The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Areo
Senior Member

Od: 04.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.07.2010, 12:14
No i gdzie są teraz ci co płakali, że żadnych transferów nie będzie?

Wiadomo, że dla dobrych piłkarzy Wisła nie jest priorytetem i dlatego trzeba trochę czasu by się zdecydowali dla nas grać. Jak widać cierpliwość popłaca.

Bardzo dobre ruchy na pozycje, które najbardziej wymagają wzmocnień. Paljic to piłkarz dynamiczny i dobrze wyszkolony, który spokojnie ma szansę wzmocnić nasze skrzydła: zwłaszcza patrząc na to co prezentuje Małecki i Łobo.

W sprawie Chaveza jak rozumiem kluby już dogadane i jeszcze trzeba tylko umowę z zawodnikiem doklepać. Zapamiętałem jego mecz przeciw Szwajcarii na MŚ gdzie całkiem dobrze sobie radził. Na pewno przy obecnych problemach w obronie jego ściągnięcie to dobry ruch.

Rios byłby super transferem, ale na razie poczekajmy. Testy to jeszcze nie jest podpisany kontrakt, choć samo zaproszenie go do Krakowa świadczy o tym, że polityka transferowa ruszyła z kopyta po przyjściu Basałaja.

Tęcza w Polsce
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 18.07.2010, 12:16
Niektorzy to bzdury wypisuja. Radze sie zapoznac z faktami, tzn. w ktorej bundeslidze bylo Kaiserslautern, kiedy przechodzil tam Kosowski...potem, co znaczylo wtedy w Niemieckim futbolu, ile spotkan rozegral Kamil w tym zespole i z kim konkurowal o miejsce w I-szej jedenastce. Rece poprostu opadaja.

A co do Riosa, to wyglada ciekawie, ale narazie nie ma co sie podpalac. Trzeba tego pilkarza zobaczyc na zywo.

Ja w dalszym ciagu czekam na 2 klasowych stoperow, bo to tutaj mamy najwiekszy problem.
Odpowiedz cytując
klubus
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.07.2010, 12:19
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
ktos moze przetlumaczyc ten artykul zwiazany z Osmanem Chavezem.
Piszę tam że jeszcze nie jest on podpisany ale jakieś zainteresowanie ze strony Wisły jest
WISŁA WCIĄŻ WYGRYWA,
ZWYCIĘSTW NIKT NIE LICZY.
PUCHARÓW TEŻ WIELE,
LECZ Z POLSKIEJ MENNICY.
Odpowiedz cytując
rafalek
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 18.07.2010, 12:21
W tym artykule mniej wiecej jest napisane, że wg prezesów klubu, CHavez dogadał się już z Wisłą w sprawie kontraktu, że zostanie wypożyczony na pół roku z opcją wykupu. Sam piłkarz mówi jednak, że niczego jeszcze nie podpisał i nie będzie się wypowiadał aż do momentu podpisania kontraktu.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

z tego co gogle mi przetlumaczylo odnosnie Chaveza. Kluby sie dogadaly, ale jeszcze zostaje kwestia zawodnika, tzn kontraktu.
Odpowiedz cytując
Lukininho
Member

Od: 06.2010

Marszałek, a Legia jakoś sprowadziła Mezengę i Cabrala bez udziału Marcelo?

Transfer identyczny właśnie do Mezengi. Obydwaj bardzo młodzi i rezerwowi w czołowych klubach swoich lig. Między nimi jest taka różnica, że Mezenga grał już w Europie w II lidze Tureckiej został królem strzelców.

Już się nie mogę doczekać startu ligi. Ciekawe, który będzie lepszy?
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 18.07.2010, 12:22
Wow ten Serbo-Niemiec jest szybszy od swoich butów! WIęcej będzie można ocenić jak zagra oficjalne spotkanie Ale ogólnie jestem pozytywnie nastawiony jak zawsze przed zakupem
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 18.07.2010, 12:23
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
ktos moze przetlumaczyc ten artykul zwiazany z Osmanem Chavezem.
Włodarze klubu Platense twierdzą, że doszło do porozumienia z Wisłą Kraków, zespołem pierwszej ligi polskiej. Według tej umowy Honduranin ma zostać wypożyczony na 6 miesięcy z opcją wykupu, ale Chavez powiedział wczoraj, że żadnej umowy jeszcze nie podpisał, dlatego nie może potwierdzić informacji o transferze. "Nic jeszcze nie wiem, do momentu podpisania umowy nic nie może być prawdą" - powiedział, dając do zrozumienia, że trwają negocjacje z polskim zespołem. Zespoły z Anglii, Hiszpanii i Rumunii wyraziły zainteresowanie Honduraninem. Obecnie to polski klub jest najsilniejszym kandydatem do podpisania kontraktu.

Tak by to mniej więcej brzmiało Czyli wychodzi na to, że będzie nasz, tylko nie chce nic mówić do momentu złożenia podpisu
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 18.07.2010, 12:27
Tak by to mniej więcej brzmiało Czyli wychodzi na to, że będzie nasz, tylko nie chce nic mówić do momentu złożenia podpisu [/QUOTE]

nigdzie nie pisze że sam zawodnik dogadał się z klubem, może być sytuacja jak z Milinkoviciem
Odpowiedz cytując
Tarann
Senior Member

Stary 18.07.2010, 12:29
Dorzucę trochę optymizmu.... tak dla równowagi.

1 Mamy wreszcie prezesa, nie z łapanki ale takiego który dawał się prosić samemu Bossowi i stawiał przy tym warunki.

2 Powoli budujemy struktury, które pozwolą zagospodarować nową bazę sportową( którą planujemy rozbudować).

3 Posiadamy jeśli nie świetnego to przyzwoitego trenera obdarzonego zaufaniem przez władze ( jak pokazał fakt pozostawienia na posadzie po wice mistrzostwie czy sprawnej pomocy góry w sprawie Maleckiego) co pozwala wierzyć że przy pomocy zwiększonej rywalizacji i swojego autorytetu ukróci on wszystkie patologie szatni poprzednich lat.

4 Wreszcie skład: ubytki do wybaczenia ( Głowacki to ostatni dzwonek żeby zarobić, Marcelo to raczej i tak był cud, że grał do tej pory, Alvarez nie widzę powodu żeby rozdzierać szaty po jego stracie był dobry ale tak może więcej niż 1 piłka na mecz trafi z jego pozycji w pole karne reszty nie wymieniam szrot)
transfery in : najlepsze okienko od lat!! ( Joanović - wrezcie bramkarz w klubie, Cikos - nie powinien dać mniej niż Alvarez Bunozę trzeba dopiero ocenić ale 400 tyś oiro nie płaci się za ogórka (to raczej średnia kwota sprowadzanych graczy ofensywnych do naszej ligi ) Paljic tutaj ryzyko niewielkie ( free ) a szansa na co najmniej zmiennika Kirma, Rios ( po stylu prezentacji zakładam że to raczej pewne ) też trzeba zobaczyć ale na Boga jeśli takie cv was nie przekonuje... to obawiam się że lepszego tak szybko nie zobaczycie. Żuraw chyba nie wymaga komentarza.. A to jeszcze raczej nie koniec nie bede pisał o Chavezie bo niepewny ale myślę że coś tej klasy trafi.
A do tego dołóżcie co by nie mówić najlepszy skład w Polsce ( choć popsuty przez pewnego super trenejro i silnie zdemoralizowany )
Ostatnio edytowane przez flamengista : 18.07.2010 o godz. 12:35.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 18.07.2010, 12:31
Z reguły olewam plotki,zwłaszcza pisane przez nasze "media" ;-0 ale...
Poczytajcie sobie komentarze na http://www.weszlo.com/news/5245 - Weszlaki twierdzą tam,ze w Wiśle będzie grał jeszcze jeden zawodnik,podpowiadają jedynie jego miesiąc urodzenia...
Zbymak - nie piszesz na weszło aby ? ;-)
You'll never know...
Odpowiedz cytując
zloto
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 18.07.2010, 12:31
Tytuł tego artykułu z tym Chavez'ą znaczy mniej więcej: ''Nie wiem nic o Krakowie''

Google tłumacz zawsze przydatny, jednak z samego artykułu można wywnioskować, że rozmowy z tym zawodnikiem faktycznie są prowadzone.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 18.07.2010, 12:35
Lukininho napisał(a):Wyświetl post
Marszałek, a Legia jakoś sprowadziła Mezengę i Cabrala bez udziału Marcelo?

Transfer identyczny właśnie do Mezengi. Obydwaj bardzo młodzi i rezerwowi w czołowych klubach swoich lig. Między nimi jest taka różnica, że Mezenga grał już w Europie w II lidze Tureckiej został królem strzelców.

Już się nie mogę doczekać startu ligi. Ciekawe, który będzie lepszy?
Z całym szacunkiem ale Marcelo był podstawowym zawodnikiem Santosu,nie tułał się po wioskach tureckich. A to ostatnie o czymś świadczy. Porównanie nie na miejscu. Poza tym widzieliśmy jak grał Marcelo. Klasa sama w sobie. Na takich zawodników polujemy a nie na gości co są tak dobrzy,że grają w kurdyjskich wioskach.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 18.07.2010, 12:35
nie wydaje wam się dziwne, że nie wiemy nic o tym Brazylijczyku co jest na testach? normalnie oficjalna podawała zawsze informacje na temat w jakim klubie grał zawodnik itp, a o Eliasie nic...
Odpowiedz cytując
lukaszsz86
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 18.07.2010, 12:36
Witam
Forum czytam od dłuższego czasu, ale tak naprawdę dopiero ostatnie wydarzenia skłoniły mnie do podzielenia się z wami moją opinią. Uważam, że dwa ostatnie transfery mogą być dla Wisły dużym wzmocnieniem. Oczywiście to czy naprawdę tak będzie zależne jest od wielu czynników i okaże się to dopiero po kilku meczach.
Myślę że zarówno Rios jak i Paljic mają duży potencjał.

Co do Paljicia to wiem, że nie powinno się oceniać zawodników po filmikach, ale ciężko by było zmontować taki filmik Łobodzińskiemu czy Kirmowi. Na filmie widać że ma bardzo dobre przyspieszenie jak i prostopadłe podanie (mógł by się sprawdzić na pozycji playmakera). Poza tym jakoś radził sobie w 2 Bundeslidze więc myślę, że u nas też spokojnie da sobie radę, a jak nie będzie na tyle dobry żeby grać w pierwszej 11 to na pewno będzie dużym wzmocnieniem wchodząc z ławki na podmęczonego przeciwnika.

Rios natomiast może okazać się takim argentyńskim Marcelo w ataku. Zawodnik młody z dużym potencjałem. Jeśli tylko się u nas zaaklimatyzuje to na pewno będziemy mieć z niego duży pożytek. Nie zdziwię się jeśli szybko wywalczy sobie miejsce w pierwszej 11.

Ogólnie okienko transferowe można uznać za udane. Udało się uzupełnić większość luk jakie wymagały uzupełnienia od dłuższego czasu. Udało się również przewietrzyć trochę zespół, który od jakiegoś czasu był już wypalony. Szkoda rozpadu obrony, która była bardzo mocnym punktem zespołu, ale jeśli przyjdzie jeszcze jeden zawodnik wysokiej klasy (chociażby taki Chavez) to będzie bardzo dobrze. Oczywiście trzeba będzie jeszcze ten zespół zgrać, ale myślę że taki trener jak Kasperczak da sobie z tym radę, ale trzeba to zrobić jak najszybciej bo szkoda by było pucharów. Największą korzyścią z tego okienka transferowego jest przede wszystkim zwiększenie konkurencji w zespole co może spowodować poprawienie jakości gry zawodników, którzy w Wiśle grają od dłuższego czasu i to tak naprawdę to właśnie oni mogą się okazać największym wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 18.07.2010, 12:40
wyar napisał(a):Wyświetl post
Z reguły olewam plotki,zwłaszcza pisane przez nasze "media" ;-0 ale...
Poczytajcie sobie komentarze na http://www.weszlo.com/news/5245 - Weszlaki twierdzą tam,ze w Wiśle będzie grał jeszcze jeden zawodnik,podpowiadają jedynie jego miesiąc urodzenia...
Zbymak - nie piszesz na weszło aby ? ;-)
Nie pisze ale Ameryki nie odkryli bo oprocz Chaveza to nie wszystkie transfery ktore przeprowadzilismy
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 18.07.2010, 12:41
ze jeszcze nikt sie nie doczepil ze Riosa nam pewnie jakis manager wciska ;D ze nasz scout napewno go nie obserwowal
tylko z Marcelo bylo podobnie nikt z naszych go nie obserwowal.

Odpowiedz cytując
JarekTSW
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 18.07.2010, 12:43
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Nie pisze ale Ameryki nie odkryli bo oprocz Chaveza to nie wszystkie transfery ktore przeprowadzilismy

jeszcze lewego obronce pozyskamy , ktory zastapi Diaza lub Piotra Brozka i koniec transferów czy jest jeszcze coś szykowane?
Odpowiedz cytując
Lukininho
Member

Stary 18.07.2010, 12:44
Tylko, że to tych kurdyjskich wiosek tak jak pisali to wyżej trafiają 2 razy lepsi piłkarze niż do naszej ligi. I nie chodzi mi tylko o czołowe kluby...
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 18.07.2010, 12:44
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
nie wydaje wam się dziwne, że nie wiemy nic o tym Brazylijczyku co jest na testach? normalnie oficjalna podawała zawsze informacje na temat w jakim klubie grał zawodnik itp, a o Eliasie nic...

Tez o tym myslalem.Moze ma ktos jakies info na temat tego pilkrza?
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 18.07.2010, 12:46
Nie ciągnę Cię za język ;-) ale oni sugerują,że coś jeszcze przeprowadzimy...
You'll never know...
Odpowiedz cytując
MłodePokolenie
Senior Member

Stary 18.07.2010, 12:46
Zbymak, ujawnij może jakiś rąbek tajemnicy kiedy mamy się spodziewać jakiś informacji?
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 18.07.2010, 12:47
Rios to ciekawy gracz. Ogólnie ktoś, kto przebił się do seniorskiej drużyny River Plate i coś tam strzelił, to nie może być przypadkowy ogórek. Tam kolesie jak grają w gałę to jakby tango tańczyli. Kolejny optymistyczny akcent, ale czy będzie możliwość kupienia go ? Może robią nam tylko smaka jak z tymi poprzednimi testami...
Odpowiedz cytując
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.07.2010, 12:48
Rios brzmi obiecująco, ale po tym wszystkim, co serwował nam przez ostatnie lata klub, niestety, pesymizm jest wciąż ogromny. Byłbym ostrożny z ocenami, ale oczywiście, mam nadzieję, że to świetny zawodnik.
Odpowiedz cytując
Fred#69
Junior Member

Od: 05.2010

może nasz klub sam nic o nim nie wie przyjechał jakiś gość do Polski pozwiedzać zobaczył że kopią piłkę to się zapytał czy też może
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

jak to? Przeprowadziliśmy, czy przeprowadzimy?

czyli Rios, Paljic, Chavez...i jeszcze ktoś? Na jaką pozycję?

Zurawski, Bunoza, Czikos, Jovanic, Paljic, Rios, Chavez...no ładnie się zapowiada
Odpowiedz cytując
LooNatyk
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 18.07.2010, 12:49
moze poprostu nic wielkiego nie osiagnal, i nie ma co o nim pisac? ;]
Odpowiedz cytując
Reiro
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 18.07.2010, 12:50
Przeprowadziliśmy...? Czyli, że wszystko ustalone z tymi zawodnikami i czekamy na podpis, a może już nawet podpisane...?
No chyba, że źle sformułowałeś zdanie

Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
Nie chce psuc sielankowej atmosfery, ale niedawno tez mielismy reprezentatna druzyn mlodziezowych - i to Brazylii. Beto się zwał.

Aczkolwiek, gdyby ten transfer doszedl do skutku, to zapowiada sie niezle. Ciekaw jestem czy ktos go na zywo widzial czy jutub?
Wcale nie psujesz, bo Beto prócz gry w młodzieżówce nie grał w żadnym utytułowanym klubie. A jak wiemy w Brazylii wielu cieniasów zaliczyło jakiś epizod w młodzieżowych kadrach.
Ostatnio edytowane przez Reiro : 18.07.2010 o godz. 12:54.
Odpowiedz cytując
Filippo123321
Senior Member

Stary 18.07.2010, 12:51
Nie chce psuc sielankowej atmosfery, ale niedawno tez mielismy reprezentatna druzyn mlodziezowych - i to Brazylii. Beto się zwał.

Aczkolwiek, gdyby ten transfer doszedl do skutku, to zapowiada sie niezle. Ciekaw jestem czy ktos go na zywo widzial czy jutub?
Odpowiedz cytując
LukaszK111
Junior Member

Od: 07.2009

Stary 18.07.2010, 12:53
Zbymak jak masz jakies informacje to zostaw je dla siebie, bo zaraz bedzie jedna lub dwie strony spamu dzieciaków.Jak bedzie cos wiadomo to się dowiemy w swoim czasie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów