The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
cobra1906
Junior Member

Od: 09.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.05.2011, 13:49
Kiedyś na Wiśle słynelismy z tego, ze każdy miał głeboko gdzies tego typu akcje. lech pisał petycje, legia to samo, inne kluby wydawały jakies oswiadczenia (srodowiska kibicowskie) itp. a mysmy z tego wszystkiego lali. Gardziliśmy kibicowskimi politykami, którzy zamiast kibicowaniem zajmowali sie własnie polityką, bo chcieli gdzieś zaistnieć. Wisła w ogóle nie powinna sie przyłączać do tego protestu i cały mecz spiewac "barak szósty..." i inne hity Bez dopingu wyjdziemy na tępych debili po prostu. Do meczu z kuchenkorzem nie ma co wracać. Apeluje tylko do niektórych gówniarzy z G (na które sam chodzę), żeby się opamiętali i mieli szacunek do kibiców z E. Wielu jest tam takich, którzy jeździli na wyjazdy w czasach, w których wy ssaliscie cycka matce. Gdy w rodzinie młodszy brat gardzi ze starszego, to świadczy to tylko o słabości tej rodziny, a przede wszystkim o słabości młodszego brata.
Plastman
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 13.05.2011, 13:51
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
Myślenie 7 latka Ile nad tym myślałeś kolego ?

W czasie II wojny światowej pięknie mógłbyś współpracować jako konfident z okupantem a powojnie to byłby z ciebie idealny komunistyczny sędzia.
Przepraszam, ale co to ma znaczyć? Jak można robić takie porównania?
martonas
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 13.05.2011, 13:51
A mógłby mi ktoś logicznie wytłumaczyć co przez akurat taką formę protestu kibice mają niby osiągnąć?
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 13.05.2011, 13:54
RAFi89 masz poniekąd rację tylko musimy razem działać... bo wyjdzie jak z lechem a to się nie może powtórzyć!!!
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 13.05.2011, 13:55
kojot_12 napisał(a):Wyświetl post
a ja proponuje zrobić akcje wysylania e-maili do skwk w których sprzeciwiamy się braku dopingu.
bo patrząc na wpisy na forum 80% ludzi chce doping .

tu sjest email:

stowarzyszenie@............pl

POKAŻMY ZE CHCEMY DOPING NA DERBACH !!!!

tu masz blizej

http://www.facebook.com/pages/Stowar...34505196604012

kojot_12
Member

Od: 01.2011

Stary 13.05.2011, 13:58
matheo91 napisał:

Cytat:
Jeśli będzie ogólnopolski protest a my się wyłamiemy to pokażemy że jesteśmy kibicami sukcesu i poziomem możemy sie równać z Polonia Warszawa a nie z najlepszymi.
Jakiekolwiek derby bez kibiców gości to nie derby, ale dla was liczy sie tylko wynik na meczu
Tak dla mnie liczy się tylko Wisła. Gówno mnie obchodzą jakieś protesty, GÓWNO MNIE obchodzą jakieś gówniane sprzymierza z amicą czy z legią, gdzie raz sie od .... wyzywamy a raz mamy niby ramie w ramie protestować.

Dla mnie liczy się tylko to aby Wisła była mistrzem i wygrała derby A NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST ŚPIEWAC NA MAKSA NA WSZYSTKICH MECZACH NASZEJ UKOCHANEJ DRUŻYNY I JĄ DOPINGOWAĆ. !!!!!!!!!!!!!!!
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2011, 13:58
cobra1906 nie zgadzam się z Tobą, bo to właśnie polityka miesza się do kibiców nie kibice do polityki! nie widzisz różnicy?! jak mogą zabraniać robić wyjazdów, opraw i innych tego typu rzeczy?! nie mogą sobie dać rady z hoolsami to mamy wszyscy cierpieć?! nie!!! ja tam uważam że rząd zrobił przegięcie i musi ponieść tego konsekwencje... sklepu się nie zamyka dlatego że grasują w nim złodzieje, ulic bo jeżdżą pijani kierowcy tylko się ich łapie... a czym się różni stadion od drogi czy sklepu? że trzeba go zamknąć bo są pseudokibice?! k.rwa bez jaj!!!
matheo91
Member

Od: 11.2008

Stary 13.05.2011, 13:59
kojot_12 napisał(a):Wyświetl post
matheo91 napisał:

Tak dla mnie liczy się tylko Wisła. Gówno mnie obchodzą jakieś protesty, GÓWNO MNIE obchodzą jakieś gówniane sprzymierza z amicą czy z legią, gdzie raz sie od .... wyzywamy a raz mamy niby ramie w ramie protestować.

Dla mnie liczy się tylko to aby Wisła była mistrzem i wygrała derby A NASZYM OBOWIĄZKIEM JEST ŚPIEWAC NA MAKSA NA WSZYSTKICH MECZACH NASZEJ UKOCHANEJ DRUŻYNY I JĄ DOPINGOWAĆ. !!!!!!!!!!!!!!!
Bracia ze Śląska też Cie gówno obchodzą
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2011, 14:00
zrozumcie że nie można się ugiąć!!! WTEDY WSZYSCY PRZEGRAMY NIE KIBICE LEGII LECHA CZY ARKI TYLKO WSZYSCY SYMPATYCY PIŁKI W POLSCE !!!
cobra1906
Junior Member

Od: 09.2008

Stary 13.05.2011, 14:01
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
cobra1906 nie zgadzam się z Tobą, bo to właśnie polityka miesza się do kibiców nie kibice do polityki! nie widzisz różnicy?! jak mogą zabraniać robić wyjazdów, opraw i innych tego typu rzeczy?! nie mogą sobie dać rady z hoolsami to mamy wszyscy cierpieć?! nie!!! ja tam uważam że rząd zrobił przegięcie i musi ponieść tego konsekwencje... sklepu się nie zamyka dlatego że grasują w nim złodzieje, ulic bo jeżdżą pijani kierowcy tylko się ich łapie... a czym się różni stadion od drogi czy sklepu? że trzeba go zamknąć bo są pseudokibice?! k.rwa bez jaj!!!
Całkowicie się z toba zgadzam, cała akcja i nagonka jest jednym wielkim przegięciem. Mi chodzi jedynie o to, że taka forma protesu jest idiotyczna, lamusiarska, debilna. NIC tym nie osiagniemy!
jason wiślak
Senior Member

Od: 06.2010

Kur..a widze ze z baranami kibolopodobnymi nie ma co dyskutować.
....a dzieci udające kibiców. krakus76 powodzenia życzę.
Pismejker
Senior Member

Ludzie mam do was pytanie
Bardziej kochacie Wisłę, czy bardziej nienawidzicie tych rządów, zarządów etc?
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 13.05.2011, 14:02
Sensej napisał(a):Wyświetl post
A zachowanie klubu uderza w kibiców. Piłkarzom pokażemy jutro ze to nie w nich chcemy uderzyć

Jestem ciekaw ile osob z sektora E jutro się pojawi?

Ilu ich będzie na meczu z Flotą Świnoujście w przyszłym sezonie w poniedziałek o 20, po serii 5 porażek z rzędu i kopania się w czoło.

Jaki będzie płacz jak zamkną na stadion, bo olaliśmy protest i Tusk doszedł do wniosku że stadion trzeba zamknąć

Wit.ek szanuje Cię, czasów komuny nie zaznałem. Ale gdyby wszyscy mieli takie podejście jak ty w tamtych czasych, to jednak w tych czasach bym żył.
Człowieku co ty wypisujesz
Protestujcie sobie jak chcecie, gdzie chcecie i kiedy chcecie, ale nie zmuszajcie do dziwnych zachowań innych ludzi.
To są ważne mecze teraz i wygaduj mi że nie przyjdę na Flotę Świnoujście bo jestem ja jak i tysiące innych ludzi na każdym meczu.
....a czy u Was każdy człowiek z E jest oportunistą?
Co planujecie na jutro? Napiszcie, żeby wiedzieli wszyscy.
Zachowujecie się jak zakon jakiś...
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
ania410
Junior Member

Od: 08.2009

Stary 13.05.2011, 14:03

trafiłeś w sedno.
ania
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Pismejker to nie ma nic do rzeczy... Jak zamknĄ nam stadion to co wtedy?! Gdzie bĘdziesz chodziŁ?! ZamknĘli stadion ŚlĄska i zagŁĘbia nasz zamknĄ na fete mistrzowskĄ i wtedy dopiero bĘdziecie pŁakaĆ, ale nie bo przecieŻ to siĘ nie liczy Że innym siĘ krzywda dzieje... Ogarnijcie siĘ!!!
RoNa
Junior Member

Od: 02.2010

RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
Tu nie chodzi o nie protestowanie tylko sposób w jaki to robimy. Zamiast przychodzić na stadion i milczeć nie lepiej w ogóle na niego nie przychodzić. Jakby w ostatnich kolejkach które są rozgrywane o tej samej godzinie na każdym stadionie część kibiców postanowiła nie przyjść to od razu by to inaczej wyglądało. Zamiast tego zapowiedzieć że idziemy na miasto. Oczywiście wszystko zgłoszone, kulturalnie śpiewamy. Jakby Tuskowi kibice ze stadionów zaczęli się przenosić na miasto to zaraz by zaczął inaczej śpiewać.
popieram...
"Prawdziwy kibic tym różni się od zwykłego obserwatora, że wierzy i ma nadzieje nawet wtedy gdy siła beznadziei doszczętnie go druzgocze."
rozbi89
Junior Member

Od: 11.2010

Stary 13.05.2011, 14:04
Jak już ktoś kiedyś wspominał II wojnę światową to ja też się do niej odniosę. Ciszą i brakiem jakiegokolwiek dopingu na meczu panowie niczego nie uzyskamy, bedziemy się zachowywać jak żydzi na wojnie, zastosujemy bierny opór. Mi też się nie podoba traktowanie w taki a nie inny sposób kibiców przez rząd ale najlepszym protestem bedzie glośny doping i kilka haseł, w której wyrazimy nasza złość na to co się dzieje. bez bluzgów, cisza to najgorsze co moze sie stac. to bedzie porazka nas kibiców a wlasnie o to chodzi donldowi
cornblume
Member

Od: 09.2006

Stary 13.05.2011, 14:05
Dobra protestuje sobie. Ale ten prostet jescze bardziej skłóć nas kibiców Wisły. W niedziele Derby, mistrzostwo POlski a atmosgera jabysmy do I ligi spadali. Ale ok nie chc bedzie tak atmosfera i wyzyiska kierowane z sektora G ( bo to ONi są przecież Wisłą i kibicami) a sketor E jest tylko pikoniami i tym złym sektorem! Nie ide na derby! Mam dość atmosfey jak panowała na meczu z Amiką at eraz jak widac szykuje powtórka .

Mam nadzieje ze po meczu niedizlnym piłkarze oleja sketor G i nie podzieukja im . Zresztą za co dziekowac za cisze.
martonas
Senior Member

Stary 13.05.2011, 14:05
Ok, ja się z Tobą zgodzę że jest to przegięcie tylko wytłumacz mi jakie to są niby konsekwencje dla rządu że nie będzie opraw i dopingu? Przecież decydenci w tym kraju właśnie takiego obrazu na stadionach oczekują, czyli spokój, kulturka, wszyscy na siedząco, czasem po bramce sobie poklaszczą i jest ok. Do tego żadnych profanujących transparentów, zakazanego piro, przeciez to co chcecie zrobić to jest dokładnie to czego od was oczekują? Nie rozumiesz tego? To jest tak jakby rząd wprowadził mundurki w szkołach i dzieci na znak protestu przyszłyby w tych mundurkach na zajęcia. Kompletny bezsens. Takim protestem nie godzicie ani w rząd, ani w pzpn, ani w policję, w nikogo... oprócz naszych piłkarzy.
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2011, 14:07
Rozbi89 ale musimy pokazać tuskowi że stanowimy jedność w całej Polsce jak cała Polska nie będzie śpiewać na meczach to on będzie musiał wziać pod uwagę następne kroki jakie możemy podjąć, np protesty na ulicach, obywatelską inicjatywę ustawodawczą... czy inne formy walki z bezmózgami z rządu...
ania410
Junior Member

Od: 08.2009

Stary 13.05.2011, 14:07
a i jeszcze jedno - ' w jedności siła" na amice było tak jakby byli przyjezdni. pikniki chyba jednak nie zrozumiały przesłania. przecież nie chodzi o to by się przekrzykiwać i obrażać na siebie. WISŁA to jedność wiec możne ogarnijmy się.
ania
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2011, 14:10
w jedności siła i o tym pamiętajcie... jeżeli cała Polska kibiców powie jednym głosem nie dla działań rządu możemy wtedy mieć szansę na zmianę tych decyzji, a tak każdy klub i jego kibice oddzielnie nic nie zdziała... to jest paranoja za rok euro a oni w kulki z nami lecą... może na euro też będą na stadionie kibice tylko jednej reprezentacji z grających właśnie mecz?!
KROKU
Member

Od: 06.2007

Stary 13.05.2011, 14:12
Nie porównujcie tego protestu do protestu na Ległej bo tam był konflikt tylko na linii zarząd kibice a tu jest rząd kibice i brakiem dopingu uderzamy w Wisłe a nie tam gdzie należy
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2011, 14:12
to podaj kroku propozycję jak uderzyć w rząd... śpiewając na meczach "kochamy donalda tuska"?
martonas
Senior Member

Stary 13.05.2011, 14:13
w jedności siła i o tym pamiętajcie... jeżeli cała Polska kibiców powie jednym głosem nie dla działań rządu możemy wtedy mieć szansę na zmianę tych decyzji, a tak każdy klub i jego kibice oddzielnie nic nie zdziała... to jest paranoja za rok euro a oni w kulki z nami lecą... może na euro też będą na stadionie kibice tylko jednej reprezentacji z grających właśnie mecz?!
Zapytam po raz kolejny w jaki niby sposób brak dopingu i oprawy ma być głosem sprzeciwiającym się działaniom rządu, jak nie jest to w żaden sposób dla tego rządu uciążliwe, baa jest wręcz odwrotnie?
CelticusABG
Member

Od: 10.2007

Stary 13.05.2011, 14:14
Jak dla mnie - 15 minut bez dopingu a potem na pełnej k.rwie! Protest uderzy w naszych piłkarzy... Pamiętajcie - Reymonta 22 powinno być piekłem dla naszych przeciwników!
cornblume
Member

Od: 09.2006

Stary 13.05.2011, 14:16
Zgadzam sie się ze 10- 15 minut bez dopingu wytarczy. Niestey ten doping udezry w piłkarzy i jescze bardziej skłóci i podzieli kibiców. Ale róbice co chcecie.
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 13.05.2011, 14:17
Sprawa jest prosta. Jak nie będzie dopingu na derbach to szybko na R22 się nie pojawię. Sorry ale jak dla kogoś ważniejszy jest Tusk niż Wisła to ja mam gdzieś takie klimaty.
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2011, 14:17
martonas a umiesz czytać ze zrozumieniem?! to powtórzę w całej Polsce kibice mają w ten sposób zaprotestować aby pokazać że możemy działać wspólnie w słusznej sprawie!!! to jest pierwszy krok, drugi krok to prawne ruchy przeciwko takim decyzjom, bo na pewno da się ugryźć to od strony prawnej, a w między czasie można robić protesty w miastach np blokując aleje... przechodząc przez światła cały dzień...
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Stary 13.05.2011, 14:18
thechris a jak Ci zamkną stadion to gdzie pójdziesz, wypłakać się do donalda czy może mamie w spódnicę?!
Ostatnio edytowane przez PSYCHOLTSW : 13.05.2011 o godz. 14:20.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów