The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 13:20
Jaroo, ja rozumiem. To niech sobie rządzą, ale niech nie oczekują, że ludzię bedą wydawać dla nich swoje ciężko zarobione pieniędze.

Jeżeli zrobili do tego stopnia z kibiców pionki, to te pionki nie będą płacić pieniędzy na ich syf w piaskownicy.
Socios jest słuszne, ale nie żeby łatać dziury po złodziejach (czytaj Arsenic)
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 30.12.2018 o godz. 13:23.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 30.12.2018, 13:24
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Socios jest słuszne, ale nie żeby łatać dziury po złodziejach (czytaj Arsenic)
Rozumiem, że cały czas opierasz się na informacji Białońskiego?
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary 30.12.2018, 13:24
Revenge_vo2 napisał(a):Wyświetl post

Wisłę czyli kogo? Nie wpadłeś jednak na pomysł, że to nie jest kwestia pazerności a efekt braku transparentności działania klubu i obawy przed finansowaniem chuliganerii?
Naprawdę zarzucasz Socios brak transparentności? Wspieramy Wisłę tak jak chcą tego członkowie Socios i każdy wydatek będzie zatwierdzany przez członków Socios. Na stronie masz licznik ile aktualnie jest pieniędzy. Gdy dostaniemy kosztorys od akademii to pojawi sie on na forum a z konta zostanie przelana na ten cel kwota z kosztorysu.
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 30.12.2018, 13:25
13:06 – Ludzie z Wisły są w kontakcie z Matsem Hartlingiem, który cały czas zapewnia, że jutro środki będą na koncie klubu.

Super, ale i tak on jak i my oraz p.o. prezesa czeka na informacje od Ly Vanny, z którym nie ma kontaktu. To mnie najbardziej denerwuje. To on Vanna powinien dać komunikat, on ma większość udziałów w Wiśle.

Mogę nie lubić prasy, dziennikarzy, ale na telefon/sms od swoich odpisuje i mówię co dzieje się, czy przelew zleciłem a teraz odpoczywam z rodziną. Wszyscy czekają na informacje, a gość spędzą okres noworoczny i odseparował się od świata. Szacunek .. ja bym tak nie potrafił trzymać wszystkich w niepewności.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 13:26
Cytat:
Majchrowski się pewnie cieszy, że wróg sracovii się męczy,

Majchrowski z pewnością ma takie podejście jak Ty. Gimbazjada pełną gęba. W 2014 widziałem go na meczu z Lechem. Przyszedł podglądać taktyke?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.12.2018, 13:27
Cytat:
Jaroo, ja rozumiem. To niech sobie rządzą, ale niech nie oczekują, że ludzię bedą wydawać dla nich swoje ciężko zarobione pieniędze
Myślę, że jesteśmy już w takiej sytuacji, że nikt od nikogo nic nie wymaga. Każdy jest już załamany, opuscił ręcę, wszyscy siedzą cicho bo sami nie wiedza co się dzieje albo się boją ruszyć swoich
Tak jak człowiek kiedyś myślał, że nic gorszego od rozczarowań sportowych (2 PRAWIE awanse do LM) spotkać nas nie może tak teraz to już w ogóle jest upadek mentalny. Chociaż w....ienie mniejsze bo nie skupione na kilkunastu minutach meczu, rozłożone w czasie ale szok jednak ogromny co się dzieje.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
dizzy
Member

Od: 05.2013

Stary 30.12.2018, 13:28
Majchrowski z pewnością ma takie podejście jak Ty. Gimbazjada pełną gęba. W 2014 widziałem go na meczu z Lechem. Przyszedł podglądać taktyke?
Dopingował Amicę - zgodę jego ukochanego klubu.

PS. To oczywiście żart. Myśle, że Majchrowski się w takie rzeczy nie bawi.
Ostatnio edytowane przez dizzy : 30.12.2018 o godz. 13:31.
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 30.12.2018, 13:28
Czyli co?

Z jednej strony mamy totalnie umoczoną spółkę z głęboko zakorzenionymi niejasnymi interesami i powiązaniami, z drugiej ludzi, którzy zajmują się przejmowaniem takich spółek?

Jedni rzucają drugim pod nogi co się da żeby na odchodnym zabezpieczyć jak najwięcej swoich interesów, dla drugich to generalnie nic nowego i dalej robią swoje?

Wygląda na to, że rację miał Stanowski pisząc, że jeżeli przelew nie dojdzie to będzie śmiesznie a jak dojdzie to tragicznie.

Bo jak dojdzie przelew to zacznie się czyszczenie a to oznacza rozłam i podział pomiędzy kibicami.

Oczywiście mogę być naiwny jak cała reszta, ale jedynymi osobami, piszącymi na forum, którym jestem w stanie uwierzyć to Dobcio i Filipski.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 30.12.2018, 13:29
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że cały czas opierasz się na informacji Białońskiego?
Czego Ty nie rozumiesz ? Ja, jak i 95% kibiców czyta media. Nie żadne fora kumatych itp itd.
Więc owszem, czytam i widzę jaki syf był w tym klubie. I wierzę mu.

Doszło do tego, że obecnym władzom w klubie nie wierzy już prawie nikt.

Fakt jest jeden - przelew pewnie dojdzie. Ale tak jak kolega wyżej napisał, zacznie się czyszczenie tego syfu i kolejny rozłam pomiędzy kibicami.
Brawo klub!
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 13:30
13:24 – Conajmniej siedmiu piłkarzy Wisły złożyło w ostatnim czasie wezwania do zapłaty. W tym gronie są Zoran Arsenić i Marko Kolar, którzy nie narzekają na brak zainteresowania ze strony innych klubów. Wcześniej podobne wnioski złożyli Dawid Kort, Jesus Imaz, a nieco później Kamil Wojtkowski. Wszyscy zostali spłaceni.

http://sportdziennik.pl/to-juz-konie...zenia-przelewu

Wszyscy spłaceni czy jakaś "literówka"?

Edit: jednak tylko Kort, Imaz, Wojo.
Odpowiedz cytując
MB1906
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 30.12.2018, 13:31
Ludzie opanujcie sie nie niszczcie skrawkow tego co nam zostalo, chodzi mi o socios.

Ja dolaczam w styczniu wraz z noworoczna wyplata.

Jestes Socio, masz prawo glosu, wszystko wlacznie z pieniedzmi jest transparentne. To wszystko jebnie to juz pewne ale Socios to jest jedyna nadzieja, ze Wisla mimo, ze krytycznie poraniona przetrwa i sie odbuduje. Nic wiecej nie mamy.

Bez SKWK bez TS, nowy poczatek. A miejmy nadzieje, ze zludzmi pokroju Pana Kwietnia.
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Stary 30.12.2018, 13:31
Cytat:
rawdę zarzucasz Socios brak transparentności? Wspieramy Wisłę tak jak chcą tego członkowie Socios i każdy wydatek będzie zatwierdzany przez członków Socios. Na stronie masz licznik ile aktualnie jest pieniędzy. Gdy dostaniemy kosztorys od akademii to pojawi sie on na forum a z konta zostanie przelana na ten cel kwota z kosztorysu.

Wskaż zdanie w którym zarzuciłem socjos nieuczciwość. Konkretnie.

Cytat:
Dopingował Amicę - zgodę jego ukochanego klubu.

Ty tak na serio? Myślisz, że Majchrowski przekłada miłość do Pasów ponad własną kieszeń, własne interesy i kieszeń miasta?

Skoro tacy są ludzie, tak mocno kierują się emocjami tak widzisz jaka była wspaniała miłość Marzeny i SKWK do Wisły. Jak ktoś miałby mnie tak kochać, to wolę być niekochany jednak przez nikogo.
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 30.12.2018, 13:32
pewnie z tym spłaceniem chodzi o ostatnią trójkę
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.12.2018, 13:32
Cytat:
Taa a ja go widziałem jak w 2010 roku na treningu sracovii mówił, żeby nigdy nie zeszli na psy. Gimbazjada to ten czerwony cwel Jacek i ludzie tacy jak Ty, który nie wiem po .... się wychyliłeś i za jakiś cwelem się stawiasz, który jest anty wiślacki.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 13:35
Wskaż zdanie w którym zarzuciłem socjos nieuczciwość. Konkretnie.

Serio
Rozmawiamy o Socios a teraz mówisz, że nigdzie nie zarzuciłeś braku transparentności?
Zobacz sobie swój post. Albo tylko mój. Tam masz swój cytat.
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 30.12.2018, 13:38
Celowo nie wrzucałem do puszek, bo nie chciałem dotować SKWK. Teraz się okazuje, że kupując bilety mimowolnie ich dotowałem, bo nikt mi nie powiedział o złotówce z biletu, które idzie na konto tego stowarzyszenia.

Po raz kolejny czuję się oszukany przez (oby) poprzedni zarząd.
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Stary 30.12.2018, 13:38
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze niedawno Iwan był alkoholikiem z problemami psychicznymi.

Ta idea socios w teorii bardzo ważna, ale po wpisach na forum widać, że są to osoby powiązane z układem, który zdemolował i okradł klub, więc ich wiarygodność spada do zera.
Panie KOALIK proszę zwrócić uwagę na to, że w socios Wisla za pewne jest wielu ludzi którzy będą się różnic poglądami na dane sprawy gdyż po prostu taka jest natura ludzi że mają różne spojrzenia na dane kwestie. To że ktoś nie lubi Pana Jadczaka itp to nie znaczy, że jest kolegą WSH czy miśka. Proszę nie wyciągać tego typu wniosków.
Najlepszym dowodem na transparentność Socios Wisła jest osoba prezesa pana Witolda Ekielskiego którego wypowiedzi można znaleźć na tym forum, w odróżnieniu od nas wszystkich jego posty nie są anonimowe gdyż jego nick jest oczywisty. Kto uważnie śledził forum to wie że żaden z niego kibol tylko poważna osoba która zawsze udzielała się rzeczowo i konkretnie. To specjalista w dziedzinie statystyk liczb itd, zawsze wszystko najlepiej wyliczał.

Osobiście nie przepadam za Panem Jadczakiem jaki stacją, którą on reprezentuje natomiast jego materiał w wielu aspektach pokazał po prostu prawdę o Wiśle. Za tego typu dziennikarstwo należy się szacunek i jeśli dalej będzie swoim dziennikarstwem pomagał lokalnym społecznościom jestem nawet skłonny zmienić zdanie na jego temat.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 30.12.2018 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 30.12.2018, 13:40
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Celowo nie wrzucałem do puszek, bo nie chciałem dotować SKWK. Teraz się okazuje, że kupując bilety mimowolnie ich dotowałem, bo nikt mi nie powiedział o złotówce z biletu, które idzie na konto tego stowarzyszenia.

Po raz kolejny czuję się oszukany przez (oby) poprzedni zarząd.
To akurat chyba wprowadził jeszcze Bednarz
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 30.12.2018, 13:41
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...RT-ZjDzVchoagA

nic nowego się dzisiaj już raczej nie dowiemy, pozostaje czekać do jutra.

TS potwierdzi lub nie potwierdzi ten przelew.
Ly Vanna może wyda swój komunikat.
Pietrowski być może coś konkretnego powie.

Swoją drogą słowo przelew stało się dość popularne w przeciągu ostatnich 10 dni. Wyrazu dzban i tak niestety nie pobije, a szkoda
Odpowiedz cytując
sepot
Member

Od: 06.2003

Stary 30.12.2018, 13:42
Pojawiła się wypowiedź Kuby, w której mówi że nie uczestniczy w żadnych rozmowach w sprawie zmiany klubu. https://wmeritum.pl/jakub-blaszczyko...rakow-3/260692

Jak się to ma do wypowiedzi naszego prezesa w której mówił że się spotkali i Kuba wyraził swoje zainteresowanie?
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 30.12.2018, 13:45
@sepot
Nijak pisałem że panowie przyszli posprzątać i zgasić światło i usunąć niewygodne papiery
Odpowiedz cytując
Revenge_vo2
Member

Cytat:
Serio
Rozmawiamy o Socios a teraz mówisz, że nigdzie nie zarzuciłeś braku transparentności?
Zobacz sobie swój post. Albo tylko mój. Tam masz swój cytat.

Wskaż, gdzie zarzuciłem socjos brak transparentności. Bo na razie rozumiem, że nie potrafisz czytac.

Albo czytać potrafisz jednak nie rozumiesz przyswajanego tekstu.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

sepot napisał(a):Wyświetl post
Pojawiła się wypowiedź Kuby, w której mówi że nie uczestniczy w żadnych rozmowach w sprawie zmiany klubu. https://wmeritum.pl/jakub-blaszczyko...rakow-3/260692

Jak się to ma do wypowiedzi naszego prezesa w której mówił że się spotkali i Kuba wyraził swoje zainteresowanie?
Przecież Pietrowski mówił, że to były wstępne rozmowy i nawet nie rozmawiali na temat finansów, zresztą oficjalnie Kuba ma ponad 6 miesięcy do wygaśnięcia kontraktu, chyba nie może z nikim oficjalnie negocjować.

PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
@sepot
Nijak pisałem że panowie przyszli posprzątać i zgasić światło i usunąć niewygodne papiery
Skończ już się ośmieszać ekspercie.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 30.12.2018, 13:47
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Jeśli ktoś myśli, że od września, gdy pojawiła się oferta z Noble Capitals, planowano wynajęcie polskiego 3-ligowego agenta, azjaty i Szweda oraz stworzenie im i ich firmom historii w Internecie, a następnie spropagowanie umowy, wylot do Szwajcarii i sprowadzenie ich do Krakowa, po to by w grudniu dać sobie tydzień więcej na "czyszczenie brudów" to jest skończonym idiotą i nie ma dla niego ratunku.

Nie jestem z sharksów, po prostu mam rozum i godność człowieka.
Człowieku, umiesz czytać ze zrozumieniem?

Gdzie ja napisałem, że to jest prawda czy w to wierzę? To jest kolejny wariant/ scenariusz jakich było tutaj już wiele podawanych, dla mnie może być trochę bardziej prawdopodobny, dla Ciebie mniej, nie musisz się ze mną zgadzać i od razu mnie obrażać. Mnie już tak naprawdę nic nie zdziwi w tym burdelu.

Sam widzisz, że w ostatniej chwili Sarapata z kolegami wzięła sobie kasę za mecz z Amicą...
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 30.12.2018, 13:48
@cinekw
Kuba sam wsponinał o możliwości rozwiązania kontraktu
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 30.12.2018, 13:51
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ze względu na komentarz jednego z członków stowarzyszenia? No to pogratulować
Nie znam mechanizmów dysponowania składkami sosiosów ale wypowiedzi niektórych członków które można tutaj znaleźć sprawiają, ze można mieć obawy czy w perspektywie czasu nie skończy się tak jak z SKWK. Czyli wzniosłe idee, a proza życia złodziejska. Rozumiem że miała to być jakaś forma ratowania klubu, niestety zanim nie pozbędziemy się pasożytów nic ona nie da. A żeby się pasożytów pozbyć trzeba żadać od każdego jasnej deklaracji TAK TAK NIE NIE. Bez jałowego pieprzenia o szarościach.

Trzeba sobie jasno powiedzieć że dla części "najwierniejszych" dobro Wisły czyli jej dobre imię, wyniki sportowe, przyjazny dla każdego kibica stadion to bzdury wywołujące uśmiech politowania. Dla nich liczy się kasa, kasa, i kozaczenie. Wydoić grosz ze składek, pobić kogoś bo nie pozdrawia kumpli za kratami, jak się ktoś w klubie postawi to rzucić parę rac, niech płaca kary itd. taka to jest ta wierność.

Czy nimi ktoś steruje ? Pewnie tak, ale to jest margines ilu ich jest 1000 kretynów robiących machloje pod płaszczykiem kibicowania? Pewnie nawet mniej. Niestety jest też większa grupa zakochana w szarościach nie wiem czy dla podreperowania ego czy za poklepanie po plecach wynajdują bzdurne argumenty żeby ta czarną bandę wybielać. Jakie ? Można sobie ten temat przelecieć i wiele takich się znajdzie.

Powodzenie sanacji w Wiśle zależy właśnie od tego żeby kure...o nazywać po imieniu bez żadnego ale. Bo jestem pewny że o atmosferę na meczu mogą się zatroszczyć ludzie nie okradający własnego klubu. Dużo skuteczniej niż bandyterka.

Jeżeli na trybunach nie będzie powiedziane stanowcze NIE dotychczasowym praktykom to czy z nowym inwestorem czy w dowolnej lidze dalej będzie popelina i nic tego nie zmieni.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 30.12.2018, 13:52
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
@cinekw
Kuba sam wsponinał o możliwości rozwiązania kontraktu
Co ty bredzisz? Odniosłem się do tekstu który ktoś wrzucił.

I co ma do tego to czy Kuba wspomniał o możliwości rozwiązania? (i gdzie to mówił?)
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 30.12.2018, 14:01
Laszi napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę zarzucasz Socios brak transparentności? Wspieramy Wisłę tak jak chcą tego członkowie Socios i każdy wydatek będzie zatwierdzany przez członków Socios. Na stronie masz licznik ile aktualnie jest pieniędzy. Gdy dostaniemy kosztorys od akademii to pojawi sie on na forum a z konta zostanie przelana na ten cel kwota z kosztorysu.
Nie tłumacz się przed przygłupami. Nie ma sensu. Kto nie widzi jak działa socios bo mimo całej przejrzystości wydatków i stanu kont - łączy ich z skwk jest imbecylem i piszę to jako członek socios niepowiazany z skwk. Natomiast ci idioci przeczytają końcówkę mojego posta jako ....powiązany z skwk. Nie m sensu z nimi dyskutować. Wstąpiło w nasze szeregi bardzo dużo ludzi i wstąpi drugie tyle w krótkim czasie a kilku krzykaczy których piecze dupa tego nie zmieni.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 14:01
Revenge_vo2 napisał(a):
Wskaż, gdzie zarzuciłem socjos brak transparentności. Bo na razie rozumiem, że nie potrafisz czytac.
No to jeszcze raz:

Wisłę czyli kogo? Nie wpadłeś jednak na pomysł, że to nie jest kwestia pazerności a efekt braku transparentności działania klubu i obawy przed finansowaniem chuliganerii?

Powód: @socios
Wystarczająco jasno?

Revenge_vo2 napisał(a):
Albo czytać potrafisz jednak nie rozumiesz przyswajanego tekstu.
Widocznie Ty nawet nie wiesz co napisałeś.
Odpowiedz cytując
rafaello56
Senior Member

Od: 06.2015

Stary 30.12.2018, 14:03
@ filipski jesteś drugą wersją Kasztelańca(albo nim samym), tak samo promujesz działania rzekomych inwestorów (zwykłych gołodupców) jak robił to wspomniany juz Dominik przy akcji ze stechertem i podobnie ładnie ubierasz w słowa wypowiedź która ni jak sie ma do istniejących faktów, a tylko ciśniesz propagandę na rzecz tych pseudo inwestorów.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów