The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Reklama

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gooro33
Senior Member

Od: 07.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 14.10.2014, 21:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jesteście nudni i przewidywalni.
Więc proponuję (jeszcze raz):
- w tym temacie zajmujcie się TWSD Ticket Challenge, a w innych tematach innymi tematami. I nie rozpieprzajcie innych tematów wypominaniem komuś, że jeszcze nie odpowiedział na nominację.

Nie będę się wpieprzał do tego tematu jeśli wy przestaniecie się wpieprzać do innych z waszym napominaniem i odbieraniem komuś prawa głosu za to tylko, że nie bierze udziału w akcji,
Kolego proponuje pokasować Twoje posty w tym temacie bo jako moderator nie spełniasz swojej funkcji i rozwalasz cały temat.
,,Jesteście nudni i przewidywalni'' hmmm psychoza
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!

Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 14.10.2014, 22:23
Heh, i kto to mówi...

Zamiast pieprzyć trzy po trzy, jak to masz ostatnio w zwyczaju, wzięlibyście się jeden z drugim za aktualizację zakładek w panelu na górze, bo aż w oczy razi, gdy się tam zajrzy...

I otwórz "Pytania do moderatorów", jeśli tak bardzo nie chcesz rozwalania tematów.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 14.10.2014 o godz. 23:23.
Odpowiedz cytując
MałyTSW
Senior Member

Od: 07.2013

Stary 15.10.2014, 07:29
- w tym temacie zajmujcie się TWSD Ticket Challenge, a w innych tematach innymi tematami. I nie rozpieprzajcie innych tematów wypominaniem komuś, że jeszcze nie odpowiedział na nominację.

Nie będę się wpieprzał do tego tematu jeśli wy przestaniecie się wpieprzać do innych z waszym napominaniem i odbieraniem komuś prawa głosu za to tylko, że nie bierze udziału w akcji,
Wszystko fajnie, tylko że te działania, które określasz "napinaniem", to nic innego jak POZYTYWNA PRESJA.
To nie jest mus, tylko mobilizacja, tak jak wzajemnie się mobilizujemy do kupowania biletów.
Nie ma tu żadnych złych intencji, wszystko jest robione dla dobra naszego Klubu.
I jeśli ktoś tego nie rozumie, to znaczy że Klub się dla niego nie liczy.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.10.2014, 08:10
Panie WISŁAZWE nie mów mi Pan co mam robić uczepiłeś się mnie Pan jak rzep do dupy, zechce to wpłacę nie zechcę to nie wpłacę. Wolność Tomku w swoim domku, taki kozak z ciebie to wpłać za wszystkich i zacznij gonić innych a nie mnie innym też piszesz? raczej wątpię

Cytat:
Do komentowania wszystkiego są pierwsi. To wskazywania winnych - pierwsi. Do moralizujących tez - pierwsi.

Nie jestem pierwszym sporo się pomyliłeś,Aha jeszcze jedno do cholery ciężko wstawić screnna z banku?!?! bo większość stwierdzam, że sobie to napisała w wordzie i zrobiła screnna i wkleiła,długo nie trzeba szukać wystarczy popatrzeć sami oszukujecie siebie proste!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
MałyTSW
Senior Member

Stary 15.10.2014, 08:28
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Panie WISŁAZWE nie mów mi Pan co mam robić uczepiłeś się mnie Pan jak rzep do dupy, zechce to wpłacę nie zechcę to nie wpłacę. Wolność Tomku w swoim domku, taki kozak z ciebie to wpłać za wszystkich i zacznij gonić innych a nie mnie innym też piszesz? raczej wątpię

Nie jestem pierwszym sporo się pomyliłeś,Aha jeszcze jedno do cholery ciężko wstawić screnna z banku?!?! bo większość stwierdzam, że sobie to napisała w wordzie i zrobiła screnna i wkleiła,długo nie trzeba szukać wystarczy popatrzeć sami oszukujecie siebie proste!

Jeszcze masz czelność innym pisać, że wstawili tekst, zamiast screena w banku. Tobie się nawet tego nie chce zrobić.
Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 15.10.2014, 08:30
brylant17 napisał(a):Wyświetl post

jak ktoś jest idiotą i oszukuje w ten sposób sam siebie to pozdrawiam. a ciebie (podobnych do ciebie też co nie chcą wpłacic) i twojego skąpstwa nie skomentuje, bo nie rozumiem, jak może być komukolwiek szkoda 10 zł dla dzieciaków z akademii.
Ale wymagania to każdy stawiac potrafi a ....a głupich 10 zł szkoda, 3-4 piwa mniej na weekendzie
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 15.10.2014, 08:56

No popatrz, a tak się składa, że cała Wisła prowadzi 'zabawę' Ticket Challenge. To nie jest tylko zabawa kilku osób na forum, ale również i akcja prowadzona przez cały klub. Zresztą sam klub poinformował o naszej forumowej akcji, z czego powinniśmy być DUMNI, a nie jeszcze czuć ból dupy, bo ktoś nas nominował do płacenia. Ktoś Ci się żalił w PW że go userzy napastują o wpłatę pieniędzy?

Poza tym bije tutaj spora niekonsekwencja, bo skoro jedna osoba ma prawo pisać w każdym temacie że Garguła jest cienki, albo Smuda nie umie mówić po polsku i generalnie rozmywanie tematu jest na porządku dziennym, to teraz zaczyna się wielkie halo bo przypomina się paru osobom, że bycie kibicem Wisły to coś więcej niż wylewanie swoich żalów po przegranym meczu.

A jak czytam, że MODERATOR się zastanawia czy nie wypieprzyć tego tematu, to szlag mnie trafia i się zastanawiam się czy traktuje on swoją obecność tutaj tylko i wyłącznie jako pracę, a kibicowanie Wiśle jako nieprzyjemny obowiązek. O ile jeszcze można nazwać to kibicowaniem i wspieraniem klubu. Bo i chcąc zamknąć taką akcję robi coś całkowicie przeciwnego..

PS. Jak większość proponuje otwarcie tematu "pytania do moderatorów' i przenieść tą jałową dyskusję tam.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 15.10.2014 o godz. 08:58.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.10.2014, 10:53
Temat otwarty po prawie półrocznej przerwie, więc chciałbym skorzystać z okazji, zadając dwa pytania:

1. Punkt 9. regulaminu głosi:

Cytat:
9. Nadmierne reklamowanie witryn, for, blogów niestowarzyszonych z wislakrakow.com, publikowanie postów i wysyłanie wiadomości prywatnych o charakterze SPAM-u jest niedopuszczalne.
Jak to się ma z użytkownikami samuraj8, gwk123 oraz innymi, których obecność tutaj ogranicza się jedynie do wklejania linków z wiadomego portalu?

2. Pisałem o tym wczoraj, czy zamierzacie uaktualnić zakładki w górnym panelu?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 15.10.2014, 11:06
TEmat otwarty i odrazu FraMat w roli glownej...
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 15.10.2014, 12:01
Dlaczego pewien moderator swoim postępowaniem próbował rozwalić temat w którym zasady pisania były jasne , zdjęcia lista i nominacje a nie żadne rozmowy?

Czy jest to dozwolone przez regulamin?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 15.10.2014, 12:16
Dlaczego niektórzy userzy swoim postępowaniem (nachalne domaganie się od innych wpłat na Akademię w wielu niezwiazanych z TWSD Ticket Challenge tematach) próbują rozwalać te tematy, mimo, że co do zasady w tematach pisać mamy na temat a nie poza tematem?
Moderator prosił jedynie, żeby o TWSD Ticket Challenge pisać we właściwym temacie i nie stosować tzw. "pozytywnej presji", ktora pozytywna wcale nie jest.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 16.10.2014, 16:26
Dlaczego niektórzy userzy swoim postępowaniem (nachalne domaganie się od innych wpłat na Akademię w wielu niezwiazanych z TWSD Ticket Challenge tematach) próbują rozwalać te tematy, mimo, że co do zasady w tematach pisać mamy na temat a nie poza tematem?
Moderator prosił jedynie, żeby o TWSD Ticket Challenge pisać we właściwym temacie i nie stosować tzw. "pozytywnej presji", ktora pozytywna wcale nie jest.
Kolega moderator ma zapewne dane ile postów dziennie przybywa na forum, zapewne są tego tysiące, że moderatorzy nie mogą ogarnąć tych spamów.

Jak dla mnie mega pozytywna akcja która mogła (i dalej może) napędzić koniunkturę na Wisłę, a przede wszystkich wzmocnić identyfikację kibica z klubem, została tutaj przed moderację (moderatora) sprowadzona do problemu który trzeba zamknąć. Przynajmniej takie padły groźby.

PS. Pozdro dla brylanta17, który został przeze mnie nominowany, a czuje największy ból d... .

PS. Tym bardziej mnie to wszystko dziwi, że jest to akcja powiązana z działaniami klubu, który wyraża forumowej akcji pełną aprobatę.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.10.2014 o godz. 16:31.
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 16.10.2014, 18:55
Poziom tego forum leci w dol lotem pikowym... umiera to forum i moderatorzy mocno przykladaja do tego reke. Nawet nie chce sie pare slow napisac w temacie o kolejnym spotkaniu (jak to swego czasu robil WISLAZWE)..
A nie wspominam o temacie Ticket Chellenge,ktory powinien byc obowiazkiem kazdego Wislaka bez zadnej nominacji.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 16.10.2014, 19:08
Framat czyli sto metrow poniżej mułu...
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Stary 16.10.2014, 19:15
Glazik napisał(a):Wyświetl post
Poziom tego forum leci w dol lotem pikowym... umiera to forum i moderatorzy mocno przykladaja do tego reke. Nawet nie chce sie pare slow napisac w temacie o kolejnym spotkaniu (jak to swego czasu robil WISLAZWE)..
A nie wspominam o temacie Ticket Chellenge,ktory powinien byc obowiazkiem kazdego Wislaka bez zadnej nominacji.
Forum poleciało na dno już dawno m. in. przez takich wynalazków jak FraMat. Kiedyś ego mu urosło bo cos tam tłumaczył co mówił Petrescu i ciapatą prasę. Od zostania modem do tej pory w CV wpisuje "Moderator na forum Wisły Kraków". Jaki trzeba mieć tępy łeb i zbity beret by trzymać się czegoś na siłę, wiedząc że wszyscy go zlewają? Chyba że to jedyne miejsce gdzie może pokazać że jest "kimś" to mu się nawet trochę mniej dziwię.
Dlatego ja jak za czasów łysego chuja na stadionie, ograniczam jak mogę bytność tutaj co mnie zresztą trochę boli a Wam, przynajmniej starszym userom też radzę.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 21.10.2014, 10:32
Rozumiem, że to jakiś nowe rozporządzenie ''góry'' na temat tematów meczowych?
Trzeba było dać znać, nie robiłby z siebie idioty i nie przygotowywał tematu drugi raz z rzędu

No chyba, że to forma zemsty.

Gdzie w regulaminie zapisane jest, że nie można usunąć swojego konta?
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Od: 11.2002

Stary 21.10.2014, 10:55
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że to jakiś nowe rozporządzenie ''góry'' na temat tematów meczowych?
Trzeba było dać znać, nie robiłby z siebie idioty i nie przygotowywał tematu drugi raz z rzędu
Założyłem temat, bo dyskusja o meczu z Podbeskidziem zaczęła się w temacie meczowym o Górniku. Jeżeli masz przygotowany materiał to załóż nowy temat, a przeniosę posty do niego..

No chyba, że to forma zemsty.
Eee?
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 23.10.2014, 19:12
Kilka słów.

Swego czasu podczas dyskusji na SHOUTBOXIE - Forum Kibiców Wisły Kraków, pomiędzy użytkownikami a jednym z głównych administratorów, na pytanie, dlaczego portal, wislakrakow.com nie wykorzystuje i nie promuje na oficjalnym FB oraz na stronie głównej www.wislakrakow.com tematu o akcji WISŁA TICKET CHALLENGE – odpowiedź była prosta, ponieważ inni użytkownicy forum siłą oraz agresywnymi wpisami namawiają/ wymagają wpłat od osób, które niekoniecznie chcą brać udział w tej zabawie.

Nie podano, wprost, którzy użytkownicy forum stosują takie właśnie metody, ale nie trudno było się domyślić, że chodzi m.in. o moją osobę. Dlatego postanowiłem wycofać się z działalności na forum i z boku obserwować rozwijającą się sytuację w tej sprawie.

Otóż, jakie są moje wnioski na dzień dzisiejszy – mija prawie tydzień odkąd zrezygnowałem z ‘’nawoływania’’ innych do wpłat w słusznej sprawie na konto Akademii Wisły Kraków. Nie zauważyłem jednak, aby polityka administratora w/w strony znacząco się zmieniała, nadal akcja nie jest promowana wśród Wiślackiej braci. Na oficjalnym koncie na FB pojawia się dosłownie jeden jedyny wpis o akcji, ale jest to wpis oficjalnej strony klubowej. Jak łatwo zauważyć ludzie odpowiedzialni za promocję tej akcji wolą jednak nagminnie promować inne rzeczy, które być może zapewniają administratorowi dodatkowe korzyści, przez większą liczbę odwiedzin strony.

Uważacie, że rozwalałem wam na forum tematy, nawoływałem do wpłat w dość nietypowy sposób. Okej częściowo macie rację, ale przyjąłem taką agresywną stronę kampanii z jednego prostego powodu - na tym forum najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy uważają się za kibiców Wisły Kraków, klubu z tradycjami i historią. Zwracam uwagę na fakt, że podczas protestu wielu tych „pseudo” kibiców, tak chętnie pouczało, umoralniało pozostałych Kibiców, jaki to bojkot jest zły i że Ci, co protestują nie kochają Wisły..

Sprawa szybko się jednak odwróciła, powstała społeczna akcja, która miała na celu zarażenie nią jak największej liczby uczestników – WISŁA TICKET CHALLENGE. Została podchwycona na forum w/w strony, stworzony został odpowiedni temat, którego zasady były proste niczym budowa cepa. Wpłaca się pieniądze (symboliczne 10 złotych) na Akademię lub pokazuje zakupiony bilet ze zbliżającego się spotkania i nominuje dwie osoby do wykonania w/w czynności. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że akcja ma słaby rozgłos wśród kibicowskiej braci.

Zdziwienie narastało z każdym dniem, gdzie okazywało się, że najwięksi szczekacze, komentatorzy sytuacji finansowej, sportowej, transferowej, kibicowskiej – gdzieś zniknęli.. Ale jak to zniknęli? W prosty sposób, nagle trzeba było coś zrobić dla Wisły w realnym świecie, wpłacić 10 złotych dla młodych piłkarzy, którzy w przyszłości mogliby stanowić o sile Białej Gwiazdy. Wysiłek wejścia na forum odwiedzenia tematu, wysłania głupiego skanu ze zdjęciem biletu lub wpłatą na konto przerósł niestety tych najwierniejszych kibiców.

Pośród nominowanych znaleźli się wszyscy administratorzy, moderatorzy strony. Do akcji przyłączył się maaarcin, dla którego nie było problem wrzucenie skanu wpłaty i nominowanie dwóch kolejnych osób, do akcji przyłączy się również KOMINEK – on, co prawda nikogo nie nominował, ale przynajmniej nie wypisywał swoich mądrości nie rozwodził się nad tym czy akcja jest słuszna czy nie. Na apel odpowiedział także FraMat, – który wpłacił pieniądze, jednak całość akcji musiał skomentować w wiadomy dla siebie sposób. Wywołując dyskusję, która niepotrzebnie zatarła sens temat.

Cześć użytkowników forum perfidnie! omijała temat z tą akcją, potrafili pisać swoje wypociny w temacie reprezentacji, w temacie politycznym czy w ekstraklasowym kłócić się z Legionistami.. Przesiadywać na shoutboxie. Ale nie potrafili wykonać przelewu w banku..

Sprawa dotyczy zarówno osób po jednej, jaki i po drugiej stronie. To od was zależy jak będziecie postrzegani wśród innych kibiców. Wisła to naprawdę nie jest tylko 5 liter z alfabetu ułożonych w ciągu i tworzących nazwę klubu. To jest coś więcej, wymagacie od innych a nie patrzycie na siebie. Sens akcji był i może wciąż jest bardzo prosty miała ona być rozpropagowana wśród jak największej liczby osób, miał się o niej dowiedzieć każdy, kto czuje się Kibicem Wisły Kraków, każdy, którego serce jest w kształcie gwiazdy. A tymczasem dowiedzieli się ludzie, którzy zawsze się dowiadują, którzy w dużej mierze tworzą ruch kibicowski na Wiśle.

A reszta? Reszta przypomni sobie o Wiśle w przerwie zimowej jak trzeba będzie wyszukać na transfermarkcie jakieś nazwisko do gry w klubie albo jak do Krakowa przyjdzie wasz największy wróg (z forum) Legia Warszawa. Nie zapomnijcie jeszcze opisać swoich przeżyć na forum. Ile to razy pokazałem na meczu odwróconą „L”.

Szkoda naprawdę szkoda, że większość z was nie umie nawet wziąć udziału w prostej zabawie. Wiecie, co jest najgorsze w tym wszystkim? Fakt, że to nie popularne już WSH czy SKWK żąda, domaga się wpłat.. To klub WISŁA KRAKÓW prosi swoich kibiców o pomoc, o lepsze jutro.

Moja akcja, której można powiedzieć byłem jednym z głównych spamerów – pokazała ile WISŁA znaczy, dla co poniektórych.. Możecie sobie po mnie jeździć, wyzywać, używać ile wlezie jednak zanim to zrobicie, zróbcie sobie sami przed sobą rachunek sumienia, co takiego zrobiłem dla Wisły, dla klubu, który przecież podobno kocham..

Z WIŚLACKIM POZDROWIENIEM.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.

Kraków, 9 marca 2012.

Odpowiedz cytując
MałyTSW
Senior Member

Stary 23.10.2014, 19:19
Kilka słów.

Swego czasu podczas dyskusji na SHOUTBOXIE - Forum Kibiców Wisły Kraków, pomiędzy użytkownikami a jednym z głównych administratorów, na pytanie, dlaczego portal, wislakrakow.com nie wykorzystuje i nie promuje na oficjalnym FB oraz na stronie głównej www.wislakrakow.com tematu o akcji WISŁA TICKET CHALLENGE – odpowiedź była prosta, ponieważ inni użytkownicy forum siłą oraz agresywnymi wpisami namawiają/ wymagają wpłat od osób, które niekoniecznie chcą brać udział w tej zabawie.

Nie podano, wprost, którzy użytkownicy forum stosują takie właśnie metody, ale nie trudno było się domyślić, że chodzi m.in. o moją osobę. Dlatego postanowiłem wycofać się z działalności na forum i z boku obserwować rozwijającą się sytuację w tej sprawie.

Otóż, jakie są moje wnioski na dzień dzisiejszy – mija prawie tydzień odkąd zrezygnowałem z ‘’nawoływania’’ innych do wpłat w słusznej sprawie na konto Akademii Wisły Kraków. Nie zauważyłem jednak, aby polityka administratora w/w strony znacząco się zmieniała, nadal akcja nie jest promowana wśród Wiślackiej braci. Na oficjalnym koncie na FB pojawia się dosłownie jeden jedyny wpis o akcji, ale jest to wpis oficjalnej strony klubowej. Jak łatwo zauważyć ludzie odpowiedzialni za promocję tej akcji wolą jednak nagminnie promować inne rzeczy, które być może zapewniają administratorowi dodatkowe korzyści, przez większą liczbę odwiedzin strony.

Uważacie, że rozwalałem wam na forum tematy, nawoływałem do wpłat w dość nietypowy sposób. Okej częściowo macie rację, ale przyjąłem taką agresywną stronę kampanii z jednego prostego powodu - na tym forum najwięcej do powiedzenia mają ludzie, którzy uważają się za kibiców Wisły Kraków, klubu z tradycjami i historią. Zwracam uwagę na fakt, że podczas protestu wielu tych „pseudo” kibiców, tak chętnie pouczało, umoralniało pozostałych Kibiców, jaki to bojkot jest zły i że Ci, co protestują nie kochają Wisły..

Sprawa szybko się jednak odwróciła, powstała społeczna akcja, która miała na celu zarażenie nią jak największej liczby uczestników – WISŁA TICKET CHALLENGE. Została podchwycona na forum w/w strony, stworzony został odpowiedni temat, którego zasady były proste niczym budowa cepa. Wpłaca się pieniądze (symboliczne 10 złotych) na Akademię lub pokazuje zakupiony bilet ze zbliżającego się spotkania i nominuje dwie osoby do wykonania w/w czynności. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że akcja ma słaby rozgłos wśród kibicowskiej braci.

Zdziwienie narastało z każdym dniem, gdzie okazywało się, że najwięksi szczekacze, komentatorzy sytuacji finansowej, sportowej, transferowej, kibicowskiej – gdzieś zniknęli.. Ale jak to zniknęli? W prosty sposób, nagle trzeba było coś zrobić dla Wisły w realnym świecie, wpłacić 10 złotych dla młodych piłkarzy, którzy w przyszłości mogliby stanowić o sile Białej Gwiazdy. Wysiłek wejścia na forum odwiedzenia tematu, wysłania głupiego skanu ze zdjęciem biletu lub wpłatą na konto przerósł niestety tych najwierniejszych kibiców.

Pośród nominowanych znaleźli się wszyscy administratorzy, moderatorzy strony. Do akcji przyłączył się maaarcin, dla którego nie było problem wrzucenie skanu wpłaty i nominowanie dwóch kolejnych osób, do akcji przyłączy się również KOMINEK – on, co prawda nikogo nie nominował, ale przynajmniej nie wypisywał swoich mądrości nie rozwodził się nad tym czy akcja jest słuszna czy nie. Na apel odpowiedział także FraMat, – który wpłacił pieniądze, jednak całość akcji musiał skomentować w wiadomy dla siebie sposób. Wywołując dyskusję, która niepotrzebnie zatarła sens temat.

Cześć użytkowników forum perfidnie! omijała temat z tą akcją, potrafili pisać swoje wypociny w temacie reprezentacji, w temacie politycznym czy w ekstraklasowym kłócić się z Legionistami.. Przesiadywać na shoutboxie. Ale nie potrafili wykonać przelewu w banku..

Sprawa dotyczy zarówno osób po jednej, jaki i po drugiej stronie. To od was zależy jak będziecie postrzegani wśród innych kibiców. Wisła to naprawdę nie jest tylko 5 liter z alfabetu ułożonych w ciągu i tworzących nazwę klubu. To jest coś więcej, wymagacie od innych a nie patrzycie na siebie. Sens akcji był i może wciąż jest bardzo prosty miała ona być rozpropagowana wśród jak największej liczby osób, miał się o niej dowiedzieć każdy, kto czuje się Kibicem Wisły Kraków, każdy, którego serce jest w kształcie gwiazdy. A tymczasem dowiedzieli się ludzie, którzy zawsze się dowiadują, którzy w dużej mierze tworzą ruch kibicowski na Wiśle.

A reszta? Reszta przypomni sobie o Wiśle w przerwie zimowej jak trzeba będzie wyszukać na transfermarkcie jakieś nazwisko do gry w klubie albo jak do Krakowa przyjdzie wasz największy wróg (z forum) Legia Warszawa. Nie zapomnijcie jeszcze opisać swoich przeżyć na forum. Ile to razy pokazałem na meczu odwróconą „L”.

Szkoda naprawdę szkoda, że większość z was nie umie nawet wziąć udziału w prostej zabawie. Wiecie, co jest najgorsze w tym wszystkim? Fakt, że to nie popularne już WSH czy SKWK żąda, domaga się wpłat.. To klub WISŁA KRAKÓW prosi swoich kibiców o pomoc, o lepsze jutro.

Moja akcja, której można powiedzieć byłem jednym z głównych spamerów – pokazała ile WISŁA znaczy, dla co poniektórych.. Możecie sobie po mnie jeździć, wyzywać, używać ile wlezie jednak zanim to zrobicie, zróbcie sobie sami przed sobą rachunek sumienia, co takiego zrobiłem dla Wisły, dla klubu, który przecież podobno kocham..

Z WIŚLACKIM POZDROWIENIEM.
https://www.youtube.com/watch?v=wV2mfoBRWJk
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 23.10.2014, 20:29
Pośród nominowanych znaleźli się wszyscy administratorzy, moderatorzy strony.
Mnie natomiast przy okazji zdawało się, że pośród pierwszych nominowanych, w pierwszych postach tematu zaczęto przede wszystkim wywoływać tych, którzy wcześniej byli przeciwko bojkotowi. Tak jakby chciano coś komuś udowodnić i kogoś nagiąć.
Może się mylę?
Zarówno to, jak późniejsze, już jawne wytykanie niektórym, że wcześniej dużo pisali, ale w akcji nie wzięli udziału, odebrałem jako kolejną próbę dzielenia kibiców i udowadniania komuś na siłę, że nie jest prawdziwym kibicem.
Czyżbym się mylił?

No i moje posty rzekomo rozwalające temat przeniosłem dość szybko do tego działu. Prowokując niejako jego ponowne otwarcie. Właśnie żeby nie zakłócać zabawy.Wcześniej nie mogłem tego zrobić.

Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 23.10.2014, 21:25
TWSD Ticket Challenge uznaliśmy (a przynajmniej ja) za skierowaną przede wszystkim do forumowiczów i osób ponadprzeciętnie często zaglądających na naszą stronę/forum. Myślę, że nie ma wśród nich osób, które nie zauważyły tego tematu.

Wszystkich pozostałych informowaliśmy o akcji klubowej, która przecież polega na tym samym.

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=29493
http://www.facebook.com/wislakrakowc...52715845363164
http://www.facebook.com/wislakrakowc...52778536183164

Swego czasu na shoutboksie, korzystając z tego, że akurat znajdowały się na nim 3-4 osoby zajawione TWSDTC napisałem, że jako jedną z wad akcji jest właśnie to nachalne namawianie, prowadzące w efekcie do dzielenia na tych lepszych co wpłacili a tych gorszych co nie wpłacili (a przynajmniej nie pochwalili się tym faktem).

Nie jest natomiast prawdą, żebym napisał to w odpowiedzi na pytanie dlaczego portal tej akcji nie promuje. Po prostu podałem jedną z wielu wad tej akcji. Celowo na shoutboksie, aby przeczytało to tylko kilka osób żywo zainteresowanych TWSDTC - nie chciałem natomiast w bardziej poczytnym miejscu publicznie podważać sensu akcji, pod jednym względem (wpływy) pożytecznej.

Zamiast kolejny raz powtarzać określenia typu "szczekacze" warto zastanowić się dlaczego naprawdę tyle osób omija ten temat. Ty wyjaśniłeś to sobie lenistwem, brakiem chęci niesienia pomocy. Ja bym znalazł jeszcze kilka powodów. Mam nadzieję, że nie napisałeś swojego postu po to, bym wszystkie te, które dostrzegam, tutaj wymienił?
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 23.10.2014, 21:44
Mnie natomiast przy okazji zdawało się, że pośród pierwszych nominowanych, w pierwszych postach tematu zaczęto przede wszystkim wywoływać tych, którzy wcześniej byli przeciwko bojkotowi. Tak jakby chciano coś komuś udowodnić i kogoś nagiąć.
Może się mylę?
Zarówno to, jak późniejsze, już jawne wytykanie niektórym, że wcześniej dużo pisali, ale w akcji nie wzięli udziału, odebrałem jako kolejną próbę dzielenia kibiców i udowadniania komuś na siłę, że nie jest prawdziwym kibicem.
Czyżbym się mylił?

No i moje posty rzekomo rozwalające temat przeniosłem dość szybko do tego działu. Prowokując niejako jego ponowne otwarcie. Właśnie żeby nie zakłócać zabawy.Wcześniej nie mogłem tego zrobić.
Lepiej milcz i się już nie pogrążaj. To Ty powinieneś zniknąć z tego forum, a nie WISŁAZWE.
Nominacje szły równo po jednych i drugich, a jak ktoś takie głupoty wypisuje jak Ty, to z pewnością nie ma prawa nazywać się kibicem Wisły Kraków.

Wszędzie szukasz problemy i spiski. Nawet w najszlachetniejszej akcji znajdziesz drugie dno. Byle tylko nie pomoc, a wręcz zaszkodzić. Podaj konto to zwrócę Ci kase, którą przelałeś na Akademie, bo widać jak bardzo żałujesz tych pieniędzy, mogłeś je wydać na coś bardziej wartościowego dla Ciebie...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.10.2014 o godz. 22:18.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2010

Stary 23.10.2014, 21:47
rav napisał(a):Wyświetl post
TWSD Ticket Challenge uznaliśmy (a przynajmniej ja) za skierowaną przede wszystkim do forumowiczów i osób ponadprzeciętnie często zaglądających na naszą stronę/forum. Myślę, że nie ma wśród nich osób, które nie zauważyły tego tematu.

Wszystkich pozostałych informowaliśmy o akcji klubowej, która przecież polega na tym samym.

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=29493
http://www.facebook.com/wislakrakowc...52715845363164
http://www.facebook.com/wislakrakowc...52778536183164

Swego czasu na shoutboksie, korzystając z tego, że akurat znajdowały się na nim 3-4 osoby zajawione TWSDTC napisałem, że jako jedną z wad akcji jest właśnie to nachalne namawianie, prowadzące w efekcie do dzielenia na tych lepszych co wpłacili a tych gorszych co nie wpłacili (a przynajmniej nie pochwalili się tym faktem).

Nie jest natomiast prawdą, żebym napisał to w odpowiedzi na pytanie dlaczego portal tej akcji nie promuje. Po prostu podałem jedną z wielu wad tej akcji. Celowo na shoutboksie, aby przeczytało to tylko kilka osób żywo zainteresowanych TWSDTC - nie chciałem natomiast w bardziej poczytnym miejscu publicznie podważać sensu akcji, pod jednym względem (wpływy) pożytecznej.

Zamiast kolejny raz powtarzać określenia typu "szczekacze" warto zastanowić się dlaczego naprawdę tyle osób omija ten temat. Ty wyjaśniłeś to sobie lenistwem, brakiem chęci niesienia pomocy. Ja bym znalazł jeszcze kilka powodów. Mam nadzieję, że nie napisałeś swojego postu po to, bym wszystkie te, które dostrzegam, tutaj wymienił?
Powinniście o tej akcji przypominać każdego dnia na FB, aby trafić do jak największej liczby osób, aby Wisła Kraków i Akademia miała z tego pożytek.

A Wy zamiast tego politykujecie, dorabiacie zbędne i bezsensowne teorie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.10.2014 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 23.10.2014, 22:08
rav sorry ale ten kolor nicka powinnien do czegos zobowiazywac...

A Ty wisisz na liscie od bardzo dlugiego czasu, jaki to przyklad dla innych sam sobie odpowiedz. A teraz dorabiasz jakies kolejne teorie do prostej sprawy.

Drugi czerwony wpada i otwarcie krytykuje akcje.

Ryba psuje sie od glowy.

Z framata smieja sie chyba wszyscy, taki forumowy lysy prezes. Wieksze powazanie od goscia ma chyba pysio. Ale zaklinacie rzeczywistosc ze wszystko jest ok. Nawet artur juz nie wpada liczyc biletow! Gdzie wy zmierzacie?!
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.10.2014, 23:56
Mnie natomiast przy okazji zdawało się, że pośród pierwszych nominowanych, w pierwszych postach tematu zaczęto przede wszystkim wywoływać tych, którzy wcześniej byli przeciwko bojkotowi.
Na przykład mnie (15-ty post tematu, pierwsza strona)? Wszyscy w końcu znają mnie jako wokalnego zwolennika Bednarza i przeciwnika bojkotu...
Sprawdź najpierw może kto znalazł się na liście i kto zapłacił, bo chyba trochę rozmijasz się z faktami.

Chcesz - uczestniczysz, nie chcesz - nie uczestniczysz. Indywidualna sprawa każdego z nas. Tylko proszę, nie twórz teorii spiskowych, bo to się robi żenujące. Ilu Was - przeciwników bojkotu - było na forum (nie licząc jakiś dziwnych kont które pojawiły się w tamtym okresie i zaraz zniknęły)? Dziesięciu? Piętnastu?
Celowo przeszacowałem.
Słynny "trójkąt bermudzki Nibylandii", czyli Ty, raindog i Lukasz. Do tego bonawentura, ajronek - ktoś jeszcze?

Obecnie wzięło udział w akcji 64-rech, jest 59-ciu "nominowanych". Tu masz aktualną listę.
__________________________________________________ __________________________________________________ ____________________________________________

IMHO rozwalanie tematów i spamowanie linków do strony nie jest w porządku. Inna sprawa, że inaczej pewnie bym się nie dowiedział - rzadko ostatnio wpadam na forum.
Może jakaś promocja ze strony TWSD? Banner?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.10.2014 o godz. 00:11.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.10.2014, 00:23
Cytat:
Może się mylę?
Znowu jakieś objawy manii prześladowczej. I kto tu chce się dzielić wśród kibiców? Ze wszystkiego robisz problem = sam dzielisz.
Cytat:
Czyżbym się mylił?
Tu się nie mylisz. Jak ktoś żydzi 10 zł na akademię Wisły to z pewnością kibicem Wisły nie jest.

Śmieszy mnie polityka tego forum bo to dokładnie to samo co robił łysy cwel (może znowu ban za nazwanie cwela po imieniu?). Kibice są dla Wisły ale i Wisła jest dla kibiców. Tak samo forum, forum jest dla ludzi ale ludzie są dla forum (Wisły, tu można sobie podyskutować itp ale skoro jest to forum kibiców to mamy obowiązki kibicowskie nawet jako użytkownicy forum bo rejestrując się tu definiujemy się jako kibice Wisły).
I tak jak łysy nie rozumiał tej prostej zależności tak szanowna administracja forum tego nie rozumie. Zamiast wywalić FraMata z funkcji moderatora to człowiek, który ośmiesza się na każdym kroku gdy schodzi rozmowa na tematy kibicowskie, i denerwuje wszystkich wkoło trzyma się czerwonego koloru jak polityk koryta i jak Jacek posady prezesa.
Rozumiem, że strona ta jest nastawiona tylko i wyłącznie na zyski a jej misją jest chyba wprowadzanie tolerancji wśród kibiców Wisły (chyba po to jest tolerowany FraMat na swoim stanowisku) bo w każdym innym wypadku nie powinno być od administratora i moderatora wpisów, że kogoś się agresywnie namawia do wpłat na akademię tylko powinno się frajerów co nie chcą wpłacać na Wisłę zbanować na wieki żeby tu nie mieli wstępu. Napisaliście, że ktoś chce dzielić znowu kibiców Wisły. Tu nie ma co dzielić. Nie wpłacasz - nie jesteś kibicem, więc won.
I to samo było z protestem. popierałeś Bednarza - nie jesteś kibicem. Najlepsze jest to, że ci co popierali łysego byli takimi kibicami co to na wyjazdy nie jeżdżą bo po co, co to im doping czy oprawy niepotrzebne a przy okazji tej niepozornej zabawy TWSDTC okazało się, że i ci co popierali Bednarza mają najwięcej do powiedzenia w kwestii tej zabawy, że im ta forma też przeszkadza. Niesamowite. Wielcy kibice a na każdym kroku problem.

PS Co musi się stać żeby FraMat przestał być moderatorem? Może przy okazji wyborów samorządowych zrobić też głosowanie tutaj na forum w tej sprawie i w takim trybie odwołać "władzę" forum?
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Stary 24.10.2014, 08:25
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na przykład mnie (15-ty post tematu, pierwsza strona)? Wszyscy w końcu znają mnie jako wokalnego zwolennika Bednarza i przeciwnika bojkotu...
No cóż pierwszy post w temacie:
Cytat:
Nominuję jak wcześniej: FraMata, Lukasza, Grantara oraz KOMINKA i pomysłodawcę silvera03
I tyle w temacie.
Pierwszych dwóch to osoby, którym nie podobała się idea bojkotu.
A może czytać nie umiem?

I naprawdę nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby w wielu innych tematach zaraz nie pojawiły się wpisy zawierajace "pozytywną presję".

Odpowiedz cytując
rav
Socios Wisła Kraków

Stary 24.10.2014, 08:43
A: Ej, B, powiedz "różowy"
B: "Różowy"
C: Skandal, B otwarcie powiedział "różowy"!!!

Tak to właśnie wygląda.

Tyle z mojej strony.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.10.2014, 08:57
Faktycznie presja skurvysyńska kupić bilet na mecz swej ukochanej drużyny, lub wpłacić niebotyczną kwotę 10zł, na którą każdy musi robić nie wiadomo ile.

Kłótnie, dysputy o praktycznie równowartość kanapki w McDonaldzie. I wciąga się w to moderator ogólnopolskiego forum. Wstyd.

Cytat:
I tyle w temacie.
Pierwszych dwóch to osoby, którym nie podobała się idea bojkotu.
A może czytać nie umiem?
Grantarowi też nie podobała się idea protestu, dam Ci dodatkowy argument.

Rozumiem, że wytrąciłbym Ci oręż z ręki gdyby zostali nominowani po upływie jakiegoś tam czasu? Czy w ogóle ośmieliliśmy im wysłać tak przerażająco trudne (i jak się okazuje skomplikowane- począwszy od print screena, przez brak skanera itd.) i kosztowne zadanie?

ZWE zrezygnował z tej męczącej, gnębiącej i poniżającej presji- sami zrobiliście coś w kierunku propagowania akcji? Bo z jego postu wynika, że chvja. Ale do gaszenia wszelakiej aktywności kibicowskiej (na forum kibicowskim!!!) pierwsi.

Przez pierwszy post w temacie i stare swary nie propagujemy akcji wspomagającej klub i akademię.

Wiesz co? Mieli rację nominując od kopa Waszą trójkę. I moderów również. Na wspieranie klubu począwszy, kończąc na rozwoju forum macie W-Y-J-E-B-A-N-E.. Byle wyświetlenia się zgadzały. I "hajs".
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 24.10.2014, 09:06
Może się mylę?
Czyżbym się mylił?

Widzę tu pewną obsesje swojej osoby, ale mniejsza z tym. W swoim czasie był nominowany każdy z największych 'krzykaczy', 'pisarzy' i osób które tak po prostu najwięcej udzielają. Mają najwięcej do powiedzenia, a zarazem niektórym się wydaje że nic nie muszą. Pewnie i nawet sam byłem za takiego uważany, ale ma osobiście w dupie co kto o mnie sądzi. Liczy się Wisła i dlatego tu wszyscy piszemy. Jednak czasem jak widać liczą się też dużo mniej chwalebne wartości....

A i Panie Framacie jak już to przeniosłeś te posty z tematu TWSD Ticket Ch. do tego, oraz otworzyłeś ten temat po apelach kilku userów w tym mnie. Wcześniej były groźby, że zamkniesz i wywalisz ten temat do kosza. Można to było załatwić przez PW? można, ale lepiej walnąć w stół i pokazać kto ma władze.

Panie Rav jak dla mnie te słowa o promocji naszej akcji biletowej są śmieszne. Jak to się nazywa promocja akcji, to jak to porównasz do promowania konkursu o Wiśle sponsorowanego przez totolotka? gdzieś 5 razy więcej informacji na stronie/fb choć akcja trwa o jakieś 6 tygodni krócej.

"TWSD Ticket Challenge uznaliśmy (a przynajmniej ja) za skierowaną przede wszystkim do forumowiczów i osób ponadprzeciętnie często zaglądających na naszą stronę/forum. Myślę, że nie ma wśród nich osób, które nie zauważyły tego tematu."

A akcja z koszulką od Totolotka to do kogo jest skierowana?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.10.2014 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów