The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KoloBolo
Junior Member

Od: 11.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.01.2019, 18:38
a jak chcesz dograć sezon bez licencji na eklapę ?
Odpowiedz cytując
dzidek1983
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 03.01.2019, 18:41
i na jakim stadionie?
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Od: 12.2018

Stary 03.01.2019, 18:41
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Arsenica zal jak chooj...bardziej niz tą licencję
chyba jestem w innej jeszcze gorszej rzeczywistości
Bez licencji jest pozamiatane, Arsenica żal ale to nie jest end off story. Przynajmniej jeszcze nie.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.01.2019, 18:43
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Na tych co moglismy zarobic, TO NIESTETY STRACILISMY LUB JUTRO STRACIMY. Na Arseniciu, Kolarze i Haliloviciu juz nie zarobiny. Jutro 2 pozostalych rozwiaze kontrakty. Arsenica zal jak chooj...bardziej niz tą licencję
Szczerze mówiąc Halilović jest dość kiepski i ciężko byłoby na nim zarobić. Zorana szkoda bo gość jest mega wartościowy ze względu na uniwersalność, spokojnie do wyciągnięcia 1,5-2mln euro.

Z reszty najbardziej szkoda Sadloka, który z chęcią by tu został do końca kariery i Kostala bo na nim też można by sporo zarobić, do tego M. Lis. Imaz odszedłby tak czy tak przez wygasający kontrakt. Po reszcie płakał nie będe i spokojnie można ich zastąpić graczami wolnymi, zakładając, że się jest normalnym klubem wypłacającym pensje.

KoloBolo napisał(a):Wyświetl post
a jak chcesz dograć sezon bez licencji na eklapę ?
Przecież to tylko zawieszenie licencji, ludzie to jest do odkręcenia spokojnie jeśli ktoś z głową weźmie się za to. Jeśli tylko Noble i łysa pała nie zaczną mieć jakichś roszczeń przez co możemy stracić cenny czas.
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 03.01.2019, 18:52
Zaczyna do mnie docierać to co od dawna było oczywiste , Wisła upada i nic już tego nie zatrzyma , nie okłamujmy się . Nie w takiej sytuacji jak jesteśmy . Gdyby top był zdrowy klub ale zwyczajnie coś by nie pykło i popadłby w długi to można by śnić o inwestorze ale nie przy takim bagnie jakie mamy . Jakieś tajemnicze długoterminowe umowy , które miały zapewnić kasiorkę dla kumatych , totalny burdel i dyletanctwo . Tylko jakiś samobójca chyba by się chciał w to pchać . A tak na marginesie to filipski po którym tak jeździcie pisał Wam własnie o tym między wierszami dużo wcześniej . Pisał , że kumaci chcieli zjeść ciastko i mieć ciastko ....to właśnie te umowy które wystraszyły Kwietnia i Włodarskiego . A cholera wie jeszcze ile innego dziadostwa tam jest . Mam wrażenie , że filipski nie tylko nie fantazjował ale wręcz bardzo dużo wiedział z tym , że nie wszystko mógł napisać wprost na tamtym etapie . To , że deal z Gangiem Olsena nie wyszedł to raczej nie wina filipskiego . Ale nie chce go tu bronić tylko zwracam uwagę , że wcale nie fantazjował .
Mnie osobiście szokuje informacja , że krakowska prokuratura być może /sic/ zajmie się tematem Wisły . Jak to być może ? To moim zdaniem obowiązkowo musi nastąpić nawet z urzędu . Nie wyobrażam sobie żeby Sarapacie się to upiekło . Bo wtedy znaczy , że prezes może zrobić sobie wszystko , zadłużyć spółkę , doprowadzić do upadłości a potem zwyczajnie podać się do dymisji i mieć w dupie .
O tym , że może nas uratować tylko interwencja miasta pisałem już dawno ale obawiam się , że nie na tym etapie .To należało zrobić już dawno . Teraz to już chyba po ptakach . Zresztą miasto jest udziałowcem w Cracovii i nie może już wziąć drugiego klubu . Jeszcze mnie przy nadziei trzymał problem ze stadionem po upadku Wisły ale dzisiaj sobie uświadomiłem , że jest wręcz odwrotnie . Upadek Wisły dla miasta wybawienie w tym temacie . To bubel , drogi w utrzymaniu i nawet gdyby Wisła płaciła regularnie to i tak stadion generował potężną stratę dla miasta . Upadek Wisły otwiera nowe możliwości bo teren na którym stoi to żyła złota . Miasto gdyby go wyburzyło i sprzedało teren ewentualnie postawiło tam coś swojego jest w stanie bardzo szybko się odkuć i mieć problem z głowy . Dobija mnie to wszystko bo Wisła to całe moje życie .Pamiętam czasy jeszcze grubo przed Cupiałem , z Wesołym to nawet byłem na wyjeździe w Katowicach kiedy milicja zrobiła nam ścieżkę zdrowia w ślepej uliczce ....Teraz to wszystko znika , szok !!! Tak jak ktoś napisał czuje się jakby sukiennice zburzyli . Tego już prawdopodobnie nikt nie powstrzyma ale nie wyobrażam sobie , żeby odpowiedzialni nie ponieśli konsekwencji . Budowanie klubu od B klasy czy tez od IV ligi nie jest takie proste jak się niektórym wydaje i wcale nie musi się udać . Ja dzisiaj już złożyłem rezygnację z C+ bp bez Wisły ekstraklasa nie ma dla mnie sensu . I do innych też apeluje jeśli możecie też rezygnujcie .

PS . I przyznam , że dobija mnie to , że wszystkie hieny z boku już otwierają polowanie na naszych grajków . Rozumiem ich i nie potępiam bo to naturalne ale żal jak hu....
Ostatnio edytowane przez VanBasten : 03.01.2019 o godz. 18:58.
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 03.01.2019, 18:59
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam czasy jeszcze grubo przed Cupiałem , z Wesołym to nawet byłem na wyjeździe w Katowicach kiedy milicja zrobiła nam ścieżkę zdrowia w ślepej uliczce ....Teraz to wszystko znika , szok !!!
Pamiętam niejedną taką scieżynkę i jednego mi tylko żal. Że tam Wesołego nie utłukli. Duże byłyby szanse że Misiek, sharki i skwk nigdy nie zyskaliby takich wpływów i Wisła teraz nie byłaby w takim opłakanym położeniu.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 03.01.2019, 19:00
Taki ciekawy dialog z Twittera polecam:
https://twitter.com/knuram/status/1080892854514397184
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 03.01.2019, 19:03
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Zresztą miasto jest udziałowcem w Cracovii i nie może już wziąć drugiego klubu.
Dlaczego
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 03.01.2019, 19:06
Bo ku.rwa takie są przepisy, ile razy można to pisać.
Odpowiedz cytując
monkey
Junior Member

Stary 03.01.2019, 19:06
Zawieszenie licencji to problem ale mam nadzieję że to da się odkręcić tylko powtarzam ewentualni sponsorzy muszą wiedzieć że ratują Klub,a nie dolewają kasę do kotła z którego czerpią kasę ludzie z wyrokami ,oszuści itp. Potrzebne są szybkie i radykalne zmiany w zarządzie . Tam muszą być ludzie wiarygodni z zaufaniem finansjery by uwiarygodnić Wisłę .Teraz mamy jako Klub wiarygodność bliską zeru i to jest problem !!!
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 03.01.2019, 19:11
Dla mnie opcja z BL to totalna fantastyka.

Natomiast jak widze:

- ze nagle BL na tt wypisuje jakies oferty pomocy (robiac to przez tt ewidentnie chce zeby to bylo widoczne)
- Boniek przykreca srube
- Nagle Stano na tt stwierdza ze jednak w TS jest ktos powazny za kogo kibice powinni trzymac kciuki - gdzie wiadomo ze Stano jest na pasku BL
- gdzies tam na tt lata info ze jacys wyslannicy BL w klubie byli

To juz sam sie zastanawiam ... ale to moze byc juz totalny majak zdesperowanego mnie.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 03.01.2019, 19:16
No bo ....a nawet te 40 baniek na start to nie są żadne pieniądze dla poważnego biznesu i poważnej ligi. Tylko tu się u.......iło że budzet na poziomie 10mln euro to są duże pieniądze.
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Stary 03.01.2019, 19:16
Zmiany w zarządzie to konieczność ale w tym przypadku nic nie zmienią bo umowy są już podpisane i nie da się ich tak po prostu anulować .Oczywiście każda umowę można zerwać ale to pachnie odszkodowaniami . Jedynym ciałem mogącym to wyczyścić to syndyk masy upadłościowej i o ile się nie mylę to dotyczy tylko umów z ostatniego roku a nie wiemy kiedy to było podpisywane . Moim zdaniem , obym się mylił , nie ma już możliwości powstrzymania tego upadku . Sprawy zaszły za daleko .
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 03.01.2019, 19:17
Cytat:
BonieK: . Wisła dostała z Ekstraklasy przez ostatnie pół roku 7,5 miliona złotych. Ile może kosztować utrzymanie drużyny i sztabu? 1,2 mln? To jest 7,2 mln przez pół roku.
To tak dla wszystkich mitomanów i wilków co twierdzą, że z Wisły nie były wyprowadzanie pieniądze.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Stary 03.01.2019, 19:17
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post

Natomiast jak widze:

- ze nagle BL na tt wypisuje jakies oferty pomocy (robiac to przez tt ewidentnie chce zeby to bylo widoczne)
- Boniek przykreca srube
- Nagle Stano na tt stwierdza ze jednak w TS jest ktos powazny za kogo kibice powinni trzymac kciuki - gdzie wiadomo ze Stano jest na pasku BL

To juz sam sie zastanawiam ... ale to moze byc juz totalny majak zdesperowanego mnie.
Bo opcja BL to jest fantastyka, co oczywiste.

1) Wypisuje na tt, bo gdzie indziej skoro nikt nie wie kto zarządza klubem i nie ma jak się skontaktować?
2) Boniek się obudził, ale PZPN powinien zawiesić tą licencje zaraz bo zmianie właściciela 22 grudnia, bo i tak każdy nowy własciciel musi przedstawić sytuacje później komisji
3) Przecież Stano nie siedzi w Krakowie i nie wie kto jest poważny, a kto nie, więc skąd miał znać Wisłockiego?
4) Na TT to latają nieraz takie rzeczy, że ręce opadają

Leśny zaoferował pomoc stricte prawną i ja wierzę w jego dobre intencje.

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...00876154400770
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 03.01.2019, 19:18
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post

Natomiast jak widze:

- Boniek przykreca srube

Coś z tym może być, natomiast mi gdzieś tam z tyłu głowy świta że za BL ktoś może stać (jeśli do czegoś dojdzie). Patrząc na stopień abstrakcji, to wszystko jest możliwe.
Odpowiedz cytując
nowak
Member

Od: 12.2008

Stary 03.01.2019, 19:20
Teraz to jest najgorsze co może być nawet nowy sponsor kupiec zdecydowany nam nie pomoże .... Jaśnie Pan Szwed twierdzi że umowa jest ważna Ts że nie i mamy konflikt stron o którym będzie musiał zdecydować jakiś sąd a to potrwa ..... Na dodatek nie wiemy jaki Polski ? Szwajcarski ? Szwedzki ? Kambodżański i wiele innych można wymienić ktoś to dobrze wymyślił by nas w takie bagno wpakować. TS chce ratować bo równie dobrze mogliby trzymać się że umowa jest ważna i niech Pan Vanna i reszta muszkieterów zgłaszają upadek biorąc długi na siebie czas pokaże :( a jego nie ma za wiele by utrzymać pozycje jaką na ten moment mamy
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 03.01.2019, 19:21
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Bo opcja BL to jest fantastyka, co oczywiste.

1) Wypisuje na tt, bo gdzie indziej skoro nikt nie wie kto zarządza klubem i nie ma jak się skontaktować?
2) Boniek się obudził, ale PZPN powinien zawiesić tą licencje zaraz bo zmianie właściciela 22 grudnia, bo i tak każdy nowy własciciel musi przedstawić sytuacje później komisji
3) Przecież Stano nie siedzi w Krakowie i nie wie kto jest poważny, a kto nie, więc skąd miał znać Wisłockiego?
4) Na TT to latają nieraz takie rzeczy, że ręce opadają

Leśny zaoferował pomoc stricte prawną i ja wierzę w jego dobre intencje.

https://twitter.com/K_Stanowski/stat...00876154400770
ciekawe,ciekawe u nas poziom abstracjii juz jest ponad normy ,wiec kazde info ...who knows.....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Zbigniew Boniek: Do mnie się zgłaszali prezesi włoskich klubów z pytaniami o Wisłę, bo widzą tam możliwości. Ale z kim oni mają dziś rozmawiać.

Całość: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...857.1487749943
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Jasne 40 mln to nic dla biznesu .....a ilu takich biznesmenów weszło w polską piłkę . Jeśli ktoś tu fantazjuje to raczej Ty . DO tego dodaj chore układy i gangsterkę i już wiesz czemu nikt się w to nie chce bawić . A co BL to chyba nie czytaliście uważnie jego propozycji . On oferuje pomoc prawną i jasno mówi , że jedyna opcją jest odbudowa klubu od IV ligi . W tym chce pomagać . A widzę , że niektórzy już sobie ubzdurali , że pomoże nam zostać w ESA .
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 03.01.2019, 19:22
Ajax napisał(a):Wyświetl post
To tak dla wszystkich mitomanów i wilków co twierdzą, że z Wisły nie były wyprowadzanie pieniądze.
Myślę, że nikt nie ma złudzeń że przekrętów było więcej niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. Ale akurat jakieś jedno zdanie Bońka to dowód jak z koziej dupy trąbka
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 03.01.2019, 19:28
Cytat:
I teraz daje Wiśle sygnał: spoważniejcie, siadajmy do rozmów, chcemy zobaczyć waszą wizję najbliższej przyszłości, wasz plan finansowy. Ale jeśli tego nie zobaczymy, to niestety wiosną będą walkowery i po trzecim walkowerze przesunięcie na koniec tabeli, a po sezonie – o dwie ligi w dół. Ale ja wierzę, że to się jeszcze wszystko dobrze skończy
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...ly-krakow.html
Ale Boniek dobrze robi,koniec szopki ,bo chyba cała Polska juz z etapu śmiania ma dośc .Albo cos robimy albo za 1,5 miesiaca bedzie zle a nawet bardzo zle.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.01.2019, 19:31
Czas zrozumiec ze nie ma nas w Extraklasie. Dodzis mogl wejsc jakis inwestor i liczyc na sprzedaz np. Arsenica. Placi 4mln pilkarza, sprzedaje Arsenica np za 1 mln E(niech bedzie ze mozliwe) i mamy 3 miesiace na splate reszty lub podpisac porozumienia.
Teraz nikt nie wejdzie bo za nikogo sie nie wezmie takich piniedzy. jak rpzedtem nie bylo inwestora teraz tym bardziej.No i oczywiscie najwazniejsze, dalej bandyci sa.

czas sie przygotowywac do IV ligii, jest pol roku.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Stary 03.01.2019, 19:31
Michał Knura na Twitterze:

Cytat:
Oczekujemy na wieczorny komunikat TS-u. Tymczasem toczą się ciekawe rozmowy

Leśny ma tylko prawnie pomóc. Właścicielskie
Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Stary 03.01.2019, 19:34
Przez tego jebanego żółtka i tego drugiego szwedzkiego oszusta straciliśmy już Arsenicia. S....ysyński gang olsena powinien zapłacić jakieś odszkodowanie za działania na szkodę spółki.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 03.01.2019, 19:34
ChG napisał(a):Wyświetl post
Michał Knura na Twitterze:

Sorry, ja odpadam.. Już mam dość.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 03.01.2019, 19:35
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ale Boniek dobrze robi,koniec szopki ,bo chyba cała Polska juz z etapu śmiania ma dośc .Albo cos robimy albo za 1,5 miesiaca bedzie zle a nawet bardzo zle.
Przez pierwsze tygodnie mozna sie byla nabijac z nas ale teraz tak naprawde ta cala story juz wychodzi poza kraj i to jest mega obciach juz dla wszystkich zwiazanych z polska pilka i prezesa PZPN.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.01.2019, 19:36
Hartling sie pewnie obudził i twierdzi, ze jednak jest właścicielem.

A tu niektórzy myslą, że jakis nastepny rycerz na białym koniu wjechał.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 03.01.2019, 19:39
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
No bo ....a nawet te 40 baniek na start to nie są żadne pieniądze dla poważnego biznesu i poważnej ligi. Tylko tu się u.......iło że budzet na poziomie 10mln euro to są duże pieniądze.
Mioduski ma dokładnie taką kwotą dofinansować L-kę...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 03.01.2019, 19:39
artgal napisał(a):Wyświetl post
Przez tego jebanego żółtka i tego drugiego szwedzkiego oszusta straciliśmy już Arsenicia. S....ysyński gang olsena powinien zapłacić jakieś odszkodowanie za działania na szkodę spółki.
Nie przez nich przez kretynow, którzy sprzedali klub 3 przebierańców
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów