The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pysio
Król banicji

Od: 11.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.07.2021, 11:16. Gdzie to forum sprzed lat...
Szukam userów z najdłuższym stażem na forum. Niech się wypowiedzą jak było kiedyś...
OD LAT NIESŁUSZNIE KARANY, FORUM WIECZNIE ODDANY
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 31.07.2021, 22:05
Większość ma 4 albo i 5 z przodu
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 31.07.2021, 23:13
Wszystko się na Social Media przeniosło. Niestety.

Podobne tematy:

https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8129

https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=307
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 01.08.2021, 10:01
R33 napisał(a):Wyświetl post
Wszystko się na Social Media przeniosło. Niestety.

Podobne tematy:

https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=8129
Dobry temat
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 01.08.2021, 10:51
No to w takim razie masz jeszcze jeden.

https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7860
Odpowiedz cytując
pysio
Król banicji

Stary 02.08.2021, 11:28
Hej Rav, Teqila czy inni, może ruszycie dupy i coś zrobicie z tą częścią wiślackiego świata? Albo wóz albo przewóz. Siedzicie na dupach, nic nie robicie, pieniądze bierzecie, a forum umiera...

Może zamknijcie to forum w cholerę, albo oddajcie je w ręce "młodych ambitnych", którzy by je rozkręcili jak kiedyś. Jak w 2002 roku, gdy dzięki mojej działaności to forum żyło 24h/dobę, gdy trwała rywalizacja o lidera w liczbie postów.
OD LAT NIESŁUSZNIE KARANY, FORUM WIECZNIE ODDANY
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 02.08.2021, 13:15
pysio napisał(a):Wyświetl post
Hej Rav, Teqila czy inni, może ruszycie dupy i coś zrobicie z tą częścią wiślackiego świata? Albo wóz albo przewóz. Siedzicie na dupach, nic nie robicie, pieniądze bierzecie, a forum umiera...

Może zamknijcie to forum w cholerę, albo oddajcie je w ręce "młodych ambitnych", którzy by je rozkręcili jak kiedyś. Jak w 2002 roku, gdy dzięki mojej działaności to forum żyło 24h/dobę, gdy trwała rywalizacja o lidera w liczbie postów.
Pamietam te gwiazdki to bylo to
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 02.08.2021, 13:49
Jak ktoś ma ochotę przenieść się w czasie to można pooglądać tu:
https://web.archive.org/web/20050515...kow.com/forum/

Gwiazdek nie widać ale można tytuły tematów pooglądać, które były na topie np: jaką masz minę gdy depilujesz nogi
Ostatnio edytowane przez David. : 02.08.2021 o godz. 13:57.
Odpowiedz cytując
konrad
Member

Stary 02.08.2021, 15:38
Shoutbox trzyma to miejsce jeszcze w ryzach, nowych nie przybywa, bo ludzi, mających od małego styczność z social media forum jest nieatrakcyjne, statyczne. Może formuła forów wróci bumerangiem za 2, 3 pokolenia, jednak na tę chwilę chyba wiadomo, w którą stronę zmierza.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 02.08.2021, 21:14
ZaTo forum pierwsze duże odejście użytkowników zanotowało wraz z ucieczką Basałaja, który wraz z Holendrami narobił syfu i doprowadził klub na skraj bankructwa, a trzeba przypomnieć, że Bogdan cieszył się ogromnym poparciem w tym miejscu. Też kilku moderatorów odeszło.

Drugi niezwykle kluczowy moment i to w sposób negatywny to zmiany polityczne, które finalnie pomogły PIS-owi przy pomocy rosyjskiej agentury zagarnąć władzę w Polsce.

Wtedy forum było opanowane przez różnych pisowskich działaczy, często powiązanych z krakowskim oddziałem IPN-u. Panował niezwykły kult tzw. ,,wyklętych" i kult ,,zamachu smoleńskiego" - czy moda na pisowski, antyeuropejski ,,patriotyzm".

Zbiegło się to też ze wszystkimi przekrętami w Wiśle po pamiętnych wyborach w TS-ie, czego skutkiem było ostrzelanie stadionu, przegonienie Cupiała, upragnione dojście do władzy określonych środowisk dzięki podstawieniu Meresińskiego i całą resztą następnych wydarzeń - wyprowadzeniem kilkudziesięciu milionów, falą aresztowań.

W większości działacze polityczni oraz tzw. środowiska TS-u i kibicowskie mieli bardzo ściśle powiązania, praktycznie można ich nazwać tym samym, skoro organizowano liczne pisowskie pogadanki na obiektach Wisły z udziałem chociażby wyklętego Żebrowskiego.

Wiele osób po dojściu PIS-u zniknęło z tego forum lub też kreują się na nowych odnowicieli, którzy nie znają historii.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 02.08.2021 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując
Szelu_BRW
Member

Od: 12.2018

Stary 02.08.2021, 21:48
W dużej mierze ludzie uciekli też z tego forum na forum skwk
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 02.08.2021, 23:19
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
ZaTo forum pierwsze duże odejście użytkowników zanotowało wraz z ucieczką Basałaja, który wraz z Holendrami narobił syfu i doprowadził klub na skraj bankructwa, a trzeba przypomnieć, że Bogdan cieszył się ogromnym poparciem w tym miejscu. Też kilku moderatorów odeszło.

Drugi niezwykle kluczowy moment i to w sposób negatywny to zmiany polityczne, które finalnie pomogły PIS-owi przy pomocy rosyjskiej agentury zagarnąć władzę w Polsce.

Wtedy forum było opanowane przez różnych pisowskich działaczy, często powiązanych z krakowskim oddziałem IPN-u. Panował niezwykły kult tzw. ,,wyklętych" i kult ,,zamachu smoleńskiego" - czy moda na pisowski, antyeuropejski ,,patriotyzm".

Zbiegło się to też ze wszystkimi przekrętami w Wiśle po pamiętnych wyborach w TS-ie, czego skutkiem było ostrzelanie stadionu, przegonienie Cupiała, upragnione dojście do władzy określonych środowisk dzięki podstawieniu Meresińskiego i całą resztą następnych wydarzeń - wyprowadzeniem kilkudziesięciu milionów, falą aresztowań.

W większości działacze polityczni oraz tzw. środowiska TS-u i kibicowskie mieli bardzo ściśle powiązania, praktycznie można ich nazwać tym samym, skoro organizowano liczne pisowskie pogadanki na obiektach Wisły z udziałem chociażby wyklętego Żebrowskiego.

Wiele osób po dojściu PIS-u zniknęło z tego forum lub też kreują się na nowych odnowicieli, którzy nie znają historii.

za mocne masz te leki

forum się zmieniło, bo minęło 20 lat, to i tak niewiarygodne, że istnieje tak długo
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 03.08.2021, 01:30
Nie zmieniło tylko zubożało.

Ten Wayback Machine to dobra strona ale właśnie w przypadku tego forum dużo stron jest nieaktywnych.
Odpowiedz cytując
FLI
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 03.08.2021, 22:10
Sentyment do forum zostanie u mnie na zawsze, tu przed i po każdym meczu można się było dowiedzieć wielu rzeczy, tu powstała flaga wierność, szaliki flagi i inne gadżety, paru kumpli się tu poznało
teraz świeże info na twitterach i innych stronach ale na twsd zawsze zaglądam
Odpowiedz cytując
Miro
Senior Member

Stary 06.08.2021, 09:17
Ja mam podobnie. Sentyment pozostanie, ale czasu nie zawrócisz. Fora to juz przeszłość, wszystko pędzi za szybko. Teraz niestety króluje TT. btw Pysio, ty też byłeś dobry miglanc byłeś przez te wszystkie lata ;-)
Odpowiedz cytując
majkelson777
Member

Od: 12.2015

Stary 06.08.2021, 20:11
To, że część ludzi ma mniej czasu(założenie rodziny itd.) to fakt.

Natomiast zupełnie inną kwestią jest to, że przez brak działania administratorów nie ma szans na napływ nowych użytkowników, którzy chcieliby aktywnie na forum działać.

Mój kolega zapomniał danych do konta na forum, postanowił założyć nowe konto, przeszedł cały proces rejestracji(aktywacja przez maila itd.), niestety po zalogowaniu wyskakuję mu ten komunikat. I jest tak od trzech tygodni, co oznacza, że w zasadzie nie da się założyć w pełni funkcjonalnego konta na forum.

Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 09.08.2021, 18:40
Powody:(kolejność niby przypadkowa ale może i nie

1.Ogólnie fora zaczęły dołować, przez pejsuka. Sporo forów tematycznych(filmowe,muzyczne itp) albo kompletnie upadło albo wegetuje, takie czasy.
2.Drastyczne obniżenie poziomu piłkarskiego Wisły
3. Notoryczne kłótnie, poprzez co ludzie odbijali. Bany z dupy też się przysłużyły.

To tak pokrótce.
PS.
Nie sądzę by forum SKWK wielce się przyczyniło. Początek był obiecujący ale niestety szybko padło.
A co do mojego stażu, to ja już udzielałem się na starym forum i oczywiście od początku tego, tyle że zapomniałem hasła, więc musiałem się zarejestrować ponownie, a ja opuściłem to forum bo po prostu szkoda było moich nerwów.

Teraz coś tam skrobnę, bardziej pocisnę bękę na naszej eSBecji.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Stary 10.08.2021, 17:27
A mi się wydaje, że to forum umiera od czasu uruchomienia Shoutboxa. Jak ktoś coś chce napisać to napisze na szybko tam i dlatego więksość tematów umarła.
Odpowiedz cytując
macyo
Kangoo supersonic

Od: 08.2003

Stary 06.09.2021, 11:32
Standardowi nabijacze się zestarzeli (dorośli i nie mają czasu na klepanie trzy po trzy jak kiedyś.
Świeżsi użytkownicy olewają forum i bawią się na SB.

Szkoda, bo czasem jak mam przerwę w codziennej gonitwie, to usiadłbym z kawą, poczytał/odpisał etc.
A tak, to za bardzo nie ma co

Dział piłka nożna jeszcze jako-tako się kręci ale taki hydepark (gdzie dawno temu miało miejsce 99% ogólnego nabijania postów) umarł i zgnił. Wyrosły na jego mogile bardzo dorodne dęby...

Z chęci poczytałbym sobie jeszcze kiedyś intelektualnie wywody Lomu, Wormala i innych kreatur forumowych
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 16.09.2021, 22:15
pysio napisał(a):Wyświetl post
Szukam userów z najdłuższym stażem na forum. Niech się wypowiedzą jak było kiedyś...

Śmiesznie bandziorze

Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 17.09.2021, 21:02
No siema.....

P.S. Wszystko przeszło na social czyli, gdzie? Bo nie widzę żadnej fajnej grupy na fejsie.
SPRZEDAM GAZETY WYCINKI PLAKATY ZDJĘCIA WISŁY KRAKÓW 2000-2004

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910
Odpowiedz cytując
uher
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 17.09.2021, 22:35
Wszystko jest na tt.
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków

Stary 18.09.2021, 08:17
Ludzie zamiast na forach udzielają się w komentarzach pod postami.
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 23.09.2021, 13:18
Gównoburze na TT najlepsze.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 09.11.2021, 22:44
Gdzie się podziały tamte prywatki?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
W.S
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 10.11.2021, 20:03
Gdzie te dziewczyny, gdzie tamten świat
Ostatnio edytowane przez W.S : 10.11.2021 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 12.11.2021, 17:45
Gdzie się podziały tamte wspomnienia
Tamtych szalonych wspaniałych lat
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 13.11.2021, 22:16
... w chałupach welcome to...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów