The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Przemoo
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.06.2008, 14:17
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam bardzo, Blaszczykowski we Wiśle gral dwa lata i przy pierwszej okazji poszedl na zachod to ze jest dobry i mlody nie rozni go od innych.
Nie porwnoj go do Glowackiego bo naprawde nie wiem czym on sobie tak was zaskarbil ze robicie z niego najwiekszego Wislaka.

tez nie wiem czemu i sie zgadzam z Toba.
Prawda jest ze obiecal : Jeszcze tu wrócę!! i licze na to
Odpowiedz cytując
Ricken
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 26.06.2008, 14:24
Różnica jest taka że Kuba poszedł za granice jako młody perspektywiczny zawodnik aby się rozwijać a dla Wisły chciał grać jest młody pewnie jeszcze wróci a Darek w Wiśle grać nie chciał i co chwile mówił że pragnie odejść i spróbować się za granicą.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.06.2008, 14:27
Proud napisał(a):Wyświetl post
czy Kubie Błaszczyowskim będą pamiętać przyszłe pokolenia Wiślaków ...i to ich bedzie się wymieniać jako piłkarzy którzy Białą Gwiazde mieli w sercu a nie tylko na trykocie...
bez przesady, jak chłopaczek który pokopał piłkę w klubie ze dwa lata i wyjechał z niego przy pierwszej lepszej okazji za granicę ma stawać sie legendą 100 letniej ekipy z tradycjami jak Wisła to ja nie mam pytań

Legendą to jest Maldini w Milanie, Raul w Realu...
Wiem, że u nas pod tym kątem bieda, ale szanujmy sie i nie rzucajmy takich haseł na daremno bo je deprecjonujemy...
Odpowiedz cytując
Przemoo
Senior Member

Stary 26.06.2008, 14:29
Ricken napisał(a):Wyświetl post
Różnica jest taka że Kuba poszedł za granice jako młody perspektywiczny zawodnik aby się rozwijać a dla Wisły chciał grać jest młody pewnie jeszcze wróci a Darek w Wiśle grać nie chciał i co chwile mówił że pragnie odejść i spróbować się za granicą.
nie ma watpliwosci ze miedzy nimi jest duza roznica . chodzi o to czemu po dwoch sezonach daje sie Kubusia do hall of fame? fakt jest to swietna osoba ktora mimo tragedii, ktorej by nie znioslo wiekszosc z nas potrafil sie wybic i stac sie swietnym pilkarzem licze, ze jeszcze wiele przed nim i mam nadzieje ze nie predko wroci do Wisly a jak wroci to albo pod koniec kariery albo na jakis czas zeby potem stac sie najlepszym prawoskrzydlowym w Europie

ten typ z Varteksu jest ponoc ofensywnym pomocnikiem a nie skrzydlowym... ale moze zle zrodla mialem. z Singlara sie ciesze lecz Bartczak by sie przydal.. mysle ze czekaja na niego i ewentualnie od niego zalezy czy podpisza Slowaka
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.06.2008, 14:30
Przepraszam bardzo, Blaszczykowski we Wiśle gral dwa lata i przy pierwszej okazji poszedl na zachod to ze jest dobry i mlody nie rozni go od innych.
Nie porwnoj go do Glowackiego bo naprawde nie wiem czym on sobie tak was zaskarbil ze robicie z niego najwiekszego Wislaka.

Tylko na transferze Blaszcza to najwiecej zyskal Klub inkasujas sporo eurasow.Czy Ty kiedykolwiek uslyszales z ust Kuby ze chce odejsc? czy kiedykolwiek pokazal to na boisku? nawet jak juz byl sprzedany to jeszcze pol sezonu zapierdalal nie odkladajac nogi.

Idac tokiem rozumowania niektorych forumowiczow ktory z zawodnikiem zasluguje na szacunek zeby byc prawdziwym Wislakiem, moze zaczniemy robic badania DNA zeby zobaczyc ktory ma wislackie geny co?. I do piero wtedy z nim podpisywac kontrakty- ludzie to sa tylko pracownicy, czy wy codziennie w pracy deklarujecie swoim wspolpracownikomn i szefowi mowiac JAK JA KOCHAM TA FIRME, W INNEJ NIE BEDE PRACOWAL
,
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 26.06.2008, 15:10
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Tylko na transferze Blaszcza to najwiecej zyskal Klub inkasujas sporo eurasow.Czy Ty kiedykolwiek uslyszales z ust Kuby ze chce odejsc? czy kiedykolwiek pokazal to na boisku? nawet jak juz byl sprzedany to jeszcze pol sezonu zapierdalal nie odkladajac nogi.

Idac tokiem rozumowania niektorych forumowiczow ktory z zawodnikiem zasluguje na szacunek zeby byc prawdziwym Wislakiem, moze zaczniemy robic badania DNA zeby zobaczyc ktory ma wislackie geny co?. I do piero wtedy z nim podpisywac kontrakty- ludzie to sa tylko pracownicy, czy wy codziennie w pracy deklarujecie swoim wspolpracownikomn i szefowi mowiac JAK JA KOCHAM TA FIRME, W INNEJ NIE BEDE PRACOWAL
Ja*****
Jak widać odszedł,
mam do niego szacunek ALE śmieszy mnie to jak ludzie piszą już o nim jako o wielkiej legendzie klubu kiedy zawodnik zagrał dwa lata i przy pierwszej okazji uciekł na zachód.
mógł zostać by powalczyć z Wisla jeszcze raz o lige mistrzów, jak Żurawski.

Nie słyszaszem że chce odejść, ale widziałem że odszedł a to chyba jest bardiej wiarygodne.
Nie wsadzajcie go do legend klubu póki jeszcze sobie na to nie zasłużył.
jak naraie o wieeeeele bliżej do tego ma Głowacki niż Kuba.
Legendą może być Żurawski czy Baszczynski z tych czasów. Ale jeszcze póki nie wróci (i tak nie jest pewne czy wróci, ) i nie zrobi czegoś dla Wisły legendą nie będzie.

żeby nie było szacunek mam w jaki sposób odszedł, może lubi Wisłe, ale jeszcze nie pokazał nic by mówić o nim "prawdziwy Wislak"

ps. twoje ostatnie zdania za nic nie mają związku z moimi postami.
ps2. kosowski także nie odstawiał nigdy nogi we Wiśle i takze nie podpisał nowego kontraktu bo to klub niechciał. Ale jest jechany niemiłosiernie.
Uoprzedzam przed nastepnymi postami : "za co chwalicie drugiego, za to nie chwalicie trzeciego"
Ostatnio edytowane przez <Crasch> : 26.06.2008 o godz. 15:13.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 26.06.2008, 15:20
Ja*****
Jak widać odszedł,
mam do niego szacunek ALE śmieszy mnie to jak ludzie piszą już o nim jako o wielkiej legendzie klubu kiedy zawodnik zagrał dwa lata i przy pierwszej okazji uciekł na zachód.

Nie słyszaszem że chce odejść, ale widziałem że odszedł a to chyba jest bardiej wiarygodne.
Nie wsadzajcie go do legend klubu póki jeszcze sobie na to nie zasłużył.
jak naraie o wieeeeele bliżej do tego ma Głowacki niż Kuba.
Legendą może być Żurawski czy Baszczynski z tych czasów. Ale jeszcze póki nie wróci (i tak nie jest pewne czy wróci, ) i nie zrobi czegoś dla Wisły legendą nie będzie.

żeby nie było szacunek mam w jaki sposób odszedł, może lubi Wisłe, ale jeszcze nie pokazał nic by mówić o nim "prawdziwy Wislak"

ps. twoje ostatnie zdania za nic nie mają związku z moimi postami.
ps2. kosowski także nie odstawiał nigdy nogi we Wiśle i takze nie podpisał nowego kontraktu bo to klub niechciał. Ale jest jechany niemiłosiernie.
Uoprzedzam przed nastepnymi postami : "za co chwalicie drugiego, za to nie chwalicie trzeciego"
Ja tez nie twierdze i sie przy tym nie upieram ze Kubie sie nalezy miano LEGENDY, troszke chyba na to jest za mlody.
Ale dyskusja w tym temacie zeszla do tego komu nalezy sie szacunek, kto zdrajca i jak z klubu odszedl.Nie mozemy mowic ze Kubie sie szacunek nie nalezy bo odszedl nie powalczyl z Wisla o wyzsze cele itp itd.Bo grajac dla Wiseli zrobil wiele, mi na zawsze pozostanie w pamiecj jak kracil Legionistami w wygranym meczu 3-1 na Reymonta.

Powiedz mi, lub wymien jakie cechy lub co musi zrobic pilkarz zeby zostac PRAWDZIWYM WISLAKIEM i zeby zasluzyc na szacunek kibicow. Bo jak przejzysz kilkanascie stron tego tematu to z wypowiedzi wynika ze prawie zaden bo odeszedl a mogl zostac.
,
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Od: 11.2002

Stary 26.06.2008, 15:24
Ja*****
Jak widać odszedł,

bredni i kłamstwa trzeba prostować a więc:

Kuba nigdzie nie uciekł. Został przeprowadzony najnormalniejszy transfer. poza tym bardziej na transfer nalegało kierownictwo Wisły niż sam Kuba. NIe miał nic przeciwko grze jeszcze przynajmniej pół roku w Wiśle. Widząc b. duży zarobek (kwota kupna- kwota sprzedaży) na "Błaszczu" można by powiedzieć wypchali Kubę wcześniej na zachód.

Odszedł normalnie bo z klubu to uciekło wielu np Uche i stawiając go w jednym szeregu z Kubą jesteś zwykłym chamem. Oczerniając Kubę bezpodstawnie.

Nawet odejście Kosowskiego czy Dudki daleki jest od określenia mianem ucieczki z Wisły . Odeszli w sposób dla jednych normalny dla innych kontrowersyjny ale nie można powiedzieć, że spierd... z klubu jak .... Narobili (Kosa i Dudi) tylko dużo szumu przy swoich transferach, niepotrzebnego szumu.
Ostatnio edytowane przez PvD : 26.06.2008 o godz. 15:28.
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Stary 26.06.2008, 15:46
PvD napisał(a):Wyświetl post
bredni i kłamstwa trzeba prostować a więc:

Kuba nigdzie nie uciekł. Został przeprowadzony najnormalniejszy transfer. poza tym bardziej na transfer nalegało kierownictwo Wisły niż sam Kuba. NIe miał nic przeciwko grze jeszcze przynajmniej pół roku w Wiśle. Widząc b. duży zarobek (kwota kupna- kwota sprzedaży) na "Błaszczu" można by powiedzieć wypchali Kubę wcześniej na zachód.

Odszedł normalnie bo z klubu to uciekło wielu np Uche i stawiając go w jednym szeregu z Kubą jesteś zwykłym chamem. Oczerniając Kubę bezpodstawnie.

Nawet odejście Kosowskiego czy Dudki daleki jest od określenia mianem ucieczki z Wisły . Odeszli w sposób dla jednych normalny dla innych kontrowersyjny ale nie można powiedzieć, że spierd... z klubu jak .... Narobili (Kosa i Dudi) tylko dużo szumu przy swoich transferach, niepotrzebnego szumu.
Z tym uciekł to nie chciałem napisać że spierdo... sorry mój błąd, ALE jak byś raczył przeczytac dokładnie mój post to byś nie wyzywał mnie od chamów napisałem że mam szacunek w jaki sposób odszedł.
Nazywanie bepodstawinie chamem ty się nim stajesz, a nie wyzywany czyż mam racje?

Saklak
Prawdziwym Wiślakiem będzie dopiero wtedy gdy dotrzyma danego słowa "jeszcze tu wróce"
Wrócimy gdy bedzie można ocenić wykonanie danego słowa
Wszak kibiców Wisły nie można okłamywać.

Ja zacząłem dyskusje na temat Błaszczykowskiego i ją kończe, bo to nie ten temat jeśli będą jeszcze do tego jakieś uwagi zapraszam na priv.
Odpowiedz cytując
PvD
Armia Białej Gwiazdy

Stary 26.06.2008, 15:55
Z tym uciekł to nie chciałem napisać że spierdo... sorry mój błąd, ALE jak byś raczył przeczytac dokładnie mój post to byś nie wyzywał mnie od chamów napisałem że mam szacunek w jaki sposób odszedł.
to sie zdecyduj czy uciekł czy masz do niego szacunek za odejście, no chyba ze w twoim kodeksie wartosci za ucieczkę można jednocześnie szanować
Cytat:
Nazywanie bepodstawinie chamem ty się nim stajesz, a nie wyzywany czyż mam racje?
oczerniasz Kubę zarzucając mu ucieczkę co jest niezgodne z rzeczywistością wiec podstawy są
nie obracaj kota ogonem

wystarczy mieć jedną wersję swoich poglądów na temat odejścia a nie zaprzeczać samu sobie
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując
<Crasch>
Senior Member

Stary 26.06.2008, 16:18
Ricken napisał(a):Wyświetl post
Żeby tylko się nic Słowakowi nie stało w tym sparingu
http://sport.onet.pl/0,1248675,17771...wiadomosc.html
Sądny dzień.
PvD napisał(a):Wyświetl post
to sie zdecyduj czy uciekł czy masz do niego szacunek za odejście, no chyba ze w twoim kodeksie wartosci za ucieczkę można jednocześnie szanować

oczerniasz Kubę zarzucając mu ucieczkę co jest niezgodne z rzeczywistością wiec podstawy są
nie obracaj kota ogonem

wystarczy mieć jedną wersję swoich poglądów na temat odejścia a nie zaprzeczać samu sobie
Ja nie zaprzeczam samemu sobie tylko źle napisałem, wiem już że określenie "ucieczka" nie nadaje sie do takcih transferów
ok, kończmy już z tym jak coś dalej to na Priv

Wrócimy do tego tematu jak będzie do nas wracał
Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita

Od: 04.2005

Stary 26.06.2008, 22:57
jak nie wiecie to nie piszcie najpierw spytajcie a potem mocne słowa

Kuba jak mało kto zżył sie ze środowiskiem kibiców , jest członkiem stowarzyszenia , utrzymuje serdeczne kontakty i stałą łączność telefoniczną z niektórymi kibicami

to chyba go odróżnia od tzw. zwykłego pracownika który przychodzi odbębnić kontrakt (nawet jesli ma swietne wyniki) po czym zmienia firme na lepiej płatną

nie sądzisz ?
Odpowiedz cytując
Michał Wróblewski
Junior Member

Stary 01.07.2008, 08:22
W sobotę przeczytałe m wywiad z Jackiem Bąkiem. Reprezentacyjny obrońca stwierdził, że chce aby Leo nadal pravcował z reprezentacją, że tylko jeden Polak może go godnie zastapić...Kto? Henryk Kasperczak. Jak myślicie? Czy Kasperczak sprawdziłby się jako trener druzyny narodowej? Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Stary 01.07.2008, 09:15
poza Heńkiem Kasperczakiem także inny były trener Wisły jest wymieniany jako nastepca Leo a mianowice Franz Smuda.
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 01.07.2008, 09:36
Moim zdaniem HK ma dostateczne doświadczenie i sukcesy żeby być selekcjonerem. Inna sprawa, że Leo rownież je ma.
Problemem jest nie tyle trener co ciency kopacze, którzy w wiekszości jak są w lepszych klubach to grzeją ławę, grają tylko ci w gorszych. Starsi są na równi pochyłej, a mlodzi uciekają z Polski za lepszą kasą, dostają ja i siadają zazwyczaj na dupie...
Kaźmierczak, Matusiak, Janczyk itp. to ostatnie przykłady, kolejny to będzie Kokos.
Ze Smudą może lepiej dajmy sobie spokój od razu.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 01.07.2008, 10:57
Tomasz Kłos poinformował we wtorek, że definitywnie kończy piłkarską karierę. W minionym sezonie był kapitanem ŁKS Łódź, z którym utrzymał się w ekstraklasie. Od 1 lipca były reprezentacyjny obrońca jest menedżerem łódzkiego klubu.

Od dłuższego czasu Kłos miał problemy z kręgosłupem. Przewlekły uraz przyspieszył decyzję o zakończeniu kariery.
- Koniec z graniem. Teraz rozpoczynam nowy rozdział w swoim życiu. Na pewno będzie inaczej niż na boisku, ale cieszę się z nowego wyzwania. Zaczyna się ciężka praca, lecz nadal będę robił to, co lubię. Jako menedżer będę współpracował z dyrektorem sportowym klubu Julkiem Kruszankinem. Wspólnie musimy zrobić wszystko, by Marek Chojnacki miał w zespole takich zawodników, którzy będą gwarantowali wysoki poziom sportowy - powiedział Kłos.
Odpowiedz cytując
Silvestro
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 02.07.2008, 18:33
Kamil Kosowski :

http://www.apoel.net/apoel2/

Jasiek Paulista tam ma grać i Marcin Żewłakow .
Ostatnio edytowane przez Silvestro : 02.07.2008 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 03.07.2008, 08:42
Henryk Kasperczak, były szkoleniowiec m.in. Wisły Kraków, odrzucił ofertę pracy w najsłynniejszym afrykańskim klubie Zamalek Kair - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Szefowie pięciokrotnego triumfatora afrykańskiej Ligi Mistrzów proponowali Kasperczakowi dwuletni kontrakt wart milion dolarów.
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
Michał Wróblewski
Junior Member

Stary 03.07.2008, 08:49
Pewnie Kasperczak szykuje się do odegrania roli zbawcy poslkiej piłki. Kto wie, może wykopie Leona Zawodowca z reprezentacyjnej posady? Ale teka ciut poważniej. Jak myślicie? Dlaczego Kasperczak odmówił? Czy rzeczywiście może objąć reprezentację? I czy sądzicie, że sobie da radę? A jaśli tak lub nie, to dlaczego?
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 03.07.2008, 09:01
http://pl.youtube.com/watch?v=3IvzcHA3x5w

1:04 Szymkowiak ładnie śpiewa
Odpowiedz cytując
dorotja
ranny ptaszek

Od: 09.2003

Stary 03.07.2008, 10:40
Marek Holocher został nowym trenerem piłkarzy Orła Piaski Wielkie, drużyny występującej w krakowsko-wadowickiej piątej lidze.

Holocher zastąpił Krzysztofa Szopę, który w końcówce minionego sezonu prowadził równolegle Orła i pierwszą drużynę Garbarni. Po awansie tego drugiego klubu do III ligi nie był w stanie prowadzić dwóch zespołów, a zdecydował się prowadzić nadal "Brązowych". Marek Holocher pracował w Wiśle (trener bramkarzy), Alwerni i Dalinie, a w ostatnim sezonie Gościbi Sułkowice i Hejnale Krzyszkowice.

Dziennik Polski
www.historiawisly.pl
Odpowiedz cytując
kaelowiec
Banita

Od: 04.2005

Stary 03.07.2008, 11:07
vaazon napisał(a):Wyświetl post

masakra

kojarzysz wszystkei nazwiska ?

ja rozkminilem jeszcze citke i kucharskiego

ale wiocha , hehe skóra do jeansów i fryzurka z przedziałkiem

i pomyslec ze niektorzy teraz sa kreatorami mody ))
Odpowiedz cytując
Blacha92
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 03.07.2008, 11:16
Występują: Marek Citko, Mirek Szymkowiak, Bartek Karwan, Czarek Kucharski
Odpowiedz cytując
Blacha92
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 03.07.2008, 11:25
Jop w drużynie z Anelką i Tonim
http://sport.onet.pl/0,1264200,1781828,wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.07.2008, 13:29

Na pewno oprócz Szymka jest jeszcze Kucharski, Citko, Karwan i przynajmniej jeden Żewłakow, ale nie mogę rozpoznać jednego kolesia. Najsmutniejsze w tym klipie jest to, że obecni ligowcy nawet butów tym piłkarzom nie mogą czyścić.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 03.07.2008, 13:31
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Na pewno oprócz Szymka jest jeszcze Kucharski, Citko, Karwan i przynajmniej jeden Żewłakow, ale nie mogę rozpoznać jednego kolesia. Najsmutniejsze w tym klipie jest to, że obecni ligowcy nawet butów tym piłkarzom nie mogą czyścić.
Wichniarek
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 05.07.2008, 18:40
Gora strzelił gola w przegranym 1-2 meczu Szinniku ze Spartakiem Nalczik
Ostatnio edytowane przez manson777 : 05.07.2008 o godz. 18:43.
Odpowiedz cytując
pysio
Banita

Stary 05.07.2008, 18:46

2:03

i chyba Bednarz się do teledysku też załapał
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 06.07.2008, 11:57
Dan w Rumunii uczestniczi w promocji centrum szkolenia dla dzieciaków, sponsorowanego przez Gillette.
Jak coś pokręciłem to sorry, ale tylko reklame widziałem
..
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 07.07.2008, 10:49
K_2 napisał(a):Wyświetl post
400 tys euro za kolesia ktory gral w drugiej lidze w Troyes , na Cyprze i teraz w spadkowiczu ligi greckiej ,mowcie co chcecie ale to wg mnie nie bedzie kalsowe wzmocnienie na puchary...
Cleber mial bodaj 31 lat jak z nami podpisal kontrakt (sam sie dziwie ze to zrobil) a na Uche sie widac nie poznali bo bym mlodzianem i jego talent dopiero eksplodowal pozniej
Talent Uche ?
Czys Ty widzial mecze tego wielce utalentowanego Uche w Bordeaux ?
Gdzie on teraz gra ?

Latwo byc zwinnym i szybkim pilkarzem w mizernej lidze polskiej, grajac w nasilniejszej kadrowo ekipie.

Byl niezlym pilkarzem jak na polskie warunki, w skali europejskiej to slaby, a najwyzej mocno przecietny kopacz.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów