The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 31 24,03%
osłabi 80 62,02%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 18 13,95%
Głosujących: 129. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84811
Stary 05.05.2019, 11:35
Piotr777 , widać jesteś w tych mitycznych 85% , pozdrawiam i życzę powodzenia w nadrabianiu elokwencji.
Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84812
Stary 05.05.2019, 12:06
Apel do działaczy jeśli któryś z nich czyta to forum : bardzo solidny bramkarz Matthias Hamrol będzie w lecie wolnym zawodnikiem gdyż nie przedłuży wygasającej umowy z Koroną
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84813
Stary 05.05.2019, 12:52
Dobra trochę moich przemyśleń na temat polityki transferowej. Główne słowo, którego bym użył w kontekście przyszłego okienka jako klucz to stabilność.

Najlepszym ruchem ostatnich lat w Wiśle było sprowadzenie Macieja Stolarczyka. Maciek idealnie się wpasował w Wisłę - swoim charakterem utrzymał rozrywaną brakiem finansów szatnię, ma świetny kontakt z starszyzną, lubi stawiać na atrakcyjną dla oka krakowską piłkę i rozumie problemy Wisły. Dochodzimy teraz do umiejętności MS jako szkoleniowca i tu można aż cmokać z zachwytu, bo de facto zbudował w ciągu roku 3 zespoły na plus.
Pierwszy - po letniej rewolucji. Odeszli między innymi podstawowy bramkarz (Cuesta), grono doświadczonych stoperów/środkowych pomocników (Velez,Głowacki, Llonch, Cywka) i absolutna gwiazda ekipy (Carlitos). Wisła od początku sezonu grała najlepszą piłkę w lidze, brakło trochę skuteczności, zespół się docierał (odejście Małeckiego), ale przez pół jesieni był słuszny zachwyt i 5:2 na Lechu, 5:2 z Lechią, czy pechowe 3:3 w Warszawie.
Nie ma co ukrywać - finansowe zaległości odcisnęły się piętnem (można wiele mówić, ale zwłaszcza u stranierich taka niepewność bardzo źle wpływa), doszło trochę pechowo traconych punktów, ale to była patrząc na naprędce budowaną ekipę świetna jesień.

Casus zawirowań zimowych znamy. Wisła straciła 2 z 5 kluczowych defensorów (Arsenić, Bartkowski), najlepszego snajpera ligi (Ondrasek), ludzi od gry w środku pola (Kort, Halilović), czy robiących różnicę ofensywnych graczy (Kostal oraz przede wszystkim Imaz). Dokładając kontuzję Boguskiego Stolarczyk na starcie rundy wiosennej nie miał nawet połowy dotychczasowej jedenastki. Ponownie team musiał się dotrzeć, nowi gracze zaaklimatyzować (Savicević), czy złapać formę (Kuba, Burliga). Kiedy wszystko zaklikało Wisła ponownie zaczęła bić w lidze jak leci 6-2 Koronę, wypuszczone z 3-0 na 3-2 derby z silną wiosna sąsiadką, przepiękne 4-0 z Legią i pechowe 2-2 z Piastem, po bardzo dobrej grze. Już podczas tej serii widać było jednak braki szerokiej kadry (zrozumiałe w związku z zimowym niemal upadkiem klubu) i pech dotyczący kontuzji (Buchalik, Wasilewski). Doszły do tego kolejne problemy - Sadlok i Kuba zaciskali zęby i grali z kontuzjami, podobnie Basha, wiecznie brakowało kontuzjowanych Bartosza i Wojtkowskiego.

Cóż do 8ki nie udało się wskoczyć, długoterminowo dla Wisły paradoksalnie może się to okazać pozytywne, gdyż bez wielkiej presji z konieczności ogrywamy młodych. Aktualnie listę nieobecnych znamy. Jednak Wisła Stolarczyka wciąż stara się grać swoją piłkę i mimo ponownego pecha (odmieniająca mecz CK Burligi, który dodatkowo wyleciał na 2 kolejne mecze, brak powrotu Bartosza i Wojtkowskiego, brak karnego na Brożku) uciułała 4 pkt i przy takich absencjach ponownie zaczyna wyglądać coraz lepiej - jak choćby w spotkaniu z Górnikiem, mimo gry niespełna 16 latkiem na stoperze, wyśmiewanym Klemenzem, z konieczności Lisem, Plewką, a we wcześniejszych spotkaniach Szotem, Grabowskim i Brożkiem. W porównaniu do sytuacji sprzed 12 miesięcy mamy tu de facto 3 garnitur uzupełniający rezerwowych...

Można więc spokojnie stwierdzić, iż Stolarczyk świetnie buduje drużynę, jednak w czerwcu priorytet to jak najmniejsza liczba odejść, zwłaszcza że liczyć trzeba każdy grosz. Im mniej zawodników trzeba będzie zastąpić, tym szybciej Wisła wskoczyć może na wyższe obroty.

Bramka :
Ja naprawdę rozumiem niechęć do Lisa, sam po meczu z Piastem kląłem na czym świat stoi. Jednak Mateusz to wciąż inwestycja, jest solidny Buchalik i młody talent z CLJ (Broda, który ma zadatki na b. dobrego tormana). Nie stać Wisły w mojej opinii na kolejnego ligowca i posiadania 3 ekstraklasowych bramkarzy pod kontraktem. Niech Lis z Buchalikiem stoczą batalię o miejsce w jedenastce, w rezerwach gra Chorążka, w CLJ Broda. Bądźmy cierpliwi dla Lisa, niech dostanie szansę walki o 11 w przyszłym sezonie, jak wypali będzie można go sprzedać za ładną sumkę. Jak nie to cóż - Buchalik to solidna alternatywa, może szansę debiutu dostanie Broda?

Prawa obrona : Tutaj sytuacja jest trochę skomplikowana. Zaczyna się od tego czy zostać będzie chciał Burliga - w skrócie oby tak, bo to oddany Wiśle solidny ligowy defensor. Jednak potrzebny jest zmiennik, a w przypadku odejścia Burego opcja alternatywna. Nie jestem pewien czy finansowo warto stawiać na Palcicia, więc to może się za kimś trzeba będzie rozejrzeć.

Lewa obrona : Kto wie, czy to właśnie tu nie będzie w Wiśle grał obowiązkowy - młodzieżowiec Grabowski (z rezerwowym Korczykiem). Mówi sie o odejściu Pietrzaka, co trochę boli ze względu na puszczenie koniec końców reprezentanta Polski za darmo. Jak ktoś mu rzuci grubsze pieniądze, to Wisła nie ma raczej szans. Na lewą flankę zawsze wrócić może też Sadlok (z przepisem o młodzieżowcu - wtedy Hoyo na środek). Liczyć na pozostanie Rafała i bez zmian.

Środek obrony : Tu oczywiście Sadlok, Klemenz, Wasilewski i Hoyo optymalnie (z możliwością minut Szota). Fajnie, że Klemenz zaczyna wyglądać bardzo dobrze, biję się trochę w pierś, myślałem że z niego nic nie będzie. Czekamy na decyzję Wasyla tak naprawdę. Jeśli zostanie to konieczności wzmocnień nie widzę. In Hoyo we trust!

Podsumowanie defensywy : Pomijając prawą obronę, gdzie Bury (lub alternatywa) wzmocniona rezerwowym (Palcić lub alternatywa) wymaga decyzji sytuacja jest zagmatwana. Jeśli Wasyl skończy karierę, a Pietrzak odejdzie konieczne będzie wzmocnienie się jeszcze jednym graczem. Ja rozważyłbym mogącego grać na wielu pozycjach Urygę, kolejnego piłkarza z Wisłą w sercu. Jednak nie ukrywam, iż Grabowski+Hoyo to w mojej opinii będzie plan na młodzieżowca w Krakowie po odejściu Rafała. Trzymam kciuki za powrót Wasyla, sezon z nim dla Hoyo będzie bardzo ważny w kontekście rozwoju. Mi się nasz 15 latek naprawdę bardzo podoba jako inwestycja, może pójść w przyszłości za grube, naprawdę grube miliony jak złapie doświadczenie i masę.

Środek pomocy : Numer jeden w Wiśle to Savicević. Błędy mu się zdarzają, ale transfer kapitalny, potrafi tworzyć regularnie coś z niczego. Bardzo chciałbym by został Basha jednakże chodzą plotki iż odejdzie. W takim przypadku będzie trzeba łatać środek pola, najprawdopodobniej jednym wzmocnieniem + Plewka//Boguski (a jakże) i Szot oraz Śliwa. Jak udałoby się zatrzymać Bashę można by nawet kombinować z Saviceviciem na 10ce, ale to dłuższe zastanowienie się.

Skrzydła : No wszyscy chcemy Kuby, Stolarczyk chce Peszki. Ciekawa sprawa z Małeckim, którego osobiście w Wiśle nie chcę. Przesuwany na skrzydło bywa Kolar, którego widzę jednak jako napastnika. Z młodych przesuwani z innych pozycji Grabowski i Buksa, Słomka, Kumah... daleka droga. Ostatni dzwonek dla zawodzącego Wojtkowskiego, znak zapytania z zdrowiem Bartosza, grać może Boguś (który według mnie zostanie). Jak widać jeden wielki znak zapytania na skrzydłach i ciężko tu spekulować. Przy założeniu iż wszyscy zostaną to jest tu dość ryzykownie przy wieku i zdrowiu Kuby oraz Sławomira, ale jak to będzie duet podstawowy, to ciężko się będzie dodatkowo wzmocnić.

Podsumowanie pomocy : Wiele decyzji, ciężko stwierdzić kto zostanie. Kuba, Basha, Peszko -3/4 podstawy może odejść, więc spekulacja totalna. Jak dla mnie fajnie jakby zostali, Boguski za niską płacę mi nie przeszkadza jak wielu innym (aj tego Borysiuka bym do lagrów wysłał), Plewkę można ogrywać, a nie za wszelką cenę wypychać. Są Bartosz i Wojtkowski, ale na nich powoli ciężko liczyć, jest grupa młodych. Zależnie od tego kto odejdzie pozostałe ruchy, ale Kuba-Savicevic-Basha-Peszko biorę w ciemno.

Ofensywny pomocnik : brakuje mi tu Imaza. Krzysiek Drzazga lawirujący między 10, a 9 dostał pierwszą rundę w EKS właściwie, szału nie ma wielkiego, ale i żadnej kompromitacji, najchętniej widziałbym go właśnie w roli rezerwowego pierwszego na te pozycje. Przeskakiwać może tu duża liczba grających na innych pozycjach graczy, więc nie zdziwi mnie Drzazga jako pierwszy wybór i mieszanie Wojtkowskim i innymi jako rezerwą. Chciałbym tu jednego dodatkowego piłkarza o walorach podobnych do Imaza, lub wzmocnienia pozycji 6+8 i przerzucenia tu Savicevicia. Jednak klucz właśnie w pozycjach 6+8 (Basha), by myśleć można było o innych wzmocnieniach.

Napastnik : Kolar, przesuwany Drzazga, Brożek(?), młodzi Balicki i Buksa. Żadnych wzmocnień, przedłużyć umowę z Kolarem.


Podsumowując : najlepiej zatrzymać cały skład i pokusić się dosłownie o 1 zawodnika o charakterystyce podobnej do Imaza (ofensywny pomocnik/skrzydłowy) do wzmocnienia rywalizacji z przodu . W przypadku takiego okienka byłbym bardzo zadowolony. W przypadku ewentualnych odejść (poza Pietrzakiem) za każdego gracza (Wasilewski, Burliga, Basha, Peszko, Kuba) musiałby raczej przyjść nowy.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84814
Stary 05.05.2019, 13:45
o odejsciu Baszy narazie to plotki takie same jak przyjscie Gajosa. Lodu.
Na pewno potrzebny bedzie solidny Gk. Szukac tam gdzie szuka Piast, to co broni ten Plach to czapki z glow.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84815
Stary 05.05.2019, 14:12
Plotki... Jak mu kontraktu nie zaoferujemy takiego jak chce, to nie będą plotki.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84816
Stary 05.05.2019, 14:15
zrzutka ?

tak btw, ciekawey czy temat rezerwowych z Niemiec ktory byl kiedys poruszany jest jeszcze aktualny
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84817
Stary 05.05.2019, 14:17
Jakby ludzie dołączali i płacili na Socios regularnie, to może i można by o takiej zrzutce na opłacenie kontraktu pomyśleć
Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84818
Stary 05.05.2019, 14:38
W jego przypadku nie warto zaryzykować i dać mu taki kontrakt jaki chce ? Ciężko będzie znaleść kogoś w jego miejsce... no chyba że zażyczył sobie sporą podwyżkę poza naszym zasięgiem finansowym
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84819
Stary 05.05.2019, 15:17
Z tym Hamrolem od scyzoryków to ktoś na ładnej fantazji poleciał. Priorytetem dla sztabu oraz zarządu jest usiąść do stołu w pierwszej kolejności z obecnymi piłkarzami i dopiero potem szukać wzmocnień w kontekście ewentualnych zmian. Dla mnie lepiej było by dogadać się z Pietrzakiem i Bashą niż szukać trzech nowych piłkarzy. Głównym kryterium wyboru graczy na nowy sezon będzie znalezienie jakiegoś zawodnika z kartą w ręku z I ligi lub Ekstraklasy. Może Guzmics nakręci z takiego Slovana chociażby jednego gościa na takim samym poziomie sportowym co Vukan? Może Kuźba za niewielką opłatą poleci jakiegoś młodego z Bałkanów? Bo ten ostatni zaciąg sprawdził się u nas nad wyraz dobrze. Może jakiś jeden Hiszpan o talencie Imaza lub Lopeza? Na pewno nie możemy ściągać 30-sto paro letnich graczy, którzy będą grać za kosmiczne pieniądze nic nie wnosząc...
Powód: literatka
Ostatnio edytowane przez Arek95 : 05.05.2019 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84820
Stary 06.05.2019, 07:16
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Z tym Hamrolem od scyzoryków to ktoś na ładnej fantazji poleciał. Priorytetem dla sztabu oraz zarządu jest usiąść do stołu w pierwszej kolejności z obecnymi piłkarzami i dopiero potem szukać wzmocnień w kontekście ewentualnych zmian. Dla mnie lepiej było by dogadać się z Pietrzakiem i Bashą niż szukać trzech nowych piłkarzy
Sęk w tym m, że my tak czy siak nawet przy zatrzymaniu wszystkich obecnych piłkarzy potrzebujemy wzmocnień składu/szerszej lawki.
To muszą być równolegle dzialania.
Pietrzak od pół roku mówi o karierze za granicą i nie jest to kwestia kasy, ale chęć wyjazdu, spróbowania czegoś nowego. Nie przekonamy go
Basha pewnie jest do dogadania.
Peszko - zależy od widzi mi się Lechii i Pana Kwietnia.
O resztę, (poza Kuba) nikt nie będzie się bił i piłeczka jest po naszej stronie i tych piłkarzy którzy myślą o zakończeniu kariery.

Skrzydłowy (a nawet dwóch) , Obrońca (lewy lub środkowy), środkowy pomocnik to priorytet na najbliższe okno. 3-4 transfery. Zakładając odejście tylko Pietrzaka i Peszki.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 06.05.2019 o godz. 07:21.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84821
Stary 06.05.2019, 07:54
Na skrzydło Mak do ataku Mak pomocnik Mazek . Nie mam pomysłu na środkowego obrońcę ani na lewego obrońcę
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84822
Stary 06.05.2019, 08:01
Urydze się kończy na środek na zmianę jak ulał...
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84823
Stary 06.05.2019, 08:26
jeszcze Czekaja do tego...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84824
Stary 06.05.2019, 09:32
Okienko transferowe bez poruszenia tematu Maków w Wiśle okienkiem straconym.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84825
Stary 06.05.2019, 09:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Okienko transferowe bez poruszenia tematu Maków w Wiśle okienkiem straconym.
A JAK Tak naprawdę nie zaistnieli jeszcze w polskiej piłce, mamy teraz super trenera, którzy może i z nich uczyni BOHATERA/óW ?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84826
Stary 06.05.2019, 10:05
Cel na to okienko to : przedluzyc kontrakt Kuby Bashy i Pietrzaka, nie stracic Vukana + zakontraktowac 3 solidnych graczy : napastnika, skrzydlowego i stopera. Tyle wystarczy. No i fajnie jakby Wasyl przedluzyl swoje granie o rok jeszcze
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84827
Stary 06.05.2019, 10:06
Ja tam bym Maczków przyjął z otartymi ramionami.

Szkoda ze sosnowieckie tematy padły.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84828
Stary 06.05.2019, 10:13
Maki sami w L+ mówili że chcieliby kiedyś zagrać razem w Wiśle. Potencjał obaj mają/mieli niewątpliwy, a zważając na to co nasz sztab wydobywa ze swojej kadry, mogłoby to się udać. Co do postu powyżej, Pawłowski byłby super, ale tylko jeśli nie ma szansy na Peszkę dalej. To jest za bardzo podobny typ żebyśmy mogli mieć 2 takich zawodników w kadrze. Co nie zmienia faktu, że Pawłowski wg mnie wpasowałby się w taktykę Stolara idealnie.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84829
Stary 06.05.2019, 12:12
Hammrol ma już kontrakt z nowym klubem (Lech?)
Udovicic i Gajos maja oferty z Lechii więc nie dla nas
Maki są co chwilę kontuzjowany, jeżeli zeszliby z zarobków to moze(ten w Lechii jakieś abstrakcyjne kwoty zarabia)
Ktoś tu Mazka proponuję, wezmy jeszcze Przybeckiego i sekcja lekkoatletyczna gotowa
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84830
Stary 06.05.2019, 12:25
Mazek wcale nie jest takim kaleką jak Przybecki. Przy Stolarczyku mógłby wrócić do poziomu z Ruchu Chorzów
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84831
Stary 06.05.2019, 13:05
Mazek na ten moment to odbija się od ściany od Wisły 1 ligi czyli Stomilu Olsztyn. Jeżeli tam nie gra to tym bardziej nie ma czego szukać u nas.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84832
Stary 06.05.2019, 13:41
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Mazek wcale nie jest takim kaleką jak Przybecki. Przy Stolarczyku mógłby wrócić do poziomu z Ruchu Chorzów
Jakiego poziomu?
3 goli i 4 asyst w 46 meczach ligowych?
25 letni Zawodnik którego największym (jedynym?) atutem jest szybkość ma się odbudować w drużynie która gra kombinacyjnie, krótkimi podaniami?
Nie róbmy ku.rwy z logiki
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 06.05.2019 o godz. 13:46.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84833
Stary 06.05.2019, 13:50
z Płocka bym zabrał Szwocha i Rasaka (chociaz najbardziej Merebaszwiliiego, tyle ze mu cos odjebalo z formą)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84834
Stary 06.05.2019, 14:59
A ja bym obstawal za przetrzesywaniem rynku Slowackiego bo z tamtad mozna wyciagnac naprawde dobrych grajkow za pol darmo lub z konczacymi sie kontraktami. A wiekszosc sie u nas sprawdzala z tamtąd.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84835
Stary 06.05.2019, 15:24
Pytanie KIM przetrzasac.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84836
Stary 06.05.2019, 15:43
I najważniejsze: co to znaczy "przetrzesać"
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84837
Stary 06.05.2019, 15:59
Pytanie kim, pytanie za co i po co. Jak nawet się znajdzie perełkę to i tak nie ma za co kupić
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84838
Stary 06.05.2019, 16:25
U nas to scauting już tylko po znajomościach. Bo narazie stwierdzono że takie coś w klubie niepotrzebne.dyrekor sportowy tez.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84839
Stary 06.05.2019, 16:52
Po znajomości juz tez nie bardzo bo kto te znajomosci ma obecnie.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84840
Stary 06.05.2019, 17:09
A jaki jest problem w scautingu po znajomości?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forumWszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:28.