The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.05.2019, 15:11
Powtarzam - wszystkie modele nie są w stanie wziąć poprawki na "twardy elektorat", dla którego niewielkie wahania cenowe w górę (ok 10%), nie powodują różnicy w elastyczności popytu.

Przypadków takich jak iamironman, którego posty mogą sugerować, że balansuje na granicy objęcia opieką przez MOPS ze względu na skrajne ubóstwo (ciułanie parudziesięciu złotych na bilety w wieku ponad 20 lat wskazuje albo na ciężką chorobę jego samego, lub kogoś z rodziny uniemożliwiającą podjęcie skutecznej pracy zarobkowej/pochłaniającą wszystkie zasoby, co jest wtedy godne wsparcia albo na inne przyczyny,niekoniecznie godne wsparcia ), wbrew pozorom nie jest na stadionie zbyt wiele, a jak pokazuje ostatnia runda - na frekwencję związaną z jednorazowymi wizytami na stadionie największy wpływ mają (w dowolnej kolejności): przeciwnik, pora dnia, pogoda i wynik ostatniego spotkania a nie ograniczenia budżetowe, czy poziom ceny biletów.

Jeśli klub (i my) odpowiednio podejdzie do akcji marketingowej, to wzrost ceny nie przełoży się na znaczący spadek sprzedaży karnetów. Ci, którzy zawsze kupują - i tak kupią, po ostatniej akcji część osób zostanie na stadionie na dłużej, a dobra akcja marketingowa jest w stanie dopiąć resztę -niewielki wzrost cen powinien zniwelować mniejsze wpływy wynikające z niższej frekwencji, a gdyby frekwencja dopisała, to mamy zysk dla klubu.

I - tak jak ludzie wcześniej pisali - nikt nie mówi o podwyżkach o 50/100% - podwyżka 5PLN na bilecie to naprawdę nie jest dużo.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Od: 11.2018

Stary 22.05.2019, 15:13
Wydaje mi się, że skok na 650 pln to dużo ale np 550 pln zamiast 500 to już jakiś ruch, niezbyt duży a jednak dający trochę kasy więcej klubowi. I bilety 5pln wiecej nie licząc rodzinnego
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.05.2019, 16:07
Coz wiecej mozna dodac. W naszej sytuacji lekka podwyzka cen biletow, karnetow to chyba jedyne rozsadne wyjscie, a jesli ktos bedzie mial o to pretensje to niech sie palnie w leb
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.05.2019, 17:01
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
a tak btw to ktoś wie kiedy Klub ma ogłosić ceny karnetów i od kiedy będą w sprzedaży?
Gdzieś chyba na twiterze, bodajże Obidziński pisał, że z końcem maja chcą rozpocząć.
Ponoć walczą o update systemu, aby była możliwość kupna/zmiany miejsca dla posiadaczy karnetów. To powinno przekonać dodatkową pulę chętnych, którzy nie kupują z uwagi na brak możliwości zmiany sektora gdy np chcą zabrać na mecz kogoś znajomego/z rodziny.

W temacie cen biletów/karnetów. Ceny są śmiesznie niskie i nikt mnie nie przekona, że tak nie jest.
Zapłaciłem 320 za sezonowy na D. Wyszło 20 spotkań (19 liga+1PP), średnio 16 zeta. Jeżeli ktoś mówi, że to za drogo to chyba powinien zmienić pracę na lepiej płatną.

A wieczni narzekacze, choćby bilety były po 1 czy 5zł i tak nie przyjdą. Bo wtedy się okaże, że im akurat termin albo pogoda nie pasuje.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 22.05.2019, 17:01
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Wow, jestem zaskoczony, że poza jednym przypadkiem próbującym zawrócić - nomen omen - Wisłe kijem wszyscy potrafią się zgodzić, że ceny na Wisłę sa obecnie śmiesznie niskie. Co do argumentacji - że kogoś stać teraz na mecze, ale nie będzię go stać gdy cena sie zmieni o np. 5zł to szkoda nawet czasu.

serek.c2 - skoro jest taka zgoda w narodzie, to może warto taką propozycje klubowi przedstawić? Wątpie, by ktokolwiek zauważył różnice w cenie nawet tych najtańszych biletów jeśli ktoś ją podniesie o 5zł. Tak samo jak i wątpię by ktoś szczególnie długo rozpatrywał cenę tych droższych biletów jeśli ich cena sie zmieni o 10zł.

Karnety to samo - jeśli suma pojedyńczych biletów na mecz wynosi w sezonie dajmy na to około 750-800zł (mysle o normalnych biletach na trybuny E czy H) to niech karnet kosztuje 600-650zł, a nie 500zł. I tak kupując go jest się sporo do przodu i średnio na mecz wychodzi to 33-36zł przy 18 meczach. Jeśli chcemy jeszcze kiedyś oglądać Wisłe z pierwszej dekady tego wieku, to niestety innej drogi nie ma. Mnie przeraża jak czytam uświadomiony, że teraz za mecze Wisły płaci sie tyle co za paczkę fajek albo mniej niż za zestaw w McDonaldzie... to jest jakas abstrakcja. Jeśli ten klub ma przetrwac, to to musi sie zmienic. Lepiej chyba zrobić coś takiego niż co pol roku kupować na siłe akcje, koszulki i inne takie, bo klub upada. Na ostatnim meczu ktos dostał pamiątke za bycie 300,000 kibicem Wisły na stadionie w tym sezonie. Łatwo policzyć, ze głupie 5zł za mecz kazdego kibica, to 1,5 miliona wiecej w kasie Wisly. 1,5 miliona to utrzymanie calego sztabu i druzyny przez 2 miesiace.

Naprawde zastanawiam sie gdzie sa granice cebulactwa (no chyba, ze to trolling) zeby bronic jak niepodległości kwoty 5zł.... w 2019 roku w Polsce. Niektórzy chyba nadal mentalnie zyją w latach 90, albo przeprowadzili sie tu niedawno z Mołdawii. Serio - mówić, ze sie chodzi na mecze, ale gdy cena sie zmieni o 5 (słownie: P I Ę Ć) złotych, to juz będzie Wisła "tylko dla bogatych", to jakiś inny poziom fantazji.

Ja uważam, że nawet kwota 10-15zł więcej za mecz na te droższe trybuny nie byłaby zła. Wolę wydac raz więcej na karnet i mięc spokojnego ducha, ze klub sobie radzi niz załowac tych 10zł, a potem sie zastanawiac - upadnie, czy nie upadnie. Czy bede miał kasę na nowe akcje czy inne zbiórki czy nie.

Mam nadzieje, ze ktoś to klubowi przedstawi jako propozycje. (Serek.c2 )
Ja dziś idę do kina, bilety mam za darmo z firmy ale jak będę chciał kupić popkorn/colę/sok etc. dla siebie i drugiej połowy to pewnie 40-60 zł wybulę.

Uważam że klub powinien przemyśleć cennik (czytaj - podnieść ceny na większość sektorów), a do ściągania nowych kibiców są Grupony, promocje, konkursy, umowy z korpo /mediami /marketami etc.

Czasu pozostało mało, niech ktoś z socios zagada do nich.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.05.2019 o godz. 17:05.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 22.05.2019, 18:14
Ja tylko mam nadzieję, że te ceny nie są po prostu skalkulowane na zasadzie popatrzenia w sufit, tylko w jakiś sensowny sposób.
Ale tak, nie przesadzajcie, pewnie jest jakaś tam grupa ludzi, dla których ta podwyżka będzie wystarczającym argumentem, żeby nie pójść na mecz, ale podobnie jak przedmówcom wydaje mi się, że będzie to na tyle niewielka grupa, że suma wpływów i tak będzie wyższa. A w naszej sytuacji to kluczowe.
Zresztą, dam sobie rękę uciąć, że cena ma bardzo ograniczone znaczenie, jeśli chodzi o frekwencję, bo na mecz o pietruszkę z nieatrakcyjnym kibicowsko przeciwnikiem gdyby bilety były nawet po te 5 zł, to stadion i tak nie byłby pełny.
Reasumując: podwyżka zdecydowanie tak, naszą rola jest, żeby dla tych, których naprawdę na mecz nie stać zafundować bony, które się sprawdziły (aż za bardzo, bo odniosłem wrażenie, że było ich więcej niż chętnych na nie ale to tylko moje wrażenie)
PS. Gdyby cena biletów i sportowa forma drużyny były jedynymi ważnymi elementami, czyli kupno biletów do nas i na kaufland byłoby substytucyjne, karnety do nich sprzedawały by się jak ciepłe bułeczki, a coś mi się wydaje, że tak jednak nie będzie
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 22.05.2019, 18:20
póki co jedyny mądry post to Czaro - to większa dywersyfikacja cen biletów

- kto sie czuje na siłach kupuje na drozsze sektory
- tych których mamy skusić ceną - zapraszamy na gorsze

od siebie dodam większą różnice pomiędzy cena karnetu a biletow
czyli:

a. lekko podniesc bilety (zwlaszcza na mecze 'premium' skoro jest tam komplet znaczy ze sa za tanie)
b. lekko obniżyc (tak! obniżyć!) karnety - lepszym klientem jest taki który zapłaci taniej w ujęciu meczu ale bedzie na kazdym (karnetowicz) niz ten ktory od swieta zaplaci kokosy za bilet

krotko mowiąc niedzielni kibice ktorzy przychodza na przyslowiowa Legie i derby niech przeplacają , kibicow chetnych wspierac Wisle na kazdym meczu szanujmy i zachęćmy korzystnymi cenami karnetow (zwłaszcza całorocznych)
Odpowiedz cytując
Aalcman
Member

Od: 06.2008

Stary 22.05.2019, 20:05
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
póki co jedyny mądry post to Czaro - to większa dywersyfikacja cen biletów

- kto sie czuje na siłach kupuje na drozsze sektory
- tych których mamy skusić ceną - zapraszamy na gorsze

od siebie dodam większą różnice pomiędzy cena karnetu a biletow
czyli:

a. lekko podniesc bilety (zwlaszcza na mecze 'premium' skoro jest tam komplet znaczy ze sa za tanie)
b. lekko obniżyc (tak! obniżyć!) karnety - lepszym klientem jest taki który zapłaci taniej w ujęciu meczu ale bedzie na kazdym (karnetowicz) niz ten ktory od swieta zaplaci kokosy za bilet

krotko mowiąc niedzielni kibice ktorzy przychodza na przyslowiowa Legie i derby niech przeplacają , kibicow chetnych wspierac Wisle na kazdym meczu szanujmy i zachęćmy korzystnymi cenami karnetow (zwłaszcza całorocznych)
Kolejny raz zapytam czy wy najpierw zastanawiacie się co piszecie, a potem przypadkie zastanawiacie zanim opublikujecie post?

Ile chcecie płacić za karnet? Spojrzałem sobie na Widzew. Najtańszy karnet na wiosnę kosztował 110, co przy 6 meczach domowych daje ca. 18,5 na mecz. U nas na wiosnę karnet kosztował 210, co przy 9 meczach daje jakieś 23,5 za mecz. 5 PLN różnicy pomiędzy Ekstraklasą i drugą ligą!
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
jaszczur90
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 22.05.2019, 20:20
Dla mnie najważniejsza rzecz, którą musi zrobić klub to umożliwić karnetowiczom zwalnianie swojego miejsca karnetowego na jeden mecz. Często mam ochotę wziąść kogoś na mecz i np. pójść zamiast na A ( gdzie mam przykładowo karnet ) to pójść z znajomym np. na G czy na F z siostrzeńcem ( czyli kupuje jednorazowy bilet dla siebie i drugiej osoby) , a tak to karnet mnie ogranicza. A łatwiej kogoś namówić gdy się z nim wspólnie pójdzie na sektor.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 22.05.2019, 20:25
Cytat:
Dla mnie najważniejsza rzecz, którą musi zrobić klub to umożliwić karnetowiczom zwalnianie swojego miejsca karnetowego na jeden mecz.
Dokładnie. Mam karnet na E, wokół wszystkie miejsca są wykupione, czasem mam okazję 2-3 osoby wyciągnąć (ludzie którzy nigdy na meczu nie byli sami się dopytują czy bym ich nie wziął na stadion) i k***a nie da się. Po prostu nie da się i co nam pan zrobi? I wcale nie chodzi o to, żeby mi klub zwracał kasę za ten jeden mecz, kiedy nie korzystam z karnetu - ja po prostu chciałbym obok karnetu dodatkowo kupić czasem bilet na inną trybunę.

DLa mnie to są jakieś jaja żeby to do tej pory nie było technicznie rozwiązane.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 22.05.2019, 20:28
Ponoc nad tym pracuja. Tzn nie wiem czy miejsce z karnetu bedzie "zwolnione", ale karnetowicz bedzie mial mozliwosc zakupu biletu na inne sektory Nowe ceny biletow/karnetow niby w przyszlym tygodniu.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 22.05.2019, 20:44
Panowie, sytuacja jest dla mnie jasna.

O ile ewentualna podwyżka cen biletów o te przykładowe 5 zł nie sprawi, że frekwencja jakoś specjalnie spadnie, o tyle absolutnie nie wierzę, żeby obniżka cen o 5 zł sprawiła, żeby nagle zaczęło chodzić kilka tysięcy osób na mecz więcej - a taki jest przelicznik, żeby w ogóle utrzymać obecny poziom przychodów z tego tytułu.

Jeśli ktoś chce mnie przekonać, że sprawa wydania 25 czy 30 zł za bilet jest dla jakiejś wielkiej rzeszy kibiców "być albo nie być" dla przyjścia na stadion, to sorry, ale raczej będzie ciężko, po prostu nie uwierzę.
Odpowiedz cytując
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2006

Stary 23.05.2019, 06:27
obniżenie cen karnetów to postulat godny pogardy... ich ceny są za niskie i to 320 zł na D, to jest ....a śmiech na sali. w jeden weekend na imprezy wydasz więcej w krka niż na KARNET NA CAŁY SEZON NA WISŁĘ... szanujmy siebie i szanujmy klub. mój postulat, to podnieść ceny karnetów, do poziomu sprzed obniżki (obniżka była o około 20-25%) a dodatkowo dać 5-10 zł więcej na bilet. szczególnie na mecze TOP, z prostego względu, to dodatkowo będzie promować karnetowiczów. taki sposób ratunku Wisły jest najlepszy, najprostszy i najbardziej przejrzysty. a i wtedy, można pomyśleć nad zniżką dla Socios, bo np. 10% dla Socios, może kogoś jeszcze zmobilizuje, chociaż z matematycznego punktu widzenia to będzie niewielki ułamek opłaty rocznej
Odpowiedz cytując
iamironman
Member

Od: 08.2015

Stary 23.05.2019, 06:36
Tak sobie myślę, że tutaj jednak ekonomia bierze w łeb. Mnie uczyli, że każdy chce płacić za coś jak najmniej. A tutaj z wszystkich stron zaatakowano mnie i stwierdzono, z całą stanowczością, że chcecie za to samo płacić więcej, a do tego chcecie zmuszać do tego innych.

Granice absurdu zostały przekroczone

A to nie jest tak, że jak chcecie za darmo dawać komuś kasę to po prostu robicie przelew?

Skoro zostało już postanowione, to tylko list do władz klubu, jakaś petycja. Co Wy na to?
Powód: źle się wyraziłem
Ostatnio edytowane przez iamironman : 23.05.2019 o godz. 08:31.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.05.2019, 07:49
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie myślę, że tutaj jednak ekonomia bierze w łeb. Mnie uczyli, że każdy chce płacić za coś jak najmniej. A tutaj z wszystkich stron zaatakowano mnie i stwierdzono, z całą stanowczością, że chcecie za to samo g... płacić więcej, a do tego chcecie zmuszać do tego innych.
Jeśli uważasz, że my tu wszyscy płacimy za G.ÓWNO to chyba coś z tobą nie tak.
Ja płacę za WISŁĘ, a jak tego nie rozumiesz to ode mnie tylko proste - wyp.ierdalaj!
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 23.05.2019, 08:35
Nikt cię nie zmusza cebulaku.Idż na Piasta
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 23.05.2019, 08:50
Ku..a u mnie na wiosce za okręgówke czy a-klase trzeba zapłacić piątaka za łeb i dostajesz za to połamaną ławeczkę ewentualnie obsrane krzesełko.Jedyny plus że możesz sędziemu nawrzucać i wszyscy cię słyszą.Czwarta liga to już nierzadko wydatek 10 zeta a my tu mówimy o wydarzeniu sportowym na poziomie ekstraklasy.Ochrona obsługa nagłośnienie obecność znanych osób ....o czym my mówimy.Szanujmy się .BILETY NA WISŁĘ SĄ ZA TANIE
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez krysztal : 23.05.2019 o godz. 08:51.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 23.05.2019, 08:52
Dajcie spokój koledze. On po prostu optuje za złotówką od biletu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 23.05.2019, 09:27
Bardziej za złotówką za bilet
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 23.05.2019, 09:27
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Panowie, sytuacja jest dla mnie jasna.

O ile ewentualna podwyżka cen biletów o te przykładowe 5 zł nie sprawi, że frekwencja jakoś specjalnie spadnie, o tyle absolutnie nie wierzę, żeby obniżka cen o 5 zł sprawiła, żeby nagle zaczęło chodzić kilka tysięcy osób na mecz więcej - a taki jest przelicznik, żeby w ogóle utrzymać obecny poziom przychodów z tego tytułu.

Jeśli ktoś chce mnie przekonać, że sprawa wydania 25 czy 30 zł za bilet jest dla jakiejś wielkiej rzeszy kibiców "być albo nie być" dla przyjścia na stadion, to sorry, ale raczej będzie ciężko, po prostu nie uwierzę.
Amen, dziękuję.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 23.05.2019, 09:36
Mam nadzieję że osoby decyzyjne w klubie czytają to forum (w sumie Jażdżyński potwierdzał to w ostatnim wywiadzie dla Interii) i podejmą odpowiednie decyzje w sprawie cen na nowy sezon.
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 23.05.2019, 09:38
Przekonamy się już niedługo.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.05.2019, 09:43
Uważam, że należy tutaj kierować się prostymi prawami rynku i podnieść ceny tam gdzie podaż jest niewystarczająca. Mówię tu oczywiście o meczach z Legią i Cracovią. Myśle, że takie 10 zł na każdym bilecie na te dwa spotkanie nie sprawią, że nagle ludzie nie przyjdą.

Uważam, że dużym problemem przy ustalaniu polityki cenowej jest fakt, że trzeba ceny ustalić z góry na cały rok i nie można ich później zmieniać. Przecież po wygranych derbach, jakby na mecz z Legią zarząd ustalił dwa razy wyższe bilety to i tak nie byłoby żadnego problemu ze sprzedażą kompletu wejściówek. Niestety w tej branży trzeba w czerwcu z góry przewidzieć jaki będzie popyt na bilety.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 23.05.2019, 10:02
Bardzo dobry pomysł . większą dywersyfikacją cen biletów.
Np. na dwa podsektory E na samym środku powinny być droższe niż podsektory tuż przy narożnikach. Można też rozróżnić parter/piętro.
Jest naprawde sporo możliwośći a jakość.oglądania meczu z różnich miejsc na stadionie jest diametralnie różna. Można to wykorzystać.

Dziwie się również,.że parter D nie był w sprzedaży. Ewidentnie najgorsza widoczność i tam można by było zrobić najtańsze bilety tak, żeby nawet ten pajac iron_coś_tam nie miał problemów z kupnem karnetu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.05.2019, 12:23
Bardzo dobry pomysł . większą dywersyfikacją cen biletów.
Np. na dwa podsektory E na samym środku powinny być droższe niż podsektory tuż przy narożnikach. Można też rozróżnić parter/piętro.
Jest naprawde sporo możliwośći a jakość.oglądania meczu z różnich miejsc na stadionie jest diametralnie różna. Można to wykorzystać.
Tak już było kilka lat temu, ale migracja na tej trybunie jest tak duża, że nikt tam nie będzie pilnował czy ktoś ma droższy bilet na środek czy tańszy na bok.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 23.05.2019, 12:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak już było kilka lat temu, ale migracja na tej trybunie jest tak duża, że nikt tam nie będzie pilnował czy ktoś ma droższy bilet na środek czy tańszy na bok.
To po co są stewardzi? o ile nikt nie oczekuje żeby na C każdy siedział na swoim krzesełku (albo w ogóle siedział) to na E jest to raczej powszechna praktyka.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.05.2019, 12:59
To po co są stewardzi? o ile nikt nie oczekuje żeby na C każdy siedział na swoim krzesełku (albo w ogóle siedział) to na E jest to raczej powszechna praktyka.
Dobre

Stewardzi i ochrona są odpowiedzialni za bezpieczenstwo na stadionie, a nie za sprawdzanie czy ktoś siedzi na dobrym miejscu.
Odpowiedz cytując
viktor56
Member

Od: 12.2017

Stary 23.05.2019, 13:05
Na E, jak ktoś cię podsiadzie, a ty będziesz chciał siedzieć na swoim miejscu, to oczywiste jest, że steward jest od tego żeby przesadzić osobę, ktora siedzi na twoim miejscu. Zajmują się oni tez kierowaniem na miejsca ludzi, którzy maja problem z tym, zeby je znaleźć. Oprócz tego sa tam po to, żeby usadzac ludzi którzy chcą stać na schodach, przesuwać tych którzy stoją zasłaniając innym i gonić ludzi, którzy palą na trybunach. Zaznaczam, że to nie jest moja wizja tego jak uważam, że powinno to wyglądać, tylko obiektywnie stwierdzenie faktów wywiedzione z wieloletniej obserwacji.
Powód: Doprecyzowanie
Ostatnio edytowane przez viktor56 : 23.05.2019 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Stary 23.05.2019, 14:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dobre

Stewardzi i ochrona są odpowiedzialni za bezpieczenstwo na stadionie, a nie za sprawdzanie czy ktoś siedzi na dobrym miejscu.
No właśnie dokładnie od tego są może czas aby zaczęli robić co do nich należy
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 23.05.2019, 14:13
Szukając kompromisu co do cen biletów, to jest najlepszy pomysł. Faktycznie Trybunę np. E można podzielić, przynajmniej na piętro/parter i zróżnicować ceny. Podobnie z meczami TOP. Też spokojnie można podnieść cenę za bilet, bo chętni i tak się znajdą.

W takim wypadku i klub zarobi więcej, i kibice których nie stać/szkoda im również będą mogli obejrzeć mecz z perspektywy trybun.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów