The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.01.2019, 23:54
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Niewykorzystany bon na karnet wlicza się do ilości zakupionych karnetów?
Zależy o co pytasz, ale pula karnetów się nie zmniejsza.
Komunikaty które podaje klub na temat ilości to nie jest wyższa matematyka...
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 26.01.2019, 23:59
Wiem jakie komunikaty podaje klub, ale podają obok ilość sprzedanych bonów. A na stronie jest informacja, że bonu nie trzeba realizować, wtedy jest po prostu wspierany klub. Dziwiłbym się, gdyby w tej sytuacji niewykorzystany bon byłby liczony jako zakupiony karnet
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 27.01.2019, 00:41
ital napisał(a):Wyświetl post
no i ciekaw jestem jakby SKWK i delfiny zareagowały jakby spora grupa się jednak wybrała pod to gniazdo i nie chodzi tu o próbę sił
Była okazja, nie jedno, nie dwa spotkania były organizowane. Gdzie wtedy była ta spora grupa, zeby wyrazić swoje zdanie?

PS: Ku zadowoleniu wielu, najprawdopodobniej zaczniemy rundę bez flag, bez dopingu i bez wyjazdu do Zabrza.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 27.01.2019, 00:42
ital napisał(a):Wyświetl post
no i ciekaw jestem jakby SKWK i delfiny zareagowały jakby spora grupa się jednak wybrała pod to gniazdo i nie chodzi tu o próbę sił
Jak to po co? Zapraszaja pod gniazdo zawsze zebyscie tam zadawali pytania, a nie na internecie, bo tam odpowiedz dostaniecie, a w internecie jej nie uzyskacie. Wiec sie domysl, co ty myslisz ze jak przychodzisz pokojowo to cie ktos uderzy?
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 27.01.2019, 01:11
Rience napisał(a):Wyświetl post
Jak to po co? Zapraszaja pod gniazdo zawsze zebyscie tam zadawali pytania, a nie na internecie, bo tam odpowiedz dostaniecie, a w internecie jej nie uzyskacie. Wiec sie domysl, co ty myslisz ze jak przychodzisz pokojowo to cie ktos uderzy?
Dokładnie delfiny są takie rozmowne i szczere, a klub ma się świetnie a kasa przez SKWK nie wyprowadzona wszystko cudownie wystarczy pójść do przyjacielskich miłych panów w krótkich spodenkach i odbyć z nimi kulturalną konwersację

Tylko jak to jest, że przy Surmie to było 472 oświadczenia na minutę - a teraz ciszą i uniżona prośba o dyskusję pod gniazdem, bo się chłopaki internetów tych całych trochę wstydzą

Jesteś cudowny chłopie
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 27.01.2019, 02:20
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie delfiny są takie rozmowne i szczere, a klub ma się świetnie a kasa przez SKWK nie wyprowadzona wszystko cudownie wystarczy pójść do przyjacielskich miłych panów w krótkich spodenkach i odbyć z nimi kulturalną konwersację

Tylko jak to jest, że przy Surmie to było 472 oświadczenia na minutę - a teraz ciszą i uniżona prośba o dyskusję pod gniazdem, bo się chłopaki internetów tych całych trochę wstydzą

Jesteś cudowny chłopie

Tak przynajmniej byś pokazał że masz jaja i godność człowieka, bo obrażać internetowo to każdy umie. Co przez SKWK wyprowadzane? Umowy na złotówkę od biletu podpisane za Cupiała. Teraz tak na poważnie, co wam to daje że sobie delfinujecie, obrażacie, napinacie Myślicie że to coś da, tak szczerze? Ego sobie w ten sposób poprawiacie? Czujecie się wtedy lepiej, jak wysyłacie taki post to czujecie wewnętrzną satysfakcje dobrze spełnionego zadania?
Ostatnio edytowane przez Rience : 27.01.2019 o godz. 02:25.
Odpowiedz cytując
mariusz92abg
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 27.01.2019, 05:22
Tak przynajmniej byś pokazał że masz jaja i godność człowieka, bo obrażać internetowo to każdy umie. Co przez SKWK wyprowadzane? Umowy na złotówkę od biletu podpisane za Cupiała. Teraz tak na poważnie, co wam to daje że sobie delfinujecie, obrażacie, napinacie Myślicie że to coś da, tak szczerze? Ego sobie w ten sposób poprawiacie? Czujecie się wtedy lepiej, jak wysyłacie taki post to czujecie wewnętrzną satysfakcje dobrze spełnionego zadania?
Widziałem kilka razy na stadionie, jak tzw. kumaci szanują godność człowieka, który dyskutuje i ma inne zdanie od nich. Prawda jest taka, że najwierniejsi, najgorliwsi kibice, jakimi nazywają się kumaci a których reprezentantem w domyśle jest SKWK, zapadli się pod ziemię. Inicjatywę ratowania klubu przejęły często wyszydzane przez nich tzw. "pikniki" które "tylko by siedział na dupach i kiełbasę by wp***ły". W sytuacji w jakiej znalazł się klub, ta umowa od złotówki od biletu, o której zdecydowana większość ludzi nie wiedziała, powinna być z ICH inicjatywy rozwiązana, żeby chociaż trochę odciążyć klub.

Dla jasności: nie twierdzę, że wszyscy którzy chodzą na C są niefajni bo znam wielu świetnych ludzi z młyna. Piję do ludzi którzy są na samym szczycie piramidy władzy i którzy pociągają tam za sznurki i odpowiadają w jakimś stopniu za aktualny stan w jakim się znalazła nasza Wisła oraz do tych, którzy widząc do się dzieje dawali na to przyzwolenie.

Podsumowując, to co się aktualnie dzieje, nie stawia stowarzyszenia w dobrym świetle. Mają swoje za uszami, nie starają się nawet naprawić tego co napsuli. W oczach wielu ludzi są skończeni ale zawsze znajdzie się grupa ludzi, którzy ślepo pójdą za nimi wszędzie, nawet w ogień.

PS.
No właśnie! Dlaczego odpowiedź tylko pod gniazdem? Czy nie lepiej byłoby odpowiadać na pytania ludzi za pośrednictwem Internetu i oficjalnej strony? Odpowiadać wyczerpująco od A do Z na pytania kibiców zamiast wrzucać lakoniczne komunikaty po których zwykle jest więcej pytań niż odpowiedzi? Co jest złego w Internecie? Trzeba iść z duchem czasu a w obecnej sytuacji SKWK powinno zależeć, żeby odzyskać wiarygodność w oczach ludzi.
Powód: PS.
Ostatnio edytowane przez mariusz92abg : 27.01.2019 o godz. 05:32.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 27.01.2019, 08:37
Niezłe Ty przyjdź pokaż jaja a my w grupie możemy cię znluzgac albo spuścić łomot . No faktycznie koledzy odważni w grupie. Natomiast co do tej kasy dla SKWK to kilka lat temu byłem za ta złotówka od biletu dla SKWK - muzeum nie powstało na oprawy UW zbierało na stadionie, a na koniec kiedy klub był w agonii przyszli koledzy po „swoje” 40 tys zł należne wg umowy. Podczas gdy w klubie ani zawodnicy ani trenerzy ani pracownicy nie dostawali kasy tez mając umowy. Zamiast wzywać pod trybunę może niech SKWK rozliczy się z kasy która przez kilka lat dostawało od klubu. Skoro w sezonie na meczach jest ok 200 tys widzów to 200 tys zł szefostwo SKWK pompowało z Wisły rocznie. Niech to oni pokażą jaja i powiedzą co stało się z ta kasa i popatrzą piłkarzom prosto w oczy. Żądacie pokazania jaj to je sami najpierw pokazcie
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 27.01.2019, 08:42
konrad123 napisał(a):Wyświetl post
Wiem jakie komunikaty podaje klub, ale podają obok ilość sprzedanych bonów. A na stronie jest informacja, że bonu nie trzeba realizować, wtedy jest po prostu wspierany klub. Dziwiłbym się, gdyby w tej sytuacji niewykorzystany bon byłby liczony jako zakupiony karnet
Niewykorzystane bony to tak naprawdę karnety które ktos z braku możliwości (np mieszkanie za granicą) nie wykorzysta, a chciałby w ten sposób wspierać klub i uczestniczyć w tej społeczności.

Klub strzelił w 10 z tą opcją. I nie widzę problemów w tym by wliczać bony do całości. Wszakże nie można ich wymienić na nic innego ani zwrócić.
Odpowiedz cytując
Martinez
Member

Od: 11.2006

Stary 27.01.2019, 09:10
Nie udzielam się zbytnio na forum, ale jestem na nim codziennie od parunastu lat. Po 5 dniach sprzedaży karnetów, można spróbować wyciągnąć jakieś wnioski. Jestem zły, wkurzony na ludzi, na kibiców na Wiślaków, że w takim momencie nie potrafimy docenić tego co nadal mamy, co prawie straciliśmy i nadal możemy stracić. Ten wynik sprzedanych karnetów to jakas kpina. Rekord? Chyba możemy zapomnieć, będę się cieszyć jesli pojdzie kolo 10 tys. Nigdy nie kupowałem karnetu, bo nie zawsze mogłem być. Tymm razem kupiłem, w pierwszym dniu by pokazac że moze udać się nam zrobić coś fajnego, coś z czego mozemy być dumni całe życie. Myślałem że takich jak ja jest wielu. Myliłem się? Dalej wierzę! Tylko weźmy się w kupę, nie patrzmy na innych tylko na siebie! Kupcie ten karnet i pokażcie że nie jest wam obojętny los naszej Wisełki! Nie muszisz kupowac wejsciowki wszystkim do około, kup sobie, wesprzyj swój ukochany klub w tym kluczowym momencie! Kuba, Jarek, Tomek i reszta wyprowaja żyły żeby Wisła była Wielka, wierzę że będzie więc Wiślaku jeśli się takim zwiesz i czujesz, IDŹ PO KARNET! RAZEM STWÓRZMY WIELKĄ WISŁE, PRAWDZIWĄ WISŁE!

Z Wiślackim pozdrowieniem. ��⚪��
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 27.01.2019, 10:25
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Niezłe Ty przyjdź pokaż jaja a my w grupie możemy cię znluzgac albo spuścić łomot . No faktycznie koledzy odważni w grupie. Natomiast co do tej kasy dla SKWK to kilka lat temu byłem za ta złotówka od biletu dla SKWK - muzeum nie powstało na oprawy UW zbierało na stadionie, a na koniec kiedy klub był w agonii przyszli koledzy po „swoje” 40 tys zł należne wg umowy. Podczas gdy w klubie ani zawodnicy ani trenerzy ani pracownicy nie dostawali kasy tez mając umowy. Zamiast wzywać pod trybunę może niech SKWK rozliczy się z kasy która przez kilka lat dostawało od klubu. Skoro w sezonie na meczach jest ok 200 tys widzów to 200 tys zł szefostwo SKWK pompowało z Wisły rocznie. Niech to oni pokażą jaja i powiedzą co stało się z ta kasa i popatrzą piłkarzom prosto w oczy. Żądacie pokazania jaj to je sami najpierw pokazcie
W punkt - 10 znaków.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 27.01.2019, 11:20
Ja już osobiście poznałem jaką godność człowieka pokazują kumaci na pamiętnych derbach jak odmówiłem świętowania morderstwa kolesia z konkurencyjnego gangu.

A jak nazwiesz zabranie 40.000 po meczu z Lechem? Klub na skraju bankructwa, piłkarze grają za darmo i mogą za darmo odchodzić. Stolarczyk staje na głowie, żeby to do kupy poskładać a SKWK bierze sobie 40.000 do kieszeni?

Oczywiście, że to nic nie da nikt z nas z deflfinowatymi nie ma ochoty twarzą w twarz rozmawiać. Jak ma to wyglądać?
- Dzień dobry Panie gangsterze dlaczego wyciera sobie Pan twarz Wisła i radośnie ją okrada?
- O Panie piknik te 40.000 to mi przez przypadek wpadło do siatki a ta Sarapata to tak przez przypadek też jakoś, nie wiedziałem, że to coś złego najmocniej przepraszam już dzwonie do kolegi, który jest na dłuższym, żeby zorganizował pieniądze. Te proszki to myślałem, że to taka tańsza Aspiryna. No i ja naprawdę myślałem, że PZPN z tą całą licencją i płaceniem piłkarzom to żartuje!
- Nie ma problemu Panie gangsterze oczywiście nic się nie stało.
I odchodzimy razem w stronę zachodzącego słońca śpiewają JJBG!

Wytłumacz mi proszę dlaczego SKWK przy okazji Surmy to oświadczenie za oświadczeniem a tutaj cisza.

Wytłumacz mi dlaczego teraz SKWK nie organizuje, żadnych zrzutek na ratowanie sytuacji?

Pamiętasz jak na SB Ci mówiłem że SKWK wzięło około 30 tysięcy z klubu bo sami to pokazali wrzucając screnn z konta? Rzeczywiście myliłem się wzięli 40.000 a ta dycha dodatkowa gdzieś się rozpłynęła. Cegiełki, mural, pomnik, muzeum gdzie jest kasa z tych zrzutek?

Czy Ty naprawdę nie widzisz, że klub tonie. Że sami kibice muszą się zrzucać na ratowanie - bo Twoi kumaci koledzy nie potrafili mieć chociaż na tyle przyzwoitości, żeby kraść mało i powoli?

Jedyne co potrafisz powiedzieć to chodź pod gniazdo. I co mam dostać oklep i co to zmieni? Oczywiście, że ja i większość ludzi tutaj piszących będą się bali stanąć twarzą w twarz z rekinkowatymi. Często mamy rodziny, pracę, firmy, oszczędności dużo do stracenia. Tylko zastanów się dlaczego tak jest i kto to sprawił, że ludzie się najzwyczajniej w świecie boją delfinowatych braci po szalu.

Jeśli ktoś nie widzi tego co się dzieje to, żaden argument ich nie przekona. Większość ludzi, którzy wspierali tutaj kumatych zrozumiała kto jest prawdziwym wrogiem Wisły. Ty niestety dalej brniesz w jakąś iluzję dobrego cara i złych bojarów.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 27.01.2019, 11:29
Cytat:
Tak przynajmniej byś pokazał że masz jaja i godność człowieka, bo obrażać internetowo to każdy umie.
Komu pokazywać jaja i godność człowieka? Ludziom, którzy w 20 biegają z nożami i maczetami za jednym typem? Ludziom, którzy swój klub okradają? Ludziom, którzy sie bawią w przemycanie imigrantów? Ludziom, dla których narkobiznes jest wazniejszy niż klub i bracia po szalu, którzy pogonili z Wisły setki dobrych chłopaków? Czy ich (siłą rzeczy) przydupasów/wspólników z UW czy SKWK, którzy muszą siedzieć cicho albo out z Wisły/mafia się nimi zajmie?

Pokojowe rozwiązania? Tak jak na Piaście gdzie swoich bili albo na meczu z Jagą jak ktoś nie chciał wyzywać Jagi i dostawał po łbie za to? A może to pokojowe rozwiązanie to jest 5 do puchy w pociągu na mecz wyjazdowy a jak nie to w ....ę?

Weź się chłopie obudź. To wszystko wygląda pięknie tylko wtedy jak nic nie wiesz i nie kumasz, jak dopiero wchodzisz do tego świata. Później widzisz ile jest patologii i jak to wygląda na serio.

Prawda jest taka, że WSH zrobiło wiele dla Wisły bo zdominowało Kraków ale z drugiej strony zrobiło jeszcze więcej złego goniąc dobrych ludzi z Wisły i rozwalając ten klub od każdej strony, czy kibicowskiej czy finansowej. Także czas już się obudzić bo w obecnej sytuacji tylko idioci i złodzieje zostają przy SKWK i WSH.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 27.01.2019 o godz. 11:40.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 27.01.2019, 12:14
Jaja to pokazują zboczeńcy na tęczowych marsza. A poczucie godność człowieka do waszej godności ma się tak jak kompromis do kompromitacji.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 27.01.2019, 12:35
Zapytaj Sharków czy czuły wewnętrzną satysfakcje gdy brali kase z klubu jak piłkarzom nie płacono od pół roku.
Ja już nie mówię o innych zobowiązaniach, tylko gdzie mieli swoje jaja i godność, gdy jeden junior z drugim młodzierzowcem nie miał na czynsz a Sharakany zgodnie z umową ciągnęły kase? Nie mieli jaj nie mają godności. Zwykłe parówy i tyle.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 27.01.2019, 13:17
Pójście pod gniazdo i tak nic nie da. Nawet jak teraz w papę człowiek nie dostanie, to usłyszy, że gówno go to obchodzi. Jedyny raz, który mi przychodzi na myśl gdzie można było swobodnie zadawać pytania, to było u Wiślaków po upadku TKWM. Szkoda tylko, że pan Z wtedy pieprzył trzy po trzy, ale nikt do nikogo nie startował przynajmniej.

Jaroo co do imigrantów, to akurat po drugiej stronie przemycali.
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 27.01.2019, 13:25
Panowie i Panie że też Wam się jeszcze chce wchodzić z nim w jakąkolwiek polemike, szkoda klawiatury na kogoś takiego.....pewnie @rience się z tego śmieje, ale co można wymagać od gościa który zamiast mózgu ma ości.

"....jaja i godność" tym to żeś się ....a całkowicie skompromitował
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 27.01.2019, 13:37
Dajcie spokój tu panują wysokie standardy gdy nieformalny prezes rady nadzorczej za pośrednictwem swoich social media ujawnił kompromitujące fakty na temat Damiana Dukata , środowisko TS-u od razu dokonało samooczyszczenia poprzez usunięcie w/w osoby ze składu zarządu.

Tymczasem po drugiej stronie błoń konfident i świadek koronny poczuł się urażony doświadczonymi ze strony byłych kolegów szykanami , i postanowił ten dyshonor wyjaśnić, najwyraźniej uważając że obciążenie swoich dotychczasowych wspólników to normalna procedura w takich sytuacjach

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kr...gu,903843.html

ps post ironiczny
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 27.01.2019, 13:43
podobno Sharksów jest garstka a sprzedaż karnetów idzie słabiutko, ktoś to wyjaśni?
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2011

Stary 27.01.2019, 13:52
Tyle fanatyków, ot i tyle.

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 27.01.2019, 13:57
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
podobno Sharksów jest garstka a sprzedaż karnetów idzie słabiutko, ktoś to wyjaśni?
ta garstka siedzi na kasach oraz obsluguje internetową sprzedaz, wiec ludzie boją sie kupowac

ps. Ja już mam,
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 27.01.2019, 14:25
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Cudów nie ma, ale bez przesady poszło już więcej karnetów niż przed rundą jesienna. Ja w rekord Polski nie wierzę obstawiam 6 tysięcy razem z bonami.
Odpowiedz cytując
Jakub92
Junior Member

Od: 07.2017

Stary 27.01.2019, 15:04
Prawda jest taka, że jeśli chcemy jeszcze bardziej ruszyć z karnetami to promocja na mieście obowiązkowa.
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 27.01.2019, 15:45
karnet powinien być traktowany jak zrzutka na klub, nie ważne na ilu meczach się będzie, ale jak widać trochę się lepiej zrobiło to ludzie już kalkulują że tu na Śląska może być ciężko z terminem, Piasta czy Pogoń można odpuścić i się nie opłaca
fajnie by było jakby dawali jakiś unikatowy gadżet związany z obecną sytuacją, może by podziałało na ambicje
LVbet daje jeszcze 50zł na zakłady także karnecik można odrobić
Powód: LVbet
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 27.01.2019 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 27.01.2019, 16:00
biorac pod uwagę mentalnosc naszego spoleczenstwa, jedyne co by podziałało na ambicje to info ze sie karnety kończa i nie będzie biletów w wolnej sprzedaży.
Spodziewam sie, ze wtedy nagle zeszły by wszystkie na pniu.
A tak to, na .... kupować skoro bilet będzie i tak....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 27.01.2019, 16:03
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Cudów nie ma, ale bez przesady poszło już więcej karnetów niż przed rundą jesienna. Ja w rekord Polski nie wierzę obstawiam 6 tysięcy razem z bonami.
Acha jak do wczoraj poszlo ponad 5 tysiecy...

Matko Boska...
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 27.01.2019, 16:10
regan napisał(a):Wyświetl post
Acha jak do wczoraj poszlo ponad 5 tysiecy...

Matko Boska...
Do wczoraj na rundę wiosenną wiosenną poszło 2722... W sumie jest 5 tysięcy.

Ja mówię o aktualnej sprzedaży na rundę wiosenna.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 27.01.2019, 19:20
Nie pamiętam nicku , ale ktoś tutaj bronił zaciekle Mietty że jego udział w radzie nadzorczej był tylko symboliczny .
Teraz chciałbym się dodatkowo zapytać dlaczego ta symbolika musiała nas kosztować 15 tysięcy miesięcznie?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 27.01.2019, 19:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie pamiętam nicku , ale ktoś tutaj bronił zaciekle Mietty że jego udział w radzie nadzorczej był tylko symboliczny .
Teraz chciałbym się dodatkowo zapytać dlaczego ta symbolika musiała nas kosztować 15 tysięcy miesięcznie?
Jeżeli to prawda, jeżeli ta kasa została wypłacona i jeżeli jej nie zwróci to myślę, że można to traktować ma równi z resztą szemernego towarzystwa.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 27.01.2019, 19:37
Karherop napisał(a):Wyświetl post
skąd te info?

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów