humoreskę, jak to mógł zarząd nowego właściciela szukać. Oczywiście proszę to czytać z dużym przymrużeniem oka.

" Stenogram z podsłuchu zamontowanego w siedzibie TS Wisła.
Data: 15 grudnia 2018
Osoby Dramatu:
Marzena S.
Damian D.
Infolinia.

Marzena: Damian, kurła ratuj, bo się pod tyłkiem pali, inwestora trza tylko szybko, jakiegoś silnego prężnego i z kasą, żeby i my na tym zarobili troszeczkę. Telefon by się przydał
Damian: Marzenka nie panikuj. Chłopaki na mieście byli to i telefon zdobyli. Nawet kilka, Szajsunki som i jakieś chujowe bo hujnawej ma napisane. Chcesz Hujnaweja? Przyda Ci się. Tanio opchnę.
Marzena: Oj durny ty, numer telefonu mi do kogoś silnego bogatego potrzebny a nie telefon
Damian: Marzena, ale patrzaj mi tu na szkiełko, tu jest po angielsku sity napisane. Jak po angielsku to chyba bogate jest. Weź dzwoń. Zawsze będzie piłkarzom powiedzieć, ze z kimś rozmawiamy, negocjacje prowadzimy, żeby w ....u nie poszli.
Marzena: Ty masz łeb Damian, ty masz łeb. Dzwonię

Marzena naciska widoczny na telefonie napis City

City: Tu automatyczna infolinia Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania. For English press 2.
Marzena: Coś mi tu dał Damian baranie jeden. O kurła, tips mi się odkleił i żem 2 nacisnęła. Co teraz?
City: Welcome to MPO the best …
Marzena: DAMIAN! ŁOMATKO oni tam po angielsku gadają, ty żeś kurs korespondencyjny angielskiego kończył, weź no tłumacz.
Damian: Marzenko tylko tak tym telefonem nie trzęś bo Ci reszta tipsów odpadnie.
Marzena: Kiedy się denerwuję
Damian: Marzena przedstaw się niech wiedzą z kim maja do czynienia
Marzena: Halo? SITY? Menadżer? To mówię ja Marzena. PREZES!!! Damian weź coś zrób bo on do mnie angielsku gada. Słuchawkę odłoży a my negocjować musimy. Tylko po angielsku, mów, żeby cię zrozumiał.
Damian: Heloł! MENADŻER? HELOŁ? Hmm, lisyn mnie. Jak odłożysz słuchawkę chuju to w....... masz po lekcjach, anderstand?
Marzena: To po angielsku było?
Damian: No po angielsku, anderstand?
Marzena: No ja anderstand, ale on to nie wiem. Ale słuchaj on coś tam gada dalej.
City: … we would like to present our …
Damian: Marzena! On lajk powiedział. Lajk jak na fajzbooku lajk, to znaczy że nas lubiom! Już nas lubiom.
Marzena: Damian, ale ty mnie zaimponowałeś tym angielskim teraz.
City: … our offer of city cleaning
Damian: Cichaj Marzena, bo się skupić nie mogę. Mówi, że mają ofertę city dla nas.
Marzena: Damian, z nieba nam ten telefon spadł.
Damian: Nie z nieba tylko z …
Marzena: nieważne, nie chcę wiedzieć pakuj się trzeba do Siti jechać.
Damian: Ale w kasie kasy nie ma na bilet, a Siti to daleko.
Marzena: Jak daleko?
Damian: No chyba za Słomnikami.
Marzena: To nie dojdziemy na piechotę?
Damian: No nie.
Marzena: To słuchaj plan jest taki. Dajesz przeciek do mediów, że negocjujemy. I niech nie mówią, ze to SITI, bo jak powiedzą że SITI to SITI serwie umowę. Tak tajna jest to umowa. I niech piłkarze się dowiedzą od dziennikarzy, że gruby temat jest i kasa będzie. Nam by nie uwierzyli ale żurnalistom uwierzą, bo przecież razem z nimi wódkę we Franticu piją. Dziennikarze na końcu i tak wszystko wypaplają, wiec jak coś jesteśmy czyści, powiemy, ze to przez nich nie ma umowy. Ważne żeby piłkarze na mecz w piątek wyszli i żeby kasa z biletów była. Wtedy my kasę myk i sru do SITI.
Damian: Ale do którego SITI?
Marzena: Jak najdalszego stąd Damian, jak najdalszego."

Mam nadzieję, że przynajmniej parę osób się uśmiechnie w oczekiwaniu na prawdziwie informacje.
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 18.12.2018, 15:03
Zaczynam wspominać forum z jesieni, kiedy udzielało się 90,% mniej osób... teraz zrobiło się tu obco coś...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 18.12.2018, 15:06
najlepiej tak z jesieni 2007 Takie czasy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.12.2018, 15:08
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Zaczynam wspominać forum z jesieni, kiedy udzielało się 90,% mniej osób... teraz zrobiło się tu obco coś...
Dramat przyciąga hieny, ot taka odskocznia od nudnej codzienności. Ostatnio taki młyn na forum był chyba jak wpłynęła "oferta" od Stecherta.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 18.12.2018, 15:08
Vinci napisał(a):Wyświetl post
mówie Ci, poczytaj początkowe strony tematu, spójrz na niki
a potem otrzyj łzy
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Gero
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 18.12.2018, 15:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
mówie Ci, poczytaj początkowe strony tematu, spójrz na niki
a potem otrzyj łzy
Jeszcze w depresję popadnie.
Panie i panowie kubeł zimnej wody i czekać .
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 18.12.2018, 15:14
Skupcie się na tym, że jest ujowo i na dzień dzisiejszy jedziemy z 4 ligi, bo takie są fakty, a nie przeżywacie każdy wpis debila, który chce przebić innego debila "niusem". Zmieni się sytuacja, to się o tym dowiecie, a póki co zachować spokój.
PS ilu DEBILI jeszcze napisze, że TS doprowadził do upadku SA. Nie TS tylko banda złodziei, którzy również siedzą w TS.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 18.12.2018, 15:25
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Coraz mniej poważnie to wygląda. Rozumiem klauzula poufności itp ale chyba za daleko to znowu zaszło....

Wiele spraw wiślackich zaszło za daleko ale nie to, że nie znamy nazwy tych kontrahentów.

Czy którakolwiek ze Stron oznajmiła oficjalnie, że coś dzisiaj ogłosi, albo że ogłosi w piątek? Jeśli nie oznajmiła, to co zaszło za daleko w tych rozmowach? Tu na Forum trwają historie dopowiadane przez jego Użytkowników. I tylko tyle.
Odpowiedz cytując
grosz
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 18.12.2018, 15:29
Nawiązując do posta "smiesznostek" wspólne zdjęcie Inwestorów i "kumatych z TSu" na spotkaniu w Szwajcarii

Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 18.12.2018, 15:37
grosz napisał(a):Wyświetl post
Nawiązując do posta "smiesznostek" wspólne zdjęcie Inwestorów i "kumatych z TSu" na spotkaniu w Szwajcarii

Po prawej młody przystojny chłopak, po lewej trzech dziadków najprawdopodobniej o narodowści żydowskiej z marketingową pseudo nagrodą.
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 18.12.2018, 16:06
Pewnie Piggy ma ubaw czytając to forum. Siedzi gdzieś w przytulnej knajpce i razem z Dukatem wspominają miłe chwile i od czasu do czasu czytają posty forumowych dziamdziaków wysyłających ją do Szwajcarii tudzież Warszawy
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 18.12.2018, 16:14
dziamdziaków
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 18.12.2018, 16:14
a ona po wiadomej dyrektywie via instastory , dalej sie z Dukatem wafluje ?
Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Od: 12.2018

Stary 18.12.2018, 16:23
Dawać już tą Wisłę Kraków City

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 18.12.2018, 16:49
No to juz teraz drogi sa tylko dwie

albo
-negocjacje potrzebuja ostatecznych ustalen itd zeby wszytsko bylo na 100%,co wymaga troche czasu dzień lub dwa

albo
zarzad kupuje czas do meczu z Amiką - kibicow,piłkarzy,mediow,i Ekstraklasy bo na 19 pani prezes miala miec spotkanie,a wymysliła sobie Szwajcarie ? a wszyscy cy sponsorzy to schizofrenia Marzenki i TS-su.,i nigdy zadnych ofert oprocz tych z biznesmenamii Krk nie bylo.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.12.2018 o godz. 16:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
abedipele
Member

Od: 07.2007

Stary 18.12.2018, 16:51
Dawniej można było z tego forum dowiedzieć się czegoś rzeczowego, jakiej informacji przed czasem. Teraz jakieś memy, historyjki, bzdury. Widać, że dzieciarnia dorwala się do klawiatury.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 18.12.2018, 16:56
Ostatnio edytowane przez Tonamini : 18.12.2018 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 18.12.2018, 17:09
^^ Tak, tak. Wisła ma już nowego właściciela, ale jak kibole spalą flagi w piątek na meczu to ten nowy właściciel się wycofa. Oj Szymuś, Szymuś.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.12.2018, 17:10
Jeśli Jadczak ma (?) takie info, to kto jest jego wtyczką w "delegacji" ze Szwajcarii? Czyżby ktoś z TS chciał przepędzić resztę towarzystwa?
Oczywiście to moja hipoteza, ale skąd Jadczak ma mieć jakiekolwiek informacje ze Szwajcarii?
Odpowiedz cytując
wester
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 18.12.2018, 17:11
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Można się smiać z Jadczaka i zastanawiać się czy on lubi czy nie lubi Wisly natomiast trzeba mu przyznać rację że wali w środowisko kiboleskie. Mam wrażenie, że w ostatnich latach tzw władcza na trybunach przeszła w ręce skrajnych idiotów i zaczęło się to mniej więcej od konfliktu z Bednarzem. Jeśli wszystko zakończy się happy endem to mam nadzieję że nie będzie dalej społecznego przyzwolenia na tzw zachowania skrajne typu jakieś oprawy z kimś w grobie, skrajnie obrzydliwe przyśpiewki, promowanie symbolu rekina tak jakby był on ważniejszy niż herb TSu. Mam nadzieję, że przede wszystkim czas w którym było na to przyzwolenie po prostu minął a to że nasz klub miejmy nadzieje ucieknie z pod topora zmusi kibiców bardziej normalnych do refleksji.

Jeszcze raz podkreślę to, że Krakowie jest drugi klub w ekstraklasie czyli Cracovia, to nie jest żadne przekleństwo ani powód to zwalczania tylko wielkie szczęście dla racjonalnie myślącego biznesmena który funkcjonowałby w normalnych warunkach. Mecze derbowe przyciąga komplety widzów, sprzedaż pamiątek koszulek, prme time w Canal + itd. To jest przewaga Krakowa nad Warszawą. Tylko co z tego jak potem jeden czy drugi przezes musi naprawiać temu drugiemu stadion lub płacić idiotyczne kary i caly zysk z tych wydarzeń pryska.
Ostatnio edytowane przez wester : 18.12.2018 o godz. 17:21.
FC CHOLERZYN
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 18.12.2018, 17:15
juz chyba z 6 razy na tym forum powoływałem się na rzymską zasadę CUI* bono , to chyba oczywiste że Jadczak współpracuje z jakąś grupa w TSie , bo też i ze 3 razy pisałem że TS to nie samo WSH , normalnym jest że są tam frakcje , a jedna żeby wyjebać drugą sprzymierzy sie z najgorszą kvrwą , tak było jest i będzie , a myślicie że skąd miał te materiały które użył wcześniej w reportażu , o tych walnych na których wybierano Sarapate , o paleniu aut itp

*niby mądry czerepach a literówki po łacinie sadzi dzięki za korekte na pw
Ostatnio edytowane przez Arkadiusz.Czerepach : 18.12.2018 o godz. 19:38.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 18.12.2018, 17:29
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
juz chyba z 6 razy na tym forum powoływałem się na rzymską zasadę qui bono , to chyba oczywiste że Jadczak współpracuje z jakąś grupa w TSie , bo też i ze 3 razy pisałem że TS to nie samo WSH , normalnym jest że są tam frakcje , a jedna żeby wyjebać drugą sprzymierzy sie z najgorszą kvrwą , tak było jest i będzie , a myślicie że skąd miał te materiały które użył wcześniej w reportażu , o tych walnych na których wybierano Sarapate , o paleniu aut itp
ktokolwiek mu daje info jest zwykłym .....m nie godnym podania ręki.
Odpowiedz cytując
power1928
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 18.12.2018, 17:36
Balonik jest napompowany do absurdalnych rozmiarów teraz każdy tylko liczy na nowe eldorado w Krakowie. Wielu ludzi związanych z klubem wypowiada się że jest bardzo blisko. Chciałbym żeby inwestor przejął klub z planem długofalowym a nie ewentualne spłacenie częsci długów i niech sie dzieje co chce byle dograć sezon.

Mecz z Lechem jest prestiżowy, a jeżeli faktycznie rekiny będą chciały zrobić pokaz siły i dojdzie do pokazu chamstwa to nowy/stary właściciel będzie musiał liczyć się z karą pieniężną. To moment żeby podziękować tym, którzy znając bardzo ciężką sytuacje Wisły jeszcze bardziej obciążają klub. Chuliganka sama dałaby pretekst żeby klub zdecydowanie odciął się od smutnych panów.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 18.12.2018, 17:41
jeśli rekiny coś odwalą to dołożą się do tego co zrobił zarzad i 4 liga bedzie zasłużona/
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 18.12.2018, 17:44
wester napisał(a):Wyświetl post
Można się smiać z Jadczaka i zastanawiać się czy on lubi czy nie lubi Wisly natomiast trzeba mu przyznać rację że wali w środowisko kiboleskie. Mam wrażenie, że w ostatnich latach tzw władcza na trybunach przeszła w ręce skrajnych idiotów i zaczęło się to mniej więcej od konfliktu z Bednarzem. Jeśli wszystko zakończy się happy endem to mam nadzieję że nie będzie dalej społecznego przyzwolenia na tzw zachowania skrajne typu jakieś oprawy z kimś w grobie, skrajnie obrzydliwe przyśpiewki, promowanie symbolu rekina tak jakby był on ważniejszy niż herb TSu. Mam nadzieję, że przede wszystkim czas w którym było na to przyzwolenie po prostu minął a to że nasz klub miejmy nadzieje ucieknie z pod topora zmusi kibiców bardziej normalnych do refleksji.

Jeszcze raz podkreślę to, że Krakowie jest drugi klub w ekstraklasie czyli Cracovia, to nie jest żadne przekleństwo ani powód to zwalczania tylko wielkie szczęście dla racjonalnie myślącego biznesmena który funkcjonowałby w normalnych warunkach. Mecze derbowe przyciąga komplety widzów, sprzedaż pamiątek koszulek, prme time w Canal + itd. To jest przewaga Krakowa nad Warszawą. Tylko co z tego jak potem jeden czy drugi przezes musi naprawiać temu drugiemu stadion lub płacić idiotyczne kary i caly zysk z tych wydarzeń pryska.
Tylko, że gdyby nie kibole i ich kontrowersyjne zachowania, to te derby( i żadne inne) nigdzie nie byłyby atrakcyjne nie ściągałyby kompletów, nie byłyby tak elektryzujące i nie byłyby sławne na cały świat

Jedyne co mu mogę przyznać, że póki co wali w konkretną grupę ludzi a nie w cały ruch kibicowski jak nieudolni poprzednicy. I to jest jego jedyny plus, bo poza tym posługuje się w tym wszystkim metodami które można nazwać skrajnymi, a także obrzydliwymi manipulacjami, więc myślę, że nie są to działania, na które można by dać przyzwolenie, bez względu na to, czy można uznać jego działania za słuszne, czy niesłuszne. Także tutaj myślę, że może on się posługiwać obrzydliwą manipulacją, bo nie sądzę, żeby Widzew chciał palić wszystkie 7 flag na Wiśle, a nawet jeśli, to zastanawiam się, skąd może o tym wiedzieć Jadczak? Ma podsłuch zamontowany, czy informatora w jakiejś ekipie?
Ostatnio edytowane przez regan : 18.12.2018 o godz. 17:47.
Odpowiedz cytując
gregoriustsw
Member

Od: 08.2008

Stary 18.12.2018, 17:56
A co to za różnica czy chce palić jedną, dwie, siedem czy siedemnaście? Stadion to nie miejsce na ogniska. Argument o braku atrakcyjności bez kiboli z litości pominę, bo są na tym świecie dość liczne mecze pomiędzy drużynami z tego samego miasta na których nie ma takich zachowań, nie ma symfonii bluzgów, pozdrowień do miejsc odbywania kary pozbawienia wolności czy też odpalania petard. Mi też się kiedyś takie rzeczy podobały. Miałem 16-17 lat, chodziłem na X i było super. Teraz mając na względzie jak rozwijają się kraj, społeczeństwo, liga, transmisje oraz klub - on to raczej zwija, w przeważającej mierze dzięki kolegom piromanów z C - takie rzeczy mnie już nie bawią. Stadion piłkarski to nie jest miejsce na takie zabawy. Zresztą, w ogóle w przestrzeni publicznej nie ma na takie zachowania miejsca.
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez gregoriustsw : 18.12.2018 o godz. 17:57.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów