The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Matios98
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.02.2020, 16:23
Mam szacunek do Stolarczyka, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że po pierwsze skopał przygotowania i te wszystkie kontuzje, to też jego wina, więc nie można się nimi zasłaniać. Co więcej Skowronek miał ciężko jesienią o wynik skoro piłkarze nie mieli sił na pełne 90 minut. Dochodzą jeszcze nietrafione decyzje personalne takie jak gra Wojtkowskim w środku, a nie np. Pawłowskim lub ustawianie Chuci na skrzydle, gdzie ledwo co przeszedł na 10 i od razu było widać, że jednak grać w piłkę potrafi. Jeszcze inną kwestią jest ta mania Stolarczyka, żeby zawsze grać otwarcie itd. gdzie naprawdę nie trzeba trenerskiego geniuszu, żeby stwierdzić, że jak ci nie idzie i kadrę masz w rozsypce to nie stawiasz w obronie Grabowskiego z Boguskim i nie każesz im rozgrywać od tyłu. Naprawdę, Stolarczyk zasłużył na szacunek za to , że dołożył wielką cegłę do uratowania klubu, ale to co się odwalało jesienią to w dużej mierze jego wina i słusznie został pożegnany.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 20.02.2020, 17:04
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Mam szacunek do Stolarczyka, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że po pierwsze skopał przygotowania i te wszystkie kontuzje, to też jego wina, więc nie można się nimi zasłaniać. Co więcej Skowronek miał ciężko jesienią o wynik skoro piłkarze nie mieli sił na pełne 90 minut. Dochodzą jeszcze nietrafione decyzje personalne takie jak gra Wojtkowskim w środku, a nie np. Pawłowskim lub ustawianie Chuci na skrzydle, gdzie ledwo co przeszedł na 10 i od razu było widać, że jednak grać w piłkę potrafi. Jeszcze inną kwestią jest ta mania Stolarczyka, żeby zawsze grać otwarcie itd. gdzie naprawdę nie trzeba trenerskiego geniuszu, żeby stwierdzić, że jak ci nie idzie i kadrę masz w rozsypce to nie stawiasz w obronie Grabowskiego z Boguskim i nie każesz im rozgrywać od tyłu. Naprawdę, Stolarczyk zasłużył na szacunek za to , że dołożył wielką cegłę do uratowania klubu, ale to co się odwalało jesienią to w dużej mierze jego wina i słusznie został pożegnany.
Ok, tylko powiedz mi czy Kuba Basha i Brożek nigdy nie mieli kontuzji wcześniej? Dobrze wiemy że cała ta trójka we wcześniejszych latach również miała problemy zdrowotne i ja bym tu sztabu nie winił. Ustawianie Chuci na skrzydle było poniekąd pokłosiem absencji Kuby. Grabowski i Boguski w obronie to również decyzję spowodowane kontuzjami, chociażby Burligi.
Od 8 kolejki było ciągłe łatanie, łatanie i jeszcze raz łatanie.

Stolarczyk nie zawsze grał otwarcie. Przypomnę chociażby derby gdzie była mega asekuracja i przede wszystkim pilnowane były tyły a o wyniku zadecydowało fatalne podanie Savicevica.

Zgodzę się z tym że słusznie został pożegnany bo drużyna była w totalnej rozsypce przede wszystkim psychicznej i potrzebowała impulsu, ale było to spowodowane przede wszystkim bardzo mierną kadrą na starcie która potem przetrzebiona kontuzjami wyżej wymienionych zawodników wyglądała na papierze jeszcze tragiczniej
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.02.2020, 18:11
przejdźcie na priv albo do tematu o Stolarczyku.

Przypominam: jest tutaj
https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9971
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 20.02.2020, 20:24
Jako pociągnąłem lawine o Stolarczyku dodam:

"Stolec" bezwzględnie zasłużył na szacunek i wdzięczność... obraźliwe wpisy są delikatnie pisząc niesmaczne i bezczelne.

Poza tym, popierałem jego odejście, gdyż po jakimś czasie straciłem nadzieję, że uda mu się wyciągnąć zespół z kryzysu, ale nie maiłem zamiaru go wyzywać. Dziękuję za pracę w ciężkich chwilach i cudowne wspomnienia.

Oczywiście doceniam też wkład Sobola w to wszystko.

SOBOL wróc na asystenta !! :]

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 20.02.2020, 22:01
A nie można po prostu przyjąć do wiadomości, że:
- Stolarczyk dostał kadrę na spadek, nawet jeśli popełnił błędy
- Skowronek ładnie poukładał drużynę w obronie, ale bez transferów klasowych zawodników i powrotu do zdrowia liderów gówno by ugrał?
Może warto docenić pracę Skowronka, ale przyjąć też do wiadomości że misja Stolarczyka nie mogła się udać przy tamtej kadrze i pladze kontuzji?
Po prostu przyjáć do wiadomości że to nie jest czarno-białe, dobry Skowronek i zły Stolarczyk?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 20.02.2020, 22:47
To jakim cudem z tamtą kadra Skowronek wygrał 2 mecze na 5? A pewnie gdyby sam przygotowywał drużyne nie byłoby takiej kompromitacji w przygotowaniu fizycznym i plagi kontuzji. I jestem pewien że zrobiłby wynik co najmniej na poziomie Rakowa a pewnie troche lepszy.

Stolarczyk dostał/zbudował kadrę na górną część dolnej 8. Nie dam sobie wmówić że Raków czy Zabrze miały lepszą kadrę.

- sam wybierał transfey
- sam przygotowywał zespół pod wzgledem fizycznym
- sam układał taktyke

Ale za nic nie odpowiada... no w mitycznym świecie niektórych to wręcz półboska istota nie z tego świata przed którą tylko na kolana. Nie - to dorosły chłop i s........ił tamtą rundę koncertowo. A że zawód trenera to zawód wysokiego ryzyka to musiał odejść. I tak pogonionio go sporo za późno.

btw
Skoro za nic nie odpowiadał to co on własciwie robił? Wychodzi że był zbedny.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Stary Wczoraj, 07:14
Już wyżej pisałem że z tą samą kadra Stolarczyk punktował na poziomie Skowronka kolejki 1-7 i 16-19 to ta sama kadra bez kontuzji. Kolejki 8-15, były grane czy to bez Kuby lub Bashy lub Burligi lub Brożka.
A tak wogole to... :

"wolfy Liczysz że przemówisz niektórym do rozumu? Próżne nadzieje. Dla niektórych nawet jakbyśmy doslownie grali samymi juniorami to i tak mieliby pretensje że nie wygralismy w Gdańsku. I hooj że własciwie byliśmy już w IV lidze, mamy w kadrze niedobitki które muszą się zgrać. To nie ma znaczenia - bo przecież z tak słabą Lechią to powinniśmy wygrac...Mnie to juz czasem szkoda zdrowia,."

Jak tu z Tobą na poważnie dyskutować ?

Nie sądzisz ze teraz twoje :" nie dam sobie wmowic" trochę śmiesznie wygląda? A nie sory:"tylko krowy nie zmieniają zdania" czy jakoś tak...
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary Wczoraj, 07:32
A dlaczego mam zmieniac tutaj zdanie? Poprzednia runda to kompletny dramat Stolarczyka jako trenera, "dyrektora sportowego" itd.

Nie tylko ja nie łykam robienie na siłe z Stolarczyka posągowej postaci przez ciebie i twoich akolitów. Stolarczyk "dokonał" wielkiego wyczynu w zeszłej rundzie. Mega długa seria porażek plus wielkie baty w Wawie i wyrównanie najgorszego wyniku w plecy od lat 50-tych. Jest za co chwalić Stolarczyka? Na siłę chcesz go wybielic. Ale jest to zbyt grubymi nićmi szyte.

W dawnych czasach jak spadalismy do dawnej "II" ligi nie mielismy takich złych serii. O ile za pierwszy okres należą się brawa Stolarczykowi, to poprzednia rundą ciągnącą nas w otchłań IV ligi mocno nadwyrężyła opinię o nim. W tym jego kurczowe trzymanie sie stołka i "magiczne" myślenie że nie zmieniając nic w grze wystarczy, żeby w końcu przyszły zwycięstwa.

btw
Chcesz robic za cenzora? Wprowadzić jakies sankcje za "mowę nienawiści"? Przyjmim do wiadomości że część forumowiczów ma prawo do swojego zdania. Ten post i poprzedni w niczym nie obraza trenera Stolarczyka a jest moją subiektywną oceną. Zreszta jak każda ocena, również twoja czy innych.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : Wczoraj o godz. 07:38.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary Wczoraj, 08:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A nie można po prostu przyjąć do wiadomości, że:
- Stolarczyk dostał kadrę na spadek, nawet jeśli popełnił błędy
- Skowronek ładnie poukładał drużynę w obronie, ale bez transferów klasowych zawodników i powrotu do zdrowia liderów gówno by ugrał?
Może warto docenić pracę Skowronka, ale przyjąć też do wiadomości że misja Stolarczyka nie mogła się udać przy tamtej kadrze i pladze kontuzji?
Po prostu przyjáć do wiadomości że to nie jest czarno-białe, dobry Skowronek i zły Stolarczyk?
proponuje wydrukować tego posta , i jak przyjdzie wam ochota obrażać personalnie użytkownika Wolfiego to sobie na niego popatrzeć

on i Wieśniak to sól tego forum
Odpowiedz cytując
tomytom
Member

Od: 11.2014

Stary Wczoraj, 08:13
To jest temat meczowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Stary Wczoraj, 08:51
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego mam zmieniac tutaj zdanie? Poprzednia runda to kompletny dramat Stolarczyka jako trenera, "dyrektora sportowego" itd.

Nie tylko ja nie łykam robienie na siłe z Stolarczyka posągowej postaci przez ciebie i twoich akolitów. Stolarczyk "dokonał" wielkiego wyczynu w zeszłej rundzie. Mega długa seria porażek plus wielkie baty w Wawie i wyrównanie najgorszego wyniku w plecy od lat 50-tych. Jest za co chwalić Stolarczyka? Na siłę chcesz go wybielic. Ale jest to zbyt grubymi nićmi szyte.

W dawnych czasach jak spadalismy do dawnej "II" ligi nie mielismy takich złych serii. O ile za pierwszy okres należą się brawa Stolarczykowi, to poprzednia rundą ciągnącą nas w otchłań IV ligi mocno nadwyrężyła opinię o nim. W tym jego kurczowe trzymanie sie stołka i "magiczne" myślenie że nie zmieniając nic w grze wystarczy, żeby w końcu przyszły zwycięstwa.

btw
Chcesz robic za cenzora? Wprowadzić jakies sankcje za "mowę nienawiści"? Przyjmim do wiadomości że część forumowiczów ma prawo do swojego zdania. Ten post i poprzedni w niczym nie obraza trenera Stolarczyka a jest moją subiektywną oceną. Zreszta jak każda ocena, również twoja czy innych.
No dobrze tylko jeśli piszesz jednego dnia że kadra się składa z niedobitków i nie można nic oczekiwać, to innego dnia byś się nie ośmieszał i nie pisał że jednak jest kadra w porządku (chociaż w rzeczywistości jest jeszcze kilka razy gorsza niż jak twierdziłeś że się składa z niedobitków).

To tak jakbyś jednego dnia pisał Volvo są super! Cichutki, nic nie puka nic nie stuka, przejchałem 300tys bez awarii, jest git polecam auto. Po czym zostawisz na noc włączone radio w samochodzie padnie ci akumulator i będziesz pisał że Volvo są chujowe, bierzcie toyotę!

Można zmienić zdanie owszem, ale najpierw pisać że coś jest super, a potem STAĆ NA CZELE krytyków tej osoby bądź przedmiotu jest żałosne.

Wolfy ma rację. I ja nie twierdzę że Skowronek jest zły, wręcz przeciwnie. Szanuje go tak samo jak Stolarczyka
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Stary Wczoraj, 08:58
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
No dobrze tylko jeśli piszesz jednego dnia że kadra się składa z niedobitków i nie można nic oczekiwać, to innego dnia byś się nie ośmieszał i nie pisał że jednak jest kadra w porządku (chociaż w rzeczywistości jest jeszcze kilka razy gorsza niż jak twierdziłeś że się składa z niedobitków).

To tak jakbyś jednego dnia pisał Volvo są super! Cichutki, nic nie puka nic nie stuka, przejchałem 300tys bez awarii, jest git polecam auto. Po czym zostawisz na noc włączone radio w samochodzie padnie ci akumulator i będziesz pisał że Volvo są chujowe, bierzcie toyotę!

Można zmienić zdanie owszem, ale najpierw pisać że coś jest super, a potem STAĆ NA CZELE krytyków tej osoby bądź przedmiotu jest żałosne.

Wolfy ma rację. I ja nie twierdzę że Skowronek jest zły, wręcz przeciwnie. Szanuje go tak samo jak Stolarczyka
Szkoda naszego czasu na tą dyskusję. Zostaniemy przy swoic zdaniach i swiat się nie zawali. Na tym również polega dyskusja że nie zawsze dochodzi sie do konsensusu. Myślę zresztą że "czas" wystudzi resztki emocji i za jakis czas będzie mozna wrócić do rozmowy z bardziej chłodnymi głowami. Na razie jest Skowronek i o nim dyskutujmy
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary Wczoraj, 10:07
są tu jacyś moderatorzy?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary Dzisiaj, 07:21
a co wy kolekcjonujecie tematy?jutro mecz z Koroną, a wam przeszkadza że ktoś robi delikatny OT w wyczerpanym temacie meczu sprzed tygodnia?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów