The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 27 22,50%
osłabi 76 63,33%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 14,17%
Głosujących: 120. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gdsmk
Senior Member

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.06.2008, 11:14
http://www.wislasoccer.com/?a=news&b=item&id=9624

Cytat:
Głowacki z nowym kontraktem!
Kibice Wisły mogą czuć się spokojni. Arkadiusz Głowacki, kapitan "Białej Gwiazdy", osiągnął porozumienie z klubem i podpisał nowy kontrakt! Nowa umowa wejdzie w życie 1 stycznia 2009 roku i będzie obowiązywać przez 4 lata.
Negocjacje w sprawie nowego kontraktu dla Głowackiego były długie i trudne. Ostatecznie jednak udało się znaleźć porozumienie i "Głowa" pozostanie w Wiśle na następne lata.

- Najważniejsze jest to, że w spokoju będę mógł się przygotowywać do kolejnego sezonu i naszych najważniejszych meczów. Trwało to długo, ale na pewno jesteśmy zadowoleni, że już się skończyło - przyznał Głowacki po podpisaniu umowy.

Radości z takiego obrotu spraw nie kryje Maciej Skorża. - To ważna i dobra wiadomość dla Wisły Kraków. Jeszcze wczoraj mieliśmy wątpliwości, czy te rozmowy z Arkiem zakończą się sukcesem. Jako trener chciałbym, aby Arek grał u nas jak najdłużej i z każdym sezonem prezentował się coraz lepiej - powiedział trener.
kolejne info po interii
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 26.06.2008, 11:20
www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4090

Ok, oficjalna potwierdza więc sprawa jest klepnięta.
Ciekawe czy Arek zgodził się na kontrakt motywacyjny. To by oznaczało że Bednarz jest bardzo konsekwentny. I dobrze
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 26.06.2008, 11:20
No i jest info na oficjalnej, tylko czemu nie ma potwierdzenia Dudki? Czyżby jeszcze jednak nie było podpisów?
Odpowiedz cytując
Ricken
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 26.06.2008, 11:23
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Miało być Lazio, Blackburn, Napoli, inne czołowe kluby...Skończyło się na jednym ze słabszych zespołów francuskiej ekstraklasy - bywa.
Powodzenia karierowiczu.
Nie jest tak źleAuxerre jest 15 Gorzej wylądował Smolarek w 17 drużynie ostatniego sezonu.
Żeby nie było to samo co z Kosą poszedł i jego drużyna spadła

Głowa zostaje,Dudka odchodzi.Teraz tylko żeby Kokoszka nie uciekł za darmo i będzie elegancko
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 26.06.2008, 11:24
Cytat:
"Cieszymy się, że podpora naszej drużyny zostaje z nami dłużej. Nie jesteśmy na razie medialni w sprawie transferów, ale mogę obiecać trenerowi, że będzie więcej takich konferencji" - powiedział prezes Wisły, Marek Wilczek.
Nie narzekać, tylko czekać
Odpowiedz cytując
couch
Senior Member

Od: 09.2006

Stary 26.06.2008, 11:31
tofik napisał(a):
Garguła to jest gwiazda jednej rundy. Daliby sobie spokój z nim. Jeszcze kwota za niego jest z kosmosu. Trzeba by poważnie upaść na głowę, żeby tyle wydać na niego. Pewnie byłby to cały budżet transferowy...
Dokładnie. Ja Gargułę jeśli już, to widziałbym na pozycji lewego skrzydłowego. Jednak taki lewy pomocnik, który był dobry, ale rok temu i to za taką kasę to raczej nie Podobno rozmawiamy z wieloma piłkarzami zza granicy, więc trzeba być dobrej myśli. Dudka odszedł, więc jakieś gotówkowe transfery powinny być.

Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.06.2008, 11:31
Oczywiście nie pogniewam się jak będą jakieś wzmocnienia ,ale priorytetem jest dla mnie przygotowanie drużyny do sezonu i zmiana stylu gry na bardziej kombinacyjny i szybki futbol.
Ostatnio niestety widzieliśmy "wybijankę" na przedpole przeciwnika i zero gry kombinacyjnej.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Maćko
Urodzony optymista

Od: 07.2005

Stary 26.06.2008, 11:32
"Można wyjechać za granicę, można też grać całe życie w jednym klubie. Ja wybrałem drugą opcję i jestem z tego dumny" - Arek Głowacki.
To my jesteśmy dumni, że mamy takiego kapitana.
Cholera, łezka w oku mi się zakręciła jak wspominam ile to już jest z nami Arek...

E:
Cytat:
"Cieszymy się, że podpora naszej drużyny zostaje z nami dłużej. Nie jesteśmy na razie medialni w sprawie transferów, ale mogę obiecać trenerowi, że będzie więcej takich konferencji" - powiedział prezes Wisły, Marek Wilczek.
Wierzymy i czekamy.
Ostatnio edytowane przez Maćko : 26.06.2008 o godz. 11:36.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
Odpowiedz cytując
Stop lost
Banita

Stary 26.06.2008, 11:45
Arek to jest pewniak. Jak jest zdrowy to martwić musimy się tylko o 10 pozostałych piłkarzy A to już coś nie? Bo 10 łatwiej uzupełnić niż 11
Kurde nawet nie wiedziałem że Arek Głowacki ma 186 cm wzrostu zawsze wydawał mi się niższy. Myślałem że ma 180 ale to chyba przez jego bardzo dobrą zwrotność.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.06.2008, 11:46
Ludzie mam prośbę - dajcie sobie na wstrzymanie do 01-07-08 z komentowaniem sprawy Kokoszki.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Stop lost
Banita

Stary 26.06.2008, 11:52
Eurosport.fr podaje że Dudka kosztował 2,5 mln Euro.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 26.06.2008, 12:01
http://www.nogometni-magazin.com/new...ranto_hrv_news
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 26.06.2008, 12:05
Mógłby ktoś przybliżyć co tam jest napisane? Niby języki podobne, a tak trudno to zrozumieć. Należy jednak zwrócić uwagę na datę tej informacji. Sprzed miesiąca, więc cie sądzę żeby to aktualne było. Choć kto wie...
Odpowiedz cytując
nce
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 26.06.2008, 12:08
http://www.90minut.pl/news.php?id=742977
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 26.06.2008, 12:09
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Mógłby ktoś przybliżyć co tam jest napisane? Niby języki podobne, a tak trudno to zrozumieć. Należy jednak zwrócić uwagę na datę tej informacji. Sprzed miesiąca, więc cie sądzę żeby to aktualne było. Choć kto wie...
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=13185
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 26.06.2008, 12:11
Cytat:
http://www.nogometni-magazin.com/new...nto_hr v_news
Sorka ale wcześniej szukałem to nie widziałem tego, pomyliłem się bo myślałem ze to z wczoraj
Odpowiedz cytując
nce
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 26.06.2008, 12:14
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Varteks: Brezovec zanimljiv poljskom prvaku Wisli

Poljski prvak Wisla Kraków pokazala je interes za omalenog veznog igrača Varteksa Josipa Brezovca. Brezovec je stigao u Varaždin prošle zime nakon odlične drugoligaške polusezone u Belišću, a u dresu Varteksa je ubilježio 33 nastupa uz dva pogotka.

Varteks: Brezovec w kręgu zainteresowań mistrza Polski Wisły

Mistrz Polski Wisła Kraków wykazała chęć pozyskania kluczowego gracza Varteksa Varażdin Josipa Brezovca. Grał on w tym klubie od poprzedniej zimy (wcześniej występował w drugoligowym klubie Belisce). W barwach Varteksa zaliczył 33 występy.

Czasem się przydaje znajomość chorwackiego
Odpowiedz cytując
arti
Guest

Stary 26.06.2008, 12:20
BronekTS napisał(a):Wyświetl post
Ta, a okienko transferowe tak po prawdzie jeszcze nawet nie otwarte. Trza narzekać!

Elagancka sprawa z Głowackim. Po Brożku to jest drugi przypadek że nie chce uciekać z Wisły, tylko zostaje. Wniosek może być jeden - czeka nas ciekawe lato
to był tylko złośliwy żart z mojej strony.
co do Garguły i ceny 1,2m euro - to mam nadzieję, że tyle nie wywalimy. Cena maximum w granicach Iwańskiego a i to niemało.
Odpowiedz cytując
Ricken
Senior Member

Stary 26.06.2008, 12:26
Żeby tylko się nic Słowakowi nie stało w tym sparingu
http://sport.onet.pl/0,1248675,17771...wiadomosc.html
Sądny dzień.
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 26.06.2008, 12:40
A to co?
Jakaś netowa odmiana "Faktu"?

Dawno w tematach transferowych nie czytałem podobnych głupot, zważywszy, że tekst jest z dzisiejszą datą.
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 26.06.2008, 12:45
it napisał(a):Wyświetl post
A to co?
Na profilu na forum transfery.info ten człowiek ma 19 lat.

to jakby wszystko tłumaczy.
Odpowiedz cytując
Deever
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 26.06.2008, 12:54
Na tę wiadomość czekałem.

Brawa dla Arka i dla klubu, że potrafili się dogadać, i to w dodatku bez pieprzenia głupot w mediach.

Tak postępuje kapitan i prawdziwy Wiślak.

Arek właśnie uczynił kolejny i bardzo duży krok na drodze do stania się prawdziwą legendą Wisły.

Ps. Wybacznie jeśli trochę przesadzam, ale piszę to pod wpływem sporych emocji. Długo i z niecierpliwością czekałem na taką właśnie informację. Cieszę się jak cholera.
Co to k***a jest "rów widokowy"?
Odpowiedz cytując
Nergal
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 26.06.2008, 13:01
A to co?

Dawno w tematach transferowych nie czytałem podobnych głupot, zważywszy, że tekst jest z dzisiejszą datą.
No tekst mocny, zwłaszcza rozbawił mnie fragment że dla Wisły już sukcesem będzie obrona tytułu w nadchodzącym sezonie. Oczywiście będzie to sukces ale napisane jest to w tonie jakoby miałby to być max na co stać Wisłę a i tak jest to mało prawdopodobne Generalnie pokemonów nie brakuje nigdzie ale właśnie dzięki takim tekstom MP z 14 punktową przewagą smakuje jeszcze lepiej.

A co do Głowy to naprawdę łezka aż mi się w oku zakręciła, to jest ****a kapitan i postawa godna naśladowania a nie pożal się Boże kapitan Franek uciekający jak szczurek kiedy coś nie poszło czy Kokos któremu się w bańce przewraca. Popatrz Kokos jak postępuje Wiślak i nie ....... w kolejnym oświadczeniu jaki to z Ciebie Wiślak z krwi i kości.

Dudka sprzedany, rewelacja, pożytek z niego jako taki był ale na pewno nie był podporą tej drużyny nie od niego zaczynała się pierwsza 11 i jako za takiego 2.5 mln to niezła sumka. Nie będziemy musieli już słuchać jak to bardzo chce wyjechać.

Słowak wydaje się być solidnym piłkarzem bo dotychczasowym przebiegu jego kariery, no ale wszystko pokarze boisko, w każdym bądz razie wygląda na kozaka, który wie czego chce a takich nam trzeba.

BĘDZIE GIT.
The Apostasy

Odpowiedz cytując
Samoth
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 26.06.2008, 13:05
Deever napisał(a):Wyświetl post
Na tę wiadomość czekałem.

Brawa dla Arka i dla klubu, że potrafili się dogadać, i to w dodatku bez pieprzenia głupot w mediach.

Tak postępuje kapitan i prawdziwy Wiślak.

Arek właśnie uczynił kolejny i bardzo duży krok na drodze do stania się prawdziwą legendą Wisły.

Ps. Wybacznie jeśli trochę przesadzam, ale piszę to pod wpływem sporych emocji. Długo i z niecierpliwością czekałem na taką właśnie informację. Cieszę się jak cholera.
Deever - z ust mi to wyjąłeś.
Nic dodać, nic ująć.
Odpowiedz cytując
Ricken
Senior Member

Stary 26.06.2008, 13:13
A to co?

Jeszcze okienko transferowe się nie zaczęło a już nas krytykują.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 26.06.2008, 13:22
Można powiedzieć, że przedłużenie kontraktów z Głowackim i Brożkiem ( bo i to raczej pewne ) jest największym hitem transferowym tego okienka we Wiśle. Teraz dopiero dokompletować do składu
wartościowych graczy, hm może i Singlar będzie dobry, bo w przeszłości nie grał w słabych klubach, na miarę
Wisły może okazać się bardzo solidny. Zobaczymy kto następny.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 26.06.2008, 13:30
Cytat:
"Gazeta Krakowska" informuje, że jednym z bramkarzy, którzy mogą zasilić Wisłę przed nowym sezonem jest trzeci golkiper Genoi, Ekwadorczyk Damian Lanza. 26-letni zawodnik mierzy 186 cm i waży 89 kg.
Powoli pojawiaja sie nazwiska, wydaje mi sie że Serb jest jednak ciekawszy. Ekwadorczyk 5 razy chyba wystapił w swojej reprezentacji kraju.
Ostatnio edytowane przez Baala : 26.06.2008 o godz. 13:33.
Odpowiedz cytując
BronekTS
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 26.06.2008, 13:34
Ciekawy jest też ten Ekwadorczyk. 5 występów w reprezentacji, był na MŚ w Niemczech. Obie propozycje do rozważenia, a z tekstu na TWSD można wywnioskować że jeden z nich na pewno zostanie zakontraktowany.
Odpowiedz cytując
zloty1906
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 26.06.2008, 13:43
15. drużyna Ligue 1 potwierdza, że pozyskała 25-letniego reprezentanta Polski. Dudka podpisał kontrakt na cztery lata. Były już piłkarz Wisły Kraków kosztował Auxerre około 2,5 mln euro. Oba kluby nie chcą ujawnić kwoty transferu

Gazeta.pl
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów