The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.08.2008, 13:22
A może Pawełek zostanie wzorem Jana co zatrzymał Anglię i Andrzej - księcia z Parku Książąt zostanie diukiem Camp Nou
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.08.2008, 13:34
autocontrol napisał(a):Wyświetl post
gdybyśmy mieli lepszego bramkarza, śmiało bym napisał ze mamy duze szanse na przejście Barcy, a tak pozostaje Puchar Uefa.

jak tylko widze ze piłka dolatuje w jego strone to cały pospinany jestem.
Strasznie jest niepewny, piłki zdecydowanie nie potrafi złapac, ciągle się od niego "odbija". Sraczki dostaje gdy jest kontra na jego bramke.. nie moge na to patrzec, wole zamknąc oczy. Jedyny minus to własnie Pawełek z całym szacunkiem dla niego, na lige starczy ale na puchary nie bardzo.

A wiadomym jest ze bramkarz jest b. wazną postacią w meczu, dla mnie poza napastnikiem najwazniejszą.

Widac czlowieku ze nie masz zadnego pojecia o pilce noznej, a ja dostaje sraczki jak czytam takie posty

Coscie sie tak utrzepili tego Pawelka? kiedy ostatnio mial jakas wieksza wpadke padla bramka po ewidentnym bledzie, albo puscil szmatlawca?
Jak na razie broni pewnie, o czym nawet Skorza powiedzial zeby mu zaufaca nie wozic sie po nim.
Sam kiedys bylem bramkarzem i wiem jak to wyglada z pozycji bramkarza.
Jak zes taki madry to wes wylap pilke ktora leci srednio ok 100km/h, gdzie maly blad i palce polamane.

Po Brozku, Zienczuku, Cantoro,Dizie i Lobodzinskim wiekszosc sie wozilo ze ciency, co oni wogole robia w Wisle, a teraz nagle zdanie zmienilo, dajcie Pawelkowi sie wykazac.
Jak by byl cienki to juz dawno Skorza kogos sprowadzili w jego miejsce
,
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 08.08.2008, 14:13
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jaki.. ale coś w tym jest. .

A chociażby w sposób jak to zrobiono w Atenach nieuznając bramkę Penksy. Prawidłową. Sędzia ma pełen wachlarz możliwości.Ale wszystko zależy od pierwszego meczu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 08.08.2008, 15:17
Zobaczcie jeden mecz a jak się zmieniła nasza sytuacja
Przed meczem nawet nie byliśmy w takiej komfortowej sytacji jak Legia czy Lech. A teraz spokojnie sobie gramy z Barcą a tamte kluby muszą walczyć w 2 rundzie eliminacji.
1 mecz a w sumie nie można powiedzieć żeby FK Moskwa było słabsze od Beitaru. Grashoppers myślę że słabsze. Ale tak czy inaczej nie mieliśmy najgorzej w 1 rundzie el. pucharu UEFA.
Co prawda my byśmy byli rozstawieni ale nie zmienia to faktu że już jesteśmy do przodu z zyskami w stosunku do ligowych rywali. I to ostro.

Sądzę że Legia będzie miała bardzo ciężko.
A Lech. W sumie chciałbym bardzo żeby zagrał dalej(Legia też ale w to mało wierzę). I wydaje mi się że już fakt że mecz nie jest w Zurychu podpowiada mi że przejdzie Szwajcarów.
Odpowiedz cytując
Philips_Zaspa
Member

Od: 03.2008

Stary 08.08.2008, 16:33
Ostro finansowo przed rywalami jesteśmy, tylko czy te pieniądze zostaną wykorzystane sensownie czy jednak rozpłyną się w powietrzu? Znając życie to wygra niestety opcję drugą
Wybór był prosty i przemyślany: Wisła Kraków !

Zaspa - dzielnica Gdańska, położona na miejscu dawnego lotniska pasażerskiego, dobrze umiejscowiona pod względem komunikacyjnym ( szybki dojazd do centrum Gdańska, Oliwy i Sopotu ). Zagłębie wiernych kibiców Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Zabudowa z lat 80tych XX wieku.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 08.08.2008, 16:42
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A chociażby w sposób jak to zrobiono w Atenach nieuznając bramkę Penksy. Prawidłową. Sędzia ma pełen wachlarz możliwości.Ale wszystko zależy od pierwszego meczu.
Nie przesadzaj.
Jakos nikt nie wietrzyl spisku gdy sedzia podyktowal karnego ktorego nie bylo, ktory to karny dobil Zydow.

A co do Aten - 3 setek w pierwszej polowie, sedzia nie zmarnowal ,takze to nie sedzia puscil 2 babole.
Natomiast(z tego co pamietam) to nieuznany nasz gol wcale nie byl taki prosty do oceny.

Ktos lecial skrzydlem, jak to bywa, sedzia patrzyl na niego , w polu karnym obronca ostro trzymal za koszulke Kuzbe, ktory w momencie dosrodkowania chcial sie uwolnic od niego i go chyba lekko odepchnal i prawdopodobnie tylko to zobaczyl sedzia.Blad oczywisty bo tylko uznanie gola badz podyktowanie karnego byloby prawidlowe ale jakiejs wielkiej teorii bym z tego powodu nie tworzyl.

Wiadomo ze generalnie sedziowie sa niestety bardzije wyrozumiali dla tuzow niz no name-ow , ale problem nr jeden to dorownac Barcy pilkarsko i na tym sie skupmy
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
kiju.ts
Banita

Od: 07.2008

Stary 08.08.2008, 16:48
Najważniejsze zeby dać z siebie wszystko i nie przegrac tego meczu jeszcze w szatni.
Ja osobiście wierze w nasze szanse i nasz potencjał, bo tylko tyle przecież możemy zrobic.

Tak czy inaczej to tylko dwie druzyny po 11 gości i tak nalezy patrzec a nie identyfikowac ich z nazwą. Wyobrazic sobie ze gramy sparing ze Skawą Wadowice, która jest w dość dobrej formie.

Wierzę w minimalne zwycięstwo po dramatycznym meczu !!! Liga Mistrzów musi byc !!
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 08.08.2008, 16:53
HEDu napisał(a):Wyświetl post
+ Maja Valdesa
Nasz największy atut
Odpowiedz cytując
pawelos84
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 08.08.2008, 17:36
Raporter napisał(a):Wyświetl post
Zobaczcie jeden mecz a jak się zmieniła nasza sytuacja
Przed meczem nawet nie byliśmy w takiej komfortowej sytacji jak Legia czy Lech. A teraz spokojnie sobie gramy z Barcą a tamte kluby muszą walczyć w 2 rundzie eliminacji.
1 mecz a w sumie nie można powiedzieć żeby FK Moskwa było słabsze od Beitaru. Grashoppers myślę że słabsze. Ale tak czy inaczej nie mieliśmy najgorzej w 1 rundzie el. pucharu UEFA.
Co prawda my byśmy byli rozstawieni ale nie zmienia to faktu że już jesteśmy do przodu z zyskami w stosunku do ligowych rywali. I to ostro.

Sądzę że Legia będzie miała bardzo ciężko.
A Lech. W sumie chciałbym bardzo żeby zagrał dalej(Legia też ale w to mało wierzę). I wydaje mi się że już fakt że mecz nie jest w Zurychu podpowiada mi że przejdzie Szwajcarów.
Raczej Legia sobie z FK Moskwa poradzi. Po pierwsze gra tak "Mariusz swojak Jop", który był najlepszym zawodnikiem Lazio w meczach Lazio - Wisła, za wyjątkiem Chiesy. Po drugie to nie jest ten zespół co w tamtym roku, teraz wloką się w ogonie tabeli a Jop gra w pierwszym składzie. Legie stać na wyeliminowanie Rosjan, tak samo jak Lecha na wygranie z Konikami Polnymi. Co tu dużo ukrywać, Szwajcarzy nie dość , że znacznie odstają od Basel czy FC Zurich, to jeszcze będą grać jeden mecz na neutralnym stadionie drugi na wyjezdzie.

Myśle że nasza liga wcale nie jest taka słaba. Wielokrotnie Petrescu mówił, że Wisła to jest poziom Steauy czy Rapidu. Tylko polskie zespoły mają pecha w pucharach. Jak inaczej można wytłumaczyć wyrównane sparingi ze Steauą, FC Kopenhaga czy nawet FC Liverpool ... a potem wtyd w pucharach?
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Stary 08.08.2008, 17:41
Albo porażkę z Basel 0:6 i systematycznie takie wpadki pewnego teamu z Polski
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.08.2008, 21:46
Nawet słynna Barcelona naszej Wisły nie pokona!

http://www.futbolnet.pl/news/nawet_s...na__64184.html

Brawo Wisła i... do roboty!

http://www.futbolnet.pl/publicystyka...boty__253.html
Ostatnio edytowane przez leszekm : 08.08.2008 o godz. 21:56.
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.08.2008, 22:17
W meczu z Barcą zawodnicy Wisły będą mieli okazję pokazać się w szeszej publiczności bo takie mecze ogladają setki milonów ludzi. 2-1 na wyjeździe nie byłoby złe, a na R22 wynik jest otwarty.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 08.08.2008, 23:04
Ale panowie ,rownie kluczowa kwestia oprocz podejcia pilkarzy Barcelony do meczu(,tu uwazam ze beda skoncentrowani,i nas nie zlekcewaza -to profesjonalisci tu nie ma miejsca na prowizorke.),BEDZIE MENTALNA POSTAWA NASZYCH PILKARZY.

Albo wyjda na Camp Nou najpierw porobic sobie fotki(jak 7 lat temu ale wynik nie byl tragiczny)i zagrają byle nie przegrac wysoko,i myslac asekuracyjnie "No ale przeciez my o grupe UEFA mamy grac"...i w tym momencie wlsciwie juz bedzie po zabawie,Albo Skorza wbije im do glowy ,ze futbol jest nieprzewidywalny i zrobi z nich 11 wojownikow chcacych osiagnac dobry wynik na Camp Nou.

Niestety sam nie wiem jak to bedzie,choc jak juz czytalem bodaj 3 dni temu wypowiedz Baszcza ze jada tam raczej na "przygode" to boje sie o to pierwsze w/w rozwiazanie.

Cytat:
Nawet słynna Barcelona naszej Wisły nie pokona!

http://www.futbolnet.pl/news/nawet_s...__64 184.html
Ha ! piekny artykuł.

Napewno kibicowsko w LM jestesmy juz dawno,i to wlsciwe potwierdzaja pilkarze ,trenerzy innych druzyn ktore przyjezdzaja pierwszy raz na Wisle,czy to do Polski.
Oni wogole niezdaja sobie sprawe ze mozna np caly mecz dopingowac.
Przypomnicje sobie slowa zawodnikow Realu(tak ,tak.) slowa trenerow Iraklisu ,Victorii,pilkarzy Neijmegen.

Na Barcy tez musimy zrobic takie pieklo jak z Beitarem i jestem pewien ze bedzie to mialo wplyw na gre ICH(nie sa przyzwyczjeni do dopingu caly mecz) nie naszych,bo nasi wiedza jak sie dopinguje w Polsce.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.08.2008 o godz. 23:13.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Pennywise
Member

Od: 02.2003

Stary 09.08.2008, 11:44
Narazie widzę , że Barca się podnieca meczem z Boca Juniors 16 sierpnia czyli 3 dni po meczu z nami.Mówią ,że naszą silną stroną jest obrońca Kokoszka oraz pomocnik Vicjel Lobodzinsky oraz że raczej wygrają i śmieją się z naszego stadionu.
Oznacza to ,że nic się nie zmieniło od ostatniego meczu i lekceważą nas.Dlatego jestem pewien że objedziemy ich w Krakowie i długo nas popamiętają.
Odpowiedz cytując
Pablosky09
Junior Member

Stary 09.08.2008, 11:50
Witaj, Polski przyjaciółmi. Jestem wielkim fanem Real Madrid CF, a Wisła Kraków, a następnie jako Ja jestem anty-Barcelony, Madryt i być niezależnie od Wisły, chcę ganeis na wszystkich kosztów, good luck i myślę, że będzie spędzić knockout
http://mundoimg.com/imagenes/artistas/123997_mundoimg__fc_barcelona___wisla_krakow.png
http://img.userbars.pl/119/23655.gif
Odpowiedz cytując
devios
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 09.08.2008, 13:48
Nie ma to jak poprawna polszczyzna ;-)
Ale przynajmniej mamy wsparcie zza granicy.

Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 09.08.2008, 19:50
Jesli kontuzje sie potwierdza(Mam nadzieje oczywiscie ze nie!!) to obrona bedzie tak wygladac? od prawej Singlar,Baszczu,Diaz,Zieniu,to jest tragedia! jak my chcemy walczyc o remis z Barcelona?co raz wiecej slow mi nachodzi na jezyk aby pocisnac super dzialacza!co nam zostaje?WIARA!!

jednak Cleber ma tylko stluczenie na szczescie,ale miejmy nadzieje ze da to do myslenia dzialacza!

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13657
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez Styk83 : 09.08.2008 o godz. 19:59.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 09.08.2008, 21:37
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Bede zdziwiony, jesli Piotr sie nie spalil w trakcie, czy jeszcze przed spotkaniem, co zdarzalo mu sie juz w polskiej lidze. Krotko mowiac, Piotr ktory wg mnie jest najgorzej radzacym sobie z presja wislakiem, tym razem bedzie musial wyjatkowo mocno w siebie uwierzyc, gdyz w przeciwnym razie moze sie to bardzo zle dla niego skonczyc. Choc tak po prawdzie, z tego zalecenia powinien skorzystac kazdy bez wyjatku pilkarz Wisly
W tym temacie dodałbym jeszcze Pawełka, Łobo i Zieńczuka
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 10.08.2008, 00:19
W Niedzielę (10 sierpnia) w godzinach 12 - 17 w restauracji "U Wiślaków" prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz Wisły w Barcelonie.

W tych samych godzinach będzie możliwośc zapisania się na przejazd do Barcelony autokrem.

Koszt przejazdu wynosi 550 zł+cena noclegu+ cena biletu (równowartość 18euro) 60,00zł. . Planowany nocleg na Costa Brava. Koszt noclegu to 20-30 Euro (więcej szczegółów w późniejszym terminie i na zapisach).

PS
Niestety jest problem z zarezerwowaniem tak dużej ilości miejsc noclegowych z wtorku na środę na Costa Brava. Jeżeli okaże się ,że będzie z tym dalszy problem to pojedziemy i będziemy tych noclegów szukac na własną rękę lub po prostu wyjedziemy trochę póżniej w poniedziałek. Tak aby nie planować spania w okolicach Barcelony ,tylko pojedziemy bezpośrednio do celu ,tak aby dotrzeć tam rano w środę.!!!! Prosimy o wyrozumiałość - mamy naprawde krótki okres na załatwienie wszystkich ,ważnych spraw w tym ewentualny nocleg dla prawie 200osób.!!!!

Zapraszamy juz dzisiaj w godzinach 12-17 do restauracji "U Wiślaków"!

SKWK
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.08.2008 o godz. 00:22.
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 10.08.2008, 00:48
Cytat:
W tym temacie dodałbym jeszcze Pawełka, Łobo i Zieńczuka
akurat Łobo w tych słabych meczach sobie odpuszcza, a im większa presja, tym lepiej gra, Belgia, Cracovia, Niemcy (tak, uważam, że wtedy był wyróżniającym się zawodnikiem z przodu, bo z tyłu - wiadomo kto )
.
Odpowiedz cytując
kpn
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 10.08.2008, 06:42
Przesuneli godzine meczu Barcelona - Wisla
21:45
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 10.08.2008, 11:49
Kontuzji doznali Cleber i Piotr Brożek jesli nie zagrają z Barcą to będzie tragedia...

Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 10.08.2008, 12:28
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA napisał(a):
Informacje dotyczące wczorajszych kontuzji zawodników Wisły nie są najgorsze - u Clebera nie stwierdzono złamania ręki w okolicach łokcia. Piotr Brożek natomiast ma naciągnięty mięsień dwugłowy nogi.

Brazylijski obrońca Wisły ma bardzo mocno potłuczony łokieć i przedramię. Jest to bardzo bolesny uraz ale najważniejsze, że w tych okolicach nie stwierdzono złamania. Jeśli chodzi o Piotra Brożka, to sztab medyczny Wisły będzie się starał, żeby zawodnik był gotowy go gry na spotkanie z Barceloną.
Jest nadzieja, że zagrają obaj.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Stary 10.08.2008, 12:28
Barca przekonana o laniu jakie sprawi Wiśle

http://www.sport.pl/pilka/1,65029,55...awi_Wisle.html
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 10.08.2008, 13:55
To może świadczyć że lekceważą Wisłe.Oby tak było i Biała gwiazda wywalczyła dobry rezultat w Hiszpanii.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Od: 04.2008

Stary 10.08.2008, 14:04
Oby Piotrek Brożek sie wykurowal bo jest teraz w dobrej formie .Jakby Cleber złamal reke to bylaby żaloba
Odpowiedz cytując
autocontrol
Member

Stary 10.08.2008, 14:07
nie, czołowy klub europy ma sie obawiać Wisły gdzie "1/4 budzetu to tyle ile Barcelona wydaje na pranie brudnych strojów i czyszczenie Camp Nou"

Co z tego ze nowy trener? ze nie będzie Messiego, ze zespół jeszcze nie jest zgrany, ze wygralismy 5-0 z Beitarem, ze coś tam innego?
WAKE UP! to jest Barcelona!

gola zdobędziemy na Camp Nou to będę skakał z radości.
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 10.08.2008 o godz. 14:17.
sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member

Stary 10.08.2008, 14:31
nie, czołowy klub europy ma sie obawiać Wisły gdzie "1/4 budzetu to tyle ile Barcelona wydaje na pranie brudnych strojów i czyszczenie Camp Nou"

Co z tego ze nowy trener? ze nie będzie Messiego, ze zespół jeszcze nie jest zgrany, ze wygralismy 5-0 z Beitarem, ze coś tam innego?

to ty się obudź i idź na tę stronę Błoń z które przyszedłeś.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
autocontrol
Member

Stary 10.08.2008, 14:52
Rozpie...olimy Barcelonię której budzet wynosi tyle ile u nas jest wart jeden zawodnik tak z 0-3 na Camp Nou i u siebie żeby się za bardzo nie przemęczyć lekko 2-0 i muzyka gra.

Już jestem Wiślakiem? dzieki z góry łaskawco.
sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 10.08.2008, 14:56

Hehe zapominasz o kilku podstawowych sprawach. to nie pieniadze graja na boisku a pilkarze. Dwa Guardiola z calym szacunkiem dla jego klasy pilkarskiej ale zaden dobry pilkarz nigdy nie bedzie dobrym trenerem. Trzy brak messiego wlasnie. 4 brak Ronaldinho i Eto`o. 5 Moga nas zlekcewazyc co juz zrobili jak Barcelona pozwolila messiemu pojechac do Pekinu. To ze masz bardzo krotkowzroczne spojrzenie na cala sprawe nie mozesz odbierac odrobinek nadzieji tym ktorzy nia zyja. Ja jestem ostroznym optymista co do meczu. Wiec spokojnie to jeszcze kilka dni do meczu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów