The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.12.2018, 09:25
Tak z Garbarnia która za dwa lata będzie miała 100 letnią tradycje. Już wto widzę. Trochę realizmu w wypowiedziach.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 31.12.2018, 09:26
Czy Was pogięło z tą fuzją ? Garbarnia ? klub z dużymi tradycjami i fuzja.... A może z Termalicą ? Ilu z was śpiewało: "wysłuchajcie prawdę tą..." a teraz takie pomysły.
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 31.12.2018, 09:27
Jak można w ogóle sie zastanawiać nad jakąś fuzją. Ludzie my jesteśmy
Wisła Kraków! 112 lat pięknej historii chcecie teraz zaprzedać?

Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 31.12.2018, 09:29
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Właśnie też Garbarnia mi przyszła do głowy. Mają licencję na 1 ligę, też grają na R22. Na pewno to lepsze rozwiązanie niż 4 liga.
Amica 2. 0
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
qubu
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 31.12.2018, 09:31
Prosze nie karmić trola.
Odpowiedz cytując
FLI
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 31.12.2018, 09:35
Ja myślę z obserwacji laika ze chodzi tu oczywiście o czyściec.. Jesli Panow juz nie zobaczymy a maja ze soba wdzystkie dokumenty spółki bez ktorych nie można postawić zarzutów nikomu... Wg mnie oczywiście papierow i winnych nie ma, Panowie sie ulatniaja zaczynam walke o extraklase z noqym rozdaniem, moze powrot do ostatnich rozmów z Panem Kwietniem i innymi, bez balastu gangsterskiego... Oczywisce spekuluje pozdrawiam wszystkich kibiców Wisly i najlepszego w NR 2019
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 31.12.2018, 09:35
Czyli wracamy do punktu wyjścia:

Odpowiedz cytując
Pablito
Member

Od: 11.2018

Stary 31.12.2018, 09:36
Czy jest na forum moderator ? Pomysł Fuzji = ban na zawsze
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 31.12.2018, 09:37
Miesiąc na forum i już zasady chcesz ustalać?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 31.12.2018, 09:37
News na sportowych faktach, że Pan Ly się wycofuje a w grze zostaje Pan Kwiecień.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 31.12.2018, 09:38
Pablito napisał(a):Wyświetl post
Czy jest na forum moderator ? Pomysł Fuzji = ban na zawsze
ale tu może chodzi o fuzję w sensie broni?taka strzelba żeby od..bać tych co są za to wszytko odpowiedzialni
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 31.12.2018, 09:39
Taaa 112 lat i jeszcze kilka dni. Zwłaszcza te kilka ostatnich dni to k... pasjonująca historia.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 31.12.2018, 09:41
Szneka napisał(a):Wyświetl post
News na sportowych faktach, że Pan Ly się wycofuje a w grze zostaje Pan Kwiecień.
Opierają się na info z wczoraj, nie nabijać im wejść...
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 31.12.2018, 09:44
Ze spotkania zarządu TS wynika, że dzisiaj po 12 będą wzruszać umowę - wtedy przynajmniej spotkanie z prawnikami mają
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 31.12.2018, 09:44
Jeśli Pan Kwiecień przejmie Wisłę, to mam nadzieję że złapie za ryje tych wszystkich patusów i ich wy.......i raz na zawsze z Wisły. Teraz kwestia jak wygląda sprawa z przejęciem, jeśli pewnie połowę dokumentów które podczas audytu widział parę tygodni temu... - znikło.
W Tobie ostatnia nadzieja Panie Kwiecień
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 31.12.2018, 09:48
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Ze spotkania zarządu TS wynika, że dzisiaj po 12 będą wzruszać umowę - wtedy przynajmniej spotkanie z prawnikami mają
Co to znaczy WZRUSZAC UMOWĘ?
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Stary 31.12.2018, 09:51
Pan Kwiecień pogoni kumatych? WESOLo macie
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Stary 31.12.2018, 09:53
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Co to znaczy WZRUSZAC UMOWĘ?
Alelega i to Noble jest właścicielem więc będą próbować odstąpić od umowy. To potrwa.
Nie wiem natomiast jak dokładnie, bo nie znam treści umowy. Boję się tylko, że znowu zajmą się tym prawnicy TSu, którzy nie mają żadnej renomy w tym mieście!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 31.12.2018, 09:55
@zozo co masz na myśli? Bo nie mam zielonego pojecia jaki ma związek z tymi patusami.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 31.12.2018, 09:55
zozo napisał(a):Wyświetl post
Pan Kwiecień pogoni kumatych? WESOLo macie
Zacznie pewnie od swojego synka.
Niech ratują Wisłę, tyle.
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 31.12.2018, 09:56
Chodźmy już może do 4 ligi.
Piłkarze i tak zaraz odejdą.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Stary 31.12.2018, 10:01
Stelio napisał(a):Wyświetl post
@zozo co masz na myśli? Bo nie mam zielonego pojecia jaki ma związek z tymi patusami.
Mniej wiesz dłużej zyjesz
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 31.12.2018, 10:03
Wersja o tym, że obecne wydarzenia zostały zaplanowane przez WSH i Sarapatę jest nie jest na pewno nierealna. Całkiem prawdopodobną dla mnie wersją jest również ta, którą ktoś już tu kiedyś umieścił z fanpage "Białe Kołnierzyki" (przepraszam za długi link)

https://web.facebook.com/BialeKolnie...c8dQ&__tn__=-R

Cytat:
Sprzedaż Wisły Kraków vs Operacja Matrioszka

Zamierzałem wrzucić coś nowego na bloga dopiero w 2019 roku, ale po ostatnich akcjach, w których uczestniczy Wisła Kraków, po prostu nie mogłem się powstrzymać. Sytuacja jest bowiem tak niezwykła – nawet jak na realia naszej piłki – że jeszcze przez długi czas będzie pięknym obiektem do analiz. No, ale po kolei...
.

Krótki szkic sytuacyjny

1. Mało znany polski agent piłkarski informuje opinię publiczną, że na ratunek tonącej Wiśle ma przybyć tajemniczy członek kambodżańskiej rodziny królewskiej Vanna Ly oraz, jako inwestor wspierający, Szwed Mats Hartling.

2. Po bliższym sprawdzeniu okazuje się, że Pan Vanna Ly, wbrew deklaracjom, prawdopodobnie nie ma nic wspólnego z królem Kambodży, za to jest obywatelem Francji, gdzie od 2014 roku prowadzi mało znaną firmę konsultingową. Z kolei Mats Hartling, który podawał się za dyrektora spółki Noble Capital Partners, zgodnie z dokumentami przestał pełnić tę funkcję w 2017 roku – choć, jak sam twierdzi, nadal nim jest „z upoważnienia zarządu”.

3. Prezes oraz wiceprezes zarządu TS Wisła, właściciela Wisła S.A., podpisali w Zurichu dokument sprzedaży 60% akcji klubu funduszowi inwestycyjnemu Alelega z Luksemburga (który jest podobno kontrolowany przez Vanna Ly) oraz 40% wspomnianej Noble Capital Partners reprezentowanej rzekomo przez Matsa Hartlinga. Sukces? Niekoniecznie...

4. Głównym warunkiem, który (podobno) był absolutnie niezbędny do tego, aby umowa sprzedaży doszła w ogóle do skutku, było otrzymanie przez klub przelewu umożliwiającego spłatę najpilniejszych zobowiązań zamykających się w kwocie ok. 12 milionów PLN.

5. Przelew na wspomniane 12 baniek miał przyjść na konto Wisły w piątek 28 grudnia – niestety, zamiast kasy na rachunku bankowym, pojawiło się rzekome potwierdzenie jego wykonania. Potwierdzenie to zostało wrzucone z oficjalnego (podobno) konta Vanna Ly na Twitterze, ale tak szczerze mówiąc, to ja się dziwię dziennikarzom, którzy się na to powołują. Dlaczego? Wystarczy poczytać sobie wcześniejsze posty, w których np. Pan Vanna deklaruje, że otworzy w Kambodży specjalny, ukryty magazyn na flagi skradzione innym klubom, aby były „poza zasięgiem” polskiej policji. W innym tweecie z kolei nasz bohater odpowiada na zarzut, że przyjechał na spotkanie w Szwajcarii pociągiem: „Tak, ale to był mój własny pociąg”. O innych, dość kontrowersyjnych, wypowiedziach z tego konta nie będę już wspominał. W każdym razie wygląda to na robotę jakiegoś śmieszka internetowego i nie najlepiej świadczy o tych, którzy jego tweety za pewnik. Rzecz jasna o tym, czy przelew rzeczywiście został wysłany, czy też nie, dowiemy się zapewne w poniedziałek (no, może zaraz po Nowym Roku), ale...

6. Ale, tak mówiąc szczerze, niespecjalnie wygląda mi na to, aby podmioty chcące przejąć Wisłę rzeczywiście dysponowały kapitałem takiego rzędu. Dość powiedzieć, że luksemburski fundusz Alelega podobno w swoich sprawozdaniach finansowych wykazywał sumy bilansowe niższe, niż polska kwota wolna od podatku (czyli ok. 8 tys. PLN). Ok, no to może kasę potencjalnie ma Noble Capital Partners...? Poszukałem (co nie było trudne) – teoretycznie jest lepiej, bowiem deklarowana suma aktywów tej firmy wynosi niecałe 340 tys. GBP, czyli ok. 1,5 mln PLN, ale to jednak nadal dość mało biorąc pod uwagę skalę transakcji. No, chyba, żeby założyć, że są to tylko tzw. third party, czyli międzynarodowe słupy będące przykrywką dla właściwych inwestorów – ale o tym za moment.

7. Wkrótce po podpisaniu umowy sprzedaży klubu, dotychczasowa prezes Wisły S.A. zrezygnowała z pełnienia tej funkcji. Kurtyna.
.

Co więc mamy...?

Na razie mamy rozp... – wróć - wielką niewiadomą dotyczącą samej transakcji + różne sensacyjne teorie serwowane przez media. Dwie najczęściej spotykane skomentuję poniżej.

Teoria pierwsza (a raczej to, co z niej wynika): nowi nabywcy klubu to idioci

Potencjalnym nabywcom klubu miało chodzić nie tyle o samą drużynę piłkarską, co głównie o atrakcyjne grunty będące rzekomo w posiadaniu Wisły S.A. Inwestorzy teoretycznie mogliby myśleć, że wraz z kupnem klubu piłkarskiego przejmą również te tereny, chociażby w oparciu o wypowiedź prezes Wisły S.A. z początku 2018 roku (wedle tej wypowiedzi Wisła miała swobodnie dysponować gruntami o wartości ponad 75 milionów PLN). Tyle, że tuż po podpisaniu umowy szybko okazało się, iż atrakcyjne grunty należą do TS Wisła (będącego posiadaczem pakietu akcji Wisły S.A.), a transakcja sprzedaży klubu piłkarskiego ich nie obejmuje. Szczerze mówiąc ciężko jest mi przyjąć wersję, w której ludzie dysponujący milionami najpierw podpisują umowę, a dopiero potem dowiadują się, że grunty jednak nie będą ich – to już byłaby akcja na poziomie gangu Olsena, naprawdę... Przecież to transakcja o wielomilionowej wartości, a nie sprzedaż starej Skody Fabii, więc sugerowanie, że kupujący w ogóle nie zajrzeli do umowy i nie zapoznali się z faktycznym stanem majątkowym klubu, zakrawa trochę na absurd.

Teoria druga: próba wymigania się od odpowiedzialności za długi

Niestety na ten moment nie znamy kluczowej okoliczności, czyli nie wiemy, jak w ogóle wygląda umowa. Teoretycznie może się bowiem okazać, że nawet w przypadku braku wpłaty wspomnianych 12 milionów klub tak czy inaczej przejdzie na własność nowych inwestorów, a pieniądze... Być może wcale się nie pojawią, lecz zostanie ogłoszona upadłość – jednak już przez nowych właścicieli. Co by to dało w tej konkretnej sytuacji? Na razie się nie wypowiem – jeżeli wypłyną nowe okoliczności, to zapewne pokuszę się o analizę wespół z prawnikami specjalizującymi się w tematach upadłościowych (nawet dla zaspokojenia własnej ciekawości). Teoretycznie jednak taka próba znalezienia inwestora mogłaby być tzw. dupochronem dla zarządu mającego coś na sumieniu – mógłby się bronić podając argumenty typu „Staraliśmy się wyprowadzić klub na prostą, nawet znaleźliśmy ludzi, którzy w niego zainwestują, a że okazali się oszustami...”. Jednak to też nie byłoby proste do przeprowadzenia, a nie chcę spekulować w oparciu o szczątkowe (póki co) informacje.
.

Operacja Matrioszka

W trakcie zapoznawania się z tą całą sytuacją, przypomniała mi się pewna akcja przeprowadzona przez Europol w 2016 roku. Nie było u nas o niej zbyt głośno, a jedyne nieliczne wspominki pojawiły się chyba tylko dlatego, że w tle pojawił się ex-klub samego Jose Mourinho, a konkretnie UniĂŁo de Leiria.

Tak więc Operacja Matrioszka trwała ponad rok i miała miejsce w Portugalii, choć tropy wiodły także do innych krajów europejskich. Chodziło o to, że osoby związane z „rosyjską grupą mafijnąâ€ wykorzystywały kluby piłkarskie do prania pieniędzy. Schemat działania wyglądał tak:

1. Przestępcy wyszukiwali kluby mające kłopoty finansowe, a następnie zyskiwali zaufanie działaczy dzięki darowiznom lub stosunkowo niedużym inwestycjom.

2. Kolejnym krokiem było kupno klubów za niewielkie pieniądze przez tzw. słupów, reprezentujących różnego rodzaju spółki offshore z rajów podatkowych, które umożliwiały ukrycie tożsamości rzeczywistych nabywców oraz pochodzenie kapitału.

3. Kiedy przestępcy weszli już w posiadanie klubu, mogli przystąpić do procederu prania pieniędzy oraz innych oszustw - działania były tutaj różne:
- wciąganie na listę płac fikcyjnych graczy, którzy tak naprawdę nigdy w klubie nie grali
- transgraniczne transfery graczy, którzy albo byli wyceniani zbyt wysoko, albo zbyt nisko
- niejasne transakcje dotyczące praw do transmisji telewizyjnych
- przewożenie dużych ilości gotówki z Rosji do Portugalii (oczywiście wbrew prawu)
- obstawianie zakładów bukmacherskich oraz ustawianie wyników meczów
- tworzenie struktur spółek offshore w sposób, który wzbudził podejrzenia służb
- różne oszustwa podatkowe (klasyka)

Zgodnie z tym, co podaje Europol, podejrzenia w tej sprawie wzbudził nadzwyczaj luksusowy styl życia przestępców, którzy korzystali z majątku formalnie zarejestrowanego na słupów będących właścicielami klubów. Nie wiem, na ile jest to prawda, ale bardzo możliwe, że ktoś związany z klubem zorientował się w procederze i po prostu doniósł odpowiednim służbom o swoich podejrzeniach. Zresztą, według funkcjonariuszy Europolu, piłka nożna ogólnie stanowi bardzo ciekawe pole do prania pieniędzy min. ze względu na sposób finansowania oparty w dużej mierze o sponsorów, jak i na model biznesowy związany z zarabianiem na transferach, gdzie w grę wchodzą niejednokrotnie potężne sumy, mogące być – w zależności od potrzeb – albo kosztem, albo przychodem.
.

Krótkie podsumowanie

Oczywiście nie twierdzę, że schemat z Operacji Matrioszka dzieje się właśnie w Wiśle Kraków i ktoś mający nieczyste intencje chce przejąć ten klub. Ba, mam wielką nadzieję, że jeden z najbardziej zasłużonych klubów piłkarskich w Polsce wyjdzie jednak na prostą i znajdzie poważnego inwestora, który zapewni mu bezpieczne funkcjonowanie i grę w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jestem jednak zdania, że takie transakcje, jak sprzedaż tak dużych podmiotów, powinny być w szczególny sposób monitorowane i prześwietlane, aby znane marki sportowe nie dostawały się w ręce podejrzanych osób mogących je wykorzystywać do celów niezgodnych z prawem. Również nie wyobrażam sobie, aby umowa opiewająca na takie kwoty była podpisana bez przedstawienia jakichkolwiek wiarygodnych gwarancji bankowych ze strony nabywców – w końcu są to "ludzie znikąd", nieznani w naszym świecie biznesu i o niepotwierdzonej wiarygodności. Więc jeśli takich dokumentów nie przedstawili, a mimo to umowę podpisano, to byłby to moim zdaniem ogromny skandal świadczący albo o niekompetencji zarządu, albo... No cóż, wiele się powinno wyjaśnić w ciągu najbliższych dni. #bialekolnierzyki
Vanna Ly, Hartling i Pietrowski to oszuści - wiadomo. To, że Vanna Ly był uczulony na światła kamer, błyski fleszy i rozgłos prawdopodobnie wynika z tego, że facet musi coś ukrywać i po prostu nie może stać się osobą publiczną. Może nie wiedział, że przejmuje tak medialny klub. Może myślał że będzie mógł zachować anonimowość. Może klauzula ścisłej poufności podczas negocjacji nie była widzimisię kompromitującej się Sarapaty. Możemy tak gdybać, ale nie ulega wątpliwość, że wszelka nielegalna działalność robiona przy takim nagłośnieniu, to proszenie się o kłopoty. A to, że Pietrowski to próżny, niedowartościowany debil o inteligencji szorującej po dnie i pierwsze co zrobił po przejęciu sterów Wiśle to zafollowanie krakowskich modelek na Instagramie, a następnie zaczął korzystać ze swoich 5 minut długo wyczekiwanej sławy, której pragnął przez całe życie, udzielając się aktywnie w mediach, to osobna sprawa, która być może już ostatecznie uwaliła transakcję. Moim zdaniem to nie jest nierealna teoria. A jak jest naprawdę to może się nigdy nie dowiemy.

Nie wiem co jest gorsze i bardziej śmieszne - Meresiński, czy kambodżańska trupa. Chyba jeszcze ten pierwszy, bo sprawa przekazania 12 mln Wiśle nie jest jeszcze zakończona. Ja tylko nie rozumiem, dlaczego Pietrowski wciąż jest p.o. prezesa?! Przecież transakcja nie doszła do skutku. Czyżby dane dotyczące transakcji były kolejnymi kłamstwami jakimi nas się obsypuje przez ostatnie 2 lata? Jakkolwiek się to skończy, nigdy nie możemy zapomnieć o tym, co Sarapata, Dukat, Junco, ekipa z TSu, SKWK i WSH zrobili z naszą Wisłą.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 31.12.2018, 10:19
Oczywiście, że klauzula ścisłej poufności nie była wymysłem Sarapaty.

I jeszcze raz powtórzę - to nie jest żaden spisek TSu, żeby uciec od odpowiedzialności.

Już prędzej uwierzę w to co wkleiłeś.

Tylko po kiego oni w ogóle wybierali się do Majchra skoro chcieli być anonimowi?
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 31.12.2018, 10:24
Skoro nie ma przelewu tz że ktoś jednak chyba wydymał Pietrowskiego i Szweda. "Na Vannę"... Bo oni chyba jednak cały czas w to wszystko wierzyli, Pietrowski świecił gębą, nazwiskiem, wszystkim. K.rwa bez poważnych oświadczeń i wyjaśnień z obu stron możemy sobie gdybać.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 31.12.2018, 10:26
Generalnie jesteśmy między mlotem i kowadłem, WSH złe, SKWK złe, Kambodżański król zły, Kwiecień czy ktokolwiek inny przejmuje klub - tez w sumie źle bo startujemy z długiem, z nie jakoś wielce zamożnym inwestorem, który powie macie 50 mln na długi i 100 na nowy start, IV liga to tez mozolny start, który również nie gwarantuje oczyszczenia.
Jedynie WSH na tym dobrze wychodzi. Najlepiej siedzieć z tyłu i terroryzować wszystkich. Kasy się nachapali, swojej nic nie dołożyli, Wislę skasowali ładnie, przyjdzie nowy inwestor to będą chcieli jego kasować, będzie IV liga to też im pasuje bo będą mogli dalej rządzić Wisłą z drugiego fotela (bo kto będzie we władzach TS (tzn tutaj to i tak będa kibice i ludzie z układu) czy we władzach Wisły IV ligowej (w sumie wtedy będzie ona pewnie TSowska)? Wiadomo, że z IV ligi nie przyjdzie tu szejk arabski tylko też będą jak teraz rzadzić klubem kibice albo jakiś lokalny czlowiek, który oczywiście będzie sterroryzowany przez WSH. Czyż życie nie jest piekne?

Dla nas jedyne dobre rozwiązanie to jest jakiś cudotwórca, bogaty lub mniej bogaty, który by odciął tych ludzi co zniszczyli Wisłę od zarządzania Wisłą a najlepiej TSem, i odciął ludzi tych ludzi, którzy jeszcze się nie umaczali a mogą chętnie przyjść ratować "nową" Wisłę. Czyli tak generalnie po tym co kibice zafundowali Wiśle to każdy kibic będzie postrzegany już źle, nieufnie i jest może w Krakowie 1% kibiców, którzy realnie coś mogą zrobić a by nie chcieli tkwić w tym układzie, z kolei jeśłi chodzi o jakiegoś inwestora to też wiadomo, że świat jest pokręcony i raczej nie ma takich tatusiów, którzy z dobrego serduszka przejmą klub i mu nieba uchylą, raczej częściej jest ktoś na zasadzie Wojciechowskiego, konfliktu Leśnodorski-Mioduski, Cacek, albo bryndza i sponsorowanie ze strony miasta.
Był Cupial niby było źle, nie ma Cupiała to nic tylko płakać za nim.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 31.12.2018 o godz. 10:30.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Kryst
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 31.12.2018, 10:26
Virusman napisał(a):Wyświetl post
A to, że Pietrowski to próżny, niedowartościowany debil o inteligencji szorującej po dnie i pierwsze co zrobił po przejęciu sterów Wiśle to zafollowanie krakowskich modelek na Instagramie,

Ten komediant ma Insta? Możesz wrzucić link?
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 31.12.2018, 10:28
Yggdrasil napisał(a):Wyświetl post
Odniosę się tylko do tego
Jeżeli by tak było jak piszesz, to Vanna nigdy do Krakowa by nie przylecial, ani już na pewno nie spotykalby się w blasku fleszy z Majchrowskim, nie siedziałby w knajpie i nie spotykał chwile później z Kubą.
Na meczu z Lechem też by nie był.
Spokojnie przecież te sprawy mógł załatwić sam Hartling z Pietrowskim.
Vanna mógł też ewentualnie tylko przyjechać na chwile, spotkać się z drużyną i wracać po cichu bez jednego zdjęcia.

To mi się nie klei...Po co było to spotkanie z Majchrowskim? Po co spotkanie z Kubą?
A ja myślę, że to po prostu cena za uwiarygodnienie całej tej historii. 30 minut z Majchrowskim, szybka kawa z Błaszczykowskim, kilka fot. Cóż to za wysiłek? Trzeba to było zrobić dla gawiedzi, to zrobili. A, że Azjata się w tej roli czuł niewdzięcznie to inna kwestia. Najbardziej kłopotliwe były te foty, to sobie zabrał parasol.

Innymi słowy, zrobione to było dokładnie po to, żebyśmy się teraz zastanawiali po co to było zrobione
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
adas123
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 31.12.2018, 10:29
Widzę że tu lepiej płyniecie niż my na szałtobksie, tam chociaż jest śmiesznie. Ogarnij się ten kto to wymyślił
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 31.12.2018, 10:29
W tej całej transakcji nie ma logiki. Chociaż momentami mogło się wydawać, że ma to ręce i nogi. Jeśli to był wałek, to czemu Piotrowski tak chętnie udzielał wywiadów? Po co była ta cała szopka z odwiedzinami prezydenta w sobotę? Spotkania z piłkarzami, sztabem, zapowiedź obozu w Turcji?
A jeśli chcieli uczciwie kupić, to po co ta zabawa z udawaniem, że będzie kasa na czas, potem, że będzie potwierdzenie przelewu, jak nie dziś to jutro, a najpóźniej w Sylwestra? Po co ta kpina na całą Polskę z tym newsem, że Ly zachorował w samolocie ...
A wystarczyło zrobić konferencję, powiedzieć mamy plany, ale obecne środowisko blokuje nam możliwość przejęcia klubu. Nie wnikając w szczegóły skoro są jakieś zapisy w umowie. A tak, wyszedł cyrk, który teoretycznie dziś się kończy, bo już wiemy, że nie będzie nowych właścicieli. A praktycznie czeka nas drugi sezon: ponowne przejęcie spółki przez TS. Ciekawe jakie to teraz cuda na kiju będą się dziać. Może zaraz się okaże, że umowa jest tak skonstruowana, że wcale nie jest to takie oczywiste?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów