The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 32 24,24%
osłabi 81 61,36%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,39%
Głosujących: 132. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.07.2009, 20:20
Joaquin napisał(a):Wyświetl post
info
Od CzłowiekaBC, więc pewne.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Romy S.
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 27.07.2009, 20:41
Coś kiedyś ktoś o jakiejś wsi w temacie transferowym pisał ?

W gumy z nami lecą co najmniej od sezonu 2005/2006 ( przegrać MP na 100-lecie to dopiero była Lipa Miszczów ), a co niektórym żarty w głowie.
...nieczytelny...
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 27.07.2009, 20:42
jackieboy napisał(a):Wyświetl post
Liczę, że w nowym klubie wróci dawny "zabójca" Brożek (:
2 i pół ojrosów po dobrym kursie do Rubina i nie jest źle.
Oby nie wrócił dawny Paweł "chybił - trafił " Brożek
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 27.07.2009, 20:58
Romy S. napisał(a):Wyświetl post
Coś kiedyś ktoś o jakiejś wsi w temacie transferowym pisał ?

W gumy z nami lecą co najmniej od sezonu 2005/2006 ( przegrać MP na 100-lecie to dopiero była Lipa Miszczów ), a co niektórym żarty w głowie.
Myślę, że trochę dłużej.

Liczysz na plagę samobójstw z tego powodu? Szło się przyzwyczaić...
Valerenga, Dynamo, to były prawdziwe ciosy. Panathinaikos odchorowałem, Vittoria mnie zdołowała. Levadię łyknąłem na trzeźwo.

A wiesz co jest najśmieszniejsze? Przeciw nam wychodzi wielka nadzieja całej Polski, cudowna Amika Poznań, a na boisku mamy wyrównany mecz i obie drużyny mają swoje okazje. Nasza liga jest tak słaba.

A nasza polityka transferowa też jest żartem, bo bez pieniędzy liczy się głównie szczęście.

EDIT: Myślę, że dla wielu z nas liczy się zawsze następny mecz. Porażki bolą, boli zaprzepaszczona szansa na rozwój, ale z drugiej strony - gest Rady Drużyny bez precedensu. Mimo wszystko.
Czeka nas mecz z Ruchem, wciąż nie wiadomo z kim w drużynie, ani z kim na ławce trenerskiej.
Chcesz grobowej ciszy na trybunach? Jestem pewien, że Ci którzy się tam pojawią będą świetnie się bawić. Jak zawsze. Reszta przeżyje mecz, emocje jak będzie potrafiła.
To jest maksimum, jakie można wyciągnąć z polskiej piłki. Zabawa mimo wszystko.
Tak więc - czekam na Gimeneza. Liczę, że wreszcie dojdzie.
Mimo wszystko.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.07.2009 o godz. 21:32.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
jackieboy
Member

Od: 09.2005

Stary 27.07.2009, 21:29
Myślę, że [przy obecnej sytuacji moderatorzy pozwolą na wielkie OT w tym yemacie, bo przecvież forum musi żyć:]

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Szło się przyzwyczaić...
Valerenga, Dynamo, to były prawdziwe ciosy. Panathinaikos odchorowałem, Vittoria mnie zdołowała. Levadię łyknąłem na trzeźwo.

A wiesz co jest najśmieszniejsze? Przeciw nam wychodzi wielka nadzieja całej Polski, cudowna Amika Poznań, a na boisku mamy wyrównany mecz i obie drużyny mają swoje okazje. Nasza liga jest tak słaba.

A nasza polityka transferowa też jest żartem, bo bez pieniędzy liczy się głównie szczęście.
Podobne mam odczucia, jak i do tych porażek, jak i do naszej pseudo ekstraklasy.
Szczerze to chyba trochę szkoda, że Lech nie jest tym superklubem, który mógłby wprowadzić Polskę na salony. Jest to typowy średniak jak my. Tylko należy się zastanowić, w czym jesteśmy tacy mocni, kto taki z drużyny jest tą 'gwiazdą'? Szczerze to wydaje mi się, że to chyba jeszcze zaciąg wiatru "ze starych dobrych czasów" (Parma, Schalke etc). Mam nadzieje, że wkrótce pojawi się to nowe powietrze do oddychania.

A tak już konkretniej o polityce transferowej, to teraz naprawdę to w sumie dobry rok jest na robienie drużyny, która ma rządzić i dzielić na nowym stadionie od 2010. Czemu nie zakontraktować/wypożyczać paru darmowych graczy, licząc, że mogą się tam pojawiać i następni typu: Beto jak i następni typu Kuba...?
Odpowiedz cytując
k_oniu
Junior Member

Od: 05.2009

Stary 27.07.2009, 22:34
W antyradio powiedzieli że Brożek w Fulham.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 27.07.2009, 22:40
Ciekawe czy w momencie jak Pawel odjedzie zostanie nazwany "szczurem ktory ucieka z tonacego okretu" -juz to gdzies bylo?

A co do Pawla jeszcze.Widac ze jest juz chyba wypaalony i jedyne co go tu trzymalo ,to powalczyc o LM.Jednak w obecnej sytuacjii sam chce pewnie odjesc,ne widzac swojej dalszej roli w tym zespole.

Jesli udalo by sie wynegocjowac z Fulham jakas fajna kwote (1,5 mln E?,ktos da wiiecej,tylko Ruskie maja w zwyczju przeplacac ,jak z Gorawskim )?) to mozna by pomyslec o tym krolu strzelcow w Wegier.W kazdym razie dopki Rafal nie wroci ,z samym Cwielongiem bylo by cienko.

Zreszta jesli mielibysmy jakiegos w maire rozgranietego napastnika ,ktory umie przyjac pilke ,zastawic sie i strzelic do bramki to dzis bylibysmy zupelnie gdzie indzie,nie wiem gdzie ale napewno przygotowywalibysmy sie do meczow z Debrecenem.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 27.07.2009 o godz. 22:43.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 28.07.2009, 07:19
no w sumie czym sie rozniłoby odejscie Brozka od Franka ? ;>
ten pierwszy mniej zrobił dla Wisły, nie był kapitantem. tylko tyle.
zostawić nas bez napastnika, randez vous. nie wiem skąd zwolennicy jego odejścia, nie widze nas w strzelaniu goli bez niego.

Odpowiedz cytując
Nuitari
Member

Od: 03.2009

Stary 28.07.2009, 07:32
Sprzedać Brożka jak najszybciej, po kontuzji stracił "błysk" z poprzedniego sezonu, a jak w najbliższych kolejkach pokaże nam że coraz bardziej zbliża się do swojej "dawnej" dyspozycji to nawet 1 mln euro za niego nie wyciągniemy.

Oczywiście w jego miejsce będzie potrzebny nowy napastnik, oby nie taki który potrzebuje 10 prób w meczu aby strzelic prosto w bramke.
Odpowiedz cytując
Cezar
Junior Member

Od: 03.2004

Stary 28.07.2009, 07:41
Nie jestem za sprzedaza Pawla Brozka, natomiast jestem za sprzedaza Diaza.Pomocnikow mamy wielu , napastnikow NIE!Trzeba spojrzec ze w Lechu,Legii sa napastnicy ktorzy strzelaja gole.U Nas jest tylko Pawel.A szukanie na szybko napastnika mija sie z celem.Napastnik powinien byc przed sezonem.Kto bedzie dla Nas strzelal?Cwielong?Ilu zostalo nam napastnikow?
Jazda Jazda Biała Gwiazda...
Królewski klub nasza Wisełka...
Wisła Rulez for ever!!!!!
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 28.07.2009, 07:51
a kto ma grać w środku Cantoro ? Nie wiadomo, kiedy i w jakiej formie wróci, Garguła więc ze sprzedażą Diaza należy się powstrzymać.

Ta kadra, jaka jest teraz to minimum tego, co potrzebujemy. Sprzedaż kogokolwiek to wielki problem i walka tylko o środek tabeli.
Odpowiedz cytując
Edo
Senior Member

Stary 28.07.2009, 07:54
Ja uważam, że w następnym okienku Brożek powinien odejść, już nic więcej tu nie osiągnie.Do tego czasu trzeba kogoś sensownego poszukać i licze, że tak się stanie.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 28.07.2009, 07:55
Brożek za 2,5 miliona z czego 500 tyś ma byc przeznaczone na nowego napastnika .
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
Krystian168
Banita

Od: 07.2008

Stary 28.07.2009, 08:04
2,5 mln euro za dwukrotnego króla strzelców ? trochę mało... myślę że 3,5 mln euro to minimum i wtedy by można było wziąć i tego Węgra (bo pewnie on przyjdzie za te 500 tys.), bramkarza i można by się pokusić o jeszcze jednego napastnika (np. Micański)...

jeżeli 2,5 mln euro to prawda to będzie to porażka Bednarza i Wisły...
Odpowiedz cytując
FredzIo
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 28.07.2009, 08:07
Cezar napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem za sprzedaza Pawla Brozka, natomiast jestem za sprzedaza Diaza.Pomocnikow mamy wielu , napastnikow NIE!Trzeba spojrzec ze w Lechu,Legii sa napastnicy ktorzy strzelaja gole.U Nas jest tylko Pawel.A szukanie na szybko napastnika mija sie z celem.Napastnik powinien byc przed sezonem.Kto bedzie dla Nas strzelal?Cwielong?Ilu zostalo nam napastnikow?
Poprzedni sezon ligowy:
Lech:
Lewandowski - 14 goli
Rengifo - 9 goli
Handzic - 0 goli
W sumie napastnicy Lecha strzelili 23 gole
Legia:
Chinyama - 19 goli
Paluchowski - 2 gole
Grzelak - 2 gole
Szałachowski - 0 goli
W sumie napastnicy Legii strzelili 23 gole
Wisła:
Paweł Brożek - 19 goli
Rafał Boguski - 9 goli
Patryk Małecki - 5 goli
Piotr Ćwielong - 2 gole
W sumie napastnicy Wisły strzelili 35 goli

Cały czas mamy tyle samo napastników, a Brożek nie ma żadnej oferty. Jednak ciekawa teoria, że Lech i Legia mają napastników którzy strzelają a u nas tylko Brożek. Chyba nie oglądałeś meczów Wisły kolego.
Krystian168 napisał(a):Wyświetl post
2,5 mln euro za dwukrotnego króla strzelców ? trochę mało... myślę że 3,5 mln euro to minimum i wtedy by można było wziąć i tego Węgra (bo pewnie on przyjdzie za te 500 tys.), bramkarza i można by się pokusić o jeszcze jednego napastnika (np. Micański)...

Brożek jest tyle wart ile ktoś za niego zapłaci. Brożek ani nie jest młody, ani w reprezentacji nie błyszczy. Jest najlepszy w 77 lidze świata. Jeśli uważasz, że będzie to porażka transferowa to weź kredyt na 3mln i potem sprzedaj za 3,5. Przeciez to takie proste...
Ostatnio edytowane przez FredzIo : 28.07.2009 o godz. 08:09.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.07.2009, 08:20
Porażką i winą Bednarza jest także, że Polacy pierwsi nie wylądowali na księżycu, że Chińczyków jest na świecie więcej niż Polaków, aż wreszcie że dokonano niegdyś rozbiorów Polski.
Odpowiedz cytując
Edo
Senior Member

Stary 28.07.2009, 08:20
oj nie wiem czy to była by porażk Bednarza i Wisły, chyba bardziej osobista porażka Brożka - tu się zgodzę. Jak odejdzie do innej ligi to wtedy zrozumie że tu był królem a tam przeciętniakiem - niestety
Odpowiedz cytując
Cezar
Junior Member

Od: 03.2004

Stary 28.07.2009, 08:28
Tylko Boguski teraz nie gra i nie wiadomo kiedy zacznie,Cwielong nie strzela,Malecki gra w pomocy.Lech bardzo sie wzmocnil i nie pozbyl napastnikow.A teraz sprzedawac na szybko Brozka i kupic szybko napastnika by tylko zapchac luke czy to jest to?Mozna spojrzec ze ani Lech,ani Legia nie pozbyly sie swoich asow.A kupili Chrapka i Mieciel-a.U Nas jak nie szlo w lidze to byl Brozek.Czy teraz ktos wezmie jego role w swoje nogi? Watpie.Dla mnie Pawel powinien zostac sezon.I jak pisalem wyzej niech odejdzie Diaz.Wiecej szans powinien dostac Jirsak.A moze nawet ktos z Mlodej Wisly.
Jazda Jazda Biała Gwiazda...
Królewski klub nasza Wisełka...
Wisła Rulez for ever!!!!!
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 28.07.2009, 08:45
http://wislasoccer.com/news_item_10932.htm
pewnie Stuani albo Bajzat
Odpowiedz cytując
Edo
Senior Member

Stary 28.07.2009, 08:45
Zgadzam się z Tobą, tylko że Skorża chyba nie da za wiele szans wspomnianym przez Ciebie
Odpowiedz cytując
Krystian168
Banita

Stary 28.07.2009, 08:48
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
http://wislasoccer.com/news_item_10932.htm
pewnie Stuani albo Bajzat
Stuani jeśli się nie myle to Urugwajczyk...
Odpowiedz cytując
FredzIo
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 28.07.2009, 08:51
Stuani jeśli się nie myle to Urugwajczyk...
Ale kandydat jest z Włoch, a nie jest Włochem. Więc wszystko się zgadza.
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując
Krystian168
Banita

Stary 28.07.2009, 08:58
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Ale kandydat jest z Włoch, a nie jest Włochem. Więc wszystko się zgadza.
sory jeszcze śpię nie doczytałem

Stuani i Bajzat... który lepszy ? obecnie skuteczniejszy Bajzat ale Stuani młodszy i ew. można na nim potem zarobić...
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 28.07.2009, 09:07
2,5 mln€ za Brożka to bardzo głupi pomysł.
Nie sprzedaje się zawodników nie będących w optymalnej formie a Brożek będzie w takiej za miesiąc.
Na tej operacji zarobi tylko kupujący i manager piłkarza.
Takie jest moje zdanie.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 28.07.2009, 09:09
Ja mam nadzieję ,że Bajzat to Wisły nie przyjdzie . On ma już 28 lat, jest za stary, potrzebujemy kogoś młodego na kilka co najmniej lat. Nie gramy już w tym sezonie w LM więc nie jest nam tak bardzo potrzebny doświadczony napastnik, kupmy jakiegoś młodego utalentowanego ale już z pewnymi umiejętnościami które wystarczą na pierwszą 11 a z czasem ten młody napastnik się rozwinie . Bajzat to byłby podobny transfer do Paulisty - wypełni swój kontrakt i pójdzie a my potrzebujemy zawodnika który będzie miał potencjał taki jak kiedyś Żurawski.
Odpowiedz cytując
Edo
Senior Member

Stary 28.07.2009, 09:24
Szkoda, że u nas nie myśli się poważnie o zapleczu i że gracze młodej Wisły nie pukają do drzwi pierwszej drużyny, albo po prostu presja wyniku nie pozwala na dawanie im szans.m Sprowadzać młodych szkolić przez "dobrych" trenerów i potem wpuszczać ich do pierwszej drużyny - to było by coś !
Odpowiedz cytując
el Nuero
Senior Member

Od: 02.2009

Stary 28.07.2009, 09:34. Licząc na rozsądek i szybkie działanie Bossa
Jeśli chodzi o napastnika, ja byłbym jednak za tym Stuanim. W przeciwieństwie do Węgra nie jest stary (23 lata), a w kadrze ekipy z Reggio di Calabria ścisk. W dodatku Włosi mają na celowniku (nel mirino) dwóch kolejnych graczy ofensywnych. Stuaniego pewnie chętnie oddadzą - oczywiście za kasę. Suma byłaby jeszcze "w zasięgu" Wisły. Może jeśli Bednarz zostanie, otrzyma "mission difficult" - jak najdrożej sprzedać Brożka, i jak najtaniej kupić Stuaniego.

Kwestia aklimatyzacji - myślę że taki zawodnik u nas by się dość szybko odnalazł. Wisła jest częściowo hiszpańskojęzyczna (Cantoro, Diaz, teraz Alvarez, nie wiem, czy Marcelo zna hiszpański), więc z komunikacją językową nie byłoby kłopotu. Co najwyżej, w styczniu i lutym mogłoby mu być nieco zimno, ale przyzwyczaiłby się chłopak. Pytanie brzmi tylko - czy nasz klub stać w chwili obecnej na bardzo szybkie, a jednocześnie przemyślane, działania?
Odpowiedz cytując
Edo
Senior Member

Stary 28.07.2009, 09:40
jeśli Bednarz zakontraktował by bramkarza i napastnika w obecnej sytuacji to znaczy, że jest "debeściak"
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 28.07.2009, 09:51
Panowie a czy nie pomysleliście, że trwają rozmowy dotyczące rozliczeń i pismaki tradycyjnie nie wiedzą jakie zapadły ustalenia, wobec czego piszą cokolwiek - co być może jest bardzo prawdopodobne - aby pokazać, że oni to wiedzą: Brożek do Fulham za 2,5 mln, itd

Apropos konia - tylko Legia i WIsła mają zawodników o zarobkach w polskiej lidze - 200-300 tys euro i to nie pojedyńczych graczy tylko kilku w swoich składach. W Lechu najwyższe kontrakty sięgały raptem 200 tys w przypadku Murawskiego i Regnifo........ to jest spora różnica w obciążeniach finansowych.....

Dla wszystkich jest oczywiste, że Brożek odejdzie jak nie w tym okienku transferowym (zachód) to w przyszłym (wschód) i dlatego pismaczki o tym piszą.

Również jest taka możliwość, że P. Cupiał sprzedając Brożka wyda z tej kasy trochę grosza na 2-3 przyzwoitych graczy.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 28.07.2009, 10:04
Cytat:
za swojego piłkarza 80 tysięcy euro, Krakowianie są skłonni zapłacić połowę tej sumy
Mistrz Polski traguje się o 40tysięcy euro. Brawo !!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów