The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ventigo
Senior Member

Od: 06.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.08.2011, 13:48
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Ja tam jestem realistą i powiem tak że przygoda Legi i Śląska skończy się na IV rundzie EL.LE

Legia - Spartak 30%-70%

Śląsk - Rapid 40%-60%

A co do naszej Wisełki bardzo bym chciał abyśmy awansowali do LM ale coś mi mówi że na jesień będziemy grać w LE niestety obym się miło zawiudł.

Legia raczej 10%-90%

a Wisła, nie rozpaczaj, buki dają nam ponad 50% na awans np tutaj:
https://pl.unibet.com/betting/grid/g...ds=1000093381#
Odpowiedz cytując
Romuald
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 14.08.2011, 13:57
Kiedy UEFA poda nazwisko sędziego ? na wtorkowe mecze już zaklepani.
Odpowiedz cytując
tomas_n
Member

Od: 10.2008

Stary 14.08.2011, 14:15
jak dla mnie każdy ma takie same szanse przed meczem
wszyscy fifty-fifty.

Kwestia szczęścia;] ja mam dziwne przeczucie że Legii może się udać jakimś dziwacznym fartem;p
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 14.08.2011, 14:20
raczej to nie kwestia szczęścia tylko determinacji, kto więcej wykaże
mamy świeży zespół głodny sukcesów, więc nie dawajcie proszę przykładów z poprzednich lat, bo to inna półka.
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 14.08.2011 o godz. 14:24.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 14.08.2011, 15:36
Ciekawe czy zagramy w środku z Nunezem czy Wilkiem.Chavez i Melikson musza uwazac na kartki bo sa zagrozeni
Odpowiedz cytując
Probos
Junior Member

Od: 07.2010

Stary 14.08.2011, 15:59
Przed chwilą na "NSport" pokazał się Patryk Małecki i wygłosił kwestię :
"Cześć, tu Patryk Małecki, oglądajcie zmagania Wisły Kraków w drodze do Ligi Mistrzów na kanale NSport" ( coś w ten deseń ).
Więc w końcu jak, mecze będą na otwartym Polsacie czy w końcu w NSport ?
Odpowiedz cytując
WioReXXX
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 14.08.2011, 16:03
Probos napisał(a):Wyświetl post
"Cześć, tu Patryk Małecki, oglądajcie zmagania Wisły Kraków w drodze do Ligi Mistrzów na kanale NSport" ( coś w ten deseń ).
Tu i tu.

10 znaków
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 14.08.2011, 16:03
Probos napisał(a):Wyświetl post
Bedzie i na NSport i na Polsacie.
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 14.08.2011, 16:25
Jeśli Pareiko nie nabawi się znowu kontuzji pleców to będzie dobrze.Wisła wczoraj udowodniła że bez Meliksona daje rady.Co do Chaveza to jest jeszcze Bunoza i Dragan.Ale raczej Chavez da rady zagrać mimo żółtka.Wystarczy że w pierwszym meczu Wisła z Meliksonem i Chavezem w składzie wygra i zrobi powtórkę z pamiętnego meczu z Beitarem.Wtedy w drugim meczu nawet bez Meliksona i Chaveza Wisła powinna dać rady
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 14.08.2011, 16:27
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy zagramy w środku z Nunezem czy Wilkiem.Chavez i Melikson musza uwazac na kartki bo sa zagrozeni
Patrzac na klase przeciwnika przypuszczam, ze zagramy swoje czyli defensywnie z Wilkiem.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 14.08.2011, 16:32
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Kiedy UEFA poda nazwisko sędziego ? na wtorkowe mecze już zaklepani.
w kontekscie stylu naszych zwyciestw z Litexem czy Zaglebiem u siebie ta informacja wydaje sie dosyc wazna
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 14.08.2011, 16:35
Dla mnie Nunez jest w defensywie niewiele slabszy (jesli w ogole) od Wilka, a w ataku ma do zaproponowania duzo wiecej. Ja bym osobiscie postawil na Argentynczyka, w koncu gramy u siebie.
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 14.08.2011, 16:43
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
obym się miło zawiudł.
Jak można się miło zawieść?

Uważam, że w meczu z Cypryjczykami jesteśmy faworytem i na murawie udowodnimy, że APOEL to taki papierowy tygrys.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 14.08.2011, 17:19
nesta napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie Nunez jest w defensywie niewiele slabszy (jesli w ogole) od Wilka, a w ataku ma do zaproponowania duzo wiecej. Ja bym osobiscie postawil na Argentynczyka, w koncu gramy u siebie.
Ja bym postawił na niedocenianego Wilka, szkoda, że mało kto pamięta jego 2 asysty i gola w pucharach.
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 14.08.2011, 17:22
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Patrzac na klase przeciwnika przypuszczam, ze zagramy swoje czyli defensywnie z Wilkiem.
To, że zagramy dwójką defensywnych pomocników nie jest żadną niespodzianką. Pytanie, czy obok Sobola zagra słabo ostatnio dysponowany Wilk, czy Nunez. Osobiście postawiłbym na "Gerwazego". Wilk nigdy mnie nie przekonywał, a jego forma w ostatnich tygodniach utwierdziła mnie w przekonaniu, że moje odczucia były słuszne.

P.S. Wspomniane wyżej asysty Wilka w pucharach były całkowicie przypadkowe. Co do bramki z Liteksem, to oczywiście nie odbieram zasług Wilkowi, ale musiał tylko dostawić nogę. Nie uważam, żeby Czarek był niedoceniany. Moim zdaniem przez pewien okres czasu był raczej przeceniany, a ostatnie spotkania pokazały poprostu jego rzeczywisty poziom piłkarski.
Ostatnio edytowane przez Galonek : 14.08.2011 o godz. 17:25.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 14.08.2011, 17:24
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Ja bym postawił na niedocenianego Wilka, szkoda, że mało kto pamięta jego 2 asysty i gola w pucharach.
to chyba pamiętasz co chcesz, bo ja ostatnio to co zapamiętałem to 2 mecze i 2x straty punktów przez niego, kiedy grał w 1 składzie
Odpowiedz cytując
fcb4
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 14.08.2011, 17:35
Mi to tam zwisa kto wystąpi liczy się wynik.

Ktoś pisał że w rewanżu z Litexem Wilk musiał tylko dostawić nogę ale sorki wielkie gdyby on nie przycisnął ich zawodnika i tej piłki nie odebrał to by Kirm jej nie miał a potem Wilk nie miał by dobitki chyba ktoś meczu nie oglądał?
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member

Stary 14.08.2011, 18:10
Galonek napisał(a):Wyświetl post
To, że zagramy dwójką defensywnych pomocników nie jest żadną niespodzianką. Pytanie, czy obok Sobola zagra słabo ostatnio dysponowany Wilk, czy Nunez. Osobiście postawiłbym na "Gerwazego". Wilk nigdy mnie nie przekonywał, a jego forma w ostatnich tygodniach utwierdziła mnie w przekonaniu, że moje odczucia były słuszne.

P.S. Wspomniane wyżej asysty Wilka w pucharach były całkowicie przypadkowe. Co do bramki z Liteksem, to oczywiście nie odbieram zasług Wilkowi, ale musiał tylko dostawić nogę. Nie uważam, żeby Czarek był niedoceniany. Moim zdaniem przez pewien okres czasu był raczej przeceniany, a ostatnie spotkania pokazały poprostu jego rzeczywisty poziom piłkarski.
Nie mka czegoś takiego jak "przypadkowa asysta" wystawienie piłki na czystą pozycję za linię obrońców to 100% asysta.
Odpowiedz cytując
CelticusABG
Member

Od: 10.2007

Stary 14.08.2011, 18:36
Uważam, że Wisła w meczu z APOEL-em powinna wyjść składem:
Pareiko
Lamey - Jaliens - Chavez - Paljić
Sobolewski - Nunez
Iliev - Melikson - Garguła
Biton

Czemu tak? Garguła zasygnalizował, że wraca do wysokiej formy, a przede wszystkim nie boi się twardej gry. Ustawienie go na lewym skrzydłem jest idealne do tego, by mógł się często wymieniać z Meliksonem i Ilievem pozycjami. Poza tym, potrzebujemy kogoś kto potrafi celnie wrzucić piłkę w pole karne przy stałym fragmencie gry. Nikt inny oprócz Melexa tego nie gwarantuje...
Odpowiedz cytując
Antystenes
Banita

Od: 09.2010

Stary 14.08.2011, 18:42
CelticusABG napisał(a):Wyświetl post
Uważam, że Wisła w meczu z APOEL-em powinna wyjść składem:
Pareiko
Lamey - Jaliens - Chavez - Paljić
Sobolewski - Nunez
Iliev - Melikson - Garguła
Biton

Czemu tak? Garguła zasygnalizował, że wraca do wysokiej formy, a przede wszystkim nie boi się twardej gry. Ustawienie go na lewym skrzydłem jest idealne do tego, by mógł się często wymieniać z Meliksonem i Ilievem pozycjami. Poza tym, potrzebujemy kogoś kto potrafi celnie wrzucić piłkę w pole karne przy stałym fragmencie gry. Nikt inny oprócz Melexa tego nie gwarantuje...
Ja także proponuję Gargułę w pierwszym składzie, z tym, że za Nuneza..żeby było trochę ofensywniej, ponieważ u siebie musimy wygrać i atakować.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 14.08.2011, 18:52
Wg Was Garguła zagrał wczoraj mecz, który zwiastuje jego powrót do wysokiej formy? Chyba strasznie obniżyliście wymagania względem tego zawodnika... Środek pola powinien wyglądać dokładnie tak, jak w ostatnich ważnych meczach - Sobol, Nunez, Melikson. Iliev z Małym na skrzydłach, w ataku Genkov. Obrona taka jak wczoraj. Oczywiście w bramce Pareiko.
Odpowiedz cytując
Krav
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 14.08.2011, 18:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Wg Was Garguła zagrał wczoraj mecz, który zwiastuje jego powrót do wysokiej formy? Chyba strasznie obniżyliście wymagania względem tego zawodnika... Środek pola powinien wyglądać dokładnie tak, jak w ostatnich ważnych meczach - Sobol, Nunez, Melikson. Iliev z Małym na skrzydłach, w ataku Genkov. Obrona taka jak wczoraj. Oczywiście w bramce Pareiko.
Zgodzę się oprócz tego Genkova. Jak na razie Biton broni się bramkami, ma ich 3, Genkov zero. Chyba nieprzypadkowo Biton gra w podstawowym kosztem Cwetana, który najwyraźniej nie jest w formie. Nie możemy ryzykować wystawiania tego piłkarza - nie w takim momencie. To samo co do Garguły. Mam nadzieję, że rozpoczną Melikson, Nunez, Sobol, Mały i Iliev. Biton na szpicy.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 14.08.2011, 19:03
Krav napisał(a):Wyświetl post
Zgodzę się oprócz tego Genkova. Jak na razie Biton broni się bramkami, ma ich 3, Genkov zero. Chyba nieprzypadkowo Biton gra w podstawowym kosztem Cwetana, który najwyraźniej nie jest w formie. Nie możemy ryzykować wystawiania tego piłkarza - nie w takim momencie. To samo co do Garguły. Mam nadzieję, że rozpoczną Melikson, Nunez, Sobol, Mały i Iliev. Biton na szpicy.
Genkow jest chyba dalej podstawowym zawodnikiem, pewnie wczoraj odpoczywał po reprezentacji.
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 14.08.2011, 19:18
To oczywiste że Maaskant wystawi Gienka w środe
Odpowiedz cytując
rychu
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 14.08.2011, 20:23
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
To oczywiste że Maaskant wystawi Gienka w środe
Te z mi się tak wydaje, zobaczymy w środę.

Bardzo ważna jest kwestia żółtych kartek w pierwszym meczu z Apoelem. Zagrożeni absencją w rewanżowym meczu są Sobol, Maor, Chavez i Biton. Można powiedzieć że trzej pierwsi to obecnie kluczowi piłkarze i strata jednego z nich będzie odczuwalna. Mam nadzieję że Maaskant zwróci na to uwagę.

Jak myślicie kto wystąpi obok Sobola w środku pola, Wilk czy Nunez?
Oraz kto zagra na lewej obronie?
Wydaje mi się że to są jedyne znaki zapytania dotyczące składu (ostatecznie uważam że w ataku Robert postawi na Cwetana)
Ostatnio edytowane przez rychu : 14.08.2011 o godz. 20:25.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 14.08.2011, 20:28
Maaskant sam mówił, że oszczędzał Cwetana, więc na pewno zagra w środę.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
qqq_b
Banita

Od: 07.2011

Stary 14.08.2011, 20:48
Niech zagra nawet Kowalczyk. Ważne, aby wygrać!
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 14.08.2011, 21:10
Nie patrzcie na Bitona tak jak na Kirma w tamtym sezonie, Biton nie jest niczym szczególnym na razie. Nic ciekawego po pierwsze nie stwarza, 3 bramki, które strzelił to tylko poprzez dołożenie nogi, głowy. Takie bramki jak Kirm ... Genkov potrafił troszkę więcej w moim mniemaniu.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
Zienczuk8
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 14.08.2011, 21:11
qqq_b napisał(a):Wyświetl post

mamy kogoś takiego?
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie, Wierność, Dzisiaj Wrogu, Wczoraj Bracie.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 14.08.2011, 21:12
qqq_b napisał(a):Wyświetl post

Wojciech?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów