The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.08.2016, 15:04
Odbudowa piłarskiej Wisły, ale też tej kibicowskiej to musi być wysiłek wspólny każdego kibica inaczej nam się nie uda.

Na przekór naszym wrogom lepszego momentu nie będzie żeby się w końcu zjednoczyć dla Wisły niż obecna sytuacja sportowo-finansowa.
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 23.08.2016, 15:06
suikoden napisał(a):Wyświetl post
kochani wisła kraków odbita teraz czas działać. O to podstawowy plan działania.
1.kupujemy bilety na najbliższy mecz
2.kupujemy karnety ile się da najlepiej wszystkie możliwe
3.wykupujemy cały asortyment ze sklepów wisły.
4.niech wisła poda konto gdzie każdy będzie mógł przelać ile się da
5.niech wisła uruchomi funkcje sms do wspierania klubu tak jak na fundacje.
6.jak nie możecie być na meczu kupujecie bilety lub karnety dla dzieci z domów dziecka w ten sposób nie tylko finansowo pomagamy klubowi ale tez poprawiamy wizerunek
7.cegiełki w postaci pluszaków (zrobionych na wzór maskotki wisły czyli smoka) i niech te misie idą do domu dziecka lub do przedszkoli świetlic itp
do roboty nie piszemy tylko wyciagamy portfele po to by znowu czuć ze wisła to wspólne dobro
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 23.08.2016, 15:28
emailowiec napisał(a):Wyświetl post
^^ Można załozyć konto online i zakupić bilet/karnet.

Wejdź tu: https://bilety.wisla.krakow.pl/ i kliknij "Załóż konto". Uzupełnij formularz i czekaj na kartę kibica
Jesteś pewien, według regulaminu musisz posiadać kartę kibica kupując online?
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member

Od: 04.2003

Stary 23.08.2016, 15:42
Tylko naiwni sądzą, że sztucznie nagonią frekwencję na stadionie albo że lud będzie kupował po 5 biletów by garstka bawiła się w prowadzenie klubu. To nie te czasy, wszystko kręci się wokół kasy, większość ogląda każdą złotówkę przed jej wydaniem. Gwarantem 15.000 ludzi jest miejsce w pierwszej piątce.

Ja mam karnet na cały rok. Daję czas do ostatniego meczu w sezonie aby:
1. TS znalazło właściciela z kasą i pieniędzmi zarobionymi własnymi rękami i odsprzedało 100% akcji spółki
2. przez cały ten czas prezes jak i cały zarząd nie śmiał wziąć ani złotówki z naszych pieniędzy, mają Wisłę w sercu więc blask klubu ma ich usatysfakcjonować, nie mamona. To samo dotyczy wykorzystywania władzy by robić biznes w blasku Białej Gwiazdy
wtedy tez kupię karnet na 17/18
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 23.08.2016, 15:44
R.Szymański: Już w środę spotykamy się z dwoma potencjalnymi sponsorami, którzy chcą się z nami związać.

No i git. Do przodu teraz!
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 23.08.2016, 15:52
INZAGHI napisał(a):Wyświetl post
Tylko naiwni sądzą, że sztucznie nagonią frekwencję na stadionie albo że lud będzie kupował po 5 biletów by garstka bawiła się w prowadzenie klubu. To nie te czasy, wszystko kręci się wokół kasy, większość ogląda każdą złotówkę przed jej wydaniem. Gwarantem 15.000 ludzi jest miejsce w pierwszej piątce.

Ja mam karnet na cały rok. Daję czas do ostatniego meczu w sezonie aby:
1. TS znalazło właściciela z kasą i pieniędzmi zarobionymi własnymi rękami i odsprzedało 100% akcji spółki
2. przez cały ten czas prezes jak i cały zarząd nie śmiał wziąć ani złotówki z naszych pieniędzy, mają Wisłę w sercu więc blask klubu ma ich usatysfakcjonować, nie mamona. To samo dotyczy wykorzystywania władzy by robić biznes w blasku Białej Gwiazdy
wtedy tez kupię karnet na 17/18
Łohoho, masz kolego wymagania.

Ja tam nie widzę żadnego problemu w tym, żeby sobie TS wypłacił dywidendy czy zarząd miał sobie wypłacić premie jeżeli będzie z czego.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 23.08.2016, 16:00
Zdzisiu odwołany z urlopu.. (Wg. TT) To chyba pierwszy członek nowego zarządu znany Robert Szymański lub PDS pewnie prezesem.. Inne typy?
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 23.08.2016, 16:03
Bylo by dobrze gdyby w nowych wladzach znalazlo sie miejsce dla bylych pilkarzy takich jak Baszczynski lub Kosowski
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 23.08.2016, 16:05
"NASZ" TS !!!
Hurra !!!
Powód: caps
Ostatnio edytowane przez Don Donson : 23.08.2016 o godz. 16:06.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 23.08.2016, 16:07
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Bylo by dobrze gdyby w nowych wladzach znalazlo sie miejsce dla bylych pilkarzy takich jak Baszczynski lub Kosowski
Widzę, że niektórzy już odpływają... Halo Ziemia! Kosowski rzuca płatną robotę w NC+ i przychodzi do Wisły, której los mimo wszystko nadal jest niepewny. Baszczyński rezygnuje z posady dyrektora sportowego w Niecieczy (bo o ile wiem, to nadal tam pracuje) i przybija z Kosą piątkę. Ogarnijcie się trochę.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 23.08.2016, 16:10
Uważam, że należy zatrudnić jakiegoś młodego rzutkiego prezesa z dobrym CV, nawet za jakieś przyzwoite pieniądze, plus ze dwóch ludzi z entuzjazmem do marketingu, bo jak ja patrzę na ludzi z TS to pomimo mojej aktualnej wdzięczności, to mam wątpliwości, czy oni są w stanie to ogarnąć, bez obrazy. Nawet to forum kipi od dobrych niewykorzystanych od lat pomysłów (sklepik, pamiątki, crowdfunding etc.)
Mam ogromna nadzieję, ze nie będzie jakiegoś czarnego PR, a i ludzie z TS i okolic nie dadzą pretekstów do tego, wtedy o sponsorów nie powinno być wcale tak trudno, niewykorzystany potencjał marketingowy w Wiśle jest ogromny, wystarczy spojrzeć na liczby, ile ludzi w tv chce oglądać mecze Wisły (nawet grającej padakę) w porównaniu do innych klubów. Trzeba tylko chcieć te pieniądze podnieść.
Niestety, sytuacja teraz jest taka, że poważnie rozważyłbym sprzedaż Mąki i Ryśka, jeśli faktycznie są kupcy, za ok. 30% pieniędzy kupić jakiegoś jednego kreatywnego zawodnika do środka pola (bo bez tego trudno się będzie nawet utrzymać), a za resztę plus uzyskać płynność, żeby nie dawać pretekstów do rozwiązywania kontraktów.
Dobrze będzie. Musi być.
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Stary 23.08.2016, 16:11
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórzy już odpływają... Halo Ziemia! Kosowski rzuca płatną robotę w NC+ i przychodzi do Wisły, której los mimo wszystko nadal jest niepewny. Baszczyński rezygnuje z posady dyrektora sportowego w Niecieczy (bo o ile wiem, to nadal tam pracuje) i przybija z Kosą piątkę. Ogarnijcie się trochę.
dobrze ze mnie oswieciles. dzieki
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member

Stary 23.08.2016, 16:17
nesta napisał(a):Wyświetl post
R.Szymański: Już w środę spotykamy się z dwoma potencjalnymi sponsorami, którzy chcą się z nami związać.
Ogłaszanie, że się mam spotkać z jakimś panem wygląda praiwe jak to ... https://twitter.com/WislaKrakowSA/st...21158537859072
Po dziesiejszych wiamościach mogę powiedzieć "uffff" ale na pewno nie klasnę ze szczęścia uszami. Bo na razie to dostaliśmy tylko odroczenie wyroku ! I jeśli nowy zarząd nie poskłada od nowa budżetu (sama wola kibiców i trochę lepsza frekwencja może nie wystarczyć) to spółka i tak padnie w ciągu kilku miesięcy z powodów finansowych. A jeśli ratunkiem będzie sprzedaż i rozwiązywanie najwyższych kontraktów to spadniemy sportowo.
Więc wyzwanie ogromne i podjąć się go mogli tylko wariaci którym Wisła jest nieobojętna. Oczywiście widzę braki (mnóstwo) i mielizny tego rozwiązania ale pozostaje teraz tylko ściskać kciuki i karty kibica z nowymi biletami.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
Herbi1303
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 23.08.2016, 16:18
Wygraliśmy bitwe, teraz czas wygrać wojnę! T.S. dzięki i walczymy wspólnie.
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member

Stary 23.08.2016, 16:19
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Łohoho, masz kolego wymagania.

Ja tam nie widzę żadnego problemu w tym, żeby sobie TS wypłacił dywidendy czy zarząd miał sobie wypłacić premie jeżeli będzie z czego.
Premie? Niech im ręka uschnie jak i miesięczne wynagrodzenie ktoś weźmie. Ty w ostatnich 10 latach pamiętasz okres w którym "było z czego"? Każda złotówka powinna być zainwestowana a nie w.......ona w formie kawioru czy ośmiorniczek. Jak pomyślę że Zdzisiek znów będzie się ślinił przy wypłacie to zbiera mi się na wymioty.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.08.2016, 16:20
szorstki napisał(a):Wyświetl post
A jeśli ratunkiem będzie sprzedaż i rozwiązywanie najwyższych kontraktów to spadniemy sportowo.
Szczerze mówiąc nie widzę w tej chwili w naszym składzie jednego piłkarza którego odejście byłoby dla nas stratą.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
sedonh
Banita

Od: 03.2015

Stary 23.08.2016, 16:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc nie widzę w tej chwili w naszym składzie jednego piłkarza którego odejście byłoby dla nas stratą.
Jovic, Głowa, Mąka, Mały, Brlek, Bartosz, Zachara

Głowa i Mały to głównie wartość psychiczna aczkolwiek piłkarsko też jeszcze są w stanie dać nam wiele
nie mówcie mi że chociaż te nazwiska nie są na pierwszą "8" tej marnej ligi, jeśli nie to wystarczą na spokojne utrzymanie nie róbmy z nich na siłe kalek
Odpowiedz cytując
szorstki
Senior Member

Stary 23.08.2016, 16:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No tak, przegrać kolejne 5 meczy i utrzymać się na 16 pozycji to potrafia nawet juniorzy. A wróć, nawet kibice prosto z baru i w dodatku zrobią to za darmo Ale chyba mamy inne cele niż I liga ? Skoro ten skład (+Wolski lubktokowliekinny) dał radę tylko zająć 9 miejsce to jego osłabienie to igranie z losem.

i jeszcze to z GK : Robert Szymański: - W ostatnich dniach najważniejsze dla nas było to, żeby uratować Wisłę. Podtrzymuję to, co powiedziałem na poniedziałkowej konferencji prasowej, gdybyśmy tego nie zrobili, to na sto procent klubu nie byłoby już w tym tygodniu
Ktoś coś wie ? Wiezryciele zaczęli składać wnioski o upadłość S.A. przy kolarzu ?
Powód: dopisano
Ostatnio edytowane przez szorstki : 23.08.2016 o godz. 16:33.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa

Od: 06.2004

Stary 23.08.2016, 16:33
Zdzisiu odwołany z urlopu.. (Wg. TT) To chyba pierwszy członek nowego zarządu znany Robert Szymański lub PDS pewnie prezesem.. Inne typy?
Mam nadzieję, że urlop "niezatapialnego" Zdzisława odwołany tylko po to, aby wręczyć dymisję natychmiastową. Jednego szkodnika się pozbyliśmy, czas na kolejnego.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 23.08.2016 o godz. 16:39.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 23.08.2016, 16:50
Pora przygotować klub na sprzedaż, żeby najpóźniej w październiku było wszystko zapięte na ostatni guzik. Cupiał nie znalazł nikogo takiego i tu jest problem. Z TS-em, to do końca sezonu nie dociągniemy, ale to oczywista oczywistość. Zrobić porządek z finansami(tzn. co jest, a co zniknęło) i szukanie nowego właściciela, to zadania dla TS.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 23.08.2016, 16:56
Wypoczac k...a czlowiekowi nie dadza.

Pytanie:

Czy espedito zostal juz wy.......ony ?
Podobnie jak i trener-koordynator ?
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 23.08.2016, 16:58
Dostaną po prostu wypowiedzenia Co jak co ale w Wiśle zmiany prezesów mają obcykane :(
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 23.08.2016, 17:00
Jeśli będą sponsorzy to i z TS-em daleko zajedziemy.
Odpowiedz cytując
INZAGHI
Senior Member

Stary 23.08.2016, 17:10
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Jeśli będą sponsorzy to i z TS-em daleko zajedziemy.
Wbijcie sobie do głowy, że musi być właściciel, ktory ma pieniądze i który sam doszedł do pieniędzy. A nie co miesiąc będzie żebrał od kibiców czy sponsorów. Mam nadzieję, że od jutra TS szuka nowego właściciela dla Wisły.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Stary 23.08.2016, 17:16
Wbijcie sobie do głowy, że musi być właściciel, ktory ma pieniądze i który sam doszedł do pieniędzy. A nie co miesiąc będzie żebrał od kibiców czy sponsorów. Mam nadzieję, że od jutra TS szuka nowego właściciela dla Wisły.

Nie, od jutra a raczej od momentu przejęcia Wisły od rowerzysty, TS ma ważniejsze sprawy na głowie niż szukanie właściciela dla Wisły SA.

-Zebranie zarządu Wisły SA.
- Przekazanie strategii
- Zawarcie umów ze sponsorami.
- Wyprowadzenie SA na prostą.
- Wyczyszczenie atmosfery wokół klubu.

Wtedy można zająć się szukaniem inwestora, który byłby zainteresowany kupnem klubu.

Zarząd TS Wisła nigdy nie żebrał jakichkolwiek pieniędzy od kibiców, jeżeli tak to odbierasz to pogratulować toku myślenia.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.08.2016, 17:22
a kto tak napisał?

Powiem szczerze, nic mnie od dawna tak nie uszczęśliwiło jak odbicie Wisły z rąk tego oszusta. Mam nadzieję, że na konferencji padnie pytanie, czy i ile her meresiński przelał na swoje konto z konta Wisły....

W końcu można odetchnąć z ulgą Niech będzie nawet biednie, ale niech będzie normalnie.
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2007

Stary 23.08.2016, 17:24
Panowie, czekamy na "załatwienie" sprawy herbu!

Mocno jestem podekscytowany - dużo optymizmu z mojej strony.

Widzimy się na meczach!
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
Franeklowcabramek
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 23.08.2016, 17:29
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nie, od jutra a raczej od momentu przejęcia Wisły od rowerzysty, TS ma ważniejsze sprawy na głowie niż szukanie właściciela dla Wisły SA.

-Zebranie zarządu Wisły SA.
- Przekazanie strategii
- Zawarcie umów ze sponsorami.
- Wyprowadzenie SA na prostą.
- Wyczyszczenie atmosfery wokół klubu.

Wtedy można zająć się szukaniem inwestora, który byłby zainteresowany kupnem klubu.

Zarząd TS Wisła nigdy nie żebrał jakichkolwiek pieniędzy od kibiców, jeżeli tak to odbierasz to pogratulować toku myślenia.
Czy musi być konieczność ponownej sprzedaży klubu poważnemu inwestorowi, żeby klub znów był silny i wzmacniany? Nie wystarczy jak znajdą się po prostu poważni sponsorzy, którzy co roku będą wykładali duże pieniądze na klub? Chyba nie chcemy powtórki z ostatnich lat rządów Pana Cupiała gdzie właściciel zwalniał prezesów czy trenerów jak rękawiczki a zarząd mógł tylko przytakiwać głową.
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member

Stary 23.08.2016, 17:36
MUSI, MUSI... Przykład klubu który dziś pewnie wejdzie do LM pokazuje, że jednak nie musi.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 23.08.2016, 17:36
Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
Nie wystarczy jak znajdą się po prostu poważni sponsorzy, którzy co roku będą wykładali duże pieniądze na klub?
Pewnie że wystarczy.Znajdziesz jakiegoś?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów