The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
DysoN
Senior Member

Od: 07.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.11.2017, 21:07
R33 napisał(a):Wyświetl post
Postarałem się tak w miarę równolegle te linie narysować (w 1 przypadku do linii bramkowej, w 2 do linii pola karnego) i w 2-gim przypadku wg moich rysunków spalonego nie ma.
https://zapodaj.net/8a027d6950d66.jpg.html
https://zapodaj.net/2e18c6d162f61.jpg.html
LOL

Tip: patrz na linię trawy, jest bardziej wiarygodna.

Wdg mnie w obu przypadkach spalony był. Przy bramce Lopeza naprawde minimalny ale jednak byl...
DysoN
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 04.11.2017, 21:13
Rzadko, naprawdę rzadko się wypowiadam na forum ale... R33 - szacunek za posta roku z tymi kreskami. Dawno tak nie brechtałem na trzeźwo.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 04.11.2017, 21:13
https://zapodaj.net/5cf84538b8f31.png.html
Ujęcie z innej kamery, ale z dokładnym momentem podania. Wygląda na spalony.
Odpowiedz cytując
Gero
Senior Member

Od: 02.2003

Stary 04.11.2017, 21:30
R33 juz kuva lepiej nic nie rysuj.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 04.11.2017, 21:42
Postarałem się tak w miarę równolegle te linie narysować (w 1 przypadku do linii bramkowej, w 2 do linii pola karnego) i w 2-gim przypadku wg moich rysunków spalonego nie ma.
https://zapodaj.net/8a027d6950d66.jpg.html
https://zapodaj.net/2e18c6d162f61.jpg.html
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że chociaż proste linie narysował
No w sumie jak się teraz przypatrzyłem to coś chvjowe wyszły.
sergio napisał(a):Wyświetl post
Jeb.....y ma rozmach
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Moglbys robic kariere jako sedzia od VARu
Temat poważny, a się qrwa kabaret zrobił
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 04.11.2017, 21:51
R33 to musi byc pan Slawek podobnie wszystko nagina.

P.s. Post roku
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 04.11.2017, 22:17
No linie kapitalne. Też się popłakałem ze śmiechu, szczególnie z komentarzy.

Spalone były. Minimalne, ale były. Minimalny spalony to nadal spalony.
Odpowiedz cytując
obikenobi
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 04.11.2017, 22:20
https://www.wislakrakow.com/forum/sh...&postcount=175 - tu kreski wyrysowane przez nc plus
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 04.11.2017, 22:59
Tak jak rano pisalem naszym arbitrom to nic nie pomoze, Var czy nie Var i tak beda sobie sedziowac tak jak im sie bedzie podobalo. To co dzisiaj odpierdalal ten sedzia to skaranie boskie, w paru sytuacjach nawet faulu nie bylo a ten dyktowal wolne dla Sandecji. Tak w ogole to straszne cioty z tych ich pilkarzy, lekko wiatr zawieje a ci juz leza, to kobiety jak graja tak sie nie klada jak oni to robili
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 05.11.2017, 08:18
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Tak jak rano pisalem naszym arbitrom to nic nie pomoze, Var czy nie Var i tak beda sobie sedziowac tak jak im sie bedzie podobalo. To co dzisiaj odpierdalal ten sedzia to skaranie boskie, w paru sytuacjach nawet faulu nie bylo a ten dyktowal wolne dla Sandecji. Tak w ogole to straszne cioty z tych ich pilkarzy, lekko wiatr zawieje a ci juz leza, to kobiety jak graja tak sie nie klada jak oni to robili
Trzeba było wywalić wszystkich sędziów,ale to nie możliwe założę się,że w następnym meczu będzie ktoś z Warszawy/Płocka/Bydgoszczy
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 05.11.2017, 13:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tir i Ty to ta sama osoba?
Hehehe, to samo sobie pomyślałem, jeszcze Czerepacha do tego towarzystwa dorzucić i mamy trzech ufolodkow. Ale że chłopaki za Wisłą są to nie będę ich za bardzo hejtowal tak jak choćby wolfy keczupa. Co najwyżej napiszę że irytują. Kiedyś tu pisali ludzie, których aż chciało się czytać, dj'butti (tak mu chyba było) kot i wielu innych. Dziś mamy inne pokolenie userow po szalu.

Co do Var to chyba lepiej dać sobie z tym spokój albo używać w ewidentnych sytuacjach jak ręka Siemaszki, piłka 3 metry za linia Jedrzejczyka itp.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 05.11.2017, 13:28
Tir i Ty to ta sama osoba?
Zaprzeczam.
Odpowiedz cytując
xiondz77
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 05.11.2017, 14:03
I po co ta mowa nienawisci
MAKE LOVE NOT VAR !!!
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 05.11.2017, 14:30
W takim razie chciałbym żebyście mi wytłumaczyli co takiego znalazło się w komentarzu tira, jeśli uważacie komentarz wolfyego za odpowiedni. Jak dla mnie to wolfy jest zakompleksiony, non stop wszystkich atakuje. Tir przynajmniej używa argumentów- czy są trafione i czy potwierdzają jego tezy to już kompletnie inna bajka, forum jest od tego, żeby rzeczowo podyskutować. Przecież to już jest żenujące.

@Karherop
@Blaszczu16
Grzecznie proszę o wypunktowanie TIRa.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 05.11.2017, 18:37
VAR powinien być dostępny na żądanie. Jeden raz na mecz dla każdej z drużyn, to znaczy do pierwszej pomyłki. Sądzę, że oznaczałoby to, że ktoś z ławki były w stałym kontakcie z osobą śledzącą mecz w tv i podpowiadającą, kiedy warto powiedzieć sprawdzam.

Decyzję powinien podejmować sędzia główny na podstawie tych samych powtórek, które oglądają widzowie transmisji telewizyjnej. Żadnych wozów VAR, żadnych ekstra sędziów.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 06.11.2017, 08:10
crux.a napisał(a):Wyświetl post
VAR powinien być dostępny na żądanie. Jeden raz na mecz dla każdej z drużyn, to znaczy do pierwszej pomyłki. Sądzę, że oznaczałoby to, że ktoś z ławki były w stałym kontakcie z osobą śledzącą mecz w tv i podpowiadającą, kiedy warto powiedzieć sprawdzam.

Decyzję powinien podejmować sędzia główny na podstawie tych samych powtórek, które oglądają widzowie transmisji telewizyjnej. Żadnych wozów VAR, żadnych ekstra sędziów.
Podpisuje się pod tym obiema rękami!
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 06.11.2017, 08:27
No niestety spalone minimalne były zarówno przy obu nieuznanych brankach jak i przy bramce Imaza
jakubik jedynym czym wqurwiał to przede wszystkim tradycyjnym gilowaniem czyli precyzyjnym karaniem każdego faulu Wiślaków i niezauważaniem fauli buraków z Sącza. Najbardziej podobały mie się faule Halillovicia na Trochimie, koleś 2 razy większy i masywniejszy odd pchły Tibora a przewracał sie jakby od tygodnia nic nie jadł.
O co gramy w tym sezonie przekonamy się za kilka tygodni: teminarz z 4 meczami u siebie i 2 wyjazdami do Niecieczy i na derby wygląda dobrze, tylko te mecze trzeba jeszcze wygrać w sobotę wyglądało to pomimo sporych obaw całkiem dobrze.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 06.11.2017, 11:03
crux.a napisał(a):Wyświetl post

To dość daleko idące wnioski. I na poziomie UEFA/FIFA nie przejdzie.
Dorzucenie dwóch "tenisowych" sprawdzeń trenera na mecz (w tenisie są 3 jak sędzia się pomylił to się nie zużywają) do VARu daje szanse na uniknięcie "warsiawki" wśród sędziów. Może nie od razu ale w dłuższej perspektywie poziom wałków spadnie.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 06.11.2017, 11:20
Ale wyobrażacie sobie przerywanie akcji przeciwnika za pomocą Varu? Przecież nawet w siatce czasem go biorą tylko, żeby wybić oponenta z rytmu.

Coś takiego miałoby sens, ale tylko, gdyby natychmiast po zdarzeniu piłka opuściła boisko,a takich akcji nie ma wg mnie aż tak wiele.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 06.11.2017, 11:39
kto mówił o przeyrwaniu akcji

chodzi o uznanie/nieuznanie bramki po spalonym , decyzja o podyuktowaniu/niepodyktowaniu karnego

plus takie oczywistości typu przekrozecznie linni bramkowej przez piłke itp
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member

Stary 06.11.2017, 18:20
A po każdej domniemanej ręce w polu karnym piłka wychodzi poza linię? Co jeżeli idzie natychmiastowa kontra? Zresztą doprecyzowałem to od razu w drugiej części posta.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 06.11.2017, 18:38
Nie wiem ilu z Was kiedyś sprawdzało relatywny czas gry (czyli pomijając wyrzuty z autów, rożnych, zmiany, kontuzje). Gwarantuję wam, że nawet 60 min gry z piłką się nie uzbiera, więc ten 1 var na życzenie trenera nie stanowiłby takiego problemu.
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.11.2017, 20:24
Nie wiem ilu z Was kiedyś sprawdzało relatywny czas gry (czyli pomijając wyrzuty z autów, rożnych, zmiany, kontuzje). Gwarantuję wam, że nawet 60 min gry z piłką się nie uzbiera, więc ten 1 var na życzenie trenera nie stanowiłby takiego problemu.
ja to zrobiłem parę lat temu.oglądalem mecz ze stoperem w ręce.wychodziło niecałe 25 minut na jedna połowę czzystej gry.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
Malaki
Member

Od: 11.2011

Stary 06.11.2017, 20:53
Podczas jednej z transmisji chyba w Eleven Sports, komentatorzy odnieśli do tych rewelacji (https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...tylko-60-minut) i podali, że w polskiej lidze średnio efektywny czas gry w jednej połowie wynosi mniej niż 20 minut (sic!). Nie takie głupoty w tv można usłyszeć, ale to niestety może być prawda.
Odpowiedz cytując
Sardyn
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2005

Stary 07.11.2017, 08:21
Efektywny czas gry podawała dawno dawno temu włoska telewizja RAI podczas swoich transmisji. W każdej połowie wychodziło maks 30 min.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 07.11.2017, 09:50
Zabili by piłkę nożną jakby tylko efektywny czas gry się liczył... Już teraz emocje opadają bo cieszyć się z gola można dopiero jak już przeciwnik wznowi grę od środka, bo nigdy nie wiadomo czy VARiat czegoś się nie dopatrzy...
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 07.11.2017, 13:30
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Zabili by piłkę nożną jakby tylko efektywny czas gry się liczył... Już teraz emocje opadają bo cieszyć się z gola można dopiero jak już przeciwnik wznowi grę od środka, bo nigdy nie wiadomo czy VARiat czegoś się nie dopatrzy...
Czy ja wiem? Moim zdaniem byłoby odwrotnie. Nastał by kres leżenia przez pół meczu na murawie po każdym starciu by ukraść kilka minut.
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 07.11.2017, 14:17
Myślę, że leżenie dalej by było, tylko nie żeby ukraść czas, a po to by dać odsapnąć np obronie.
Po prostu nie umiem sobie wyobrazić "przerywania" emocji w trakcie gry... A wyklinanie symulującego (leżącego) grajka to też około-futbolowa otoczka, ale może jestem za dużym tradycjonalistą?

A jak już chcą zmieniać, to wolał bym jakieś czujniki.... Np oczipować piłki, buty zawodników i zmodyfikować do tego przepis o spalonym, by dotyczył wyłącznie stopy i info o spalonym by sędzia dostawał natychmiast na zegarek.
Odpowiedz cytując
tsw biała gwiazda
Senior Member

Stary 07.11.2017, 16:37
Jak dal mnie jedyny sens ma goal line oraz karanie symulantów. VAR zabija wszystkie emocje np.dwa minimalne spalone, które można zauważyć dopiero po nałożeniu linii na obraz i konsternacja Carlitosa. Przestaliby naciągać sędziego na karne, gdyby karali 5 meczami oraz 10 tyś grzywny.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 07.11.2017, 16:47
Myślę, że dyskusji by nie było gdyby sędziowie byli bardziej skrupulatni i doliczali faktycznie tyle czasu, ile 'stracono na var-ze'. Przykład to oczywiście nasz mecz z Legią i wrażenie, że sędzia po prostu chce skończyć jak najszybciej mecz, a nie doliczyć tyle czasu ile się należy.
Inny krok to ukrócenie symulek i skoro wzięli się za to w Anglii to i do nas niedługo dojdzie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów