The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.04.2019, 11:30
PSYCHOLTSW napisał(a):Wyświetl post
tylko trzeba mieć plan B, bo Savicević czy Basha są ludźmi i mogą dostać kartki albo mieć kontuzję (tfu, tfu). Stolar pewnie już o tym myśli. także w lecie 2-3 wzmocnienia i będzie bogato
najwiekszym wzmocnieniem to bedzie utrzymanie składu , bo z taka grą to możemy nie mieć na konkurencyjne kontrakty jak sie inne kluby zgłoszą po chłopaków

wiem że Stolar jest cudotwórcą , bo miało nie być życia po Carlitosie , ale jednak był jeszcze Zdenek i Jezus , a jak ta dwójka odeszła to Krzysiu i Marko , ale jak i tych zabraknie to już nie ma fizycznie kto odpalać
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 01.04.2019, 11:36
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
najwiekszym wzmocnieniem to bedzie utrzymanie składu , bo z taka grą to możemy nie mieć na konkurencyjne kontrakty jak sie inne kluby zgłoszą po chłopaków

wiem że Stolar jest cudotwórcą , bo miało nie być życia po Carlitosie , ale jednak był jeszcze Zdenek i Jezus , a jak ta dwójka odeszła to Krzysiu i Marko , ale jak i tych zabraknie to już nie ma fizycznie kto odpalać
A dlaczego mieliby nie odpalić na przykład duet Balicki i Buksa? Bo nie grają? Bo nie mają zgrania? Kolar pół rundy na ławce przesiedział, a Drzazga 2 lata na wypożyczeniu i co? I robią mega robote. Oczywiście najlepiej skreslać na starcie kogoś...
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.04.2019, 12:20
nie skreslam , ale do czego zmierzasz ? że w nieskończoność to bedzie tak działało ?
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 01.04.2019, 12:51
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem ale skąd wziąłeś kwotę 10 mln euro? Czemu tak skromnie? Ja proponuję np 45 mln euro? A co!
(W przypadku polskich piłkarzy tzw "młodego drewna" są konkretne transfery i kwoty - za hiszpański zaciąg jest 500 tysięcy euro Cralitosa i część z 3 mln pln za Imaza/Kostala - wszystko inne to czysta spekulacja nie oparta na niczym)

btw
Gdyby opcja Kiko to była kura która znosi złote jaja to już by inni z naszej ligi połakomili się na te 10 mln euro. A na razie tego nie widać. Poza tym poco ktoś z Zachodu miałby kupować przebranych w śmieciach Hiszpanów akurat z Polski i płacić nam fee? Sam to może zrobić, nie potrzebuje do tego Polski

btw 2
Chyba nikt normalny nie chce "monokultury" czyli piłkarzy tylko z jednego źródła. Bo niby czemu.
Bo Kiko zapewne nie jest najlepszym trenerem, a on sam w takiej roli się widzi. Np dlatego, że dla zachodnich klubów transfer za 1-2 mln to często żaden wydatek i wolą wziąć zawodnika, który sprawdził się w jakiejkolwiek (choćby zaściankowej jak ESA) zagranicznej lidze niż ryzykować z piłkarzem, który cała przygodę spędza 5 km od domu.
A co do Kiko, to on ma dobre oko do piłkarzy. Pokazuje to przykład Dioniego z Lecha, który teoretycznie idealnie wpisywał się w "Carlitosowy" przykład, ale z różnych względów nie wypalił. Gdybyśmy nie byli pod ścianą, to za samego Carlitosa byśmy te 2 bańki co najmniej złapali. Llonch gdyby gdzieś odchodził to może i za podobne pieniądze, bo gorszy od Brleka nie był wg mnie i również niezbyt leciwy. Do innych piłkarzy się nie odnoszę, bo to nie ma sensu.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.04.2019, 13:21
Zgadzam się z tym, że po pierwsze sukcesem będzie utrzymanie składu, ponieważ na dziś:

Peszko odchodzi w lipcu
Pietrzak otwarcie mówi o chęci wyjazdu zagranicznego i kończy mu się kontrakt
Wasilewski rozważa koniec kariery
Znak zapytania przy Boguskim.

Reszta z podstawy powinna tym razem zostać.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Stary 01.04.2019, 13:40
czyli cała lewa strona , aktualnie najlepsza w lidze , w dodatku Sadloka tam nie przesuniemy bo będzie łatał ŚO
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 01.04.2019, 13:42
czaro napisał(a):Wyświetl post
Czy mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy?
teraz to mleko po obiedzie
cieszmy sie że idzie w kierunku normalności )

ode mnie za mecze wielke brawa dla Baszy który miał nie grąć !
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 01.04.2019, 13:51
Kiedy Wasilewski mówił o końcu kariery?
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 01.04.2019, 13:59
Z Rafałem Pietrzakiem chwilę rozmawiałem przed meczem i chętnie zostałby w Wiśle, ale pewnie na innych warunkach niż dotychczasowe...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 01.04.2019, 14:35
Czyli nie zostanie.On jest spokojnie do zastapienia.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 01.04.2019, 15:01
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Kiedy Wasilewski mówił o końcu kariery?
Wisłocki mówił w jednym z wywiadów.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 01.04.2019, 15:50
Czy Wasyl kończy czy nie niema znaczenia. Potrzebny jest nam donryŚO odrazy do gry bo Wasyl owszem nadrabia ambicja i doświadczeniem ale już jest bardzo wolny. Jak najbardziej jako zmiennik chętnie bym go przedłużył ale Już pora się rozglądać A kimś mlodszym
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 01.04.2019, 18:37
Był jakiś oficjalny komunikat odnośnie Małeckiego? Wciąż jest naszym zawodnikiem?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 01.04.2019, 23:26
wiertar napisał(a):Wyświetl post
Czy Wasyl kończy czy nie niema znaczenia. Potrzebny jest nam donryŚO odrazy do gry bo Wasyl owszem nadrabia ambicja i doświadczeniem ale już jest bardzo wolny. Jak najbardziej jako zmiennik chętnie bym go przedłużył ale Już pora się rozglądać A kimś mlodszym
Skoro Pietrzak odchodzi, to ja bym widział dwóch środkowych obrońców, a Sadloka przywrócił na lewą - tam, gdzie jego miejsce.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 02.04.2019, 03:13
Na lewą szykowany jest chyba Grabowski. W clj się wyróżnia na lewej obronie. Biorąc pod uwagę jak mało jest w Polsce lewych obrońców, postawienie na niego może nam się bardzo opłacić. Co nie zmienia faktu, że jeśli Pietrzak odejdzie to przynajmniej jeden lewy obrońca powinien dodatkowo przyjść do nas.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 06:41
czaro napisał(a):Wyświetl post
Skoro Pietrzak odchodzi, to ja bym widział dwóch środkowych obrońców, a Sadloka przywrócił na lewą - tam, gdzie jego miejsce.
Sadlok od zawsze chciał być SO. Więc myślę że sądzi inaczej niż Ty co do swojego niejsca.

Grabowski to powinien choć 3 razy dostać szansę jeszcze w tym sezonie, by się przekonać czy można na niego stawiać. W CLJ się fajnie prezentuje ale to jednak poziom 3 półki niżej.
Reasumując w przypadku absencji Pietrzaka, żadnych przesunięć w obronie, tylko spróbujmy Grabowskiego.
Odpowiedz cytując
LukaszK111
Junior Member

Od: 07.2009

Stary 02.04.2019, 06:54
Co wy sie stresujecie teraz kto skonczy kariere kto odejdzie.Jak bedzie dalej taki rozgłos efektowna gra i pełne trybuny to i znajda sie gracze, ktorze jeszcze podniosa nasz poziom gry.Tym bardziej ze sa sponsorzy, ktorzy chca oplacac kontrakty nowym pilkarzom.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 02.04.2019, 07:32
Z Wasylem problemem nie jest kwestia sportowa. Sportowo, to zapewne damy radę znaleźć stopera na podobnym do obecnego Wasyla poziomie. Tutaj problemem jest mental - widać w przerwach meczu, że Stolar właśnie z Wasylem najczęściej wprowadza korekty. A tego się nikt nie nauczy w ciągu pół roku/roku czy 2 lat. Ale znów w tym wypadku plusem jest to, że takich osobowości mamy jeszcze parę, a jest Maciek Sadlok, który naturalnie powinien w każdej roli Wasyla zastąpić.
To jest osobny temat - Stolar jest prze gościem i to nie ulega wątpliwości. Ale musimy pamiętać, jaką ma szatnię. Bodaj w żadnym innym klubie nie znajdziesz takich piłkarzy jak Brożek, Kuba, Wasyl czy Sadlok. A jak gigantyczne ma to znaczenie to widać po Lechu i Jagiellonii.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 10:03
Ciekawe jakie Wasyl ma plany na życie, bo w sztabie osobiście bym go kiedyś widział.. W końcu kiedyś miejsce za Kmiecika się zwolni. Z całym szacunkiem dla Pana Kazimierza.
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 02.04.2019, 11:45
Ten sezon pokazuje, że kompletnie nie ma znaczenia, kto odejdzie, a kto zostanie. Stolarczyk z każdego materiału jets w stanie zbudować drużynę.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 02.04.2019, 12:10
Jak najbardziej bym również Wasyla zatrzymał w Wiśle, czy to jako piłkarz( choćby na ławce) czy jako trener.
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 12:14
kbr napisał(a):Wyświetl post
Ten sezon pokazuje, że kompletnie nie ma znaczenia, kto odejdzie, a kto zostanie. Stolarczyk z każdego materiału jets w stanie zbudować drużynę.
Drużynę to jedno, ale materiał ludzki jest nie mniej istotny. Od 3 spotkań gramy jedną 11.

Wyciągnij Bashe i Savicevicia a wsadź w ich miejsce Klemenza i Plewkę i masz zamiast 9 punktów w ostatnich 3 meczach max 1-3 pkt.

Mamy obecnie w naszej drużynie bardzo konkretną 11 i zaledwie 2-3 rezerwowych którzy potrafią nie obniżyć znacząco poziomu zespołu (Palcic, Boguski, Wojtkowski).

Wierzę w Stolara ale nie przesadzajmy że zrobi z Plewki Iniestę, a z Klemenza Busquetsa.
Odpowiedz cytując
POIUYT
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 02.04.2019, 14:11
Z pierwszego składu kontrakt dłuższy niż do 30 czerwca 2019 ma tylko Lis, Sadlok, Savicevic i Kolar. Mam nadzieję, że pozostali mają opcje przedłużenia umów lub zarząd zaczął już z nimi rozmowy.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 02.04.2019, 14:35
Basha nie miał przedłużonego o 2 lata?
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.04.2019, 15:35
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Basha nie miał przedłużonego o 2 lata?
Miał, kolega wyżej się myli.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 02.04.2019, 19:15
kbr napisał(a):Wyświetl post
Duze uznania dla Stolara i pilkarzy, naprawde idzie im rewelacyjnie i niech to trwa jak najdluzej - ale bez przesady - doszedl Kuba do wzglednej formy, nie gra Plewka, nawet Peszkin cos strzelil. Do tego Drzazga wladowal kilka bramek.
Odpowiedz cytując
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 02.04.2019, 19:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Drużynę to jedno, ale materiał ludzki jest nie mniej istotny. Od 3 spotkań gramy jedną 11.

Wyciągnij Bashe i Savicevicia a wsadź w ich miejsce Klemenza i Plewkę i masz zamiast 9 punktów w ostatnich 3 meczach max 1-3 pkt.

Mamy obecnie w naszej drużynie bardzo konkretną 11 i zaledwie 2-3 rezerwowych którzy potrafią nie obniżyć znacząco poziomu zespołu (Palcic, Boguski, Wojtkowski).

Wierzę w Stolara ale nie przesadzajmy że zrobi z Plewki Iniestę, a z Klemenza Busquetsa.
Dokadlnie, dla mnie Savicevicia to bardzo duze wzmocenienie.
Odpowiedz cytując
POIUYT
Senior Member

Stary 10.04.2019, 16:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Miał, kolega wyżej się myli.
Pewny jesteś? Z dzisiejszego wywiadu:

Kilku piłkarzom kończą się kontrakty. Jakub Błaszczykowski czy Marcin Wasilewski to osobne historie, ale Vullnet Basha, Rafał Pietrzak czy Krzysztof Drzazga to piłkarze, których z pewnością warto zatrzymać na dłużej.

Piotr OBIDZIŃSKI: – Oczywiście, rozmawiamy, ale dla mnie w tych sprawach kluczowy jest Trener i jego wizja drużyny. Każdy skupia się na indywidualnych, kluczowych kompetencjach, ja w tych rozmowach uczestniczę głównie w charakterze finansowo-biznesowym. Mogę podpowiedzieć, na co nas stać, a na co nie, jaki model czy konstrukcje „dealu” przyjąć i co mówią mi moje doświadczenia z innych branż i budowania teamów w innych dyscyplinach sportowych wobec dostępnych opcji.

https://sportdziennik.com/obidzinski...jsce-w-tabeli/
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 10.04.2019, 17:48
Bardziej wierzę informacji od Głowackiego niż od Migi http://www.wislaportal.pl/34778,Dluz...y_z_Wisla.html
Odpowiedz cytując
POIUYT
Senior Member

Stary 10.04.2019, 18:04
Pewnie się niedługo okaże, który ma rację
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania