The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Valencia
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 13:38
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze niedawno Iwan był alkoholikiem z problemami psychicznymi.

Ta idea socios w teorii bardzo ważna, ale po wpisach na forum widać, że są to osoby powiązane z układem, który zdemolował i okradł klub, więc ich wiarygodność spada do zera.
Panie KOALIK proszę zwrócić uwagę na to, że w socios Wisla za pewne jest wielu ludzi którzy będą się różnic poglądami na dane sprawy gdyż po prostu taka jest natura ludzi że mają różne spojrzenia na dane kwestie. To że ktoś nie lubi Pana Jadczaka itp to nie znaczy, że jest kolegą WSH czy miśka. Proszę nie wyciągać tego typu wniosków.
Najlepszym dowodem na transparentność Socios Wisła jest osoba prezesa pana Witolda Ekielskiego którego wypowiedzi można znaleźć na tym forum, w odróżnieniu od nas wszystkich jego posty nie są anonimowe gdyż jego nick jest oczywisty. Kto uważnie śledził forum to wie że żaden z niego kibol tylko poważna osoba która zawsze udzielała się rzeczowo i konkretnie. To specjalista w dziedzinie statystyk liczb itd, zawsze wszystko najlepiej wyliczał.

Osobiście nie przepadam za Panem Jadczakiem jaki stacją, którą on reprezentuje natomiast jego materiał w wielu aspektach pokazał po prostu prawdę o Wiśle. Za tego typu dziennikarstwo należy się szacunek i jeśli dalej będzie swoim dziennikarstwem pomagał lokalnym społecznościom jestem nawet skłonny zmienić zdanie na jego temat.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 30.12.2018 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 30.12.2018, 13:40
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Celowo nie wrzucałem do puszek, bo nie chciałem dotować SKWK. Teraz się okazuje, że kupując bilety mimowolnie ich dotowałem, bo nikt mi nie powiedział o złotówce z biletu, które idzie na konto tego stowarzyszenia.

Po raz kolejny czuję się oszukany przez (oby) poprzedni zarząd.
To akurat chyba wprowadził jeszcze Bednarz
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 30.12.2018, 13:41
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...RT-ZjDzVchoagA

nic nowego się dzisiaj już raczej nie dowiemy, pozostaje czekać do jutra.

TS potwierdzi lub nie potwierdzi ten przelew.
Ly Vanna może wyda swój komunikat.
Pietrowski być może coś konkretnego powie.

Swoją drogą słowo przelew stało się dość popularne w przeciągu ostatnich 10 dni. Wyrazu dzban i tak niestety nie pobije, a szkoda
Odpowiedz cytując
sepot
Member

Od: 06.2003

Stary 30.12.2018, 13:42
Pojawiła się wypowiedź Kuby, w której mówi że nie uczestniczy w żadnych rozmowach w sprawie zmiany klubu. https://wmeritum.pl/jakub-blaszczyko...rakow-3/260692

Jak się to ma do wypowiedzi naszego prezesa w której mówił że się spotkali i Kuba wyraził swoje zainteresowanie?
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 30.12.2018, 13:45
@sepot
Nijak pisałem że panowie przyszli posprzątać i zgasić światło i usunąć niewygodne papiery
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Cytat:
Serio
Rozmawiamy o Socios a teraz mówisz, że nigdzie nie zarzuciłeś braku transparentności?
Zobacz sobie swój post. Albo tylko mój. Tam masz swój cytat.

Wskaż, gdzie zarzuciłem socjos brak transparentności. Bo na razie rozumiem, że nie potrafisz czytac.

Albo czytać potrafisz jednak nie rozumiesz przyswajanego tekstu.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

sepot napisał(a):Wyświetl post
Pojawiła się wypowiedź Kuby, w której mówi że nie uczestniczy w żadnych rozmowach w sprawie zmiany klubu. https://wmeritum.pl/jakub-blaszczyko...rakow-3/260692

Jak się to ma do wypowiedzi naszego prezesa w której mówił że się spotkali i Kuba wyraził swoje zainteresowanie?
Przecież Pietrowski mówił, że to były wstępne rozmowy i nawet nie rozmawiali na temat finansów, zresztą oficjalnie Kuba ma ponad 6 miesięcy do wygaśnięcia kontraktu, chyba nie może z nikim oficjalnie negocjować.

PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
@sepot
Nijak pisałem że panowie przyszli posprzątać i zgasić światło i usunąć niewygodne papiery
Skończ już się ośmieszać ekspercie.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 30.12.2018, 13:47
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś myśli, że od września, gdy pojawiła się oferta z Noble Capitals, planowano wynajęcie polskiego 3-ligowego agenta, azjaty i Szweda oraz stworzenie im i ich firmom historii w Internecie, a następnie spropagowanie umowy, wylot do Szwajcarii i sprowadzenie ich do Krakowa, po to by w grudniu dać sobie tydzień więcej na "czyszczenie brudów" to jest skończonym idiotą i nie ma dla niego ratunku.

Nie jestem z sharksów, po prostu mam rozum i godność człowieka.
Człowieku, umiesz czytać ze zrozumieniem?

Gdzie ja napisałem, że to jest prawda czy w to wierzę? To jest kolejny wariant/ scenariusz jakich było tutaj już wiele podawanych, dla mnie może być trochę bardziej prawdopodobny, dla Ciebie mniej, nie musisz się ze mną zgadzać i od razu mnie obrażać. Mnie już tak naprawdę nic nie zdziwi w tym burdelu.

Sam widzisz, że w ostatniej chwili Sarapata z kolegami wzięła sobie kasę za mecz z Amicą...
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 30.12.2018, 13:48
@cinekw
Kuba sam wsponinał o możliwości rozwiązania kontraktu
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 30.12.2018, 13:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ze względu na komentarz jednego z członków stowarzyszenia? No to pogratulować
Nie znam mechanizmów dysponowania składkami sosiosów ale wypowiedzi niektórych członków które można tutaj znaleźć sprawiają, ze można mieć obawy czy w perspektywie czasu nie skończy się tak jak z SKWK. Czyli wzniosłe idee, a proza życia złodziejska. Rozumiem że miała to być jakaś forma ratowania klubu, niestety zanim nie pozbędziemy się pasożytów nic ona nie da. A żeby się pasożytów pozbyć trzeba żadać od każdego jasnej deklaracji TAK TAK NIE NIE. Bez jałowego pieprzenia o szarościach.

Trzeba sobie jasno powiedzieć że dla części "najwierniejszych" dobro Wisły czyli jej dobre imię, wyniki sportowe, przyjazny dla każdego kibica stadion to bzdury wywołujące uśmiech politowania. Dla nich liczy się kasa, kasa, i kozaczenie. Wydoić grosz ze składek, pobić kogoś bo nie pozdrawia kumpli za kratami, jak się ktoś w klubie postawi to rzucić parę rac, niech płaca kary itd. taka to jest ta wierność.

Czy nimi ktoś steruje ? Pewnie tak, ale to jest margines ilu ich jest 1000 kretynów robiących machloje pod płaszczykiem kibicowania? Pewnie nawet mniej. Niestety jest też większa grupa zakochana w szarościach nie wiem czy dla podreperowania ego czy za poklepanie po plecach wynajdują bzdurne argumenty żeby ta czarną bandę wybielać. Jakie ? Można sobie ten temat przelecieć i wiele takich się znajdzie.

Powodzenie sanacji w Wiśle zależy właśnie od tego żeby kure...o nazywać po imieniu bez żadnego ale. Bo jestem pewny że o atmosferę na meczu mogą się zatroszczyć ludzie nie okradający własnego klubu. Dużo skuteczniej niż bandyterka.

Jeżeli na trybunach nie będzie powiedziane stanowcze NIE dotychczasowym praktykom to czy z nowym inwestorem czy w dowolnej lidze dalej będzie popelina i nic tego nie zmieni.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 30.12.2018, 13:52
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
@cinekw
Kuba sam wsponinał o możliwości rozwiązania kontraktu
Co ty bredzisz? Odniosłem się do tekstu który ktoś wrzucił.

I co ma do tego to czy Kuba wspomniał o możliwości rozwiązania? (i gdzie to mówił?)
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 30.12.2018, 14:01
Laszi napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę zarzucasz Socios brak transparentności? Wspieramy Wisłę tak jak chcą tego członkowie Socios i każdy wydatek będzie zatwierdzany przez członków Socios. Na stronie masz licznik ile aktualnie jest pieniędzy. Gdy dostaniemy kosztorys od akademii to pojawi sie on na forum a z konta zostanie przelana na ten cel kwota z kosztorysu.
Nie tłumacz się przed przygłupami. Nie ma sensu. Kto nie widzi jak działa socios bo mimo całej przejrzystości wydatków i stanu kont - łączy ich z skwk jest imbecylem i piszę to jako członek socios niepowiazany z skwk. Natomiast ci idioci przeczytają końcówkę mojego posta jako ....powiązany z skwk. Nie m sensu z nimi dyskutować. Wstąpiło w nasze szeregi bardzo dużo ludzi i wstąpi drugie tyle w krótkim czasie a kilku krzykaczy których piecze dupa tego nie zmieni.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary 30.12.2018, 14:01
Revenge_vo2 napisał(a):
Wskaż, gdzie zarzuciłem socjos brak transparentności. Bo na razie rozumiem, że nie potrafisz czytac.
No to jeszcze raz:

Revenge_vo2 napisał(a):Wyświetl post
Wisłę czyli kogo? Nie wpadłeś jednak na pomysł, że to nie jest kwestia pazerności a efekt braku transparentności działania klubu i obawy przed finansowaniem chuliganerii?

Powód: @socios
Wystarczająco jasno?

Revenge_vo2 napisał(a):
Albo czytać potrafisz jednak nie rozumiesz przyswajanego tekstu.
Widocznie Ty nawet nie wiesz co napisałeś.
Odpowiedz cytując
rafaello56
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 30.12.2018, 14:03
@ filipski jesteś drugą wersją Kasztelańca(albo nim samym), tak samo promujesz działania rzekomych inwestorów (zwykłych gołodupców) jak robił to wspomniany juz Dominik przy akcji ze stechertem i podobnie ładnie ubierasz w słowa wypowiedź która ni jak sie ma do istniejących faktów, a tylko ciśniesz propagandę na rzecz tych pseudo inwestorów.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 14:04
petred napisał(a):Wyświetl post
Nie tłumacz się przed przygłupami. Nie ma sensu. Kto nie widzi jak działa socios bo mimo całej przejrzystości wydatków i stanu kont - łączy ich z skwk jest imbecylem i piszę to jako członek socios niepowiazany z skwk. Natomiast ci idioci przeczytają końcówkę mojego posta jako ....powiązany z skwk. Nie m sensu z nimi dyskutować. Wstąpiło w nasze szeregi bardzo dużo ludzi i wstąpi drugie tyle w krótkim czasie a kilku krzykaczy których piecze dupa tego nie zmieni.
Ciężko przejść obojętnie obok takiego szykanowania. Jeden napisze, drugi mu uwierzy i powie trzeciemu. Trzeba interweniować bo jeśli dalej by tak było, że pozwalamy na głupotę, to większość ludzi nadal by wierzyła, że ziemia jest płaska.
Odpowiedz cytując
Pele77
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.12.2018, 14:08
Dla mnie sprawa niestety jest już oczywista, jeżeli w 21 wieku nie można się przez 2 dni z kimś skontaktować to albo Vanna Ly wykiwał współpracowników ( tylko po co wgl zaczynał tę próbę przejęcia ) albo ten brak kontaktu i oświadczenie Szweda są kolejnym etapem jakiegoś teatrzyku na zamówienie.

Co do Pani M.Sarapaty to ja jednak jestem zwolennikiem teorii rzadko tu przedstawianej albo zbyt cicho przedstawianej. Myślę, że wchodząc w ten interes wiedziała, że będzie musiała współpracować z groźnymi ludźmi, ale miała jakąś tam sympatię do Wisły i zależało jej na ratowaniu Wisły. Z czasem sprawa zaczeła się wymykać z pod kontroli i pewni ludzie stwierdzili jednak, że ich interes jest jednak ważniejszy niż klubu. Marzenie Sarapacie mogło się to nie spodobać, ale niestety nie mogła się już z tego tak po prostu wycofać, a reagować ostrzej wobec tych osób pewnie się bała. Nie wykluczam, że nawet była szantażowana, zastraszana przez niektóre osoby i dlatego bojąc się o swoje życie nie skomentowała reportażu Jadczaka tak jakby chciała. Także ja to widzę tak, że weszła w dziwny uklad świadomie, ale nie spodziewała się że to aż tak źle rozwinie, a teraz już jest za późno na ratowanie swojej twarzy, gdyż jest bojaźn przed mówieniem. Ktoś powie narazie byłaby bezpieczna, ale przecież nie wszyscy będą w więzieniu wiecznie a poza tym nie wszyscy siedzą...
Odpowiedz cytując
filipski
Member

Od: 06.2010

Stary 30.12.2018, 14:09
rafaello56 napisał(a):Wyświetl post
@ filipski jesteś drugą wersją Kasztelańca(albo nim samym), tak samo promujesz działania rzekomych inwestorów (zwykłych gołodupców) jak robił to wspomniany juz Dominik przy akcji ze stechertem i podobnie ładnie ubierasz w słowa wypowiedź która ni jak sie ma do istniejących faktów, a tylko ciśniesz propagandę na rzecz tych pseudo inwestorów.
Odpowiem Ci tak szczerze, bez ściemy:

nie.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 30.12.2018, 14:12
Dalej podtrzymuje pytanie. Gdzie w poście zarzuciłem socjos brak transparentność. Już pomyślałem, popełniłem faux pas i socjos to klub, ale widzę jasno, że to stowarzyszenie.

Nie wiem na jakiej zasadzie i jaką logiką doszedłeś do tego, że pisząc o klubie miałem na myśli socjos. Jednoznacznie chodzi o Wisłę, co zawarłem w pytaniu retorycznym.

Analogia. Kupuje buty w sklepie krzak, który prowadzi osoba skazana za oszustwa podatkowe. Płatność jest przez payU. Ja mówię, nie zapłacę sklepowi bo mu nie ufam.

Według Twojego rozumowania, oznacza to, że nie ufam payU.
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 30.12.2018, 14:15
Brawo Wy! Cała medialna machina, bardzo nam nieprzychylna, rozegrała to perfekcyjnie. Totalnie nas skłóciła. W tej trudnej chwili, widać wyraźnie jak bardzo Wisła uwiera piłkarskie środowisko. Warszawa, Poznań, gorsza część Krakowa dała by wiele, aby spuścić nas na dno. Aby nas unicestwić. Na forum logują się setki parchatych żołnierzyków, udających kibiców Wisły. Obrażają wszystkich pracowników klubu, a Wy jeszcze z nimi polemizujecie, często też popieracie. Skompromitowani wielokrotnie dziennikarze, którzy za pisanie wielu sprzecznych bzdur, powinni już dawno stracić prawo wykonywanie zawodu, staja się dla Was idolami. Dajecie sobą manipulować jak marionetki. Ku uciesze naszych przeciwników. Nie jesteście w stanie poczekać kilku dni? Przecież sprawa się wyjaśni. Jeżeli w klubie odbywały się przekręty, prędzej czy później prokuratura się tym zajmie. Nie traktujcie swojego klubu jak dziennikarskie i parchate szmaty, żerujące na całym tym zamieszaniu, w którym biorą czynny udział.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 14:16
Dalej podtrzymuje pytanie. Gdzie w poście zarzuciłem socjos brak transparentność. Już pomyślałem, popełniłem faux pas i socjos to klub, ale widzę jasno, że to stowarzyszenie.

Nie wiem na jakiej zasadzie i jaką logiką doszedłeś do tego, że pisząc o klubie miałem na myśli socjos. Jednoznacznie chodzi o Wisłę, co zawarłem w pytaniu retorycznym.

Analogia. Kupuje buty w sklepie krzak, który prowadzi osoba skazana za oszustwa podatkowe. Płatność jest przez payU. Ja mówię, nie zapłacę sklepowi bo mu nie ufam.

Według Twojego rozumowania, oznacza to, że nie ufam payU.
Zła analogia bo w takim przypadku to payU odpowiadało by za dostarczenie butów.
Socios nie da tak po prostu kasy klubowi, mając w dupie co się z tą kasą stanie tak jak robi to payU.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 30.12.2018, 14:18
Piotr777 napisał(a):Wyświetl post
Brawo Wy! Cała medialna machina, bardzo nam nieprzychylna, rozegrała to perfekcyjnie. Totalnie nas skłóciła. W tej trudnej chwili, widać wyraźnie jak bardzo Wisła uwiera piłkarskie środowisko. Warszawa, Poznań, gorsza część Krakowa dała by wiele, aby spuścić nas na dno. Aby nas unicestwić. Na forum logują się setki parchatych żołnierzyków, udających kibiców Wisły. Obrażają wszystkich pracowników klubu, a Wy jeszcze z nimi polemizujecie, często też popieracie. Skompromitowani wielokrotnie dziennikarze, którzy za pisanie wielu sprzecznych bzdur, powinni już dawno stracić prawo wykonywanie zawodu, staja się dla Was idolami. Dajecie sobą manipulować jak marionetki. Ku uciesze naszych przeciwników. Nie jesteście w stanie poczekać kilku dni? Przecież sprawa się wyjaśni. Jeżeli w klubie odbywały się przekręty, prędzej czy później prokuratura się tym zajmie. Nie traktujcie swojego klubu jak dziennikarskie i parchate szmaty, żerujące na całym tym zamieszaniu, w którym biorą czynny udział.
Może by tak moderatorzy zamkneli forum do jutra. Wiem że liczb wejśc jest zacna, ale to co się tu dzieje to jest bardzo przykre.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.12.2018, 14:18
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Co do Pani M.Sarapaty to ja jednak jestem zwolennikiem teorii rzadko tu przedstawianej albo zbyt cicho przedstawianej. Myślę, że wchodząc w ten interes wiedziała, że będzie musiała współpracować z groźnymi ludźmi, ale miała jakąś tam sympatię do Wisły i zależało jej na ratowaniu Wisły.
Kolego, zapominasz ze pani Marzena (jeśli wierzyć dziennikarzom), była od zawsze związana z Wisłą, to radca prawny Miśka a przed objeciem prezesury w S.A. zasiadała w zarzadzie (?)TS.

Ty sugerujesz ze weszła w środowisko dopiero po objęciu funkcji prezesa S.A. Nie kupie tego.

OT/:
Cytat:
Moja praca magisterska w znacznej części opisuje problem korupcji w sporcie.
To trochę jak ten z KNF od procenta co prowadził wykłady na temat korupcji na jednym z znanych uniwersytetów

Edit:
Cytat:
Pozostała część poświęcona jest zasadzie dozwolonego ryzyka w sporcie.
No to magisterka do poprawki )
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 30.12.2018 o godz. 14:21.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
qpalz
Junior Member

Stary 30.12.2018, 14:20
@filipski

Co powiesz o tym co pisano tu wcześniej ? Chodzi dokładnie o tym, że TS nie dopełnił warunków umowy i PMS podpisywala jakieś niekorzystne umowy już po czasie w którym to mogła robić ?

Prawda to ? Czy to to są te ruchy TS, które podważają nowi właściciele i to opóźnia przelew ?
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 30.12.2018, 14:29
Laszi
analogia bardzo dobra, tylko czepiasz się kompletnie nie istotnych szczegółów.

Ja do socios się nie zapiszę, tak samo jak nie pójdę na mecz dopóki TS rządzi Wisłą. Dla mnie TS = wpływy SKWK.

Nie wiem czy ma dla Ciebie znaczenie argument "i mam znajomych co myslą tak samo", ale zakłamywanie rzeczywistości tu nic nie da. Brak transparentności klubu a dokładnie zarządu ma ogromny wpływ na wszytkie inicjatywy związane ze sportową działalnością klubu Wisła Kraków, także na socios.

Zadam inne pytanie. Czy gdyby nie SKWK i dziąłania TS w socios byłoby więcej członków?
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 30.12.2018, 14:29
.............
Powód: a bo tak
Ostatnio edytowane przez Snow : 30.12.2018 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując
NHitman
Member

Od: 08.2011

Stary 30.12.2018, 14:34
Jako, że szambo wybiło to podzielę się z Wami informacją którą dostałem zaraz po fiasku rozmów od ludzi blisko związanych z panem Ziętkiem.

Ziętek od dłuższego czasu planował przejąć Wisłę i to z jego inicjatywy przyłączono do kupna pana Kwietnia. Przede wszystkim to Ziętek chciał pozbyć się gangsterki z trybun, ale był to też warunek inwestora z Nowego Sącza(FF) który wykładał 4 mln. Ziętek na to poszedł i wszystko zmierzało w dobrym kierunku, aż do momentu negocjacji. Nagle okazało się, że Sarapata chciała dodatkowego miliona za sprzedaż Wisły! na początku nie było mowy o czymś takim, poza symboliczną złotówką i spłatą długów. Co ciekawe, był na negocjacjach facet z NH który przejął schedę po miśku, widziano tą osobę pierwszy raz właśnie wtedy. Totalna patologia wyszła na negocjacjach. Widząc to wszystko Ziętek i spółka zrezygnowali z przejęcia Wisły.

Niestety to się trochę pokrywa z tym o czym pisze Jadczak, którego nie darze sympatią...
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 30.12.2018, 14:37

Ktoś potwierdzi?!
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 14:38
Laszi
analogia bardzo dobra, tylko czepiasz się kompletnie nie istotnych szczegółów.

Ja do socios się nie zapiszę, tak samo jak nie pójdę na mecz dopóki TS rządzi Wisłą. Dla mnie TS = wpływy SKWK.

Nie wiem czy ma dla Ciebie znaczenie argument "i mam znajomych co myslą tak samo", ale zakłamywanie rzeczywistości tu nic nie da. Brak transparentności klubu a dokładnie zarządu ma ogromny wpływ na wszytkie inicjatywy związane ze sportową działalnością klubu Wisła Kraków, także na socios.
No i właśnie to jest to z czym sie nie mogę zgodzić bo powiązałeś brak transparentności klubu z Socios o co cały czas mi chodzi. Socios nie jest w żaden sposób powiązane z obecnymi władzami i żadna kasa nie pójdzie tam gdzie nie chcą tego członkowie. Nie wiem ile można to powtarzać. Uczepiłeś się słówka że nie zarzuciłeś braku transparentności Socios bezpośrednio ale zrobiłeś to pośrednio. Socios teraz będzie remontowało szatnie Akademii. Kiedyś jak już będzie nas więcej i Ty i Twoi znajomi nie będą myśleć tak samo to możemy być realną siłą która bedzie mogła wpływać na funkcjonowanie klubu. Po czynach ich poznacie i w chwili obecnej wrzucanie Socios do tego samego worka co SKWK i TS jest s....ysyństwem.

Cytat:
Zadam inne pytanie. Czy gdyby nie SKWK i dziąłania TS w Socios byłoby więcej członków?
Jeśli ludzie będą błędnie wierzyć w takie głupoty jak Ty i Twoi znajomi to oczywiście.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.12.2018, 14:39
Jakiegoś przygłupa z tt chcesz potwierdzać ?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 30.12.2018, 14:42
Tonamini napisał(a):Wyświetl post

Ktoś potwierdzi?!
Potwierdzam, potwierdzam też trzy pierwsze transfery: Kluivert, Tristan, Mazilu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów