The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 08.02.2019, 12:55
Można płacić na poczcie, można również zapłacić z konta innej osoby - ważne, by w tytule płatności podać swoje dane razem z adresem (dane zgodne z deklaracją).
Odpowiedz cytując
fsg369
Junior Member

Od: 08.2016

Stary 08.02.2019, 13:06
Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz cytując
rey1906
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 11.02.2019, 13:21
Wszystkiego od razu nie da się zrobić...
Ale jest rzecz prosta do przeprowadzenia.
Mianowicie w roku 💯 lecia Towarzystwa.
Byla opracowana nowa wersja Hymnu.
Kierownik drużyny pomylił tekst. W miejsce
"do Gdańska płynie stąd" podał "zwyciężać będzie wciąż"
A. Sikorowski dostał tekst i go nagrał....
Na początku była konsternacja na trybunach. Potem jednak siła decybeli zwyciężyła.
W raz z nowym otwarciem należałoby wrócić do oryginału...
Płyta z nagraniem jest....(z prawami itp.)
Co Wy na to...?
Odpowiedz cytując
ociec Ciemka
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 11.02.2019, 14:10
no ja jestem za, zawsze śpiewam "do Gdańska.."
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.02.2019, 17:14
Czy można się gdzieś dowiedzieć jakie nicki tu na forum mając członkowie zarządu i komisji rewizyjnej Socios (o ile mają)?
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 25.02.2019, 20:03
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Czy można się gdzieś dowiedzieć jakie nicki tu na forum mając członkowie zarządu i komisji rewizyjnej Socios (o ile mają)?
Tak, zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj. A tak na powaznie to zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 25.02.2019, 20:05
Ale zabłysnąłeś.
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Stary 26.02.2019, 09:32
Ale zabłysnąłeś.
Ja ci ich z mila checia przedstawie jak przyjdziesz, przynajmniej poznasz osobiscie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.02.2019, 10:10
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Tak, zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj. A tak na powaznie to zapisz sie do Socios, przyjdz na spotkanie i zapytaj.
A Ty co, rzecznik prasowy?
Niech się zainteresowani wypowiedzą.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 26.02.2019, 10:15
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Tak na poważnie to nie każdy członek jest z Krakowa czy okolic i czasem jest problem żeby się zjawić na spotkaniu i zapytać. Poważnie!
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Stary 26.02.2019, 10:59
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Tak na poważnie to nie każdy członek jest z Krakowa czy okolic i czasem jest problem żeby się zjawić na spotkaniu i zapytać. Poważnie!
To przed meczem podejsc do stoiska?

Karherop napisał(a):Wyświetl post
A Ty co, rzecznik prasowy?
Niech się zainteresowani wypowiedzą.
Wujek Dobra Rada zawsze lepiej poznac osobiscie jak sie komus chce
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 26.02.2019 o godz. 11:01.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 26.02.2019, 11:25
Z zarządu Socios jest Wit.ek, jestem ja. Z komisji rewizyjnej Kominek.
Odpowiedz cytując
marek.58
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 03.03.2019, 19:09
Przyjaciele z Socios, wysłałem mail z pomysłem na szaliki Socios do zarządu Naszego Stowarzyszenia. Na razie nie dostałem żadnej odpowiedzi, ale chciałem podrzucić ten pomysł również Wam, żebyście mogli go ocenić. Powiedzcie, proszę co o tym sądzicie;
"Tak sobie pomyślałem, że może dobrym sposobem na zachęcenie większej ilości osób na zapisanie się do Socios, byłby Oficjalny Szalik Socios. Taki pozytywny snobizm na trybunie: „popatrz kolego/koleżanko, ja pomagam a Ty?”.
Szalik powinien być tylko dla Członków i to jedna sztuka dla jednej osoby, żeby nie było rozdawnictwa.
Powinien być jeden wzór dla wszystkich, żeby nie było chwalenia się we własnym gronie ile płacisz.
Szalik powinien być odpłatny np. 50 zł, zawsze się przydadzą dodatkowe pieniądze.
No i może powinien być zmieniany co roku, żeby członkowie którzy się wykruszą nie „chwalili” się przynależnością?

Pewnie już taki pomysł był, w takim razie proszę potraktować mój mail jako wsparcie.
Myślę, że jak nas będzie więcej to doda to siły Wisełce."
Odpowiedz cytując
marco1906
Junior Member

Od: 11.2018

Stary 11.03.2019, 18:04
Bardzo dobry pomysł jestem za
Odpowiedz cytując
andrzejtsw
Junior Member

Od: 02.2019

Stary 12.03.2019, 18:02
Super pomysł z Tym Szalikiem.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 12.03.2019, 18:23
Obecnie są tworzone wizualizacje pierwszych gadżetów Socios - ma to być t-shirt i koszulka polo.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 05.11.2019, 11:38
Cytat:
Zachęcamy wszystkich kibiców do zakupu wiślackiego kalendarza na 2020 rok!
Każdy członek Socios Wisła Kraków może zamówić dowolną ilość kalendarzy w specjalnej cenie - 25 zł. Cena dla pozostałych kibiców wynosi 39.90 zł.

Formularz zamówienia -> https://docs.google.com/forms/d/e/1F...QuO8w/viewform

Parametry: kalendarz ścienny, format B3 (35,3 x 50 cm).

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowego opakowania w cenie 10 zł / szt. W jednym pudełku mieszczą się dwa kalendarze.

-> 19,06 zł z każdej zakupionej sztuki zostanie przeznaczone na rozwój naszego stowarzyszenia.

W miarę możliwości, prosimy o wybór odbioru osobistego. Zależy nam na tym, aby kalendarze nie uległy zniszczeniu podczas wysyłki.

-> Przedsprzedaż trwa do 15 listopada do godz. 22:00. Czas oczekiwania na kalendarze wyniesie około 4 tygodnie.

-> Aby potwierdzić zakup kalendarzy prosimy o dokonanie przelewu, zgodnego z wartością zamówienia:

Socios Wisła Kraków
Nr konta: 64 1600 1013 1874 7642 1000 0003
Tytuł: Zamówienie kalendarz Socios, imię i nazwisko, + ewentualnie nr członkowski

--
Prezentowana wizualizacja może ulec niewielkim zmianom.

Można komuś sprawić fajny prezent i przy okazji wspomóc
Ostatnio edytowane przez Cycu : 05.11.2019 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 11.11.2019, 08:05
Czy można poznać jak rozkładały się głosy za przelaniem pieniędzy z Socios dla Wasilewskiego?
Jeżeli to możliwe interesowało by mnie ile osób głosowało, ile było za, ile przeciw bez jakiegoś tam mnożnika w zależności od wpłaconej składki

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.11.2019, 09:03
Uprawnionych do głosowania było 1607 osób. Za wsparciem finansowania głosowało 940 osób, przeciw głosowały 84 osoby.
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2002

Stary 11.11.2019, 09:04
nero napisał(a):Wyświetl post
Czy można poznać jak rozkładały się głosy za przelaniem pieniędzy z Socios dla Wasilewskiego?
Jeżeli to możliwe interesowało by mnie ile osób głosowało, ile było za, ile przeciw bez jakiegoś tam mnożnika w zależności od wpłaconej składki
A może poszły na Brozka labo Buchalika albo Kube skad wiesz ze dokładnie na Wisilewskiego przeciez to jest umowne.

Marketimgowo to teraz słabo wyszło to nie Socios "wymadrzaja sie" i pouczaja po fakcie.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Stary 11.11.2019, 09:37
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Uprawnionych do głosowania było 1607 osób. Za wsparciem finansowania głosowało 940 osób, przeciw głosowały 84 osoby.
Dzięki za szybką odpowiedź. 1607-940-84=583 osoby nie zabrały głosu tak?

Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
A może poszły na Brozka labo Buchalika albo Kube skad wiesz ze dokładnie na Wisilewskiego przeciez to jest umowne.

Marketimgowo to teraz słabo wyszło to nie Socios "wymadrzaja sie" i pouczaja po fakcie.
O czym Ty mówisz? Jak umowne? Klub, aby zakontraktować Wasilewskiego potrzebował wsparcia od Socios w kwocie 20 tysięcy miesięcznie. Socios zgodziło się pomóc, więc jak kasa poszła na coś innego? Przecież Wasilewski jest w klubie.

Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 11.11.2019, 09:45
Dzięki za szybką odpowiedź. 1607-940-84=583 osoby nie zabrały głosu tak?

O czym Ty mówisz? Jak umowne? Klub, aby zakontraktować Wasilewskiego potrzebował wsparcia od Socios w kwocie 20 tysięcy miesięcznie. Socios zgodziło się pomóc, więc jak kasa poszła na coś innego? Przecież Wasilewski jest w klubie.
Bez Socios by nie był ?

Jest umowne moim zdaniem, umownie można powiedziec ze Socios płaci cały kontrakt Wasylowi.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.11.2019, 09:46
Byłby w klubie, podpisał przecież kontrakt przed końcem głosowania
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 11.11.2019, 09:48
O to mi chodzi to jest jednak troche umowne ze Socios płaci Wasylowi.

Lekcje trzeba wyciagnac na przyszłosc oby ona była.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Stary 11.11.2019, 10:06
Zatem po co prosić o kasę na Wasyla, skoro wcale ona potrzebna nie była.
Bez sensu, albo klub nie stać i potrzebuje pieniądze albo stać i nie potrzebuje.

Zdaje sobie sprawę, że pieniądze od Socios idą na prąd, a te z biletów zamiast na prąd na pensje dla piłkarzy. To jest logiczne, każda firma tak działa. Chodzi jednak o sam fakt, albo nie mam kasy na coś i proszę o to kibiców albo mam tą kasę i nie proszę.

Klub tak naprawdę podszedł do tematu w ten sposób, Socios i tak da nam 20 tyś. na miesiąc bo tyle zebrali, nie dadzą na Wasyla to dadzą na prąd jak będziemy mieć zaległości, a jak nie na to, to po coś zebrali i tak nam je dadzą.

Całe te głosowania to taki zabieg marketingowy by było, że kibic ma wpływ co się dzieję z jego pieniędzy, a tak naprawdę kasa się zbiera w Socios i po prostu idzie przelew do klubu. Na koniec trzeba tylko napisać "na co poszło".

Proszę nie odbierać tego jako atak, bądź że to coś złego. Po prostu myślałem, że działa to na innej zasadzie. Większość społeczeństwa nie ogarnia jak działa 500+ to i takie myki nie będą mi specjalnie przeszkadzać.

Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków

Stary 11.11.2019, 10:35
Bez sensu, albo klub nie stać i potrzebuje pieniądze albo stać i nie potrzebuje.

Zdaje sobie sprawę, że pieniądze od Socios idą na prąd, a te z biletów zamiast na prąd na pensje dla piłkarzy. To jest logiczne, każda firma tak działa. Chodzi jednak o sam fakt, albo nie mam kasy na coś i proszę o to kibiców albo mam tą kasę i nie proszę.

Klub tak naprawdę podszedł do tematu w ten sposób, Socios i tak da nam 20 tyś. na miesiąc bo tyle zebrali, nie dadzą na Wasyla to dadzą na prąd jak będziemy mieć zaległości, a jak nie na to, to po coś zebrali i tak nam je dadzą.

Całe te głosowania to taki zabieg marketingowy by było, że kibic ma wpływ co się dzieję z jego pieniędzy, a tak naprawdę kasa się zbiera w Socios i po prostu idzie przelew do klubu. Na koniec trzeba tylko napisać "na co poszło".

Proszę nie odbierać tego jako atak, bądź że to coś złego. Po prostu myślałem, że działa to na innej zasadzie. Większość społeczeństwa nie ogarnia jak działa 500+ to i takie myki nie będą mi specjalnie przeszkadzać.
Od strony klubu wtedy to zostało zle rozegrane to prawda.

Aby nie było kontrakt Wasyla jak na nasza sytuacje finansowo kadrowa jest skandaliczny moim zdaniem.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.11.2019, 10:50

Jeśli Socios nie pomogliby w opłaceniu kontraktu Wasyla, nie byłoby środków na innego/innych zawodników. Socios się dołożyli, więc w budżecie "transferowym" zwolniły się dodatkowe środki.

Głosowania nie są zabiegiem marketingowym, choćby umowa dotycząca przekazania w tym sezonie miliona zł - ona gwarantuje, że środki pójdą na opłacenie np. akademii zgodnie z umową między TS a SA. Przedtem piętrzyły się zaległości w tej kwestii...

Socios działa dopiero rok i w przyszłości może mieć rzeczywisty wpływ na działania spółki, do tego jednak jest potrzebna większa ilość członków i większe środki. Czy tak będzie? Nie wiem, na chwilę obecną nie sądzę, bo u nas ludzie mają słomiany zapał.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 11.11.2019 o godz. 10:57.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 11.11.2019, 11:59
Faktem jednak jest, że marketingowo dla Socios ta cała akacja z opłacaniem kontraktu Wasyla wypadła kiepsko.

Ludzie zastanawiają się: po co mam przystępować do Socios, skoro i tak moje pieniądze klub zmarnuje na tak bezużyteczne kontrakty?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 11.11.2019, 12:06
Marektingowo to po tym głosowaniu przystąpiło do Socios ponad 100 nowych członków

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ludzie zastanawiają się: po co mam przystępować do Socios, skoro i tak moje pieniądze klub zmarnuje na tak bezużyteczne kontrakty?
Z jednej strony tak, z drugiej strony już teraz słyszę głosy, żeby dokładać się do transferów. Jakbyśmy się dorzucili, a transfery nie wypalą, to też się ludzie zaczną zastanawiać? W zasadzie każda nasza przekazana kwota może być w taki sposób rozpatrywana - wpłacamy, a oni kasę marnują.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 11.11.2019 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Stary 11.11.2019, 13:31
Dlatego może warto pomagać w tematach gdzie jest mniejsze ryzyko utraty wizerunku i mniej kontrowersyjnych.
Bo tak jak pisaliśmy wcześniej, jak Socios zapłaci za prąd to Wisła kasę, którą miała na prąd wykorzysta na coś innego np. transfery, które mogą budzić kontrowersje gdyby szło to z kasy Socios.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów