The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bearex
Senior Member

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.07.2008, 12:11
Nie wie ktoś kto będzie kolejnym testowanym bramkarzem?
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 08.07.2008, 12:19
bearex napisał(a):Wyświetl post
Nie wie ktoś kto będzie kolejnym testowanym bramkarzem?
Podobno ma to być jakiś bramkarz z ligi niemieckiej. Chyba że tym kolejnym bramkarzem jest Juha...
Powód: }
Ostatnio edytowane przez piter116 : 08.07.2008 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując
Barszczu
Junior Member

Od: 08.2003

Stary 08.07.2008, 12:20
dla mnie sprowadzenie na zgrupowanie Juszczyka jest równoznaczne z tym, iż nowego bramkarza nie będzie. Ale to może ja jestem czarnowidzem
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 08.07.2008, 12:56
taa fantastyczna czwórka
ja nie wiem do konca zgrupowania 5 dni...transferów brak...z całym szacunkiem dla polityki transferowej klubu ja w tej chwili mam prawo czuć zażenowanie i niedosyt.
to w takim razie jaki jest cel drużyny na ten rok? Wisła miałaby odposcić puchary?
a nawet jak kogoś sprowadzą to i tak bedzie ciezko zeby w tak krotkim czasie wkomponować zawodników w druzyne...
a zresztą jak sie konczy wprowadzanie zawodników ktorzy nie przepracowali calego okresu przygotowawczego można zobaczyc sięgając pamiecią do zeszlego sezonu i kontuzji Niedzielana np.
Ostatnio edytowane przez buczo1985 : 08.07.2008 o godz. 12:59.
What's new?

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.07.2008, 13:06
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
taa fantastyczna czwórka
ja nie wiem do konca zgrupowania 5 dni...transferów brak...z całym szacunkiem dla polityki transferowej klubu ja w tej chwili mam prawo czuć zażenowanie i niedosyt.
to w takim razie jaki jest cel drużyny na ten rok? Wisła miałaby odposcić puchary?
a nawet jak kogoś sprowadzą to i tak bedzie ciezko zeby w tak krotkim czasie wkomponować zawodników w druzyne...
dlatego nikogo nie sprowadzą.

Nie stać nas po prostu na dobrych zawodników, wiec lepiej sciagac sredniawke, Skorża woli stawiać na swoich.
Ewidentnie, tak jest jesli sciaga Juhu i Mączynskiego.

Ciekawe jest to ze Skorza mówil ze ma typow, ktorych wystarczy przebadac etc, bez zdednych testow wziasc do skkladu. I gzie oni sa? mam nadzieje ze nie mial na mysli bramkarzy ktorych testowalismy juz, bo skoro Juhu jest od nich lepszy, to musza byc mega słabi.

Ja mimo tego wierze w nich. Wierze że takim składem potrafia cos zrobic. Moze niekoniecznie awans do LM, chociaz Slavia potrafiła, majac podobnych graczy jak my.Raz na rok jest zawsze niespodzianka, i moze w końcu to my ja sprawimy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
nostra
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 08.07.2008, 13:15
Jak oni teraz bądz za tydzień chcą sprowadzić w miarę klasowych grajków to niech lepiej sobie odpuszczą.. bo jest za mało czasu żeby zgrali się z resztą drużyny. Lepiej sobie odpuścić i poczekać do okienka zimowego, wywalczyć tego majstra, i wtedy można powalczyć (kiedy przepisy UEFA się pozmieniają i słabszy z mniejszym budzetem nie będzie znaczyć gorszy).

tak sobie myśle od kilku lat.. przecież BC wie co robi... zależy mu tej LM,.. i nie może zrozumieć że bez klasowych zawodników nie damy rady. Przecież nie chce krzywdy Wiśle zrobić, tak samo Bednarz, Skorża i pozostali, wszystkim im zależy na jak najlepszych wynikach, to czemu się tak zachowują.. (?)
dlatego też zawsze na spokoju do tego wszystkie podchodzę, nie uda się to wtedy już problem jest w głowie BC i innych.. co oni sobie wtedy myślą hmm... zostaje znów na rok, i znów powtórka z rozgrywki i tak w kółko.. dla mnie to takie paranormalne trochę to wszystko

nie ma transferów? pier*oli mnie to, nie moja brożka
nie ma wyników? pier*oli mnie to, nie moja brożka

i co na to wtedy BC... jemu powinno zależeć najbardziej

dla mnie to wszystko jest jakieś dziwne
Ostatnio edytowane przez nostra : 08.07.2008 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.07.2008, 13:22
nostra napisał(a):Wyświetl post
tak sobie myśle od kilku lat.. przecież BC wie co robi... zależy mu tej LM,.. i nie może zrozumieć że bez klasowych zawodników nie damy rady. Przecież nie chce krzywdy Wiśle zrobić, tak samo Bednarz, Skorża i pozostali, wszystkim im zależy na jak najlepszych wynikach, to czemu się tak zachowują.. (?)
Jak zachowuje się Skorża z Bednarzem!? Sugerujesz, że nasz kołcz nie chciałby transferów? Nie rozumiem Twojej wypowiedzi.
Odpowiedz cytując
nostra
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 08.07.2008, 13:23
Cupiałowi......i innym........ , tak będzie lepiej, bo Skorża najmniej tu winny. Ja sam nie rozumiem do końca co napisałem bo nie potrafię klarownie napisać o co mi chodzi, jak już pisałem dla mnie to wszystko jest jakieś paranormalne i niezrozumiałe

aaa ide bo zwariowałem
Ostatnio edytowane przez nostra : 08.07.2008 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 08.07.2008, 13:25
Ściągnięcie do Austrii Juszczyka pokazuje po raz kolejny, że jeśli chodzi o skauting to jesteśmy 100 lat za murzynami.
Klub nie jest w stanie znaleźć kandydata na rezerwowego bramkarza przez rok (bo o odejściu Juha wiadomo od przynajmniej roku). Przecież to już są k...a jaja.
Po jaką cholerę mamy bramkarzy w Młodej Ekstraklasie (np. Jarosiński) Chyba po to, żeby w awaryjnej sytuacji mogli dojechać na zgrupowanie. Ale nie u nas.
Przecież jest oczywiste, że skoro klub postanowił nie wydawać żadnej kasy na zakup bramkarza to układ jest prosty: Pawełek jako pierwszy, Cebanu jako drugi i ktoś z młodzieży jako trzeci. No bo jeśli Cebanu nie nadaje się - wg Skorży - na rezerwę to po co trzymać go w klubie A tak trzeba interpretować wezwanie do Austrii Juszczyka.
Odpowiedz cytując
JohnnyH
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 08.07.2008, 13:27
Wystarczy rzut oka na dzisiejszy PS aby się przekonać że Wisła w ciągu miesiąca z drużyny mającej najlepszą kadrę w lidze wylądowała za Lechem i Legią. To jeśli chodzi o pierwszą jedenastkę. Jeszcze większa katastrofa jest jeśli spojrzy się na dublerów. W chwili obecjenej nie mamy zmiennika dla Pawełka, stoperów, Sobola i Cantoro, Łobodzińskiego i Zieńczuka. Jeśli ktokolwiek wypadnie ze składu nie będzie miał równorzędnego zmiennika tylko na takiej pozycji zagra kolejny łatacz dziur. Tylko pogratulować....

Jeśli puszcza się zawodników na wolny transfer lub sprzedaje do zachodniego klubu najbierw trzeba pomyśleć czy ma się na oku godnych następców. I tak, Paulista który w razie czego mógłby grać na każdym ze skrzydeł będzie się opalał na Cyprze razem z Kosowskim.

Jeśli sprzedaje się Dudkę za 2 - 2,5 mln euro i nie reinwestuje przynajmniej części pieniędzy to nie mozna wymagać od drużyny cudów. Mam tylko nadzieje że Cupiał nie będzie miał prestensji po benckach jakie niechybnie otrzymamy zarówno w pucharach jak i w lidze do Macieja Skorży.

Tylko głupcy nie uczą się na błędach...

Pozdrawiam
Żuraw my personal Jesus
Odpowiedz cytując
kmicin
Junior Member

Od: 07.2008

Stary 08.07.2008, 13:35
Byłem wyrozumiały ale do czasu. Pan Bednarz mówił że w ciągu kilku nastęnych dni dojedzie jeden klasowy napastnik <bez testów> i jeden pomocnik na testy.. I mówił że finalizują kontrakty z 4 klasowych zawodników jakoś ich nie widać, jestem ciekaw co z ust Bednarza znaczy finalizować.
Odpowiedz cytując
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 08.07.2008, 13:38
Może to wszystko na co realnie klub stać.
Przeinwestowanie jest działaniem dającym dużo radości na początku - nowi zawodnicy, nowe kontrakty, boiska treningowe itp - kibice są szczęśliwi ..... przez chwilę, bo potem trzeba to wszystko utrzymać, a jeżeli nie ma podstaw finansowych (jak to przy przeinwestowaniu) to następnym etapem jest bankructwo.
Rozsądny biznesmen, którym Cupiał, sądząc po majątku jaki zarobił, na pewno jest, nie zrobi gruntownego remontu klubu, jeśli nie ma pewności, że budżet to wytrzyma (i nie zależy to od stanu konta Cupiała tylko od bilansu finansowego Wisły).
Naszym prawem i przywilejem (ze względu na brak wiedzy o finansach Wisły) pozostaje oczekiwać, frustrować się i krytykować.
Byle z odrobiną rozsądku i kultura oczywiście
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 08.07.2008, 13:48
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
miesiac temu mielismy mistrza, utrzymujemy ten sam sklad, i bedziemy miec problemy z trojka

lech kupujac drugoligowca i arbolede, jest juz tak mocny ze nadrobi 20 punktow roznicy z ub sezonu?
Poraz ktorys wyjezdasz z ta przewaga ,jak tylko ktos stwierdzi ze latwo nie bedzie.
Moim zdaniem popelniasz blad ,myslac ze jak w tym roku bylo 20 to w nastepnym(przy podobnym skladzie) tez tak bedzie, badz bedzie mniej ale i tak jestesmy zdecydowanym faworytem.

Z liga jest roznie ,wystarczy spojzec na zdobywane przez nas co 2 rok mistrzostwa(z przerwa na Henka) , na to co stalo sie z Zaglebiem i Belchatowem w ostatnim sezonie.
To se ne vrati Konrad i proponuje bys sie do tego powoli zaczynal przyzwyczajac.
Nadal jestesmy jednym z faworytow ale konkurencja tym razem nie spala i zobaczysz ze latwo nie bedzie.

A co do tematu - zapchajdziury pewnie sie pojawia bo narazie to nie jest zle tylko jest po prostu katastrofa.
W razie kartek, kontuzji ja nie wiem kto bedzie gral
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 08.07.2008, 13:57
nostra napisał(a):
nie ma transferów? p****li mnie to, nie moja brożka
nie ma wyników? p****li mnie to, nie moja brożka
Brożka Piotra i Brożka Pawła, rozumiem? To już zboczenie białogwiezdne. Jak poezja Krzysztofa Kamila Baszczyńskiego

Broszka – ozdoba kobieca. Broszki mają różne kształty: od prostych, owalnych do fantastycznie powyginanych. Także wielkości tych ozdób są zróżnicowane. (wikipedia)

nostra napisał(a):Wyświetl post
aaa ide bo zwariowałem
Zaiste, odpocznij. Innym też nie zaszkodzi.
Jak się ten temat czyta po godzinie odpoczynku, to ... jest jeszcze gorzej
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 08.07.2008, 14:03
Wy by scie tylko kupowali dawali gigantyczne pensje zawodnikom a potem byście sie dziwili dlaczego klub popada z dnia na dzien w coraz wieksze dlugi. Bednarz nie daje swojej kasy na stol tylko klubowa i musi tak mieszać pieniedzmy zeby nie obciażyc budzetu zrozumcie to
Odpowiedz cytując
K_2
Banita

Od: 04.2008

Stary 08.07.2008, 14:05
janko04 napisał(a):Wyświetl post
Wy by scie tylko kupowali dawali gigantyczne pensje zawodnikom a potem byście sie dziwili dlaczego klub popada z dnia na dzien w coraz wieksze dlugi. Bednarz nie daje swojej kasy na stol tylko klubowa i musi tak mieszać pieniedzmy zeby nie obciażyc budzetu zrozumcie to
A ty zrozum ,ze jak bedziemy sie oslabiac co rok przed pucharami to nigdy nic nie osiagniemy...
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 08.07.2008, 14:08
kmicin napisał(a):Wyświetl post
Byłem wyrozumiały ale do czasu. Pan Bednarz mówił że w ciągu kilku nastęnych dni dojedzie jeden klasowy napastnik <bez testów> i jeden pomocnik na testy.. I mówił że finalizują kontrakty z 4 klasowych zawodników jakoś ich nie widać, jestem ciekaw co z ust Bednarza znaczy finalizować.

A czy powiedzial kiedy zakoncza sie negocjacje. Czy Ty myslisz ze takie sprawy zalatwia sie w jeden dzien.
Nie rozumiem tu poniektorych z ich pretensjami, owszem nie jest najlepiej bo nie ma transferow ale zeby drzec szaty no bez przesady.

Nasz liga nie jest szczytem mazen nawet dla sredniej klasy pilkarzy, wiec zeby rozwazyc oferte z Wisly to wczesniej prowadza negocjacje z silniejszymi klubami a do piero po nie udanych negocjacjach zaczna na powaznie rozmawiac z nami.
Co my mozemy takiemu grajkowi zaoferowac jak w II lidze hiszpanskiej on dostanie 3 razy wiecej,przynajmniej jest cieplo a i pogra na pozadnych stadionach.

Nie sztuka jest kupic zawodnikow i dac im wysokie kontrakty, tylko sztuka jest miec z czego zaplacic. Nasza liga jest slaba to wszyscy wiedza to i slabe sa budzety klubowe bo nie ma sponsorow z odpowiednia kasa wiec czego szukac w Europie.

Nawet jak by Cupial zainwestowal dzis w transfery 5 baniek euro to nie daje to gwarancji sukcesow w pucharach i zwrotu inwestycji, a w lidze poradzimy sobie bo ekipa jest dosc silan wystarcza dwa, trzy srednie wzmoocnienia teraz i ewentualnie jakis mocniejsze w przerwie zimowej.
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 08.07.2008 o godz. 14:24.
,
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 08.07.2008, 14:11
janko04 napisał(a):Wyświetl post
Ale jakie dlugi
Przeciez wszystko zalezy nie od dlugow bo nie mamy pozyczki z banku , ktora trzeba splacac, tylko od widzimisie wlasciciela.
Przeciez dlug jest jego - w skrocie piszac i nie bawiac sie w zawilosci papierkowe ze to firma x dala firmie y.

Wiec cala sprawa zamyka sie w tym czy wlasciciel Boguslaw Cupial chce sie pobawic w mocniejszy zespol czy nie.
Odpowiedz brzmi - NIE i tyle.
Mozna sie o to w****iac(co czasami czynie) , mozna narzekac(co tez mi sie zdarza) ale trzeba to zaakceptowac.

Pewnego pulapu (jak walka o mistrza i lizniecie uefy) nie przeskoczymy z tym wlascicielem.

Moze cos sie zmieni gdy stadion zostanie oddany do uzytku.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
gsr.
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.07.2008, 14:12
Cytat:
Przebywający na zgrupowaniu Wisły w Bad Waltersdorf Mateusz Kowalski od ponad tygodnia jest tak naprawdę wolny piłkarzem.

Dotychczasowa umowa Mateusza z Wisłą wygasła 30 czerwca. Zawodnik jest już jednak “po słowie” z dyrektorem Bednarzem i zaraz po powrocie do Krakowa ma podpisać nową umowę. Prawdopodobnie będzie ona wiązała go z Wisłą na okres dwóch lat. Nowy kontrakt miał zostać podpisany już w Austrii, jednak dyrektor Bednarz musiał wyjechać ze zgrupowania.

Zawodnik ma podpisać nową umowę, po czym prawdopodobnie ... pójdzie na wypożyczenie. W grę wchodzi między innymi beniaminek ekstraklasy – Lechia Gdańsk. W ciągu najbliższych dni wszystko powinno się wyjaśnić.

żródło: SKWK
Odpowiedz cytując
Jeremi
Member

Od: 02.2006

Stary 08.07.2008, 14:17
A ja tu wchodzę i czytam i juz mnie ten spadek nastrojów w jakiegoś doła wpędza. Jeszcze nie czas na paikę, jeszcze nie czas na wyworzenie nikogo na taczkach.
Nie mówię od ideału to jest daleko, bo każdy by chciał żeby już ekipa była gotowa i się zgrywała ale może troszke wyluzujmy z tym marudzeniem. Pamiętam czasy kiedy nie mieliśmy dyrektora sportowego i w ogóle nie miał kto o transferach informować, a wtedy nastrój był lepszy niż dzisiaj.
Prawda jest taka że aby wejść do LM to CUDU potrzebujemy.
Wierzę natomiast, ze dwuch jeszcze grajków przyjdzie i tych terorystów izraelskich przejdziemy i w UEFA coś pogramy
jeremi
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 08.07.2008, 14:21
Naprawde czy Was tak podniecaja te coroczne MP, bitwy z Polonią Bytom, Odrą i innymi takimi zespołami? Po sobie mowie, ze mi sie nudzi, oczywiscie, bardzo sie ciesze ze Wisła zdobywa majstra ale po co ? Zeby pokazac ze jest swietna na krajowym podwórku ? Tyle to wiemy, co najwyzej lubie ogladac mecze z Legią i Cracovią, moze tez z Lechem, a tak to mnie to przestaje bawic, ile to razy podchodzilismy do eliminacji, ile razy za przeproszeniem zrobili nas w chuja (vide sędzia, spalone i te sprawy), ile razy liczymy na transfery, to taka .......ona monotonia, co rok to samo i każdy też to samo powtarza, zawsze nas zapewniają ze beda transfery, bedzie dobrze, a my jedziemy tym samym składem od ilu lat? Tylko ludzie nam ubywaja, jedni sie rozwijaja (ale oni byli nasi), jedni wracaja z wypozyczen, a jednych dostajemy za darmo badz kontraktujemy darmowych lub bardzo tanich syfiastych piłkarzy czy zapchajdziury, czy doczekamy sie zmiany ? Czy znowu bedziemy emocjonowac sie jak Wisła dostaje po dupie w eliminacjach, nie mam wiary z tym składem, przypomnijcie sobie co sie działo wiosna, jaką padake gralismy, bo bronic to sie umiemy, ale co z atakiem ? Czy zarzad tego kurde nie widzi? Czy nie chce widziec ? Przeciez tak samo bronilismy sie z Nancy czy Blackburn, pechowo bo pechowo ale strzelali nam te gole w koncowych minutach, bo ilez mozna sie bronic nie wyprowadzajac ataku, gdzie te kreatywnosc ?

Jak słysze Singlar, Perrone, czy cos mi to mowi ? A ja chce po prostu kogos z wyrobioną marką, bede kibicował APOELowi, Pauliscie, Kosie, Zewlakowowi w pucharze UEFA, mam nadzieje ze wszyscy beda grali w "11", bo ten zespół walczył by o mistrza u nas, maja fajnych graczy, polskich, u nich sa to zagraniczni ale z wyrobiona marka (przynajmniej u nas). Powiecie Singlar, wyrobiona marka w Czechach, wyrobiona w ten sposob, ze był podstawowym zawodnikiem, nie mam nic do niego i po czesci nawet ten transfer mi odpowiada, ale nie Perrone, czy my musimy zawsze kupowac i dopiero po fakcie łudzic sie ze cos z piłkarza bedzie? Nie mozna kupic, wiedzac juz, iz bedzie wzmocnieniem ? Widocznie nie mozna, a chciałbym poznac w kim tkwi problem, Cupiał czy Bednarz? Nie chce wydawania po 5mln euro na kazde okienko, ale gdybysmy co rok po sprzedaniu piłkarza, kupowalibysmy dwóch za cene sprzedania (czyli ok 2 mln euro), bylibysmy w calkiem innym miejscu. Tak jak ktos pisał, reinwestycja + dołozenie choc miliona euro (1.5 juz wydał Lech, a niby mamy wiekszy budzet). Tylko czy ja jestem taki wybitny, czy mamy jakies problemy w klubie ? Czy ktos moze jest pazerny ? Bo narazie klub tylko zarabia i stoi w miejscu.

Czekam na obiecane transfery graczy ktorych nie trzeba testowac ... kolejna bujda ?

Ten post to tylko podsumowanie tego co pisza inni, podsumowanie tematu Wisła i europejskie puchary.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 08.07.2008 o godz. 14:41.

Odpowiedz cytując
gsr.
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.07.2008, 14:22
Po mojemu to zamknąć temat do czasu jakiegoś transferu, bo rzeczywiście syf i jeszcze raz syf, zero konkretów tylko powtarzające się posty "Bednarz ciec" i "Gdzie transfery?" i zmuszanie mnie do czytania takich "HEDów" dla którego zdobycie majstra jest nudne i niepotrzebne bo i tak do LM / PUEFA nie wejdziemy, więc po co nam ten majster?

Ręce opadają

Kokoszce i innym woda sodowa uderzyła do głowy? spójrzcie na siebie, w dupach za przeproszeniem się niektórym poprzewracało od tych sukcesów. Obudzcie się i skończcie jęczeć i beczeć jak stare baby! Nie pasuje? kierunek Barcelona lub ktoś inny!

Ja równiez odpocznę od tego tematu. Adijos Pokemony
Ostatnio edytowane przez gsr. : 08.07.2008 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując
adm007
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.07.2008, 14:57
Żałość to można powiedzieć o naszej polityce transferowej, której nie ma. Ciekawe za co Bednarz bierze pieniądze. Kadrę powinniśmy mieć gotową już przed pierwszym obozem.Spokojnie przez kilka miesięcy można bylo sfinalizować jakieś transfery. Szkoda słów. Niestety po wywalczeniu mistrzostwa, następuje krok wstecz. Obawiam się o wyelimimowanie Beitaru. Cupiał musi zrozumieć, że inwestycje w furbol, to raczej altruizm, niż chłodna kalkulacja biznesowa.
W moim sercu Wisła i na dobre i na złe
Odpowiedz cytując
Valsacio
Member

Od: 07.2008

Stary 08.07.2008, 15:00
Można sobie darować bramkarza itp...

Ale niech Bednarz się kurcze dobrze zastanowi, wybierze JEDNEGO poządnego błyskotliwego pomocnika z tych co ma za 1mln Euro do ofensywy i go kupi do cholerci.
Napastnik może być ten Perrone. Moim zdaniem rolę Paulisty spełni, a przy odrobinie szczęścia może stać się bardzo dobry jak na nasze warunki. Napewno nie jest to Radovanovic, bo 2 taki wolny się przecież trafić nie może
Ostatnio edytowane przez Valsacio : 08.07.2008 o godz. 15:09.
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.07.2008, 15:00
ZAMKNIJCIE TEN NĘDZNY TEMAT
Kiedyś można było coś ciekawego poczytać a teraz to tylko płacze albo złote myśli
Otwórzcie sobie temat płaczliwa polityka transferowa i tam te dyrdymały sobie wypisujcie ja się chcę coś ciekawego dowiedzieć a jak nie ma transferów to po ch..? tu pisać?
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Stary 08.07.2008, 15:31
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
ZAMKNIJCIE TEN NĘDZNY TEMAT
Kiedyś można było coś ciekawego poczytać a teraz to tylko płacze albo złote myśli
Otwórzcie sobie temat płaczliwa polityka transferowa i tam te dyrdymały sobie wypisujcie ja się chcę coś ciekawego dowiedzieć a jak nie ma transferów to po ch..? tu pisać?
Temat ma tytul polityka transferowa a nie przeprowadzone transfery , jak polityka jest nedzna to i wpisy maja wisielczy klimat, chyba to normalne?
Jesli ktos chce sie dowiedziec kogo kupilismy to polecam glowna -tam wszystko jest i bedzie w razie czego.

WislaKrakow.com
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 08.07.2008, 15:50
Przypominam ostatni wywiad z Cupiałem, gdzie niezadowolonych z jakości transferów zapraszał do współfinansowania klubu.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 08.07.2008, 15:54
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
A czy powiedzial kiedy zakoncza sie negocjacje. Czy Ty myslisz ze takie sprawy zalatwia sie w jeden dzien.
Nie rozumiem tu poniektorych z ich pretensjami, owszem nie jest najlepiej bo nie ma transferow ale zeby drzec szaty no bez przesady.

.
miał poł roku od ostatniego okienka więc co Ty tutaj o jakimś jednym dniu?
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 08.07.2008, 16:03
kristos napisał(a):Wyświetl post
Przypominam ostatni wywiad z Cupiałem, gdzie niezadowolonych z jakości transferów zapraszał do współfinansowania klubu.
A potem takiego delikwenta potraktuje jak Kite rok temu.
Odpowiedz cytując
Boleck
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 08.07.2008, 16:03
kristos napisał(a):Wyświetl post
dałem 1 procent podatku, następnym razem się mocno zastanowię, poza tym bez takich frazesów, takimi idiotycznymi tekstami to można zamknąć każdy temat, chociaż wychodzi z tego niezłe sknerstwo Cupiała, ciekawe czy za zmarnowaną kasę na Matusiaka nie udałoby się utrzymać kilku skautów przez rok. Mamy małą kasę ok. tylko wydawajmy ją z sensem. Od wielu lat trąbie że skauting jest tańszy niż nietrafione transfery.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów