The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.08.2016, 13:24
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
A jak nie TS to kto ma przejac ? jak chetnych nie ma ? Ludzie obudzcie sie !
Dokladnie padlo sformulowanie, ze "nie ma chetnych(...)ktorzy chcieliby ta spolke przejac z rak w ktorych ona w tej chwili jest".
Wiec jak mozna zrozumiec nikt teraz nie chce jej przejac od Meresinskiego a nie ze w ogole.

zrodlo
https://www.youtube.com/watch?v=OxPR19crwyU od 28:40
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 22.08.2016, 13:25
Qbbba - przypominanie o incydencie z Dino Baggio na ogólnopolskim forum - to działanie na szkodę klubu. prywatnie możesz sobie o tym wszystkim gadać co chcesz, ja sam mam pewne nie popularne poglądy. Ale mówię o nich co kumpla, to forum jest ogólnodostępne, także dociera również do dziennikarzy i potencjalnych sponsorów....

Zresztą nie wiem też jak skwk na się odcinac od czegoś co wydarzyło się przed jej założeniem... od II wojny światowej też się nie odcieli...

Oby ts znalazł sponsora, pora kupować bilety i budować klub na nowo....
21312
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2015

Stary 22.08.2016, 13:26
qbbba napisał(a):Wyświetl post
Ja .......ę, człowieku, o czym ty mówisz? Uważasz, że ludzie, którzy piszą prawdę - czyli, że skwk nigdy nie odcięło się od miśka, że tzw. grupa decyzyjna ma ogromny wpływ na podejmowane decyzje, że ci ludzie na TS-ie kręcą swoje lody - nie pomagają Wiśle? Bo co?! Bo mówią,że im się nie podoba patologia? Misiek pomógł?! ....a... brak słów.
"ja.......ę, człowieku, o czym ty mówisz". Na dzień dzisiejszy ten zły Misiek i SKWK pomogły TS'owi wyjść z długów. Was to już kompletnie pojebało z tymi rozkminami...
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 22.08.2016, 13:27
jonaf napisał(a):Wyświetl post
Jakbys oglądnął konferencję, to byś wiedział, ze nie mają kasy, a całośćfinansowania będzie szła z portfela ewentualnych sponsorów
Wręcz przeciwnie Pan Szymański powiedział, że TS nie są gołodupcami i SA kupują za gotówkę, będą posiadać 100% akcji. Każda z sekcji TS ma swój budżet i działa w jego ramach, a budżet SA będzie budowany w oparciu o sponsorów, wpływy z dnia meczowego, prawa z transmisji i pewnie wytransferowanych zawodników. Nic w tym dziwnego i moim zdaniem czyściutki układ. TS nie będzie dokładał do spółki własnych środków to logiczne.
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Od: 03.2008

Stary 22.08.2016, 13:34
Kochani koniec kłótni silna WISŁA to WISŁA ZJEDNOCZONA A NIE PODZIELONA
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 22.08.2016, 13:40
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Człowieku o czym ty bredziesz!

Na chwilę obecną to TS ratuje Wisłę a nie ty i twoje piepszenie! Oczywiście mozesz im w tym pomóc, ale widocznie nie chcesz.

Bez odbioru!
Ale ja nie twierdzę, że nie ratuje! Jeśli ratuje to chwała im za to! Sęk w tym, że ludzie czują smród, który ciągnie się przez miśka za skwk przez lata, im to nie przeszkadza, a jak ludzie piszą, że też czują, że śmierdzi, to ty uważasz, że nie powinni pisać, że śmierdzi, bo robią klubowi krzywdę. Krzywdę zrobił misiek, a później skwk, że nie odcięła się od niego.
czy wygrywasz czy nie, zawsze ja kocham Cie
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Stary 22.08.2016, 13:42
Ale ja nie twierdzę, że nie ratuje! Jeśli ratuje to chwała im za to! Sęk w tym, że ludzie czują smród, który ciągnie się przez miśka za skwk przez lata, im to nie przeszkadza, a jak ludzie piszą, że też czują, że śmierdzi, to ty uważasz, że nie powinni pisać, że śmierdzi, bo robią klubowi krzywdę. Krzywdę zrobił misiek, a później skwk, że nie odcięła się od niego.

Weź się zamknij nie chce budować pozytywnej atmosfery to się zamknij.
Nie jestem zwolennikiem SKWK, ale teraz nie ważne jest to tylko Ważne by budować siłe Wisły.
Siłą WISŁY MA BYĆ JEDNOŚĆ KIBICÓW
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Stary 22.08.2016, 13:46
suikoden napisał(a):Wyświetl post
Weź się zamknij nie chce budować pozytywnej atmosfery to się zamknij.
Nie jestem zwolennikiem SKWK, ale teraz nie ważne jest to tylko Ważne by budować siłe Wisły.
Siłą WISŁY MA BYĆ JEDNOŚĆ KIBICÓW
Pozytywną atmosferę z całą pewnością budują ludzie, którzy wyrzucają klub z pucharów na kilka lat, ludzie którzy takim jak ty dyktują, kto dziś jest "starą ....ą" a kto "przyjacielem". Fajna atmosferę można nawet w kurniku zbudować jak się tylko chce...
Odpowiedz cytując
suikoden
Banita

Stary 22.08.2016, 13:49
Kolego weź sie zastanów kiedy to było z tym norzem pokolenie temu
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 22.08.2016, 13:53
Mimo, że od dawna nie byłem fanem SKWK i całego jego otoczenia to dzisiaj dostają u mnie czystą kartę. To, że jesteśmy w przeddzień końca było dla mnie jasne. Równie jasne jest też, że jeżeli mamy ten klub pociągnąć do przodu to tylko i wyłącznie wspólnie. Bez podziału na kumatych, niekumatych i pół-kumatych. Jeżeli chcemy czegoś więcej niż wegetacji to potrzebujemy sponsorów. Oni przyjdą tylko wtedy kiedy my przyjdziemy na R22.
Jesteśmy pod ścianą i daleko od sukcesów sportowych ale blisko jak nigdy do stworzenia normalnych zdrowych opartych na logicznym myśleniu i rachunku ekonomicznym struktur klubu. Jak nie teraz to już chyba nigdy, więc dajmy sobie spokój z kłótniami i przyjdźmy na ten stadion na następny mecz i kolejne.
Odpowiedz cytując
qbbba
Senior Member

Stary 22.08.2016, 13:53
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
"ja.......ę, człowieku, o czym ty mówisz". Na dzień dzisiejszy ten zły Misiek i SKWK pomogły TS'owi wyjść z długów. Was to już kompletnie pojebało z tymi rozkminami...
Rozbiłeś bank.
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 22.08.2016, 13:58
Jednym słowem - TSW musi skołować 10 baniek w skali roku, żeby Wisła mogła operować budżetem na podobnym poziomie, co w zeszłym roku. 10 baniek brakuje nam obecnie, żeby osiągnąć stan wegetatywny. Dunin to rozsądny, ogarnięty i honorowy człowiek, więc jestem dobrej myśli.

A co do SKWK i "dobrej atmosfery", to nawet mnie tu ku*wa nie rozśmieszajcie. "Dobra atmosfera", to się zacznie, kiedy SKWK przestanie ustawiać wszystkich kibiców jak im się podoba, lżyć tych "gorszych" i skończyć z byciem dyktatorami, a zająć się byciem stowarzyszeniem. Szymański wielki "sprawdzacz", to może jak już wykładamy karty, to może powie, na co dokładnie szły setki tysięcy złotych dla stowarzyszenia? Zamiast do kasy klubu, to na ku*wa "PDW"! Ile razy klub musiał bulić kasę za race, których tak dzielnie bronił?
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 22.08.2016, 14:03
Kiedy ostatni raz widziales race na stadionie Wisly?

wszystkie pozostale kluby nawet się z nas śmieją, że jako jedyni w Polsce nie odpalamy rac.

I nie martw sie, transparent "PDW" nie kosztuje 10 milionow zlotych. Przełkniesz to!
Odpowiedz cytując
seta
Socios Wisła Kraków

Stary 22.08.2016, 14:04
@rav zamknij to forum w ....u
Lepiej siedizeć cicho i wyglądać na idiotę, niż powiedzieć jedno słowo i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Stary 22.08.2016, 14:05
Rozbiłeś bank.
A nie było tak No właśnie, chuja wiesz.
Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 22.08.2016, 14:06
aNouc napisał(a):Wyświetl post

wszystkie pozostale kluby nawet się z nas śmieją, że jako jedyni w Polsce nie odpalamy rac.
Kiedy leciały w moim kierunku.
Sorry, że się wtrąciłem.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
Raf 66
Member

Od: 04.2006

Stary 22.08.2016, 14:09
Fajne hasła tutaj padają, aż chce się żyć. Jakich to Wisła wspaniałych kibiców ma.
Tak, to prawda. Wisła ma wspaniałych kibiców.
Tylko wiecie, od czego zacznie się piątkowy mecz ? Od jebania Śląska... .
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 22.08.2016, 14:10
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Jednym słowem - TSW musi skołować 10 baniek w skali roku, żeby Wisła mogła operować budżetem na podobnym poziomie, co w zeszłym roku. 10 baniek brakuje nam obecnie, żeby osiągnąć stan wegetatywny. Dunin to rozsądny, ogarnięty i honorowy człowiek, więc jestem dobrej myśli.

A co do SKWK i "dobrej atmosfery", to nawet mnie tu ku*wa nie rozśmieszajcie. "Dobra atmosfera", to się zacznie, kiedy SKWK przestanie ustawiać wszystkich kibiców jak im się podoba, lżyć tych "gorszych" i skończyć z byciem dyktatorami, a zająć się byciem stowarzyszeniem. Szymański wielki "sprawdzacz", to może jak już wykładamy karty, to może powie, na co dokładnie szły setki tysięcy złotych dla stowarzyszenia? Zamiast do kasy klubu, to na ku*wa "PDW"! Ile razy klub musiał bulić kasę za race, których tak dzielnie bronił?
Pod rządami tego samego SKWK od dłuższego czasu nie ma u nas pirotechniki, ba, pamiętam nawet taki jeden mecz z laskami w paski, gdzie śpiewaliśmy "zawsze nad wami, dla nas jesteście mistrzami (czy jakoś tak)" żeby tylko nie wyłapać kary. Jak widać każdy kij ma dwa końce. Niestety nawet w takiej sytuacji nie możemy być jednością. Z jednej strony dobrze, że każdy dba o swoje interesy a z drugiej...
Odpowiedz cytując
BigLeb
Senior Member

Stary 22.08.2016, 14:11
aNouc napisał(a):Wyświetl post

I nie martw sie, transparent "PDW" nie kosztuje 10 milionow zlotych. Przełkniesz to!
Na PDW to sobie płaćcie ze swoich. A race był wtedy kiedy to było dla SKWK potrzebne, a dla SA to był gwóźdź do trumny. Co wy myślicie że ludzie zapomnieli w tak krótkim czasie jakie były akcje?
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 22.08.2016, 14:12
WSZYSCY NA ŚLĄSK !!!

Nie będzie lepszego momentu aby każdy kibic od decyzyjnego po piknika powiedział reset!!! Najlepszy moment na reset relacji w naszym środowisku i czas od nowa budować wielką Wisłą, tę na boisku i na trybunach obie te sprawy się uzupełniają i są potrzebne obustronnie jak woda do życia!!!

Teraz albo nigdy! Nie będzie lepszej okazji aby zostawić w tyle zaszłości. Adekwatna sytuacja gdzie nasz naród jednoczy się gdy wojna nawiedza nasz kraj! Nas nawiedziło widmo upadku i trzeba wszelkie zaszłości zostawić w tyle i pokazać JEDNOŚĆ!!

Wisłaaa Kraków Białaaaa Gwiazdaaaa, Wisłaaa Kraków Białaaa Gwiazdaaa!!!
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 22.08.2016, 14:13
Ja .......e... Niektórym proponuje klasztor, moze tam będa szczęśliwi. Oczekiwanie świętych w piłce?! I .... z tego co było, masz przestępców w zarządzie, ktos komuś cos udowodnił? Chwała tym ludziom, ze podjęli sie i to tak szybko i energicznie na odbicie Wisły z rąk JM.

Strasznie budujące, że jednak zdecydowana większość chce wspierać Wisle i na bok odkłada jakies dziwne animozje.

Nie róbcie tez z TS gołodupce. Szymański powiedział, ze przejęli Wisle i to za poważne pieniądze. Kto wie czy nawet nie dali Meresinskiemu zarobić, aby tylko odzyskać Wisle.

A pozytywny odzew juz jest. Proszę, Targosz, który chciał juz skontaktować sie z JM w sprawie sponsoringu. Pisze tez ze moze uda sie sciągnąć jeszcze kogoś:

@Inferno889 Czekamy na finalizację umowy JM - TSW i zaczynamy na pewno. @KTargosz

Wisła ma potężna markę, ogrom kibiców, pokolenie które wychowywało sie na ostatnich sukcesach, teraz dorasta i ma pieniądze do wydawania. To świetny kąsek dla sponsorów i inwestorów.
Ostatnio edytowane przez nesta : 22.08.2016 o godz. 14:15.
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków

Stary 22.08.2016, 14:28
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Na PDW to sobie płaćcie ze swoich. A race był wtedy kiedy to było dla SKWK potrzebne, a dla SA to był gwóźdź do trumny. Co wy myślicie że ludzie zapomnieli w tak krótkim czasie jakie były akcje?
No to wymień mi te akcje oprócz akcji z ostrzelaniem stadionu ?. SKWK nie jest święte, ale szkoda, że wszyscy pamiętają tylko te chujowe momenty zamiast tych dobrych. W każdym klubie są takie akcje, ale chyba tylko u nas nad tym ludzie płaczą ...
Ostatnio edytowane przez Manhunt. : 22.08.2016 o godz. 14:31.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 22.08.2016, 14:33
Mnie najbardziej rzucił się w oczy fakt że TS wcale się nie pali do tego przejęcia i Panowie nie wyglądali na zbyt szczęśliwych. Grunt żeby wyrwać klub z rąk bananowego chłopca. Myślę że będzie dobrze.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 22.08.2016, 14:38
Hypocrite napisał(a):Wyświetl post
Mnie najbardziej rzucił się w oczy fakt że TS wcale się nie pali do tego przejęcia i Panowie nie wyglądali na zbyt szczęśliwych. Grunt żeby wyrwać klub z rąk bananowego chłopca. Myślę że będzie dobrze.
Moim zdaniem panowie wyglądali po prostu na zmęczonych. Długie dni negocjacji za nimi. I o ile Dunin był w stanie wku*wienie ukryć, bo jest człowiekiem ułożonym, to Szymański jest jak widać (wciąż) impulsywny. Cóż, cecha charakteru. Będzie dobrze.
Odpowiedz cytując
czarny7777777
Junior Member

Od: 06.2011

Stary 22.08.2016, 14:38
TS ratuje Wisłę trzeba bić brawo ale głównym ich priorytetem to powinno byc szukanie kupca i utrzymanie sie w lidze (sportowo i licencyjnie) jeśli choc 1 z tych spraw im sie nie uda to tak naprawdę jest to tylko odwlekanie końca

i na ten moment jest 100 razy lepiej niz było wczoraj ale jest 100 razy gorzej niż było w czerwcu
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Stary 22.08.2016, 14:41
Niekoniecznie trzeba poszukiwac kupca.
Wystarczy sprawnie funkcjonujacy klub z poteznym zapleczem sponsorskim i wyciagajacy maks pieniedzy z czego sie tylko da.
Tak jak na Legii.

Kazdy kolejny "bogaty wlasciciel" to odsuwanie w czasie totalnego zaorania.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 22.08.2016, 14:46
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy sprawnie funkcjonujacy klub z poteznym zapleczem sponsorskim i wyciagajacy maks pieniedzy z czego sie tylko da.
Tak jak na Legii.

Słuszna uwaga. Bogaci właściciele to jak będą chcieli to sobie kupią powiedzmy Palermo a mają już np PSG. W Polsce żaden klub z podobno bogatym właścicielem nie zbudował podstaw do zarabiania przez x lat.
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 22.08.2016, 14:48
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Tak jak na Legii.

Brawo nic dodac nic ujac!
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!

Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
pegie84
Junior Member

Od: 12.2011

Stary 22.08.2016, 14:52
Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za panów z TSu!!!
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 22.08.2016, 14:53
I tak i nie, równie dobrze bogaty właściciel może ogarnąć klub tak, żeby to wszystko miało i ręce i nogi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów