The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 22,83%
osłabi 80 62,99%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 18 14,17%
Głosujących: 127. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ejdzbiol
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.07.2010, 09:55
endriu133 napisał(a):Wyświetl post
A w dodatku Chawez jak na Wisłę ma db nazwisko i reprezentant Hondurasu...
Bo ja wiem... w końcu Diaz też jest w reprezentacji, a u nas długo grzał ławę
Odpowiedz cytując
endriu133
Member

Od: 01.2010

Stary 27.07.2010, 09:59
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
Bo ja wiem... w końcu Diaz też jest w reprezentacji, a u nas długo grzał ławę
Na moje oko to reprezentacja kostaryki jest gorsza niz Hondurasu Trudno powiedziec za lezy co zrobi Heniu. Jak jest db trener to i by z pawełków reprezentacje zrobil Zobaczymy za 2 3 miesiace. A jeśli o chaweza jest za i to calym rozumem. podoba mi się jak gra. A wg z niego to kawał chłopa, a ze w polskiej kopanej są same chudzielce <np. Smolarek> to nie maja z nim szans
UNIA Tarnów- Odradzamy się jak feniks z popiołu
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 27.07.2010, 10:00
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Panowie a moze myslmy innym tokiem. Moze te zawodnik "z nazwiskiem" to Polak. Tak sobie dumałem od rana - czyzby panu Basałajowi nie chodzilo przypadkiem o Jacka Krzynowka Pilkarz "z nazwiskiem" jak sie patrzy
Ale czytałem pare dni temu że Jacek Krzynówek zakończył karierę... więc może niech dadzą sobie siana z Krzynówkiem.
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
Forza
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 27.07.2010, 10:02
A moze to nazwisko to wlasnie Meghni z Lazio ?

Druga sprawa to Smolarek. Ten gosc jechal cale zycie na slawie ojca (wybitnego pilkarza). Jego talent to kwestia dyskusyjna. Jak dla mnie slabo biega, drybluje przewidywalnie, warunkow fizycznych nie ma, gra czesto stamolubnie. Majstersztykiem bylo ze jego manadzer wcisnal go do Borussi a potem do Racingu. Tyle ze przebieg jego kariery doskonale pokazuje ze wszedzie gdzie gral po Dortmundzie to albo lawka rezerwowych albo trybuny. W naszej lidze sobie nie poradzi rowniez
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Stary 27.07.2010, 10:03
ej, mam jedną wątpilowść bo już doszły zdjęcia na stronę główną i co to za chłopek trzeci od lewej w najwyższym rzędzie?
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member

Stary 27.07.2010, 10:04
aaa Burliga, sory nie kojarzę go jeszcze za bardzo xD
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 27.07.2010, 10:08
Forza napisał(a):Wyświetl post
A moze to nazwisko to wlasnie Meghni z Lazio ?

Druga sprawa to Smolarek. Ten gosc jechal cale zycie na slawie ojca (wybitnego pilkarza). Jego talent to kwestia dyskusyjna. Jak dla mnie slabo biega, drybluje przewidywalnie, warunkow fizycznych nie ma, gra czesto stamolubnie. Majstersztykiem bylo ze jego manadzer wcisnal go do Borussi a potem do Racingu. Tyle ze przebieg jego kariery doskonale pokazuje ze wszedzie gdzie gral po Dortmundzie to albo lawka rezerwowych albo trybuny. W naszej lidze sobie nie poradzi rowniez
no i dostał Ebi 400 tyś € rocznego kontraktu u Wojciechowskiego

Myśle że Meghni z Lazio za mniej by nie przyszedł grac do Wisły.
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 27.07.2010, 10:09
Ktoś pisał (Zbymak?) że ma to być zawodnik grający na ostatnich MŚ.Meghni teoretycznie by się zgadzał bo w kadrze Algierii był.Problem polega na tym że mając jedynie tak lakoniczną informację,nie znając nawet pozycji tego potencjalnego zawodnika możemy sobie gdybać...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
hide
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 27.07.2010, 10:10
Łukasz Burliga ?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.07.2010, 10:19
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to potem własnie piszesz takie bzdury...
W tamtym poscie własnie o to mi chodziło, ze Wisła na bank coś przegra bo to sport...
Jedyne czego nie zauważyłeś to stwierdzenie, ze wtedy będziesz miał dla siebie pożywkę...
Zauważyłem, po prostu je zanegowałem.
Jak myślisz, że po jednym czy dwóch przegranych meczach będę się wypłakiwał na forum, albo rzucał tekstami w stylu "a nie mówiłem", to już Twój problem. Nie jestem w stanie w żaden sposób obronić się przed krytyką moich przyszłych poczynań

Ja nie będę bronił polityki transferowej bo oczywistą sprawą jest ze transfer Pajlić'a nie opierał sie na obserwacji zawodnika przez pół roku, ale sciągneli gościa od dobrych umiejętnościach (dużo lepszej technice niz Ci któych dotąd mieliśmy w kadrze) prawie za friko... Wzieli go za Milinković'a, któy ciągle myśli ze zgłosi się po niego Man Utd i Wisłe traktuje jak zło konieczne ( ten to dopiero ma w głowie narąbane).
Nie mozesz z kolei nic powiedzieć o Cikos'u i Bunozie bo ci piłkarze akurat są "sprawką" Klejdinsta, który ich obserwował! Czy słusznie wytypował? Pogadamy po sezonie...
Rios to sprawka Junco i Cantoro, dla mnie gość na miarę transferu Marcelo, a nawet lepiej... ale to tez się zobaczy po sezonie.
Mniejsza o domniemane choroby psychiczne Milinkovicia - to jest trochę słabe usprawiedliwienie. No bo jak to - chcieli (chcą?) zatrudnić gościa, który ma niepokolei w głowie? Bez jaj - na tym polegają negocjacje, że musisz przekonać drugą stronę, a nie liczyć na to, że gra w Wiśle będzie szczytem marzeń zawodnika.

SZUJA Przeginasz!! Mam Ci wypomnieć ile razy Ty mi próbowałeś dorobić gębę? Już tak nie wyskakuj z Gombrowiczem! Uspokajałes narzekaczy? Mi sie wydaje, że ich inspirujesz! Co do szukania to akurat moją fobią to Ty nie jestes ( ja Twoją najwyraźniej tak)... wybacz.. NIE CHCE MI SIĘ!! ale myśle, że ktoś na pewno wyszuka
Obawiam się, że nikt nie wyszuka. Takich postów po prostu nie ma.

Zagłaskać Stary masz farta bo skasowałem wczoraj skrzynke z PW... Tak Cię mama w domu głaskała? To by wiele tłumaczyło... Dobrze wiesz jakie były nasze PW i nic tam nie było miłego...
No chyba ze dla Ciebie "weź sie kur.. odpie... ode mnie" to prośba błagalna abyś się nade mną biednym zlitował...
Ja akurat te posty mam, ale skoro chcesz zgrywać twardziela ( chama? ) - no problem. Niech będzie, że mi pojechałeś

Co do kompletnej amatorki...
Na stan posiadanej przez nas siatki skautów uważam, ze to co zrobili to jest majstersztyk...
Cikos i Bunoza byli obserwowani jak juz mówiłem, Rios to sytuacja podobna do przyjścia Marcelo, do Pajlica faktycznie możesz sie przyczepić...

Pochwalić jednak musisz politykę zachowawczą.. 2 lata to nie 5 Łobodzińskiego, a reszta wypożyczonych jeśli się nie sprawdzi odleci...
To nie jest tez tak, że wypożyczali ich na potęgę dlatego, że ich nie znają, nie wiedzą o nich nic...
Rozbija sie to wszystko o kase... Nikt nie wie czy na nich nas będzie stac za rok... Frekwencja na stadionie, sponsor, prawa do transmisji... Za 8-9 miesięcy czeka ich wielkie szacowanie budżetu i okaże sie czy wzrost był duży, średni czy mały... Wtedy zapadną też wiążące decyzje...
Bunoza jest na cztery, ale fakt podpisywania niepewnych piłkarzy na krótki okres czasu jest oczywiście dobry. O ile będziemy w stanie później z nimi przedłużyć, a nie skończy się jak z Alvarezem.

Co do amatorki - wiadomo było, że Marcelo będzie chciał odejść w najbliższym czasie. Wiadomo było, że odchodzi Jop, a Cleber niedługo zakończy karierę. Głowackiego można potraktować jako wypadek losowy, niech będzie (skoro musimy sprzedawać).
Na chwilę obecną mamy jednego nowego stopera (mniejsza o to, czy dobrego - na pewno bez doświadczenia), któremu nie załatwiono na czas papierów i który to stoper nie przepracował z drużyną okresu przygotowawczego. Za pół roku będziemy mieli dwóch stoperów, z których żaden nie przekroczył 26 roku życia, bez jakiegokolwiek liczącego się doświadczenia.
Pomijam fakt, że jest nędza na skrzydłach i Pajlić raczej tego nie zmieni - ponieważ na obronie dopiero jest prawdziwy dramat.

To jest bardzo ryzykowna zabawa.

EDIT: Ale o co wam chodzi, panowie?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.07.2010 o godz. 10:29.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
endriu133
Member

Stary 27.07.2010, 10:25
weście sie z banujcie na 2 tygodnie.....zal
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 27.07.2010, 10:25
Naprawdę musicie wyżalać się tutaj na forum pt "polityka transferowa Wisły" a nie na privie? Nie macie takiego wrażenia że to jest żałosne i żenujące? Wolfy, maci0s - obu Was szanuję, ale proszę o trzymanie dobrego poziomu forum o ile taki istnieje...
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Hudy
sssssssss..

Od: 10.2003

Stary 27.07.2010, 10:42
endriu133 napisał(a):Wyświetl post
weście sie z banujcie na 2 tygodnie.....zal
dla dobra tego forum

ile jeszcze osób musi zwrócić uwagę żeby znalazła się osoba która zrobi tu porządek
Odpowiedz cytując
zloto
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 27.07.2010, 10:45
Wolf, ty jesteś modem, zachowujesz się jak gówniarz a Maciek się daje prowokować, po piszcie na PW, a nie robicie tu chlew.

Jeżeli szukamy kogoś z nazwiskiem, to musi to być jakiś Polak, zagraniczna gwiazda, którą rozpozna przeciętny Kowalski, musiała by grać w jakimś topowym Europejskim klubie, a na ściągniecie takiego grajka nas nie stać. Z drugiej strony już teraz by można było zrobić niezła kampanie z Mackiem i np: Jakimś młodszym graczem, typu Brożek, myślę, że to by bardziej trafiło niż jakiś piłkarz z przeciętnym nazwiskiem, który i tak by sobie życzył nie wiadomo ile $$.
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 27.07.2010, 11:08
Zastanawiam się po co zwracacie im uwagę, przeciez oni w tym momencie zachowują się jak typowe trolle internetowe dla których pożywką jest to że ktoś im zwraca uwagę. Olejcie ich a przestaną pisać.
Odpowiedz cytując
Forza
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 27.07.2010, 11:15
zloto napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli szukamy kogoś z nazwiskiem, to musi to być jakiś Polak, zagraniczna gwiazda, którą rozpozna przeciętny Kowalski, musiała by grać w jakimś topowym Europejskim klubie, a na ściągniecie takiego grajka nas nie stać. Z drugiej strony już teraz by można było zrobić niezła kampanie z Mackiem i np: Jakimś młodszym graczem, typu Brożek, myślę, że to by bardziej trafiło niż jakiś piłkarz z przeciętnym nazwiskiem, który i tak by sobie życzył nie wiadomo ile $$.
Mylisz sie To ma znaczenie zlozone.

1) Taka osoba rzeczywiscie spowoduje ze na stadion przyjdzie wiecej osob. Niech czesc z nich zostanie na kolejne mecze. Pan Basalaj mowil ze pierwsze co trzeba zrobic to zmaksymalizowac wplywy z dnia meczu.

2) Z wielkim nazwiskiem rosnie rowniez prestiz klubu. Przeciez takie Limasolle z Cypru kiedys byly klepane przez polakow niemilosiernie (wystarczy sobie przypomniec bo Wisla z cypryjczykami tez grywala). A teraz to bysmy drzeli niemilosiernie jakby nam przyszlo zagrac z cypryjczykami.

3) Sposorzy. Mozna dzieki temu egzekwowac znacznie wiecej pieniedzy. Oczywiscie ze kasa pojdzie tez na utrzymanie takiego pilkarza... ale kontrakty reklamowe bardzo rzadko podpisywane sa na 1 rok wiec to i tak spory plus. Duza liczba sponsorow przyciaga kolejnych.

4) Rowniez dla mediow i telewizji taki klub staje sie bardzo atrakcyjny i dzieki temu rosnie zainteresowanie>rosnie ilosc fanow, interesantow, widzow> rosnie wiec tez target dla firm>rosnie liczba sposorow> rosnie budzet

Dlatego troszke szkoda ze do Wisly nie przyszedl Kluivert czy tam Tristan. Moze pilkarsko wniesliby mniej nizbysmy sie spodziewali ale marketingowo... To bardzo dobra polityka jest.

Poniekad podobnie podswiadomie zrobil Pan Wojciechowski z niejaki Smolarkiem Euzebiuszem. Talent wg mnie mizerny, choc spelnienie marzen prezesa... Tyle ze glownie zyskaja na tym marketingowo a nie sportowo. Bo przeciez na taka Polonie to chodzilo z 1500 kibicow na mecz... teraz nawet jak 300 osob wiecej przyjdzie to juz to jest 1/5 wplywu z dnia meczu wiecej.

Naturalnie zaraz sie znajdzie spora grupa krzykaczy ktorzy napisza: ale taki Smolarek zarabia 400 tys Euro miesiecznie to jak 300 kibicow ma go oplacic biletami?! Otoz punkty 1,2,3,4 powoduja sume dosc spora. Nie zapominajmy ze nazwiska przyciagaja rowniez innych graczy 'skoro on tu jest to ja tez przyjde' => Radomski i ten Ntizi... czy jak mu tam.
Odpowiedz cytując
pcpcpc
Banita

Od: 04.2010

Stary 27.07.2010, 11:28
Dajcie na luz wszystko okaze sie po pierwszych 5 kolejkach a uwazam ze ofensywa jest nmocna jak dawno niebyla a obrone jeden obronica i do zimy przezyjemy
Cleber-Doswiadczony
Kowalski-Grał w Piaście wiec najgorszym obroncą nie jest wole go od Jop
Bunoza-Może być dobry ale sie nie wypowiem
Chavez jak przyjdzie bedzie obrona do zimy ok
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 27.07.2010, 11:31
Opcja zakontraktowania Elsnera, rozumiem -pozostaje ciągle aktualna?
Odpowiedz cytując
kibicwisły1906
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 27.07.2010, 11:38
Co do zawodnika z nazwiskiem, który był uczestnikiem MŚ chodzi o napastnika jednego z krajów afrykańskich...
Transfery do czasu przejścia Azerów są w zawieszeniu - coraz mniej jest szans na zatrudnienie Chaveza tak na marginesie - zakładając, że Cleber kończy karierę w grudniu, Kowalski nie nadaje się do Wisły - pozostaje nam jedynie Bunoza a w związku z tym potrzebujemy kogoś kupić a nie wypożyczyć ewentualnie zatrudnić z wolnego transferu by za rok nie urządzać kolejny raz castingu...
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 27.07.2010, 11:41
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Co do zawodnika z nazwiskiem, który był uczestnikiem MŚ chodzi o napastnika jednego z krajów afrykańskich...
Transfery do czasu przejścia Azerów są w zawieszeniu - coraz mniej jest szans na zatrudnienie Chaveza tak na marginesie - zakładając, że Cleber kończy karierę w grudniu, Kowalski nie nadaje się do Wisły - pozostaje nam jedynie Bunoza a w związku z tym potrzebujemy kogoś kupić a nie wypożyczyć ewentualnie zatrudnić z wolnego transferu by za rok nie urządzać kolejny raz castingu...
jakieś źródła?
Odpowiedz cytując
seta
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 27.07.2010, 11:42
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/

Pawełek ma brata bliźniaka
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odpowiedz cytując
kibicwisły1906
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 27.07.2010, 11:46
Kwestia pozwolenia na pracę dla Chaveza to około 1 miesiąc....
Odpowiedz cytując
JarekTSW
Senior Member

Stary 27.07.2010, 11:47
sportnh napisał(a):Wyświetl post
jakieś źródła?

ignoruj co on pisze Dzieciak bawiacy sie w informatorów On juz pisal , ze Wilk nie przyjdzie , ze Rios nie przyjdzie itd , itp...
Odpowiedz cytując
endriu133
Member

Stary 27.07.2010, 11:47
Dlaczego wszyscy tak krytykujecie Kowalskiego Wg mnie nie jest taki zły a na pewno nie gorszy niz pan Jop w ostatnim sezonie spędzonym w Wisełce. Wg mnie chłopak z roku na rok jest lepszy i no trzeba mu dać szanse tak samo i Burlidze!! A co Euzebiusza to na stadion Poloni to i tak dużo ludzi nie przyjdzie, ale zobaczymy media już sie nim podniecają Do FORZA a nie przypadkiem 400tys rocznie bo na miesiąc to przesada
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 27.07.2010, 11:48
sportnh napisał(a):Wyświetl post
jakieś źródła?
www.Prorocy.pl

Martwi sprawa z Chavezem, gdyż na dzień dzisiejszy nie widać na horyzoncie bardziej odpowiedniego kandydata na załatanie dziury po Marcelo. Mam nadzieję, że nasi Bosowie, zdają sobie sprawe z tego, że nie obejdzie sie bez sprowadzenia klasowego stopera wtym okienku, jeśli chcemy liczyć sie w walce o MP w tym sezonie.
To jest absolutna konieczność!!!

Transfery do czasu przejścia Azerów są w zawieszeniu.
Nie podejzewam naszego zazadu o tak wielki brak profesjonalizmu i rozeznania w kadrze wlasnej druzyny, nawet ewentualna kleska z Azerami nie zmieni faktu, ze stoper jest nam potrzebny jak insulina dla osoby chorej na cukrzyce.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 27.07.2010 o godz. 12:00.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member

Stary 27.07.2010, 11:50
Wydaje mi się, czy temat na 'gadanie bzdur' to 'Gdybym był bogaty' a nie ten Coraz ciężej tu znaleźć jakieś normalne informacje i dyskusje. Sorry za OT ale zaczyna to być irytujące.
Odpowiedz cytując
cuul
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 27.07.2010, 11:52
Tak z ciekawości przeglądnąłem sobie składy na MŚ drużyn afrykańskich. Napastnika nie znalazłem żadnego (a szukałem wysokiego, bo najwyżej takiego pewnie szukamy) ale jeden obrońca dość ciekawie wygląda i nie za drogi jest. http://www.transfermarkt.de/en/jonat...er_110622.html Tylko czy stać by nas było, by wyciągnąć chłopaka z 2 ligi hiszpańskiej to już inna bajka :/
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując
Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 27.07.2010, 11:55
Gdyby to miała być prawda - z naciskiem na gdyby to jedynym zawodnikiem w miarę realnym do ściągnięcia byłby Nwankwo Kanu.Nazwisko bez wątpienia wielkie w Portsmouth mu się nie wiedzie więc możliwe że nie robiliby problemów...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 27.07.2010, 12:01
Nie potrafię być już grzeczny dla tego oszusta. Przestań robić z siebie błazna bo nie dawno pisałeś że RIOS NIE PODPISZE KONTRAKTU. Nie wierzcie w żadne słowa tego oszusta.
Odpowiedz cytując
bearex
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 27.07.2010, 12:02
Powrót Kalu Uche
(joke)

A tak serio to nie ma co wymyślać zawodników z "nazwiskiem" a zajmijmy się obecną kadrą.
Trzeba czekać na stopera.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów